Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 111

Wątek: Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tych słowach poinformowano już media. W krótce wywiad dostaną :trener Chomski, prezes Guzenda i zawodnicy.
    Widzę, że wielu nie zna zachowań Pana Grajewskiego, trzeba będzie je przybliżyć.
    2 czerwca , mecz Stal Strabag Gorzów- Dark Dog Gniezno.
    Na trybunie pod wieżyczką miejsce zajmują: honorowy prezes Startu(a chyba nawet miejsca) i Tomasz Gollob.
    Wyścig 1:defekt na drugiej pozycji Roberta Flisa. Dark do wygrywa 5:1.
    Wszystko układa się po myśli Pana Grajewskiego:żartuje sobie, zjada kolejne paczki chipsow, ogolnie mowiac bawi się świetnie.
    Do biegu nr 8. Po znakomitym starcie Robert Flis zyskuje dużą przewagę nad druguim Markiem Hućką. Trzeci jedzie podopieczny Stanisława Chomskiego- Michał Rajkowski. Ostatni Andrzej Zieja miota się po torze, upada na drugim łuku. Jednen z radnych Partii "razem dla Gorzowa" skoemtnował ten wyścig twierdząc ,iż Andrzej Zieja popełnił bład. W tym momencie Pan Grajewski podchdozi do niego i uderza go paczką chipsów w twarz(bardziej ręką niż paczką).Zaczyna się nerwowa atmosfera.
    Bieg nr 9: 5:1 dla Stali i dwupunktowe prowadzenia w meczu.
    Po tym biegu Pan Grajewski bierze za rękę Golloba i bez niczyjej zgody wchodzi na płytę stadionu. Próbuje z nim rozmawiać Krzysztof Hołyński, ale Grajewski kilkoma "kulturalnymi" słowami wybija Hołyńskiemu z głowy negocjacje.Bez niczyjego pozwolenia Pan Grajewski wtargnął do parkingu(choc nie był do tego upoważniony). Tomasz Gollob podchodzi do sprzetu gnieźnian i rozpoczyna dyskusje z zawodnikami. Pan Grajewski natomiast rozpoczyna obrażanie wszystkich. Zaczyna od trenera Chomskiego, potem szef parku maszyn...
    Bieg 11:Gospodarze wygrywają ten wyścig 4:2. Pan Grajewski, który obserwuje ten bieg z miejsca dla zawodników i trenerów wykrzykuje słowa "I po co wy kur..tak walczycie??".
    Bieg 12: po starcie zdecydowanie prowadzi para Flis-Nermark. Systematycznie przewagę odrabia ulubieniec gorzowskiej publicznosci w barwach Gniezna-Jesper Jensen.Pieknym atakiem wyprzedza Nermarka(a Grajewski po meczu twierdzil,że tor nie był do walki...), a Robert Flis popełnia błąd odjeżdzając od krawężnika, który wykorzystuje Jesper i przedostaje się na pierwszą pozycje. Przed biegami nominowanymi gospdarze prowadzą 40:32. Pan Grajewski udaje się na "rozmowe mobilizacyjną". Rozpoczyna sier zucanei rpzedmiotami , wyzywanie zawodników z Gorzowa i osób funkcyjnych.Kiedy kibice zaczeli skandowac "Stal Gorzów, Stal Gorzów", Pan Grajewski "co sie kur..cieszycie??" i zaraz fuck you do kibiców z Gorzowa.
    Przed ostatnim biegiem gospodarze zapewniają sobie wygraną w całym meczu(45:39).
    Ostatni bieg :od krawężnika : Zetterstroem,Hućko,Paluch,Jensen.
    Wspaniały start "żółto-błękitnych" i 5:1. Niesety felerne wejście w pierwszy łuk 3 okrążenia. Zorro łapie kapća a Paluch niechcąć staranować sympatycznego Szweda kładzie motocykl. Wspaniale zachowuje sie Jesper B Jensen omijając leżących :Palucha i Zorra. Niestety na łuku zabrakło już dla Duńczykla miejsca, który uderza plecami w bandę. A teraz przykład inteligencji Grajewskiego: Po meczu stwierdził,że to tor winny jest kontuzji Jensena.A w zasadzie nie tor a Stanisław Chomski i gorzowscy działacze.Myślę,że po opisie zainstiałej sytuacji nitk nie ma wątpliwości,że winą za upadek można obarczać defekt Zorra i wspaniałe zachowanie Jespera!!!
    Ale teraz dopiero zaczyna się festiwal!!
    Niezbędna okazała się pomco lekarzy na torze(wszakże wiadomjo,że przy urazie kręgosłupa potrzebna jest najpierw praca lekarzy na torze).Pan Grajewski zarzuca gorzowskim lekarzom opieszałość...BRAWO!!W końcu po zabiegach an torze zawodnika wnosi się na noszach do karetki, która odjeżdża do parku maszyn. Nagle do karetki podbiega JAG , owtiera drzwi od karetki i sypie tekstem " Co to kur..jest??Jedz!!" Swoją złość na kontuzje Jespera Pan JAG przelewa na Bogu ducha winnego kierownika gorzowskiego pogotowia-Andrzeja Szmidta!Zaczyna się wyzywanie itd. Osoby fukncyjne uchroniły jakoś Pana Andrzeja(mistrza Polski amatorow w golfie) przed JAGIWm. Długo trwa jeszcze rzucanie obelg. JAG na pożegnanie wystawia dwa środkowe palce i po jakimś czasie znika...
    Stal wygrywa 45:44. Potem sądy itp...
    Dodajmy jeszcze defekt Rajkwoskiego an drugiej pzoycji w biegu 6 przy prowadzeniu gorzowian 5:1 i defekt Roberta Flsia na drugiej pozycji w biegu nr 1. Dodajmy jeszcze wcześniej wspomniany defekt Zorra, który z 5:1 uczynił 1:5 i kontuzje Jespera:(.
    Teraz Pan Grajewski używa takich słów.
    Podczas zawodó prawdziwym wazelinarstwem popisuje się Tomasz Gollob, który na każdym kroku powtarzał w wywiadzie, że jest tu na zaproszenie Pana Andrzeja Grajewskiego. Sponsor sponsorem-ale swoją godność trzeba mieć. Teraz Pan Gollob gdy tylko przyjeżdża spotyka się z niemilosiernymi gwizdami a jak wyglądało by powitanie Pana Grajewskiego??
    Ciekaw jestem jak wygląda szkolenie w Gnieźnie. Bo Stal cały czas szkoli nowych adeptów, dużo więcej od Startu. U nas prowadzi się szkolenie , nie pasożytowanie. Tak wiele pozytywnych słów wypowiadał pan o Krzyśku Cegielskim. On tez jest wychowankiem tego skur..klubu i tego skur..Nowaka??Obraził Pan każda osobę , która pracuje i pracowała w Stali. Pieniędzmy autorytetu się nie kupI!
    Panie JAG: gdyby nei te skur...syny z Gorzowa to nie miał by Pan kim jeździć. Część sprawy można zrzucic na brak znajomości historii żużla, skoro mówi sie takie słowa o tak zasłużonym klubie(śmię twierdzić, że wraz z Rybnikiem i Lesznem-Stal włożyła największy wkład w Poslki speedway).
    Na skomentowanie tych słów Pana Grajka odpowiem tak: skur..synstwem jest to,ze Pan w ogóle m czelność na ten temat się wypowiadac.
    Pozdrawiam wszytskich(kibiców z Gniezna też- współczuje - jesteście skazani na łaskę tego prostaka)

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

    McAronik nie tego sie po Tobie spodziewalem. Nie tego. Wielce sie zawiodlem Twoim polotem.

    Nie rob z nas infantylnych cieci, ktorzy nie wiedza co dobre, a co zle.
    Czy ktokolwiek z Gniezna poparl w tym watku wypowiedzi JAG'a pod Waszym adresem?
    Nikt!!! Dlatego nie wiem o co Tobie w ogole chodzi.
    Nam tak samo sie to nie podoba, bo wystawia nam zla wiztytowke na cala Polske, kilkakrotnie ludzie z Gniezna to pisali, jednakze Ty nie raczysz tego zauwazyc lub zrozumiec i klepiesz w klawisze bez ladu i skladu.
    No tak tak, a teksty typu "odpier. sie od Grajewskiego" "jeszcze bardziej go polubilem" "Grajewski jest super" bla bla bla to pewnie tylko potwierdzaja wasza absolutna nie chec to tego typu wypowiedzi jakie udziela JAG. Klask klask.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!

    Ludzie.. moderatorzy...

    W ramach zalu za grzechy wyruszymy w pielgrzymke do mekki polskiego zuzla - smierdzacego psim gownem stadionu SP pana Edka i pocalujemy stopy beatyfikowanemu Stasiowi Chamskiemu...zadowoleni?
    Dajcie temu czlowiekowi bana, bo chyba to forum nie sluzy do takiego gadania glupot... czy moze tak?? To napisał Pan Onyx...

    A mowiac na temat.. to moze dla Startu zrobil duzo, daje kase, martwi sie o klub.. ale kibice z Gniezna musicie zrozumiec ze jego zachowanie jako czlowieka kulturalnego nie przystoi... po prostu sloma z butow mu wychodzi.. A tak nie zachowywal sie Gondor, na pewno nie Chomski. Pokazywanie srodkowego palca czy wyzywanie naszego klubu.. dobrze ze w Gorzowie sie juz nie pojawi.. Pozdrawiam...

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JAG - zdaj sprzęt

    W pełni potwierdzam relację Stilonka ,w której opisuje to co JAG wyprawiał w Gorzowie.
    Mecz ten przebiegał w troche nerwowej(wiadomo przesja wyniku) ,ale przyjaznej atmosferze.Mówię tu zarówno o zawodnikach jak i kibicach obu drużyn ,którzy razem zasiedli na trybunach gorzowskiego stadionu tworząc niezapomniane widowisko.
    Ubolewam nad tym ,że przez takiego człowieka (a właściwie przez jego słowa) jak JAG rodzą się antagonizmy między kibicami z Gniezna i Gorzowa Wlkp.
    I to jest najgorszy skutek słow i gestów jakie były udziałem tego czlowieka.

    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców z Gniezna od Gorzowian.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to opowiesc ze strony gorzowskiej by stilonek z meczy Stal - Start juz mamy. Ciekawe co na to Gnieznianie ktorzy byli na tym meczu ?

    PS. Hehe, najciekawsze jest to ze dopoki wygrywali gnieznianie to JAGa siedzial zadowolony na 3 krzeselkach i wrzeral chipsy, a tor zapewne w jego wyobrazni byl idealnym stołem.Tak jak on to sie nie zachowuja nawet najgorsi szowinisci.

    Tak wogole to nie wiem czy w tym meczu byl jakis upadek spowodowany zlym stanem toru. Z tego co pamietam to Zieja upadl bez kontaktu ale to dlatego ze jechal na takich osiolkach ze odrazu sie zapadal...choc nie wiem jak to mozliwe...



    pozdro

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak tak, a teksty typu "odpier. sie od Grajewskiego" "jeszcze bardziej go polubilem" "Grajewski jest super" bla bla bla to pewnie tylko potwierdzaja wasza absolutna nie chec to tego typu wypowiedzi jakie udziela JAG. Klask klask.
    Przedstawiles kilka cytatow z kilku postow, w ogole nie zwracajac uwagi w jakim kontekscie byly uzyte. One wcale nie potwierdzaja tego, abysmy akceptowali niecenzuralne wypowiedzi JAG'a pod Waszym adresem i dlatego nadal twierdze ze klepiesz w klawisze bez ladu i skladu.:P
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JAG jest sztuczny, on wogole mózgu nie ma. On to tylko sterta pieniedzy nic innego

    To drugi morawski, tyle ze ten miał troche mozgu ( chyba nawet za duzo, i to go zgubiło )

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmieńcie STILONowcy płytę z tą żałobną manią na tle Grajka, bo powoli zaczynacie nadawać jak stare PATEFONY...

    ...Fakt, Grajek nie okazał do końca profesjonalizmu, bo zbyt mocno spoufalił się z eks-gorzowiakami Hućką, Łukaszewskim, a przede wszystkim mam jeszcze obraz Jego ściskającego Mietka za szyję po wygranej w Zielonej Górze...
    Do dziś żałuję i nie mogę Mu tego wybaczyć, że wtedy nie pociągnął Kubuś mocniej :P , bo inny trener na pewno umotywował zawodników by lepiej, co by przedłożyło się na wynik.
    Poza tym gnieźnieński żużel pozostawił w rękach ludzi (zarządu), którzy o żużlu mają takie pojęcie, że nawet imion z nazwisk żużlowców dobrze nie znają, a zmiany i ustalanie składów odbywa się metodą „chybił-trafił”, ze wskazaniem na chybił. Częstokroć serwowany żużel przez menedżera jest nam w barach i dyskotekach (właściciel), a zamiast inwestowania w sprzęt przez żużlowców-zawodowców czynione są zakupy nowych samochodów i wypady do Skorzęcina - Wielkopolskiego Miami Beach.
    Trzeba teraz „Ordnung machen” i czarne owce wywalić... liczę w tym względzie mocno na Grajka.

    Kania
    Nie wiem czemu mieszacie w to Chomskiego ??
    Z tego co mi wiadomo, do tej pory nie słyszałem aby odwalił choć raz taką chamówę jaką robi JAG??
    Jeszcze trochę żużla będziesz musiał wrąbać, a poznać wszystkie zagrywy Chomskiego.

    Onyx
    Sytuacja w polskim sporcie jest taka, ze nawet od małorolnego rolnika spod zielonogórskich Ruchocic,(...) :)
    Czy ci chodzi o tego rolnika co ma 4cm for Ladies? Phi, czy można takim rozmiarem u kobiety wywołać extasę? Ja bynajmniej szczerze śmiem wątpić!!!... a poza tym podejrzewam, że w zaściankowych Ruchocicach żadna fabryka-przedstawicielstwa Stomil Dębica, tak małych azjatyckich prezerwatyw nie produkuje.
    A odnośnie tej sytuacja w polskim sporcie jest straszna. Nawet Blecharz (co Małysz tyle medali zdobył!) już ponoć nie pomaga. Ponoć nastąpiło przejęzyczenie w Zielonej Górze usłyszał jakiś pan w zarządzie falubazu początek słowa „psych-” nie był pewien i zadzwonił po najlepszego psychologa, a miał być wezwany psychiatra. Doszły mnie słuchy, że prawdopodobnie kłopoty z Kurmankiem i całym zarządem, kasy ni ma, a chcieli hurtowo... bo taniej.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    1,046
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    zal mi kolesia, a to co na Gorzow powiedzial, to troche zbyt pochopnie, bo nie wiem skad by wzieli kase, ale z drugiej strony towejda tam i na juniorach do konca, wiec warto wplacic ten kapital za Karlssona, i sie zwroci po dwoch meczach ;) nie wiem, ja bym sie wku... na caly swiat gdybym tyle kasy wlozyl i nawet do czworki nie wszedl...

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czym jest JAG ? Co o nim sadzicie...?

    No tak tak, a teksty typu "odpier. sie od Grajewskiego" "jeszcze bardziej go polubilem" "Grajewski jest super" bla bla bla to pewnie tylko potwierdzaja wasza absolutna nie chec to tego typu wypowiedzi jakie udziela JAG. Klask klask.
    Przedstawiles kilka cytatow z kilku postow, w ogole nie zwracajac uwagi w jakim kontekscie byly uzyte. One wcale nie potwierdzaja tego, abysmy akceptowali niecenzuralne wypowiedzi JAG'a pod Waszym adresem i dlatego nadal twierdze ze klepiesz w klawisze bez ladu i skladu.:P
    Teraz to idziesz w zaparte. Pokaz mi ze jest inaczej a nie piszesz cos nie czytajac tych postow. Ja to przeczytalem i tak to odebralem.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujon: każdy ma taka moralność jaką ma. Jeśli nie widzisz nic złego w słowach Grajewskiego znaczy ,ze jestes takim samym prostakiem jak on.
    kujon - osoba, która uczy się w nadmiernym wymiarze a nie przynosi to wymiernych efektów.
    Widac Tobie też nie przyniosło:).Już na tym forum wielokrotnie się błaźniłeś. Przed meczem z Rawiczem sam byłeś gotów na wychwalanie pod niebiosa : Jarka Łukaszewskiego i Marka Hućko. Tacy sa Ci "kibice".
    Pozdrawiam wszystkich gnieźnian i gorzowian. Nie pozwólmy aby Grajewski psuł opinie o Starcie i jego kibicach!

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kania
    Nie wiem czemu mieszacie w to Chomskiego ??
    Z tego co mi wiadomo, do tej pory nie słyszałem aby odwalił choć raz taką chamówę jaką robi JAG??
    Jeszcze trochę żużla będziesz musiał wrąbać, a poznać wszystkie zagrywy Chomskiego.
    Odswiez nam pamiec bo chyba mam amnezje albo pleciesz powtorzone i wyssane z palca ploty.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początek autocytat:
    ...Poza tym dziwna absencja Jespera, a numerów telefonów, tak szybko się nie zapomina, tym bardziej, że jak się Nermarka i Zetterstroema do składu nie wystawia to kasę można trochę rozdysponować, a Jensen nie podnosząc pupy z domciu mógł zaliczyć łatwą kasę... zobaczymy czy dziś w szwedzkiej wystąpi.
    A jednak wczoraj Jensen 14+2 wykręcił, więc kontuzji nie było, a ktoś musiał za tym stać.

    Poza tym stilonki, spokojnie, spokojnie, ja byłem za tym żeby w Rawiczu w podstawowym składzie był Zieja oraz, żeby skorzystano z usług Anderssona, żadnych Hućków i Łukaszewskich w tym sezonie nie gloryfikowałem, a wręcz ich w składzie nie widziałem.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!

    Patrzcie patrzcie.. teraz sie okazuje ze wszyscy na forum byli przeciwni temu ze jezdza u nich Hucko i Lukaszewski... Wiec czemu nie przekonywaliscie dzialaczy lub Grajewskiego??? Moze bylo by lepiej...

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do absencji Jespera w Gnieznie to cos slyszalem ze jakies problemy mial z licencja. Aczkolwiek nie zmartwilbym sie jakby dzialacze gorzowscy zagrali na nerwach Grajkowi i nie dosc ze oplaciliby Karlssona to jeszcze Jensena :P, jak Kuba Stali, tak Stal JAGu. I tym sposobem przyjdzie na jeden mecz z Rybnikiem tyle luda ile na wszystkie razem wziete by przyszly w 2 czworce.

    pozdro

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    McAronik

    (...)
    Tak wogole to nie wiem czy w tym meczu byl jakis upadek spowodowany zlym stanem toru. Z tego co pamietam to Zieja upadl bez kontaktu ale to dlatego ze jechal na takich osiolkach ze odrazu sie zapadal...choc nie wiem jak to mozliwe...(...)
    Wiesz, ze tym tekstem zrobiles z siebie ...:) Jesli byles na tym samym meczu co ja, to chyba patrzyles w inna strone niz na tor...ale niewazne...


    Nie wiem coscie sie uczepili gnieznian i innych kibicow Startu, ze niby popieraja zachowanie JAGa i jego wypowiedziane "zdanie" o Gorzowie...Jak mi ktos pokaze taki popierajacy wpis, to osobiscie autorowi tego wpisu wybije dwie "1" ("jedyneczki").
    Kazdy dobrze wie, ze jest facetem, ktory uwaza, ze mu wszystko i wszedzie wolno. Tacy sa ludzie, ktorzy maja zbyt duzo pieniedzy niestety. To jak traktuje inne osoby - czyt. klepanie Zieji po twarzy, klepanie po plecach itp - jak sobie na to pozwalaja to tak maja - prosta sprawa.
    Ja tylko sie ciesze z jednej rzeczy - JAG, jedyna osoba w tym "chorym" juz klubie, ktorej naprawde zalezalo na awansie. Tak bardzo zalezalo, ze nie zwaracal uwagi na swoje zachowanie przy tym...Powiem wiecej, moze byc tak, ze to wlasnie Grajewski przyczyni sie do wymiany naszego zarzadu, kierownika, "trenera" itd. ale na pewno nie bede mu sie klanial do stop. Zalezy mu i spox.
    Jest jaki jest i inny nie bedzie. Sypie szmalem i ma wszystko i wszystkich gleboko w 4 literach. Ja go nie szanuje jak jakiegos bohatera, czy herosa gnieznienskiego (jako czlowieka z reszta tez)...dla mnie jest jednym z prezesow Startu i to wszystko. Zwykly, szary czlowiek, ktory ma pieniadze.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujon
    Żużla to ja trochę przełknąłem i dalej przełykam, ale chamstwa jakoś nie potrafię....

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i sie zapetliles makaroniku...

    ...widac za cienki jestes, by zawojowac gniezniensko-poznanska ekipe. Wkladasz nam teraz w usta (bleeee) slowa, ktorych nikt z nas nie powiedzial. Bo nikt nie stwierdzil, ze Grajewski bardzo ladnie "upomnial" Gorzow.

    Temat staje sie juz powoli bez sensu, bo ani oni nas, ani my ich nie przekonamy...a dalsza dyskusja bedzie polegac ni mniej ni wiecej tylko na obrazaniu innych ;)

    Dziekuje za barwna (miejscami) dyskusje :)

    P.S.1. Lacze sie w bolu z kibicami innych klubow, ktore niebawem Grajek sprowadzi do parteru. Z gory przepraszam i juz wyruszam na wspomniana wyzej pielgrzymke (A Fuj!).

    P.S.2. Drogi kujonie tego rolnika juz dawno nie widzialem i watpie, bym go szybko ujrzal. Chyba nie jest juz dumnym posiadaczem 4 cm ... ponoc sie skurczyl...;)

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najwieksze mazgaje w polsce...
    sa w gorzowie
    mecz stal-start juz dawno sie skonczyl a oni twardo don niego wracaja....
    rycza przed tymi kompami bo grajek bzytko na nich powiedzial...
    tez bym tak powiedzial(tylko ciut lagodniej) po wtopieniu ostatniego meczu i zaprzepaszczeniu wszystkiego co mozliwe....
    to co robil w gorzowie to lepsze niz telenowela ciekaw jestem skad takie dokladne informacje
    nie wiem po co chcecie obrzucic blotem grajka jak po nim i tak to splynie
    a my kibole z wrzesinskiej pokismy sie jeszcze na nim nie przejechali kochamy go jak rodzona matke!
    -----------------------------------------
    co do milosci staeczkiiiiii do hucki i lukaszewskiego to powiem tylo jedno(albo nie- dwa)

    śmieszne......
    żałosne.......

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walcie się

    Start Gniezno powinien dziękować Gorzowowi.Gdyby nie Hućko i Łukaszewski,to klub ten dawno by p.......ł do II ligi.

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!
    Patrzcie patrzcie.. teraz sie okazuje ze wszyscy na forum byli przeciwni temu ze jezdza u nich Hucko i Lukaszewski... Wiec czemu nie przekonywaliscie dzialaczy lub Grajewskiego??? Moze bylo by lepiej...
    Jacy wszyscy, jacy wszyscy??? Jak ja nie znoszę generalizacji...
    Ja osobiście złego słowa na Jarka nie powiedziałem, a faktem jest, że z kolei Marek nas przyzwyczaił do tej "formy" i zawalił kolejny ważny mecz (choć za Rybnik chwała mu!)
    Ale co z tym, skoro JAG ma ich karty zawodnicze w ręku... a o ile mogę przypuszczać to dopóki trwał będzie mariaż JAGa ze Startem w Gnieźnie będzie jeździł Jarek...

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Start Gniezno powinien dziękować Gorzowowi.Gdyby nie Hućko i Łukaszewski,to klub ten dawno by p.......ł do II ligi.
    Dziekujemy
    Dziekujemy
    Dziekujemy
    Dziekujemy...

    Lepiej Ci na duszy? Wiesz....wszyscy jak jeden maz pojdziemy po kolanach na pielgrzymke do Czestochowy w podziece losowi za taki hojny dar od Was...nie wiem czy wystarczy Ci to kolego...ale wiecej zrobic nie moge...

    Brat - nie ma sensu dalej dyskutowac, nie uwazasz? Mozna mowic wszystko, popierac argumentami, a Ci nadal swoje...co za ludzie...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brat - nie ma sensu dalej dyskutowac, nie uwazasz? Mozna mowic wszystko, popierac argumentami, a Ci nadal swoje...co za ludzie...
    No nie ma to sensu... nie ma... widać światło nauki i kultury nie dociera wszędzie, a zaściankowe pohukiwanie nielicznych naburmuszonych i zapatrzonych w swój zadek ćwierćinteligentów przypomina bardziej torsje silnie zatrutego zwierzęcia niż odzwierciedla wartość bogatych doświadczeń żużlowych przełożonych na język ludzi inteligentnych.
    Przemo20
    "Pan się nie nadaje nawet pod sąd dla ludożerców, buszmenie!"
    ten cytat z CK Dezerterów dedykuję Tobie, choć wątpię czy pojmiesz sens tego sformułowania, gdyż jak widzę wychodzisz z założenia "wracamy na drzewo... może to coś da"

    P.S.
    Walcie się
    A ten tekścik to już daleko idące obnażenie braku "figli-migli" w ostatnim czasie... współczuję Ci Przemo20...

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zauważcie tylko jedną kwestię, że to mówił Woźniak redaktorowi, co mówił Grajewski, a znając Mietka to jest coś w stylu: „Tata, a Marcin powiedział...”, a dodatkowo należy wziąć pod uwagę, że wiadomość szła przez 3 kanały, więc gdzieś informacja musiała być choć delikatnie zniekształcona.
    Ale oczywiście KANIA jeżeli tak dosadnego słowa użył J.A.G. no to troszkę chamstwa w tym wszyscy w Gnieźnie znajdujemy, bo słowa można dobrać w zupełnie inny sposób tak, że tylko ludzie inteligentni mogliby zrozumieć o co Mu chodziło (i notabene nie byłoby tego tematu), ale spoglądając Z INNEJ PERSPEKTYWY...
    ...On postępuje PROFILAKTYCZNIE, bo chce by żużel sportem bezpiecznym, a w Gorzowie to pojęcie jest nieznane, bo na każdym łuku dziury 3 razy zmieniają ustawienia maszyny.
    Czy nie dość jest kontuzji w tym sezonie? Zaraz wyjadą Gorzowscy fani, że u nas sama młodzież itp.itd. A ja Wam mówię już dobrze ich Chomski nakreśla przed meczem, gdzie są dziury, że sprytnie je młodzi zawodnicy Stali omijają. Wy za to, co mam wrażenie nie za bardzo chodzicie na żużel, by oglądać żużel, ale interesuje Was np. kogo paczką chipsów rzucił J.A.G. ... można i po chodzić na żużel.
    Reasumując Kania jak pojedziesz do Gorzowa, a Chomski będzie chciał Wam za wszelką cenę pokazać, że z Rybnikiem można wygrać, to sami ocenicie, to co zobaczycie na torze...
    Powiem tylko tyle, przez działania takich działaczy cierpią przede wszystkim zawodnicy, a i kibice też, bo widowiska są wtedy kiepskie.

    P.S.2. Drogi kujonie tego rolnika juz dawno nie widzialem i watpie, bym go szybko ujrzal. Chyba nie jest juz dumnym posiadaczem 4 cm ... ponoc sie skurczyl...
    Onyx w razie jak Go będziesz widział złóż mu kondolencje, są wprawdzie jakieś maści do wcierania na powiększenie typu „Bigger”, ale skoro piszesz, że ponoć się jeszcze skurczył to w tej „patowej sytuacji” chyba lepiej, żeby sięgnął po „Intimel”... może chociaż Mu susza przejdzie... ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wkladasz nam teraz w usta (bleeee) slowa, ktorych nikt z nas nie powiedzial. Bo nikt nie stwierdzil, ze Grajewski bardzo ladnie "upomnial" Gorzow.
    Tak tak, w Gnieznie pewnie bedzie bunt ze JAG obraza wszystko i wszystkich dookola czujac sie przy tym jak soltys we wsi. Pewnie ze nikt nie powiedzial ze "bardzo ladnie" ze tak sie stalo (aczkolwiek wczesniejesz wypowiedzi kibolagniezno czy kujona...), tylko ze wszyscy go usprawiedliwiaja (pisalem o dzieciach i tatusiu juz).
    Temat staje sie juz powoli bez sensu, bo ani oni nas, ani my ich nie przekonamy...a dalsza dyskusja bedzie polegac ni mniej ni wiecej tylko na obrazaniu innych ;)
    I tu sie zgodze, aczkolwiek powroce do tego tematu jak znudzi sie Grajkowi Gniezno.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale oczywiście KANIA jeżeli tak dosadnego słowa użył J.A.G. no to troszkę chamstwa w tym wszyscy w Gnieźnie znajdujemy, bo słowa można dobrać w zupełnie inny sposób tak, że tylko ludzie inteligentni mogliby zrozumieć o co Mu chodziło (i notabene nie byłoby tego tematu), ale spoglądając Z INNEJ PERSPEKTYWY...
    ...On postępuje PROFILAKTYCZNIE, bo chce by żużel sportem bezpiecznym, a w Gorzowie to pojęcie jest nieznane, bo na każdym łuku dziury 3 razy zmieniają ustawienia maszyny.
    Czy nie dość jest kontuzji w tym sezonie? Zaraz wyjadą Gorzowscy fani, że u nas sama młodzież itp.itd. A ja Wam mówię już dobrze ich Chomski nakreśla przed meczem, gdzie są dziury, że sprytnie je młodzi zawodnicy Stali omijają. Wy za to, co mam wrażenie nie za bardzo chodzicie na żużel, by oglądać żużel, ale interesuje Was np. kogo paczką chipsów rzucił J.A.G. ... można i po chodzić na żużel.
    Reasumując Kania jak pojedziesz do Gorzowa, a Chomski będzie chciał Wam za wszelką cenę pokazać, że z Rybnikiem można wygrać, to sami ocenicie, to co zobaczycie na torze...
    Powiem tylko tyle, przez działania takich działaczy cierpią przede wszystkim zawodnicy, a i kibice też, bo widowiska są wtedy kiepskie.

    Kujon
    Grajek juz sobie wyrobił "markę" wcześniej, teraz tylko stara się ja utrzymać.

    Poza tym dalej nierozumiem Waszych żali o tor. Jeżeli ktoś ma łeb na karku to idzie i mówi sedziemu a ten powinien zareagować w przypadku złego stanu toru. My też jechaliśmy w Gorzowie i było w tym meczu więcej upadków niż w meczu między Waszymi druzynami. Chyba, że się mylę, to niech to zweryfikuje ktoś z Gorzowa kto był obecny na obu meczach.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poza tym dalej nierozumiem Waszych żali o tor. Jeżeli ktoś ma łeb na karku to idzie i mówi sedziemu a ten powinien zareagować w przypadku złego stanu toru. My też jechaliśmy w Gorzowie i było w tym meczu więcej upadków niż w meczu między Waszymi druzynami. Chyba, że się mylę, to niech to zweryfikuje ktoś z Gorzowa kto był obecny na obu meczach.

    pozdrawiam
    Bylo wiecej, szczegolnie bez kontaktu. No i to Gorzowianie upadali...a dokladniej Robert Flis ktory po opadach deszczu mial problemy z utrzymaniem rownowagi przy wyjsciach z lukow. Geometria toru moze jest trudna ale dziur nie ma.

    pozdro

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Załosny i śmieszny to jest Grajewski:)
    A tak w ogóle to jedyny w dorobku Startu brażowy medal DMP zdobyliście pod skrzydałmi...gorzowianina-Andrzeja Pogorzelskiego. Z powodzeniem jeździli też u was inni gorzowanianie, np.Jerzy Padewski ....no i Miecio:D
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokój Mości Panowie!!!

    Hej!

    Do rozgorączkowanych gorzowiaków:
    UWAGA!
    "Uprasza się o niekarmienie zwierząt"

    Do reszty ekipy:
    Drodzy (normalni) koledzy Forumowicze (zarówno z Gorzowa jak i Gniezna (oraz pozostali zainteresowani))!!!

    Powiem tak: "dajcie se siana" - z tym tematem bo wszystkim nam ten sport obrzydnie i zamiast na stadiony będziemy chodzić w boczne uliczki aby sobie dać po ryjach!
    Odezwa:
    "Proszę uprzejmie o nieprzenoszenie zasad kibicowania klubom piłkarskim na grunt sportu żużlowego" (z całym szacunkiem do piłki nożnej jako sportu (chociaż jej nie lubię)).
    Zawsze lubiłem i propagowałem ten sport jako ciekawe widowisko i za przyjazną atmosferę. Od kiedy pamiętam (początek lat osiemdziesiątych) to na stadionach żużlowych mimo mniej lub bardziej udanych meczy panował raczej mocno przyjacielski klimat (mimo np. znanych od początku lubuskiego speedway'a antagonizmów z Falubazem i wymiany wzajemnych "uprzejmości" :-) ) nie spotkałem się nigdy z nadmiernie agresywnymi wyzwiskami, zadymą czy obrzucaniem czym popadnie (a zdarza sie również często że jedynym bombardowaniem są bęcki dla niezdrowo podnieconych małolatów szukajacych guza i to spuszczane przez kolegów z tej samej strony barykady). Wszystko zaczęło się psuć w pod koniec lat dziewięćdziesiątych - na szczęście dotąd jako zjawisko raczej marginalne i mam nadzieję, że tak pozostanie. Specyfika tego sportu ma to do siebie, że raczej jednoczy niż dzieli -i to niezależnie od wieku, religii czy poglądów politycznych. Wiekszość z nas zasuwa na stadiony aby poczuć ten swoisty zapach metanolu, emocji (oby pozytywnych) i zwycięstwa swojej drużyny (albo jej przegraną - tak już jest w tym sporcie). Potrafimy wymieniać się uwagami i poglądami, każdy z nas jest urodzonym trenerem drużyny z patentem na mistrza Polski - ba! a nawet świata! ale rzadko dochodzi do "zmaterializowania" tychże argumentów I NIECH TAK ZOSTANIE.

    Dajmy sobie spokój z wzajemnym przys..rywaniem zarówno w kontekscie osobistym jak i klubowym. Jeśli drunowaty
    i pełen "k(l)asy" - grajewski zamierza w ten sposób udowodnić swoją wyższość to jego sprawa - a zlał go ciepłym moczem! Niestety tak już jest że kasę mają nie tylko złoci chłopcy ale również postaci a wątpliwej reputacji, szkoda tylko że ich wystąpienia narażają pośrednio na szwank drużynę i kibiców.
    Jasne - świetnie jakbyśmy mieli rację i okazało się, że j.a.g - rozpier... następny klub - nasze będzie na górze - ale co to da? Wystarczy już, że kolejne kluby padają i zamiera tradycja tego pasjonującego sportu w Polsce. Jak pójdzie tak dalej to za 3-4 lata nie będzie problemów z II czy I ligą bo wszystkie polskie 4 drużyny będą jeździć raz w miesiącu w extralidze a na najbliższe mecze będziemy jeździć np. do Torunia czy Częstochowy?
    Wtedy być moze siądziemy sobie przy browarku w Toruniu z kibicami z Rawicza, Gniezna, Rzeszowa czy Piły i będziemy wspominać jak to fajnie kiedyś było jak chodziliśmy na mecze - może przegrane ale NASZYCH lokalnych drużyn.

    Podsumowując:
    - historia i kibice gościa rozliczą
    - nie warto drzeć szat o stłuczone ambicje
    - patrzmy w przyszłość i na tą pielgrzymkę do Częstochowy (ale tym razem nie na stadion) idźmy wszyscy na kolanach pomodlić się za polski żużel i mądre zarządy klubów

    Pozdrawiam
    Marcin
    Stal(Strabag)Gorzów

  30. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    no prosze - kadet nas uspokoił !!
    JAG jest be
    kibice są wpożo
    kujon jest the best (hi , hi , hi)
    pozdro dom ! mcaronik , staleczka , stilonek i inni nasi!
    Unia jest wpożo ( hi hi hi) dzienx unia
    Gollob powinien w GP jeździć razem na motorze z JAG-iem
    po wygranym starcie jag rzucałby chipsami w przeciwników , nikt by nie wyprzedził...
    Z ostatniej chwili :
    JAG stara się o licencje , bedzie "młodzieżowcem" w Gnieźnie , ale jajca , wyobrażacie se tego grubasa na torze na łuku ...
    wp.. znaczy jedzącego chipsy paprykowe...
    DZIEKI JAGOWI NIE LUBIE GNIEZNA - I TYLE
    (ALE CZY ABY NAPEWNO CHOMSKI WTEDY NIE SPREPAROWAŁ TORU , PRZECIEŻ TOMCIO POWIEDZIAŁ , BRRRRRRR AŻ MI CIARY IDĄ)


  31. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej!!!

    Ja juz nie rozuemim :D mowisz Stamper ze nikt z Gniezna nie mowi ze zachowanie Grajewskiego jest dobre.. ale my gorzowiacy uwazamy ze jest zle...a wypowiedz Onyxa:

    Temat staje sie juz powoli bez sensu, bo ani oni nas, ani my ich nie przekonamy...

    Czyli on uwaza inaczej ze musimy go przekonywac... czy sie myle? Pozdrawiam..

  32. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczkaaa daj spokoj, przeciez jestesmy (ja) za slabi na gniezniensko-poznanska bande soltysa (wg kogos tam). I tak przeciez nikt nie przyzna ze JAG jest bee bo kase daje im, czyli kupil sobie kibicow, nawet z forum. Na szczescie cala zuzlowa (i nie tylko) Polska widzi kim jest JAG i to mnie cieszy ze sa ludzie ktorzy potrafia odroznic uwielbienie do wlasnego klubu a zwykle chamstwo, glupote i beznadziejnosc a do tego brak szacunku.

    pozdro dla wszystkich kibiców.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Musieliby Cie przerobic na swiderki...

    ...moze bys pojal, ze nikt z Gniezna w tym watku nie poparl slow JAG-a. Czy to do Ciebie dociera, czy trzeba Cie podgrzac do odpowiedniej temperatury, zebys zmiekl i zaczail?

    Nikt tutaj z Gniezna Grajka jeszcze nie beatyfikowal, a ty jakby Cie walkowano wciaz to samo. Jesli mnie pamiec nie myli to w tym temacie chodzilo o slowa o "s****y....twie" tak? Wiec chyba nikt z Gniezna ich nie poparl. Bo logicznym jest fakt, ze przesadzil...

    Chodzi tylko o to czleniu, ze (po raz ktorys robie ten wyklad - nastepnym razem zaczne szatkowac) Grajewski w Gnieznie nie jest najgorszy. Owszem ma swoje za uszami, ale on przynajmniej cos robi (sponsoruje zawodnikow, wyklada kase na transfery). Natomiast reszta naszych "dzialaczy" pierdzi w stolki i biadoli cos o kradziezy lawek na stadionie (Noska), nie ma pojecia o zuzlu (Gruszczynski), kopie dolki pod klubem (Czerwinski), zna sie...ale na prowadzeniu dyskoteki (Wojciechowski) i na dokladke dupa, nie trener...

    Wobec powyzszego obrazu tego "profesjonalnego" klubu, w ktorym pieniadze odbiera sie zaraz po meczu (wlasnie dzieki Grajewskiemu) to pan JAG wyrasta tutaj na wielkiego dzialacza...I dlatego ten gniezniensko-poznanski sojusz go tutaj tak broni. Czy to w koncu pojmie jeden z drugim dwujajecznym?

    Walkujesz w kolko to samo, jakbys nas wszystkich chcial zmienic w makaron...wylacz ta plyte, idz na piwo, albo wystawe psow i wyluzuj...sa wakacje.

    Acha Staleczka nie przekonujcie mnie! Swieta Inkwizycja zrobilaby to lepiej.

    Koncze w tym watku nim przestane jadac spaghetti...

    Bon Apetit!

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba przestaniesz jadac spaghetti

    Chodzi tylko o to czleniu, ze (po raz ktorys robie ten wyklad - nastepnym razem zaczne szatkowac) Grajewski w Gnieznie nie jest najgorszy. Owszem ma swoje za uszami, ale on przynajmniej cos robi (sponsoruje zawodnikow, wyklada kase na transfery). Natomiast reszta naszych "dzialaczy" pierdzi w stolki i biadoli cos o kradziezy lawek na stadionie (Noska), nie ma pojecia o zuzlu (Gruszczynski), kopie dolki pod klubem (Czerwinski), zna sie...ale na prowadzeniu dyskoteki (Wojciechowski) i na dokladke dupa, nie trener...

    Wobec powyzszego obrazu tego "profesjonalnego" klubu, w ktorym pieniadze odbiera sie zaraz po meczu (wlasnie dzieki Grajewskiemu) to pan JAG wyrasta tutaj na wielkiego dzialacza...
    Bardzo sie ciesze ale to nie watek o plynnosci finansowej gnieznienskiego klubu (ciesze sie z tego) lecz o samym JAGu i jego watpliwej osobowosci. Mowisz ze nikt nie powiedzial ze slowa Grajewskiego sa super....ale czy ktos powiedzial odwrotnie ? Bezczynnosc jest akceptacja takich zachowan, a wy go jeszcze usprawiedliwiacie.

    Ciesze sie ze jestescie klubem ktory nie ma problemow finansowych (oby wiecej takich, choc JAG chyba by wolal zeby "to s****... nie wystartowalo" (mowa o nas)) i zycze wam jak najlepiej. Spotkamy sie na meczach za rok, oby nie bylo juz takich niezdrowych emocji jak w tym roku w Gorzowie czy innych osrodkach wywolanych przez wiadomo kogo. Bo to nie McAronik ani nie Onyx jest winny tej niezdrowej atmosfery.

    pozdrawiam all





  35. Powrót do góry    #80
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawda McAroniku jest taka, że musisz za wszelką cene miec ostatnie zdanie bez wzgledu jakie by ono nie bylo. Nie ma wiec na dobra sprawe znaczenia co my kibice z Gniezna tu napocimy, bo ty i tak to zanegujesz, przekrecisz i zle zrozumiesz. Tak na marginesie my nie odpowiadamy za to co mowi JAG i tez nie bedziemy sie do tych wypowiedzi ustosunkowywac. To byly jego slowa, a nagle cale Gniezno jest bee. Kurcze zaraz zabierzemy zabawki i pojdziemy do domkow wyplakiwac sie mamusiom w rekawy.

    Winny tak naprawde jest jakis podrzedny dziennikarz, ktory tylko bazuje na taniej wszawej sensacji, nie liczac sie zupelnie z uczuciami rozmowcy, a takze nie biorac pod uwage sytuacji w jakiej te slowa zostaly wypowiadane.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Staleczkaaa

    Ja juz nie rozuemim mowisz Stamper ze nikt z Gniezna nie mowi ze zachowanie Grajewskiego jest dobre.. ale my gorzowiacy uwazamy ze jest zle...
    To jest taka sama roznica, jaka byla poruszana przez najlepszy kabaret w Polsce - Tey:

    Rozwalone 1 kolo w traktorze, mozemy powiedziec:

    - traktor jest zesputy bo kolo sie zespsulo
    - traktor jest zesputy, ale 3 kola sa dobre

    My uwazamy, ze zachowanie JAGa nie jest dobre a Wy, ze zle:)

    Brzmi inaczej a znaczy to samo.

    McAronik

    Staleczkaaa daj spokoj, przeciez jestesmy (ja) za slabi na gniezniensko-poznanska bande soltysa (wg kogos tam). I tak przeciez nikt nie przyzna ze JAG jest bee bo kase daje im, czyli kupil sobie kibicow, nawet z forum.
    Ja nie mowie, ze jestescie za slabi, tylko przedstawiacie swoje racje, a nie dociera do Was nic z tego co my mowimy. Groch o sciane.
    "kupil kibicow z forum" - masz na mysli, ze jestes na sprzedaz? Ja nie jestem. Wyrazam swoje zdanie, ktore Tobie sie nie podoba - roznica polega na tym, ze Ty zawsze bedziesz mial ostatnie slowo, bo inaczej dostaniesz wypryskow, a ja mam to w dupie.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest takie powiedzenie:
    "Mów do d.upy to Cię osra..."
    W tym duchu Pan Miastowy McAronik robi sobie z nas, bracie (jak to użył Makaron - z bandy sołtysa), ubaw po pachy, bo właśnie dostał rozwolnienia. No i lecą teraz teksty typu "JAG kupił kibiców z forum". Zniżę się i odpowiem: Mnie raczej nie kupił, więc może Ciebie McAronik, żebyś robił mu tzw. "szum medialny", a może w innym celu... bo skąd to nagłe rozwolnienie???:P

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Wszystko jasne kto stał za absencją Jespera Jensena w niedzielę. Od osoby z zarządu na samej górze potwierdziły się moje przypuszczenia, że to Gorzów Duńczykowi zapłacił, żeby nie przyjeżdżał...
    Ale spokojnie Panowie weźmie się billingi z telefonów niektórych gorzykowskich działaczy i porówna się numery telefonu z numerem Jensena i wszystko się wyjaśni, kto wpadł na taki pomysł w Gorzowie... Co z tym Panem się stanie, to tajemnica.
    Poza tym chciałbym poinformować, że do końca sezonu jeżdżą Gnieźnianie w składzie samych młodzieżowców.
    Jensena załatwi się też w inny piękny sposób..., że odechce Mu się szybkich pieniędzy bez wysiłku.

    A co do Grajka, mi na przykład płaci za pisanie na forum. Mogę się nawet pochwalić, że za udział w takich tematach nawet premię dostaję. A co Gorzofiaki zazdrościcie, bo Gondor jest spłukany i Wam nic nie da? Nic Wam na to chłopaki nie poradzę...

    P.S. Kania Grajek nie mógł w Gorzowie złożyć protestu, bo był na trybunie. Cały czas mówimy, że to nasz zarząd daje ciała, bo nie zna się na żużlu.
    Ale tak samo jak my mogliśmy złożyć protest do sędziego, tak samo Gorzów może złożyć protest o znieważenie, albo o to, że jakiś cajmer dostał paczką chipsów. Analogia.

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cała ta dyskusja robi się po prostu bezsensowna.Akurat ja jestem osobą raczej nie zainteresowaną tą sprawą,ale jako moderator przyglądam się rozwojowi sytuacji.A zaczyna powoli być zbyt ostro.Radziłabym trochę stonować.

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JAG

    Biuro śledcze czuwa.....

    Panie Andrzeju tylko w Panu nadzieja,
    że uratujesz naszych orłów.

    Kochamy ciebie .....

    na pohybel Gorzowa.

    :-)

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem JAG to dobry dzialacz. Ma pojecie o zuzlu, o prowadzeniu klubu. To glownie dzieki niemu Start mial w zeszlym i w tym sezonie niezly sklad, a to tylko wina zawodnikow, ze zawiedli.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    łapy precz od S.Chomskiego !

    Nie piszcie głupot o preparowaniu toru przez Stanisława Chomskiego. W Pile nikt nie powie na Chomskiego złego słowa , a o klasie trenera świadczą jego wychowankowie i zawodnicy wypromowani przez niego. Jak preparuje sie tory to spytajcie trenera Cz.Czernickiego , jaki numer zrobił na meczu Polonia - ZKŻ.

  43. Powrót do góry    #88
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie piszcie głupot o preparowaniu toru przez Stanisława Chomskiego. W Pile nikt nie powie na Chomskiego złego słowa , a o klasie trenera świadczą jego wychowankowie i zawodnicy wypromowani przez niego. Jak preparuje sie tory to spytajcie trenera Cz.Czernickiego , jaki numer zrobił na meczu Polonia - ZKŻ.
    Niby wątek o JAGu ale widzę, że ze "świętymi obrazkami" Chomskiego całe procesje maszerują między Gorzowem a Piłą... po prostu kult jednostki...
    dajcie sobie siana... bo na łapy to dopiero Chomskiemu zacznie się patrzeć...

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A nie mówiliśmy!

    Jak podaje Przegląd Żużlowy:
    "Jakub Andrzej Grajewski nie pojawił się mimo zapowiedzi na spotkaniu zarządu Startu Gniezno. Nie zgłosił również, kiedy pojawi się w Gnieźnie. Taką informację podaje strona www.startgniezno.com. Na razie nic nie wskazuje na to, aby nadal miał pomagać gnieźnieńskiemu żużlowi."

    Wygląda na to ,że "jedyna osoba która kocha tak naprawdę
    gnieźnieński klub" potraktowała Was drodzy Gnieźnianie
    podobnie jak swoje dwie poprzednie milości tj.Widzew i
    TŻ Łódż.Ciekawe czy nadal będziecie go bronić jako osobę,
    której bardzo leży na sercu dobro gnieźnieńskiego żużla?
    Mam nadzieję ,że teraz przejżycie na oczy i zobaczycie,
    że pan Grajewski wcale nie jest "fajny" jak Wam się
    wydawało.


    Pozdrowienia dla wszystkich kibiców czarnego sportu w
    całej Polsce a w szczególności w Gnieźnie!

  45. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A mi to się wygaje, że pan Grajewski to wcale jakimś wielkim fanatykiem żużla to nie jest tylko się tym wszystkim bawi.

    Przykładem może być np. wykupienie kart zawodniczych m.in. M.Hućki i J.Łukaszewskiego, a potem żonglowanie tymi zawodnikami.

    Zresztą widać, że jego działania nie są za bardzo efektywne co można stwierdzić na przykładzie Widzewa, JAG Łódź no i teraz Startu, bo rzekomo klub był w dobrej kondycji finansowej, byli zawodnicy a Start wylądował w drugiej czwórce pierwszej ligi.

    Pozdrawiam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •