Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 223

Wątek: Śląsk Wrocław 2005/06

  1. Powrót do góry    #136
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa pierwsza: Nie mamy rozgrywającego !!! Skibniewski miał pare ładnych podań, lecz większość była zbyt czytalena i przez to traciliśmy piłki. A co do Chanasa to niech nie wychodzi już na parkiet, bo On nawet kozłować nie potrafi.

    Młody jesteś więc możesz się nie znać jeszcze na koszu :P Chanas to jeden z lepiej zapowiadających się wychowanków Śląska, nie jest on jednak typową jedynką, obecnie gra na tej pozycji trochę z przymusu.


    Sprawa trzecia: W dobrej strony pokazali się Randle, Ignerski, Hajnsz i w pewnych momentach Hyży ale brakuje nam lidera, który pociągnie zespół.
    Szpoko, już niedługo ponoć bydzie ;)

    Sprawa czwarta: To nie Turów był dzisiaj lepszy tylko Śląsk słabszy. Drużyna walcząca o największe laury męczy się ze Śląskiem, który nie ma żadnych znanych nazwisk w składzie i dotego jest w poważnym dołku. Spodziewałem się o wiele więcej.
    Hehe, jeszcze się sezon nie zaczął a tu już dołek ;) W tym sezonie średnia wieku zespołu to chyba coś koło 24 lat więc nie spodziewaj się zbyt dojrzałej gry, przynajmniej narazie :)

    Sprawa piątek: To dzisiaj nie była sobota czasem ? :P

  2. Powrót do góry    #137
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Młody jesteś więc możesz się nie znać jeszcze na koszu :P Chanas to jeden z lepiej zapowiadających się wychowanków Śląska, nie jest on jednak typową jedynką, obecnie gra na tej pozycji trochę z przymusu.
    Chyba ogladaliśmy inne mecze. Przecież ten chłopak kozłować nie potrafił. W paru sytuacjach miał wolną drogę do kosza i po prostu gupił piłkę. Nie twierdze, że Chanas ma talent ale talentem nazwano 2 lata temu Pawła Mroza i jakoś nic z tego nie wynika. Fakt, nie grał dużo ale Katzurin miał ku temu powody aby go nie wystawiać do składu.


    Szpoko, już niedługo ponoć bydzie ;)
    No mam nadzieję.

    Hehe, jeszcze się sezon nie zaczął a tu już dołek ;) W tym sezonie średnia wieku zespołu to chyba coś koło 24 lat więc nie spodziewaj się zbyt dojrzałej gry, przynajmniej narazie :)
    Ja Broń Boże nie skreślam naszej drużyny już na starcie. Po prostu nasz zespół w pierwszej części dominował na parkiecie. Mieliśmy słabszą koncówkę, a w zasadzie 3 kwarte. Wydaje mi się jednak, że na beniaminka posiadającego drugi budżet w Polsce i który dokonał sporych transferów to za mało, bo jak sam mówiłeś, średnia wieku naszego zespołu wynisi tylko 24 lata.

  3. Powrót do góry    #138
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Chyba ogladaliśmy inne mecze. Przecież ten chłopak kozłować nie potrafił. W paru sytuacjach miał wolną drogę do kosza i po prostu gupił piłkę. Nie twierdze, że Chanas ma talent ale talentem nazwano 2 lata temu Pawła Mroza i jakoś nic z tego nie wynika. Fakt, nie grał dużo ale Katzurin miał ku temu powody aby go nie wystawiać do składu.[quote]

    Bo to nie chłopak od klepania tylko (mam nadzieje) od rzucania. Co do talentów to jest tak, że one powinny grać i to nie tylko na treningach, więc ten sezon jest praktycznie pierwszym, w którym trener pozwoli im pograc. Katzurin im nie ufał, ale moim zdaniem nie miał powodów, ale to troche inna sprawa.



    Ja Broń Boże nie skreślam naszej drużyny już na starcie. Po prostu nasz zespół w pierwszej części dominował na parkiecie. Mieliśmy słabszą koncówkę, a w zasadzie 3 kwarte. Wydaje mi się jednak, że na beniaminka posiadającego drugi budżet w Polsce i który dokonał sporych transferów to za mało, bo jak sam mówiłeś, średnia wieku naszego zespołu wynisi tylko 24 lata.
    To chyba zasługa trenera Kowalczyka :) Kadra bis ? ;)

  4. Powrót do góry    #139
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo to nie chłopak od klepania tylko (mam nadzieje) od rzucania. Co do talentów to jest tak, że one powinny grać i to nie tylko na treningach, więc ten sezon jest praktycznie pierwszym, w którym trener pozwoli im pograc. Katzurin im nie ufał, ale moim zdaniem nie miał powodów, ale to troche inna sprawa.
    Ale sam dobrze wiesz, że bez kozłowania w koszykówce się nie obejdzie. ;) Może to kwestia stresu na początku sezonu. Wrócimy do teego tematu w rundzie rewanżowej. Katzurin im nie ufał i chyba miał ku temu powody. Być może dlatego, że chciał coś osiągnąc w Eurolidzie i EBL a nie bawić się w eksperymenty.

    PS. Lepek edytuj tytuł tego wątku o wynik wczorajszego meczu

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jakoś ciszej nad tym Deichmannem, albo się mylę :)

  6. Powrót do góry    #141
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie sie dowiedziałem :/ ble, a moglem nie wracac :)

  7. Powrót do góry    #142
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś ciszej nad tym Deichmannem, albo się mylę :)
    Ty się ciesz, że twój Anwil jak narazie sobie radzi w lidze. Teraz, jak Śląskowi nie wychodzi to znajdzie się parę osób, który będą się z nas naśmiewać. Tak więc odpi**** się wreszcie od nas i przestań nam dogryzać.

    A tak do meczu, to dziwie się czemu nasz trener pozwala grać Zielińskiemu aż 22 min, a ten zdobywa tylko 2 pkt. A taki Ignerski w 15 min zdobył bodajże 13 pkt. Chyba każdy z nas wie, że Maciek łapię formę w drugiej części sezonu.

    Narazie nie idzie nam dobrze, lecz kalendarz tak się ułożył, że na początku mamy mocnych przeciwników. Być może później będzie lepiej.

  8. Powrót do góry    #143
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Narazie nie idzie nam dobrze, lecz kalendarz tak się ułożył, że na początku mamy mocnych przeciwników. Być może później będzie lepiej.
    Skoro narazie jesteśmy na etapie przygotowań do sezonu to na początek wolałbym trafić na Prokom i Anwil a później na średniaków typu Turów i Astoria.

  9. Powrót do góry    #144
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro narazie jesteśmy na etapie przygotowań do sezonu to na początek wolałbym trafić na Prokom i Anwil a później na średniaków typu Turów i Astoria.
    Ja też tak sądzę, bo w naszym skąłdzie są młodzi, utalentowani zawodnicy, dla których jest to dopiero pierwszy poważny seon w EBL. Wolałbym spotkać się tak jak mówiłęś z takimi drużynami, z którymi większych szans na wygraną nie mamy a póxnije zagrać z takimi zespołami jak Turów czy Astoria.

    Duże znaczenie na naszą obecną sytuację miało to, że kiedy inni przygotowywali sie do seoznu u nas dopiero były podpisywane kontrakty sponsorskie.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jakoś ciszej nad tym Deichmannem, albo się mylę :)
    Ty się ciesz, że twój Anwil jak narazie sobie radzi w lidze. Teraz, jak Śląskowi nie wychodzi to znajdzie się parę osób, który będą się z nas naśmiewać. Tak więc odpi**** się wreszcie od nas i przestań nam dogryzać.

    A tak do meczu, to dziwie się czemu nasz trener pozwala grać Zielińskiemu aż 22 min, a ten zdobywa tylko 2 pkt. A taki Ignerski w 15 min zdobył bodajże 13 pkt. Chyba każdy z nas wie, że Maciek łapię formę w drugiej części sezonu.

    Narazie nie idzie nam dobrze, lecz kalendarz tak się ułożył, że na początku mamy mocnych przeciwników. Być może później będzie lepiej.
    Czym się tak niecenzuralnie zdenerwowałeś, chłopczyku? Anwil będzie w tym roku znowu mistrzem, wszystko na to wskazuje, ale nie pozwalaj sobie na nieudolne próby obrażania mnie tu ani nigdzie indziej, bo złapiesz bana, albo coś mocniejszego. Śląsk wczoraj nie istniał, Zieluch grał skandalicznie, jedyne punkty zdobył z trudem spod kosza, ale to chyba nie powód, żeby aż tak się irytować, nie sądzisz? :):):) Ignierski tez nie błyszczał, ale był najjaśniejszym punktem Śląska, juniorzy to juniorzy, ale trener to niestety do dupy, źle poustawiany Rondel (:):):)), brak rozgrywającego nr 2 i efekt jest taki, że bez wzmocnień Sląsk nie ma szans utrzymać się w lidze numero uno. Skończyła się na razie kasa, kończą się sny o potędze, budowanej tylko na niej, więc nie płacz, może przyjdą sponsorzy i będziesz mniej stękał. W Astorii nie ma ż a d n e g o jak na razie sponsora, ale zespół średniaków gra z zębem, czego nie było w poprzednim sezonie i stara się, bo nie jest przeładowabny kasą. Dryja wirklich superstar! Pozdrowienia do stolicy Dolnego Śląska!

  11. Powrót do góry    #146
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czym się tak niecenzuralnie zdenerwowałeś, chłopczyku? Anwil będzie w tym roku znowu mistrzem, wszystko na to wskazuje, ale nie pozwalaj sobie na nieudolne próby obrażania mnie tu ani nigdzie indziej, bo złapiesz bana, albo coś mocniejszego.
    Wiesz, nigdy jeszcze na tym forum nikogo nie obraziłem i nie mam zamiaru. Po prostu nie mam zamiaru patrzeć jak Ty naśmiewasz się z mojego klubu, bo na to nie pozwolę. Śląsk w tym roku nie będzie walczył o tytuł, lecz sądze, żeby ciągnął ogony.

    Peace

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Czym się tak niecenzuralnie zdenerwowałeś, chłopczyku? Anwil będzie w tym roku znowu mistrzem, wszystko na to wskazuje, ale nie pozwalaj sobie na nieudolne próby obrażania mnie tu ani nigdzie indziej, bo złapiesz bana, albo coś mocniejszego.
    Wiesz, nigdy jeszcze na tym forum nikogo nie obraziłem i nie mam zamiaru. Po prostu nie mam zamiaru patrzeć jak Ty naśmiewasz się z mojego klubu, bo na to nie pozwolę. Śląsk w tym roku nie będzie walczył o tytuł, lecz sądze, żeby ciągnął ogony.

    Peace
    Zwracając się do mnie per "odp .. się" wydaje mi się, że próbujesz mnie obrazić? Ja nie czuje się obrażony, ale może inni? :)

  13. Powrót do góry    #148
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwracając się do mnie per "odp .. się" wydaje mi się, że próbujesz mnie obrazić? Ja nie czuje się obrażony, ale może inni? :)
    Mój epitet nie był obraźliwy, tylko wskazywał na to, żebyś się od nas odczepił. :) Myśle, że już wszystko sobie wyjaśniliśmy i możemy powrócić do rozmowy na tematy koszykarskie.

  14. Powrót do góry    #149
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Watson już we Wrocławiu

    Nowy rozgrywający Deichmanna Śląska Wrocław, Michael Watson jest już we Wrocławiu. Amerykanin już jutro weźmie udział w pierwszym treningu pod okiem trenera Tomo Mahorica, a prawdopodobnie w niedziele zadebiutuje jako zawodnik Śląska w meczu z Unią/Wisłą Paged.

    Watson urodził się 24 grudnia 1980 roku i ma 186 cm wzrostu. Swoją koszykarską karierę rozpoczął w High School w Kansas City, skąd dostał się na tutejszy Uniwersytet Missouri. W ostatnim roku gry w NCAA notował średnio 23.4 pkt, 3.6 as i 3.4 na mecz. W trakcie przerw w rozgrywkach reprezentował również barwy portorykańskiego Gigantes de Carolina, w bieżącym roku zdobywając 15.3 pkt, 3.5 zb i 1.6 as na mecz. W lipcu wystąpił w Pepsi Pro Summer League 2004 w Orlando, broniąc barw Boston Celtics ze średnią 6.6 pkt, 1.0 zb i 0.4 as na mecz.


    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=47637

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    75-88
    3 porażka Sląska, chyba jednak będzie sie bronił mocno przed spadkiem. Znów słabiutko Zieliński, Watson 6pkt - chyba sie każdy spodziewał więcej po jego buńczucznych zapowiedziach...

  16. Powrót do góry    #151
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Qrde, szkoda ze tak sie dzieje ze Slaskiem Wroclaw.
    Nie da sie ukryc, iz klub ten jest moim ulubionym wsrod EBL.
    Najbardziej mnie rozwala tym, ze wszyscy jarali sie tym Watsonem
    a on robi 6 punktow, przy czym mlodziutki Kamil Chanas 4
    to sa zaledwie dwa "oczka" roznicy <sciana>
    No i ten Zielinski fatalnie...
    :(

  17. Powrót do góry    #152
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba się załamię :(:(:(

    Jak słyszałem o tych odejściach w Wiśle, to myślałem że nareszcie wygramy. A tu taka porażka. Jakoś mam coraz większe wątpliwości co do siły ŚLĄSKa w tym sezonie. Nie będzie tak dobrze, chyba że zawodnicy się zgrają i nareszcie będzie wszytsko wychodzić, jak powinno.

    PS Ramzes nie daj się wolfowi. Jak trzeba to niestety trzeba coś mocniejszego napisać. Pozdro dla Ciebie!

  18. Powrót do góry    #153
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    I mnie ktoś tu zarzuca, że nabijam się ze Śląska? Paiętajcie o przysłowiu: "Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!". Przecież te porażki były do przewidzenia w drugoligowym skłądzie. Tyle do zacietrzewionych ślązaków.

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wolf

    Widzisz, jednak nasz "drugoligowy" skład potrafi grać.;)

    Dośc wyraźna wygrana z Ostrowem. MVP był nowy nabytek Śląska: Michael Watson, który zdobył 21 pkt (5x3). Nareszcie jakieś punkty zdobył Maciek Zieliński.

    Martwi jednak to, że Skibniewski zdobył tylko 3 pkt. Było to jednak do przewidzenia, bo teraz tym co podaje jest Watson.

  20. Powrót do góry    #155
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No nareszcie Śląsk wygral ! No i tym bardziej sie ciesze, bo zwyciestwo bardzo pokazne :)

    No i widac, ze jest porzytek z tego Watsona,
    Ignerski znowu zagral dobrze i jest zwyciestwo :)

    Oby tak dalej...

  21. Powrót do góry    #156
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przegrana inauguracja Śląska

    Śląsk: M.Watson 15, R.Hyży 13, M.Ignerski 12 (7 zb), R.Randle 12, M.Szlachtowicz 5, A.Kiausas 4, P.Hajnsz 3, R.Grafs 2, R.Skibniewski 2;
    Lietuvos: F.House 23 (10 zb, 6 przech), S.Jasaitis 16, T.Delininkaitis 10, R.Jarutis 9, R.Javtokas 8, H.Mujezivonic 3, A.Slezas 2, P.Cukinas 1;


    więcejhttp://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=48525

  22. Powrót do góry    #157
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Śląsk: M.Watson 15, R.Hyży 13, M.Ignerski 12 (7 zb), R.Randle 12, M.Szlachtowicz 5, A.Kiausas 4, P.Hajnsz 3, R.Grafs 2, R.Skibniewski 2;
    Lietuvos: F.House 23 (10 zb, 6 przech), S.Jasaitis 16, T.Delininkaitis 10, R.Jarutis 9, R.Javtokas 8, H.Mujezivonic 3, A.Slezas 2, P.Cukinas 1
    Szkoda, że nie udało się wygrać, ale widać że nie jest już najgorzej, a gra coraz lepsza. Teraz trzeba tylko wygrywać w lidze, no i starać się w pucharach. Może uda się nawet awansować? Dobry występ sądząc po punktach Watsona, Randle'a, Ignerskiego i Hyżego.

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No...Jutro Slask gra u sibie w Orbicie
    z Polonia Warszawa.
    Patrzac na tabele to Slask jest na
    osmym miejscu, a Polonia na czwartym.
    Mam duza nadzieje, ze Wroclawianom uda sie
    jutro wygrac, a zwyciestwo moze podniesc Ich w tabeli...
    Watson, Randle, Ignerski, Hyzy do dziela... :d

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Są dwa punkty!!

    No i niezwykle zacietm spotkaniu
    Slask Wroclaw pokonal Polonie Warszawa 77:72 :D
    MVP meczu byl Michal Ignerski, ktory rzucil 27 punktow!!
    Dobrze agrali takze, Randle, Skibniewski (po 12) i Hyzy (10), swoje 4 punkciki do zwycieztwa dolozyl takze Kamil Chanas

    Brawo Slask!! :D

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Deichmann Śląsk Wrocław, po niezwykle dramatycznym meczu, pokonał Benficę Lizbona 85:83. Spotkanie miało niesamowity przebieg, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż dwie dogrywki. Było to pierwsze zwycięstwo wrocławian w Pucharze ULEB.

    Śląsk Wrocław - Benfica Lizbona 85:83 (21:28, 15:10, 17:14, 17:18,5:5,10:8)

    Śląsk: R. Grafs 17; R. Randle 14; R. Skibniewski 13; K. Chanas 11; M. Ignerski 11; A. Kiausas 10; R. Hyzy 7; A. Mroczek 2; M. Szlachtowicz 0; R. Hajnsz 0; A. Mielczarek 0

    Benfica: M. Nurse 23; J. Stephens 18; T. Pearson 12; A. Moussa 12; R. Da mota 10; L. Silva 6; N. Sousa 2; A. Tavares 0; M. Leite 0; B. Costa 0; E. Ndoye 0

    http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49168

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ładny mecz, zasłużone zwycięstwo, gratulacje. Młodzi pokazali lwi pazur. To ważne.

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No i wczoraj znowu zwyciestwo!
    Tym razem Slask na wyjezdzie
    oslabiony brakiem Randle, Watsona no i Zielinskiego
    pokonal Czarnych Slupsk.
    Spotkanie zacete do ostatnich sekund,
    ale na szczescie Wroclawianie wygrali :)
    Mysle, ze jak Slask bedzie gral tym mlodym
    skladem caly czas to w przyszlosci
    bedzie to piekielnie silna druzyna!

  28. Powrót do góry    #163
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2001
    Postów
    853
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Crvena Zvezda Belgrad - Deichmann Śląsk Wrocław 81:88

    Deichmann Śląsk Wrocław pokonał w wyjazdowym spotkaniu w ramach Pucharu ULEB drużynę Crvena Zvezda Belgrad 88:81. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, ponieważ po czterech kwartach był remis 72:72.

    Już po raz trzeci z rzędu koszykarze Śląska przyprawili swoich fanów o palpitacje serca. Po dwóch dogrywkach z Benficą Lizbona, oraz niesamowicie zaciętym meczu z Czarnymi Słupsk, teraz przyszła kolej na dogrywkę w meczu z Crveną Zvezdą w Belgradzie. Podobnie jednak jak w dwóch poprzednich meczach to Śląsk zachował więcej zimnej krwi w ostatnich minutach i po raz trzeci z rzędu wygrał mecz po niesamowitej końcówce.
    Bohaterem spotkania był rozgrywający Śląska Michael Watson, który zdobył ... 39 punktów ! Amerykanin, który wciąż zmaga się z kontuzją kolana rozegrał najlepszy mecz odkąd pojawił się we Wrocławiu, a na prawdziwe uznanie zasługuję jego akcja z końcówki regulaminowego czasu gry, kiedy to przy stanie 72:69 dla gospodarzy rzutem za 3 doprowadził do dogrywki. Na wyróżnienie zasługują również Michał Ignerski, Robert Skibniewski oraz Radek Hyży. To właśnie na tych czterech graczach opierała się cała gra wrocławian.

    Śląsk w ostatnich sześciu spotkaniach wygrał aż pięć razy i widać, że pierwsze trzy porażki w lidze odchodzą powoli w niepamięć. Meczem w Belgradzie wrocławianie zamknęli usta tym wszystkim, którzy podważali w ogóle słuszność występów Śląska W Pucharze ULEB.

    Crvena Zvezda Belgrad - Śląsk Wrocław 81:88

    (15:14, 27:23, 12:19, 18:16, 9:16)

    Punkty:

    Crvena Zvezda: Radivojević 16, Stefanović 13,Dragojlović 12 Vitkovac 11, Wiśniewski 7, Subotić 6, Koprivica 6, Vukosavljević 5, Lepojević 3, Bjelica 2,
    Jelesijević 0, Savović 0

    Deichmann Śląsk: Watson 39, Ignerski 15, Skibnievski 10, Hyży 8, Grafs 8, Zieliński 5, Randle 2, Kiausas 1

  29. Powrót do góry    #164
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Gracie jak nie przymierzając Astoria - u siebie porażki, na wyjeździe zwycięstwa :) Gratki dla Anwilu, dla Butów też, za dobry mecz!

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    To co zorbil dzisiaj Slask to cos fantastycznego...
    WKS przegrywal 20 punktami...
    A w koncu wygrali 90-87!
    To co dzisiaj robil Watson (32 pkunkty!!) i Randle to cos pieknego
    do tego Ignerski, Skibniewski i Chanas i jest zwciestwo!

    Ale sie podjaralem tym meczem...

    Cała Polska w cieniu Śląska :d

    P.S Slask w Pucharze Ulep przysparza wiecej
    poztyywnych emocji niz Prokom w eurolidze...

    Szczegóły - www.SportoweFakty.pl - kLiK

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Oj Watson zasuna dzisaj :D 32 punkciki :) Myslem ze zejde jak to widzialem to az wrr :P Jakie emocje :) Po tej nietrafionej trojce juz mialem wieeelkie obawy :) Ale sie udalo :)

    WUUUKAAAEESSS Power :P

    CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA !! :)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  32. Powrót do góry    #167
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie macie wrażenia że Watson to takie klon Lyna Greera. Ostatnio mamy szczęście do ciemnych;) rozgrywających. Oby tylko nie poszedł w ślady Colsona.
    I takie dramatyczne mecze będą miały dobry wpływ na charakter młodej drużyny. Jeśli bedą tak dalej grać to nie straszny nam Wójcik i Jagodnik.

    Do boju WKS!!

  33. Powrót do góry    #168
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Ja czekam na jakas powtorke:). Po 2 kwarcie dalem sobie spokoj. Jakie bylo moje zdziwienie, gdy zobaczylem, ze trwa dogrywka. Brawo Sląsk !!!

  34. Powrót do góry    #169
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Ale sie podjaralem tym meczem...

    Cała Polska w cieniu Śląska :d

    Szczegóły - www.SportoweFakty.pl - kLiK
    Może niezupełnie cała :) Gratulacje za walkę i wynik od Anwilu W.! :)

  35. Powrót do góry    #170
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może niezupełnie cała Gratulacje za walkę i wynik od Anwilu W.!
    Wolfie, żebyś nie był taki szczęśliwy zajrzyj sobie tu:

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=7&k1_id=30&k2_id=163&dzial_id=60 4&news_id=50234

    Sam tytuł już dużo mówi.


    Brawa dla Śląska, bardzo ładny mecz, ale wolałbym wygraną z Anwilem. No ale nie ma co narzekać i tak jest nieźle :)

    !!!CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!!!

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Może niezupełnie cała Gratulacje za walkę i wynik od Anwilu W.!
    Wolfie, żebyś nie był taki szczęśliwy zajrzyj sobie tu:

    http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=7&k1_id=30&k2_id=163&dzial_id=60 4&news_id=50234

    Sam tytuł już dużo mówi.


    Brawa dla Śląska, bardzo ładny mecz, ale wolałbym wygraną z Anwilem. No ale nie ma co narzekać i tak jest nieźle :)

    !!!CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA!!!
    Mój wpis nie był złośliwy, w przeciwieństwie do Twojego, ale co tam :)

    Po prostu cię nie rozumiem, masz pewne złe fluidy we krwi.

    Jeszcze raz gratuluję zwycięstwa Śląszczkowi!

  37. Powrót do góry    #172
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    dzisiejszy mecz w tv puls az sie przykro ogladalo;/
    Kolega byl na meczu i wrocil niesamowicie wsiekly:)
    Ja sie tam na koszu nie znam, ale wynik nmowi sam za siebie
    I jeszcze 5 zl wygralam,bo sie zalozylam ze nasi przeciwnicy nie dobija do 100 pkt:D

    Najlepszy i tak byl moj ojciec: Udala sie jakas akcja
    Zielinskiemu, na co moj stary "To on jeszcze żyje?;)"


  38. Powrót do góry    #173
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    No sssssssłaby wynik, panie K2, czy jakoś tak?

    Ale przeciez się czepiam ... sorry ...

  39. Powrót do góry    #174
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Śląsk i tak sobie radzi lepiej niż przypuszczałem jeszcze we wrześniu, gdy wszyscy koledzy (Wrocławiacy) z pracy, przewidywali po tłustych latach spadek. A tu koszykarski Śląsk wcale nie ma się tak źle. Są porażki i to czasem nawet wysokie, ale są też zwycięstwa i to często w końcówkach, a to świadczy dobrze o charakterze zespołu.

    Powiedzmy sobie szczerze Watson, to nie Greer, Ignerski nie Wójcik, ale wraz z kolegami jeszcze nie raz nas zaskoczą.

    Pozdr.

  40. Powrót do góry    #175
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No, wczoraj to mnie Slask
    bardzo mile zaskoczyl wygrali 70:60
    na wyjeździe w Lizbonie z Benficą...

    Cieszy, ze cala druzyna rowno,
    najwiecej punktow zdobywa Hyzy :) - nie pierwszy mecz...

    Tutaj szczegoly - KliK - SportoweFakty.pl

  41. Powrót do góry    #176
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No sssssssłaby wynik, panie K2, czy jakoś tak?

    Ale przeciez się czepiam ... sorry ...
    Czepiasz się i to za bardzo. Występ w meczu z Benficą był niezwykle udany i gdyby twój anwilek grał chociaż w połowie tak jak ŚLĄSK, to nie miałby przegrywałby z drużynami belgijskimi(!?!).

    Pozdrawiam!

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Noteć zmiazdzona :P Radek Hyży 30 punkcików az oczy przecierałem ;) Wszyscy zagrali na swoim poziomie i nawet bez Watsona udalo sie rozgromic Noteć.

    Brawo :)

    Cała Polska w cieniu Śląska! :P
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  43. Powrót do góry    #178
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    porażka z Astorią u siebie ?!
    ale przynajmniej 21 pkt Zielińskiego :)

  44. Powrót do góry    #179
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ASTA ASTA ASTA!!! DUMA MEGO MIASTA!!!

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Noteć zmiazdzona :P Radek Hyży 30 punkcików az oczy przecierałem ;) Wszyscy zagrali na swoim poziomie i nawet bez Watsona udalo sie rozgromic Noteć.

    Brawo :)

    Cała Polska w cieniu Śląska! :P
    Przetrzyj oczęta i teraz, po zmiażdżeniu Śląska prze Astę ...

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •