Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Drabik zostaje w Pile?!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach

    Drabik zostaje w Pile?!

    Jak donosi interia, niewykluczone jest że mimo propozycji z kilku klubów ekstraligi Sławomir Drabik pozistanie w Pile.

    Jak twierdzi sam zawodnik decyzję odnośnie swojej przyszłości podejmie w ciągu kilkunastu dni, ale nie wyklucza pozostania u dotychczasowego pracodawcy. Optymistycznie na tą sprawę patrzy również trener Piły, Czesław Czernicki. - Absolutnie nie jestem nastawiony na nie. Sławek to dobry zawodnik i jeśli tylko wyrazi taką wolę to będziemy razem pracować. Biorę go pod uwagę przy ustalaniu składu na przyszły sezon - kończy Czernicki. (INTERIA.PL)





  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    coż wyglada na to, ze Piła nie bedzie najmocniejsza w przyszlym sezonie - sa co prawda: Crumpi, Rafi, Hampelek, ale do tego Miskowiak, Pecyna, Drabik i jakis obcokrajowiec, to mimo ze nazwiska znaczące nie wirzę by powalczyli o coś wiecej niz 5-6 pozycja...

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cóż mnie cieszy iż piła nie zmontowała silniejszej ekipy. Co do Drabika to moim zdaniem ten zawodnik już lepiej jeździć nie będzie! A czy rzeczywiście Polonia będzie taka słaba to nie był bym do końca pewien, moim zdaniem będzie walczyła o pierwszą czwórkę!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Zpewnych dobrze poinformowanyhc żródeł wiem że wraz z trenerem Czernickim do piły ma przyjśc Grzegorz Walasek.Jeśli by to była prawda to w Pile szykuj się ekstra drużyna
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wątpie

    Wydaje mi sie ze Walasek zostanie w Czestochowie w ktorej sa pewne pieniadze a nie do Pily która mimo ze dostala ostatnio troche kasy to jednak nic nie wiadomo.co do Drabika to mysle ze jego czs sie juz skonczyl.Dobrze ze pila nie zakontraktowala sobe jonssona bo wtedy liczyli by sie w walce o mistrzostwo.I tak beda sie liczyc ale trzeba im zagranicznego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •