Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Skład drużyny zielonogórskiej na pozostałe mecze sezonu.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład drużyny zielonogórskiej na pozostałe mecze sezonu.

    Falubaz bez medalu, Falubaz chocby chciał to nie spadnie. Co zatem? Czas najwyższy przebudowac nieco skład:

    Po pierwsze-definitywnie rezygnujemy z usług Billego Hamilla

    Po drugie- stawiamy na Janniro z myslą ze moze być silny w nastenym sezonie czy rezygnujemy z jego usług i stawiamy na Kłopota?

    Po trzecie- czas na młodziez! Tak tak, teraz ktos z dwójki Suchecki Kasprowiak musi jechać 5 biegów na mecz, obowiazkowo!

    A wiec skład zgodnie z powyższym prezentowałby sie nastepująco

    1.Okoniewski
    2.Słabon
    3.Swist
    4.Suchecki
    5.Huszcza
    6.Kasprowiak
    7.Kurmanski
    8.Kłopot/Janniro

    A co Wy sądzicie na ten temat? Jak według Was powinien wyglad skład na 6 pozostałych meczy?



    PS. Moderatorzy prosze o nie kasowanie wątku, mysle ze wiele osób chciałoby pospekulować na ten temat.

    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Falubazz dobry temat

    Teraz jest najważniejsze chyba szukać juniora który zastąpi Rafała Kurmańskiego. W następnym sezonie odczujemy jego brak na pozycji juniora oj będzie ciężko coś znaleźć bo żaden z zawodników nie jest w stanie go zastąpić który jest obecne w szerokiej kadrze juniorów.Dalej patrzeć to trzeba pozbyć się Hamilla bo przez niego przegraliśmy pierwszą czwórkę wystarczy że by pojechał w Lesznie i teraz bym miał inny humor bo byśmy mieli miejsce 3 i jestem tego pewien w 100%
    Może postawić na Jenniro ale z jednym warunkiem jak zdobedzie poniżej 6 punktów w meczu to nie ma płacone wtedy dopiero zacznie jerzdzić tak jak potrafi


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jest, mecze w drugiej czworce jedziemy krajowka. Obcokrajowcow bierzymy do Pily, co by GKS sie utrzymal bo znajac zycie Unia L. podlozy sie Pile.

    W Janniro trzeba inwestowac, tzn zapraszac go na mecze. Widac, ze jest bardzo waleczny i moze byc bardzo dobrym obcokrajowcem juz w nastepnym sezonie.

    1. Okon
    2. Slaby
    3. Swist
    4. Klopot
    5. Huszcza
    6. Suchy
    7. Kurman
    8. Kasprowiak

    Hamilla nie skreslam - chce go widziec w ZKZ w 2003 roku, prosze nie bijcie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za tym by w ostatnich meczach sezonu Falubaz jeździł w krajowym składzie! Trzeba oszczędzać pieniądze bo jak wszyscy się domyślamy z tym w naszym klubie jest krucho!!!
    1.Okoniewski
    2.Słaboń
    3.Świst
    4.Kłopot
    5.Huszcza
    6.Suchecki
    7.Marcinkowski
    8.Kasprowiak
    Pozdrowienia!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Małe sprostowanie za Kasprowiaka oczywiście Kurmanek!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiste jest to ze FALUBAZ powinien jechac we wszystkich meczach krajowym skladem, OSZCZEDNOSC. Jednak tutaj sprawa nie wydaje sie az tak prosta , trzeba teraz porozmawiac z zawodnikami (czyt.-zarzad,trener) , wyberac z treningow zawodnikow ktorzy chca jechac w 2 czworce. Ja osobiscie mam nadzieje ze nastawienie naszego FALUBAZU sie nie zmieni, jednak nigdy nic nie wiadomo. P.S. - Jestem wsciekly na Billego po niedzielnym meczu w Bydzi i wczesniejszym w Lesznie ale mimo to chcialbym go widziec w przyszlym sezonie w ZKŻ wspartego drugim robiacym punkty obcokrajowcem. To by bylo na tyle , FALUBAZ TO JEST TO!!! i pamietajcie , NA DOBRE I NA ZLE :)!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zebym Wam sie wciskal w temat, ale jaki sens stawiac na wypozyczonego na 1 sezon Slabonia?
    Czy nie byloby lepiej jednak zainwestowac w Janniro?
    Oczywiscie, nie moja brocha, nie moje podworko...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I tu się z tobą Kramir zgodzę

    po co kłaść na dawać jeździć Słaboniowi, lepiej niech Suchecki sobie pośmiga. Niech lepiej zarabiają kasę zawodnicy ZKŻu i niech uczą się lepszej jazdy niż zawodnicy wypożyczeni
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze sklad zielonogorzan powinien opierac sie teraz na krajowce.Nie polecam sciagania na mecz B.Janniro ania A.Svaba gdyz blokuja oni tylko miejsce polskim zawodnikom a sami swoja forma nic nie prezentuja.Mysle ze w przyszlym sezonie zarzad bedzie mial najwiekszy problem z juniorem od wielu lat ciagle bowiem ktos ksztalcil sie przy boku A.Huszczy,J.Szymkowiaka czy B.Hamilla.Uwazam ze w obecnej sytuacji szanse startow powinien dostac Zbyszek Suchecki mysle ze gdyby trener Jader wypuszczal go w kazdym meczu przynajmniej jedno lub dwukrotnie to chlopak by sie objezdzil jednak jest to jakis fundament na przyszlosc.Oby tylko ZKZ nie zmienil polityki na podobna do jednego z ekstraligowych zespolow ktorzy tylko kupuja zawodnikow mlodziezowych a sami nie potrafia wychowac zadnego juniora.............

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eh, co za ludzie

    Ermol, wiem, że Twoja aluzja odnosi się do WTS-u (nie umieją sami wyszkolić juniorów, tylko ich kupują). No widzisz, jeżeli ktoś ma kasę to może sobie pozwolić na kupowanie, ale to naprawdę najlepszej klasy juniorów. Gdybyśmy tego szmalu nie mieli, pewnie więcej by inwestowano w juniorów. Może w WTS-ie policzyli, że taki biznes im się opłaca (lepiej kupić niż samemu szkolić). A co do jazdy (Waszej) w dolnej czwórce, to ja już współczuję księgowemu w Waszym klubie: wysokie wygrane, mało kibiców. Eh, szkoda, że ta druga czwórka, to dla dwóch drużyn zupełny brak emocji.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmmm..... Mysle, ze troche ludzi pojawi sie na meczu z Lesznem. Poza tym bedzie trzeba obowiazkowo wygrac w Lesznie, chocby dla samej zasady... :)
    Odnosnie skladu na pozostale mecze, przylaczam sie do powyzszych zdan, bo to jest jedyne rozsadne wyjscie. Obcokrajowcy won, niech sobie pojezdza mlodzi.
    Poza tym jestem rowniez zdania, ze Hamill'a trzeba mimo wszystko zatrudnic na nastepny rok. Moze ostatnio zawiodl, ale poza tym ... :)

    Pozdrowienia z Berlina





    F__A__L__U__B__A__Z!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Trzeba jeździć składem krajowym : Okon , Dziadek , Świstak , Dżordż , Kurman , Suchy i Słaboń . Na meczyk z Unią można zaprosić Billy'ego ewentualnie jeszcze . I JESZCZE JEDNO : HAMILL - ZKŻ - 2004 . Podpisuję sie pod tym obiema rękoma . Sęk w tym , aby drugi "obcy" był jakiś taki z górnej półki .

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co kłaść na dawać jeździć Słaboniowi, lepiej niech Suchecki sobie pośmiga. Niech lepiej zarabiają kasę zawodnicy ZKŻu i niech uczą się lepszej jazdy niż zawodnicy wypożyczeni
    Murzyn zrobił swoje
    Murzyn może odejść

    Pozdrawiam

    PS. Nie uważam żeby Słaboń w jakikolwiek sposób pomagał ZKŻ - był po prostu słaby

    PS1. Na pewno po takim potraktowaniu zawodnika wypożyczonego - w następnym sezonie następny wypożyczony zagwarantuje sobie wszystko w kontrakcie. Oczywiście dla dobra swojego a nie klubu.

    PS 2. I zaskakujące jest tu!!!!!!! oczywiście bez zadnych kontekstów!!! że problem ten zglosil jeden z kibicow Unii Leszno, w dobrze pojetym rozumowaniu o dobro klubu zielonogórskiego.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach

    KONTRAKTY

    Nasze życzenia to jedno a kontrakty to drugie. Obawiam się że Hamill ma zakontraktowane wszystki mecze w play-off i musi w nich wystapić. Powtórzę, nie znam kontraktów ale coś takiego czytałem na forum. Podobna sytuacja z Krzyskiem Słaboniem, jeżeli nie zdobędzie 0 to jeździ w każdym meczu.
    Janniro też miał jakąś minimalną liczbę spotkań.

    A więc nadmiar bogactwa 9 zawodników. Może usatlić z zawodnikami że w meczach o nic jadą nie po 5 biegów ale np. 4, tak jak to jest w Toruniu.

    Oczywiście jeżeli nie trzeba (kontrakt) Hamilla widziałbym tylko 2 x na Leszno, Janniro wszystkie wyjazdy + Leszno u nas, Svab ani razu, z juniorów Sucheckiego, Kasprowiak ma już 21 lat.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    skład oszczedny

    Jak to jakim skladem jechać po prostu dawać naszych wychowanków aby sie rozjezdrzali jak Grabowski , moze Alan i na pewno Suchecki powienien jeżdzić jak najwiwcej!!! Wywalić i nie brać tego durnego kowboja Hamilla i cienkiego goszofiaka Swista bo teraz sie kozak bedzie dorabiał na słabych zespołach spierdzielił na cały sezon wiec nie brał bym go na mecze z Piła i z Gdańskiem na pewno !!!!!! Słabonia cieniasa też bym sie zastanowił czy dawać mu zarabiać na słabych takich jak Pila i Gdansk. Pomyslał bym na Janiro aby zaczoł sie rozjeżdrzać w Polsce bo w przszłym sezonie może byc przydatny. Zbroić sie tylko na mecz z Lesznem tak mi sie wydaje a reszte wydatki mocno ograniczyć

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklad ustalic to nie taka prosta sprawa poniewaz kazdy ma w kontrakcie okreslona liczbe startow ,Slabon ma np: ze musi jechac w kazdym meczu minimum 4 razy i pewnie dzialacze zgodnie z umowa postapia . Ja skald bym widzial taki :

    1.Okoniewski
    2.Klopot
    3.Swist
    4.Huszcza
    5.Slabon
    6.Suchecki
    7.Kurmanski
    8.Marcinkowski(Kasprowiak)

    PS : Dziwna postawa niektorych kibicow ,najpierw wyzywanie od sprzedawczykow ,"Hamill Won z Falubazu" a teraz "Hamill musi byc 2004 w ZKZ " jednak nie wiadomo czy wlasnie Hamill bedzie chcial byc ,nie zdziwil bym sie gdyby Billy poszedl sladami Nickiego .Tak wiec zastanowcie sie czy jest sens wyzywac bez podstawnie .

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    sklad ZKZ na runde finalowa DMP 2003

    Myślę, że obcokrajowcy (Janniro i Svab) mogą pojechać w meczu pod dwoma warunkami:
    - stawią się na sobotnim treningu i uczciwie pokażą jaka jest ich aktualna dyspozycja i ich sprzętu (będzie to ich inwestycja pod kątem ew. przyszłorocznych startów w polskiej lidze);
    - przyjadą na własny koszt o ile nie zdobędą minimum 1,5 pkt/ wyścig (licząc z bonusami);

    A co do skladu, to proponuję:
    1. Okoniewski
    2. Świst
    3. Huszcza
    4. Kłopot lub ew. straniero
    5. Kurmański
    6. Suchecki
    7. Kasprowiak
    8. Marcinkowski, Grabowski lub inny junior

    W takim ukladzie trener Zb. Jąder da szansę startu w meczu trzem przyszłorocznym juniorom (10 wyścigów na trzech! = 3+3+4), podziękuje Słaboniowi, który za rok wróci i tak do Atlasa (kłopoty kadrowe po kontuzji Cegły i wybrykach Dadi'ego)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    Chciałoby się krzyknąć - P E D E R S E N W R Ó Ć. Kowbojom powinniśmy już podziękować. A w drugiej czwórce powinni jeździć tylko ci Polacy, którzy chcą a nie ci którzy łaskę robią, że odjadą cztery kółka (vide Kurmanek). Jedyną większą inwestycją klubu powinien być zakup motocykla dla Kłopota. Poza tym plan maximum oszczędności. Dużo startów młodzieży. Aha i jeszcze niech Dobija spada na drzewo banany prostować bo z niego menedżer jak z koziej d..y trąba.

    PS. Pozdrawiam wszystkich kibiców najpiękniejszego sportu na świecie.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Macie bardzo dobrych juniorow i teraz jest okazja wykorzytac ich talent."Dzieki" temu ze Falubaz jezdzi w 2 czworce moze to im tylko na dobre wyjsc w koncu jak to mowia "nie ma zlego co na dobre nie wyjdzie" czy jakos tak:P
    Moja propozycja skladu:
    1.Slabon
    2.Klopot
    3.Okon
    4.Suchecki
    5.Huszcza
    6.Kasprowiak
    7.Kurmanek
    8.Marcinkowski


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie zapominajcie o Szymkowiaku !!!! ;)
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy ktoś o tym pisał, ale Słaboń ma tak skonstruowany kontrakt, że musi w meczu startować 4 razy. Wobec tego za każdym razem obejrzymy tego zawodnika w tych meczach które nas czekają. Mógłby nie wystapić jedynie wtedy w meczu gdyby był kontuzjowany lub w meczu poprzednim zrobiłby olimpiade, a to jak sądze się nie zdarzy.
    W moim mniemaniu miejsce w składzie powinien mieć Suchecki. Powód: ma 19 lat, a nie 21 jak Kasprowiak, wyraża wolę pozostania w Falubazie w przyszłym sezonie, wydaje się, że potrafi jechać (akcja w meczu z Piłą na Pecynie). Sensowne byłoby danie mu szansy.
    Skoro wg. Was powinien jeździć Janniro jeszcze w pozostałych meczach, to rozumiem, że większość z Was chce go widzieć w składzie na sezon przyszły. O ile jest waleczny czego nie można mu odmówić, to bardzo niepodoba mi się jego nieprofesjonalne podejście do żużla. Tryb życia i zachowania (przynajmniej przed i po meczach w ZG) jest żenujący jak na sportowca. Może się zmieni? Mam mieszane uczucia.
    Z tego co mi wiadomo Hamill miał podpisany kontrakt na 10 meczy, odjechał jeśli dobrze licze właśnie 10 spotkań (licze pojawienie się w Bydgoszczy jako występ). Nie ma więc konieczności ściągania na te 6 meczów, choć jeśli będzie taka wola pewnie się pojawi.
    Reasumując mój skład byłby taki:
    1. A. Huszcza
    2. Z. Suchecki
    3. R. Okoniewski
    4. K. Słaboń
    5. P. Świst
    6. B. Kasprowiak
    7. R. Kurmański
    8. G. Kłopot
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to jakim skladem jechać po prostu dawać naszych wychowanków aby sie rozjezdrzali jak Grabowski , moze Alan i na pewno Suchecki powienien jeżdzić jak najwiwcej!!! Wywalić i nie brać tego durnego kowboja Hamilla i cienkiego goszofiaka Swista bo teraz sie kozak bedzie dorabiał na słabych zespołach spierdzielił na cały sezon wiec nie brał bym go na mecze z Piła i z Gdańskiem na pewno !!!!!! Słabonia cieniasa też bym sie zastanowił czy dawać mu zarabiać na słabych takich jak Pila i Gdansk. Pomyslał bym na Janiro aby zaczoł sie rozjeżdrzać w Polsce bo w przszłym sezonie może byc przydatny. Zbroić sie tylko na mecz z Lesznem tak mi sie wydaje a reszte wydatki mocno ograniczyć
    aaaaaaaa kur.a ja tu zaraz *****-Cooper wiem ze sie podjarałes tym ze byłes w Bydzi ale moze być tak przestał psioczyć tylko kur.a wsiadł na ten jabany motor i pokazał Swistowi i reszcie jak sie jeździ?? Pasi?? Jak dla Ciebie Hamill to durny cowboj to pomysl czym (kim) Ty jestes w porównianiu do niego!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •