Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 78 z 78

Wątek: Robert Dados zawieszony ( 25.07 ) i... odwieszony ( 12.09 )!!

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak po tym co sie teraz widzi nie żałować odejścia Słabonia. Chłopak jaki był taki był, ale Tomka Golloba regularnie we Wrocławiu woził, a jak trzeba było to i pojechał w myśl zasady "zamknąć oczy i po bandzie" :) :)
    Oj. ja pamiętam ten mecz z Polonią kiedy to Słaboń jechał 1 sezon we Wrocławiu
    I jak w 15:-) biegu objechał Tomka Golloba. Atmosfera na trybunach była niemal taka sama jak wtedy gdy Gollob objechał Nilsena:-)

    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    DO CYBIEGO który cośtam napisał w temacie poświęconym tej samej sprawie!!!
    Jestem kibicem z Grudziądza. Jak wszystkim wiadomo, w naszym klubie Robert Dados rozpoczął swoją fantastyczną karierę.
    A ja jestem kibicem z Lublina i jak wszystkim wiadomo(oprócz Ciebie) to w Lublinie Robert rozpoczął swoją fantastyczną kariere!!! Może i IMŚJuniorów zdobyl jeżdżąc w Grudziądzu ale jestem ciekaw ile w tym zasługi GKM-u a ile Motoru Lublin?Pozdro

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy powinien brać odpowiedzialność za to, co robi!!!Facet, który dwa razy próbował dwa razy popełnić samobójstwo na pewno jest chory i potrzebuje pomocy specjalisty, ale nie nadaje się do jezdżenia na żużlu. Nie wiem też co miały znaczyć jego teksty do dziennikarzy TŻ.[quote]A co, pan ksiażkę pisze?!

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    [quote]Każdy powinien brać odpowiedzialność za to, co robi!!!Facet, który dwa razy próbował dwa razy popełnić samobójstwo na pewno jest chory i potrzebuje pomocy specjalisty, ale nie nadaje się do jezdżenia na żużlu. Nie wiem też co miały znaczyć jego teksty do dziennikarzy TŻ.
    A co, pan ksiażkę pisze?!

    No normalny to on nie jest, drabik tez rzucal tekstami ale on jest normalkny . A dados?? Wczoraj rozmawialem z mechanikiem Holty i mowil jak plyneli do szwecji. Razem z nimi plyneli Jagusie, Protas i........ nagle wchodzi "wybujany" w ciemnych okularkach dados i trzyma cos pod pacha.
    Spytali sie co to a tam...... deskorolka. Na pytanie po co mu zaczal jezdzic po pokladzie promu.....
    Ot takie dziecinne igraszki....

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jakbyś zobaczył prezesa dużego ,francuskiego hipermarketu,który jeździ na hulajnodze między klientami to co normalny?Też wariat.

  6. Powrót do góry    #51
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    roland to ten roland z pzld co mnie obraził jak napisałem wczesniej to co pisza teraz wszyscy?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No normalny to on nie jest, drabik tez rzucal tekstami ale on jest normalkny . A dados?? Wczoraj rozmawialem z mechanikiem Holty i mowil jak plyneli do szwecji. Razem z nimi plyneli Jagusie, Protas i........ nagle wchodzi "wybujany" w ciemnych okularkach dados i trzyma cos pod pacha.
    Spytali sie co to a tam...... deskorolka. Na pytanie po co mu zaczal jezdzic po pokladzie promu.....
    Ot takie dziecinne igraszki....
    To jest dowód an to ze powinni go zamknąc jak dr Lectera

    ta dowod ze sie jezdzi po promie na deskorolce to straszny dowód

    Bardzo straszny
    Generalnie mozna znaleźć wiecej dowodów

    No a juz beszczelna odpwoedz dla dziennikarza nieprzygotowanego do wywiadu " a co ksiązke piszecie"
    to podstawa do tego zeby zakazać uprawiac zuzla na 3 lata

    LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tolerancji trochę

    To ze ma w dupie klub to widac
    Ale juz nie róbcie z każdego myślacego coś inaczej niż ogół wariata

    Pozdrawiam
    Pewnie dla wielu z was ludzie jadący do Zar to też wariaci?
    Bo inaczej ubrani, bo ....

    Dla mnei wariaci to kupujący w hipermarketach w nocy miedzy 23 a 6 rano

  8. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    roland to ten roland z pzld co mnie obraził jak napisałem wczesniej to co pisza teraz wszyscy?
    Tak ten sam ake czy ja cie obrazilem?? nien wydaje mnie sie

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    To jest dowód an to ze powinni go zamknąc jak dr Lectera

    ta dowod ze sie jezdzi po promie na deskorolce to straszny dowód

    Bardzo straszny
    Generalnie mozna znaleźć wiecej dowodów

    No a juz beszczelna odpwoedz dla dziennikarza nieprzygotowanego do wywiadu " a co ksiązke piszecie"
    to podstawa do tego zeby zakazać uprawiac zuzla na 3 lata

    LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tolerancji trochę

    To ze ma w dupie klub to widac
    Ale juz nie róbcie z każdego myślacego coś inaczej niż ogół wariata

    Pozdrawiam
    Pewnie dla wielu z was ludzie jadący do Zar to też wariaci?
    Bo inaczej ubrani, bo ....

    Dla mnei wariaci to kupujący w hipermarketach w nocy miedzy 23 a 6 rano
    [/quote]

    Wiesz.... nie chodzi o deskorolke, tylko o zachowanie Dadosa, szkoda ze zapomniales dodac ze 2 razy chcial sie zabic, gdzies sie tam zgubil, ukradl paliwo i cos by sie jeszcze znalazlo. Nie osadzam go za ta deskorolke tylko za caloksztalt, wedlug mnie te wczesniejsze zachowania nie byly nortmalne do konca a to co sie dzieje teraz jest wynikiem chyba jego naruszonej psychiki.
    Ja jestem ciekawy kiedy jesscze cos wykombinuje i nie zdziwie sie ze nastapi to dosc szybko

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zabić się nie chciałem, ale po pijaku już niejedne rzeczy się robiło które mogły się skończyć smiercią a to prawie jak samobójstwo :) - czyli zaliczone

    Jeżdziłem po promie płynacym do Anglii nie raz nie dwa, ale nie deskorolką tylko hulajnoga bo akurat sobie ją kupiłem na promie :) A to że o mało nie wypadłem za burte to juz szczegół , ale jazda była przednia. zwłaszcza jak od czasu do czasu bujneło łódka i wylądowałem na ścianie - zaliczone.

    Czasami różne kluby mam w d... np. perfidnie spałem na pewnym meczu, który był opisywasny szeroko w mediach. Spałem całe 90 minut i tylko kumpel mnie budził kiedy nasi dostawali kolejną brame w plecy :) - zaliczone

    Jak ktoś się mnie pyta o jakieś pierdoły, albo zbyt szeroko wchodzi w moje osobiste sprawy to też mu odpowiadam "co ksiązke piszesz ?" - zaliczone

    I tu mam problem bo benzyny jeszcze nie kradłem ze stacji benzynowej, ale bede tak samo dory i pojade do ZG do kolegi Payna , na tą samą stację co Dados i też ukradne, a Payne bedzie mnie gonił :) Oczywiście poddam się po kilku kilometrach uciczki, ale dziwnie się złoży że bedzie to koło domu Ćmy ;) - zaliczone

    Podsumowanie:
    Wszystko mam tak jak Dados, czyli jestem WARIAT. A moze nie ....? Hmm sam nie wiem, rodzice mi mówią, ze nie jestem, znajomi czasami tylko, więc sam juz nie wiem .
    Tylko mam szczeście, nie nazywam się Dados, nie jestem osobą publiczna i moich wybryków nie opisują w gazetach :) Tam to dopiwero można z człowieka wariata zrobić. :0


    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poszedłem spać normalny (w miarę:) a obudziłem sie wariatem

    Wiesz.... nie chodzi o deskorolke, tylko o zachowanie Dadosa, szkoda ze zapomniales dodac ze 2 razy chcial sie zabic, gdzies sie tam zgubil, ukradl paliwo i cos by sie jeszcze znalazlo. Nie osadzam go za ta deskorolke tylko za caloksztalt, wedlug mnie te wczesniejsze zachowania nie byly nortmalne do konca a to co sie dzieje teraz jest wynikiem chyba jego naruszonej psychiki.
    Ja jestem ciekawy kiedy jesscze cos wykombinuje i nie zdziwie sie ze nastapi to dosc szybko
    Ja pamiętam jak ze stacji Zielona Góra do stacji Stary Kisielin jechałem po zewnetrznej stronie pociagu
    Albo jak udawałem się wpław na barkę po nową flaszkę
    to już 2 razy - a to mógłbymk jeszcze opowiedzieć, ale córka czyta i kilku znajomych
    Ja się zagubiłem , ostattnio pod zieloną góra, tak na 15 minut
    a kiedys nawet dłuzej gdzies tam, ale to tez dawne czasy
    no izagubilo mi sie kilka osoób, ale sie znalazło

    nie kradłem paliwo, ale w latach 80 kradłem .........
    (amnestia?) elektrolit do akumulatorow, bo pilnowałem zakładu jako ochroniarz:-) wtedy to się nazywala Straż Przemysłowa;)

    No i wiele rzeczy by sie znalazło jeszcze
    i na pewno coś niebawem wykombinuje

    i mam szczescie bo mam znajomych dziennikarzy
    a nieznajomi o mnie nie pisza
    znajomym podrzucam teksty i tam nic o mnie nie ma

    Jak dobrze byc wariatem w tym super fajnym kraju
    i gdyby tak kazdy sie troszczyl o siebie jak o tego wariata Dadosa
    Jakby to sie zylo?
    Jak w Edenie!!
    Nieprawdaż kolego Rolandzie.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo dobrze ze ten koles w koncu zostal ukarany. Widac ze z jego psychika jeszcze nie wszystko w porzadku. Mial okazje jeszcze to odkrecic stawiajac sie na policji i na zebraniu zarzadu, ale olal to wszystko myslac ze jest niezbedny Atlasowi. Prezes Rusko w koncu zrobil z nim porzadek i mam nadzieje ze Dados nie pojedzie juz w tym sezonie, bo na to zwyczajnie nie zasluguje.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak podal portal www.przegladzuzlowy.pl Dados zlozyl odwolanie od decyzji ktora podjelo kierownictwo Atlasu. Jesli zawieszenie nie zostanie odwolane Dadi nie pojawi sie juz w tym sezonie na torze dotyczy to rowniez startow za granica.

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy numer Dadosa

    Wlasnie znalazlem na onet.pl bar´dzo ciekawy artykul o Dadosie.

    http://sport.onet.pl/775830,wiadomosci.html

    milego czytania

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie ma co. Teraz jak Dados za przeproszeniem pierdnie to zaraz gazety bedą pisac ze to dziwne zachowanie :)

    A pojechał do Szwecji i co z tego ? Czy to takie dziwne ze ktoś sobie jeździ do Szwecji ? Może chciał potrenować ? :)

    A moze szwedzi nie znają naszych przepisów i go wystawili w składzie, zgłosli sie do niego, zaprosili, a Robert pomny swojej "wycieczki" po Sztokholmie kilka tygodni temu, teraz postanowił byc powaznym zawodnikiem i na wezwanie swojego szwedzkiego pracodawcy zjawił sie jak najszybciej.

    Może Robert też nie zna przepisów i co sie takiego stało ? Sensacja ? No tak przecież to Dados i nieważne co zrobi to musi byc cos z nim nie tak.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie ma co. Teraz jak Dados za przeproszeniem pierdnie to zaraz gazety bedą pisac ze to dziwne zachowanie

    A pojechał do Szwecji i co z tego ? Czy to takie dziwne ze ktoś sobie jeździ do Szwecji ? Może chciał potrenować ?

    A moze szwedzi nie znają naszych przepisów i go wystawili w składzie, zgłosli sie do niego, zaprosili, a Robert pomny swojej "wycieczki" po Sztokholmie kilka tygodni temu, teraz postanowił byc powaznym zawodnikiem i na wezwanie swojego szwedzkiego pracodawcy zjawił sie jak najszybciej.

    Może Robert też nie zna przepisów i co sie takiego stało ? Sensacja ? No tak przecież to Dados i nieważne co zrobi to musi byc cos z nim nie tak.
    Stary nie plec bzdur bo ta podroz byla zupelnie bezzasadna i bez sensu. Jak zawodnik ktory jezdzi w Ekstralidze moze nie znac regulaminu??!! Poza tym gdyby Dados zachowywal sie jak sportowiec a nie jak kretyn to nikt by sie do niego nie przyczepial.

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stary nie plec bzdur bo ta podroz byla zupelnie bezzasadna i bez sensu. Jak zawodnik ktory jezdzi w Ekstralidze moze nie znac regulaminu??!! Poza tym gdyby Dados zachowywal sie jak sportowiec a nie jak kretyn to nikt by sie do niego nie przyczepial.
    Oczywiście podróż była bezsensowna
    oczywiście musi to być news nr 1
    oczywiście nie można przypuszczać że nie zna regulaminu
    oczywiśce można za to nazwac go kretynem

    Pozdrawiam wszystkich niekretynów co wiedzą wszystko

    PS. Parapazzi za Dadosem. Jak zgineła Lady Di nikt nie wiedział na kim mskupią się teraz dziennikarze.
    Teraz już wiadomo
    Dziennikarze i kibice żuzlowi w Polsce

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może Robert też nie zna przepisów i co sie takiego stało ? Sensacja ? No tak przecież to Dados i nieważne co zrobi to musi byc cos z nim nie tak.
    Ja żadnych wniosków nie wysnuwam, ale powiem starą maksymę:
    NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZI... czas najwyższy dla Roberta by nauczył się tak przepisów prawa i jak i regulaminów - kłopoty znikną same!

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Za Stroną internetową Gazety Wrocławskiej i Nasze Miasto.


    WROCŁAW Robert Dados na dobre zaczął okres rehabilitacji. Dwa tygodnie temu nie pojawił się nawet na meczu kolegów w Częstochowie, a w minioną niedzielę pojechał już na mecz do Bydgoszczy i to ze sprzętem.

    Jak już pisaliśmy, „Dadi” trenuje indywidualnie z trenerem Markiem Cieślakiem. Wspólnie pokonują na rowerach dziesiątki kilometrów, ale na zajęcia na torze Robert nie otrzymał jeszcze pozwolenia. Niedługo sytuacja może się jednak zmienić, bo Dados zrozumiał już chyba, czego oczekują od niego działacze. W niedzielę zabrał do Bydgoszczy swoje motocykle, oferując kolegom skorzystanie z nich. Nie reflektował na tę formę pomocy Scott Nicholls, ale w 13. biegu na jedną z maszyn Dadosa wsiadł Artur Bogińczuk. Młodzieżowiec WTS-u punktów na nim nie zdobył, bo wskutek własnych błędów spadł z drugiej na ostatnią pozycję. Na początku września zbierze się zarząd WTS-u, który winien poruszyć także sprawę Dadosa. Jest wielce prawdopodobne, że wróci on do składu drużyny na jeden, może dwa ostatnie spotkania. Tymczasem po przegranym 43:47 meczu w Bydgoszczy trener Cieślak ma największy żal do wspomnianego Nichollsa, zdobywcy 7 oczek, w tym kilku na... kolegach z drużyny.
    Tak więc miejmy nadzieję,że ta przerwa w startach nie poszła na marne i Robert zrozumiał swoje niewłaściwe postępowanie.
    Trzymam kciuki.:)

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Dzis rano podano, ze Robert Dados mial zostac odwieszony na ostatnie mecze pod warunkiem stawienia sie do specjalisy w przychodni sportowej w celu wykonania odpowiednich badan psycho-cos tam. Robert ponoc obiecal, ze sie stawi
    i minal tydzien i sie nie stawil. Klub uznal to za kolejne
    potwierdzenie niemoznosci startu Roberta i Dados nadal
    jest zawieszony. Info za Radio Gra,
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  21. Powrót do góry    #66
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziwna decyzja

    Dla mnie ta decyzja jest bardzo dziwna. Dlaczego rusko nie odwiesil Dadosa kiedy Atlas mial jeszcze szanse na medal np. w meczu w Bydgoszczy czy u siebie z Apatorem. A robi to teraz, kiedy wroclawianie nie maja juz szans na braz i mecz z Wlokniarzem jest dla nich o pietruszke. Dla mnie bez sensu...

    Pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    lampeq_BKS może po wypowiedzi M.Cieślaka zrozumiesz:
    .

    - Dados pojedzie w niedzielę w meczu z Włókniarzem Częstochowa. Uważam, że były przesłanki do tego, żeby go odwiesić. Zawodnik pozałatwiał swoje sprawy na policji w Zielonej Górze. Trzeba mu dać szansę, po to była kara, ale kara nie może trwać 100 lat - powiedział trener Atlasu Marek Cieślak.

    Wrocławianie jeździli bez Dadosa i ciężko kontuzjowanego Krzysztofa Cegielskiego. Marek Cieślak uważa, że zawieszenie Dadosa było słuszne, choć była to trudna decyzja.

    - Być może z nim w składzie wygralibyśmy w Toruniu, czy Bydgoszczy, ale są rzeczy ważniejsze od medalu - zakończył szkoleniowiec.

    Jeśli chodzi o mnie to wszystko jasne.:P

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lampeq_BKS może po wypowiedzi M.Cieślaka zrozumiesz:

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    .

    - Dados pojedzie w niedzielę w meczu z Włókniarzem Częstochowa. Uważam, że były przesłanki do tego, żeby go odwiesić. Zawodnik pozałatwiał swoje sprawy na policji w Zielonej Górze. Trzeba mu dać szansę, po to była kara, ale kara nie może trwać 100 lat - powiedział trener Atlasu Marek Cieślak.

    Wrocławianie jeździli bez Dadosa i ciężko kontuzjowanego Krzysztofa Cegielskiego. Marek Cieślak uważa, że zawieszenie Dadosa było słuszne, choć była to trudna decyzja.

    - Być może z nim w składzie wygralibyśmy w Toruniu, czy Bydgoszczy, ale są rzeczy ważniejsze od medalu - zakończył szkoleniowiec.



    --------------------------------------------------------------------------------


    Jeśli chodzi o mnie to wszystko jasne.
    Dla mnie dalej nic nie jest jasne. Przeciez Dados juz od dluzszego czasu swoim zachowaniem dawal sygnaly kierownictwu atlasa, ze jest juz gotowy do wystepu. Mowil o tym w wywiadach, przeprosil za swoje czyny. Atlas walczyl jeszcze wtedy o medal i Dados na pewno by sie przydal.

    Dlatego nie wiem Weke co dla ciebie jest jasne, bo poczynania Ruski nie sa do konca logiczne i jasne...

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie Lampeq. Dla mnie tz nie jest jasne, dlaczego dzialacze nie zdecydowali sie na przywrocenie roberta w roli zawodnika wczesniej, gdy byly jeszcze szanse na medal. Teraz moga sobie juz tylko pogwizdac. Ale i tak dobrze, ze Dadi pojedzie jeszcze w tym sezonie w barwach ATLASA. Moze chociaz WTS pokaze, ze jest w stanie powalczyc z najsilniejszymi nawet bez Krzyśka Cegielskiego. I mam nadzieje, ze Robert pokaze rowniez szanownemu panu Rusko, ze sie "wyciszyl" i mozna mu juz ufac. Oby tak bylo.

    Pozdrawiam.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Chłopy przeczytajcie jeszcze raz dokładnie to co napisałem.
    To,że Robert wczesniej przeprosił za swoje zachowanie to jedno,a to że nie pozałatwiał spraw w Zielonce (wiadomo o co chodzi) i nie zrobił badań w wyznaczonym terminie to drugie.Dopiero niedawno Robert te sprawy uporządkował i zarząd dał mu szansę widząc,że poważnie zaczął podchodzić do tego jak ma się zachowywać jako sportowiec i przestrzegać pewne normy społeczne obowiązujące każdego z nas.Tak jak powiedział trener Cieślak: "Nieraz są ważniejsze sprawy niż zdobycie medalu".Więc nie wiem czego wy nie rozumiecie?

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    nie wiem ale jakoś to wszystko jest dziwne że dopiero teraz Dadosa przywrócili. Jest jedna ekipa której zależałoby na tym aby właśnie teraz przywrócić Dadosa, ale co tam ja nie snuje żadnych teorii spiskowych:P

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopy przeczytajcie jeszcze raz dokładnie to co napisałem.
    To,że Robert wczesniej przeprosił za swoje zachowanie to jedno,a to że nie pozałatwiał spraw w Zielonce (wiadomo o co chodzi) i nie zrobił badań w wyznaczonym terminie to drugie.Dopiero niedawno Robert te sprawy uporządkował i zarząd dał mu szansę widząc,że poważnie zaczął podchodzić do tego jak ma się zachowywać jako sportowiec i przestrzegać pewne normy społeczne obowiązujące każdego z nas.Tak jak powiedział trener Cieślak: "Nieraz są ważniejsze sprawy niż zdobycie medalu".Więc nie wiem czego wy nie rozumiecie?
    Nie wiem o czym ty mowisz weke! Dados niedawno w jednym z wywiadow mowil ze jest gotowy do jazdy, ze caly czas trenuje, nie rozstaje sie z motocyklem zeby nie straci formy i ze ma wazne badania. Poza tym nie wiem co to za problem zrobic badania. Przeciez gdyby Dados dostal info od wladz WTS, ze ma jechac w Bydgoszczy, to chyba badania nie bylyby duzym problemem...

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że dobrze się stało że Robert znów będzie jeździł. Moim zdanie ta decyzja powinna nastąpić nieco szybciej...
    Pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dados wraca na tor??? daje mu czas do pazdziernika az znowu cos wywinie. ktos powinien w koncu zrozumiec ze dla tego chlopaka nie ma miejsca na torze....
    przypomne ze juz na poczatku sezonu bylem jednym z nielicznych ktorzy byli przeciwko powrotowi dadosa na tor...

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj voytecki - masz oczywiscie prawo do wlasnego zdania - ale nie masz racji. Nie wierzysz w ogole w to, ze ludzie sie moga zmienic? Nie rozmawiales z Robertem ostatnio i nawet nie wiesz w jakim jest stanie psychicznym, wiec po co te glupie komentarze, ze "dajesz mu czas do pazdziernika"? Zachowaj takie teksty dla siebie. Ja tam wierze w Dadiego, choc dzis we Wrocku pojechal fatalnie. Ale czas jest doskonalym lekarstwem. Jeszcze sie przekonamy, kto mial racje.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Nie wiem czy te przywrucenie cos dalo gosciu i tak jest cieniem samego siebie ..

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Lampeq_BKS to masz problem,nie zazdroszczę Ci,że nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem i co powiedział M.Cieślak.Naprawdę nie będę Ci już nic wyjaśniał bo i tak nic nie zrozumiesz.
    Trzymaj się ciepło.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •