Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 76

Wątek: TYTAN CZ-WA.Zmiana trenera.

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TYTAN CZ-WA.Zmiana trenera.

    Ciekawy jestem ilu kibiców Tytana Częstochowa - świeżo upieczonego pierwszoligowca - odwiedza te strony. Jaka jest Wasza opinia o składzie i szansach drużyny przed sezonem.

    Skład na dzień 23.07 2003 (cytuję za e-basket.pl):
    Michał Saran (23 lata, 196 cm), Piotr Trepka (23 lata, 180 cm), Marcin Miękus (24 lata, 199 cm), Tomasz Nogalski (24 lata, 192 cm), Janusz Sośniak (32 lata, 195 cm), Rafał Motyl (27 lat, 198 cm), Dariusz Szynkiel (34 lata, 192 cm) oraz Przemysław Migała (27 lat, 205 cm) (Polpharma Starogard Gd.), Tomasz Koczwara (26 lat, 184 cm) (Mickiewicz Katowice) i Sławomir Woldan (powrót do Częstochowy z Lafarge Nida Gips Kielce). Skład uzupełnią wychowankowie zespołu.

    Jak widac brak Skały, Pluty, Pińskiego i Rajkowskiego. Mnie troszkę dziwi brak tego pierwszego chociaż wiem, że ma wielu przeciwników. Ale czasem jego "gorąca głowa i szalone trójki" troszkę rozruszały zaspół. Wiem że to wyższy poziom i w ogóle ale nawet za zasługi mógłby dołączyć do kadry. Może mieści się w kategorii wychowanków. O Plucie nic nie wiem, Piński na pewno odchodzi, natomiast Rajkowski podobno bardzo chciałby zostać ale mam nadzieję że już go nie zobaczę. Jest jeszcze Cieśla, Zacharski i trochę młodzieży którzy będą stanowić zaplecze i się ogrywać.

    Odnośnie szans tego towarzystwa to z dużym przekonaniem sądzę że pod okiem nowego trenera (bardzo istotna zmiana) maja realne szanse na pierwszą ósemkę. A potem się zobaczy...

    Fani piłki nożnej z Czewy się dogadują może Fani basketu też?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co najmniej jeszcze jeden jest:)

    __________

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    witam markyrm :)

    od bardzo dawna nie bylem na koszu ale to sie zmieni w tym sezonie :) rozumiem ze nasi graja w hali polonia ?

    nazwiska mi nic nie mowia moze dlatego ze interesuje sie koszem tylko na najwyzszym poziomie puchary europejskie no i NBA :) ale czas to zmienic :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam witam

    no to jest nas 3. może bedzie więcej bo np. na forum gazety pojawia się znaczna grupka. może trzeba ich zaprosić bo nie znają adresu.

    a kolegę omana to znam z żużlowych wypowiedzi tam jest bardzo ale to bardzo aktywny, i czasami chyba też coś napisze o siatce ale to już rzadziej.

    zapraszam na polonie w sobotę ( albo piątek bo może przełożą ale wtedy nie będę mógł iść :( )pierwszy mecz ze stalą st.wola może być gorąco.

    na sparingach było kilkaset osób to na meczu pewnie tysiąc pęknie.

    pzdro

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    w ta sobote? :/ grrr mam impre

    mozesz podac dokladny dzien i godzine ?

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak piątek o 18.00.
    I dupcia nie będzie mnie bo mam wazniejsze obowiązki (kaska misiu kaska)
    pzdro

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no ja niestety tez poza tym piatki wieczor mam zajete a inna sprawa ze kasy juz wydalem w brud ostatnio

    no i poza tym musze kupic jeszcze szampany :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To znaczy że nie będzie żadnego z nas.
    Może kaszmir napisze nam na szybko wynik (please)
    Szampany MUSZĄ sie przydać!!!
    pzdro

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]http://pogon.e-basket.pl/phpBB2/
    Oto adres forum TYTAN-a. Zapraszam serdecznie, mamy tam własny dzial i w ogóle. Jest tam już kilka osób, mam nadzieje, że dołączycie do nich. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety nie mogłem być na meczu.

    A jeśli chodzi o informacje dotyczące meczu to:

    TYTAN Częstochowa - Stal Stalowa Wola 102:79 (24:19, 34:18, 20:24, 24:18)

    TYTAN: Koczwara 2, Woldan 7 (1x3), Nogalski 12 , Szynkiel 22 (4), Migała 7 - Trepka 6, Saran 6, Sośniak 11 (1), Miękus 17 (3), Motyl 12.

    Stal: Rzegocki 19 (3), Kochan 0, Szewczyk 4, Łabęcki 0, Bieleń 4, Pydych 20, Wojdyła 5, Ożóg 4, Grzyb 13, Miller 10 (1).

    __________

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    thanx kaszmir :D

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na www.e-basket.pl macie dokładne dane, opis meczu itd. Zapraszam nie tylko na tą stronę, ale również na forum TYTAN-a!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    thanx nisia

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma sprawy ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    kiedy jest nastepny mecz u nas zebym mogl sobie czas zajac?

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W przyszłą środę (1.10.2003) z Albą Chorzów o 18.00

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbliższy mecz jest w niedzielę 28 września, ponieważ SMS Kozienice prosił, aby mecz rozegrać w Częstochowie. Niedziela, hala "Polonia" godzina 17:00

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nisia jesteś nieoceniona i szybka jak błyskawica :D

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    dokladnie sie zgadzam ze slowami poprzednika :)

    no to co jakies spotkanko forumowiczow na meczu?:>

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się! Dzięki za słowa uznania! Pozdrawiam.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No witam.Udało mi się w końcu zobaczyć Tytana w akcji w lidze.Pierwsze wrażenia pozytywne a nawet bardzo pozytywne, coś może z tego naprawdę być ale nie zapeszajmy.
    Chłopcy pokonali SMS 117 - 90 pokazując ładną, szybką, poukładaną i efektowną koszykówke. Dobra i pomysłowa obrona , szybkie przejście z obrony do ataku oraz poukładana ofensywa. Strasznie dużo tych komplementów ale moim zdaniem zasłużyli. Nie było głupich strat za to była waleczność mimo wysokiej przewagi. Indywidualnie chyba najlepiej Motyl ale np.Nogalski albo Migała też mieli świetne momenty - generalnie wszyscy zagrali dobrze lub bardzo dobrze nikt nie odstawał in minus. Jedyna wątpliwość wiąże się z tym że rywal był wg mnie słabiutki (poza rewelacyjnym Malesą) i nie wiadomo jak wypadniemy na tle silniejszych drużyn ale to już sprawdzimy w środę z Albą. Mimo wszystko zwycięstwo ważne bo daje punkty i pewność siebie.

    pzdro

    Oman byłeś??
    Na piwko jeszcze się kiedyś umówimy, zobaczyłem Twoją propozycję trochę zbyt późno a poza tym jestem mocno zabiegany ale jak doczekam spokojniejszych czasów to piwko zawsze :D

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    niestety nie moglem byc :/

    ale jeszcze nie jeden mecz wiec wszystko przedemna :)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i stało się. Przyszła porażka i to na dodatek w dość kiepskim stylu. Szynkiel kontuzjowany i nie ma za bardzo kto pociągnąć drużyny. Jakby brakowało też centymetrów pod koszem. Zmiennicy jakoś mało wnosili do gry itp. itd. Pierwsza kwarta słabiutka potem trochę ale tylko trochę lepiej. Kiepska skuteczność, brak koncepcji w ataku (co pośrednio wynikało z dobrej obrony Alby), w defensywie też trochę nieporadnie. Zimny kubeł na rozgrzane głowy ale może to i dobrze. Indywidualnie ciężko dziś oceniać ale jakoś szczególnie nie podobali mi się Trepka i Koczwara, Mięki jakiś nierozgarnięty, Sari i Woldan tak jak mówiłem wyżej nic nie wnieśli. Trudno stało się głowa do góry i walczyć dalej.
    Aha jeden duuuuży plus - publiczność. Dużo nas i zachowanie ok. Ten prowadzący trochę smęci o tej zabawie i że nic się nie stało ale ogólnie cool.
    pzdro

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sari chyba nie mógł zbyt wiele wnieść, bo nie miał okazji przez 3 minuty

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a wogole jaki wynik?:)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przed meczem z Basketem

    No to przed nami ciężka przeprawa. Dwóch beniaminków z apetytami na ósemkę albo i wyżej. Wiara i lokalny patriotyzm jak zwykle podpowiadają że nasi wygrają i otrząsną się po klęsce z Albą ale zdrowy rozsądek coś mi mówi że będzie ciężko a nawet bardzo ciężko i chyba poniesiemy porażkę - oby honorową.
    pzdro

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha Oman wtopa 79-94
    sorki nie jestem tak szybki i powabny jak Nisia
    pzdro

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i wykrakałem idealnie. Porażka (82-93) ale honorowa po zaciętej walce, okupiona kontuzjami Szynkiela i Trepki. Trener zadowolony mimo porażki zawodnicy chyba trochę mniej. Oby chłopcy szybko ozdrowieli.
    pzdro

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, wielka szkoda ostatniej porazki z Basketem. Moze gdyby Trepka nie zlapal kontuzji ... bo moim zdaniem jest duzo lepszym rozgrywajacym niz Koczwara, a napewno lepiej pasujacym do tej druzyny. Miejmy nadzieje, ze szybo wroci do zdrowia i potwierdzi moja opinie.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam nowego forumowicza zainteresowanego tematem
    :D
    pzdro

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o kontuzje to Szynkiel ma grać ale Trepi podobno na 4-5 tygodni wyelminowany.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No

    panowie ! Juz trzy porazki ! :)

    pozdro z Zielonej :)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde nawet wam Chodkiewicz 25 punkto rzucil :)
    Ale jaja :):):):)

    Pozdrawiam
    Do rewanzu

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tytan - Grono Z.G. 75-93 :(

    No i kolejna wtopa. I to dość poważna - 75-93 na własnym parkiecie to mówiąc szczerze klęska. Mecz bardzo słaby w wykonaniu Tytana. Słabiutka obrona i totalny chaos w ataku. Coś niedobrego dzieje się z tą drużyną. Może to kwestia psychiki , może presji, może braku doświadzenia.... nie wiem. Ale wiem że z taką grą będzie bardzo ciężko o pierwszą ósemkę. Jeszcze pytanie do trenera czemu w 4 kwarcie nie było na boisku prawie wcale Migały przecież miał chyba 3 faule a zbiórka u nas nie istniała? Co do zawodników to ciężko znaleźć jakieś pozytywy. Może Nogalski który nieżle przykrył Gołąba (11 pkt) a reszta...
    Szynkiel się mocno starał i borąc pod uwagę niezaleczoną kontuzję zagrał dobrze ale on nam sam meczów nie wygra.
    Koczwara nieoczekiwany pierwszy strzelec (21pkt) starał się ale nie wychodziło. Wydaje mi się że on naprawde bardzo chce ale jak się za bardzo chce to nieraz nie wychodzi i w ogóle był jakiś spięty i sfrustrowany.
    Nogalski w obronie dobrze (jw) ale w ataku nędza
    Sośniak mizernie i po co to deptanie przeciwnika?
    Migała chyba trochę za bardzo siłowo pod atakowanym koszem ; może nieraz trzeba sprytem a nie siłą?
    Miękus po cholerę ty klepiesz piłkę przez pół boiska zamiast oddać od razu rozgrywaczowi? A potem jeszcze gubisz...
    Woldan zaczyna mnie rozczarowywać gracz z takim doświadczeniem (jak na tą drużynę) wnosi do gry stanowczo za mało
    Motyl fatalnie nawet będąc krytym przez tego siwego kurdupelka nic nie trafiał
    Dubienka z Saranem grali za mało by coś pisać ale chyba Sariemu można by trenerze dać parę minut więcej?

    Generalnie słabo , nerwowo i z oznakami nawet pwiedzałbym paniki.
    Mizerna skuteczność i na koniec ... każdy po treningu zostaja tak długo aż trafi 100 osobistych!!

    Nie załamujmy się jednak jest jeszce dużo spotkań i trochę czasu na poprawę.

    pzdro

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam towarzystwo z Zielonki :D

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Cieszy zwycięstwo ZASTALU.Wydaje sie ,że drużyna po dwóch początkowych porażkach sie pozbierała i gra swoje.Przyznam szczerze, że porażka z TYTANEM nie wchodziła w rachubę :))
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siemka brawo zastal , wyniki sparingow z tytanem przed sezonwe nie wskazywaly na wygrana w konfrontacji z tytanem na szczescie chlopcy pokazali liw pazur i wywiezli 2 cenne punktu a zarazem pokazali miejsce w szeregu beniaminkowi:) pozdrowka dla syskich kibicow:)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sorka ma byc "lwi pazur" i "2cenne punkty" tak dla scislosci hehhhe :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    drogi

    kolego PEMPO.Dlaczego kolega pisze że "nawet Chodkiewicz wam rzucił 25 pkt" ???

    Chciałbym koledze przypomniec iz Marcin Chodkiewicz,to jeden z najbardziej utalentowanych koszykarzy którzy pojawili się w zastalu.
    Niestety miał w życiu pecha,bo niegrał praktycznie 2 lata,gdyż z gry wyeliminowały go dwie fatalne kontuzje !!!
    (zerwanie wiazadeł kolanowych)
    Gdyby nie ten pech,to na 100 % grał by teraz w pierwszej piątce w którejś z czołowych ekstraligowych drużyn.

    Prosze więc bez takiej ironii,gdy sie kolega niezna...:):):)

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drogi

    kolego PEMPO.Dlaczego kolega pisze że "nawet Chodkiewicz wam rzucił 25 pkt" ???

    Chciałbym koledze przypomniec iz Marcin Chodkiewicz,to jeden z najbardziej utalentowanych koszykarzy którzy pojawili się w zastalu.
    Niestety miał w życiu pecha,bo niegrał praktycznie 2 lata,gdyż z gry wyeliminowały go dwie fatalne kontuzje !!!
    (zerwanie wiazadeł kolanowych)
    Gdyby nie ten pech,to na 100 % grał by teraz w pierwszej piątce w którejś z czołowych ekstraligowych drużyn.

    Prosze więc bez takiej ironii,gdy sie kolega niezna...
    Drogi kolego prosze wybacz mi bom niegodzien wypowiadac (pisac) takich slow a nawet o nich myslec. Jesli szanowny kolega pozwoli to powiem szczerze ,ze nie wierze do konca w nasz kochany Zastal gdy patrze jak sportowy tryb zycia prowadza nasi ulubiency a szczegolnie M.CH. Coz widocznie
    wychodzi na to ,ze im to najwyrazniej pomaga.
    Co zas sie liczy talentu M.CH wcale go nie neguje a wrecz podziwam za to ,ze zrobil taki widoczny postep w swojej jakze burzliwej karierze.
    Za wszystkie grzechy przepraszam i prosze o wybaczenie.
    O wielki efendi ja niegodzien twych slow sluchac :):):):):)


    Pozdrawiam


  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że towarzystwo z Zielonki bardzo pyszne i butne a miejsce tabeli 7 i meczy wygranych 2 czyli tyle co my. Szanuję zwycięzców ale wy też szanujcie pokonanych.
    pzdro

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    markym

    słuchaj.Jeśli nie czujesz iż sobie z Pemem robimy jaja i ze nikogo nie mamy zamiaru obrażac, ani gloryfikować,to pomyśl czasem zanim coś napiszesz...

    Pemo ! Idziemy stąd !

    ps.ja wierze...

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie troszku dziwne poczucie humorku :)

    :Dwybaczam i pozdrawiam:D

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda tego meczu bo powinnismy go wygrac i tak pewnie by bylo gdyby mogl grac Trepka. Szynkiel gral z kontuzja i musial wspomagac Koczware w rozgrywaniu ale w koncowce bylo widac ze braklo mu sil. Ciekawy jestem co trener Tytana sobie myslal wpraowadzajac na parkiet w pewnym momencie w 4 kwarcie (przy 10 punktowej stracie i strasznej grze na tablicach) taki niski sklad - Sosniak i Saran jako Center i skrzydlowy. Kolejna rzecz to fakt ze koncowke 3 i cala 4 kwarte Tytan gral tylko jedna akcje. Zastalowcy po 3-4 identycznych akcjach z rzedu juz wiedzieli o co chodzi trzeba bylo ich zaskoczyc czyms nowym. No ale co ja moge widziec trenerem nie jestem.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pemo ! Idziemy stąd !
    Ka3 ja nie chce !!!!!!!
    Mi sie tutaj podoba !!!!!!!
    :):):):):)

    Dobra jak nas nie chca to nie , sami sobie zalozymy swoj temat i tam bedziemy sie wyglupiac.

    Bando Tytanki !!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •