Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 76 z 76

Wątek: TYTAN CZ-WA.Zmiana trenera.

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie dobry pomysl chlopaki zaluzcie wlasny temat ale nie na tym forum, bo jest tutaj kllka osob ktore chca rozmawiac o sporcie a nie wyglupiac sie. Pzdro dal was

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz bardzo by się przydało zwycięstwo na wyjeżdzie. Chłopaki muszą wziąć się w garść i zacząć grać. O dwa punkty będzie bardzo ciężko, bo do Rumii pojechaliśmy w okrojonym składzie, bez Trepiego i Miękiego. 3majmy kciuki!

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Viking - Tytan 88-84 :((


    No i stało się. 4 porażka rzędu. Podobno po walce i wyrównanym meczu. Za e-basketem "...na 14 sekund przed końcem, przy wyniku 86:83, przyjezdni mogli doprowadzić do dogrywki a nawet rozstrzygnąć go na swoją korzyść....".Jeżeli chodzi o strzelców to: Szyna 26 , Ćwirek 23, Sos i Miguś po 11 itd.
    Cholera MUSIMY wygrać z tą Siarką(dziś przegrała w Zielonej)

  4. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    06-10-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Malo brakolo ale niestety nie mozemy swietowac wygranej. Szynkiel po raz kolejny udowadnia ze jest swietnym graczem i ze jest podstawa Tytana. Powod przegranej taki sam jak z Zastalem slaba zbiuka pod wlsna tablica. Rzucilismy w tym meczu 6 trójek przy 13 celnych trojkach Vikinga. To byl klucz do sukcesu. Trudno stalo sie trzeba walczyc dalej i wygrac nastepny mecz z Siarka, kolejny przeciwnik Polpak tez jest do ogrania.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed Tytanem bardzo ważny niedzielny mecz z Siarką Tarnobrzeg. Przeciwnik zdecydowanie do ogrania szczególnie na własnym parkiecie. Siarka wygrała do tej pory tylko raz i w dodatku jej chyba najlepszy gracz (Szeib) jest kontuzjowany no więc naszym Tytanom nie pozostaje nic tylko wygrać i przerwać to nieszczęsne pasmo 4 porażek, a przy okazji choc trochę ruszyć się w górę tabeli.

    Do zobaczenia w niedzielę i obyśmy opuszczali Polonię w dobrych humorach :D:D:D

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no prosze!! zespół z Częstochowy tak sie spisuje!!
    nawet nie wiedziąłem że Tytanowi tak dobrze idzi eale to przez ta moja przeprowadzka do Warszawki...powodzenia zycze i 3majcie sie!!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tytan - Siarka 98 - 77

    No WRESZCIE!!!
    Wygraliśmy i to wysoko. Ale....
    Pewnie się co poniektórym narażę ale mimo zwycięstwa gra mnie jakoś (poza 3 kwartą) nie przekonała i twierdzę że grając na tym poziomie parę drużyn może być poza naszym zasięgiem ale na Siarkę, Rudę, SMS i oby Legię i Polpak starczyło. To wtedy przy paru fuksach może ósemka będzie.
    Co do meczu to Sari duuuuuuże brawo ale co najmniej takie same oklaski dla Migały. Sari poza dobrą grą w ataku nieźle też zap....ł w obronie np.za Szeibem i na zbiórce. Ale królem dechy był dziś Migała (21 zb, 5bl - żeby w każdym następnym meczu miał połowę tego to będzie dobrze).Nie można też zapomnieć o Nogalskim który rzucił najwięcej (i to czasem w bardzo ważnych momentach) i też harował w defensywie.
    Trepka - bardzo duża zmiana w grze drużyny po jego wejściu, ze 3 razy lepszy od Koczwary(sory Tomek)
    Szynkiel - dziś jakiś niewyraźny, może dobrze że grał trochę mniej niż zwykle
    Koczwara - jak wyżej, ale drużynie jest potrzebny choć w tej formie to rezerwowy rozgrywający
    Motyl - mało grał, bardzo chciał ale słabo wyszło
    Miękus - dla mnie najlepszy jego mecz który widziałem w tym sezonie ale uważam że ma jeszcze spore rezerwy
    Woldan - poprawnie, a nawet dobrze czyli zdecydowanie lepiej niż ostatnio kiedy bywał jednym z najsłabszych w drużynie
    Sośniak - grał malutko i wg mnie dobrze że tylko tyle (jedyne punkty dzięki samobójowi Siarki)
    Dubienka - ucz się chłopie, ucz

    Jeżeli chodzi o Tarnobrzeg to Malcherczyk rewelacyjnie - ale czasami z krokami przy trójkach, natomiast rozczarował mnie Szeib który mimo że był drugim strzelcem drużyny (16pkt) grał beznadziejnie w obronie i cieniutko w ataku (inna sprawa że nasi generalnie dobrze go kryli).

    Ogólnie nasi średnio ale z pewnymi widokami na przyszłość.

    Pzdro :D

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich!
    Dopiero dzis was (kibiców Iskry) znalazlem. Juz zaczynalem myslec, ze na mecze chodza tylko przypadkowe wycieczki szkolne. Jesli chodzi o mecz z Siarka, to zgadzam sie, ze nie byl najlepszy, ale byly naprawde bardzo dobre momenty. Wreszcie tak jakby chlopakom na serio zalezalo i dobrze z zaangazowaniem bronili. No i dobre posuniecie trenera z ta sterfa. Bez Trepki chyba bysmy nie wygrali, no moze Szynkiel zagralby lepiej gdyby musial, bo Tomek jest bez formy. Niestety!
    Przed nami mecz ze Swieciem, mam nadzieje ze wygrany - w Gdyni przeciez bylo tak blisko!

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    20-10-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchajcie, dlaczego Iskra, klub nie byle jaki nie ma swojej strony internetowej. A moze ma tylko o tym nie wiem???
    pozdrawiam kibiców sportu czestochowskiego

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam nowego forumowicza :D :D

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wisła/Unia - Tytan 98-76 w sparingu

    Przgraliśmy sparin z Wisłą/Unią 98-76.
    I tyle co mam do powiedzenia

    pzdro

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://pogon.e-basket.pl/phpBB2/

    Zapraszam Piker na forum TYTAN-a!

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polpak - Tytan

    Jutro (5.11) wyjazdowy mecz tytanów z Polpakiem.
    Pierwszy po krótkiej 'świątecznej' przerwie.
    Zobaczymy jak się drużyna zaprezentuje po odpoczynku i kilku spokojniejszych treningach.
    Czy będzie dalsza poprawa gry w porównaniu z meczem z Siarką?
    Czy pokonamy chyba niezbyt wymagającego rywala?

    Ja stawiam że TAK!!:D:D

    pzdro

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Polpak - Tytan 89-88

    No niestety znowu w plecy, niby po wyrównanym meczu, niby pechowo ale 2 punktów nie ma.

    Chociaż z drugiej strony może cieszyć fakt że jesteśmy coraz bliżej wygranej na wyjeździe i chyba forma drużyny rośnie.

    pzdro

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Klęska z Rudą 86-98

    W ogóle brak mi słów żeby o tym pisać :(

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tytan - Pogoń Ruda Śląska 86-98

    No kurna zebrałem się trochę w sobie i spróbuję coś sensownego z siebie wydusić.

    Trzeba sobie powiedzieć jasno że jest źle, a nawet bardzo źle patrząc na tabele i biorąc pod uwagę ilość rozegranych spotkań to jesteśmy na 11-13 miejscu (chyba że Legia wszystko wtopi) przed SMSem, Siarką i Stalową Wolą (chyba).

    Niestety patrząc na grę i postawę drużyny oraz - chyba po raz pierwszy muszę to dobitnie stwierdzić - BŁĘDY trenera nie ma zbyt różowych widoków na przyszłość.

    Mecz z Rudą przegrany na własne życzenie. Bo przecież w sumie drużyna grała nieźle.
    Migała - bardzo dobrze
    Nogalski - to samo i jeszcze te trójki
    Trepka - dobrze
    Sari - dobrze
    Szynkiel,Koczwara i Miękus powiedzmy że poprawnie

    No to czemu przerżnęliśmy?? No bo trener nie wiadomo po cholerę zdjął Migałę, nie wiem czemu na początku 4 kwarty pozwolił grać Sariemu i Nogalskiemu którzy mieli po 4 faule (mógł ich troszkę oszczędzić), nie wiadomo po diabła wpuszczał Motyla który kompletnie sobie nie radził. O Woldanie i Sośniaku nawet nie wspomnę.

    Nietety trenerze o ile Pan to czyta to wg mnie ta porażka to w 80% Pana zasługa.

    Mam nadzieję że sponsor wykaże jeszcze trochę cierpliwości bo może być nieciekawie.

    W Pogoni trzeba docenić niesamowitego Janusa (29 pkt) bardzo dobrego Milewskiego (14 zb) no i killera Pustelnika - chyba 3 trójki w 4 kwarcie.

    Może coś się zmieni na lepsze ..... może.....

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy trener.

    Za GW z 17.11.2003

    Zmiany na stanowisku trenera Tytana

    Działacze Tytana stracili cierpliwość. W piątek zwolniono trenera Adama Kubaszczyka. Zastąpił go Arkadiusz Urbańczyk.

    Ostatnie wyniki Tytana nie były zadowalające. Jak się okazało, miarka przebrała się po porażce w Częstochowie z przeciętną drużyną Pogoni Ruda Śląska.

    - Zarząd klubu podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem Adamem Kubaszczykiem ze względu na niezadowalające wyniki i brak perspektyw na zmianę tego w najbliższym okresie - brzmi oficjalne stanowisko klubu.

    - Drużynę przejął Arkadiusz Urbańczyk, dotychczas drugi trener - mówi wiceprezes Iskry Sławomir Gajda. - Do obsady pozostaje stanowisko drugiego trenera. Arek zna zespół, pracuje z nim jako drugi trener od trzech lat. Jest na bieżąco z tym, co się dzieje. Doszliśmy do wniosku, że nie ma potrzeby w środku rozgrywek ściągać kogoś z zewnątrz, bo mogłoby to spowodować więcej zamieszania niż korzyści. Rzeczywiście, nie jest to najlepszy czas na zmiany, bo przed nami kilka trudnych meczów, ale biorąc pod uwagę opinie prezesa, członków zarządu i głosy, jakie do nas dochodziły z zewnątrz, podjęliśmy taką decyzję.




  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba będę kończył.

    Wydaje mi się że mało jest zainteresowanych osób co skłania mnie do zakończenia tego wątku. Jeżeli po następnych meczach nie pojawi się parę komentarzy oprócz moich to znikam i przenoszę się na inne forum. Przecież nie będę sam do siebie pisał.

    pzdro

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    markym to się nazywa monolog :) nieźle Ci wychodzi
    na tym drugim forum jest jednak troszkę więcej ludzi

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KOŃCZ WAŚĆ !!

    Dzięki Nisia za otrzeźwienie;)

    Kończę przynajmniej na razie ten wątek - zajrzę jeszcze kiedyś sprawdzić, a nuż ktoś się pojawi

    Wszystkim zainteresowanym TYTANEM polecam
    www.pogon.e-basket.pl/phpBB2/

    pzdro wszystkim fanom Tytana i basketu w ogóle

    paaaaaaaaaaaaaa

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to w sumie może ja wprowadze troszke ozywienia:)
    planujemy powstanie wielkiej stronki o sporcie na terenie częstochowy i może jest jakis fan Tytana który mógłby nam pomóc przy współtworzeniu serwisu poprzez przeyłanie informacji dotyczących Tytana i jego wyników?
    stronka rusdzy jakos w styczniu/lutym wiec jeszcze czas ale trzeba wiedziec na czym stoimy:P

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakby co to mogę coś skrobnąć :D

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to dobrze......za jakies dwa tygodnie napisze tutaj wiecej.....poki co jest zbyt wiele niewiadomych aby mowic o konkretach.....

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dwa tygodnie nie minely a konkrety juz sa ale pisalem o nich na wszym forum tak wiec jak bys mogl markym to potwierdz swoje zainteresowanie na forum e-basket

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gocu sorki że przez chwilkę nie pisałem - family troubles
    napisz jakieś konkrety na markym@interia.pl

    pzdro & wesołych Świąt

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiecie jak Tytan zagral w weekend?? Mieli grac jakis sparing ale nie wiem z kim niestety ;) Jesli mozecie to dajcie znac jak cos wiecie.

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nic nie wiem a ten watek to raczej umiera smiercia naturalna tak wiec polecam poszukanie informacji w lokalnych mediach:)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nic nie wiem a ten watek to raczej umiera smiercia naturalna tak wiec polecam poszukanie informacji w lokalnych mediach:)
    Ten watek to chyba juz umarl. :) A szkoda.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2003
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tytan gral w weekend sparing z Bobrami z Zabrza. Wygral Tytan 89-88.

    Pisze to tak jakby kogos to interesowalo.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Romano witam i zapraszam na http://pogon.e-basket.pl/phpBB2/index.phptam jest forum o Tytanie :)

  31. Powrót do góry    #76
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielki apel. TYTAN walczy o awans do play-off i 14.III odbędzie się ostatni mecz rundy zasadniczej w Hali Polonia. Musimy się zmobilizować wypełnić halę i ponieść dopingiem naszych TYTAN'ów. Mecz będzie ciężki ponieważ Turów Zgorzelec jest aktualnym liderem.

    Strona TYTAN-a: www.tytan.e-basket.pl
    zapraszam też na www.sport.czest.net

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •