Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: Czy będzie trzeci staniero w Bydgoszczy ???

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy będzie trzeci staniero w Bydgoszczy ???

    Wiadomo, że w wyniku kontuzji Marka Lorama, Plusssz Polonia Bydgoszcz została poważnie osłabiona. Wiceprzewodniczący sekcji żuzlowej, Pan Jerzy Kanclerz po meczu z Piłą mówił, że klub szuka trzeciego staniero do drużyny. Kto waszym zdaniem mógłby w każdym meczu robić dla Polonii po 6-8 punktów ???

    Dla mnie obecnie wolni są tylko dwaj zawodnicy, którzy mogliby zapewnić tyle punktów w meczu Polonii.

    1. Starszy z braci Dryml, który nieźle poczyna sobie na wyspach. Pokazał już, że naprawdę potrafi zrobić niezłą niespodziankę. Dlatego pierwszym moim kandydatem jest Ales Dryml

    2. Kolejny z nich to objawienie ligi szwedzkiej, o czarnoskórym Antonio Lindbäck. Rozpisywała się już o nim bydgoska prasa w okresie największego kryzysu, jednak po chwili wszelkie informacje o nim zanikły. We wczorejszym meczu ligi szwedzkiej Antonio zrobił 11 punktów.

    poTFoor

    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ales Dryml nie dostał zgody na starty w DMP, DM 1 ligi i DM 2 Ligi na sezon 2003 z powodu zbyt niskiego KSM'u. Także starszy z Drymlów odpada.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No przydałby wam sie Jakis Stranieri bo to co macie w tej chwili moze niewystarczyc na Mysze...
    Antonio moim zdaniem jest za młody,i w tak trudnym meczu jaki was czeka nieda rady...zresztą Antonio moim zdaniem jesli awansujecie do I czwórki to niewiele was wspomoze,ale moze sie myle...
    JA jesli miałbym wybierac z tej dwójki wybrałbym Alesa chociaz cholera wie czy niepójdzie w ślady braciszka i niepołozy na was ****....

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sczerze mówiąc to nie wiem czy Bydzi potrzebny jest trzeci stranieri. Tak jak piszesz potrzeba zawodnika na 6-8 pkt w każdym meczu. Ale czy faktycznie jest jakakolwiek szansa takowego znaleźć? Moim zdaniem nie bardzo... Zauważ że jeśli wejdziecie do pierwszej czwórki to czekają was mecze z najlepszymi i nie sądzę żeby np Dryml czy Lindbaeck byli w stanie wywalczyć w Czewie czy Toruniu tyle właśnie oczek.. Z drugiej strony być może faktycznie warto byłoby spróbowac np młodego Szweda w kontekście nawet już przyszłego sezonu. No ale też kwestia kolejna - czy będziecie na pewno jeździć na wyjazdy z obcokrajowcami? Pewna próbke tego mieliśmy w Czestochowie, obawiam się że cały Play Off może tak wyglądać. Więc być może nie bardzo będzie okazja trzeciego spróbować w ogóle.
    No a tak na koniec - jak jest z Krzyzaniakiem? Czy można już powiedzieć że po kontuzji nie ma śladu i doszedł do 100% dyspozycji? Czy przyczyna jego słabej jazdy lezy w sprzęcie? Bo myślę że Krzyżak przy dobrych motocyklach jest w stanie właśnie te 6-8 pkt robić)o ile właśnie owa kontuzja już mu nie dokucza)
    pozdro

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ales Dryml

    Ales Dryml jest ojcem Lukasa a nie braciszkiem (badz siostrzyczką:P)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ales Dryml jest ojcem Lukasa a nie braciszkiem (badz siostrzyczką:P)
    Dupa,jego brat równiez ma na imie Ales :P

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie kandydatów jest dwóch:
    - Carl Stonehewer
    - Sam Ermolenko
    ze wskazaniem na tego pierwszego.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Są już dwa tematy o meczu bks-zkż i tam zapraszam do kontynuowania polemiki na ten temat. ten zostawmy do dysputy na temat nowego stanieri
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ales Dryml jest ojcem Lukasa a nie braciszkiem (badz siostrzyczką:P)
    Dupa,jego brat równiez ma na imie Ales :P
    A jego siostra i mama też mają tak na imie :P

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jak dla mnie kandydatów jest dwóch:
    - Carl Stonehewer
    - Sam Ermolenko
    ze wskazaniem na tego pierwszego.
    Ermolenko jest według mnie za stary na walkę w E-Lidze i to w pierwszej czwórce.

    Carl natomiast mógłby być strzałem w dziesiątkę gdyby nie to że chyba sam zrezygnował z polskiej ligi w tym sezonie z powodu zbyt zapchanego kalendarza...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cholera,męcze sie...:Pmysle nad postem:P,sprawdzam wątek lorama a Champion kasuje calą moją pracę...
    co do stranieri...to już chyba niema nikogo wartościowego,poza tym nikt niezałata dziury po Loramie więc to chyba bez sensu...
    " In and Out of Love "

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to juz frytki , i tak nikogo nie zakontraktują , bo kto zostli tacy co są słabi albo co nie dostali zgody na jazde w polskiej lidze bo sa ciency :P
    MOze niech wezmą Andy Smitha(w gwardii w ost kolejce zrobił ponad 10 :P ) albo Henia Gustafssona (oni go juz nie powołują po tym jak w 1 kolejce zrobił 2 pkt :P)

    ale w next sezon widziałbym w Bydzi Lorama i Pedersena,!!!
    jakby oni na 5:1 przegrywali to jeden drugiego by w dupe kopał zeby szybciej jechał :)

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy jes wogóle w kim wybierać w tym sezonie. Stonechewer nie chce jeździć w Polskiej lidze. Lindbaeck nie dostał pozwolenia ze swojego klubu czy jakoś tak. Ales miał za niski KSM. wygląda na to że zostaje tylko młody Duńczyk Iversen bądz któryś z braci Davidsonów. Ale to chyba alternatywa na next sezon bo są to juniorzy i nie wiem czy sprawdzą się w e-lidze.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    trzeci

    Szukajmy w Słowenii, może ktoś tam umie jeździć w lewo? To nir jest taki żart, ten młodzik na GP w Krsko trochę pojeździł.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szukajmy w Słowenii, może ktoś tam umie jeździć w lewo? To nir jest taki żart, ten młodzik na GP w Krsko trochę pojeździł.
    W Słowenii to chyba został już tylko ostatni AS GP - Stojs ;]
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    może Bodi ?

    Wegier jest doswiadczony, zna polskie realia!
    Ostatnio nawet sie niezle prezentowal, w jakis zawodach z Zieloenj Górze:P!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja osobiscie bym postawil na Anglika ktory dobrze sobie radzi w Anglii: Paul Hurry ja mysle ze nawt by se radzil w Bydzi.
    Jest jeszcze takie nazwisko byly zawodnik Unii Leszno: Steve Johnston.On tam mial kilka dobrych meczow ale byly tez takie kiepskie.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie bym stawial na tych ktorzy w naszej lidze jeszcze nie jezdzieli np.Paul Hurry
    Hurry jezdzil we Wlokniarzu w roku 99.
    Tak na marginesie:P

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest jeszcze kilku zawodnikow do wyboru przytocze kilka nazwisk byc moze Plusssz zdecyduje sie na ktoregos z nich:
    Sam Ermolenko-znakomity technik mimo swojego wieku w przeszlosci zwiazany z BKS-em
    Ryan Fisher-młody amerykanin swietnie walczacy na torach calego swiata
    Joonas Davidsson-szwed zbierajacy ostatnio pochlebne recenzje
    Matej Zagar-Sloweniec ktory swietnie zaprezentowal sie w GP Slowenii
    Simon Stead-kolejny z mlodej angielskiej fali byc moze ich przyszlosc
    Oleg Kurguskin-niezmiernie ambitny rosjanin z charakterem
    Chris Harris-byc moze niedoswiadczony ale przy boku Golloba wiele by zdzialal
    Steve Watson-filigranowy australijczyk walczacy na calej dlugosci i szerokosci toru


  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Matej Zagar-Sloweniec ktory swietnie zaprezentowal sie w GP Slowenii
    W zeszłym sezonie powiedział że nie chc startować w lidze polskiej bo jest "za ostra".......

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja osobiscie bym stawial na tych ktorzy w naszej lidze jeszcze nie jezdzieli np.Paul Hurry
    Hurry jezdzil we Wlokniarzu w roku 99.
    Tak na marginesie:P
    No to zrboilem wtope:P
    ale sie zmieni

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Matej Zagar-Sloweniec ktory swietnie zaprezentowal sie w GP Slowenii
    W zeszłym sezonie powiedział że nie chc startować w lidze polskiej bo jest "za ostra".......
    Hm... a z tego co pamięta część gdańskich kibiców to było dość blisko zakontraktowania Zagara na ostatni mecz barażowy , ale bano sie o jego forme...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym dodał do listy jeszcze jeszcze jedno nazwisko, wprawdzie bardzo kontrowersyjne, ale... kilka występów w przeszłości w barwach Polonii mu wyszło. Chodzi o Shane Parkera. Na te 6-8 pkt. myśle że Go stać.

    Współczuje Bydgoszczanom tego pecha, Polonia kontuzjami mogła by obdzielić pozostałe druzyny ekstraligi i to z nawiązką.

    Pozdrawiam.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Matej Zagar-Sloweniec ktory swietnie zaprezentowal sie w GP Slowenii
    W zeszłym sezonie powiedział że nie chc startować w lidze polskiej bo jest "za ostra".......
    Hm... a z tego co pamięta część gdańskich kibiców to było dość blisko zakontraktowania Zagara na ostatni mecz barażowy , ale bano sie o jego forme...
    No właśnie - na jeden/dwa mecze może by się zgodził. Ale na dłuższy czas nie bardzo bo mu się za ostra wydawała walka na naszych torach (z opowiadań to wie ??). Dlatego nie sądze aby chciał w Bydgoszczy jechać bo tu jeszcze kilka spotkań zostało....

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Stawiam na Ermolenko. Zawsze lubiłem jego jazdę w Bydgoszczy i chociaż wiek już nie ten to pewnie by te 6-8 punktów przywoził. Czasami może tych parę punktów zabraknąć.
    I tak okaże się, że nic z tego nie wyjdzie bo działacze będą chcieli zaoszczędzić.Bez kolejnego zawodnika o walce nie ma co myśleć, chyba ,że w dolnej czwórce.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja ogólnie do słoweńców jestem trochę uprzedzony. Widziałem trochę jazdy Santeja i Ferjana i uważam, że troche brak im ambicji, dlatego też kończą tak jak kończą. Mam tu na myśli szczególnie Ferjana, który od BSI dostał ogromy kredyt zaufania. Osobiście bardzo zainteresowały mnie nazwiska zawodników z wysp. Nie wydaje mi się jednak, żeby Stead, czy Harris byli zawodinkami na miarę 8 punktów w ekstralidze. Od kilku dobrych lat nazwiska te przewijają się w światku żużlowym, ale bez większych skucesów.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stawiam na Ermolenko. Zawsze lubiłem jego jazdę w Bydgoszczy i chociaż wiek już nie ten to pewnie by te 6-8 punktów przywoził. Czasami może tych parę punktów zabraknąć.
    I tak okaże się, że nic z tego nie wyjdzie bo działacze będą chcieli zaoszczędzić.Bez kolejnego zawodnika o walce nie ma co myśleć, chyba ,że w dolnej czwórce.
    Działacze wspominali już, że chcą nawiązać walkę. Jeśli nie chcemy być "chłopcem do bicia" to taki ruch będzie konieczny, no chyba, że wkońcu Krzyżaniak zacznie spisywać się na tyle na ile oczekują od niego kibice i działacze, póki co bardzo daleko mu do tego. Niektórzy zielonogórzanie ( w usuniętych, bezsensownych postach ) zarzucali mi tu, że niby jestem pewny zwycięstwa z ZKŻ, a na gwałt szukam dla Polonii stanierii. Stanierii nie szukam w konteksćie niedzielnego meczu, tylko dalszych meczów z drużynami o wiele silniejszymi niż ZKŻ. Prawda jest taka, że jeśli skład nie zostanie wzmocniony to niestety będziemy dla Częstochowy i Torunia, zwykłym dostarczycielem punktów, a i z teamem z Wrocławia mogą być problemy na naszym torze.

    pozdrowienia

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    A może....

    Roman Matousek ,Zdenek Tesar albo ,Schneiderwind.....
    ,a tak na serio to rynek znacząco przebrany i wątpię czy któryś z obecnych jeszcze na rynku stranieri gwarantowałby na wymagającym szybkich maszyn torze w Bydzi ,jakąkolwiek zdobycz punktową.Wydaje mi sie że przy dobrym rozegraniu sprawy (tzn.odpowiedni trening ,dobre przygotowanie maszyn), J.krzyżaniak jest w stanie przywieźć te kilka punktów ,chociażby holowany przez młodszego Golloba.
    No bo co jeśli przypuszczlny nowy zagraniczny"gwiazdor" walnie dwa zera na dzień dobry i trzeba bedzie sięgać po Krzyżaka z rezerwy ....wątpię czy zaliczyłby jakiś udany występ...No i nie zapominajmy o mistrzu teorii jazdy(wspaniałe wykłady z teorii żuzla podczas transmisji z GP)Mirku Kowaliku przecież to wspaniały moment na przebudzenie się....
    Mimo wszystko liczę na zwycięstwo Polonii ,jeszcze dwa razy derby w tym sezonie .....PASUJE MI TO.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    kurde ludzie a za co???????do czwy przyjezdzacie bo nie macie kasy a tu chcecie brac 3 zawodnika?????????????????? nie no ja tu czegos nie rozumiem a mialem jeszcze troche szacunku do tych ludzi

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Sam Ermolenko-znakomity technik mimo swojego wieku w przeszlosci zwiazany z BKS-em
    Ryan Fisher-młody amerykanin swietnie walczacy na torach calego swiata
    Joonas Davidsson-szwed zbierajacy ostatnio pochlebne recenzje
    Matej Zagar-Sloweniec ktory swietnie zaprezentowal sie w GP Slowenii
    Simon Stead-kolejny z mlodej angielskiej fali byc moze ich przyszlosc
    Oleg Kurguskin-niezmiernie ambitny rosjanin z charakterem
    Chris Harris-byc moze niedoswiadczony ale przy boku Golloba wiele by zdzialal
    Steve Watson-filigranowy australijczyk walczacy na calej dlugosci i szerokosci toru
    nie no Ci dwaj zawodnicy to już chyba lekka przesada, nie sądze aby coś zwojowali w naszej lidze... a tak na marginesie to Watson ma chyba inaczej na imie... Craig chyba.

    Nie ma już na rynku zawodników których warto by kontraktować, lepiej dać pojeździc swoim- takie moje zdanie.

    P.S Abdulah- Laszlo Bodzi jest nasz, nasz, nasz, nasz i jeszcze raz nasz :P:P:P Jak bedzie gdzies jezdzil to tylko Krosno :D


  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Nie chcemy Drymla ... ani p. Lindbacka ...

    Pomijając fakt, że nie ma takiego wyrazu jak "straniero", mimo lansowania go przez wieśniackie media bydgoskie ... Jest za to wyraz "stranieri", mający identyczną liczbę pojedynczą i mnogą ... Ten stranieri i ci stranieri ... To tyle, Potfoorku :):):)

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    tzw. oman666 ...

    kurde ludzie a za co???????do czwy przyjezdzacie bo nie macie kasy a tu chcecie brac 3 zawodnika?????????????????? nie no ja tu czegos nie rozumiem a mialem jeszcze troche szacunku do tych ludzi
    Na pewno nie za Twoje, nadęty człeczku. Twoje wpisy to przykrość dla estetyki w ogóle, pomijając stronę merytoryczną ...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pogadajcie z Jarkiem Szymkowiakiem , on nie ma klubu

    Z tego co się orientuje ,ma kompletne dwie JAWY 898 stojaki, całe w rekalmach , także czysty by się fajnie prezentował na bydgoskim owalu .Dochodzi do tego atrakcyjna stawka za dojazd do Bydgoszczy , Szymek ma BMW 735iL na gaz, to tanio wyjdzie klubową kasę.

    Polecam tego FIGHTERA.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Z tego co się orientuje ,ma kompletne dwie JAWY 898 stojaki, całe w rekalmach , także czysty by się fajnie prezentował na bydgoskim owalu .Dochodzi do tego atrakcyjna stawka za dojazd do Bydgoszczy , Szymek ma BMW 735iL na gaz, to tanio wyjdzie klubową kasę.

    Polecam tego FIGHTERA.
    Czy znajdzie się jakiś wątek dotyczący Polonii Bydgoszcz, którego nie zaśmiecą durnymi wpisami kibice Falubazu.
    Straciłem nadzieję...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lindbaek nie chce startowac w tym sezonie w Polsce (miał jeździć w GKS-ie)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie ma szans



    [i]Czy znajdzie się jakiś wątek dotyczący Polonii Bydgoszcz, którego nie zaśmiecą durnymi wpisami kibice Falubazu.
    Straciłem nadzieję...[/quote]

    Na to bym nie liczył, ale może kiedyś to się zmieni. Do meczu z Polonią będą się wciskać do oporu, żeby sobie poprawić humor. Trudne czasy, każdy pretekst jest dobry.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Ermolenko

    Wcześniej mówiłem, że Ermolenko jest już za stary a tu proszę - w dzisiejszym mecz Elite League pomiędzy Ipswich i Poole Sam pojechał tak:

    Sam Ermolenko (guest) 2' 3 2' 3 3 3 = 16+2

    Czyli komplecik ;) A nie jechał z kelnerami.......


  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Na pewno nie za Twoje, nadęty człeczku. Twoje wpisy to przykrość dla estetyki w ogóle, pomijając stronę merytoryczną ...
    sory czlowieku ale jak druzyna przyjezdza bez obcokrajowcow co jest kosztem 50 tysiecy tlumaczac sie zlym sanem kasy klubowej a teraz slysze ze chca 3 obcego kupic to sa normalnie jakies jaja nie wiem czy wiesz to nie jest gadu gadu tylko forum i jesli masz jakeis waty do mnie to zapraszam na gadu gadu 3955644 jakby ci sie nie chcialo zajrzec w profil a jestem pewien ze nie

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno nie za Twoje, nadęty człeczku. Twoje wpisy to przykrość dla estetyki w ogóle, pomijając stronę merytoryczną ...
    sory czlowieku ale jak druzyna przyjezdza bez obcokrajowcow co jest kosztem 50 tysiecy tlumaczac sie zlym sanem kasy klubowej a teraz slysze ze chca 3 obcego kupic to sa normalnie jakies jaja nie wiem czy wiesz to nie jest gadu gadu tylko forum i jesli masz jakeis waty do mnie to zapraszam na gadu gadu 3955644 jakby ci sie nie chcialo zajrzec w profil a jestem pewien ze nie
    Nasza drużyna z tego samego powodu cierpiała przez jakieś 3 lata, teraz wam się krzywda dzieje ... niestety ... tak to już jest jak się kompletuje dream team.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zostawcie kibiców Falubazu

    Sam jestem jednym z nich. Apropos obcokrajowca...Cóz wypada wam współczuć. Słoweńców nie polecam-na polska lige sa za słabi. Anglicy? Obawiam się, że efekt mógłby byc taki jak u nas z Janniro z USA. Tez miało byc fajnie-to młody ambitny chłopak i wyszło g.... Swoja drogą zakontraktowanie gościa z zagranicy, który w ZAŁOŻENIU przywoziłby 6-8 punktów jest pozbawione sensu!!! A poza tym Bydgoszcz nie ma kasy

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A poza tym Bydgoszcz nie ma kasy
    a kto ją ma ???
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A poza tym Bydgoszcz nie ma kasy
    a kto ją ma ???
    Prezes Karwan :P
    moze
    nasi niech dzwonią do niego ;)

    pozdro.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie będzie trzeciego zawodnika w Polonii, na dzień dzisiejszy Polonii nie stać na nowego zawodnika, a poza tym nigdzie nie ma takiego co mógłby zapewnić nam odpowiednią liczbę punktów. Poza tym obecnie startujący zawodnicy spisują się w miarę dobrze i nie trzeba im szukać zastępców.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam Ermolenko wracaj wujku do Bydgoszczy i pokaż na co cię jeszcze stać.Cały czas pamiętamy ile chwały przynosiłeś bydgoskiej polonii i liczymy że nadal byłbyś w stanie kilka punktów wozić(6-9).Drugim moim kandydatem jest Bjerre ale nie wiem czy nie ma podpisanego kontraktu w Grudziądzu.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    739
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie podpisywanie kontraktu z kolejnym obcokrajowcem jest bezsensu, obecnie na "rynku" nie ma zawodnika, ktory w kazdym meczu gwarantowalby zdobycz w granicach 8 punktow. W obecnej sytuacji finansowej placenie obcemu za podpis pozniej placenie za jego przyjazd i za ewentualne punkty mija sie z celem. Trzeba czekac na Marka i jechac zawodnikami ktorzy sa (jak do tej pory Plusssz/Polonii idzie to znakomicie :) jestesmy przeciez na 3 miejscu tylko z dwoma punktami straty do "nieziemskiego" "dream teamu" zza miedzy :) )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •