Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Szacunek do kibica ... ??? Część II ( bydgoska )

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szacunek do kibica ... ??? Część II ( bydgoska )

    Firma KOMANDOS z Torunia, ten właśnie twór zajmuję się ochroną bydgoskiego stadionu podczas zawodów żużlowych. Patrząc na plecy ludzi w czarnych uniformach niczym z brygady antyterrorystycznej można sobie pomyśleć:

    Tu to dopiero jest bezpiecznie !!!

    Wystarczy jednak spojrzeć na przód ów takiego bodyguarda, żeby dostrzeć siwe włosy i twarz zmęczoną życiem starszego człowieka. Pierwsze wrażenie przemija kiedy oto właśnie dowiadujemy się, że firma ochraniająca imprezę sportową na którą przychodzi kilkanaście tysięcy ludzi, w tym całe rodziny z dziećmi, ochraniana jest przez męską część klubu seniora, która poprostu lubi się czasem pobawić w wojsko.

    Ten fakt jest jeszcze do przełknięcia, bo na duży brak profesionalizmy natykamy się wszędzie. Wszystko byłby inaczej gdyby ci "panowie po piwku" nie przeszkadzali kibicom w obejrzeniu dobrej zabawie, a dziennikarzom w wykonywaniu swoich obowiązków. Oto kilka przykładów z życia wziętych widzianych przeze mnie na własne piękne oczęta:

    Scena I

    10 letni chłopczyk chce wnieść na stadion dwie trąbki, które do nabycia są na koronie stadionu. Ochroniarz siłą wyrywa chłopcu trąbki i odnosi do samochodu, używając przy tym wulgaryzmów. Po interwencji ojca chłopca trąbki zostały oddane.

    REFLEKSJA: I w ten oto wspaniały sposób ochronił tysiące niewinnych kibiców przed aktem wandalizmu młodego hooligana i jego broni w postaci TRĄBKI.

    BRAWO KOMANDOS !!!

    Scena II

    Pijani kibice na trybunach wywołują awanturę w sektorze, w którym dostrzec można małe dzieci. Meżczyzni przewracają się, spadają po ławkach. Tymczasem choroniarz by Komandos przygląda się całemu zajściu bezczynnie. Do ochrony podchodzi kibic, który próbuje nakłonić ich do interwencji, na co dostaje odpowiedź: To nie nasz interes, od tego jest policja !!!

    REFLEKSJA: Zapewne przypatrujący się wszystkiemu ochroniarz dokładnie zapamiętał twarze hooliganów i teraz zgłasza ich na policję.

    BRAWO KOMANDOS !!!

    Scena III

    Moje prywatne doświadczenie. W ostatnim czasie na bydgoskim stadionie brakuje kamizelek dla fotoreporterów, więc po kilku biegach reporterzy się zamieniają, aby każdy mógł zrobić fotki. Miałem wejść na płytę po 5 biegu, niestety drogę z trybun zagrodził mi siwy komandos, który powiedział tak:

    "NIE WEJDZIESZ"

    odparłem:

    "DLACZEGO ??"

    usłyszałem:

    "BO NIE ??"

    po 4 biegach udało mi się dostać do parkingu odpychając poprostu ochroniarza, który siłą nie grzeszył. Niestety moja kolej na kamizelkę minęła i fotek nie udało się zrobić.

    REFLEKSJA: Pan ochroniarz napewno obawiał się o moje życie i nie chciał dopuścić do tragedii ... nie wiem tylko jakiej :)

    Scena IV

    Zakończył się mecz, dziennikarze chący udać się na konferencję prasową po meczu zmierzają w kierunku parkingu. Niestety zatrzymuje ich grupa podstarzałych ochroniarzy, która trzyma ich w klatce przez 20 minut i nie pozwala na wypełnienie swoich obowiązków.

    REFLEKSJA: brak ... szkoda słów

    Co począć z takimi delikwentami ???
    Pan Jerzy Kancelrz obiecał ingerencję w tej sprawie jednak nie wydaje mi się, że po tylu latach coś może się zmienić.

    poTFoor


    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    aaa podobna sytuacja była w Zielonej, po jedym meczu, chyba z Bydzią albo Lesznem kibice wbiegli na murawe a potem pod parking. Udalo sie im to bo ochraniarze stali przy ogrodzeniu i nikogo nie było przy bandzie. Po tym incydencie przez ładnych kilka meczy ochraniarze stali TYLKO pod banda tak jakby jakiś czubek miał zamiar wbiegac na murawe w trakcie meczu-nonsens prawda? Tym czasem pod ogrodzeniem nie stał NIKT dlatego tez "kibice" setkami wbijali sie przez płot, gdzie tu logika?? Powinno byc tak jak teraz, stoją i tu i tu, a najlepsze z ekonomicznego punktu widzenia rozwiązanie to postawić ochrone koło ogrodzenia na 12 biegów a na 3 ostatnie biegi przenieść sie pod bande żeby zapobiedz wyżej wspomnianemu incydentowi. pozdrawiam
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    komandos szerzy się wszędzie

    Jak ja się jeszcze szlajałam po Bydgoszczy, to grupy KOMANDOS na stadionie nie zauważyłam. Zauważyłam ją w Toruniu. Ogłaszam,że wtedy na stadion przy ulicy Fałata mogłabym wnieśc dokładnie wszystko... Panowie sprawdzali bilety i na tym koniec. Grupę KOMANDOS zauważyłam też półtora roku temu w Zakopanem podczas Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co się tam wtedy działo, chyba nikomu nie muszę przypominać.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Na temat tych panów napisałem juz na naszym forum tyle, że trudno by chyba zliczyć. Generalnie wszystko, co napisałeś jest prawdą, niestety nie są to ich najcięższe grzechy. Od dawna już proszę i błagam o weryfikacje tej grupy na torunskim stadionie, ale też z pewnością mówi Ci coś słowo ZNAJOMOŚCI. Są nie do ruszenia, obecnie. Niestety więcej nie mogę napisać, bo narobię sobie wrogów i nie wpuszczą mnie więcej na stadion żużlowy. Poza tym nie chcę się po raz kolejny denerwować,a pracę tych panów określę jednym słowem POMYŁKA i to totalna pomyłka. Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Potfoor napisal:
    Firma KOMANDOS z Torunia, ten właśnie twór zajmuję się ochroną bydgoskiego stadionu podczas zawodów żużlowych.

    Po pierwsze - smieszni jestescie _niektorzy_ koledzy bydgoszczanie z tym podkreslaniem na kazdym kroku, ze porzadku na bydgoskim stadionie nie potrafi upilnowac _torunska_ firma Komandos.

    Po drugie - smieszni jestescie tez dlatego, ze tym sposobem probujecie umniejszyc bandyckie zachowanie czesci publiki i jeszcze niepotrzebnie dokladacie zapalke do ogniska zachowan roznorakich debili podkreslac, ze ci zli to znowu z Torunia. Zalosne.

    Po trzecie - tak samo smieszne byly teksty, ze bydgoszczanie byli cacy, a to olsztynianie goscinnie rzucali srubami i lozyskami w Pepe. No bo bydgoszczanin... jakby ze on mogl tak bandycko sie zachowac i przeciez Tomek Gollob powiedzial, ze on nie wierzy, zeby byly to osoby z Bydgoszczy. Zalosne.

    Po czwarte - porzadku na stadionie w Bydgoszczy pilnuja ochroniarze z firmy Komandos z... Bydgoszczy i Torunia gdyz w Bydgoszczy firma Komandos zatrudnia za malo pracownikow, zeby podolac wymaganiom ustawy (co prawda ustawa swoje, a zycie swoje). Nie ma co sie licytowac z jakiego miasta pochodzilo wiecej "komandosow" bo co do ich pracy i tak kazdy z nas ma podobna ocene. Komandos Bydgoszcz ul. Fordonska 199, Komandos Torun ul. Podgorna 47 - mozna sprawdzic - oba oddzialy maja te same uprawnienia i te sama hierarchie. A tak naprawde jest to firma warszawska. Interesujace czy Potfoor nastepnym razem napisze "warszawska" firma Komandos, czy "bydgosko-torunska firma komandos", a moze jednak okaze sie, ze akcje koorydnowal oddzial Komandos Bydgoszcz - czy ktos wierzy w to, ze w takim przypadku Potfoor napisalby "bydgoska firma komandos"???????????

    Po piate. Niestety. Na dzis 23 lipca 2003 roku to w Bydgoszczy w historii zuzla doszlo do najbardziej bandyckich zachowan "kibicow", ktore mogly doprowadzic
    do smierci kibicow i zawodnikow z innych miast.
    I moze byscie sie zastanowlili jak to zmienic
    i z tym walczyc, a nie szukali jakis "torunskich" przymiotnikow.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po trzecie - tak samo smieszne byly teksty, ze bydgoszczanie byli cacy, a to olsztynianie goscinnie rzucali srubami i lozyskami w Pepe. No bo bydgoszczanin... jakby ze on mogl tak bandycko sie zachowac i przeciez Tomek Gollob powiedzial, ze on nie wierzy, zeby byly to osoby z Bydgoszczy. Zalosne.
    1. Ciekawe ze sie wypowiadasz na temat kto rzucał srubami, racami itp. jak starsznie mi sie wydaje ze nie siedziałes w tym sektorze gdzie to miło miejsce, tylko słysze sie to co ktos powiedział, ja juz nie mam zamiaru sie na ten temat wypowiadać kto rzucał ale wiecej wsród nich było kibiców Stomilu niz Polonii, widziałem siedziałem kilka ławek wyzej tak dal scisłosci bo mógłys mi napisać ze tak wiem wszystko najlepiej.

    2. Firma która ochrania obiekt przy ul Sportowej a w zasadzie jej pracownicy chyba nie sa zbyt dobrze selekcjonowali, jak oni wchodzą na stadion to zawyzają srednią wiekową, oni mogą ochrania - jakies blokady rolnicze albo targi, strajki pielegniarek itp a nei widowiska sportowe i to do tego derby które zawsze są zawodami o podwyzszonego ryzyka, połowa z tych bodyguardów wyglada jakby byli conajmniej w 5 miesiącu ciązy , niektórzy nawet lepiej, i co oni moze maja zrobić , stoja i sie patrzą jak wół w malowane wrota , lepiej byłoby jakby kibice pilnowali porządku tak jak jest np na stadionie Lecha w Poznaniu a nei jakies dziadki ochroniarze .
    Byłem świadkiem tego zajscia przed bramą jak kibic Apatora wyłąpał kilka butów itp. a panowi comandosi zeby nie posodzono ich o to ze nie interweniuja to odwrócili sie do tego zajscia plecami a ci co stali przy bramkach stali i patrzyli sie z fascynacją zamiast ruszyć dupe, ale to jeszcze nic, koło ochroniarza(juz za bramą) stałą jakas dama w mini i chyba chciał cwaniaka przyrznąć bo kazał mi koc rozwinąć , ale później nie było komu go zwinąc , niestety dla niego , nie wiedział ze mój brat stoi w kolejce przed stadionem i ja mówie "a kto to zwinie , twardziel do mnie sam sobie zwijaj , wiec brak sie odzywa z za płotu , "zwijaj to p-e-d-a-l-e do zaraz ci kły w-y-j-e-b-i-e" i juz ochroniarz zmiekł i posłusznie kocyk zwinął,
    tez widziałem jak jednemu kibicowi zabrali confetti i sempertyny i rzucili pod brama , szkoda ze nie zabierali petard i innych pirotechników , a swoją drogą ten kibic podbiegł pod brame i chwicył swoją siate i uciekł , a im sie nei chciało za nim biec bo by sie zmeczyli , naprawde chłopaki są COOL , jak ich spotkacie to pozdrówcie ich odemnie

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Morciasz ... bandytami to są Ci ludzie co ochraniają ten stadion. Przykro mi, że z mojej wypowiedzi wyciągnęłeś jakieś szowinistyczne podteksty o których wogólę nie myślałem pisząc tego posta. O tym, że ta firma jest z Torunia powiedzieli mi Roderick, Bayerek i Jako na derby, dlatego też napisałem, że jest to firma z Torunia. Wierz mi Morciasz, że nie chodziło mi o to o czym ty w swojej wypowiedzi napisałeś.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytaty ochroniarzów firmy KOMANDOS:

    "Nie rób zdjęciów" - powiedział pan przed 70 do fotoreportera :)

    "Chcesz w ryj ???" - powiedział pan przed 70 do dziennikarza.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poTFoor:
    Wystarczy jednak spojrzeć na przód ów takiego bodyguarda, żeby dostrzeć siwe włosy i twarz zmęczoną życiem starszego człowieka. Pierwsze wrażenie przemija kiedy oto właśnie dowiadujemy się, że firma ochraniająca imprezę sportową na którą przychodzi kilkanaście tysięcy ludzi, w tym całe rodziny z dziećmi, ochraniana jest przez męską część klubu seniora, która poprostu lubi się czasem pobawić w wojsko.
    Nie dziw sie.
    Bylo nawet takie ogloszenie w prasie:
    Mlodego zdrowego renciste z bronia przyjme.

    Powaznie

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytaty ochroniarzów firmy KOMANDOS:

    "Nie rób zdjęciów" - powiedział pan przed 70 do fotoreportera

    "Chcesz w ryj ???" - powiedział pan przed 70 do dziennikarza.
    No prosze jak sie ich humorek trzyma , ale wiesz jak mówi stare przysłowie: "stary ale jary" :P :P ;P

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytaty ochroniarzów firmy KOMANDOS:

    "Nie rób zdjęciów" - powiedział pan przed 70 do fotoreportera :)

    "Chcesz w ryj ???" - powiedział pan przed 70 do dziennikarza.

    poTFoor
    Brzydalu - prosta sprawa. Jedz na jakiego targowisko, gdzie ruskich pelno, kup policyjna "blache"...jesli uslyszysz "chcesz w ryj" to postraszysz chama aresztem za obraze funkcjonariusza na sluzbie:P:P:P

    To, ze wiekszosc ochroniarzy to chamy, wie wiekszosc z nas nie od dzis. No ale czemu sie dziwic, skoro do firm ochroniarskich przyjmowani sa ludzie nawet bez jakiegokolwiek wyksztalcenia - brzydko mowiac granatem od pluga oderwani. Sloma z papci, szambo z geby DRAMAT.
    I tacy ludzie maja nas "chronic". Jak moze dac po gebie to jest pierwszy, ale jak ma ruszyc cialo i komus pomoc - od tego jest policja - jak sie to slyszy to na twarzy pojawia sie :)....rozpaczy.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    "Nie rób zdjęciów" - powiedział pan przed 70 do fotoreportera :)
    Zasłyszane w bydgoskim parkingu :P
    proponuje to na niezly festiwal
    śmiechu :D:D:D

    sam slyszalem te slowa i beka byla mala :D:D

    Iwo w niedziele robimy zdjecia panom
    w czarnych mundurkach zamiast żużlowcom
    w koncu to oni bawia cala publicznosć
    a nie żużlowcy :P

    pozdro.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta to co pisze potforek moze sie zgadzac ze ochrona nie jest zbyt madra w Bydzi (w Lesznie co prawda w porownaniu do tamtej wcale nie ma:P) pamietam rok temu na PO jak taki jeden tęgi kolo 30 latów:P 4x4 (tak mu sie wydawalo chyba bo na serio mial najwyzej 2x2) szukałdymu przed meczem pod naszym sektorem (obok kletki (wyjscie z drugiego luku) . Wiec gosciu stoi gryzie wargi zuje gume jak muuu...sorry krowa):P i szuka dymu jakies problemy do flagi rozwieszanej na plocie cos tam jeszcze mamrotal do siebie (pamietasz kuzyn:))w pewnym momencie podchodzi do niego jakis tam przelozony i cos mu na uszko szepnal i chlopczyna do 1,5x0,5 zszedl:P, od razu taki grzeczny sie zrobil. ja rozumiem ze ochrona powinna wygladac groznie bo z dziadkow sie smieja jednak to co ten koles wyprawial byla totalna przesada w druga strone chyba takim zachowaniem bardziej prowokowal niz uspokajal...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Nie rób zdjęciów" - powiedział pan przed 70 do fotoreportera :)
    Zasłyszane w bydgoskim parkingu :P
    proponuje to na niezly festiwal
    śmiechu :D:D:D

    sam slyszalem te slowa i beka byla mala :D:D

    Iwo w niedziele robimy zdjecia panom
    w czarnych mundurkach zamiast żużlowcom
    w koncu to oni bawia cala publicznosć
    a nie żużlowcy :P

    pozdro.
    Jak najbardziej, tylko, żeby mnie znów debile nie szarpali, bo mi aparta rozpierdolą a z 8 pensji musiał by taki emeryt dostać, żeby za niego później zapłacić.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pamietam pewnego idiote z Leszna :)
    Mial chlop przykazane: z parkingu wypuszczasz bez problemu. Z powrotem pod zadnym pozorem.
    No i byl w parkingu pewien radfowiec. A jako, ze akurat rownali tor postanowil posluchac na goraco komentarzy kibicow. Wyszedl z parkingu (bodyguard nawet sie usmiechnal) nagral co chcial i kieruje sie z powrotem. A tu nadal usmiechnety pilnowacz furtki oznajmia: nie wiejdziesz. **********. Na to ja nadszedlem. Pelna dokumentacja, kamizelka itp.... Gostek jak Rejtan wisi na bramie i sie wydziera, ze wejsc to my mozemy, ale po jego trupie. Mowie: dymaj po szefa matole bo jestes smieszny. A on: ja nie taki glupi, ja pojde po szefa, a wy wejdziecie. A pozatym jestem na sluzbie i takie grozby sa karalne. Na moja propozycje zawolania szefa udal ze nie slyszy...
    W koncu weszlismy, bo szef sam zauwazyl, ze cos sie dzieje...
    Jakis miesiac po meczu spotykam na ulicy tego matola, ktory z daleka wrzeszczy (pomimo, ze szedlam z zona i dziecmi), ze mnie zapie.....oli, i nogi z dupy powyrywa. Bo zamiast siedziec spokojnie w parkingu kibli pilnuje :)
    Calosc skwitowala moja corka: tato, ty to masz naprawde ciekawa prace...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jeszcze z naszą ochroną żadnych spięć nie miałam,ale jak czytam to co dzieje się w innych miastach,to włos się na głowie jeży.Ja myślałam ,że tylko do hipermarketów idiotów do ochrony biorą,ale to wszędzie taki proceder.No cóż,matołami łatwiej się kieruje,bo nie myślą.:P:P:P

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ooo Balbincia zapomnialem o ochronie we Wroclawiu ale o tym juz pisalem z 2x w innych watkach ale milo tez nie bylo
    Przypadek 1
    2x rodziciele moich kumpli koło 60 i my 3x tzn ja i synowie tych rodzicieli :) i oskarzenia o to ze jak wejdziemy na sektor na ktorym siedzieli nasi to bedziemy dymic:P:P


    potem byla sprawa z tym jak z moja luba (byłą:P) dojechalismy na 11 bieg i nas skwitowali ze skoro jestesmy z Leszna to nie mamy sie czego chwalic i nie wejdziemy...:( ale wlezlismy (kazdy ma swoja cene ten przy drugim wejsciu mial bodajze 10PLN za 2 osoby na 4 biegi:P a Unia wygrala):)


    a zapomnialbym jak sie biedny Aresik 3x cofal bo go z bronkiem nie chcieli wpuscic:) (no dobra w puszce mial :)) ale jaja byly
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Ciekawe ze sie wypowiadasz na temat kto rzucał srubami, racami itp. jak starsznie mi sie wydaje ze nie siedziałes w tym sektorze gdzie to miło miejsce, tylko słysze sie to co ktos powiedział, ja juz nie mam zamiaru sie na ten temat wypowiadać kto rzucał ale wiecej wsród nich było kibiców Stomilu niz Polonii, widziałem siedziałem kilka ławek wyzej tak dal scisłosci bo mógłys mi napisać ze tak wiem wszystko najlepiej.
    no tak, "winny sie tlumaczy"
    Nie wierze ze zaden kibic z Bydgoszczy nie rzucil w Protasa srubą czy czyms podobnym. Nie wiem jaki interes mieliby z tym psedokibice Stomilu Olsztyn. Moze dlategonie wierze bo nie znam sie na tych powizaniach miedzy psedokibicami, sztamy itp:P Protas odszedl od Bydgoszczy w zeszlym sezonie i nawet na tym forum moglismy zobaczyc nienawisc bydgoskich kibicow do PePe wiec wedlug mnie sprawa jest jasna, nie zaslaniajcie sie psedokibicami Stomilu, na pewno jakis udzial mieli w tych zdarzeniach pseudokibice Polonii.
    Wracajac do tematu, zgodze sie z Morciaszem, ostatnio dosyc czesto mozna bylo przeczytac o tej firmie komandos z TORUNIA. Moze i PoTFoor nie napisal tego celowo zeby jakos zaznczyc ze Ci glupi komandosi sa z Torunia, ale takie stwierdzenia mozna bylo juz czytac na forum.
    Wracajac do tematu, chyba wszystko zostalo napisane, nie ma co juz o nich gadac ;).

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    balbincia

    we wrocku tez nie jest najlepiej
    w tym sezonie na meczu z apatorem jakies tluki z wrocka rzucaly w nas kamieniami, jak chcielsimy zaznaczyc to ochronie wtedy pociagnela nas z gazu

    to tyle
    pzdr

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Mnie w Krośnie w tamtym roku debile na stadion nie chcieli wpuścić bo mi wmawiali, że mam fałszywy karnet, jak oni do tego doszli to ja nie mam pojecia :/

    A w tym roku jak im pokazywałem legitke prasowa to mi mówili, że to nie moje zdjecie, normalnie juz myslalem, ze ich tam pozabijam wrrrr....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •