Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 94

Wątek: Wypadek Rickardssona - wstrząśnienie mózgu ???

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wypadek Rickardssona - wstrząśnienie mózgu ???

    Tony har kört omkull i heat 13, han befaras ha fått en hjärnskakning. Skall köras till Lasarett för kontroll

    Taka informacja pojawiła sie na szwedzkej stronie http://www.speedway.nu - chodzi o upadek Rickardssona


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zobacz tu:

    http://www.sportsboard.pl/Forum/view...ID=3&TID=21452:

    Wlasnie w meczu Valsarna-Masarna, Tony Rickardsson doznal wstrzas mozgu (podejzewane) po wypadku w 13 biegu i zostal odwieziony do szpitala.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Nie no to już są jaja. Kolejny wypadek ???? I znowu w Szwecji ???????? Co się dzieje na tamtych torach ???????

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tu czegos nie kumam.Dlaczego w Anglii i Szwecjii zostało w tym sezonie kontuzjowanych juz moze z ponad 10 zawodników a u nas w Polsce moze z dwóch ??? Nalezy sie cieszyc ze u nas jeździ sie bezpieczniej ale teraz nasuwa sie pytanie dlaczego mnie ????

    Czy to moze dla tego ze dostaj tam wiecej pieniedzy ???? Raczej nie bo nasi prezesi tak sola zagranicznym ze przebijaja Anglie i Szwecje.

    Wiec moze dlatego ze nasi stranieri wola sie zabijac w Anglii i Szwecji a nasz lige olewaja i nie łamia karków.

    Trzeba sie nad tym mocno zastanowic...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pójdzie,to zaczną jeździć amatorzy z łapanki,bo reszta się rozwaliła.Szok.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przekleta Szwecja......
    ten sezon obfituje tam w rekordowa ilosc upadkow konczacych sie zazwyczaj szpitalem....
    Moje zdanie jest takie ze powinna tam wkroczyc jakas KOMISJA poki jeszcze nikt nie zginal....(tfu tfu)
    Pisze calkiem powaznie......

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paranoja w tym sezonie to juz naprawde jest paranoja i zeby to byli zawodnicy slabi gorzej wyszkoleni technicznie, ale to przeciez jest czołówka światowa Ricky, Suly czy Loramski - SKANDAL!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co sie dizeje to jest niemozliwe
    plagha kontuzji to chyba najogrszy sezon pod tym wzgledem]
    mam nadzieje ze Tonny sie wylize z tego jak najszybciej

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szczegoly...

    Wedlug szweckiej telegazety Tony zachaczyl podporkiem od stopy o siatke ala Dryml w Krsko i upadl. Kolo oka ma duze rozciecie i prwdopodobnie wstrzas mozgu.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pier...e, niech ten kure..ko pechowy sezon konczy sie jak najszybciej !!! Limit powaznych kontuzji w tym roku wyczerpany chyba na kolejne 3 sezony...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oj

    ...oczywiście współczucia dla tonego,ale pewnie teraz to już wogóle w Toruniu będzie sie bał jeździć...na środku prostej już noga na dół(tak jak ma w zwyczaju)i gaz puszczony...ale taki już ten zawodnik jest w Polsce!Pomimo wręcz nienawiści jaką do niego czuje,życze my szybkiego powrotu do zdrowia!


    Apator to MY!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiecie może czy do Gdańska przyjedzie nieżycze mu źle ale niech lepiej odpocznie w domu.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    A wiecie może czy do Gdańska przyjedzie (nieżycze mu źle ale niech lepiej odpocznie w domu)GKS MUSI WRESZCIE WYGRAĆ
    Wiesz co, daj sobie siana... Najwazniejsze jest teraz zdrowie Tony'ego.

    Oj plaga kontuji... Co sie dzieje w tym sezonie? Nie mam pojecia...

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    A wiecie może czy do Gdańska przyjedzie (nieżycze mu źle ale niech lepiej odpocznie w domu)GKS MUSI WRESZCIE WYGRAĆ
    Wiem dosknoale ze tu mikogo nie mozna obrazac ale napsize tak:Ty jestes...... ........ ...... ........ .....
    i to chyba starczy
    GKS moze i musi wyrac ale nie przez nieszczecxie kogos innego
    Tonny wroci spewnoascia szybko do zowai czego mu serdzecznie zeczy
    3maj sie Tonny

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ja Wam powiem, ze mam dosc czytania o tych kontuzjach. Przeciez normalnie to sie w glowie nie miesci. Co sie dzieje w tym roku na torach Anglii i Szwecji to przechodzi ludzkie pojecie. W Polsce jakos tylu kontuzji nie ma, a speedway jest...jak mi to ktos wytlumaczy to bedzie git....

    Mam wielka nadzieje, ze tak jak w przypadku Lorama (brak zlamania), okaze sie, ze wstrzasnienie mozgu bedzie bardzo lagodne lub go wcale nie bedzie jednak...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Wprawdzie wstrząśnienie mózgu to raczej nic groźnego ale nie daj Boże jakies komplikacje.Tony wracaj do zdrowia !

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Nie znam sie na medycynie wiec prosuilbym kogos o sprecyzowanie zwrotu "wstrasienie mozgu". o ile wiem co to jest zlamana reka, o tyle nie wiem na czym polega wstras mozgu i nie wiem w czym to utrudnia jazde zawodnikowi.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakieś komisje powinny zacząć sprawdzać wszystkie stadiony w Szwecji i Anglii. Jede z foruowiczów powiedział, że w Coventry zainstalowano dmuchane bandy tylko na wirażach. Może to będzie jakiś sposób na uniknięcie kolizji.
    Ten rok jest fatalnym i pechowym rokiem w światowym żużlu. Mam nadzieję, że Rickardsson z tej kontuzji bardzo szybko wyjdzie. Bardzo lubie Tonego i dlatego życze mu szybkiego powrotu do zdrowia i na żużlowe tory.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie darzę szczególną sympatią Rickardssona, ale współczuję i życzę szybkiego powrotu na tor...
    Przerażające jest w tym sezonie to, że właściwie co tydzień słyszymy o nowych dość poważnych urazach, kontuzjach... nie wierzę w żadne fatum, uroki i inne banialuki, ale to nie jest normalny sezon, ilość wypadków znacznie odbiega od przeciętności (jeśli tak można to ująć)...
    Oby się sie ta czarna seria szybko zakończyła...

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale czad !!

    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    23-04-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wstrzaśnienie mózgu objawia sie najczęściej bólem głowy i wymiotami. Często ból trwa kilka dni lub tygodni. Konsekwencje są bardzo różne. Miejmy nadzieję że będą minimalne.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Brawo

    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.

    Wkoncu ktos głosno powiedzial co mysli i napisał tez co
    mysli a Rudego tez nie załuje bo ten wypadek z własnej
    głupoty i urazonej dumy, nie zawiniony przez osoby postronne.



  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    misieq19
    chyba troche sie zagalopowales, miejmy nadzieje ze tobie kiedys cos podobnego sie zdarzy i ze bedziemy mogli sie o tym dowiedziec i poradowac troszeczke...

    szkoda slow.
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Człowieku,co ty za brednie piszesz.Jestem z Wrocławia i takie głupoty doprowadzają mnie do białej gorączki.W drużynie jest ośmiu zawodników a nie jeden Cegielski.To że inni nie potrafią utrzymać swej formy,to ich wina.A poza tym jest stare przysłowie"nie życz drugiemu co tobie niemiłe".Takie słowa jak twoje lubią się mścić na życzącym.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kur...a panowie

    Brawo


    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    --------------------------------------------------------------------------------




    Wkoncu ktos głosno powiedzial co mysli i napisał tez co
    mysli a Rudego tez nie załuje bo ten wypadek z własnej
    głupoty i urazonej dumy, nie zawiniony przez osoby postronne.

    Ja też nie przepadam z nim(jak napisałem wcześniej:wręcz go nienawidze!),ale takich bzdur to bym w życiu nie napisał(i chyba każdy zdrowo myślący człowiek też).A ten misiek to już wogóle się zbłaźnił....

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    O czym ty @#$@##@@ piszesz szczeniaku? Wykasuj tego posta bo robisz z siebie palanta jakich malo! Tak Cie rodzice wychowali, zeby komus krzywdy zyczyc?
    No przeciez to mozna cholery dostac, czytajac takie gowno!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Wazelina az sie przelewa

    Tak potwierdzam to jeszcze raz nie załuje rudego.
    Bo swoim bezmyslnym atakiem całe szczescie nie doprowadził
    do tragedi wtedy byłby lament a tak ucierpial tylko MS
    ktory za wszelka cene chciał wyprzedzic mało znane nazwiska.

    Ludzie z drogi bo Riki jedzie idiotyzm.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spoko

    Dzięki za komentarze na temat mojej wypowiedzi, problem jest jednak taki, że nie tylko ja tak myślę, jest wiele osób które uważają podobnie, tylko ... albo boją się to głośno powiedzieć (tzn. napisać) albo ... nie mają dostępu do sieci. A co do tego żebym nie życzył drugiemu tego co mi nie miłe, to chyba ja już limit swoich wypadków w życiu wyczerpałem (poważny wypadek samochodowy, ale naszczęście nic strasznego się nie stało).

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stampi, bo Ci serducho stanie, idz se zapol:P to Ci przejdzie. Ty Ptaskowi na egzamie tyz zyczyles zeby nie zdal:P:P:P, tak wiec forumowicze nie zyczcie nikomu co Wam nie mile.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Pewnie nie miłe

    Stampi, bo Ci serducho stanie, idz se zapol:P to Ci przejdzie. Ty Ptaskowi na egzamie tyz zyczyles zeby nie zdal:P:P:P, tak wiec forumowicze nie zyczcie nikomu co Wam nie mile.
    Ale moze nauczy czegos bo skoro to jest spowodowane
    własna głupota i jeszcze mozna komus zrobic be to ja
    mam tu cukrowac bez przesady wyrazam swoje zdanie wy
    swoje i ja szanuje wasze a wy moje.

    pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Stampi, bo Ci serducho stanie, idz se zapol:P to Ci przejdzie. Ty Ptaskowi na egzamie tyz zyczyles zeby nie zdal:P:P:P, tak wiec forumowicze nie zyczcie nikomu co Wam nie mile.
    Wlasnie bylem, ale mi nie przeszlo.
    Co innego zyczyc komus nie zdania egzaminu (powody byly poniekad!!:P)a co innego krzywdy zdrowotnej...no wybacz.
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak jest !!

    Zgadzam się z moim przedmówcą (Okano1), to forum jest chyba po to, żeby wyrazić własną opinię i zobaczyć co inni myślą na dany temat, a nie od razu kogoś niszczyć za to, że ma inne poglądy (to już mieliśmy przez prawie 50 lat PRL). Jeżeli w Polsce ma być wolność wypowiedzi, to uszanujcie tych którzy mają odmienne od Was zdanie.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie bylem, ale mi nie przeszlo.
    Co innego zyczyc komus nie zdania egzaminu (powody byly poniekad!!:P)a co innego krzywdy zdrowotnej...no wybacz.
    Serio? Nie godej? A jo myslolem, ze to po rownemu wszystko je:P
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    misieq19

    Mysle, ze masz racje, ze wolno gadac co chcesz!
    ale musisz wiedziec, ze rodzi to konsekwencje!

    Mysle, ze dozywotni ban dla Ciebie bedzie dobra nauczka abys wiecej tutaj szlachcie na forum nie smrodzil!

    Prosze o wykonanie wyroku - naszych przemilych moderatorow.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam w wątku "świńską inteligencję" (wszyscy zainteresowani wiedza o kim mówię)... miło mi was poznać...
    Czym się różni "świńska inteligencja" od inteligencji?
    Inteligentny człowiek myśli i jeżeli ma świadomość bycia człowiekiem to posiada wrażliwość na krzywdę, a świnia nie ma ani jednego ani drugiego... "świńska inteligencja" też nie ma, ale potrafi sie wypowiadać... i w tym problem naszego społeczeństwa... ot, np.liderzy Samoobrony...
    Inteligentny i mądry człowiek potrafi ugryźć się w język... nie po to kurna schodziliśmy z drzewa!

    miśki i inne zwierzaki... jak tak nie lubicie Rudzielca, a źle mu życzycie to idźcie z kolegą Lepperem obrzucać go kamieniami i gnojówką...
    A Rickardssonowi zdrówka życzę

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Zastraszające

    Misieq19 i okano1 - jesteście bardziej niż żałośni. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale tak (że tak powiem) ortodoksyjnych troglodytów w życiu nie widziałem.

    Dla waszego dobra dajcie sobie spokój z tym wątkiem. Niestety użycie bana nie wchodzi na razie w grę (A SZKODA !!)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O co chodzi?

    Co Wy ludzie chcecie tu osiagnąć krytykując mnie? I tak będę dalej chodził na mecze, dalej będę bluzgać na Rickardssona i Crumpa, nic w tym temacie się nie zmieni. Ludzie czy Wy widzicie jaka jest w Was dwulicowość? Jak jest jakiś wypadek (Rickardsson, Cegielski, Cieślewicz, itd.) to wtedy piszecie: ojej, wracaj szybko do zdrowia, itp. Ja już ten ktoś wróci do zdrowia i na tor, a jeżeli jest w przeciwnej drużynie, to nie ma już dla niego litości. Co jest nie wporządku, albo jedno albo drugie.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Co Wy ludzie chcecie tu osiagnąć krytykując mnie? I tak będę dalej chodził na mecze, dalej będę bluzgać na Rickardssona i Crumpa, nic w tym temacie się nie zmieni. Ludzie czy Wy widzicie jaka jest w Was dwulicowość? Jak jest jakiś wypadek (Rickardsson, Cegielski, Cieślewicz, itd.) to wtedy piszecie: ojej, wracaj szybko do zdrowia, itp. Ja już ten ktoś wróci do zdrowia i na tor, a jeżeli jest w przeciwnej drużynie, to nie ma już dla niego litości. Co jest nie wporządku, albo jedno albo drugie.
    No widzisz, ty nawet nie rozumiesz krytyki pod swoim adresem.

    Myśl sobie co chcesz i życz wypadków komu chcesz.

    Tylko na forum w ten sposób nie pisz bo MY TU TAKICH NIE CHCEMY !

    Jasne ?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Luzik

    Dajcie mi tego bana, wprowadźcie terror, będzie super. Ja rozumiem krytykę pod moim adresem, tylko odwrotnie, nikt z Was nie chce się przyznać do stawianych przeze mnie zarzutów. Jak chcecie to mnie wyrzućcie, jest jednak duuuużo osób (na szczęście z dostępem do sieci) które myślą tak jak ja. Nie myślcie, że kogoś straszę, bo niby czym miałbym straszyć? Tym, że ktoś ma od Was odmienne zdanie? Jesteście hermetyczną organizacją wzajemnej adoracji i widać nie prędko się to zmieni.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie mi tego bana, wprowadźcie terror, będzie super. Ja rozumiem krytykę pod moim adresem, tylko odwrotnie, nikt z Was nie chce się przyznać do stawianych przeze mnie zarzutów. Jak chcecie to mnie wyrzućcie, jest jednak duuuużo osób (na szczęście z dostępem do sieci) które myślą tak jak ja. Nie myślcie, że kogoś straszę, bo niby czym miałbym straszyć? Tym, że ktoś ma od Was odmienne zdanie? Jesteście hermetyczną organizacją wzajemnej adoracji i widać nie prędko się to zmieni.
    Nie dostaniesz bana, bo za co ??? Zasad regulaminu nie złamałeś, aczkolwiek przekroczyłeś pewne granice dobrego smaku i o to konkretnie chodzi. Twoje wypowiedzi świadczą tylko o zerowej znajomości tematu i o twojej niedojrzałości emocjonalnej. Nie mam zamiaru podważać twoich zarzutów ponieważ są one raczej komiczne niż poważne, a komizmu mam dużo na codzień więc po co mi on jeszcze na forum.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teeej, Misieq, kurna, małpiszonie...
    chodzę na ten żużel, ale jeszcze w życiu nie zdarzyło mi się nawet o największych wszarzach tego sportu powiedzieć "a rozj*b sie ty su*insynu" ... jak napisałem wcześniej... nie po to schodziliśmy z drzewa, żeby napawać sie cudzą krzywdą, bo to nawet nie małpia domena...
    a wypowiadaj się jak chcesz, ale cenzurke wystawiasz sobie sam

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Co Wy ludzie chcecie tu osiagnąć krytykując mnie? I tak będę dalej chodził na mecze, dalej będę bluzgać na Rickardssona i Crumpa, nic w tym temacie się nie zmieni. Ludzie czy Wy widzicie jaka jest w Was dwulicowość? Jak jest jakiś wypadek (Rickardsson, Cegielski, Cieślewicz, itd.) to wtedy piszecie: ojej, wracaj szybko do zdrowia, itp. Ja już ten ktoś wróci do zdrowia i na tor, a jeżeli jest w przeciwnej drużynie, to nie ma już dla niego litości. Co jest nie wporządku, albo jedno albo drugie.
    Widze ze jestes takim co chce na siebie zwrocic uwage i nic wiecej.Ja nie przepadam za Rickardsoenem aler nikomu nir rzyczylem i nie rzyczie i nie bede rzyczyl zle.Jestem kibicem zuzla i chce zeby w nim bylo jak najmniej kontuzji.
    I jeszzce raz Tonny niech wraca do zdrowia(chociaz za nim nie przepadam)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesteście hermetyczną organizacją wzajemnej adoracji i widać nie prędko się to zmieni.
    Nie zgadzam się z Tobą
    Ale jeżeli ma to pomóc w opuszczeniu przez Ciebie tego forum
    To masz rację
    I niech sie nie zmienia

    I tak sie tutaj delikatnie z Tobą obchodzą
    Bardzo delikatnie

    Ale, rozumiem
    Modne są rózne kręgi integracyjne

    I tolerancja

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najłatwiej jest komuś zarzucić, że jest śmieszny lub tragiczny, kiedy nie ma się kontrargumentów na jego zarzuty. Wiem, co to znaczy kultura zachowania się i dobry smak, chciałem tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz (już dzisiaj to napisałem) dwulicowość polskich kibiców żużlowych. Cegła wracaj do zdrowia, niezależnie od tego czy jeszcze kiedyś będziesz jeździł na żużlu (osobiście mam nadzieję, że tak, bo jesteś super gość, uważam tak od kilku lat, a nie od momentu kiedy przeszedłeś do WTS-u, jak pewnie wielu tutaj zgromadzonych myśli). A co Rickardssona, to on nie będzie wiecznie jeździł, kiedyś zacznie przegrywać. Czekam tylko na dwie rzeczy w żużlu: kiedy Polak będzie IMŚ i kiedy WTS zdobędzie DMP. Pozdrawiam wszystkich i życzę większego dystansu do krytyki pod własnym adresem.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2003
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam , że te ostatnie posty są już nie na temat . Jeżeli macie zamiar coś sobie udowadniać to proponuję abyście założyli odzielny wątek . Tutaj oczekujemy konkretnych informacji na wiadomy temat.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •