Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 94

Wątek: Wypadek Rickardssona - wstrząśnienie mózgu ???

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2003
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Misieq19

    Ale ty jestes glupi. Szkoda slow. Jesli chodzi o WTS to o ile pamietam Wlokniarz jezdzil bez Jonssona w Czestochowie i jakos Sparcie to nie przeszkadzalo. Nie pamietasz juz?
    W ogole to ty jestes chyba jakis nienormalny jak ciesza cie kontuzje zawodnikow. Nie lubie ani Rickardssona, ani Crumpa,ale nigdy zadnemu zawodnikowi nie zyczylam, nie zycze i nie bede zyczyc kontuzji.Mam nadzieje,ze to nic powaznego i Tony szybko wroci do zdrowia.
    A ty Misieq19 puknij sie lepiej w glowe zanim cos napiszesz.
    Pozdrawiam normalnych

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    Odbije piłeczkę cymbale......

    Dzięki za komentarze na temat mojej wypowiedzi, problem jest jednak taki, że nie tylko ja tak myślę, jest wiele osób które uważają podobnie, tylko ... albo boją się to głośno powiedzieć (tzn. napisać) albo ... nie mają dostępu do sieci. A co do tego żebym nie życzył drugiemu tego co mi nie miłe, to chyba ja już limit swoich wypadków w życiu wyczerpałem (poważny wypadek samochodowy, ale naszczęście nic strasznego się nie stało).

    Na szczęście dla kogo ? Zadowolony ?

    Życzyć komuś kontuzji to juz niedaleko od tego ,żeby życzyc śmierci zastanów sie co piszesz żużel to nie całe życie (pomysl o tych którzy zginęli albo są inwalidami do końca życia),pomyśl o ich rodzinach i zniszczonej teraźniejszości i przyszłości..

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę o powrót na właściwą drogę dyskusji.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chciałem tylko zwrócić uwagę na jedną rzecz (już dzisiaj to napisałem) dwulicowość polskich kibiców żużlowych.
    więc Ci napisałem małpiszonku, że nawet na najwiekszego szmaciarza w życiu nie powiedziałem i nawet nie pomyślałem "a rozj*b się"
    proponuję Ci szybki kontakt z jakimś "kibicem" piłki nożnej... to chyba będzie lepsze towarzystwo - godny uwagi poziom humanizmu

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Ludzie zastanowcie sie

    Wpychacie słowa na forum ktore nie byly uzyte nikt nie
    zyczyl nikomu upadku ani kalectwa ale brawura i głupota
    Rudego w tym meczu i tym biegu przeszła wszystko.

    No chyba ze on spadl z drzewa tak jak paru z was
    nie mylic z zejsciem.

    Pewnie ze szkoda bo to czlowiek no ale skoro
    człowiek to czemu nie myslał na torze.

    Przeciesz swoja brawura mogł kogos doprowadzic do kalectwa
    tak jak wy swoja inteligencja robicie z forum KUBE.

    Na drugi raz Champion napisz co mamy pisac a my bedziemy
    juz ci wturowac.

    Pewnie jak to napisał jeden kolega sa swinie inteligentne i
    inteligentne a podział jest prosty.

    nie pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    A ja nadal odnosze wrazenie ze Misieq19 nic nie kapuje. Zyczymy wszystkim zawodnikom obojetnie z jakiego klubu szybkiego powrotu do zdrowia. i to obojetnie z jakiego klubu. mowisz ze jestesmy dwulicowi. a ja twierdze ze nie. bo czy to zle ze teraz zycze cegle powrotu do zdrowia i na tor a podczas meczu apator - wts bede kibicowal apatorowi?
    tak samo zycze rickiemu powrotu do zdrowia mimo ze nie jesty on moim ulubionym zawodnikiem poniewaz nikomu nie zycze zle!

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Eh

    Ok, Ty będzie spokojnie kibicował Apatorowi, a większość na każdego zawodnika WTS-u będzie bluzgać ile wlezie, nie chodzi mi o kulturalną (ostatnio chyba niestety mniejszość), a o chamską większość (pewnie wielu mnie do niej zaliczy, ale nie zwracam na to uwagi).

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okano

    Wpychacie słowa na forum ktore nie byly uzyte nikt nie
    zyczyl nikomu upadku ani kalectwa ale brawura i głupota
    Rudego w tym meczu i tym biegu przeszła wszystko.
    a tutaj text misieq'a

    A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    Sam oceń - co tam jest napisane... czy przypadkiem ktoś tam nie życzy by pewien żużlowie również był kontuzjowany?


  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Wpychacie słowa na forum ktore nie byly uzyte nikt nie
    zyczyl nikomu upadku ani kalectwa
    W takim razie pozwolisz, że zacytuję Miska:

    A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.

    Oraz TWOJE słowa napisane jako komentarz do powyższego cytatu:

    Wkoncu ktos głosno powiedzial co mysli i napisał tez co mysli

    W związku z tym wszystkim oboje jesteście żałośni i mam nadzieję, że obie wasze kariery na forum szybko się skończą. Na serio takich ludzi nam utaj nie potrzeba. Czego nam wszystkim życzę.

    A TERAZ FAKTYCZNIE WRACAJMY DO TEMATU BO NIE MA SENSU ŻEBY DWÓJKA LUDZI POWODOWAŁA TAKIE ZAMIESZANIE

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2003
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny temat by sie wpisać po wielu tygodniach nie obecności. Co do Rickardsona to też nie jestem jego fanem ale jego ciągle utzymująca się forma wzbudza we mnie podziw.Przykro mi że ma kontuzje ponieważ jako kibic Włókniarza chciałbym aby ckm zdobył DMP miażdżąc wszystkich przeciwników w pełnym składzie.Tu nie chodzi o ułatwienie sprawy, czy nie był bys misiek bardziej dumny ze swojego klubu gdyby pokonał innych bez pomocy z drugiej strony.Moze masz prawo do własnego zdania na karzdy temat.Nikt ci go nie odbiera ale my tez mamy prawo sie wypowiedziec na twój temat. Ja sie już nie wypowiem bo chyba wszystko zostało powiedziane. Pokonaliśmy dwa razy Torun z Tonym w składzie i mam nadzieje ze zrobimy to jeszcze dwa raz kiedy wróci już do zdrowia.

    Pozdrawiam wszystkich nawet ciebie misiek;)

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Sory

    Okano

    Wpychacie słowa na forum ktore nie byly uzyte nikt nie
    zyczyl nikomu upadku ani kalectwa ale brawura i głupota
    Rudego w tym meczu i tym biegu przeszła wszystko.
    a tutaj text misieq'a

    A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    Sam oceń - co tam jest napisane... czy przypadkiem ktoś tam nie życzy by pewien żużlowie również był kontuzjowany?
    Przepraszam tego nie doczytałem ale mnie tu tez wymieniono

    A zdania swojego nie zmienie kontuzja przykra rzecz ale
    spowodowana wlasna głupota z mojej strony nie bedzie wazelinowana

    pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z tym gościem z Gdańska który liczy na ich wygraną z Toruniem. A do całej reszty (przede wszystkim Cz-wa i Toruń), wiadomo,że się cieszycie, że we Wrocku nie ma Ciegielskiego, bo wtedy mielibyście jeszcze jednego rywala do DMP. Gdybyśbie byli tacy fair, to też byście zrezygnowali ze startów jednego ze swoich najlepszych zawodników w meczu z Wrocławiem. Ale przecież trzeba wygrać za wszelką cenę i pokazać tym frajerom z WTS-u gdzie ich miejsce, nie jest tak? Jest, tylko nikt się głośno do tego nie przyzna. A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.
    Od tego wszystko sie zaczelo - wiec i ja do tego sie ustosunkuje.
    Otoz prezentujesz kolego moralnosc kalego. Czy WTS kiedykolwiek zrezygnowal z wystawienia optymalnego skladu w zawodach przeciwko druzynie przetrzebionej kontuzjami???
    W jakim skladzie jechaliscie z Bydzia oslabiona brakiem Lorama?
    A wracajac do tematu oslabienia druzyny wroclawskiej...
    Przeciez wedlug slow prezesa A.R. z poczatku sezonu WTS mial tworzyc monolit. Zespol zostal skompletowany w taki sposob, ze w przypadku slabszego wystepu jednego zawodnika pozostali gwarantuja "zalatanie dziury".
    I jak pisala Balbincia - brak Cegielskiego jest tylko brakiem jednego zawodnika. A druzyne stanowi 8 zawodnikow.
    Zreszta polityka dzialaczy WTS jest dla mnie zarowno niezrozumiala jak i obojetna.

    A na marginesie - na Forum mozna oczywiscie prezentowac swoje poglady nawet najbardziej kontrowersyjne. Ale Twoje sa po prostu zalosne. Na bana nie zaslugujesz - fakt. Ale na powazne traktowanie z mojej strony tez nie.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Też pozdrawiam

    Życzę Wam, tzn. Włókniarzowi DMP (wszystko tylko nie Toruń, ani Leszno - ale oni już są poza czwórką i to jest czad !!) Zaraz mnie ktoś oskarży, że mam jakieś rasistowskie poglądy, że źle życzę Toruniowi i Unii Leszno, ale wybaczcie, taki już jestem.

  14. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    teeej, Misieq, kurna, małpiszonie...
    chodzę na ten żużel, ale jeszcze w życiu nie zdarzyło mi się nawet o największych wszarzach tego sportu powiedzieć "a rozj*b sie ty su*insynu" ... jak napisałem wcześniej... nie po to schodziliśmy z drzewa, żeby napawać sie cudzą krzywdą, bo to nawet nie małpia domena...
    a wypowiadaj się jak chcesz, ale cenzurke wystawiasz sobie sam
    kude zeby nie bylo zeby mi ktos nie zarzucil ze krzycze swoje a robie swoje, tez w stanach podwyzszonej adrenalinki gdy na torze pojawia sie kilku zawodnikow zdarza mi sie krzyczec "Balon wiez go w plot":P ale jest to napewno "tylko" forma "dopingu" i chyba przyznanie sie do wielkiej niemocy (szczegolnie gdy Balon nic wskurac nie moze:() (ostatnio opieprz dostal odemnie Kylmakorpi za delikatne traktowanie Okonia) ale jak zreszta wiekszosc ludzi na stadionie w czasie meczu krzycze rozne glupoty lecz nigdy nie zycze tego "na serio" i nigdy nie cieszylem sie z widoku lezacego na bandzie zawodnika...

    a tutaj mamy jawnie przypadki szczegolne, tzn rozumiem mozna bylo cos glupiego napisac, zagalopowac sie, zle ujac , zle zostac zrozumianym ...jednak z tego co widac glupota jest w tym przypadku jawna i chyba ciezka do wyleczenia...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie czytam wasze posty i niektórzy piszą że to nawet dobrze że nie będzie Rickiego bo GKS ma większe szanse. Jeśli tak niektórzy myślą to czemu nie pójdą do każdego z zawdoników i ich nie po lamią albo nie pozzabijają?? Według mnie najważniejsze jest zdrowie a pożniej dopiero wynik jakiegoś meczu nie wiem jak jest dla was. Przypominam ze w zeszłym sezonie pobity został .... PAWELEK DUSZYŃSKI. Pozdrowienia KAKAO

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    No prosze

    Wpychacie słowa na forum ktore nie byly uzyte nikt nie
    zyczyl nikomu upadku ani kalectwa
    W takim razie pozwolisz, że zacytuję Miska:

    A co do Rickardsson'a to jest zaj....iście !! Wreszcie może ktoś inny zdobędzie IMŚ (jeszcze do Tony'ego niech dołączy Jason (lama) Crump i wtedy wreszcie będą super zawody GP.

    Oraz TWOJE słowa napisane jako komentarz do powyższego cytatu:

    Wkoncu ktos głosno powiedzial co mysli i napisał tez co mysli

    W związku z tym wszystkim oboje jesteście żałośni i mam nadzieję, że obie wasze kariery na forum szybko się skończą. Na serio takich ludzi nam utaj nie potrzeba. Czego nam wszystkim życzę.

    A TERAZ FAKTYCZNIE WRACAJMY DO TEMATU BO NIE MA SENSU ŻEBY DWÓJKA LUDZI POWODOWAŁA TAKIE ZAMIESZANIE
    No prosze minie o kariere sie nie rozchodzi w przeciwiestwie
    do twojej osoby widac forum ratuje tobie zycie.

    Faktycznie nie doczytałem do konca tekstu kolegi za co przeprosiłem za zwrucona kulturalnie uwage lecz moje
    przemyslenia były są i beda takie jak pisałem.

    A mianowicie ze kontuzja zrodzona z głupoty nie bedzie wazelinowana bo kosekwecje tej kontuzji Rikiego udzielaja
    sie osobom co z torem maja tyle wspolnego co swinia z siodłem.

    A jezeli zamieszaniem traktujesz czyjes poglady to współczuje ci odniesionej kontuzji.

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    brak slow

    Życzę Wam, tzn. Włókniarzowi DMP (wszystko tylko nie Toruń, ani Leszno - ale oni już są poza czwórką i to jest czad !!) Zaraz mnie ktoś oskarży, że mam jakieś rasistowskie poglądy, że źle życzę Toruniowi i Unii Leszno, ale wybaczcie, taki już jestem
    CHyba cos na biezaco nie jestes. Conajmniej jakis rok do tylu bo przynajmniej Apator w tym sezonie nie byl i nie bedzie poza pierwsza 4.
    Co do Twojej radosci z mozliwej kontuzji Rickardssona. To raczej wina innych zawodnikow ze nie potrafili go pokonac w poprzednich latach i chyba nie pelna to radosc wygrac GP, kiedy glowny foworyt odpada z powodu kontuzji. Prawdziwy mistrz ujawnia sie w bezposredniej konfrontacji.

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okano


    Rozumie że popełnił błąd na torze,bo chciał wyprzedzic...i nie martw się ja wazelinia nie jestem...co jak co ale nie do rudego którego bardzo nie lubie!Ale pomyśl...Ja zawsze pisze to co myśle.I nie mówie że jesteś głupi czy coś tam.Każdy ma swoje zdanie i trza je szanować.Jednak różnice zdań mogą polegać na różnej interpretacji jakiegoś zdarzenia typu:"jego wina bo tu wjechał..."itp,a nie życzenia komuś kontuzji albo teksty typu: dobrze mu tak!No ku... mać panowie.Bądźmy poważni.

    MISIEK-Ja tam wole jak Polonia jedzie przeciwko Apatorowi w pełnym składzie z Loramem.A dlaczego?Dlatego m.in żebym nie musiał słuchać na tym forum gdybania np."gdyby loram był to...blblblalblabllablba.Może kiedyś to zrozumiesz!


    APATOR TO MY!

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    wiem

    Okano


    Rozumie że popełnił błąd na torze,bo chciał wyprzedzic...i nie martw się ja wazelinia nie jestem...co jak co ale nie do rudego którego bardzo nie lubie!Ale pomyśl...Ja zawsze pisze to co myśle.I nie mówie że jesteś głupi czy coś tam.Każdy ma swoje zdanie i trza je szanować.Jednak różnice zdań mogą polegać na różnej interpretacji jakiegoś zdarzenia typu:"jego wina bo tu wjechał..."itp,a nie życzenia komuś kontuzji albo teksty typu: dobrze mu tak!No ku... mać panowie.Bądźmy poważni.

    MISIEK-Ja tam wole jak Polonia jedzie przeciwko Apatorowi w pełnym składzie z Loramem.A dlaczego?Dlatego m.in żebym nie musiał słuchać na tym forum gdybania np."gdyby loram był to...blblblalblabllablba.Może kiedyś to zrozumiesz!


    APATOR TO MY!
    Wiem widzisz popelniłem bład bo nie doczytałem tekstu kolegi
    do konca ja tez jestem przeciwny komus zyczyc kontuzji
    lecz wiele a napewno kilka osób wzieło moje przemyslenie
    z pewnego fragmetu tekstu a nie z całosci mojej wypowiedzi.

    I nie wiem co jest gorsze tekst tamtego kolegi czy teksty
    paru osób ktorych nie bede wymieniał.

    Ale wracajac do tematu to poprostu jest dla mnie dziwnym
    ze wszyscy tak ubolewaja nad wypadkiem do ktorego mogło
    wcale nie dojsc ale to jest zdanie kazdego z osobna i ja je przyjołem ze zrozumieniem.

    A nastepnie wyraziłem i wyraze je jeszcze raz dlaczego
    głupota MS doprowadza do wlasnej kontuzji i całe szczescie
    ze tylko wlasnej bo płacz byłby wiekszy dlatego glupocie
    mowie nie i załowac takiego zachowania nie bede.

    Robert Dados tez po odniesionej kontuzji jakos ostatnio u tych samych osób nie ma tej litosci a czym sie rózni głupota
    jednego a głupota drugiego jeden robi ja poza torem a drugi
    na torze,ten pierwszy nie osiagnol jeszcze sukcesów ten drugi ma ich tyle ze powinien zdawac sobie sprawe ze gdzie nie ma miejsca na szpilke to MS sie nie zmiesci.

    pozdrawiam


  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rickiego pokarało

    Rickiego pokarało, bo 2 tygodnie wcześniej wypowiadał się w szwedzkiej TV4+ źle o polskich torach.
    Mówił, że wnajlepsze są w Szwecji (mimo że w Anglii używa się w meczach ligowych nadmuchiwanych band!) i najgorsze w Polsce- najczęściej ze stali albo desek.
    A w Szwecji takie piękne, sprężynujące.
    Nie życzę mu źle, ale może teraz zmieni zdanie :)

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ricky opuścił szpital

    Artykuł ze szwedzkiej gazety Aftonbladet:

    Rickardsson opuścił dziś rano szpital z lekkim wstrząsem mózgu.
    "Czuję się trochę słabo. Nie będzie żużla co najmniej do niedzieli w Polsce".


    Czyli nie jest z nim tak źle.

    A tu opis wypadku:

    Rickardsson ścigał się ze Screenem i Kurmanskim. Na drugim wirażu nagle się zatrzymał, przelatując przez kierownicę. Upadek był tak silny, że stracił przytomność.
    Rickardsson zaraz po wypadku nie pamiętał co się stało i mówił bez sensu, np. pytał o kluczyki do swojego auta.

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Z przykrością muszę zmartwić wszytkich tych, którzy życzyli Rickiemu długotrwałej kontuzji, a może i jeszcze czegoś gorszego (misieg i okano). Niestety Ricky będzie musiał najprawdopodobniej opuścić mecz w Gdańsku, jednak w play off będzie już startował. Ma na tydzień rozbrat z żużlem, gdyż musi być teraz pod stałą opieką lekarzy, ale wszytko będzie na szczęście OK !!!!!!! (no dla innych niestety OK).
    Na koniec coś ode mnie proponuję aby niektórzy z tego forum przenieśli się na stadiony piłkarskie bo nie chcemy w naszym gronie takich......... tu pozwolę sobie przemilczeć (jak widać, co poniektórzy po wypadku samochodowym i wstrząśnieniu mózgu nigdy już nie dochodzą do pełnej sprawności umysłowej).

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a tutaj mamy jawnie przypadki szczegolne, tzn rozumiem mozna bylo cos glupiego napisac, zagalopowac sie, zle ujac , zle zostac zrozumianym ...jednak z tego co widac glupota jest w tym przypadku jawna i chyba ciezka do wyleczenia...
    sam sie zastanawiam czy to głupota czy zupełny brak dojrzałości, świadomości i zwykłej przyzwoitości...
    a dodać muszę, że tym cięższa zagadka na co gorzej zapaść...
    Tym których cieszy cudza krzywda dedykuję:
    "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku"
    i żużlowa wersja innego dobrego przysłowia:P
    "Wiózł Wilk razy kilka, powieźli i Wilka":D

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmm no to dziwne...

    A tu opis wypadku:

    Rickardsson ścigał się ze Screenem i Kurmanskim. Na drugim wirażu nagle się zatrzymał, przelatując przez kierownicę. Upadek był tak silny, że stracił przytomność.
    Rickardsson zaraz po wypadku nie pamiętał co się stało i mówił bez sensu, np. pytał o kluczyki do swojego auta.
    No dziwnie w takim razie przetlumaczono to na polski, bo...

    ...dziennikarze na wp napisali

    Pozdro dla tych normalnych kibicow sportu zuzlowego!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozliwe ze Gollob zdobylby ten tytul w 1999 i to juz sprawa Rickardssona jak on to wtedy odebral czy naprawde czul sie w tamtym sezonie najlepszy, ale Gollobowi chyba raczej nikt nie zyczyl kontuzji tylko dlatego by nie wygral GP. Jestes tylko zaslepiony nienawiscia do czlowieka ktory odniosl mase sukcesow, do druzyny ktora ma potencjalnie najlepszy sklad (Apator- to ze z tego nic nie wychodzi to inna sprawa). No ale dlaczego palasz taka nienawiscia?

  26. Powrót do góry    #71
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Widomości WP są nierzetelne

    Wirtualna Polska podaje nierzetelne informacje.
    Wstrząs mózgu był lekki a nie silny a Ricky ocknął się gdy do niego podeszli a nie po kilu minutach...

    No jak mógł "przebywać w szpitalu do wtorku rano" skoro wypadek zdarzył się wczoraj, we wtorek, wieczorem??
    Chyba to pisał jakiś półgłówek albo ktoś na kacu, czy coś :D

    Ale reszta tak z grubsza się zgadza.

  27. Powrót do góry    #72
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach


    Nie wiem czy o te zdjecie Tobie Morciasz chodzilo.
    Pozdrawiam
    Marcin

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    *****iscie !!! kazdy sie tu prawie modli zeby nie bylo zadnych kontuzji wiecej a tu jeb kolejna :(:(:( Nie wiem co w tym roku spadlo na zuzel. Wszyscy sie sypia. Jakies fatum, klatwa czy cos takiego. Mam nadzieje ze Rickardsson szybko dojdzie do sibie. Dobrze ze w GP teraz takla dluga przerwa wiec pewnie sie wykuruje do kolejnej rundy.

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Wiesz

    Mysle ze to nie jest klatwa i z roku na rok moze
    byc ich wiecej a wtedy forum bedzie wygladało tak
    ze temat za tematem bedzie informował nas o kontuzji
    i w kazdym watku bedzie wielki lamet.

    Nie wiem czy napeewno ale mysle ze jest to spowodowane
    kilkoma czynikami a kazdy z nich w jednej lub drugiej
    kontuzji odrywa zasadnicza role.

    Po 1-- technika idzie zdecydowanie szybciej (sprzet) niz bezpieczestwo na stadionie przeciesz w wielu miastach i na
    wielu stadionach bandy nie spelniaja juz roli bezpieczestwa
    wrecz przeciwnie stwarzaja zagrozenie dla zuzlowcow.
    Z tego co wiem chyba ze zle zostalem poiformowany wypadek
    Rikiego był spowodowany tym iz atakowal przy ogrodzeniu i stupka u jego maszyny zawadziła o siatke.
    Po 2-- wyrównała sie stawka zuzlowcow nie ma juz zdecydowanych
    liderów przynajmniej w ligach i o kazdy punkt trzeba walczyc
    na granicy ryzyka a co za tym idzie urazowosc sie zwieksza.
    Po3-- nie ktore akcje zawodnikow sa malo przemyslane i wyprzedzenie przeciwnika jest sprawa honoru i zdobyciem tego
    jednego punktu na wage paru tysiecy złotych
    Po4-- mysle ze nie tylko w Polsce jest juz presja na wynik w meczu.

    I zeby w przyszłosci nie dochodzilo do tak dramatycznych sezonow trzeba połozyc zdecydowany nacisk na bezpieczestwo
    w przeciwnym wypadku nie raz nie dwa nie trzy bedziemy ogladali tego typu zdjecia.

    Jezeli ktos jest innego zdania
    ja to potrafie uszanowac.

    pozdrawiam

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszcze jedno zdjęcie:


  31. Powrót do góry    #76
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Makabrycznie to wyglada, nie spodziewalem sie, ze az tak powazny byl ten wypadek, przyznam sie ze zbagatelizowalem sprawe :( jak sie dowiedzialem o wypadku Tonego wczoraj wieczorem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czekam tylko na dwie rzeczy w żużlu: kiedy Polak będzie IMŚ i kiedy WTS zdobędzie DMP.
    Na to pierwsze jak juz sie czeka z 30 lat
    to sie poczeka jeszcze przynajmniej z pińć

    A na to drugie?
    A kogo to trzeba do WTS kupić zeby był DMP?
    bo ja juz nie widze rozwiązań
    Po prostu zawodnicy jeżdzącyw WTS nie chcą
    mistrzostwa dla WTS
    Czemu?
    Moze kontrakt maja tak sformulowany
    A moze Rusko popełnia błędy

    Nie wiem
    Widze ze jest bardzo hojny i rozrzutny

    Pozdrawiam

    PS. I jak na kapitaliste efekty ma mizerne w stosunku do wyłożonej kasy

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Oby szybko wrócił na tor!

    Trzymam kciuki za bardzo nielubianego przez mnie Rudzielca, cepy gadające, że jego nieobecność "namiesza" w żużlu, są niesmaczne. Doceniam jego klasę i myślę, że i tak nikt nie odbierze mu w tym roku złotego medalu w GP!

  35. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W wiadomosciach sportowych na TVP 1 pokazali wypadek Rickardssona. Jak dla mnie nie wygladalo to wcale tak zle jak opisywali. Jak dla mnie to dostal szpryce i wpadl na bande od ktorej sie odbil i wylozyl na torze. Fakt rzucilo nim troszke na nim i skutek jest taki jaki jest - czyli wstrzas mozgu. Tony zostal do dzis w szpitalu na obserwacji.

    Zaraz przypomnial mi sie upadek Karlssona w ubieglym sezonie w Zielonej Gorze. Tez wcale nie wygladalo to zle a skutek ten sam - wstrzas mozgu :(

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiecie może czy do Gdańska przyjedzie nieżycze mu źle ale niech lepiej odpocznie w domu.
    Hydroo wedlug dzisiejszych gdanskiej prasy Rickiego zobaczymy w Gdansku.Dzialacze klubu z Torunia kontaktowali sie z Rickim i zlozył deklaracje ze pojawi sie na meczu z Wybrzezem.To dobrze znowu Rickiego zobaczyc ponownie w Gdansku a wynik to juz inny rozdzial.Ricki wracaj szybko do zdrowia

  37. Powrót do góry    #82
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony Rickardsson - jedna z trzech głównych postaci (obok Ove Fundina i Ivana Maugera) światowego żużla w całej jego historii jak mało kto zasługuje na osobny wątek. Mimo kontrowersji jakie budzi Tony (spowodowanych głównie animozjami klubowymi) decyzja o "wrzuceniu" wypadku MISTRZA do jednego worka z innymi przypadkami jest może poprawna z "medycznego" punktu widzenia ale pozostaje w dalekiej sprzeczności z wagą tego zdarzenia. Przez szacunek dla dotychczasowych i mam nadzieję przyszłych dokonań Szweda dziękuję za ponowne otwarcie wątku dedykowanego Tony'emu.
    MISTRZU WRACAJ!!!

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A tak na marginesie jak juz piszecie o kontuzji Rickardssona to piszcie jak ludzie a nie jak dzuiennikarskie ciotki. Taki uraz to wsztrzasnienie pnia mozgu a czegoc takiego jak wstzras czy wsztrzasnienie mozgu nie ma bo pacjet by tego nie przezyl...

  39. Powrót do góry    #84
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ricky wracaj do zdrowia.

    Co do wpisow kolegi Misieq19 i okano1. Na takie posty jest tylko jedna rozsadna odpowiedz - brak odpowiedzi. Normalni forumowicze prosze nie polemizujcie z idiotycznymi wypowiedziami co niektórych bo wlasnie na tym im zalezy. Nie dajcie sie nabrac na PROWOKACJE. Najgorsza kara dla tych ludzi bedzie nie ban ale brak reakcji innych.

    Pozdrawiam wszystkich oprocz wymienionych powyzej.

  40. Powrót do góry    #85
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mikowhy, ciesz się, że tłumaczę szwedzkie artukuły zamiast się czepiać szczegółów i wymyślać od ciot.
    A może uważasz, że moją powinnością jako tłumacza jest skontaktowanie się z rzeczoznawcą ds. medycznych? :)

  41. Powrót do góry    #86
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ricky nie będzie jeździł co najmniej 2 tygodnie!

    Rickardsson był zmuszony odwiedzić lekarza i nie pojedzie dziś w szwedzkiej lidze przeciwko zespołowi Kaparna.

    Jak podaje dzisiejsza szwedzka gazeta Aftonbladet, wstrząśnienie mózgu Rickardssona było silniejsze niż się wcześniej lekarzom wydawało.
    Trener Masarna, Mats Olsson, mówi że Ricky nie będzie uczestniczył w zawodach przez co najmniej 2 tygodnie.

  42. Powrót do góry    #87
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pisze szwedzka gazeta Expressen, Ricky będzie najprawodopodobniej uczestniczyć w SWC.

    Oprócz niego jadą Mikael Max, Andreas Jonsson, Peter Karlsson i David Ruud, rezerwowy Peter Ljung.

    Czyli nowy mistrz Szwecji, Dannö, nie jedzie! :P

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie, spraw by temu panu nigdy już sizę nic nie wydarzyło, bo facet po kontuzji (ciężkiej ?) robi na torze co chce

  44. Powrót do góry    #89
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Panie, spraw by temu panu nigdy już sizę nic nie wydarzyło, bo facet po kontuzji (ciężkiej ?) robi na torze co chce
    Racja, ja juz to kiedys pisalem. Tony zawsze po kontuzji, czy wtedy gdy jest kontuzjowany (bez przesady oczywiscie) zawsze jezdzi wysmienicie. Nie wiem jak on to robi.
    Pozdrawiam
    Marcin

  45. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak on to robi
    Po prostu ma chłopak talent :)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •