Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 52

Wątek: 29 lipca ezamin na certyfikat czyli ... nowe twarze w polskim żużlu

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    29 lipca ezamin na certyfikat czyli ... nowe twarze w polskim żużlu

    http://www.sportowefakty.pl Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała w swoim komunikacie, że następny egzamin na certyfikat do uprawiania sportu żużlowego odbędzie się zgodnie z kalendarzem sportu żużlowego tj. w dniu 29 lipca na torze w Lesznie.

    Jeżeli wie ktoś o zawodnikach którzy mają sie wybrac na egzamin prosze napisać nazwisko no i moze jaki poziom prezentuje dany zawodnik.

    Z Gdańska MAJĄ (ciekawe czy pojada:P) jechac 2 adepci:
    - Maciek Pawłowski (16 lat)
    - Tomek Olechfierowicz (16 lat)

    Życze chłopakom powodzenia i niech zdawają i jezdża jak najbardziej szczęśliwie.


    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ostatni piątek będąc w Rybniku widziałem w akcji adepta z RKM - chłopaczek objeżdżał chłopaków po licencji... może wesprze mnie tu Kanios, bo pewnie zna nazwisko, a wie o kim mowa... naprawdę, z Rybnika wyjdzie kolejny brylancik!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    z cz-wy

    ponoc osumek - i ma jechac w w-wie,
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Start obyś się nie mylił bo w Rybniku powoli zaczyna brakować młodzieży - Szumina w tym roku się kończy, zostaje później na rok Romanek a później dłuuuuuuuuuugo nic!!! I to jest smutne!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    ponoc osumek - i ma jechac w w-wie,
    a nie wiem czy czasem jeszcze nie CIURA

    ale on mial kontuzje i chyba bedzie w e wrzesni jezdzil
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a nie wiem czy czasem jeszcze nie CIURA

    ale on mial kontuzje i chyba bedzie w e wrzesni jezdzil
    Jeszcze nietrenuje wiec napewno we wrzesniu.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli wie ktoś o zawodnikach którzy mają sie wybrac na egzamin prosze napisać nazwisko no i moze jaki poziom prezentuje dany zawodnik.
    Z Unii Leszno wybiera się brat Krzysztofa Kasprzaka -
    Robert Kasprzak

    Coprawda ja jego umiejętności techniczne oceniam niezbyt wysoko ale ja się nie znam :)

    Jego ojciec Zenek Kasprzak twierdzi, że powinien szybko dogonić Krzycha a wiadomo on wie co mówi :)

    Jak dostanie taką rakiete jak Krzychu to będzie szybki a techniki nauczy się później ..tak jak brat :)

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak to prawda, że z Rybnika startuje jeden chłopak by zdać tam licencję. Nie pamiętam jak się nazywa. Ale juz teraz widać, że będzie z niego niezły zawodnik. Może nawet dużo więcej niż niezły. Ma 16 lat. Być może ktoś będzie na tych "zawodach" i co nieco opowie :):)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Jestem ciekawy czy tak jak Krzyśkowi K. jego bratu tesh wciągnie noge pod silnik i będzie miał pretensje do Balińskiego:):D:D:D:D:):):)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś moze zna pełną liste adeptów którzy zdobyli certfikat podczas ostatniego egzaminu w Łodzi. Jeśli tak proszę o wrzucenie jej na forum.
    PS: Z Lublina nikt nie jedzie.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z Gdańska MAJĄ (ciekawe czy pojada) jechac 2 adepci:
    - Maciek Pawłowski (16 lat)
    - Tomek Olechfierowicz (16 lat)
    1 z nich, to ponoć wielki talent... OBY już teraz by mógł zastąpić giżola...
    PS chyba Olechnowicz...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli wie ktoś o zawodnikach którzy mają sie wybrac na egzamin prosze napisać nazwisko no i moze jaki poziom prezentuje dany zawodnik.
    Z Unii Leszno wybiera się brat Krzysztofa Kasprzaka -
    Robert Kasprzak

    Coprawda ja jego umiejętności techniczne oceniam niezbyt wysoko ale ja się nie znam :)

    Jego ojciec Zenek Kasprzak twierdzi, że powinien szybko dogonić Krzycha a wiadomo on wie co mówi :)

    Jak dostanie taką rakiete jak Krzychu to będzie szybki a techniki nauczy się później ..tak jak brat :)
    Własnie takie jest podejscie u was w Lesznie.Wpierw jakas rakieta bez nauki techniki a dopiero potem nirmalna jazda i nauka jak sie jeździ po duzej.U nas w Zielonej Górze jakos Kurmański startował na poczatku na osiołkach wyuchył sie techniki i teraz pocina jak ma rakiete tak samo jest z Marcinkowskim 16 latkiem od nas !!! Od tego powinno sie zaczynac a nie od rakiet a potem technika.Potem moze byc juz za późno...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ty gadasz? Jak to taka metoda: 'najpierw rakieta, potem technika' ?
    Tak tylko zaczynał Kasprzak. Dzisiaj byłem np na treningu i żal mi było patrzeć jak od motorów niektórych adeptów odpadają różne części :P (np tłumik)
    Tych motorków rakietami nazwać nie można ;)

    ps. a czy kasprzak nauczył się już tej techniki czy nie? :P

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Z Gdańska MAJĄ (ciekawe czy pojada) jechac 2 adepci:
    - Maciek Pawłowski (16 lat)
    - Tomek Olechfierowicz (16 lat)
    1 z nich, to ponoć wielki talent... OBY już teraz by mógł zastąpić giżola...
    PS chyba Olechnowicz...
    Chyba Olechfierowicz (nie Olechnowicz:P). Ja ci powiem tak... talent napewn jest w obu, jednak przy takiej częstotliwości treningów (1 w tygodniu - nieraz 2 ale to śwęto :P a nieraz wogóle SZKÓŁKA NIE MA!!) ciężko rozwinać nawet największy talent. Jesli dalej treningi bedą sie odbywać tak "często", kibice z Gdańska nie predko zobaczą swojego wychowanka na miare chociaż Marka Dery ....
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    574
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chyba Olechfierowicz (nie Olechnowicz:P). Ja ci powiem tak... talent napewn jest w obu, jednak przy takiej częstotliwości treningów (1 w tygodniu - nieraz 2 ale to śwęto :P a nieraz wogóle SZKÓŁKA NIE MA!!) ciężko rozwinać nawet największy talent. Jesli dalej treningi bedą sie odbywać tak "często", kibice z Gdańska nie predko zobaczą swojego wychowanka na miare chociaż Marka Dery ....
    Właśnie Kibic, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości...
    Bo skoro finansujemy (i są na to wystarczające środki) pierwszą drużynę, to jednoczęsnie pewne środki powinny iść na szkolenie adeptów. I nie mówię tu już nawet o zakupie super maszyn, nie wiadomo jak drogich akcesoriów, ale na tak podstawową sprawę jak treningi pieniądze muszą być. I te treningi muszą się odbywać tak często jak często uznają to za stosowne trenerzy, a nie działacze... Dodając do tego wyjazdy takich grup młodzieżowych na treningi czy zawody do Grudziądza czy Gorzowa (bardzo dobre tory do wyrabiania techniki jazdy), wtedy jest szansa na to że z tej grupy wyrośnie jakiś następca Olszaka, Dery czy nawet Kaliego, a tak... oglądamy popisy "asów" Wielemborka i Fedeczki i mamy zarośnięty trawą mini-tor...
    A pomyśleć, że dewizą powstania i działalności Gwardii-Wybrzeża, ma być drużyna budowana "z głową" na bazie swoich wychowanków.
    Ciekawe jakich???

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    I te treningi muszą się odbywać tak często jak często uznają to za stosowne trenerzy, a nie działacze...
    Własnie treningi ... w Gdańsku piąte koło u wozu. Tyle że pieniądze są na treningi nat 4 razy w tygodniu tylko co niektórym (prosze sie domyślić) tych treningów sie nie chce robić. A wystarczy troche chęcie, a z pewnością w czasie najbliższych 2-3 lat !! w składzie mogłoby sie pojawić klku zdolnych juniorów.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brak pieniędzy na wyjazd Gdańszczan na licencję.Tak słychać.(Co Wy na to?)

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skąd masz to info??
    przeciez to tylko 2000 zł. Special zasponsoruje

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Z Zielonej Góry jedzie jeden adept. Siedemnastoletni Damian Grabski , który juz nie raz pokazał na treningach ze potrafi powalczyc z lepszymi od niego.

    Jutro o 17.00 w Lesznie odbedzie sie trening przed licencja , jesli którys z forumowiczów tam bedzie to prosiłbym o krótkie sprawozdanie , bo ciekawi mnie szczególnie postawa zielonogórzanina ( kolega z klasy) :D


    WSZYSTKIM ŻYCZE POWODZENIA I BEZPROBLEMOWEGO ZDANIA EGZAMINU
    Tylko Falubaz!

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    skąd masz to info??
    przeciez to tylko 2000 zł. Special zasponsoruje
    Niestety ale to jest prawda :( Nici z tego. Mieli jechać wszystko zostało przygotowane ale nie dadzą kasy na ich wyjazd jednak to nie jest raczej kwesita braku kasy ale kwestia tego ze kazdy grosz sie liczy i chyba narazie nie mialo by sensu wysyłanie obu chłopaków. Mówi sie trudno jednak miejmy nadzieje ze nasza kadra powiekszy sie juz w przyszłym miesiacu. Acha no i co do 2000 zł to jest to kwestia 1400 zł (700 zl za licencje) oraz za paliwo, opony. Razem jakies 1700-1800 zł.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktoś o której godzinie jutro zaczyna się egzamin??

    PZDR

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący Awatar Pierdeck
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    0 10
    Uwaga na Krzysztofa Nowackiego to jest talent rodem z Leszna, ale licencję będzie zdawał jako zawodnik Kolejarza Rawicz

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Elyot_Ness
    Dołączył
    21-09-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Treningu nie bylo , bo po opadach deszczu tor byl niebezpieczny dla kandydatow na zuzlowcow.
    Uzgodnono,ze trening odbedzie sie jutro o 10,00 a zaraz potem o 11,00 jazdy egzaminacyjne.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i po...

    Zakończył się okolo pierwszej egzamin na licencje w Lesznie.

    Z tych których znam zdali bez problemów: Rafał Osumek, Robert Kasprzak

    Nie zdało czterech. Oblali na jeździe indywidualnej na cztery kółka. jeden z nich (Mateusz Jurga ?) z Unii przekroczył limit czasu, a to dlatego że na ostatnim łuku zerwał mu się łańcuch. NIestety, mimo że tor pokonywał bezbłędnie, sędzia nie zaliczył mu tego przejazdu i będzie musiał zdawać za kilka miesięcy :(

    Jeden chłopak zaliczył świece na starcie, inni się przewracali.

    Po jeździe indywidualnej, młodzi startowali we czterech.
    Jeden bieg wygrał Osumek, drugi jakiś koleś który zdecydowanie był lepiej przygotowany technicznie od pozostałych.. takie jest moje zdanie.

    Na końcu jeszcze prościutkie testy teoretyczne i po egzaminie :D


    ps. A jutro zamieszcze swoje zdjęcia z egzaminu

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    za krośnieńskim Forum Żużlowym

    Dzisiaj w Lesznie Krzysztof Bęben i Jakub Trygier próbowali zaliczyć egzamin na certyfikat.Próbowali...
    Jakubowi brakła sekunda do zakwalifikowania się do jazdy w czterech, natomiast Krzysio postawił "capa" na starcie i było po herbacie.
    Szkoda. Może następnym razem ??
    Pozdrówka
    Scalpel
    szkoda naszych :(
    może nastepnym razem

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    Do Maxi

    Mateusz Jurga ma dopiero 15 lat i do egzaminu przystępuje w przyszłum rok. Z Unii zdawali: Kasprzak, Karmoliński i Wawrzynowicz ale jak poszło tego nie wiem.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Licencja

    0 10
    Uwaga na Krzysztofa Nowackiego to jest talent rodem z Leszna, ale licencję będzie zdawał jako zawodnik Kolejarza Rawicz
    Krzychu zaliczyl upadek.Moze nastepnym razem sie uda...


    Z naszych "Byków" pecha mial Karmolinski.

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    A jak tam Damian Grabski ?? On jeżdził w takim stroju czarno zółtym !! Cezkam na info
    Tylko Falubaz!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sorry..

    oczywiście to był Karmoliński :)

    Do fan_falubaz:
    jeśli to był ten o którym myśle, to według mnie jest on narazie najlepszy spośród tych zawodników którzy dzisiaj zdawali licencje (Oprócz Osumka oczywiście) :) Wygrał jazde w czterech i ogólnie fajnie się prezentował na torze


  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmmmmm

    Szczeze muwiąc widzałem tylko i wiem jak jeździ ten z Gdanska Maciek Pawłowski nawet radził sobie z innymi ze szkulki i z niekturymi zawodnikami jak R.F R.W B.M jeszcze wszysko przed nim i apel wiecej treningów dla mlodych oni musza jeździc wiecej i wiecej ......

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    15-02-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje miśki kochane!
    Strasznie ubolewam nad faktem, że nie udało wam sie pojechać do Leszna. Wiem, jak czujecie sie teraz oszukani i skrzywdzeni. Tak dłuzej nie powinno być-nalezy cos zmienić! Przeciez taka sytuacja jest karygodna! Jak w klubie nie może być pieniedzy na tak uzdolnionych i walecznych chłopaków, którzy w przyszłości mogliby ''świecić'' na każdym torze w Polsce, a nawet i całej Europie! Przeciez to sie w głowie nie mieści! TY Dzikowski! Zrób ''pan'' coś w końcu, by nie zostawić tych chłopaków po raz kolejny na lodzie! Niech spojrzy ''pan'' w podstawowy skład drużyny..i co ''pan'' widzi?? czy widnieje tam chociaz jedno nazwisko naszego wychowanka?? każdy zawodnik jest zakupiony z innego klubu, nie ma tutaj takiego który by od początku branił barw Wybrzeża! I dlaczego tak sie dzieje?! Bardzo prosze odpowiedziec mi na to pytanie-''panie'' dzikowski!
    A tak apropo chłopaczków ze szkółki. Sa oni naprawde bardzo utalentowani. Juz dawno nie widziałam takiej walki na torze juz wsród tak młodych zawodników. Potrafią oni nie jedno zrobić, by pokonac nawet tych starszych kolegów z zespołu. Już z daleka można zauważyć, że drzemie w nich duch walki i zadziorności. Własnie tacy powinni być ''młodzi żużlowcy''. Więc nie bójmy sie zainwestować w ich ''żużlowe zycie''- w przyszłości na pewno mam sie odwdzieczą swa wspaniałą jazda i samymi Trójkami!
    MACIEK, TOMEK!Walczcie ze wszystkich sił, by kolejny raz was nie oszukano. Nie pozwólcie, żeby jakiś tam trener zniszczył wasze marzenia!!! Bo w przeciwnym razie juz bedzie za późno...
    Pamiętajcie...zawsze bede z wami...bede trzymac mocno kciuki... nawet w chwili tryumfu, jak i porażki...4ever MAGDA M.!



  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że w przyszłości młodzi zawodnicy dogonią swoimi umiejętnościami starszych kolegów z areny żużlowej.
    P.S. Życzę im wielu sukcesów i jak najmniejszej ilości wypadków.

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    ludwik dołączam sie do życzeń. A tak na mrginesie uważam ze egzaminy nie powinny sie odbywać na takich torach jak Leszno, gdzie głównie deyduje sprzęt ! A młody zawodnik (jeszcze adept) jeśli sam sobie nie zakupi to z klubu porządnej "szafy" nie dostanie i mimo bardzo dobrych umiejętności licencji nie zda. Dobre toru to Gorzów, Toruń, Gniezno, Gdańsk, Grudziądz, Ostrów, Zielona Góra, gdzie aby zdać oprócz dobrego sprzętu trzeba umieć jeździc.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A poznaje ktoś tego adepta ;)

    Kto poznaje tego adepta ;)




    To jest chłopak z Krosna, który za chwile zaliczy 'świece' i na tym zakończą się jego marzenia o zdaniu tego egzaminu :(



    A tutaj Roberto Kasprzak pokonuje znany sobie doskonale tor podczas jazdy indywidualnej



    OK! Żeby nie robić zamieszania umieszcze 'adepta' Osumka w pełnej krasie



    pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    o jaa... Beben na tym zdjeciu wyglada niczym jakas gwiazda z GP ktora sobie jedzie na jednym kole ;). Heh.. to, że Beben bedzie lezal prawie wszyscy mowili, szkoda :(... bo to zawsze o jednego zawodnika wiecej. Jeszcze bardziej mi szkoda drugiego adepta z Krosna, któremu zabrakła tylko jedna sekunda, żeby znalezc sie w czesci gdzie jedzie sie w czterech, szkoda... szkoda... moze nastepnym razem bedzie lepiej? oby!

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tez byłem na tym egzaminie i mialem okazje ogladac wszystko od srodka bo z parkingu i myslalem ze maxio zrobił wiecej zdjec, a moze zrobił a tylko tyle opublikował, w kazdym razie na zdjeciu numer 1- nie wiem kto jest, na zdjeciu numer 2-adept z krosna ,ktory w bardzo efektowny sposob zakonczył swoj udział na leszczynskim egzaminie swieca na starcie, zdjecie numer 3- To Robert Kasprzak, brat Krzysztofa, zdjecie numer 4- Rafał Osumek.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Łącznie zawitali adepci w lesznie z Krosna,Rawicza,Torunia,Ostrowa,Częstochowy,Leszna ,Rzeszowa, Rybnika,Zielonej Góry= razem 13, z czego jazde indywidualna zdało zaledwie 7 zawodników, a egzamin pisemny poszedł podono bardzo źle, boje sie ze zdało oprocz Rafał Osumka zaledwia 1 czy 2 zawodników. A z Leszczyńskiej armady wistąpiła najliczniejsza ,bo trzy osobowa grupa. Wspomniana trójka muszkieterów to Robert Kasprzak, Jacek Karmoliński i Artur Wawrzynowicz.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Może mi ktoś powiedzieć dlaczego wszyscy jexdzili w plastronach Unii Leszno ??:P Bez różnicy czy to Osumek, czy koleś z Krosna czy Kasprzak z Leszna (to rozumiem ale reszta ??) no chyba ze Leszno buduje sobie drużyne przyszłościowa:D
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy adepci jak jeden pan zapomnieli plastonów swoich klubów, wię Unia musiała udostępnić swoje :P

    A na serio to chyba dopiero na miejscu były losowane numery, więc głupio gdyby każdy zabierał ze 16 plastronów swojej drużyny :P

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktoś z działaczy Unii oficjalnie poda nazwiska chłopaków którzy zdali egzamin ?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar adamczik
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Oficjalnych wynikow jeszcze nie ma beda w poniedziałek, ale na 100% egzamin zdał Rafł Osumek, co do reszty to zaledwie 7 z 13 chlopakow zdało jazde, na wiec mam nadzieje ze tyle samo ilu zdało jazde zdało teorie.
    Unia Leszno w najwyższej klasie rozgrywkowej (1951-2012):
    Sezony: 51
    Mecze: 852
    Zwycięstwa: 469
    Remisy: 31
    Porażki: 353
    Punkty: 1035
    Bilans: +3399
    Medale: (67-52-46) 165

    Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    360
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałem wszyscy zawodnicy którzy zaliczyli jazdę zdali też egzamin teoretyczny
    tak więc mamy kolejnych 7 młodych żużlowców gratulacje dla nich

    Ja najbardziej Gratuluje Robertowi Kasprzakowi

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Ostrow doczekał sie nowego juniora! Marcin Liberski ktory startowal w Lesznie po licencje zdał i to bardzo dobrze. Jazdy ponoc zdal celujaco uzyskujac 4 czas egzaminu! Liberski uczyl sie rzemiosla na mini torze ktpory notabene jest jego wlasnoscia w Jaskolkach pod Ostrowem. Liberski jechal na sprzecie Tomka Jedrzejaka - efekt?! certyfikat "Ż". Gratulacje:)

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Może mi ktoś powiedzieć jakie mniej wiecej czasy uzyskiwali najlepsi ??
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ADEPCI W LESZNIE

    Byłam w Lesznie, największe wrażenie wywarł na mnie adept z ostrowa- Liberski.Z tego co słyszałam prowadzi go Pan Chudzikowski!z bardzo dobrym skutkiem.W Lesznie pokazał się jako zawodnik bojowy wygrywając z adeptem z Leszna-Robertem Kasprzakiem po walce na dystansie.Chłopak ma talent, odpowiednio prowadzony wyrośnie na klasowego zawodnika. Liberski tak trzymać!!! dzięki "Ogór" za użyczenie chłopakowi maszyny!!!!MASZ CHŁOPIE KLASE ZAGRAŁEŚ FAIR PLAY.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •