Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 79

Wątek: Postawa Hamilla

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Postawa Hamilla

    Nie no ja juz nie wytrzymuje, poprostu musze zalozyc ten temat, bo sprawa jest bardzo powazna dla kibicow Falubazu. A mianowicie chodzi mi o zaangazowanie Hamilla co do jazdy w naszym klubie, a raczej brak zaangazowania. Mecz z Czewa u nas - rozumiem kontuzja, niezdolnosc do jazdy i tu nie mam zastrzezen. Natomiast mecz z Lesznem mozna bylo wygrac, tylko potrzebny byl wlasnie Hamill. Ale jak widac nie za bardzo mu sie chcialo wybrac do Polski, i wolal wypoczywac w USA(w piatek mial jakis turniej w ktorym nie musial startowac, ale i tak moglby zdarzyc na mecz jakby chcial jechac). Ta wpadke mu wybaczylem, bo wiadomo po kontuzji, zmeczenie, jakos to mozna przebaczyc. Mecz z Wrockiem ladnie, i prawie calkowicie mu wybaczylem:) Lecz teraz to juz przegial pale na maksa, i nie chce tego sprzedawczyka wiecej u nas w klubie widziec!!! Nasz idol, pupilek, dla ktorego My, kibice rwiemy na stadion zazadal za przyjazd do Bydgoszczy podwojnej stawki. Wyobrazacie to sobie??? Nie dosc ze raczej nam zawalil 1/4, to jeswzcze smie wogole cos takiego mowic??? Wstydu nie ma!!! W zadnym wypadku nie mozna na takie warunki sie zgodzic, poniewaz chlopak sobie pomysli ze wszystko mu wolno, i coraz czescie bedzie nam grozil ze nie przyjedzie, jak wiekszych pieniedzy nie dostanie. A z jakiej racji ma je dostac?? Dlatego ze odrazu bedzie musial z eliminacji do mistrzostw USA wracac?? On jhest zawodowcem, wybral taka prace a nie inna, i co on sobie teraz wyobraza??? Wyobrazacie sobie taka sytuacje ze przychodzicie do szefa w pracy, i grozicie ze wiecej nie przyjdziecie jak nie podwoi waszych zarobkow??? Ja nie!! Co o tej calej sytuacji myslicie??? Niech rowniez wypowiedza sie forumowicze z innych miast. A i najwazniejsze. Hamillowi mowie DO WIDZENIA!!!. Pozdro.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    falubazkolas

    Napisze sarkastycznie

    Jak Hamill am miec zaufanie do klubu, skoro klub nie ma zaufania do matek wnoszacych wode mineralna dla swojego malego dziecka ?
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Boshe .... co mają matki dzieci wchodzące na stadion do sprawy Hamilla co ? ;) To pewnie dlatego Billy nie chce juz przyjeżdżać . Nie może znieść widoku rewidowanych matek .
    Ja bym zrobił tak : zakładając ,że jest to ostatni mecz , w którym Billy wystąpi w barwach Falubazu zgodziłbym się na te warunki a następnie zapłacił po prostu tylko tyle , ile miał zapisane w kontrakcie ;). Potem może sobie dochodzić swoich praw na wszelkie znane sobie sposoby . Brak gry FAIR ze strony zarządu byłby odpowiedzią na brak takich reguł gry ze strony Yankesa. Nie byłby zresztą ani pierwszym ani osattnim zagranicznym , któremu klub zalegałby z jakimiś wypłatami . Na ten temat mógłby zresztą pogadać z pewnym Australijczykiem z sąsiedniego klubu ;)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O jakim zaufaniu ty mowisz??? O co ci chlopie chodzi?? Wiesz co ci powiem , pomyliles chyba tematy!! Mu sie nie chce przyjezdzac za takie pieniadze jakie mial do tej pory, a nie dlatego ze nie ufa nam!! Pieniadze jako jedyny ma zaraz po meczu, i dlaczego mial by nie ufac naszemu zarzadowi?? Glupote zes napisal. Pozdro.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Odnośnie Hamila i jego honorarium to pierwsze słyszę, że zażądał podwójnej stawki za mecz z Bydgoszczą (jeśli to możliwe to proszę o źródło tej informacji)a jeśli to prawda to znaczy, że Hamil chce sobie w ten sposób pokryć straty za przelot ze Stanów do Polski na mecz w Bydzi.
    Ja na miejscu zarządu nie zgodziłbym się na takie rozwiązanie. Bodajże wczoraj Jąder jak udzielał wywiadu to powiedział, że jest zdziwiony postawą Hamila ponieważ kasę za każdy mecz ma gość płaconą do rączki na bieżąco (to samo mówił Dowhan na czacie) a jak podpisywał kontrakt na starty w ZKŻ w sezonie 2003 to przeglądał terminarz rozgrywek i nie wnosił żadnych uwag. Tak więc teraz nie powinien się dziwić (chyba, że był przekonany, że ZKŻ nie wejdzie do 1/4) i powinien pomyśleć jak się wywiązać z kontraktu.
    Cała ta sprawa jest jakaś tajemnicza, po ostatnim meczu z Wrockiem dziennikarze Gazety Lubuskiej chcieli z nim zamienić parę słów na temat jego nieobecności w Lesznie to się facet im sianem wykręcił i ich zbył.

    P.s.
    A tak ogólnie to o co chodzi znowu temu Abdullahowi, on się chyba nie wyspał a na dodatek jest pewnie po jakiejś imprezie i go suszy, dlatego pomylił wątki.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    Jeśli Hamilla nie będzie na meczu w Bydgoszczy to proponuję wystąpić z petycją do GKSŻ, by ta zakazała startów tego kał-boja w przyszłym sezonie w polskiej lidze. To jak traktuje on klub i [/b]KIBICÓW[b]z Zielonej Góry upoważnia do stwierdzenia, że tak samo będzie traktował swoich potencjalnych pracodawców w innych miastach. Chimery jakie stroi Jankes (m.in. lekceważące potraktowanie dziennikarzy po meczu z Wrocławiem) nie przystoją takiemu profesjonaliście. Zespół, który miał (wątpię,czy jeszcze ma)szansę na pierwszą czwórkę został wystawiony do wiatru przez W I E L K I E G O S P R Z E D A W C Z Y K A. Dla mnie ten facet w ogóle już nie istnieje. Mimo, że zawsze tuż po meczu otrzymywał grubą kasę, to w decydujących momentach dla klubu pokazał wszystkim swoją wielką kalifornijską d..ę.

    PS. Pozdrawiam wszystkich kibiców najpiękniejszego sportu na świecie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hamill to...

    Ja właśnie za to Hamilla nie darze zbytnia sympatia. Podoba mi sie jego styl jazdy oraz widowiskowosc, ale to co robi poza torem to mi sie smiac chce. Podobo nasz kochny obco zrezygnował z Grand Prix, zeby lepiej sie skupic na rozgrywkach ligowych. Zrezygnował i co ? Jest jescze gorzej. Wqrza mnie to najbardziej, ze ma placone (podbno) na czas, a inni nasi krajowi zawodnicy musza czekac na kase i nie moga ladowac jej w sprzet i musza sie wykrecac chorobami.Jka nie chce przyjezdzac do niech spie... z tego klubu i FALUBAZ poradzi sobie bez jego laski w niedziele. Po tym sezonie wladze klubu powinny hamillowi podziekowac za te trzy lata kiepskiej wspolpracy i zkontraktowac Nicki Pedersena. Nicki przynajmniej nie wali w ..., a przy okazji robi show na stadionie, gdy rzuca telefonem lub do kogos sie burzy :D

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam jedno pytanie:

    Skad informacja, ze Hamill chce podwojnej stawki ? prosze o oficjalna wersje a nie, ze ble ble ble.

    Billy HAMILL POWER !!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    I jeszce jedno.
    Jeżeli sprawy z Hamilem tak się mają jak się tu pisze to moim zdaniem działacze zarządu ZKŻ powinni w sposób natychmiastowy zareagować i wydać oficjalny komunikat klubu w sprawie występów Hamila w naszym klubie do końca sezonu.
    Tą sprawę trzeba koniecznie załatwić w sposób zdecydowany, niech się Hamil zdecyduje czy przyjerzdźa do Bydzi czy też daje sobie spokuj z reprezentowaniem barw ZKŻ-tu.
    Druga strona tego medalu to fakt, że działacze w kontrakcie przed sezonem powinni wnieść kary finansowe za niestawienie się na mecz.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tylko tyle: nie chcę więcej widzieć u nas Hamilla. Tłumaczenie że będą większe koszty podróży jest nie do przyjęcia (za mecz dostaje 30000 zł a teraz chce 60000 zł). Aż tak duże są te koszty podróży? Uważam że klub ewentulanie powinien się zgodzić na zwrot takiej kwoty, która wynika z faktycznego wzrostu kosztów podróży (nie wierzę że jest to aż 30000 zł więcej). I mam już dosyć tego człowieka. Po Lesznie byłem skłonny mu wybaczyć ale po tym co pokazuje teraz to nie chce go już więcej widzieć. Czy może ktoś się orientuje jakie są skutki zerwania z nim umowy (jeżeli byśmy byli w dolnej czwórce)? A jeśli to będzie niemożliwe to proponuję zaprosić go na mecz w Bydgoszczy i jeżeli spadniemy do drugiej czwórki to niech przyjedzie na następny mecz i wtedy klub mu nie zapłaci (a dostaje on zawsze kasę tuż po meczu). Wtedy Hamill sam by nie chciał przyjeżdżać. On gra nieczysto to i klub powinien odpłacić mu tym samym.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponowałbym poczekac na rozwoj wydarzen i zobaczymy czy Billy pojedzie w Niedziele ! Jak nie pojedzie to juz nie ma co go bronic, ale jak pojedzie i wygra nam mecz to zobaczymy co wtedy powiecie. Co prawda nie jest zbyt sprawiedliwy i jest z niego leń, ale zobaczymy jak to bedzie.
    Z tym sie zgodze :P
    Nicki przynajmniej nie wali w ..., a przy okazji robi show na stadionie, gdy rzuca telefonem lub do kogos sie burzy
    Nicki jest The Best :D
    I jeszcze jedno zamiast najeżdżac na niego podajcie źrodlo skad macie info o podwojnym braniu siana? (tak jak to napisal Adam Z.)
    zdrow

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    13-01-2003
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hamill.....

    Ja bym jednak mu zaplacil za przyjazd do bydzi. W koncu liczy sie dobro klubu. Jezeli wygramy mamy 1/4 i kaska bedzie. Wiadomo, ze na torun czewe i wrocek beda nadkomplety, a sianko jest potrzebne baaaardzo. Co innego sam Hamill zaplacic mu raz podwojnie, pomoze nam awansowac, ale za to pozniej juz go nie brac. Przy dobrej postawie krajowych i walecznego Janniro mozna u siebie walczyc ( co pokazal mecz z czewą). Tak wiec brac Hamilla , a potem mu podziekowac. to jest jak dla mnie najlepsze rozwiazanie...pozdro FALUBAZ!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Powiem tylko tyle: nie chcę więcej widzieć u nas Hamilla. Tłumaczenie że będą większe koszty podróży jest nie do przyjęcia (za mecz dostaje 30000 zł a teraz chce 60000 zł). Aż tak duże są te koszty podróży? Uważam że klub ewentulanie powinien się zgodzić na zwrot takiej kwoty, która wynika z faktycznego wzrostu kosztów podróży (nie wierzę że jest to aż 30000 zł więcej). I mam już dosyć tego człowieka. Po Lesznie byłem skłonny mu wybaczyć ale po tym co pokazuje teraz to nie chce go już więcej widzieć. Czy może ktoś się orientuje jakie są skutki zerwania z nim umowy (jeżeli byśmy byli w dolnej czwórce)? A jeśli to będzie niemożliwe to proponuję zaprosić go na mecz w Bydgoszczy i jeżeli spadniemy do drugiej czwórki to niech przyjedzie na następny mecz i wtedy klub mu nie zapłaci (a dostaje on zawsze kasę tuż po meczu). Wtedy Hamill sam by nie chciał przyjeżdżać. On gra nieczysto to i klub powinien odpłacić mu tym samym.
    Bilet Lotu w obtdwie strony na Trasie Austin (stan Texas)- Warszawa - Poznań kosztuje 1100 $ biorąc pod uwagę jego bagaż niech będzie 2000 $ a to sie = ok. 4000 PLN i ewentualnie na taką kwotę powinni się zgodzic działacze ZKŻ-tu. Natomiast jestem przeciwnikiem niedotrzymywania warunków umowy ponieważ talkie załatwianie sprawy to wolna amerykanka i bije ona w dwie strony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    Zaraz zaraz

    Panowie opluc kogos widze przychodzi latwo
    ale sa fakty ktore wymazujecie z pamieci.

    Owszem brak Hamilla w meczu z Czestochowa
    mozna wytlumaczyc kontuzja.

    Brak w meczu z Lesznem nie był spowodowany
    jego widzi misie bo przy podpisywaniu kontraktu
    nasi panowie z zarzadu wiedzieli ze go nie bedzie termin
    zajety
    no ale myslenie pokroju jakos to bedzie bo sie dogadamy
    spelzlo na niczym reka w nocniku tak ze prosze pluc gdzie indziej.
    Mecz z Atlasem udowodnił wam ze chce zdobywac punkty.

    A teraz Bydgoszcz jak w przypadku Leszna termin zajety
    o czym wiedza nasi prezesi na poczatku sezonu i co wy sobie
    wyobrazacie ze jestescie pepkiem swiata czy moze dla was
    wszystko tak.
    Ktos pisze jak ja moge powiedziec szefowi zeby dal mi wiecej a mozesz skoro cie szef sciaga z urlopu zapewnionego
    jeszcze zimą a moze do tego ci zwraca jeszcze koszty podrozy roznego rodzaju rezerwacje .

    Dlatego nie winił bym Hamilla lecz spogladal bym blizej
    kto jest taki wspaniałomyslny i zgotowal nam taki los no
    chyba ze nie wiezono w awans do 1/4.

    pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba coś z tym zrobić. Trzeba zagrać niczysto tak jak on. Dla niego lepiej żebyśmy byli w drugiej czwórce bo wtedy będzie robił same komplety. A z drugiej strony jaką mamy pewność że jak przyjedzie do Bydgoszczy to przywiezie np. 12 punktów. Z nim nigdy nie wiadomo (może zrobi 2 punkty) i wtedy nie będziemy mieli ani pierwszej czwórki ani pieniędzy. No to zarząd ma dylemat: czy go ściągać płacąc dużo więcej czy dać sobie spokuj (ja osobiście uważam że zapłacą Hamillowi ale to będzie jego ostatni występ w naszych barwach).

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    A ja mówię: Nie ulegać Hamillowi. Jeśli nie będzie go w Bydgoszczy to trzeba wyrzucić do śmieci jego numer telefonu i jak najszybciej zapomnieć o nim. Takie uleganie zagraniczniakom i godzenie się na horrendalnie wysokie honoraria dla nich doprowadziło polski żużel na skraj bankructwa. Trzeba się temu twardo przeciwstawić i mam nadzieję, że tak zrobi nasz zarząd. Nie można patrzeć na to, że trzeba wystawiać do składu Hamilla, bo ma on w kontrakcie ileś tam meczy do rozegrania. Kontrakt już bowiem nie obowiązuje. To jankes go zerwał wybierając turnieje o uścisk dłoni szeryfa w USA, niż arcyprestiżowy mecz POLSKIEJ EXTRALIGI ŻUŻLOWEJ. Więc nie piszcie już więcej farmazonów typu: Należy zapłacić tyle ile Hamill sobie zażyczy, bo tego wymaga dobro klubu. Ten tok myślenia sprawi, że nasz klub w najbliższym czasie podąży drogą Piły, Gdańska, Gorzowa, czy innych niedawnych mocarzy polsiej E-ligi.

    PS. Pozdrawiam wszystkich kibiców najpiękniejszego sportu na świecie.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Okano1 napisał: Brak w meczu z Lesznem nie był spowodowany
    jego widzi misie bo przy podpisywaniu kontraktu
    nasi panowie z zarzadu wiedzieli ze go nie bedzie termin
    zajety

    I tu się z tobą nie zgodzę. W kontrakcie miał zapisane że na mecz z Lesznem przyjedzie (wspomniał o tym trener na konferencji prasowej po meczu z Wrocławiem). A może mi ktoś wytłumaczyć jedno bo za bardzo tego nie rozumiem: ponoć każdy zawodnik z USA ma obowiązek wystąpić tylko raz w USA a w przypadku Hamilla to będzie drugi raz. O co w tym wszystkim chodzi?

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    ja mam jedno pytanie:

    Skad informacja, ze Hamill chce podwojnej stawki ? prosze o oficjalna wersje a nie, ze ble ble ble.

    Billy HAMILL POWER !!
    Adas_ZKZ
    Jak widzisz...nikogo nie interesuje czy to prawda, czy tez falsz. Ktos pierdnal, a wszyscy sie gotuja, ze sprzedawczyk, ze go nei chca widziec i te wszystkie inne pierdoly.

    Do tego pasuje jedno przyslowie:
    "Służ Panu wiernie, a on Ci za to piernie"
    Najpierw glosy, ze Hamill jest kochany, wspanialy, najlepszy, a teraz jest FE. No pieknie...dla takich kibicow, jak Ci co sie tu wypowiadaja, tez bym nie jezdzil...WSTYD!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    widzisz a ja sie nie zgadzam z toba

    Okano1 napisał: Brak w meczu z Lesznem nie był spowodowany
    jego widzi misie bo przy podpisywaniu kontraktu
    nasi panowie z zarzadu wiedzieli ze go nie bedzie termin
    zajety

    I tu się z tobą nie zgodzę. W kontrakcie miał zapisane że na mecz z Lesznem przyjedzie (wspomniał o tym trener na konferencji prasowej po meczu z Wrocławiem). A może mi ktoś wytłumaczyć jedno bo za bardzo tego nie rozumiem: ponoć każdy zawodnik z USA ma obowiązek wystąpić tylko raz w USA a w przypadku Hamilla to będzie drugi raz. O co w tym wszystkim chodzi?
    Trener zarzad tobie fobie a czytałem wypowiedz Hancoka ze
    wystep Hamilla w USA byl obowiazkowy osoba ktora nie ma doczynienia z klubem.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    stamper

    Najpierw glosy, ze Hamill jest kochany, wspanialy, najlepszy, a teraz jest FE. No pieknie...dla takich kibicow, jak Ci co sie tu wypowiadaja, tez bym nie jezdzil...WSTYD!
    Mysle, ze honorowy prezes niejaki j.a.g. - zapewne juz szuka obcokrajowcow na sezon 2004 - bo e-liga dla gniezna tuz tuz.... Macie dobra monete - w zwiazku z tym polaczenim z lawica (lotnisko) w poznaniu zaledwie 20 km!

    RKM - tez slyszalem robi podchody pod obcych i nie tylko. Pedersen zapowiedzial ponoc, ze e-liga go nie interesuje! Choc moze nie miec wyjscia jak e-liga zostanie powiekszona -to moze nie byc druzyny na zapleczu - e-ligi, ktora bedzie stac na nickiego!

    Falubazersi - przestrzegam was przed gromieniem Hamilla! Pamietajcie, ze juz w tym roku sie dosc dlugo ociagał ...
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście

    abdulah

    Mysle, ze honorowy prezes niejaki j.a.g. - zapewne juz szuka obcokrajowcow na sezon 2004 - bo e-liga dla gniezna tuz tuz.... Macie dobra monete - w zwiazku z tym polaczenim z lawica (lotnisko) w poznaniu zaledwie 20 km!
    Hah - a wiesz, ze nawet o tym nie pomyslalem? E-liga....chyba, ze powieksza ilosc druzyn, bo w barazach to ja nas nie widze:(
    P.S.No nie jest to 20 km, tylko okolo 55km:) 49 km jest ode mnie spod bloku pod brame stadionu, a Lawica z drugiej strony Poznania:)

    Falubazersi - przestrzegam was przed gromieniem Hamilla! Pamietajcie, ze juz w tym roku sie dosc dlugo ociagał ...
    Niech go gromia...nam sie przyda:P:P:P
    A ja sie posmieje w miedzy czasie, jak to ludzie szybko zdanie potrafia zmieniac...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    a ja powiem na koniec tyle

    Łopata do głowy nie nakladziessz

    Wiadomosc o absensji Hamilla w Bydgoszczy znana
    byla jeszcze w zimie a my dowiedzielismy sie o niej przed
    meczem w Lesznie warunki zawarte w kontrakcie.

    A ja wole ogladac Hamilla w meczach z Piła,Gdanskiem
    Lesznem NIZ TAKICH KIBICOW co pluc potrafia na lewo i prawo
    bez potwierdzonych faktow.

    pozdrawiam ludzi myslacych
    Hamilla

    a ozieble zegnam tych dzieciaków co nie znaja faktow
    a strzepia jezor.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka informacja byla dzisiaj w Radiu Zieloba Góra, z tego co uslyszalem że po meczu ZKŻ-WTS zarzad ZKŻ rozmawial z Hamillem o meczu w Bydgoszczy. Hamill moze pojechac w Bydgoszczy ale postawil warunek naszemu zarzadowi ze chce podwojna stawke.
    HEY HEY FALUBAZ ! ! !

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buahahahaha...
    Jak mu Falubaziaki taką nagonkę urządzą jak Rekinosy na Karlssonów w zeszłym roku to trza będzie już we wrześniu podjąć rozmowy!... byle nasi znowu nie spali...
    Hamill to rzetelny ligowieć... dobry wujek Jakub z pewnością ma już w tym zakresie pomysła:P
    A wszystkich szczekających na Hamilla pozdrawiają spokojne i wychowane DARK DOGI czekające w milczeniu na rozwój wypadków:P:P:P

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taka informacja byla dzisiaj w Radiu Zieloba Góra, z tego co uslyszalem że po meczu ZKŻ-WTS zarzad ZKŻ rozmawial z Hamillem o meczu w Bydgoszczy. Hamill moze pojechac w Bydgoszczy ale postawil warunek naszemu zarzadowi ze chce podwojna stawke.
    Tak rozmawial ! potem byl wywiwad z Smoleniem ktory powiedzial ze jezeli Hamilla nie bedzie to i Janniro !! tak wiec niech dzialacze sie staraja ! ale nigdzie z jego ust nie wyplynelo slowo ze Billy Hamill chce podwujnej stawki ! tak wiec nie rozumiem niektorych ,oczerniac jest latwo. Powiem tylko jedno : Jezeli ZKZ pozbedzie sie Hamilla to tylko podziekowac takiemu zarzodowi za glupote !.

    NA ZA W S Z E Z B I L L Y H A M I L L E M

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    start

    mysle, ze w polskim klubach jest zapotrzebowanie na dobrych stranieri a billy do nich z cala pewnoscia nalezy!

    na pewno takie kluby jak rkm, dark-dog, ktore maja w tym roku duza szanse awansu do e-ligi, szukaja juz teraz obcych!

    Start pamietasz jakie wujek j.a.g mial problemy aby kogos zlapac w tym sezonie ?

    W Bydzi - nie zadowoleni z Pidżamy
    w lesznie - z drymla
    we wrocku - z nichollsa
    w ZG - z janirro

    Jedynie Apator i CKM nie moga narzekac!

    Billy znajac prawa rynku - moze dyktowac cene!

    Ale jesli to prawda z ta podwojna stawka - to szok - dla sternikow klubu z ZG - ale musi bolec - dac hamillwoi 80 tys za jeden mecz i to jeszcze bez zadnych gwarancji, ze billy odegra w tym meczu kluczowa role!

    Jesli pojedzie Hamill - to moze byc to rekord jesli chodzi o pule obcego za jeden mecz!

    Jesli tak Zielona Hamillowi placi to nie dziwie sie, ze nie chce jezdzic w GP, tam tyle nie zarobi nawet za 1 miejsce!


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wedlug mnie jak Hamill postawil warunek to zarzadz ZKŻ tez powinien, np. ze jak zdobedzie min. 13 pkt. i przyczyni sie do zwyciestwa ZKŻ to wtedy wyplaca mu podwojna stawke.
    HEY HEY FALUBAZ ! ! !

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zielonogórski wątek poboczny

    Payne smiałeś się z naszego trójmiasta a tu proszę!

    Co sie stanie z Zieloną Górą ?

    O szczegółach powołania tzw. Unii Trzech Miast rozmawiały kilka dni temu władze Zielonej Góry, Nowej Soli i Sulechowa. Prawdopodobnie we wrześniu podpiszą oficjalną deklarację i ogłoszą połączenie podobnie jak "Gdańsk-Sopot-Gdynia"

    Ale jaja ... trójmiasto w Zielonej
    BUAHAHAHAHAHAHAHAHA...
    nie żebym kpiny sobie urządzał, ale najpierw trza by było trochę grzybków wyzbierać, zwierzynę przepędzić, rozminować, lasu połacie wykarczować, trakt dla wozów drabiniastych poprowadzić, coby handel wymienny: grzyby za wino uskutecznić:D... i wtedy jakieś podstawy by były... a póki co wilcy w kniejach ganiają i pod stadion Falubazu się zapuszczają:P:P:P hehehe...
    w Trójmieście SKM co 5 min. kursuje... zapytam się co ile dni PKS marki Autosan wyjeżdża z Sulechowa do Nowej Soli:P

    P.S.
    Proszę o wyluzowanie, wypicie dwóch browarów i nie branie sobie do serca powyższego posta... bo Falubaziaki to fajne chłopaki:D

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Zakładając że to prawda o żądaniu podwójnej stawki.

    Można się potargować. Są osoby które rozpoczynają z wysokiego pułapu aby później móc z czegoś zrezygnować. Ciężko w negocjacjach twardo stać na swoim stanowisku, chyba że nie zależy nam na osiągnięciu kompromisu. Należy spokojnie podejść do tematu bez emocji, nie okazywać że jest to dla nas mecz o być albo nie być i ile klub może stracić nie wchodząc do 1-wszej czwórki. Ocena moralna jest dla nas kibiców, zarząd ma działać profesjonalnie bez emocji. Być może Hamillowi ktoś już podpowiedział o co jest ten mecz, stąd tak duża stawka Amerykanina(mam nadzieję że wyjściowa).
    A jakie argumenty mogą mieć nasi działacze:
    1) Większa kasa ale tylko jeżeli zdobędzie 10pkt i wygramy lub zremisujemy. Na wstępie większy tylko zwrot kosztów podróży.
    2) Jeżeli nie ma gwarancji występów we wszystkich meczach play-off to uzależnić ilość jego dalszych występów w tym roku od obecności w Bydgoszczy.
    Sądzę że w zarządzie zasiadają ludzie którzy znają Hamilla, umieją liczyć, negocjować i znajdą najlepsze rozwiązanie.

    A my wstrzymajmy się z ocenami bo może się okazać że Billy wystąpi w Bydgoszczy za normalną stawkę i będzie trochę głupio. Przed sezonem też wielu żąda ogromnych kwot ale są to tylko ich propozycje, może znajdą jelenia...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kape

    Można się potargować. Są osoby które rozpoczynają z wysokiego pułapu aby później móc z czegoś zrezygnować. Ciężko w negocjacjach twardo stać na swoim stanowisku, chyba że nie zależy nam na osiągnięciu kompromisu. Należy spokojnie podejść do tematu bez emocji, nie okazywać że jest to dla nas mecz o być albo nie być i ile klub może stracić nie wchodząc do 1-wszej czwórki.
    Twoj tekst - smialo moze pretendowac - do hitu roku!

    Na pewno hamill nie domysla sie, ze to dla was ważny mecz...
    Szkoda, ze ZKZ nie ma takich ludzi w zarzadzie jak Ty.

    pzdr.
    ludzi z Trójmiasta: Zielona Góra-Nowa Sól-Sulechów
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Proszę o wyluzowanie, wypicie dwóch browarów i nie branie sobie do serca powyższego posta... bo Falubaziaki to fajne chłopaki:D
    Mi sie w tym najbardziej podoba cos innego.....

    "Unia trzech lubuskich miast" ghyhyhyhhyhyy

    No ale coz...bieda nastala i trza se tworzyc jakies 3miasta...ale jak to jest w tym artykule: "w jednosci sila":D:D:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo wiele zostało powiedziane powyżej, zatem od siebie dodam tylko tyle:

    1. Aż dziw bierze, kiedy słyszę, że amerykański sportowiec w taki sposób zbył dziennikarzy dociekających przyczyn jego absencji w Lesznie i prawdopodobnej absencji w Bydgoszczy. Chyba zbyt wiele lat spędził w Polsce i nabrał naszych nienajlepszych zwyczajów. Przecież profesjonaliści z NBA czy też NHL mają obowiązek stawienia się na pomeczowych konferencjach i odpowiadać nawet na najgłupsze pytania. Znane są przypadki nakładania przez władze tych lig na krnąbrnych zawodników ogromnych kar finansowych, więc pozwalają sobie na to od czasu do czasu w ramach autoreklamy tylko największe gwiazdy...

    2. Należało się spodziewać, że rezygnacja ze startów w Grand Prix może pociągnąć za sobą nieoczekiwane dla kibiców Falubazu konsekwencje. Nic dziwnego w tym, że zawodnik który przecież był już na szczycie, nie bardzo ekscytuje się wizją walki do upadłego ku chwale jakiegoś klubu z Polski. Hamill skalkulował sobie ten sezon w ten sposób, żeby ponosząc jak najmniejsze koszty, zarobić jak najwięcej pieniędzy. Zaczął od rezygnacji z Grand Prix, a teraz chciałby jeszcze trzasnąć 6 kompletów w dolnej czwórce i nieźle się obłowić. Bo jaki sens ma dla niego rywalizacja w pierwszej czwórce? Żeby tam wygrać bieg, to niestety nie wystarczą byle jakie maszyny, bo przecież przyszłoby mu rywalizować ze ścisłą czołówką GP. Więc nie dość, że musiałby zainwestować w motocykle, to na dodatek wcale nie gwarantowałoby mu to przyzwoitych zdobyczy punktowych. Życie...

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na swoje pytanie wiec powtorze, je jeszcze raz:

    CZY KTOS MOZE PODAC SKAD MACIE TO INFO O TYM, ZE HAMILL CHCE OD KLUBU DWUKROTNE WYNAGRODZENIE, tylko nie piszcie ze kolega powiedzial ...

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja nadal nie dostalem odpowiedzi na swoje pytanie wiec powtorze, je jeszcze raz:

    CZY KTOS MOZE PODAC SKAD MACIE TO INFO O TYM, ZE HAMILL CHCE OD KLUBU DWUKROTNE WYNAGRODZENIE, tylko nie piszcie ze kolega powiedzial ...
    To powiedzial Jacek Bialoglowy podczas swojej audycji o sporcie w kazdy poniedzialek o 18:00 ale powiedzial ze sato nieoficialne informacje . Tak wiec czekajmy az sie wszystko wyjasni.

    Zawsze z Billy Hamillem .

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmmm.........

    zielonogorzanie maja swoje problemy , a torunianie maja swoje ...u was hamill -"emeryt" przeciez nie bedzie latal jak oszalaly z jednego kranca swiata na drugi ..dlaczego? dlatego ze nie raz pewnie zdazylo mu sie nie dojechac na czas i pewnie boi sie ze jak sie spozni to moze kasy nie dostac...i pozniej tylko bedzie do tylu...zreszta ile on ma lat!!!!!???zeby jak mlodzi np:hampel, ktory ma jeszcze glodny jest sukcesu na chybcika po swiecie buszowac w zwariowanym tempie! ...wiec wezcie to tez pod wage,chociaz u nas w skladzie jest 5mistrz swiata!!!!!!!! i bierze taka kase ze glowa boli...a jezdzi w meczach o stawke ,chodzi mi o spotkania z atlaesm bydzia ckm ,nie tak jak oczekuja od niego kibice...! przywozi po 10 pkt w tych meczach i przegrywa w dodatku z liderami zespolow z czolowki ekstraligi!!!!!! wiec my rikiemu dziekujemy po tym sezonie!!! i jego wam nie polecamy,no chyba ze potzrebujecie zawodnika ktory bedzie zdobywal komplety ale w meczach z ...gdanskiem,pila..a zawodzil z czolowka ligi.. poki co jeszcze do nas przyjezdzaja na mecze:Pobcokrajowcy i na pewno zyczylibysmy sobie crumpa na nastepny sezon jak i kolejne ten facet ma jaja i potrafi jezdzic po kolezensku nie to co rickardsson...indywidualsta...w gp start wygrywa o dlugosc motocyklu nad przeciwnkiami a w meczach ekstarligi meczy sie i meczy...aha! i jestem pod wrazeniem tego co widzialem na zdjecich z zielonki! tyle ludzi na stadionie!:P powodzenia w bydzi TCHUSS

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta informacje mam z radia Zielona Gora, lecz nie z wczorajszego programu, tylko z dzisiajszego krotkiego serwisu!! Byl wywiad ze Smoleniem, i tez Bialoglowy powiedzial ze Hamill pojedzie, jak dostanie podwojna stawke. Nic nie bylo ze to nieoficjalne czy jakies inne, tylko ze chce podwojna stawke!!! Pozdro.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A może Billy ma rację?

    Słyszałem u Białogłowego, że Billy chce podwójn± stawkę i nasz Amerykanin ma sporo racji ze chce!!!
    W kontrakcie Bille'go był zakontraktowany jego start w Pile. Na mecz z Poloni± go nie zaproszono więc nie wywi±zano się z umowy. Kaska uciekła! Teraz Billy MA BYĆ!!! w Bydzi więc je¶li klub złamał raz zasady to Billy chce by zwrócono mu kaskę, któr± "oszczędzono" w Pile. Billy trzymaj się!!!! B±d¼ twardy jak Roman Bratny!!!!

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W kontrakcie Bille'go był zakontraktowany jego start w Pile. Na mecz z Poloni± go nie zaproszono więc nie wywi±zano się z umowy. Kaska uciekła!
    Przepraszam a kto w Pile zrobil 13 + 1 jak sie nie myle ?

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 406 w 335 postach

    A czy Smolen powiedział

    Ta informacje mam z radia Zielona Gora, lecz nie z wczorajszego programu, tylko z dzisiajszego krotkiego serwisu!! Byl wywiad ze Smoleniem, i tez Bialoglowy powiedzial ze Hamill pojedzie, jak dostanie podwojna stawke. Nic nie bylo ze to nieoficjalne czy jakies inne, tylko ze chce podwojna stawke!!! Pozdro.

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!
    W tej audycji ze po podpisaniu kontraktu pszez
    Pedersena w Rybniku brali Hamilla z takim terminarzem
    jaki mamy skoro klub w ANGLI wie o nieobecnosci az 3
    AMERYKANOW w danym dniu a wszyscy robia duze oczy.

    A czy człowiek nie ma prawa poczynic jakis inwestycji
    zwiazanych ze swoim pobytem w kraju i rzadac zwrot
    kosztow z tym zwiazanych chocby hotel na Jawie byc moze.

    Bo skoro chce zadosc uczynienie z przerwania wypoczynku
    i zwrot pieniedzy to jest be moze to wlasnie swiadczy o
    nim ze nie zapomina o klubie w Polsce tylko zarzad chce
    to uczynic Hamilla kosztem ale znajac tylko pół prawdy
    wylewamy zale a to swiadczy o nas.

    wszystkich znajacych poł prawdy
    i trzepiacych jezorem nie pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    abdulah

    W moim zdaniu ważniejszy był drugi człon "...ile klub może stracić nie wchodząc do 1-wszej czwórki" To że jest to mecz o być albo nie być, każdy wie ale może nie każdemu chce się liczyć że na Wybrzeżę i Polonię przyjdzie 5000 x 2 mecze kibiców mniej co daje ok. 150 000 zł wpływów z biletów mniej!!! Do tego wyższe wypłaty za punktówkę.

    Hamill może postarać się temu zapobiec ale chce przy okazji określona pulę ze stawki o jaką idzie gra.

    PS
    Abdulah sam nie piszesz jak "krowie na rowie" i wielu musisz później tłumaczyć co "poeta miał na myśli" a tu nie umiałeś zinterpretować prostego tekstu.

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba olać sprzedawczyka tak jak on olewa nas. Dlaczego Hancock będzie w niedziele bronil barw Atlasu w meczu z Piłą?? przecież to też zawodnik z USA, a mecz mało ważny bo i tak wynik z góry przesądzony.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z Hamillem do Bydzi za wszelka cene!!!

    Sprawa Billego jest za bardzo rozdmuchana i to w dodatku jeszcze przed najwazniejszym meczem sezonu, bo takim jest niewatpliwie mecz o pierwsza "4" w Bydgoszczy. Osobiscie uwazam, ze nasz zarzad powinien za wszelka cene sciagnac "Bulleta". Wczesniej, czy to na oficjalnej prezentacji zespolu, czy to w licznych wywiadach zapowiadali, to pan Smolen, to pan Dowhan, ze walczymy o jak najwyzsza lokate w lidze. Teraz gdy pierwsza "4" jest na wyciagniecei reki, ba nawet powiem, ze brama jest szerzej otwarta niz chodzby 2 tygodnie temu to na plan pierwszy wychodzi sprawa Hamilla. Widocznie nasze media musza sie na czyms skupiac, ale od tej nagonki na Amerykanina robi mi sie nie dobrze. Najpierw radosc, po zwyciestwie z CKM-em bez Hamilla juhu po co on nam dalismy rade z najlepszym zespolem. Pozniej Billy winny porazki w Lesznie, co jest dziwne gdyz juz znacznie wczesniej zapowiadal, ze go na tym meczu zabraknie. Teraz wszyscy jada, baa niektorzy sie juz nawet zegnaja z naszym stranieri. To jest postawa "prawdziwego kibica". Ja uwazam, ze zarzad powinien mocno sie starac oto, aby Bullet pojechal w meczu w Bydgoszczy, nawet za podwojona stawke, bo te jest mecz, dzieki ktoremu mozemy powalczyc o medale. Tak wiec zostawcie Billego!!!
    Mam nadzieje, ze Billy pojedzie w Bydgoszczy i poprowadzi naszych do zwyciestwa!!!

    BILLY We Need YOU! GO!!! BILLY GO!!!

    BILLY "BULLET" HAMILL POWER !!!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Mati

    Pomimo, że moje pierwsze reakcje były w stylu jaki skrytykowałeś, zgadzam się z Tobą a najważniejszy jest udział Hamilla w niedzielnym meczu, bez względu na koszty. Pieniądze się zwrócą jeżeli wejdziemy do strefy medalowej.

    Żałuję że Gazeta Lubuska tak dużo i jednostronnie o tym pisze ale Ci faceci chyba lepiej się czują w szukaniu sensacji poza torem niż opisywaniem zawodów żużlowych.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    01-02-2003
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jednak pojedzie Hamill

    Tak jak podalo rano Radio Zielona Góra jednak Hamill pojedzie w Bydgoszczy za podwojna stawke !!!
    Tylko czy zrobi swoje i wygramy mecz ktory gwarantuje nam awans do pierwszej 4. Pozyjemy zobaczymy.
    HEY HEY FALUBAZ ! ! !

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie za podwojna stawke!!! Dla mnie jest to conajmniej smieszne. On nas wykorzystuje, wiedzac jaki jest to mecz, i jaka role bedzie odgrywala jego obecnosc na nim. To jest nie do przyjecia na nastepny sezon. I teraz bardzo dobrze widac, ze Hamill moglbyc i w Lesznie(nie bylo podowjnej stawki), i raczej bedzie w Bydzi, ktora jest dalej od Berlina(tu Hamill laduje w niedziele, a reszta samochodem), lecz za podwojna stawke!!!

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •