Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 79 z 79

Wątek: Postawa Hamilla

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję że to będzie jego ostatni mecz w tym sezonie w ZKŻ. Nie znoszę szantażu: dacie więcej kasy to przyjadę.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie poczekajcie do meczu i zobaczymy co wtedy powiecie jak Billy wygrałby nam mecz pokonując Tomka G. :P Nie no ale serio Hamill wygra dla nas mecz i co wtedy? Niezapominajcie, że zrobił dla naszego klubu bardzo duzo. Jednak w ważnych momentach zawodził to fakt.(mecze z Lesznem 2001)
    Dostanie kolejną szanse w momencie jak bedziemy w dolnej czworce juz możemy powiedziec "papa" jednak nie dokońca jego dni tylko na ten sezon bo Billy`ego warto zatrzymac ! Mimo że leń sie z niego zrobil.
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mimo że leń sie z niego zrobil.
    He HE leń nie leń, ale nikt nie patrzy na to, ze Billy jest wierny naszemu klubowi juz dluzszy czas. Mozna "rzucic" porownaniem Adams - Leszno. Ci co gadaja zeby go wyrzucic sa smieszni, moze odrazu spalmy go na stosie, co wy na to :P?? Jak juz kolega formulowicz wczesniej napisał Billy zrobil dla naszego klubu juz bardzo duzo, ale dalej sa tacy, ktorzy patrza na niego nie jako na zawodnika, tylko jaka sprzedaczyka, ktory w sezonie 2001 sprzedal dwa mecze z Lesznem, to jest istna zawisc!!! Tak zniszczyliscie Kujawe, tak wypedziliscie Funka, tak teraz chcecie sie pozbyc Hamilla i wy jestescie kibicami FALUBAZU??

    "Dumni po zwyciestwie,
    WIERNI po porażce"
    Szkoda tylko, ze nie wszycy sa z FALUBAZEM na zawsze, a moze poprostu nie rozumieja tego hasla naszych kochanych Net F@nsów.

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nastepny prosze! nazwisko? Hamill.Billy Hamill

    prosze sie rozebrac.
    taaak.
    prosze zamknac oczy i dotknac nosa palcem wskazujacym.
    yhmy.
    prosze sie nachylic i przy wyprostowanych kolanach dotkanac dlonmi podlogi.
    dobbrze.
    prosze sie odwrocic (co pan?!) (spokojnie-to ja doktor.)
    okkej.
    prosze usiasc.
    powiedziec A. (aaaaaa!)
    oddychac.
    jeszcze.
    dopppsze.
    wstac i sie wyprostowac.
    gdzie moj marker? (what?)
    nic nic.okkej.
    lopatki? w porzadku.nie odstaja.
    plecki doppsze.
    plaskostopie? (kiedys mialem)
    prosze sie ubrac.to wszystko.(dziekuje.dowidzenia.)
    dowidze!panie hamill portwel! (a jes jes)
    uu gruby ykmh.


    ----------------------------------------------DIAGNOZA:
    U pacjenta nie widac oznak nieprawidlowsci.
    Lekkie trzaski w kolanach.Postawa dobra.

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czlowiek sobie czyta o tych wszystkich uprzedzeniach, bardzo szybkich wyrokach, niepotwierdzonych pogloskach, wreszcie jawnej nienawisci, popartej tylko i wylacznie domyslami, ze az strach bierze i strasznie smutno sie robi...

    Dlaczego nikt nie wezmie sie w koncu za to i po prostu nakaze ujawnienie kontraktow (oczywiscie poza jakimis prywatnymi sprawami, ktore z punktu widzenia kibica sportu nie sa interesujace), zeby w koncu pojawila sie jasnosc, kto w danym momencie zawalil, a kto nie?!? Przeciez nie moze to byc chyba takie trudne, co?

    A sami zainteresowani - czego by mieli sie wstydzic? Tego, ze te rzesze, ktore tydzien w tydzien loza na nich, zeby sobie poogladac wysoki poziom, nareszcie beda wiedzialy w czym rzecz? Mysle, ze kazdy sportowiec powinien byc wdzieczny, ze tyle ludzi chce go ogladac, bo to chyba najlepsze wynagrodzenie za jego trud, przygotowania, etc. Z drugiej strony kibice tez by wiedzieli, ze w 80% przypadkow to nie jest wina samych sportowcow, tylko ludzi stojacych bardziej w tle w kazda niedziele....

    Zreszta, sam juz sie zagubilem w swojej wypowiedzi. Jedyny, co chcialem wlasciwie "uzewnetrznic", to fakt, ze kontrkty powinny byc jawne, tak, zeby kazdy kibic mogl zobaczy, ile kasy dostaje jego ulubieniec i czy rozne wpisy do tego kontraktu maja sens, czy nie.

    HOWGH!!!

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno powiedzieć, czy nasze szanse rosną pod nieobecność Lorama. Nie trzeba nikogo przekonywać, że to dobry zawodnik. I tak jednak po poprzedniej kontuzji nie zdążył jeszcze wrócić do pełni formy. Polonia to i bez Anglika silna drużyna. Ale pamiętajmy, że to sport. 13 lipca to my, jadąc bez Billy Hamilla, a jedynie z Janniro zdobyliśmy 43 punkty na trudnym torze w Lesznie. Przed ostatnim biegiem było tylko 42:41 dla gospodarzy i tylko niezwykłej dyspozycji niepokonanego w sześciu startach Leigh Adamsa Unia może zawdzięczać trzypunktowe zwycięstwo. Wierzę w nasz zespół. Wiem, że na pewno wszyscy zawodnicy są w pełni przygotowani sprzętowo, kondycyjnie i psychicznie do meczu, który rozstrzygnie o naszym "być albo nie być" w czwórce. Zgłosiliśmy skład krajowy, ale przyjedziemy z jednym obcokrajowcem. Nie jest prawdą, że Hamill (w piątek startuje w mistrzostwach Stanów Zjednocznych - przyp. red.) zażądał od nas podwójnych stawek za przyjazd i za punkty.
    Za www.gazeta.pl

    Tak wiec powstaje sprzecznosc !

    TO SLOWA PREZESA SMOLENIA !

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    80
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykra sparawa ze tak zaczynają zawodowcy postepować , po Billym sie tego nie spodziewałem, ostatnio tak skandowali niektórze nieodpowiedzilne osoby na stadionie w Bydzi o Protasie wiec pozwoliłem sobie to przerobić i wyszło: "Billy pedał , ZKZ sprzedał"
    Ale mysle ze i tak Billy duzo wam nie pomoze

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy kibice z Zielonej Góry mocno najeżdżają na Hamilla. Jestem ciekaw kogo widzieliby w przyszłym sezonie na jego miejsce?

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Hamill to zwykły sprzedawczyk i frajer i nie zdziwię się wcale jak w następnym sezonie będzie jeździł w Unii Leszno! Już dawno zarząd powinien mu podziękować za jazde w naszym klubie!!! Kpi sobie z nas kibiców!!
    Billy kiedyś byłeś naszym idolem teraz wiemy że nie byłeś tego wart!!!

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Hamill to zwykły sprzedawczyk i frajer i nie zdziwię się wcale jak w następnym sezonie będzie jeździł w Unii Leszno! Już dawno zarząd powinien mu podziękować za jazde w naszym klubie!!! Kpi sobie z nas kibiców!!
    Billy kiedyś byłeś naszym idolem teraz wiemy że nie byłeś tego wart!!!
    A czemu ty mowisz w liczbie mnogiej ?? to jest twoje zdanie . Dla mnie zawsze Hamill bedzie idolem bez roznicy czy bedzie jezdzil u nas czy w Lesznie !

    Billy Hamill Rulezzzz

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    He he koledzy z Zielonej widzę ,że jescze nikt Adasiowi nie odpowiedział na zasadnicze pytanie ,które dotyczy tego wątku "skąd macie tą informacje jeszcze nikt jak na razie jej oficjalnie nie potwierdził !!!!!".
    Ludzie przestańcie oceniać człowieka na podstawie jak na razie nie potwierdzonych plotek ,Hamill jest Waszym najlepszym na dzień dzisiejszy obcokrajowcem więc może zamiast jeździć po nim może warto go szanować.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moi Panowie!

    Podejrzewam ,że klub dał doopy w umowie,dlatego Hamill pozwala sobie,żeby mu zapłacili podójnie.To raz.Po drugie,nie wzieli go na Piłe(łatwa robótka za dobrą kase,a umowa umową i klub zaś dał doopy i go nie wziął).Dlatego nie wystąpił w Lesznie.Po trzecie na lini Hamill i zarząd nie układa sie dobrze(ach Ci w białych kołnierzykach).Podejrzewam że jest tu mała wojna kto kogo.Po
    czwarte Hamill został wygwizdany przy prezentacji z atlasem(a sobie pewno myślał pewno w nich mam jeszcze jakieś oparcie).Po piąte myśle że to Jego ostatni sezon u nas(a szkoda)
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Odpowiadam

    Podwójna stawka o którą chodzi była roztrąbiona przez radio
    ZG przez pana Białogłoewego(to ten co ino o żarciu) i ponoć dowiedział sie o tym od któregoś z prezesów.Osobiście w to nie wierze Hamill chce poprostu troche wiecej za przelot i to wszystko.Przecież to nie jest facet o mentalności rumuna.
    Tyle sezonów u nas i nagle by zaczął jakieś cyrki walić?Za wszystko co dotyczy tego zawodnika winie zarząd to oni coś mącą
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hamill się juz kończy nie jest juz tym samym hamilem jak przychodzil do zkż jezdzi slabiej

  15. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Z Hamilem czy bez

    Myślę że lepiej dla bydgoskiej drużyny żeby przyjechał Hamil z dwóch powodów. Pierwszy to taki że część drużyny z Z. G. ma przy nim prze...ane, np. Kłopot, może ze dwa razy wskoczyć na siodełko albo i nie. Drugi to większa presja na wynik u samego Hamila, który chciałby już spokojnie jeździć w tym roku. Jak będzie zobaczymy...

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe co maja do powiedzenia panowie ktorzy tak najezdzali na Billyego hamilla !? i po co oczerniacie go ze zazadal 2x wieksza staweke jezeli tak nie jest ! mozecie go wyzywac jezeli potwierdzi to ten ktory z nim rozmawial po co wogole takie wyzwiska w jego strone ! Macie prawie wszyscy co oczerniali Billyego za podwojna stawke nauczke !

    Na zawsze z Billym Hamillem .

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zielonogórzanie pojadą do Bydgoszczy w najsilniejszym składzie z Amerykaninem Billy Hamillem. Ostatnio głośno zrobiło się wokół obcokrajowca ZKŻ-u quick-mix. Do dziś kibice zielonogórscy nie mogą wybaczyć Hamillowi nieobecności na meczu w Lesznie. Plotka głosi, choć nikt nie chce jej potwierdzić, że Amerykanin nie przyjechał na mecz z Unią, rewanżując się zielonogórskim działaczom za to, że nie skorzystali z jego usług w zakontraktowanym spotkaniu z pilską Polonią.

    Przed meczem w Bydgoszczy zielonogórzanie dość długo musieli namawiać Hamilla, by ten zechciał znowu przyjechać do Polski. Amerykanin bowiem jeszcze dziś wieczorem wystartuje w mistrzostwach swojego kraju. W związku z tym do Polski przybędzie prosto z USA, a ZKŻ quick-mix będzie musiał prawdopodobnie "ekstra" opłacić jego przylot. Tego jednak nie potwierdza prezes zielonogórskiego klubu Robert Smoleń: - Nie jest prawdą, że Hamill zażądał podwójnej stawki

  18. Powrót do góry    #63
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tych wlasnie wszystkich powodow, trzeba naprawde zastanowic sie, czy kontrakty nie powinny byc odtajnione (jesli w ogole sa "tajne" :)), albo przynajmniej jawne na tyle, zeby kibic wiedzial komu, ile i za co placi wchodzac na stadion (Badz co badz, ale kasa z biletow waznym filarem pieniedzy klobu jest i basta). Tak jak czytalem na wielu postach - wszelkie sumy to w gruncie rzeczy domysly NAS, fanow. Nikt tak naprawde nie wie ile, za co...

    Szkoda tylko, ze wtedy powstaja takie nieporozumienia. Jeden nie chce nic powiedziec dziennikarzom, drugi nie wydaje zadnego oficjalnego oswiadczenia, a kibice bluzgaja na lewo i prawo na wszelki wypadek, bo tak naprwde nie maja pojecia, czyja to wina...

    Mam niekiedy wrazenie, ze sie nas traktuje jak przedszkolakow... :)

    Robi sie burdel i nikt nic nie wie, lub absolutnie nic nie mowi...

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha, i jeszcze jedno:

    Billy Hamill jest Nam potrzebny jak jasna cholera. W tym sezonie i w nastepnym takze, bo jak znam naszych dzialaczy, to znowu spapraja rozmowy z innymi obcokrajowcami, a Billy nie mial problemu z tym, zeby u nas zostac. Poza tym potrzebujemy kogos, kto bedzie nas wspomagal w zdpbyciu zlotego medlau w nastepnym sezonie... :)

    Reasumujac: Billy - go for it! :)

    F A L U B A Z

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli nie chcemy Hamilla to najlepiej zakontraktowac Szwedow ktorzy jezdza tylko w swoim kraju czyli dajmy na to :

    Roberta Johanssona
    Erika Anderssona

    Tez obcokrajowcy i gwarantuje ze beda na kazdym meczu zkz !! Dodam tez ze na kazdym meczu zkz beda robili olimpiady ... wiec zanim cos napiszecie o Hamillu to pomyslcie.

    Czy to nie wlasnie Wy zgotowaliscie mu owacje na stojaco po 15 biegu niedzielnego meczu ??

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adas,
    czuje sie urazony Twoim post'em. :)

    Naturalnie - ja rowniez bralem udzial w owacjach na stojaco w zeszlym niedzielnym meczu, ale nie gwizdalem, ani nie mowilem nic zlego na Billy'ego na stadionie, czy tutaj na forum...

    Jedyne co chcialem wczesniej powiedziec, to zeby kontrakty byly jawne, zeby nie bylo nieporozumien typu: "czyja to wina, ze Hamill'a nie bylo w Lasznie????"

    Pozdrowko





    F A L U B A Z

  22. Powrót do góry    #67
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zostawcie go

    Ludzie - Hamill owszem jest cięty na kasę, ale który z obcokrajowców nie jest ??? Oiszecie o Nickim - pytanie dlaczego poszedł do Rybnika ? Jak wygramy w Bydgoszczy a hamill zrobi 12-13 punktów, wszyscy co go krytykują, będą go chcieli nosic na rękach. Dajcie spokój - to taki zawód każdy chce zarobić jak najwięcej. Swoja drogą - czy nasi działacze nie sa tu bez winy ? Jak to jest, że nie mógł pojechac z lesznem ??

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    13-06-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma wybaczenia dla Judasza. Mój stosunek do niego nie zmienia się od 2 lat i tak juz chyba zostanie. Odnoszę wrażenie, że jedyne co "Waszego Billego" naprawde interesuje w naszym klubie to pokoik z tabliczką "KASA". Co do absencji w Lesznie, nie wiem czy zarząd wiedział jeszcze przed sezonem, że Judasza w Lesznie nie będzie, jeśli wiedzieli to dali ciała. Co do obowiązkowego turnieju to nie jest tak, że akurat ten jedyny turniej był obowiązkowy. Amerykanie maja pewien limit - liczbę zawodów, na których muszą się stawić. Ale turnieje wybierają sami byle limit był wypełniony (dotyczy to oczywiście tylko zawodów towarzyskich). Jak podał "TŻ" Judasz pojechał w tym turnieju bo nie miał jeszcze trofeum przyznawanego na tych zawodach, a bardzo chciał je zdobyć.
    Co do podwójnej stawki za mecz w Bydgoszczy to może rzeczywiście jest to ściema. Ale z drugiej strony Smoleń zaprzecza? Ja też na jego miejscu bym sie nie przyznawał. Jaką burzę wśród kibiców wywołała rzekoma podwójna stawka dla Judasza widzimy choćby na tym forum. A co na to inni zawodnicy? Najbardziej mnie wkurzył argument niektórych zwolenników Judasza, że miał prawo zarządać podwójnej stawki, bo nie jechał w meczu z Piłą. Komu Wy do cholery kibicujecie?!! Falubazowi? Czy "Waszemu Billemu"? Po co Judasz na meczu z Piłą, którą bez niego rozjechaliśmy? I czy nie lepiej pieniędze, które skasowałby za komplet pkt, nie lepiej przeznaczyć np. na szkółkę?
    Jedno jest pewne, w tej dyskusji więcej jest różnych domysłów niż sprawdzonych faktów. I tak jak pisał tu Ogoor potrzebne jest jasne stanowisko zarządu i więcej jawności w jego działaniu. To w końcu my kibice najbardziej wspieramy ten klub i mamy chyba prawo wiedzieć co się w nim dzieje.
    A Judasz miał świetną okazję do wyjaśnienia wszelkich niejasności wokół meczu z Lesznem udzielając wywiadu "Lubuskiej". Nie skorzystał, więc może w oskarżeniach w stosunku do jego osoby jest trochę racji?

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja proponuje poczekac na krytykowanie zawodnikow na koniec sezonu to wtedy wyjdzie czy zawodnik podlega krytyce bo narazie sezon jeszcze trwa i nie ma sensu wypowiadac sie zle o hamilu a po bydboszczy jak zrobi 12+1 i wygramy to wrzyscy będą go kochac i mówic ze jest najleprzy i jak bedzie dobrze jezdzic w 1 czwórce to ze billy zostac musi ja poczekam z krytyka do konca sezonu i zobacze czy bylo wiecej minusów czy plusów z jazdy hamila bo skreslanie go z druzyny w tym okresie jest za wczesne to jest moje zdanie:P

  25. Powrót do góry    #70
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem czemu ludzie tak najeżdzacie na Hamilla, za to, że zarządał wiekszej kasy za przyjazd do Bydgoszczy. Przecież to jest jego praca i z tego sie utrzymuje. I nie widze tu zadnego braku poszanwania dla kibica.
    Ludzie pomyscie, przecież on w ciągu kilku dni 2 razy bedzie miał zmianę czasu, a to nie nie jest takie chop siup to sie odbija na człowieku. O tym że powinien on przylecieć ze Stanów to może mówić tylko ktoś kto nie odczuł na swojej skórze zmiany czasu (7 godzin). Napewno bedzie on zmęczony i należy do podziwiać za to, że wogóle przyjedzie.

    Ja wierzę w Hamilla i trzymam kciuki za Falubaz. Będę na meczu i z całej siły będę mu kibicowała.
    Trzymaj sie Billy



  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    17-01-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dajmy mu już spokój

    Czytając niektóre posty dochodze do wniosku,że niektórzy kibice chcieli by żeby Billy mieszkał i trenował tylko przy wrocławskiej.Do tego żeby jueżdził za 5 zł i nie dopominał sie o swoje(czyt.morda w kubeł)Tak z reką na sercu przez te sezony co u nas jeżdzi możemy mieć tylko pretensje o Leszno,dwa lata temu.Spojrzcie na Rikardsona jakie ma nieraz
    kiepskie mecze(mistrz!!!)Billi jest najbardziej solidnym stranieri w Polsce.(i Adams oczywiscie)Tesknicie za Nickim???A gdzie on teraz??
    Wypiął się na nas.A ten "cholerny judasz, sprzedawczyk"jeżdzi dla zielonki(bo pewno chce wyssać od nas ostatni grosz ten krwiopijca)(a moglby np.od Atlasu:))Tak bedziemy go witać jak o nim piszemy to na przyszły sezon zostanie nam Dryml(no coments)Loram(wypadkowosc wieksza niż średnia odszkodowan w PZU)a może NIcols(huśtawka formy).Dobranoc państwu.Billy is the best.
    to ja pisałem skromny kibol BRAVO

  27. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczę jeszcze raz tego dziada w plastronie ZKŻ, to będę wkur... Z początku podchodziłem sceptycznie do meczu z Lesznem, jak i do reszty zarzutów, ale po tym co dziś na łamach Radia ZG przedstawił Jacek Białogłowy to całkowicie przebrał miarkę. Wprawdzie to nie jest w 100% pewne, ale ja wierze w tą wersje. A wersja Białogłowego jest tak:
    - samolot ma awarie spóźnia się o 3h to fakt
    - Hamill po lądowaniu w Warszawie ma już podstawiony samolot, jednak Hamill czeka na lotnisku na bagaż, w którym są..... ochraniacze. Dzwoni do niego jego mechanik, działacze zielonogórscy, mówią mu, że ochraniacze pożyczą mu koledzy z drużyny, ten jednak czeka na bagaż.
    I TO co zaraz napisze, najbardziej mnie zbulwersowało:
    Hamill ma opłacony bilet, załatwioną avionetkę do Bydzi i od razu po meczu podchodzi do działaczy i żąda premii?? a gdy usłyszał, że premii teraz nie otrzyma wyrywa z wściekłości telefon komórkowy Dobiji i odchodzi... Dla mnie ten koleś jest skończony jako sportowiec, to już tylko rzemieślnik...

  28. Powrót do góry    #73
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczę jeszcze raz tego dziada w plastronie I TO co zaraz napisze, najbardziej mnie zbulwersowało:
    Hamill ma opłacony bilet, załatwioną avionetkę do Bydzi i od razu po meczu podchodzi do działaczy i żąda premii?? a gdy usłyszał, że premii teraz nie otrzyma wyrywa z wściekłości telefon komórkowy Dobiji i odchodzi... Dla mnie ten koleś jest skończony jako sportowiec, to już tylko rzemieślnik...

    Chciała bym usłyszeć, skąd to wiesz jeżeli tylko od Białogłowego, to uważam, że ten pan szuka tylko taniej sensacji.
    Jestem ciekawa, jak by mecz ZKŻ by wygrał, to Hamill był by najlepszy i wszyscy by go wychwalali pod niebiosa.
    A tak jest be, to on zawalił mecz to jego wina, że samolot miał awarię.
    Jestem ciekawa kogo widzieli byście w Falubazie jako zagranicznego zawodnika?

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co ukrywać że Hamill jest dość podejrzanym zawodnikiem. Gdyby taka sytuacja (wpadka) zdarzyła się tylko raz to rozumiem ale u niego zdarza się to coraz częściej. Nie dziwię się kibicom że wyprowadza ich to z równowagi, bo szczerze mówiąc to mnie to też denerwuje. Facet patrzy tylko żeby wyrwać jak najwięcej kasy i reszte ma w dup.. . Dla niego lepiej jest jeździć w dolnej czwórce i cały czas do tego dąży. Dlaczego przyjeżdża głównie na te łatwiejsze mecze a te arcyważne olewa (i nie można winy zwalać tylko na działaczy mówiąc że się z Hamillem nie dogadali gdyż podobne sytuacje miały miejsce w innych sezonach). Tłumaczenie że wiele mu zawdzięczamy jest prawdą, ale z drugiej strony dobre występy są jego obowiązkiem i nie robi nam z tego powodu łaski że zdobywa punkty dla naszego zespołu (w końu za występy bierze kupe forsy) i jeżeli nie on by zdobywał te punkty dla ZKŻ to najpewniej robiłby to inny obcokrajowiec. Po to się kontraktuje zawodników zagranicznych żeby byli liderami drużyny i zdobywali dużo punktów. A co do zachowania Hamilla w meczu z Bydgoszczą to jest ono bardzo negatywne: jak można domagać się całej kwoty tak jak za występ biorąc pod uwagę zwlekanie na lotnisku w Warszawie (czekanie na bagaż mimo zapewnień że ochraniacze dostanie od innego zawodnika). Poza tym gdyby Hamill był w porządku to wszystko by wyjaśnił w mediach (a miał do tego wiele okazji). Kiedyś bardzo lubiłem tego zawodnika ale powoli zaczynam tracić do niego cierpliwość. Dlaczego takich problemów nie mają inne kluby tylko zawsze musi trafić na nas. Założę się że po tylu wpadkach (nawet jeśli bez winy zawodnika) wiele klubów w Polsce nie chciałoby w swoich szeregach widzieć Hamilla, chyba że byłaby to ostateczność. Bo nie ma co ukrywać że Hamill swoim postępowaniem nie robi sobie dobrej reklamy i sam działa na swoją niekorzyść, bo dojdzie do tego że nikt go nie będzie chciał w swoim klubie. Pozdrawiam.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczę jeszcze raz tego dziada w plastronie I TO co zaraz napisze, najbardziej mnie zbulwersowało:
    Hamill ma opłacony bilet, załatwioną avionetkę do Bydzi i od razu po meczu podchodzi do działaczy i żąda premii?? a gdy usłyszał, że premii teraz nie otrzyma wyrywa z wściekłości telefon komórkowy Dobiji i odchodzi... Dla mnie ten koleś jest skończony jako sportowiec, to już tylko rzemieślnik...

    Chciała bym usłyszeć, skąd to wiesz jeżeli tylko od Białogłowego, to uważam, że ten pan szuka tylko taniej sensacji.
    Jestem ciekawa, jak by mecz ZKŻ by wygrał, to Hamill był by najlepszy i wszyscy by go wychwalali pod niebiosa.
    A tak jest be, to on zawalił mecz to jego wina, że samolot miał awarię.
    Jestem ciekawa kogo widzieli byście w Falubazie jako zagranicznego zawodnika?
    halostar

    Wszyscy dobrze wiemy, ze meczu w Bydzi nie wygralismy

    Wszyscy dobrze wiemy, ze mecz ten jak i awans do pierwszej 4 przegralismy przez Hamilla

    To, ze samolot mial awarie to OK, ale jak wytlumaczysz postawe Billego na lotnisku w Warszawie, czy nie moglo sie obejsc bez tych feralnych ochraniaczy?
    Prosby mechanika i dzialaczy nie pomogly, facet sie uparl, a caly osprzet zoztalby pozyczony Hamillowi z klubu.]
    Bylo minelo...

    Lecz postawa 13 lipca w Lesznie, a raczej jej brak...!
    Brak dlatego, iz mimo zapisanego w kontrakcie spotkania, "boski" Billy postanawia na nie nie przybyc podajac lichy i watly powod swojej absencji.

    I jeszcze na chwilke wroce do przeszlosci..., pamietasz dwumecz z Lesznem 2 lata temu??

    Jak dla mnie zawodnik ten jest juz spalony, nie chcialbym juz wiecej widziec go w plastronie z myszka na piersi.

    Ps.A widzialbym w Falubazie pewien duet ze Szwecji

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2003
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możliwe, że gdyby w Lesznie pojechał Hamill wygralibyście ten mecz. Ale wejście pod uwagą że w Unii zabrakło Lukasa Drymla który w Grand Prix zajmuje 6 lokatę a na swoim koncie ma 58 punktów. Gdyby obydwie drużyny stawiłyby się w Lesznie z najmocniejszym składem i sprzętem, Falubaz nie przegrałby 3 punktami, lecz 13. I taka jest prawda!!

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie postawa Hamill nie jest zadnym zaskoczeniem. Amerykanin ma bardzo luzacki stosunek do polskiej lgi i nic sie nie zmienia w tym temacie od wielu lat. Robił sobie jaja w Gorzowie, robił w Grudziadzu. Zreszta za swoje wystepy rzada bardzo duzej kasy. A jego postawa na torze jest himeryczna, nie zawsze Hamill daje z siebie wszystko.

    Pozdro

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,341
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    brawo ludwik. oczywiście masz racje ten sam dryml pokazał taż klasę w kilku innych meczach np we wrocku

  34. Powrót do góry    #79
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    panie sprzedwaczyk panu już podziekujemy za sprzedwanie najwazniejszych meczy w sezonie hostria się lubi powtarzać Hamill jest jakmś kurde krewnym Rufina dlatego na mecze do Leszna nie przyjerzdza:P

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •