Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 49

Wątek: Kontuzja Lorama - kontuzja wyklucza starty w tym roku !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja Lorama - kontuzja wyklucza starty w tym roku !

    W trwajacym wlasnie pojedynku angielskiej Elite League bardzo powazny wypadek zanotowal Mark Loram. Mecz transmitowany jest na zywo w SkySport. Wedlug relacji jednego z fanow z angielskiego forum Loram ma zlamana noge...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko nie to !! Nie ze Kargule maja takie szczescie. Mam nadzieje ze Polonia poradzi sobie bez Marka.

    A Loramowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia bo to wspanialy zawodnik. Szanuje go za walecznosc :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najnowsze raporty z list angilskiej mowia ze Loram zlamal prawa noge nad kostka, to sa oczewiscie nieoficjalne wiadomosci..tyle narazie.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Jezeli to info sie potwierdzi to Mark ma bardzo ale to bardzo duzego pecha.I do tego jeszcze oslabienie Bydzi ale mam nadzieej ze Polonia se rownie dobrze poradzi bez niego.
    Marka wracaj do zdrowai(jesli to prawda)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Ale sezon...

    No i chyba kolejna kontuzja. akiego sezonu chyba dawno nie było. I po raz kolejny kostka. Kilka dni temu nogę w kostce złamał Howe.

    Ale może nie jest tak źle. Pamiętajmy, że jak na razie kierujemy się opinią ludzi którzy oglądali TV. Nie ma jeszcze żadnych oficjalnych i potwierdzonych informacji. I pewnie do rana się nie pojawią.

    Dla zainteresowanych:

    Wątek (na forum angielskim) w którym poruszono temat tej kontuzji:

    http://www.speedway-forum.co.uk/foru...pic.php?t=3194

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Potwierdzam !!! ( przypominam z zuzlowcami zagranicznymi a raczej ich brakiem w Czestochowie tez sie nie mylilem hehe ) Mark Loram w biegu 10 zlamam noge ! i 100% nie wystartuje w niedziele w Bydgoszczy !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Informacja potwierdzona na oficjalnej stronie Oxford-u ( http://www.oxford-speedway.co.uk/ ): "Loram broken leg". Niestety.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2003
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jak to wygladalo...

    wedlug postow na liscie angielskiej:
    w 11 biegu jadacy na 4 pozycji Loram probowal wyprzedzic Travis McGowan, wychodzac z drugiego luku Loram porbowal go objechac po zewnetrzej kiedy pociagnelo mu motor i Mark udezyl w dojsc mocno siatke.

    Czytajac to jestetm ciekaw czy Loram poprostu nie mail za malo sily w niedawno wyleczonej rece??? Moze za szybko powrocil?? Zycze wojownikowi szybkiej rehabilitacji.

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ile mozna w tym sezonie kontuzji??!Wyleczył reke a na drugi tydzien noga!!!Teraz ZKZ sciagnie amerykancow i beda walczyc.A mowiono ze Polonia na wszelki wypadek niech sciagnie do czestochowy marka i tooda bo jak by cos sie wydazylo przed ostanim meczem przegramy z zkz i upada klub:((((((

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale sie porobilo Ten sezon stanie sie chyba najbardziej kontuzjogennym w historii speedwaya !!
    Szkoda Lorama !!! bo jest wspanialym zuzlowcem!!! zarowno na torze jak i poza nim !!!
    Nikt juz nie dawal szans Falubazowi !!! Ja tez w to watpilem !! bo kto mogl przewidziec cos takiego!!
    Zapewne Zielonogorski zarzad bedzie chcial sciagnac za wszelka cene Hamilla i moze w koncu Klopot doprosi sie nowej maszyny...
    Pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Faktycznie szkoda chlopa. No coz nie sadze, zeby to mialo jakikolwiek wplyw na niedziele, raczej zmniejszy to rozmiary porazki Zielonej Gory. Bydgoszcz nie z takich opresji wychodzila obronna reka.
    Pozdrawiam
    Marcin

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    F U C K ! ! !

    Kurde Mark ma sezon poprostu gorzej niz fatalny :(:(:( Ledwo wyszedl z jednej powaznej kontuzju a tu juz koeljna. Nie mam slow jak to opisac. To jest gorzej niz pech... Myslalem ze poogladam sobie Lorama wreszcie w Grand Prix ale chyba sie przeliczylem niestety :(

    Pozsotaje zyczyc Loramowi jak najszybszego powrotu do zdrowia. Ten sezon napewno jest stracony. :(:( Szkoda

    Kurde to kolejna kontuzja w tym sezonie. Ciagnie sie fatalna passa tego sezonu. Niech sie juz konczy poki sie ktos nie zabije :( Kontuzji limit to wyczeroany zostal na najblizsze 10 lat. Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie no to już jest przesada i to bardzo duża :(:(:(. Tydzień w tydzień słyszymy i czytamy o kolejnych kontuzjach :( no a Mark to w tym sezonie praktycznie wogóle nie pojeździł. Należy życzyć mu jak najszybszego powrotu do zdrowia i mieć nadzieję, że rehabilitacja będzie przebiegać jak najszybciej.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Włodarze polonii B. sie cieszą!

    bo zaoszczedza na kasie - bo nie bede musieli sciagac lorama, co zreszta robili z wielka niechecia!

    ciesza sie golloby, bo zamiast lorama - wykasuja zalegla kase od bydzi.

    same plusy!
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Marka - bardzo, szkoda Bydzi -choć za nimi nie przepadam.
    Nie przesądzam wyniku z Zielonką, ale po tym co Bydzia pokazała w tym sezonie przy największym pechu z drużyn ekstra - życzę im wejścia do 1 czwórki.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Marka Loramskiego, gość ma pecha w tym sezonie.
    Dopiero wrócił, a już znowu przerwa. Jest to ogromna strata dla GP, bo to jest jeden z największych wojowników. Dla Bydgoszczy kontuzja Loramskiego nie jest tak wielką stratą,
    jhak mogłoby sie wydawać, w końcu i tak nie korzystali ostatnio z jego usług..

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    No cóż...

    Pech Polonii nie oszczędza,a do pierwszej czwórki to wejść poprostu muszą,bo inaczej klapa finansowa.
    Zapowiada się niezwykle pasjonujący mecz na styku.Gollobowie staną na głowie żeby tylko wygrać(pozycznie motorków,żeby tylko Krzyżaniak z Kowalikiem sobie nic na tych rakietach nie zrobili), a ZKŻ chyba zwietrzył swoja szansę(Hamill musi być na 100 % bo inaczej to cienko to widzę.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pech:(

    Strasznie szkoda mi Loramskiego. Zresztą kontuzja, nie ważne kogo, nigdy nie jest przyjemna. Tak się cieszyłem, że Loram startuje znów w GP. Bez niego cały ten cykl jest jakiś taki szary...
    Mam nadzieję, że działacze BSI przyznają Markowi stały numer na kolejny rok. Oby!!
    Mark, wracaj do zdrowia!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TYLKO NIE TO !!!!!!!!!!!! Kurcze bardzo załuje Marka.Moim zdaniem to wspaniały zuzlowiec zawsze go lubiłem za jego walecznosc i gracje a niestety ten zawodnik znowu ma kontuzje i raczej po sezonie.Zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia.WRACAJ MARK !!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie tak lekko przez te kontuzje pozastanawialem nad dzikimi kartami na przyszly sezon. Jak na razie widze w nich :

    Mark Loram
    Andreass Jonsson
    Krzysztof Cegielski
    Lee Richardsson
    Mikael Max

    To jest pieciu na szesciu.. ciekawe komu zostanie ta jedna jedyna.. A moze znow jakas kontuzja <tfu><tfu><tfu>

    Co do Lorama nie mam slow zeby opisac jego pecha w tym sezonie :( Wspolczuje mu :(

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sięgam pamięcią takiego sezonu chyba jeszcze nie było.Co tylko czytam forum ,Przegląd Żużlowy albo oglądam telewizję to ciągle słyszę o jakiejś nowej kontuzji.Niewiem,czy to jazda stała się zbyt ostra,czy zbyt duża presja nie zmusza zawodników do bezpardonowej jazdy,po trupach za wszelką cenę do zwycięstwa.

    P.S.Mam nadzieję ,że kontuzja Marka szybko i dobrze się zagoi,a my będziemy mogli się cieszyć z jego jazdy.
    P.S.Abdul,czy ty zawsze musisz być takim materialistą.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    balbincia

    P.S.Abdul,czy ty zawsze musisz być takim materialistą.
    Nie!
    Jak 95% Polaków w niedziele (ja o godz. 11.30) przez godzine nie jestem materialista, mysle o zbawieniu mojej biednej duszyczki.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Just heard that Mark's ankle is dislocated and not broken. Still out for 2 - 4 weeks though. Get well soon to all the recently injured
    Wiadomość z forum z Anglii. Jeśli to prawda to kostka jest zwichnięta a nie złamana. Przerwa w startach 2 - 4 tygodnie.

    Pozdrawiam

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    !!

    Szkoda slow patrzac co dzieje sie na zuzlowych torach w tym sezonie. Wydaje mi sie, ze zuzlowcy sa z dnia na dzien pod coraz wieksza presja kibicow, dzialaczy, sponsorow. Przez to tez jezdza coraz to bardziej ostro.
    Jednak Marka Lorama jest mi szczegolnie szkoda, poniewaz ten zawodnik zawsze zachowywal sie na torze jak gentelmen, starajac sie aby nie stalo sie nic zarowno jemu jak i innym uczestnikom biegu.
    Pozdrwaiam i trzymam kciuki za Marka.

    Hej, hej... CKM!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Tragedia... Czarny sezon w "czarnym sporcie" po prostu. Co wiecej, znowu pech Mark'a Loram'a, ktory tak niedawno wrocil po poprzedniej kontuzji na zuzlowe tory. Czy sa juz jakies oficjalne, potwierdzone wiadomosci na temat urazu "Loramskiego"? Noga jest zlamana, czy zwichnieta?

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,550
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Szkoda slow patrzac co dzieje sie na zuzlowych torach w tym sezonie. Wydaje mi sie, ze zuzlowcy sa z dnia na dzien pod coraz wieksza presja kibicow, dzialaczy, sponsorow. Przez to tez jezdza coraz to bardziej ostro.
    Jednak Marka Lorama jest mi szczegolnie szkoda, poniewaz ten zawodnik zawsze zachowywal sie na torze jak gentelmen, starajac sie aby nie stalo sie nic zarowno jemu jak i innym uczestnikom biegu.
    Pozdrwaiam i trzymam kciuki za Marka.

    Hej, hej... CKM!!!!
    Zgadzam się w 100%.Mark jest jednym z nielicznych już gentelmenów.Przykładów wtej materii na Polskich torach jest co niemiara a jednym z nich niech będzie przykład z meczu ZKŻ - Polonia Bydgoszcz w Zielonce, w jednym z biegów Mark jechał za Hamilem któremu to pękł łańcuch na skutek czego zaliczył wywrotkę, Mark w tej sytuacji nie czekając na dalszy rozwój wypadków natychmiast położył maszynę i zdążył wychamowac tuz przed samym Hamilem a ten z koleji chcąc mu podziękować uściskał go siedząc na torze (wyglądało to nawet komicznie) i myślę, że Hamil oczyma wyobraźni widzał już jak Mark przejeżdża po nim na torze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Badania wykazały, że Mark nie ma żadnych złamań ale dość poważne zwichnięcie, które podobno uszkodziło trochę wiązadła. Na pewno czeka go odpoczynek, ale nie tak długi jak można było na początku się spodziewać.

    Wiadomość ze strony Eastbourne Eagles.
    http://www.unofficial-eagles.co.uk

    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tyle dobrze ze to tylko zwichniecie kostki.. Lepsze to niz jakiekolwiek zlamanie !!! Ale kontuzja to kontuzja i napewno lepiej jak by jej nie bylo. CZARNY SEZON w tym roku oj CZARNY :(:(:(

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cale szczescie, ze to nie jest zlamanie... jest to typowa "koszykarska" kontuzja, generalnie w Polsce postepuje sie w takim przypadku tak, ze laduja sie noge na 3 tygodnie w gips, jednak nie jest to najlepsze rozwiazanie bo pozniej po zdjeciu gipsu noga jest jeszcze bardziej spuchnieta i dopiero po zejsciu opuchlizny zaczyna sie rehabilitacja, w tym przypadku sciegna dochodza do siebie po ok. 6 tyg, a to jest za duzo... inaczej postepuje sie w przychodniach sportowych gdzie zawodnik po 1-2 tygodniach od urazu jest juz gotowy do gry... mysle, ze tak samo bedzie w przypadku Marka i zobaczymy go na torze szybciej niz bysmy sie spodziewali... wiadomo jakie sa metody leczenia w Angli wiec ja jestem dobrej mysli, pozdrawiam!

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Jak on z tym gipsem na ZKŻ-cie pojedzie? :):):)


    Mark, wracaj do zdrowia i do Bydgoszczy, powalczymy z Tobą o medale!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    kurcze

    i znow loramski zalatwi apatorka swiezo po kontuzji;)

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hmm, dość dziwne

    za onetem:

    Angielski żużlowiec Mark Loram złamał nogę w kostce i prawdopodobnie do końca sezonu nie wyjedzie na tor. Mistrz świata z 2000 roku dopiero niedawno wrócił do rywalizacji po przerwie spowodowanej złamaniem ręki.

    Loram miał wypadek w 11. wyścigu poniedziałkowego meczu ligi angielskiej pomiędzy jego Eastbourne Eagles i Oxford Silver Machine. Po szczegółowych badaniach w szpitalu okazało się, że Anglik doznał złamania prawej nogi w kostce, z przemieszczeniem. Uszkodzeniu uległy także więzadła.
    To ja w końcu nie czaję czy jest to złamanie czy zwichnięcie...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    1,091
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    przed chwila rmf fm podalo ze mark loram ma zlamana noge i do konca sezony nie bedize startowal :(

    tak podalo rmf fm

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Informacyjna ruletka...

    No to już nic nie wiadomo, jedni mówią tak a drudzy tak....

    A oto co mówi oficjalna strona Grand Prix (wiadomość z dnia dzisiejszego):

    DOCTORS have confirmed that Mark Loram has suffered a dislocated broken ankle and ligament damage following his crash whilst riding for his British club Eastbourne at Oxford.

    The former world champion was released from hospital in the early hours of this morning and is due to visit physio Brian Simpson this afternoon.

    Loram is definitley out of the forthcoming World Cup and the GP's for the forseeable future.





    Co w moim skromnym :P tłumaczeniu oznacza:



    Lekarze potwierdzają, że Mark Loram doznał złamania nogi w kostce (z przemieszczeniem) oraz zerwania ("zniszczenia") wiązadeł we wczorajszym meczu ligi brytyjskiej pomiędzy Eastburne i Oxford.

    Były Mistrz Świata opuścił szpital we wczesnych godzinach porannych i po południu uda się do fizjologa Briana Simpsona.

    Loram z całą pewnością będzie pauzował podczas nadchodzącego Drużynowego Pucharu Świata oraz podczas Grand Prix


    I tylko nie jestem pewien czy forseeable future oznacza przewidywalną przyszłość ;)

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie radio PIK(za SF). No to w końcu jak : złamana czy nie?

  36. Powrót do góry    #36
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Czeski film, nikt nic nie wie :D. Wstrzymajmy sie jeszcze...
    Pozdrawiam
    Marcin

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy to jest jakieś fatum?

    Już nie chce mi się pisać, ale tak ciężkiego sezonu nie pamiętam. Czy karta się kiedyś odwróci?

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    [b]nic tylko usiąść i zapłakać.Czy ktoś mi pokaże drużynę która miała tyle kontuzji co Polonia???? Loram x2,Krzyżaniak, Kowalik x2, Czechowski,poobijani Gollob T i J.Tylko Robak, Tadzik, Umiński i Musiał bez szwanku!!!!!!aaa zapomniałem o Stanisławskim(kontuzja na Kryterium)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Sama kontuzja to dla żużlowca nic nowego, ale na przykład ja takim fatum bym się po prostu załamał. Oby Mark po powrocie był ciągle tym samym Loramem jakiego znamy.


    A tak zupełnie na marginesie:
    nic tylko usiąść i zapłakać.Czy ktoś mi pokaże drużynę która miała tyle kontuzji co Polonia???? Loram x2,Krzyżaniak, Kowalik, Czechowski,poobijani Gollob T i J.Tylko Robak, Tadzik, Umiński i Musiał bez szwanku!!!!!!
    Chodzi o ten sezon czy jakieś poprzednie ???
    Stal Rzeszów 2003: Trojanowski, Kuciapa, Winiarz, Miesiąc, Micał, Brhel

    Unia Tarnów 2002: Kołodziej, Burza, Kużdżał, Baran P.


    Seryjne kontuzje to w żużlu nic nowego.....

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak - rano Radio Zet (jako pierwszą informacje ze sportu!!!)
    podało że jednak jest złamana :(
    tzn powiedzieli że Mark Loram złamał noge

  41. Powrót do góry    #41
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Zetki, rmfy

    Ja nie wierze tym stacjom, akurat jesli chodzi o zuzel to oni "najwiecej" wiedza. Tak na prawde nie maja pojecia kto to jest Mark Loram. Mam nadzieje, ze to kolejna gafa z ich strony...
    Pozdrawiam
    Marcin

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo szkoda Lorama. Nie dość, że nie ma do końca wyleczonej ręki to już wpakował się w następną kontuzje. Może być pretendentem do pechowca roku. Oby tylko to zwichnięcie było nie groźne i żeby już nie długo ścigał się ze wszystkim mi na światowych arenach. Przyznam się, że brakuje mi jego szaleńczych ataków na lepsze pozycje, bo GP narazie to tylko start i krawężnik.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak czy inaczej gość ma sezon stracony, podobnie jak Cegła.
    Ten sezon jest niezmiernie pechowy.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nic tylko usiąść i zapłakać.Czy ktoś mi pokaże drużynę która miała tyle kontuzji co Polonia???? Loram x2,Krzyżaniak, Kowalik x2, Czechowski,poobijani Gollob T i J.Tylko Robak, Tadzik, Umiński i Musiał bez szwanku!!!!!!aaa zapomniałem o Stanisławskim(kontuzja na Kryterium)
    To co ja mam powiedzieć?

    W 1993 roku drużyna KS Morawski w ciągu kilku miesięcy
    została zmasakrowana przez kontuzje i śmiertelne wypadki
    na torze, dla przypomnienia: (Tomasz Kruk, Maciej Jaworek,
    Andrzej Zarzecki, Sławomir Dudek, Artur Pawlak, Grzegorz
    Walasek)O 1994 roku nie będę pisał,
    bo nie czas i miejsce, ale pamiętajcie bydgoszczanie,
    że inne kluby też miały takie "okresy", i nikt się
    nad nimi nie litował.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to ladnie..:(:( Nie poogladamy sobie juz w tym sezonie szarzujacego Lorama ani w lidze ani w Grand Prix :(

    Znacznie spadly tez notowania Anglikow w DPS po takim oslabieniu. On i David Howe.

    Loram.. mam nadzieje ze BSI da mu stala wild card na nasteony sezon w Grand Prix. Jak tak dalej pojdzie to przez kontuzje bedzie za malo stalych "dzikich" :( Jak juz pisalem kiedys Loram, Cegla, Jonsson, Richardsson. Jak oni nie znajda sie w pierwszej 10-tce to sa chyba murowanymi kandydatami do dzikich na przyszly sezon. Bo kontuzje nie omijaly ich w tym sezonie..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •