Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: komu Rempałowie?????

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    komu Rempałowie?????

    kolejny mecz w tym sezonie Unia Tarnów zakończyła porażką,tradycją stało się już ,że największy w tym udział braci T. i G. Rempałów.ciężko sobie wyobrazić zwycięstwo drużyny kiedy jej liderzy (a nimi mieli być w przedsezonowych założeniach) zdobywają w lublinie 2 punkty,
    gdyby jezdzili tak jak sie należy dziś jaskółki miały by o 6 pkt-ów więcej!!!!! a oznacza to ex-equo pierwsze miejsce z rybnikiem.słowa uznania (??) należą się tutaj również panu Bukowskiemu który konsekwentnie wstawia braci do składu(mimo że od tego jest M.Wardzała)i raz za razem ich broni.jeżeli jutro unia nie pokona rkm-u najprawdopodobnie zabraknie jej w pierwszej czwórce mimo że przez prawie cały sezon miała 2 miejsce w tabeli,oznacza to koniec marzeń o powrocie do ekstraklasy nie tylko w tym ale i w najbliższych latach gdyż już po tarnowie chodzą plotki o możliwym wycofaniu sie ze sponsorowania rafinerii trzebinia co wcale mnie nie dziwi bo gdy widze polityke naszych działaczy to też mam dość.Jeżeli więc panowie Bukowski i Rempałowie(nie chodzi mi o Marcina gdyż do niego nie można mieć zadnych zastrzeżeń a ambicij i woli walki powinien on uczyć swoich braci) nie zmienią swojego postępowania to niedługo unia znów bedzie walczyła w najniższej klasie a Rempałowie pewnie znajdą sobie inne kluby bo oni za małe pieniądze nie beda jezdzić,pytanie tylko kto ich bedzie chciał????
    w imieniu tarnowskich kibiców chciałem powiedzieć BUKOWSKI I REMPAŁOWIE(NIE LICZĄC MARCINA) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BUKOWSKI I REMPAŁOWIE(NIE LICZĄC MARCINA) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!
    Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    jak ich nikt nie bedzie chciał to pewnie do Krosna trafia ;);)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem tego pewien ale jakby ci dwaj czasem jeździli dobrze i wygrywali mecze dla Tarnowa tak więc nie jet aż tak źle bo każdy miewa gorszy sezon. Tak samo Frediee Eriksson rok temu był chyba 4 w Indywidualnych mistrzostwach szwecji a teraz zdobywa honorowe 3, 4 punkciki. Pozdrowienia i nie zapominajcie że macie swietnego juniora. JAnuszka Kołodziejka który bedzie tomasz gollob 2 :D

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja chętnie widziałbym Grześka w Rzeszowie :). W czasie jego startów u nas był prawie niezawodny, 2 razy nam ekstraklasę uratował pogrążając między innymi Unię :). Co prawda z roku na rok był coraz słabszy, ale myślę, że jeszcze się przebudzi. Np. Jacek Rempała też jeździł coraz gorzej a w tym roku jakby odżył :). Może Rempałki tak mają ;)

    PS. Oddajcie nam Marcina, bo to nasz wychowanek o czym niektórzy zdają się nie pamiętać :D:);):P

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kolejny mecz w tym sezonie Unia Tarnów zakończyła porażką,tradycją stało się już ,że największy w tym udział braci T. i G. Rempałów.ciężko sobie wyobrazić zwycięstwo drużyny kiedy jej liderzy (a nimi mieli być w przedsezonowych założeniach) zdobywają w lublinie 2 punkty,
    gdyby jezdzili tak jak sie należy dziś jaskółki miały by o 6 pkt-ów więcej!!!!! a oznacza to ex-equo pierwsze miejsce z rybnikiem.słowa uznania (??) należą się tutaj również panu Bukowskiemu który konsekwentnie wstawia braci do składu(mimo że od tego jest M.Wardzała)i raz za razem ich broni.jeżeli jutro unia nie pokona rkm-u najprawdopodobnie zabraknie jej w pierwszej czwórce mimo że przez prawie cały sezon miała 2 miejsce w tabeli,oznacza to koniec marzeń o powrocie do ekstraklasy nie tylko w tym ale i w najbliższych latach gdyż już po tarnowie chodzą plotki o możliwym wycofaniu sie ze sponsorowania rafinerii trzebinia co wcale mnie nie dziwi bo gdy widze polityke naszych działaczy to też mam dość.Jeżeli więc panowie Bukowski i Rempałowie(nie chodzi mi o Marcina gdyż do niego nie można mieć zadnych zastrzeżeń a ambicij i woli walki powinien on uczyć swoich braci) nie zmienią swojego postępowania to niedługo unia znów bedzie walczyła w najniższej klasie a Rempałowie pewnie znajdą sobie inne kluby bo oni za małe pieniądze nie beda jezdzić,pytanie tylko kto ich bedzie chciał????
    w imieniu tarnowskich kibiców chciałem powiedzieć BUKOWSKI I REMPAŁOWIE(NIE LICZĄC MARCINA) DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!

    a jakim prawem ty przemawiasz w imieniu tarnowskich kibicow?:)


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziekujemy Remplalowie dziekujemy a i jeszcze trzeba Szczepkowi podziekowac..!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •