Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Czat z Adamem Jaziewiczem

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czat z Adamem Jaziewiczem

    Już jutro o 20:00 na czacie portalu www.infozuzel.boo.pl będziecie mogli zadawać pytania żużlowcowi Km-u Ostrów- Adamowi Jaziewiczowi. Serdecznie zapraszam :)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Napewną będe;););)
    Pamiętaj że po chacie musisz zrobic tu zapis;););)
    Co jest długie i mozolne:):):)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapis czata:
    Info Zuzel: prosze o zadawanie pytan

    KoYoT TomekZKZ: Adamie powiedz kiedy zawitasz na jakis turniej indywidualny do Zielonej Góry? i Jak Ci sie je?dzi w ISQ?

    ~AdamoS: Trudno powiedzieć kiedy pojawię się w Zielonej Górze mam nadzieję, że niedługo. Je?li chodzi o ISQ to jest napewno niezła dawka adrenaliny, a je?dzi mi się bardzo dobrze.

    Fred: Jak oceniasz szanse Ostrowian na awans do 1 ligi i kto wydaje się być waszym najmocniejszym rywalem w tej walce?

    ~AdamoS: Najmocniejszym rywalem napewno jest Grudzišdz i Łód?. Jednak nie można lekceważyć żadnej drużyny. O awans będzię ciężko ale będziemy robić wszystko żeby osišgnšć sukces.

    ~dj jazda: siemano adam jak tam sprzet czym dysponujesz??

    ~AdamoS: Dysponuję dwoma motocyklami. Jeden z nowym silnikiem GM-a, drugi natomiast jest to stary silnik Jawy.

    ~sir FoXik: Adamie mój klubowy ISQ-owy kolego :-) jak już wiadomo robisz sobie rok przerwy w ISQ z powodu matury, a co z prawdziwym speedwayem ?? czy będziesz ograniczał występy z powodu egzaminu dojrzało?ci ?????????????

    ~AdamoS: Napewno będzie trudno pogodzić szkołę i żużel , jednak mam nadzieję, że dam sobie radę.

    ~arOn ek: AdamoS czy bylo by mozliwe twoje przejscie do Rzeszowa i czy bylbys tym zainteresowany jesli padla by konkretna propozycha od wlodazy rzeszowskiego klubu??

    ~AdamoS: Na dzień dzisiejszy jeżdzę w Ostrowie. Sezon się jeszcze nie zakończył. Na takie dezycje przyjdzie czas w przerwie zimowej.

    KoYoT ChriS: czy w przyszlym sezonie zawitasz na stale na wyspy brytyjskie ? jesli tak to jaka druzyna ?

    ~AdamoS: Trudno mi powiedzieć czy zawitam na Wyspy. Były takie plany jednak na dzień dzisiejszy wszystko stanęło w martwym punkcie.

    ~Jacol Falubaz: Adamos , powiedz prosze kto wg Ciebie na ta chwile jest najlepszym juniorem w Polsce no i czy Twoim zdaniem final MIMP w pelni odzwierciedla heirarchie wsrod juniorow ???

    Info Zuzel: prosze cierpliwie czekac,kazde pytanie zostanie przedstawione...

    ~AdamoS: Jest kilku juniorów o porównywalnych możliwo?ciach Krzysiek Kasprzak, Kurmański, Kołodziej. Napewno zawody jednodniowe nie odzwierdziedlajš formy w danym roku.

    Jonny: Adamie wielu żużlowców z Ostrowa wyruszyła w dalszš karierę do Czestochowy, czy ty też by? chciał jako junior reprezetować klub znad warty

    ~AdamoS: Wszystko przede mna. Ja jednak nie zastanawiałem się nad tym. Czas pokaże.

    ~arOn ek: Adamie czy zobaczymy cie w niedziele na torze w meczu z Krosnem??

    ~AdamoS: Wiele wskazuje na to, iż pojawię się na tym meczu.

    ~ISQ tomik: kiedy zanotowałe? swój najlepszy występ??

    ~AdamoS: Było kilka takich imprez. Ale najwyzej cenię sobie wysokie zdobytcze punktowe w lidze. Mecz z Opolem na wyje?dzie.

    ~aszotek: Czy bawiłe? się kiedy?, zanim zapisałe? się do szkółki, w jazdę na speedrowerze? Wielu żużlowców tak zaczynało, można się tam wydaje mi się, trochę nauczyć kilku rzeczy, które potem w prawdziwym żużlu mogš się przydać.

    ~AdamoS: Tak je?dziłem na speedrowerze. Miałem nawet mistrzostwo par Ostrowa.

    KoYoT TomekZKZ: Co chcesz osiganc w swojej karierze indywdiualnie i druzynowo? I co chcesz osicaganc w ISQ :-)

    ~AdamoS: Chciałbym przede wszystkim je?dzić szczę?liwie, a wynik przyjdzie sam. Je?li chodzi o ISQ może mistrzostwo z drużynš?

    Fred: Już niedługo arcyważny mecz z drużynš GTŻ Grudzišdz, planujecie jakie? specjalne przygotowania do tego meczu?

    ~AdamoS: Będziemy przygotowywać się tak samo jak do każdego meczu ligowego. Czyli na 100%.

    ~ZKZ: Na jakich torach lubisz jezdzic?

    ~AdamoS: Na dobrze przygotowanych, bez pułapek. Lubię tory, na których bezpiecznie i w kontakcie można walczyć.

    ~Intar przegladzuzlowy: Jak sie czujesz? Czy wybierasz sie na jutrzejszy mecz sparingowy do Pily?

    ~AdamoS: Jestem jeszcze poobijany, ale powoli dochodzę do siebie. Tak jadę do Piły.

    ~aszotek: W tym sezonie z pewno?ciš masz wyjštakowego pecha. Czy nie obawiasz się, że po powrocie po kontuzjach nie będziesz już tak "?wiecił" jak przedtem?

    ~AdamoS: Wydaję mi się, że nie będę miał z tym problemu. Po miesięcznej przerwie jechałem w Opolu i było OK.

    ~aszotek: Wiemy, że je?dzisz w ISQ. Zejdżmy może na jego temat. Których zawodników ISQ uważasz za najlepszych?

    ~AdamoS: Trudno mi się wypowiedzieć teraz na ten temat bo szczerze mówišc opu?ciłem się trochę i nie jestem zbytnio zorientowany. Ale niedługo nadrobię zaległo?ci.

    Jonny: W jakim extraligowym klubie chciałbyć najbardziej jezdzic ?? i czy już dostałe? jakie? oferty, czy jaki? klub jest tobš zainteresowany ;)

    ~AdamoS: Nie. Żaden klub nie składał mi oferty. Je?li miałby to być klub extraligi chciałbym aby to był w niedługim czasie Ostrów.

    ~dd: Czy marzy Pan o tym by kiedy? zostać mistrzem ?wiata ??

    ~AdamoS: Jak każdy na poczštku kariery.

    ~ruski: co by? chcial bardzo osišgnšc w tym sporcie ? o czym mażysz?

    ~AdamoS: Je?dzić bez kontuzji, być solidnym ligowcem, cieszyć kibiców mojš jazdš.

    ~aszotek: Co czujesz, kiedy stajesz na starcie z takimi zawodnikami, jak chociażby Bjarne Pedersen, z którym chyba miałe? już okazję startować, czy się mylę? W każdym razie startowałe? już z elitš speedwaya. Co wtedy czujesz? Tremę?

    ~AdamoS: Nie nie czuję tremy. Podchodzę do staru tak jak do każdego innego. Z pedersenem nie miałem okazji startować, natomiast podczas meczu z GTŻ mogłem sprawić małš niespodziankę wygrywajšc po walce na trasie z Gjedde.

    ~Intar przegladzuzlowy: z jakim zawodnikiem z klubu jezdzi Ci sie najlepiej w parze?

    ~AdamoS: Z każdym jedzie się podobnie.

    ~ISQ tomik: Na jakich silnikach lubisz je?dzić??

    ~AdamoS: Na silniku GM, jest bardziej elastyczny. Jednak dobrze przygotowana Jawa też nie jest zła.

    ~Jacol Falubaz: Adamosie mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie takie : Co sadzisz o Krzysztofie Stojanowskim???

    ~AdamoS: Jest naprawdę spoko kumplem. Wiem, że mogę na niego liczyć.

    ~dd: Czy sšdzi Pan, że Intar ma szansę na awans ??

    ~AdamoS: Szanse sš zawsze. Trzeba tylko walczyć i jš wykorzystać.

    ~KrosnoCzekaSynuOjCzeka: Adamie wiekszosc polskich zawodnikow drży jak widzi krosnienski tor i im sie nogi robia jak z waty. ty sie nie boisz?

    ~AdamoS: Tor jak każdy inny. Trzeba jechać wszędzie.

    ~Intar przegladzuzlowy: wiadomo iz najwazniejszy dla ostrowian bedzie pojedynek w Grudziadzu...jak czujesz sie na tamtejszym torze?

    ~AdamoS: Jechałem na tym torze tylko raz. Teraz jest na tyle dobra sytuacja, że cała drużyna wyjeżdża na próbę toru. My?lę, że będzie dobrze.

    ~sir FoXik: Adamos kiedy będziemy mogli cię ogl.šdać w GP ?? :) Nie, a tak na serio, to czy w przyszłym roku masz zamiar , lub próbujesz pozyskać jakiego? "dużego" sponsora ????

    ~AdamoS: Napewno będę robił wszystko w tym kierunku, a czas pokaże czy takowego uda się pozyskać.

    ~DRABOL: Jakie danie lubisz najbardziej???

    ~AdamoS: Wszystko co przygotuje moja mama.

    ~aszotek: Czy lubisz udzielać wywiadów, podpisywać autografy? Czy nie męczy Cię już teraz sława?

    ~AdamoS: Nie można tego nazwać sławš. Jestem otwarty w stronę kibiców to przecież dla nich jeżdzę.

    ~dd: Kto jest Pana największym wzorem do na?ladowania ??

    ~AdamoS: Mój tata, Hans Nielsen i cała ?wiatowa czołówka.

    ~DRABOL: Na czym jezdzisz?Na jawach czy GM-ach???

    ~AdamoS: Jeżdżę w lidze na GM-ie, na treningach czasami dosiadam Jawy.

    ~aszotek: Czy miałe? okazję je?dzić już na torze w Zielonej Górze? A je?li tak, to jak Ci się tam je?dziło?

    ~AdamoS: Je?dziłem już na tamtejszym torze. Z tego jak dobrze pamiętam raz było mocno przyczepnie, drugim razem twardo. Je?dziło mi się w miarę dobrze.

    ~Grzegorz: Do Ostrowa mial zawitac Eric Gundersen. Na razie jednak nic na ten temat nie slychac. Czy ta wizyta jest wciaz aktualna i kiedy ewentualnie nastapi?

    ~AdamoS: Nie znam szczegółów planowanej wizyty. Z tym pytaniem trzeba by się zwrócić do zarzšdu klubu.

    ~DRABOL: Czy zawodnicy Intaru pomagajš sobje nawzajem??Np.doradzaja,pozyczajš przełorzenia itd.???

    ~AdamoS: Je?li jest taka potrzeba to tak. Atmosfera jest niezła.

    ~anonim: co sšdzisz o poziomie 2 ligi?

    ~AdamoS: Kibice sšdzš, że jest niski, jednak tak łatwo też się w niej nie je?dzi.

    ~KibicGKS: Czym według ciebie różni się Jawa od G-M i na jakš korzy?c ??

    Info Zuzel: y

    Info Zuzel: było:)

    ~Kacper: czy w pierwszej lidze jest już wszystko jasne jak my?lisz czy kto? może zagrozić RKM-owi Rybnik??

    ~AdamoS: GM jest silnikiem bardziej elastycznym i szybciej wchodzi na obroty niż Jawa.

    Info Zuzel: to do poprzedniego

    ~AdamoS: My?le, że w tym roku Rybnik awansuje już bez wiekszych problemów.

    ~anonim: Czy KM wygra w niedziele mecz w Kro?nie?

    ~AdamoS: Będzie ciężko ale się postaramy.

    ~aszotek: Co sšdzisz o swoim trenerze? Czy ma odpowiednie podej?cie do drużyny?

    ~AdamoS: Każdy trener jest inny i ma inne podej?cie. Wydaję mi się, że tak.

    ~KibicGKS: Czy umiesz już sameu przygotować silnik do zawodow??

    ~AdamoS: Silnik przygotowuje mi mechanik Andrzej Krawczyk, ja i moj kolega zajmujemy się całš resztš.

    KoYoT TomekZKZ: Co sšdzisz o ostaniej rundzie Grand Prix ?Czy wyniki sš dla ciebie zaskoczeniem ?

    Info Zuzel: prosze o zadawanie już ostatnich pytań:)

    ~AdamoS: Praktycznie każde wyniki z odbytych już GP były zaskoczeniami przynajmmniej dla mnie.

    ~kwiatuszek: Co sšdzisz o swoim koledze z drużyny, Mateju Ferjanie? Czy Twoim zdaniem "sprzedał" on mecz z GTŻ Grudzišdz? Czy uwazasz, że bez żadnych obaw można go awizować do pojedynku z GTŻ w Grudzišdzu?

    ~AdamoS: Matej jako kolego jest wporzadzšdku. Wydaję mi się, że nic takiego nie miało miejsca podczas meczu z GTZ. Będzie on napewno silnym punktem druzyny.

    ~KibicGKS: Wolisz jazde przy krawężniku czy moze bardziej odpowiadajš ci szarże pod "płotem" ??

    ~AdamoS: Zależy od sytuacji na torze. Jestem raczej uniwersalny.

    ~anonim: Czy nie wydaje Ci się że klub z Ostrowa kontraktujšc tak drogich zawodników jak Stojanowski będzie dšzył do bankuctwa?

    Info Zuzel: jeszcze ostatnie pytanka

    ~AdamoS: Nie wiem czy Krzysztof jest drogim zawodnikiem. Najwazniejsze jest to, że cišgnie wynik drużyny. A od dezycji jest zarzšd, a nie moja skromna osoba.

    ~DRABOL: Czy miałe? okazje jezdzić kiedy? na Wrocławskim torze?Jak tak to mam pytanie Jak ci się jezdzi na tak szybkim torze??

    ~AdamoS: Miałem okazję startować na tamtejszym torze. Jest dosyć specyficzny, ale je?dziło mi się na nim dobrze.

    ~anonim: Co sšdzisz o juniorze KSŻ Krosno Mirku Szczurku?

    ~AdamoS: Będzię napewno gro?nym rywalem podczas naszego meczu, a MIrek jako człowiek jest bardzo wporzšdku.

    ~aszotek: Jak by? zareagował, gdyby pewnego dnia przyszedł do Ciebie fax, z propozycjš startów w Zielonej Górze? Pomijajšc fakt negocjacji, czy chciałby? tam startować?

    Info Zuzel: prosze o nie zadawanie juz pytan

    ~AdamoS: Jeszcze nie miałem takiej sytuacji i trudno mi powiedzieć jakbym zareagował.

    ~ISQ tomik: Czy lubisz bardziej tory twarde czy lu?ne??

    ~AdamoS: Lubię tory lekko przyczepne.

    ~DRABOL: Jakš role w twoim teamie pełni tata?

    ~AdamoS: Jest koordynatorem wszystkiego, jest menadżerem, trenerem, pomocnikiem.

    ~anonim: Czy sšdzisz że w przyszłym roku będš tylko 2 ligi żużlowe w Polsce?

    ~AdamoS: Okaże się po zakończeniu sezonu. Zobaczymy jakie dezycje podejmie centrala.

    ~anonim: Ile punktów zamierzasz zdobyć w niedziele w Kro?nie? (oczywi?cie jeżeli wystšpisz)

    ~AdamoS: Nigdy nie stawiam sobie okre?lonej zdobyczy puntkowej, bede chcial pojechać jak najlepiej.

    ~Intar przegladzuzlowy: kto wg Ciebie zostanie IMS, komu kibicujesz w cyklu GP?

    ~AdamoS: Zawsze kibicowałem Tomkowi Gollobowi i wszystkim polakom.

    ~aszotek: Czy lubisz grać w managera braci mańskich? ;-) I ogólnie w gry żużlowe?

    ~AdamoS: Tak. Jednak od menadzerów wolę troszkę akcji;)

    ~aszotek: Czy startowałe? gdzie? poza granicami kraju?

    ~AdamoS: Nie miałem jeszcze takiej okazji.

    ~DRABOL: Czy masz wdomu zwierzaka?A jak tak to jakiego?

    ~AdamoS: Kiedy? miałem rybki, aktualnie nie mam żadnego zwierzaka.

    ~DRABOL: Ile masz motocykli???

    ~AdamoS: Mam 2 motocykle jeden meczowy, a drugi treningowy.

    ~aszotek: Czy dostajesz dużo e-maili od fanów? Czy nie męczy Cię czasem, to że przez internet wiele ludzi chce z Tobš rozmawiać, a przecież nie zawsze masz na to czas?

    ~AdamoS: Nie dostaję zbyt dużo maili. Czasami rzewczywi?cie nie mam czasu ale staram się odpowiadać wszystkim.

    ~DRABOL: Czy w Intarze rywalizacjš juniorów jest "zdrowa"?????

    ~AdamoS: Wydaję mi się, że tak.

    ~DRABOL: Czy chciał by? kiedy? reprezentować barwy polski w DP?????

    ~AdamoS: Tak, oczywi?cie.

    Ross: Kiedy ujrzymy Cie w barwach Kamrati ? :)))

    ~AdamoS: Być może za rok.

    Ross: Jak oceniasz szanse na zwyciestwo w Grudziadzu ?

    ~AdamoS: 60% ostrów 40% grudzišdz

    ~balu zielona Gora: Adamos,po pierwsze witam kolege z forum i netu,slyszalem od kilku osob z obozu Ostrowskiego ze jednym z powodow Twojej slabej formy jest brak zaangazowania Twojego ojca w kierownaiu Twoja karira.Jak to skomentujesz?

    ~AdamoS: Ten kto? w takim razie nie ma pojęcia o żużlu. Tata angażuje się bardzo mocno, a wyniki sš w miarę zadowalajšce.

    ~balu zielona Gora: Adamos,jaka pomoc otrzymujesz od przegladuzuzlowego?Czy wywiazuja sie z obietnic?

    ~AdamoS: Przeglšd Żużlowy nie jest moim sponsorem indywidualnym. Je?li chodzi o wywišzanie się z umowy sponsorskiej to pytanie należy skierować do zarzšdu.

    Info Zuzel: i ostatnie pytanie...

    Jonny: Jak zaczynałe? kariere, twoji rodzice (a w szczegulno?ci mama) bo sport ten jest niebezpieczny (np. Cegla), czy twoja rodzina nieboji sie ze kiedys może cię spotkac to samo (odpukac)

    ** kończy się dyskusja moderowana

    ~wroclawianin: Ile zarabiasz na żużlu ?rednio miesięcznie (po odliczeniu kosztów remontów itd.)

    ** rozpoczyna się dyskusja moderowana

    Info Zuzel: ostatnie 2 pytania i koniec

    ~AdamoS: Bojš się napewno, ryzyko jest jednak wliczone w ten sport.

    ~AdamoS: Je?li chodzi o pięnišdze to gentelmeni nie rozmawiajš o finansach ;)

    Info Zuzel: dziekuje mojemu gosciowi

    Info Zuzel: adamowi

    Info Zuzel: :)

    ~AdamoS: Dziękuję również


    Zapis bardziej przejrzysty na www.infozuzel.boo.pl ;)

    -------
    Ale 4 postów z rzędu to nie musiałeś pisać....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •