Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Zapis czatu z Robertem Dowhanem!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach

    Zapis czatu z Robertem Dowhanem!

    Dzisiaj o godzinie 20:00 na czacie strony http://www.zuzelnews.boo.pl odbędzie się rozmowa moderowana z członkiem zarządu zkż-tu Robertem Dowhanem. Chciałbym Was serdecznie zaprosić do zadawania pytań.

    P.S Ten temat już raz został usunięty, ale żaden moderator nie podał mi przyczyny, ba, nawet nie wiem kto to zrobił, a przecież nie łamie on regulaminu...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Proszę nie usuwać tematu ;)

    A po czacie, mam nadzieję, pojawi się jego zapis.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Jak na debiut mojej strony wypadło myślę, że nieźle. Oto zapis czatu:

    Aszotek: Proszę zaczynać pytać...
    CMA_: Robert witaj. Możesz mi coś wytłumaczyć?? Jak to jest, że na najważniejszy mecz w sezonie (czyt. w Lesznie) nie zostaje ściągnięty Hamill, a zarząd (niektórzy członkowie) tłumaczą się, że Falubaz i tak nie ma szans na awans do 4 !!Szansa była!
    ~RobertDowhan: Którzy członkowie
    ~FanFalubaz: Pani Robercie jest oan zadowolony z dotychczasowych wyników zespołu ??
    ~RobertDowhan: Tak
    ~tommy_zg: Krotko sie spytac....czemu Hamill nie pokazal sie w Lesznie?
    ~RobertDowhan: Bo stwierdził iż nie zdąży po piątkowych zawodach w swoim kraju
    CMA_: nie mogę powiedzieć. Powwiem tylko tyle, że 2 osoby twierdziły, że Falubaz ma znikome szanse na awans !!
    bazyli_: Hey Panie Prezesie! Czy jest Pan może zainteresowany sponsoringiem również w klubach z innych miast, innego regionu? np. na podkarpaciu w klubie KSŻ Krosno ?? :-)))
    ~RobertDowhan: Nie zgadzam się z tym. O wszystkim zadecyduje Bydgoszcz a mogło Leszno.
    ~RobertDowhan: Interesuje mnie nasz region
    ~gary: Panie Robercie dlaczego klub mając dlugi ukrywa to ?! Przeciez wiekszosc z nas wie ze sa klopoty jednak Pan Prezes ukrywa to! Dlaczego? Czy sa te dlugi czy nie?
    ~RobertDowhan: Ja nie ukrywam, że są długi i to niemałe.
    ~Elvis: czy zobaczymy Hamilla podczas meczu z wrocławiem??
    ~RobertDowhan: Jego start jest przewidziany w całorocznym grafiku.
    ~DRABOL: Czy zarząd rozmawiał z Janniro o jego słabych występach w lidze???
    ~RobertDowhan: Tak i widać było poprawę w Lesznie.
    ~FZG: Panie Robercie! Co bedzie z finansami klubu jezeli nie wejdziemy do pierwszej czwrórki? W koncu kto bedzie chcial ogladac znowu Pile i Gdansk za 20 zł/15zł?
    ~RobertDowhan: Faktycznie odbije się to bardzo na finansach. Ale wierzymy że będziemy w pierwszej czworce. Dziury budżetowej i tak nie będzie można tłumaczyć brakiem awansu do czwórki.
    ~maryno: CZY ZOSTANIE NAŁOŻONA JAKAŚ KARA NA HAMILLA
    ~RobertDowhan: Nie, bo nie przewiduje tego kontrakt z nim.
    Mrucky: Ile wcześniej było wiadomo że Hamill nie pojedzie w meczu z Lesznem ? Na oficalnej stronie Coventry już 4 dni wcześniej była informacja że wyjechał do USA, natomiast osoby z otoczenia ZKŻ do końca twierdziły że Billy pojedzie. ??
    ~RobertDowhan: Bo trwały z nim negocjacje. Jego wyjazd nie wykluczał startu, bo można w póltorej doby wrócić z USA. Czytajcie jutro Lubuską!!!
    ~sir_FoXik: Panie Robercie ja mam pytanie jako kibic BKS-u :-) czy po wygranej juz w pierwszej kolejsce z Klubem z grodu nad brdy pomyślał pan o tym,że Falubaz ma szanse na złoty medal DMP ???
    ~RobertDowhan: Nie
    ~KoYoT_8: No wlasnie o wszytskim decyduje Bydgoszcz. Jaka macie pewnsoc ze Hamill przybedzie na ten mecz ??
    ~RobertDowhan: W tej sytuacji żadnej.
    ~FanFalubaz: Co jest z biletami // Niby sa ceny "ruchome" a i tak bilety ulgowe zawwsze sa w takiej samej cenie !
    ~RobertDowhan: Ceny biletów ustala Dyrektor Dobija i prezes Smolen bez konsultacji z resztą zarządu.
    ~tommy_zg: Czy zarzad ZKZ znal kalendarzu AMA przed sezonem ?? Nie mozna bylo wszystko wyregulowac przed sezonem zeby takich numerow nie bylo????????
    ~RobertDowhan: Z moich informacji wynika, że Hamill nie musiał startować w tych konkretnych zawodach. Tak jak np. Hancock.

    ~RobertDowhan: To był jego wybór.
    ~KUKULA: Dien dobry mój kolega ma ma 14 lat swietnie jezdzi na motorze jego marzeniem jest zapisanie sie do szkólkii zuzlowej gdzie i do kogo ma sie zgllosic?
    ~RobertDowhan: Na stadionie do trenera.
    ~adass: Czym jest spowodowane to iz Hamill w Anglii prezentuje sie bardzo dobrze na wyjazdach, podobnie w Szwecji a w meczach w Polsce zarowno jak i u siebie jak i na wyjazdach nie zachwyca (nie liczac meczy z pila i gdanskiem) ???
    ~RobertDowhan: Odpowiedź zna tylko jeden człowiek - Billy Hamill
    ~huncwot: Jak wygląda sytuacja z Rafałem Kurmańskim? Podobno np. Rafał Okoniewski dostaje "punktówkę" od razu, a Rafał albo musi na nią długo czekać, albo w ogóle jej nie nie dostaje. Czy to prawda?
    ~RobertDowhan: Rafał ma płacone praktycznie na bieżąco.
    ~Elvis: czy to prawda ze Krzysiu Słabon nie moze wystąpić przeciw kolegom z wrocławia??
    ~RobertDowhan: Tak
    ~gary: Czy prawdą jest ze Rafał Okoniewski i Billy Hamill dostają/dostawali pieniadze zaraz po zakonczeniu meczu ligowego ?
    ~RobertDowhan: Hamill tak, okoniewski nie
    ~KUKULA: przepraszam mam pytanie kto jest odpowiedzialny ze przez taki okres czasu kiedy odszedl pan bartkowiak długi staja coraz większe kto jest odpowiedzialny zato i czy ta osoba niepowina podac sie do demisji?
    ~RobertDowhan: Tamten dług spłacono, ale powstał nowy
    ~falu: Czy klub bedzie się starał zatrzymać na przyszły sezon trenera Zbigniewa Jądera?
    ~RobertDowhan: Tak
    ~smok: Czy zarzad podejmie rozmowy z Hamillem na temat jego przyszlorocznych startow w ZKZ?
    ~RobertDowhan: Zobaczymy jak bedzie sytuacja na rynku obcokrajowców
    ~ckm_fan: czy wedlug pana Włókniarz przegrał bo zespol gospodarzy byl lepszy? czy moze dlatego ze Włókniarz byl poprostu salby tego dnia?
    ~RobertDowhan: Zespoł gospodarzy w tym dniu był lepszy.
    ~gary: Czy klub juz rozmawial z jakimis zawodnikami o ewentualnymn rezprezentowaniu naszego klubu w sezonie 2004?
    ~RobertDowhan: Nie

    Znacznie więcej na stronie http://www.zuzelnews.boo.pl - tam znajdziecie dalszy ciąg rozmowy - zapraszam :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Po tym co przeczytałem to nic innego - tylko się zastrzelić !!! Z tego co pisze p.Dowhan jest gorzej niż ja myślałem . Czy czasami nie będzie potrzebny jakiś "zamach stanu" . Jak na dłoni widać , że relacje na linii Dowhan - Smoleń są.... chłodne , a nawet baaardzo . Coś mi tu brzydko pachnie . Ale z Nickim to dobry pomysł :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co z tego,ze pomysl dobry jak siana nie ma?
    Coraz bardziej sie obawiam,ze anonim mial racje i to w 100%.Boje sie co bedzie dalej.Mysle jednak,ze pan Smolen nie podcinal by sobie galezi wszystkich nas tak "cukrujac".
    Mysle,ze bez czatu z prezesem ZKZ obejsc sie nie moze!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe, w koncu zaczynacie dostrzegac prawde... niestety nieco smutna.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Zaskoczony jestem szczerością p. Roberta. Wzbudził tym moje uznanie. Kilka dobrych pytań ze strony forumowiczów.
    Niestety jakoś niezbyt optymistycznie to wygląda.
    Dla mnie najgorsze to co najbliższe czyli "?" przy występie Hamilla w Bydgoszczy.

    Nicki w 2004 to marzenie nas wszystkich i za wcześnie o tym mówić. Choć go lubię to z mieszanymi uczuciami obserwuję jego wysoką pozycje w GP po to zwiększa jego cenę.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-12-2002
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No kto tu sciemnia? Smolen w TZ mowi ze wszystko jest cacy!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak smutna to po co to hehe?


    a co do smolenia... przeciez to jest jasne jak slonce,ze ktos kto siedzi na wiejskiej bo jest poslemmm, to nie moze byc jednoczesnie prezesem klubu oddalonego o 500km od solicy. sam sie ludzilem ,ze moze. a na mecze przyjezdza pewnie bo musi ,zeby nie bylo, ze go na meczu nie bylo.
    dramat.to mnie przeraza.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No kto tu sciemnia? Smolen w TZ mowi ze wszystko jest cacy!
    Leszke Miller - tez mowi, ze wszystko cacy a jak jest wszyscy widzimy.

    Nie ciesze sie z tego co powiedzial robert dowhan - ze dlug ciagle rosnie.

    To przykre - skoro na mecze w zielonej przychodza komplety publicznosci i placa najdrozsze bilety w kraju po 25 zł i w ZG nie ma kasy ! to kto ma ja miec?

    Jesli juz teraz zkz nie wlaczy programu oszczedniosciowego (podobnie jak unia) to play offach nie bedzie mial kto zgasic swiatla na wroclawskiej.

    W Lesznie w poniedzialek odbylo sie spotkanie w unii dzialaczy, zawodnikow i calego sztabu szkoleniowego - i nakreslono, scenariusz po 20 lipca (ewnetualna porazka w toruniu).

    Nie myslalem, ze inicjatywa Pana Roberta Dowhana tak szybko zostanie zgaszona przez Pana Smolenia.

    Moze, ten Bartkowiak nie byl tak zly...?

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul bartkowiak bazowal zupelnie na innej polityce. Najpierw budzet sie liczy, a dopiero potem inne sprawy. Ekipie Smolenia trzeba zapisac na plus, ze cos w koncu sie ruszylo w klubie, jakies zmainay, ale niestety jest ich za duzo. Wciaz idiotycznym posunieciem pozostaje wypozyczenie Slabego. Po cholere go brali????? 50 tys. zl poszlo w bloto, do tego ponoc ma wysoka biegopunktowke, a do tego w kontrakcie zapewniony udzial w kazdym meczu.

    Smolen robi naprawde niezle wrazenie, obserwujac go z boku, mozna stwierdzic ze to czlowiek idealnie pasujacy na prezesa, ale pojawiaja sie watpliwosci. I wydaje mi sie ze najgorszym posunieciem jakie bylo ze strony smolenia, to rozsadzenie miejsc w klubie swoimi ludzmi. Czyli glownie chodzi o dyrektora. Ten czlowiek jest nie na miejscu!!! To glownie on rujnuje ten klub!!!!

    Pan Robertowi D. mozna rowniez wiele zarzucic, ale jednego nie da sie ukryc, ze to czlowiek miejscowy, i jezeli on rowniez nie gra, to rzeczywiscie mu zalezy na tym zeby ten klub funkcjonowal na zdrowych zasadach, a przede wszystkim, na czym mi zalezy, zeby byla to zielonogorska druzyna. Ostatnio po meczu w Lesznie, zatrzymalismy sie na jednym z parkingow, i Pan RObert fundowal mlodym, tylko, niestety grzes klopot sie nie zalapal, hehe. To drobne sprawy, ale o czyms swiadcza.

    Niestety w zarzadzie klubu jest cholerny podzial. niby to piecioosobowe gremium, a nie ma zgodnosci. A poza tym ma sie wrazenie ze tak naprawde to tymklubem zarzadzaja trzy osoby.

    LKawina moze ruszyc tera, gdy ne wejdziemy do pierwszej czworki. Bo woczas zaczna sie problemy, a jak sa problemy, to sa i klotnie.

    Oby to wszytsko sie wyprostowalo, ale warto zazncazyc ze niebawem jest zebranie wyborcze, gra o stolki (czytaj pieniadze) sie zaczela...

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    czy forumowicze z ZG

    nie czytali tego chatu ?

    bo nie widze wcale ich wpisow!

    jestem ciekaw co sadza na temat wypowiedzi Pana Roberta.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdul ...

    Po co czytać, skoro niektórzy wiedzą co się dzieje ??

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie czytali tego chatu ?

    bo nie widze wcale ich wpisow!

    jestem ciekaw co sadza na temat wypowiedzi Pana Roberta.

    Niestety abdul, czytalismy.

    Zaczynam sie obawiac, ze osoby, ktore byly autorami anonimow maja w pewnych sprawach dotyczacych dzialalnosci klubu RACJE!! I te fakty mnie nurtuja. Politycy "wala scieme" pod publike i tak samo moze byc u Nas. Dzis kazdy w rzadzie dba tylko o swoja d u p e, afera goni afere, czyzby tak samo miala sie przedstawiac sytuacja po zakonczeniu sezonu w ZG?
    "Dzis" w dobie kryzysu gospodarczego w kraju nikomu sie nie przelewa, kazda zlotowka jest ogladana dwa razy. Wszystkie te anomalia uderzyly rowniez w sport, ale trzeba sobie radzic.
    Po to sa rozstrzygane konkursy, przeprowadzane glosowania, aby funkcje prezesa klubu piastowala osoba godna zaufania, przedsiebiorcza i odpowiedzialna za swoje czyny.

    Co to bedzie z Naszym klubem??
    Ja osobiscie jestem optymista i nie wierze w to, zeby osoba bedaca prezesem Falubazu doprowadzila do upadku speedwaya w ZG.
    Ba, upadku, to za duzo powiedziane, jestem przekonany, ze sa to drobne, przejsciowe i nieznaczne klopoty finansowe.
    Nie wyobrazam sobie, zeby prezes w ten sposob nadszarpnąl swoj polityczny autorytet.
    Wybory za dwa lata i nie mozna pozwolic sobie na taka wpadke.
    Jestem dobrej mysli, cala ta "nagonka" bedzie miala szczesliwy final.


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,725
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Ja także po wypowiedzach p. Dowhana nie nastrajam się optymistycznie na przyszłość :(

    Dobrze, że czat się na coś przydał i choć trochę wyszło na jaw :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A teraz taka mała zagadka dla kibiców z zielonej-

    kto jest autorem poniższego wpisu zamieszczonego na tym forum jeszcze zimą ....prorok?

    oto fragment:
    ...Chlopcy z Zielonej sie ciesza. Juz sie widza na podium. Leszno frajerzy. Ano zobaczymy. Daj wam Boze Hamilla, Niciego, Okoniewskiego, Swista z ich oczekiwaniami. Licze ten sklad na 280.000 zl wyplaty po dwumeczu. Ciekawe, kto za to zaplaci? Stary prezes odchodzi, mlode wilki chca zdobyc pieniadze na nowych zasadach sprzedazy kielbasek na stadionie.Powodzenia. Za dlugo siedze w tym biznezie, aby nie znac zgubnych nastepstw zasady "Mierz sily na zamiary"....

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    musiel

    A teraz taka mała zagadka dla kibiców z zielonej-

    kto jest autorem poniższego wpisu zamieszczonego na tym forum jeszcze zimą ....prorok?

    oto fragment:

    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    ...Chlopcy z Zielonej sie ciesza. Juz sie widza na podium. Leszno frajerzy. Ano zobaczymy. Daj wam Boze Hamilla, Niciego, Okoniewskiego, Swista z ich oczekiwaniami. Licze ten sklad na 280.000 zl wyplaty po dwumeczu. Ciekawe, kto za to zaplaci? Stary prezes odchodzi, mlode wilki chca zdobyc pieniadze na nowych zasadach sprzedazy kielbasek na stadionie.Powodzenia. Za dlugo siedze w tym biznezie, aby nie znac zgubnych nastepstw zasady "Mierz sily na zamiary"....
    A kto to napisal ?
    Nie wiem:P, niech inny zgadują!

    musielku!
    nie badz taki zlosliwy!
    Jak widac Nickiego nie ma w skladzie ZKZ w tym roku.
    Hamill tez ostatnio cos malo jezdzi:) - wiec chyba nie powinnno byc tak zle.
    W Śmiglu jakas plotka krazy, ze Okon kuszony jest
    przez klub szwagra Piotra Śwista.... poczekajmy, zyczmy ZKZ-etowi aby w przyszlym roku nie starcil swej mocy bo mecze miedzy nami to sola zuzla!


    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •