Zobacz wyniki ankiety: Juz niebawem, bo we wtorek, zespol dziewieciokrotnuch mistrzyn Polski, pozna swoie rywalki w elimina

Głosujących
8. Ankieta zamknięta
  • Tak, Montex awansuje do fazy grupowej!

    4 50.00%
  • Niestety, Montex odpadnie w pierwszej rudznie eliminacji LM/

    1 12.50%
  • Niestety, Montex odpadnie w drugiej rundzie eliminacji LM.

    3 37.50%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Liga Mistrzow

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-10-2002
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Liga Mistrzow

    Juz niebawem, bo we wtorek, zespol dziewieciokrotnuch mistrzyn Polski, pozna swoie rywalki w eliminacjach do Rozgrywek Ligi Mistrzyn. Pytanie brzmi: Czy sadzicie ze MKS MONTEX LUBLIN awansuje do fazy grupowej LM. Moim skromnym zdaniem awansuje, pomimo powaznych oslabien. Trzymam kciuki za dziewczyny i zycze wszytskiego najlepszego!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że w tym roku będzie to bardzo trudne do osiągnięcia. Nie ma co ukrywać, odeszły bardzo doświadczone zawodniczki z Lublina i siła drużyny w ważnych spotkaniach napewno nie będzie już taka duża, jak chociażby przed rokiem.
    Mimo wszystko wierze...i mam nadzieje, że Montex podobnie jak Vive Kielce bedzie występował w tych elitarnych rozgrywkach !!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja mam nadzieje i sądze że najlepiej by było w takiej sytuacji zeby Montex nie wszedł do LM ponieaz to sa jak wiadomo dodatkowe koszty po pierwsze a po drugie jak narazie mam bardzo krótka ławke wiec nie ma co przemeczac dziewczyn
    VIVA MKS MONTEX LUBLIN

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-11-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    patrząc obiektywnie żeby awansować do LM musielibyśmy mieć niebywałe szczeście. Ale do II rundy chociaż powinniśmy wejść. Wejść by trafić na drużyne naszych przyjaciół z Ferencvaros Budapeszt ;) Byłby super wyjazd. A w I rundzie najlepiej by było trafić na zespół ze Słowacji, blisko i kulturalny kraj... no lub ewentualnie na Szwajcarki, bo Szwajcaria to jeden z najpiękniejszych krajów na świecie :-)

    http://www.mks-montex-lublin.glt.pl <--- najlepsza strona najlepszej drużyny.

    http://www.sportowefakty.pl

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LM w Lublinie ?

    Moim zdaniem Montex nie będzie w stanie powtórzyć już swoich sukcesów z poprzednich lat, ale (jeśli będzie miał szczęście w losowaniu) ma duże szanse na awans do fazy grupowej LM. więcej o szansach Lublinianek będziemy mogli napisać po losowaniu.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2003
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Montex nie będzie w stanie powtórzyć już swoich sukcesów z poprzednich lat, ale (jeśli będzie miał szczęście w losowaniu) ma duże szanse na awans do fazy grupowej LM. więcej o szansach Lublinianek będziemy mogli napisać po losowaniu.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2015
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bilety na mecz piłki nożnej Ligi Mistrzów Real Madrid – Shakhtar we Lwowie 11.25.2015

    Bilety na mecz piłki nożnej Ligi Mistrzów Real Madrid – Shakhtar we Lwowie 11.25.2015. Mamy bilety na dużej grupie, A22-A25 sektory, w cenie 360 zł za bilet. Geograficznie Jestem we Lwowie. Oleksandr, e-mail: miks4040[at]gmail.com

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    02-11-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ankietka wypełniona! Czekamy na wyniki końcowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •