Pokaż wyniki od 1 do 25 z 25

Wątek: Wypadek Crumpa w drodze z Krsko!!!!!!!!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2003
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wypadek Crumpa w drodze z Krsko!!!!!!!!!!!

    Jak przed chwila podalo radio PIK Jason Crump mial wypadek samochodowy na Slowenii, doslownie 120 km od Krsko.

    Podobno samochod przekoziolkowal.

    Crump doznal roznych obrazen, ale na szczescie jego zdrowiu nie zagraza niebezpieczenstwo.

    Smutny sezon, ehh...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jak ta nieszczesliwa sytuacja przelozy sie na jego dzisiejszy wystep przeciwko Bydgoszczy (o ile wogole wystartuje ???)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    O ja pitole :(

    no to polegliśmy.... :( a miało być tak pięknie

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I tak w to nie wierze!!!

    Coś mi tu śmierdzi, puki sam nie usłysze lub zobacze to w ten post nie uwierze. Pozdrawiam :)

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje, ze ta wiadomośc się niepotwierdzi. Bez Crumpa będzie ogromnie cięzko Apatorowi wygrac ten derbowy pojedynek. Jak ktoś będzie wiedział coś więcej na temat tego wypadku i tego, czy Crump jednak wystartuje w meczu, to niech zaraz da znać na forum.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale to prawda. Crump przebywa teraz w szpitalu.
    Na pewno bez szans na występ w dzisiejszym meczu. Wstępne, bardzo ogólne informacje mówią o conajmniej kilkutygodniowej przerwie w startach.


  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    nieeeee ;(
    mieli leciec tym samoletem razem a nie wymyslac!
    ps. czy ta wiadomosc jest na pewno sprawdzona?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DLACZEGO??

    Bez sensu, mialy byc takie zawody 7 uczestnikow grand prix a teraz?? Przykro mi z powodu wypadku, mam nadzieje ze i tak meczyk bedzie na dobrym poziomie.

    Pozdrawiam serdecznie

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    No to leżymy...........

    a więc teraz kolej na nas po wszystkich klubach przyszła kolejka na Apator.......no cóż zdrowie zawodnika najważniejsze oby szybko wrócił do pełnej sprawności.....Apator jedźcie dalej nie ma co narzekac prawie wszyscy mieli kontuzjowanych zawodników.....co za pieprzony sezon......,a przeciez mieli leciec samolotem wszyscy razem(Karwan załatwił) to któremus nie odpowiadało.....i tak bedę w Bydgoszcy a siły się znacznie wyrównały FORZA APATOR.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo zle sie stalo. Mialy byc dobre zawody z 7 zawodnikow z GP. Mam nadzieje ze Crumpowi nic sie nie stalo i dzisiaj pojedzie w Bydgoszczy.

    Pozdro

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo zle sie stalo. Mialy byc dobre zawody z 7 zawodnikow z GP. Mam nadzieje ze Crumpowi nic sie nie stalo i dzisiaj pojedzie w Bydgoszczy.


    myśle że pomimo nieobecnosci Crumpa zawody beda bardzo ciekawe.Teraz obydwa zespoly maja szanse rowne.50% na 50%

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy ktos mozepotwierdzic na 100% ze Crump mial; wypadek. O ktorej rzekomo PIK podal taka weiadomosc?

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, że tylko jedna, dwie osoby gdzieśtam słyszały o wypadku Crumpa!
    Co? Nikt więcej nie słucha tego radia PIK?
    Czemu w żadnym serwisie informacyjnym nie ma żadnej wzmianki o tym wypadku?

    Mam dziwne wrażenie że nie jest to prawda... i mam nadzieje że mam racje, bo szkoda jeśli kolejny zawodnik mniałby pauzować w rozgrywkach ligowych

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    nie wiem sjkad macie takie unformacje. Na stronie przegladu zuzlowego jest tel do sekretariatu klubu z Torunia. Zadzwonilem tam w tej sprawie. odpowiedz - nic nam na ten temat nie jest wiadome!!!! Mi ulzylo. Crumpowi nic sie nie stal;o . Dosyc tych kopntuzji!!! Mecz!!!! Krzyzacy do boju.
    PZDR

  15. Powrót do góry    #15
    Super Typer Grand Prix
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Straszna prawda czy makabryczny żart?

    Próbowałem znaleźć potwierdzenie tej informacji w internecie ale żaden z wiarygodnych serwisów nie wspomina o tym wypadku. Proszę o zamieszczenie stosownych linków

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Crump widzialem,ze wyjezdzal przed nami jakies 20 min i jechal z mala corka.Przez okolo 150 km mielismy ta sama droge co on i nie zauwazylem zadnego wypadku.Droga byla pusta i bezpieczna.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    to musi byc jakis zart, dzwoniłem do radia pik powiedzieli ze plotka do nich dotarła ale oni nic takiego nei podawali na antenie!!!
    mysle ze za taki zart autor tematu powinien zostac zbanowany!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba szukac jakis potwierdzonych zrodel a gdzie slyszeliscie niby ten tekst?????? bo jak narazie nikt nie podal zdnego wiarygodnego zrodla na 100 proc oprocz yasona (sekretariat) i co??? podobnonc mu nie jest

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście jestem podobnego zdania jak kolega dwa posty wyżej. Do chwili obecnej żaden z portali żużlowych nie podał takiej informacji na szczęście a ten wpis to tylko służyć miał jego autorowi do wprowadzenia zamieszania.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    to musi byc jakis zart, dzwoniłem do radia pik powiedzieli ze plotka do nich dotarła ale oni nic takiego nei podawali na antenie!!!
    Traktuje twoje słowa jako dowód w sprawie ;) Wygląda to na bardzo głupią plotkę więc temat zamykam. Autor wątku ma bana.



    ------------------



    Ponieważ od dnia wczorajszego już kilka osób powiadomiło mnie, że podana informacja prawdopodobnie jednak jest prawdziwa to jeszcze wczoraj zdjąłem bana autorowi wątku. Dzisiaj natomiast kolejna osoba poinformowała mnie, że faktycznie informacja o takim wypadku została podana w jednej z rozgłośni radiowych. W związku z tym otwieram temat.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja słyszałem w Radiu GRA o wypadku, ale jak powiedział Kantecki w radiu to nie Crump miał wypadek tylko jego ekipa. Podróżowali dwoma Busami i ten drugi miał wypadek.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli bana powinien dostac Champion :P:P:P

    a co do wypadku

    To przed meczem Sparta - GKS mowiono o tym w radiu, podano, ze Crump mial wypadek, pojechal do szpitala ale bardzo szybko opuscil szpital i obral kierunek --> Bydgoszcz takze widac ze radio Wroclaw wie wiecej niz PIK i nie zawsze nalezy podejmowac pochopne decyzje.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    czyli bana powinien dostac Champion :P:P:P
    Ej, no co :( ;)

    Jeden koleś mówi, że słyszał w radiu taką informację a drugi koleś mówi, że dzwonił do tego samego radia które się wypiera że taką informację podało. Komuś musiałem uwierzyć :)

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem jednym z tych, ktorzy potwierdzili szybko informacje o wypadku Crumpa (docierajace wisci nie mowily o tym, ze byl to bus jego mechanikow).
    Mysle, ze Anonymousowi nalezy sie rehabilitacja i przeprosiny, a jak dotad zadnych tego typu slow w tym watku nie widzialem.

    Ban nalezy sie niewatpliwie niejakiemu Andrzejowi. A Champion zanim podejmie decyzje o zbanowaniu kogokolwiek i zamknieciu tematu, powinien zebrac wiele informacji.
    Mysle, ze wiekszosc forumowiczow, to ludzie powazni i oddani temu sportowi. Wiec pochopne decyzje moga ich bolec.

    Nie widzialem zadnego komentarza ze strony Anonymousa. Facet dal swietne info, jako pierwszy, a spotkala go za to kara i pewnie nie czuje sie teraz dobrze.

    Prosze Championa o umieszczenie tematu: "Przeprosiny dla Anonymousa - za info o Crumpie" i wyciaganie go do gory, tak aby wszyscy widzieli temat chocby przez jakis czas (np. tydzien).

    Pozdrawiam

    P.S. Zwlaszcza Anonymousa! :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    stats_man

    a jak sie ustosunkujesz do przerwy w startach, o ktorej pisales?!

    moze jednak komu innemu trzeba te bany rozdzielic, he?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •