Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 66

Wątek: Snowboard

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Snowboard

    Snowboard!! To jest dopiero dyscyplina sportu!! Chcialbym kiedys sobie pojedzic!!Ale jak narazie moge sobie tylko popatrzec w TV!!Chcialem zebyscie wymieniali swoje doswiadczenia na temat tej dyscypliny!!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    doświadczenia... hehe... w moim przypadku ciężko to tak nazwać...
    jeździłem raz, wszyscy mówili że boli, a jednak nie. pojeździłem 2h i byłem w stanie już zjeżdżać sam z górki. wiele różnic względem nart nie ma, mnie jednak snowboard bardziej przypadł do gustu i w zimę (niedługo :)) wybieram się na jakiś obóz. Wtedy mam zamiar się nauczyć reszty, m.in. skakania, bo to mnie się najbardziej podoba. Na nartach już skakałem, bez żadnych akrobacji ale też jest zaje***fajnie.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak widać po avartarku... to po prostu kocham snowboard... no i Asieńkę oczywiście :P Na deseczce śmigam jakieś 5 lat. I dodam, że mam to szczęście że mieszkam w Jeleniej Górze... 15 km od Karpacza i 20 km od Szklarskiej Poręby i co najważniejsze 25 km od Harrachova -raju dla deskarzy w porównaniu z naszymi polskimi warunkami. Infrastruktura techniczna prawie jak w Alpach, ceny niskie, mało ludzi, świetne stoki, dwa razy więcej śniegu niż w Polsce!!!! Wypadu na deseczkę nie muszę planować... najdzie ochota to jadę :P

    twastara nie wytrzymałem i skomentuję co napisałeś...
    jeździłem raz, wszyscy mówili że boli, a jednak nie.
    skoro mówisz że nie boli to jakoś słabo jeździłeś... bo za pierwszym razem nawet ja nie upadasz za mocno na glebę to i tak pewne partie mięśni bolą i to strasznie... i gwarantuję, że na ból mięsni tricepsa od częstego wstawania ze śniegu nie ma mocnych.

    pojeździłem 2h i byłem w stanie już zjeżdżać sam z górki.
    pozostawię to bez komentarza... no chyba że ta górka miała 10 metrów i 5 stopni nachylenia. Nie ma możliwości aby ktoś kto zaczyna jeździć na desce po 2 godzinach był w stanie zjechać nawet z małą prędkością i metodą "listka" z łatwego stoku. Pierwsze godziny jazdy to nauka utrzymywania równowagi na krawędzi deski... takiego łapania równowagi nie da się przyspieszyć, potrzebny jest co najmniej jeden dzień treningów.

    wiele różnic względem nart nie ma,
    hi hi hi to tak jak by powiedzieć, że nie ma różnic między motocyklem a samochodem, w końcu i samochodem i motocyklem możemy jeździć :P

    Wtedy mam zamiar się nauczyć reszty, m.in. skakania, bo to mnie się najbardziej podoba.
    Życzę powodzenia w nauce skakania... tylko najlepiej na stoku gdzie jest jakaś pomoc medyczna i pomoc GOPRu albo TOPRu bo najczęstszą kontuzją skaczących snowboardzistów są połamane obojczyki albo kręgosłupy gdyż nogami nie ma zbyt wielkiego manewru i cała siła upadku skupia się na kręgosłupie i rękach.

    Mimo wszystko polecam wszystkim tę wspaniałą dyscyplinę sportu... jednak należy zachować "głowę" przy jej nauce i późniejszych szaleństwach. Nie ma nic wspanialszego niż poczucie wolności i swobody manewrów na stoku. Pęd powietrza i świst sunącej po śniegu deski na samą myśl przyprawia o dreszcze na plecach :P Ale sezon juz niebawem... połowa grudnia jest całkiem realnym terminem rozpoczęcia szusowania.

    twastara... powodzenia na stoku i bez zbytniego koloryzowania :P "złapałem taaaaaaaaaaką rybę" :P

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MYŚLĘ ŻE POLSKA PNIE SIĘ CORAZ WYŻEJ W HIERARCHII SWIATOWEJ. JAGNA KOLAŚIŃSKA-MARCZUŁAJTIS W ZAWODACH O PUCHAR SWIATA ZAJMUJE CZOŁOWE MIEJSCA. SZKODA TYLKO ŻE MAREK SĄSIADEK NIE STARTUJE JUŻ Z TAKIM POWODZEWNIEM W HALP-FEIFIE. MOGLIMY MIEC CO DO NIEGO WIELKIE NADZIEJE...ALE NIE JEST ZLE..OGÓLNIE TO TEN SPORT WEDŁUG MNIE ROZWIJA SIĘ W NASZYM KRAJU BARDZO PORAWNIE...

    //Bax - Big Aga zwróciła ci już raz uwagę, teraz ja to czynię - w czasie pisania posta wyłącz Caps Locka! Duże litery bardzo utrudniają czytanie tekstu - raven//

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe dla mnie ten sport jest brutalny:PKiedys jak zjezdzalem to sobie zlamalem obojczyk:D:DOstra dyscyplina ale super jazda:)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Duszku... brutalny to jest każdy sport jak się go uprawia w wersji ekstremalnej... snowboard extreme jest bardzo niebezpieczny. Skakanie, napowietrzne ewolucje mogą doprowadzić do kontuzji i złamań. Jednak w normalnych warunkach, na dobrze przygotowanym stoku i z zachowaniem wyobraźni na pewno nie jest bardziej niebezpieczny od narciarstwa.
    Z własnego, już całkiem sporego, doświadczenia wiem kjakie częsci ciała są najbardziej narażone na kontuzje przy upadkach. W przeciwieństwie do nart przy snowboardzie istnieje małe ryzyko kontuzji nóg. Bardziej narażone są ece i bark, gdyż przy upadku siła skupia się własnie na rękach. Nogi z uwagi na to że są unieruchomione nie mają prawa ulec skręceniu jak w przypadku nart.
    Radzę każdemu, aby przed pójściem pierwszy raz na stok, zapoznał się z jakąś literaturą odnośnie snowboardu, techniki skrętu, padania itp., lub jak go stać wykupił kilka lekcji u instruktora tej dyscypliny. Nauka samemu trwa znacznie dłużej i na początku można złapać złe nawyki, które prowadzić mogą do różnego rodzaju kontuzji.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jagna Kolasińska-Marczułajtis mimo udanych pierwszych tegorocznych startów nie zmienia celów jakie postawiła sobie przed sezonem. – Chcę regularnie znajdować się w finałowych „szesnastkach – mówi snowboardzistka.

    - Będę starała się utrzymać w gronie najlepszych na świecie zawodniczek. Startami w zawodach Pucharu Świata zamierzam budować formę na mistrzostwa świata w 2005 roku – dodaje. Najbliższe plany zawodniczki to wyjazd na treningi do Kaprun, a później starty w zawodach PŚ w Szwecji. Jagna opuści natomiast starty w imprezach w Kandzie i Stanach Zjednoczonych.



  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Karpaczu powstała profesjonalna rynna snowboardowa Half-Pipe, która będzie służyła przez następne lata amatorom większych emocji na deseczce. Posiada wymiary zgodne ze światowymi normami i wymogami FIS, posiada system naśnieżania i wieczornego oświetlenia. Mam nadzieję, że stolica polskiego snowboardu jakim jest Karpacz tylko umocni swoją pozycję. Czekamy tylko na powstanie Hyde Parku z wieloma rampami i skoczniami, które będą sciągały najlepszych snowboardzistów z Polski i być może świata na zawodach.
    Rynna snowboardowa znajduje się przy ul. Strażackiej w sąsiedztwie dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Kopę (Śnieżkę).

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko pięknie...ale coś zimy nie widać, a jeździć się chce :(:(:(

    Grudzień się zbliża, a pogoda za nic nie chce być łaskawa dla fanów sportów zimowych. Za oknem zielono, w górach ani grama śniegu a na termometrach +12 C :(.

    Zanim będą odpowiednie warunki na stokach to coś czuję grudzień będzie się już kończył.

    No nic trzeba cierpliwie czekać, aż założy się deseczkę po raz pierwszy w tym sezonie.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto by się jeszcze w czwartek spodziewał, że w niedzielę będzie inauguracja sezonu :P Tak włąsnie się stało... opady sobotniego śniegu wystarczyły aby pośmigać na świeżym puchu na Łysej Górze (koło Jeleniej Góry)

    Teraz czekam na pełną inaugurację sezonu na naśnieżonych stokach Karkonoszy... sezon przed nami panowie i panie :P

  11. Powrót do góry    #11
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Skoro jezdzicie sami, to i podepne tutaj temacik zwiazany z naszymi polskimi gwiazadmi- mam tu na myśli Jagnę Marczułajtis:)

    Jagna Kolasińska-Marczułajtis zajęła czwarte miejsce w slalomie gigancie równoległym snowboardowego Pucharu Świata w niemieckim Berchtesgaden. To największe osiągnięcie Polki w tej konkurencji. Zwyciężyła Szwajcarka Daniela Meuli.


    Nie udał się natomiast start pozostałym reprezentantkom Polski. Zarówno Małgorzata Kukucz (AZS AWF Kraków Zakopane) jak i Blanka Isielonis (KSS Kraków) nie ukończyły eliminacji.

    Jagna Kolasińska-Marczułajtis (AZS AWF Kraków Zakopane) awansowała do najlepszej "16" z piątym czasem. Potem wyeliminowała Niemkę Amelie Kober i Austriaczkę Marion Kreiner. W walce o finał spotkała się z odwieczną rywalką Julią Pomagalski. W pierwszym przejeździe pokonała Francuzkę o 30 setnych sekundy, jednak ostatecznie musiała uznać jej wyższość tego dnia.

    Podobnie było w pojedynku o trzecie miejsce, w którym Marczułajtis, po wygraniu pierwszego przejazdu z Isabelle Blanc (o 70 setnych sekundy), w drugim nie sprostała Francuzce.

    Czwarte miejsce w slalomie gigancie równoległym wywalczone przez Marczułajtis w Berchtesgaden jest jej najlepszym wynikiem w historii pucharowych startów w tej konkurencji. Największy zaś sukces odniosła 6 stycznia w Bad Gastein, gdzie zwyciężyła w slalomie równoległym, pokonując w finale Julię Pomagalski.

    Wyniki - mężczyźni:

    1. Gilles Jaquet (Szwajcaria)
    2. Richard Rikardsson (Szwecja)
    3. Andreas Prommegger (Austria)
    4. Roland Haldi (Szwajcaria)

    kobiety

    1. Daniela Meuli (Szwajcaria)
    2. Julie Pomagalski (Francja)
    3. Isabelle Blanc (Francja)
    4. Jagna Kolasińska-Marczułajtis (Polska)
    za onet.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-03-2003
    Postów
    2,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co to się dzieje w tej Polsce ?. Justyna Kowalczyk zdobywa złoto na MŚJ w biegach narciarskich, Tomasz Sikora zdobywa srebrny medal na MŚ SENIORÓW :) w biathlonie teraz Ligocka snowboardową mistrzynią świata juniorów. Brawo Polscy sportowcy zimowi, może coś się odmieni w tym Polskim sporcie zimowym ? i po Adamie Małyszu są "następcy".

    Ligocka snowboardową mistrzynią świata juniorów

    Paulina Ligocka (CCS Cieszyn) wywalczyła w niemieckiej miejscowości Oberwiesenthal koło czeskiej granicy złoty medal snowboardowych mistrzostw świata juniorów FIS w skokach (big air).

    Zaraz po odegraniu Mazurka Dąbrowskiego zawodniczka została zabrana na badanie antydopingowe, które potrwało ponad pół godziny.

    "Piłam wodę mineralną, bo chciałam szybko spełnić ten wymóg, jednak nie udało się. Może przyspieszyłabym piwem, ale nie bardzo lubię" - powiedziała Ligocka. Zapytana, czy nie boi się wyniku badania, odparła: "Absolutnie! Mogę spać spokojnie. To druga w mojej karierze kontrola poza granicami kraju. Pierwszą miałam dwa lata temu we Włoszech po czwartym miejscu w halfpipe w mistrzostwach świata juniorów".

    "Pogoda nie była najlepsza, a brak słońca, wiatr i szarość dnia nie nastrajały optymistycznie podczas eliminacji. Ale w finale, przy rzęsistych światłach, była świetna sceneria i super atmosfera stworzona przez setki widzów" - dodała niespełna 20-letnia Ligocka, która snowboard uprawia od siedmiu lat. Jest studentką wydziału marketingu i zarządzania katowickiej AZS AWF. Cieszynianka często podkreśla, że urodziła się w Gliwicach.

    Paulina Ligocka jest pierwszą Polką i drugą osobą w kraju po Adamie Małyszu, która stanęła na podium Pucharu Świata FIS w konkurencjach zimowych. Rok temu zajęła trzecie miejsce w halfpipe.

    Rodzina Ligockich upodobała sobie snowboard. 23-letni brat Pauliny - Szczepan Ligocki sędziuje i startuje (w tym roku zdobył nieoczekiwanie wicemistrzostwo Polski w halpipe). Dwóch kuzynów - 18-letni Michał i 22-letni Mateusz są zawodnikami, a trzeci - 24- letni Łukasz, jest sędzią tej dyscypliny.

    "Co ja mogę powiedzieć o córce? Jest taka fajna, grzeczna" - rzekła Blandyna Ligocka, której mąż, Władysław, jest trenerem snowboardowej kadry.

    źródło: onet.pl

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    w telewizji można popatrzec, choc tez sa ciekawsze dycypliny, ale uprawiac, no to trzeba byc nieco stuknietym :P(o to sie chyba zadne snowbordzista nie obrazi, bo pewnie sami sie za tkaich poniekad uwazaja), sam mialem okazje jakies 15 minut pocwiczyc na tym.... ale nic 2 razy z jakiegos smiesznie malego stoku sie tylko wwyalamem, a wstawac ciezko, no i olalem, wiec deski jzu nie zalozylem, zbyt banalne jak dla mnie :D do tego mieszkac w gdnasku nie jestemw stanie cwiczyc diosc swodobniem, dlateog wole narty :D(zjazdowe czy biegowe :) ), latwiej, przyjemniej, bezpieczniej :). W całości zawody obejrzałem kilka razy w tym IO w salt lake city, ten całyh slalom rownoleglyz jagna.... od teogo czasu jzu jej nie widizalem anwet na PŚ...powodzenia zycze wszyhstkim snowbordzista, bo przyda się napewno :D

  14. Powrót do góry    #14
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    PŚ: Kolasińska-Marczułajtis szósta w Sapporo

    Jagna Kolasińska-Marczułajtis (AZS AWF Kraków Zakopane) zajęła w Sapporo-Makomanai szóste miejsce w slalomie równoległym zawodów snowboardowego Pucharu Świata. Zwyciężyła Francuzka Julie Pomagalski.


    W ćwierćfinale Polka w obu przejazdach była wolniejsza od Szwedki Sary Fischer.

    W klasyfikacji PŚ w slalomie i slalomie gigancie równoległym Kolasińska-Marczułajtis z dorobkiem 4170 pkt plasuje się na siódmej pozycji. Prowadzi Szwajcarka Daniela Meuli - 9890 pkt.

    Rywalizację mężczyzn w slalomie równoległym wygrał Francuz Mathieu Bozzetto. Liderem PŚ jest Austriak Siegfried Grabner - 7700 pkt.

    Wyniki slalomu równoległego:

    mężczyźni

    1. Mathieu Bozzetto (Francja)
    2. Jasey Jay Anderson (Kanada)
    3. Daniel Biveson (Szwecja)
    4. Simon Schoch (Szwajcaria)

    Klasyfikacja PŚ:

    1. Siegfried Grabner 7700
    2. Bozzetto 6237,6
    3. Urs Eiselin (Szwajcaria) 6010

    kobiety

    1. Julie Pomagalski (Francja)
    2. Isabelle Blanc (Francja)
    3. Ursula Bruhin (Szwajcaria)
    4. Sara Fischer (Szwecja)
    5. Swietłana Bołdikowa (Rosja)
    6. Jagna Kołasinska-Marczułajtis (Polska)

    Klasyfikacja PŚ:

    1. Daniela Meuli (Szwajcaria) 9890
    2. Bruhin 7170
    3. Pomagalski 6300 ...
    7. Kolasińska-Marczułajtis 4170
    źródło: onet.pl

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący Awatar twist
    Dołączył
    31-07-2014
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja od dziecka jeżdżę na nartach i jak raz spróbowałem na snowboardzie to myślałem, że się zabiję Nie jest to dla mnie sport, jakoś nie mogłem nabrać pewności do jednej dechy pod nogami, chociaż zazdroszczę snowboardzistom butów, bo narciarskie nie są byt wygodne np do wchodzenia czy wychodzenia z kolejki
    Swój sprzęt kupuję tylko Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cała moja rodzina uczy się jazdy na snowboardzie. Nauka sprawia Nam wiele radości. Już nie możemy doczekać się zimy. Z pewnością nigdy nie będziemy siedzieć na kanapie w czasie ferii.
    Nasze dzieci na początku nie chodziły do fotografa, bo brakowało Nam właściwie na wszystko. To się zmieniło, gdy mąż zaczął pracować poza granicami kraju. Teraz nie tylko odkładamy pieniądze na zakup własnego mieszkania, ale i zrobiliśmy pierwszą sesje fotograficzną. Ukryta zawartość z którym profesjonalistą nawiązaliśmy współpracę.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witajcie, wybieram się po raz pierwszy na snowboard, czy ktoś może mi przekazać swoje doświadczenia? W głównej mierze chodzi mi o rozgrzewkę przed takim wyjazdem, być może jakieś witaminy na stawy powinnam zacząć przyjmować? Chcę uniknąć kontuzji, aczkolwiek wiem, że to nieuniknione

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    19-01-2015
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja w tym sezonie zacząłem przygodę ze snowboardem. Wyciągnął mnie mój brat, który już miał rok doświadczenie. Po pierwszej wizycie na stoku tak mi sie spodobało, że zwariowałem na punkcie tej dyscypliny, serio . Przed następnym wyjazdem brat miał sobie kupic wreszcie swój sprzęt, a ja na fali zafascynowania postanowiłem, że skoro tak mi się podoba, to po co mam wydawać w wypożyczalni jak i tak w końcu na to samo wyjdzie. Kupiłem wszystko buty, deske, kurtkę, spodnie... Wydałem kupę siana, całą swoją wypłatę, ale jestem taki mega zadowolony. Przy okazji jakby ktoś kupował jakiś sprzęt polecam snowshop.pl. My z bratem trochę popłynęliśmy bo on kupił na aledrogo, a gdyby kupował tam gdzie ja to wyszłoby taniej, dzięki programowi zakupowemu jaki oferują, coś w stylu punktów na stacji benzynowej. Można tam nawet znaleźć używany sprzęt, co prawda nie będę polecał w ciemno, ale myślę, że skoro to co kupiłem nie miało żadnych wad, błyszczało i świeciło, to tutaj też nie będą oferować jakiegoś szajsu. Narazie widziałem tylko narty w ofercie, ale to trzeba sprawdzać, może pojedynczą deskę też dostaniemy.

    No, ale mniejsza o to. Naprawdę polecam każdemu kto jeszcze nie był na stoku wybrać się, ekstra zabawa! Instruktor na początek, ale po sobie mogę powiedzieć, że dużo szybszy progres nauki jest bez instruktora, ja tak przynajmniej miałem. Nie wiem może bałem się, że go zabije

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    02-03-2015
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy nauka snowboardu jest trudna?

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piotras142 Zobacz posta
    Snowboard!! To jest dopiero dyscyplina sportu!! Chcialbym kiedys sobie pojedzic!!Ale jak narazie moge sobie tylko popatrzec w TV!!Chcialem zebyscie wymieniali swoje doswiadczenia na temat tej dyscypliny!!
    snowboard jest genialny Mój chlopak uczy mnie już od dwóch lat gdy tylko mamy okazje na urlop w górach. Polecam, ale ważna jest równowaga.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący Awatar adamina
    Dołączył
    23-06-2015
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja jeżdżę na snowboardzie chociaż mój chłopak i większość ekipy dają na nartach! Mówią, że robię im lód na stokach Ale tak naprawdę to nie czują tego klimatu deski!

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie mogę się doczekać zimy.. choć z drugiej strony jest to doskonały czas na zakupy poza sezonem

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Polecacie jakies dobrze zaopatrzone sklepy www? Wlasnie musze poszukac troche sprzetu w dobrych cenach poki sezon na zakupy.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nauka

    Witam, a czy macie jakiś instruktorów jazdy, których szczególnie polecacie? Albo miejsca, w których warto byłoby zacząć naukę?

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawelstolik Zobacz posta
    Witam, a czy macie jakiś instruktorów jazdy, których szczególnie polecacie? Albo miejsca, w których warto byłoby zacząć naukę?

    Po co za to płacić? Ja pamiętam jak x lat temu się uczyłem to pojechalem w gory ze znajomymi, wzialem deche z wypozyczalni, wjechalem wyciagiem na gore i nie bylo odwrotu. Pierwsze 2 zjazdy dupa i kolana cale poobijane, ale za 3 juz wychodzilo. Najlepszy sposob.

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pytanie z innej beczki, polecacie produkty Under Armour? jest promocja w Presto, i zastanawiam się nad zakupem

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juz nie mozemy sie doczekac na wyjazd do karpacza na Half Pipe Tam fajnie mozna sie pobawic. Widze ze duzo tu fanow snowbordu wiec po rady sie bedzie trzeba teraz do Was zwracac

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Po co za to płacić? Ja pamiętam jak x lat temu się uczyłem to pojechalem w gory ze znajomymi, wzialem deche z wypozyczalni, wjechalem wyciagiem na gore i nie bylo odwrotu. Pierwsze 2 zjazdy dupa i kolana cale poobijane, ale za 3 juz wychodzilo. Najlepszy sposob.
    Po to żeby nie robić głupich błędów i nie nabawić się kontuzji? Co jak co ale na snowboardzie można sobie zepsuć kolano do końca życia, nie polecam - boli. Na początku uczyłem się sam do pierwszego przegięcia przez złą postawę.. Warto zaufać człowiekowi, który żyje z uczenia sportu innych, co więcej nauczy Cię jak czerpać jak najwięcej radości, pozdrawiam serdecznie!

    Oczywiście wiem, często przeszkoda u nas są niskie zarobki, co zrobić

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    27-09-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie polecic jakis niegrogi ośrodek gdzie pojeżdze i znajde instruktora?

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ja się już nie mogę doczekać sezonu, marzy mi się zjazd na moim nowym snowboardzie

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2015
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Możecie mi polecić jakiś dobry sprzęt? Chodzi mi o strój (marki) + deska i buty oczywiście. Jestem początkujący... :/

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2015
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poleciłbym Ci podjechanie do Decathlonu i spojrzenie na markę Wedze. Nie jest może z najwyższej półki ale na początek wystarczy a w sklepie Ci wszystko podpowiedzą.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2015
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jeżdżę na snowboardzie już 10 lat i naprawdę uwielbiam tą dyscyplinę sportu! Co zimę staram się gdzieś jeździć, do tej pory najbardziej podobało mi się we Włoszech. W tym roku wybieram się do Francji. Także kupuj dechę i na stok!

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zosiaopasek Zobacz posta
    W tym roku wybieram się do Francji.
    We Francji jest bombowo, ale ja bym jednak został przy Włoszech..np jakies Livigno.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący Awatar zulco
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Snowbord

    Ja się jakoś jeszcze nie zebrałem żeby pojeździć po śniegu. Jeżdżę rekreacyjnie na longbordzie, ale na śniegu to na pewno będzie co innego.
    Zobaczymy, może w tym roku by się udało.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    11-01-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co powiecie na Szwajcarie bałtowską - warto się na nią wybrać z deską?
    Wygrywa ten co ma w życiu zabawy!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2014
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Da się w tym roku pojeździć gdzieś amatorsko ale w Polsce? Śnieg jest?

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący Awatar berlintravel
    Dołączył
    05-02-2016
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to już chyba po sezonie. Nawet jeśli coś jest otwarte, to nie liczyłbym na super zjazdy. Zima była ale się zmyła. Polecam alpy

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2016
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może i po sezonie ale nie ma co się lenić bo stracimy to czego się nauczyliśmy na stoku. Są ludzie którym nauka jakiegoś nowego sportu przychodzi bardzo łatwo a to dzięki świetnej koordynacji. Jeżeli nie wypracuje się koordynacji w szkole na W-fie bo np: miało się W-F tak niskich lotów że szkoda gadać to można to nadrobić ćwiczeniami na koordynacje. Ja trenuję koordynacje na zajęciach w Saturn Fitness na Targówku. Trenuję cały rok z moją dziewczyną i świetnie się przy tym bawimy a jak nadchodzi sezon to dużo łatwiej nam idzie jazda niż jak byśmy leżeli przed telewizorem i nic nie robili.

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie jakieś porady dla świerzaków i jak się przygotować do nauki jazdy na snowboardzie? Jakieś ćwiczenia na wzmocnienie nóg?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez espresso Zobacz posta
    Macie jakieś porady dla świerzaków i jak się przygotować do nauki jazdy na snowboardzie? Jakieś ćwiczenia na wzmocnienie nóg?
    Nie wydaje mi się, aby jakieś szczególne przygotowanie było potrzebne. Ja się uczyłem bez żadnego przegotowania i nie było większych problemów.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Ja mialem takie przygotowanie, ze na dole na stoku wypilem 2 grzańce i dałem się złapać na hasła typu " Dawaj z nami na górę, to jest proste - zobaczysz ". No i wbiłem się na wyciąg w Harrachovie, z którego już pierwszego dzwona zaliczyłem na zjeździe z niego, a pozniej podążyłem za kolegami na czerwoną trasę ( na prawo od wyciągu przy skoczni ) i tyle co gleb zaliczylem na tych muldach, to ciezko policzyc..ale na samym dole kolejny grzaniec i drugi raz jakos poszlo

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    13-05-2016
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyli po prostu zakładam snowboard i albo szybko załapię o co chodzi albo będę toczyć się z górki... Zobaczymy co sezon zimowy przyniesie Nie mogę się doczekać. Czechy brzmią jak dobry kierunek.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący Awatar AmaWeb96
    Dołączył
    08-06-2016
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że warto skorzystać z 1-2 lekcji na samym początku. Jak się uczymy sami to niestety robimy to często z błędami, które później jest się trudno oduczyć.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik Awatar Mocarny
    Dołączył
    01-09-2015
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    A uprawia ktoś z Was snowkiting?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •