Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kontuzja BRHELA , ponownie SZWECJA !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2003
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja BRHELA , ponownie SZWECJA !!!

    Źle się dzieje w państwie Szweckim , kolejny zawodnik traci zdrowie. Przecież trzeba coś z tym zrobić. Ja proponuję przeprowadzić ponowne analizy licencji obiektów.
    Oto cytat za speedway.info.pl :
    Fatalnie zakończył się dla popularnego "Boba" ostatni występ w lidze szwedzkiej. Zawodnik reprezentujący w Polsce barwy Jasola Rzeszów już w pierwszym wyścigu meczu pomiędzy Kaparną i Valsarną zaliczył upadek doznając złamania obojczyka.

    Dołączył więc Czech do kontuzjowanych Piotra Winiarza oraz Mariana Micała osłabiając tym samym bardzo wyraźnie drużynę z nad Wisłoka, którą w niedziele czeka niezwykle trudny wyjazdowy pojedynek w Gorzowie, gdzie w obecnej sytuacji kadrowej rzeszowianie są praktycznie skazani na niepowodzenie. Cóż, nie pozostaje w takim wypadku nic innego jak życzyć całej trójce szybkiego powrotu do zdrowia i żywić nadzieję, że limit pecha został już w tym sezonie w obozie Jasola definitywnie wyczerpany!


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie nie ma co panikowac, czy na naszych torach narzekamy na mala ilosc kontuzji? raczej nie bo tez ich sporo i to moze spotkac kazdego, nawet na basenie (np. Ł. Jankowski).
    dlatego nie tragizujmy.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wystarczy tych kontuzji!!!

    Kontuzja za kontuzją! W Szwecji, Anglii, Polsce. Kochani żużlowcy, wyluzujcie troszkę... Nie można za wszelką cenę jechać do przodu!!! Zamknijcie czasem gaz... Niedługo nie będzie miał już kto jeździć. Chyba nikt tego nie chce, prawda?

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kontuzje.. kontuzje obojetnie czy to w Polsce , czy to w Szwecji, Angli, Dani, Rosji czy Czechach. Kontuzja to kontuzja i tyle :(:( Jedna mniejsza druga wieksza ale najlepiej jak by ich nie bylo wogole czego niestety nie da sie ominac. Mam nadzieje ze Brhel sie szybko pozbiera no i pojezdzi jeszcze w tym sezonie. Kontuzji jak na ten sezon jest az nad to i mam nadzieje ze juz koniec !!!

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Życzył bym wam eksrtaklasy Pozdrowienia dla Mariusza Węgrzyka

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mnie to tam nie martwi!!!

    Kontuzja Brhela nie martwi mnie specjalnie,bo już nie długo spotkanie Kolejarz-Jasol!!!!!!Hehehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •