Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Czy Walasek przydałby się ZKŻ-owi w 2004 roku?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Walasek przydałby się ZKŻ-owi w 2004 roku?

    Na wstepie odrazu prosze moderatorow o nieusuwanie tego tematu. Temat bowiem jest bardzo goracy. Ostatnimi czasy Grzesiu Walasek notorycznie slabo startuje. Niezadowoleni sa i kibice, i dzialacze czestochowskiego klubu. Widac wyraznie ze cos w tym sezonie mu nie pasuje. Smiem powatpiewac czy dzialacze beda chcieli widziec walaska w skladzie Wlokniarz na sezon 2004, oraz czy sam zawodnik bedzie chcial zostac pod Jasna Gora. Zmiany w kontrakcie, presja jaka na nim ciazy, apewno dobrze nie wplywa na zawodnika. Z drugiej jednak strony ilez mozna tolerowac tak slaba jazde zawodnika, ktory w ostatnich latach byl ostoja CKM-u?? W wywiadzie ktory udzielil Walasek jednemu z zielonogorskich radi po meczu ZKZ-CKM, zapytany czy chcialby wrocic do Zielonej Gory, oznajmil iz wladze w klubie sie zmienily, bo wczesniejsze robily w tej materii spore problemy z powrotem do macierzy. Widac wiec ze istnieje maly konflikt na lini zawodnik-klub(CKM). W takim razie czy nie przydaloby sie ponownie sprowadzic Walaska do naszejdruzyny, odbudowac jego bardzo wysoka forme i walczyc o najwyzsze laury z jak najwieksza iloscia wychowankow? Protas raczej nie wroci bo jak wiadomo sianko w Toruniu wieksze, a Walasek wydaje mi sie teskni za Zielona Gora, i ja osobiscie chcetnie widzialbym go w skladzie na nastepny sezon. Piszcie ludki co o tym sadzicie. Jeszcze raz rosze moderatorow o nie kasowanie watku. Pozdro:)

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Ja powtarzam wciąż i będę powtarzał : Grzesiu , wracaj do Zielonej Góry !!! Wspólnie odbudujemy to, co zatraciłeś gdzieś pod Jasną Górą. To oczywiste, że obecne problemy Grzegorza są przejściowe, bo jest to jednak klasowy zawodnik i myślę, że wkrótce znowu zabłyśnie. Wiem, że niektórzy kibice zielonogórscy nie lubią Walaska, ale myślę, że jak przyzwyczaili się do Świstaka, to spróbują zmienić zdanie również o Grześku . I znowu ta zabójcza para : Walasek-Huszcza . Pamiętacie te wyścigi parę lat temu ?? Mało który zawodnik gości się mógł przeciwwstawić. Nieokrzesany wtedy junior i doświadczony "Dziadek" :)Naprawdę to byłby dobry ruch transferowy...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    A ja mam odmienne zdanie. Niech Walas spada na drzewo banany prostować. Czy już wszyscy zapomnieli w jakich okolicznościach odchodził z Zielonej. Z wszystkimi się wykłócał, a gdy były problemy z wypłacaniem pieniędzy na czas wywołał wręcz wojnę z działaczami, mimo iż zarabiał wtedy zdecydowanie najwięcej w klubie. Inni zawodnicy choć także niezadowoleni z panującej wówczas sytuacji finansowej klubu po prostu cierpliwie czekali. Dla Walaska liczyło się tylko siano i miał w d... gdzie będzie jeździł. W ogóle nie utożsamiał się z klubem. Dostał ofertę z Czewy i zamiast spokojnie odejść to zanim to zrobił urządził niezły spektakl dla prasy twierdząc jaka krzywda działa się w klubie. Na początku tego sezonu na spotkaniu z kibicami w Czewie zapytany czy nie chciałby wrócić do Zielonej Góry, odpowiedział, że nie ma mowy, bo w Włókniarzu zarabia znacznie więcej niż mógłby zarobić w swoim rodzinnym mieście. Teraz natomiast kiedy widzi, że jego miejsce w Czewie (na skutek totalnego olewnictwa) jest zagrożone z pewnością myśli po cichu o powrocie do Zielonki. Z kasą (przynajmniej na razie) nie jest najgorzej, a miejsce w składzie byłoby łatwiej wywalczyć. Ale mam nadzieję, że władze naszego klubu nawet nie podejmą rozmów z tym sprzedawczykiem i chciwcem na mamonę.

    PS. Pozdrawiam wszystkich kibiców najpiękniejszego sportu na świecie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Prawda ze Walasek sie kłucił ale zauwaz ze wtedy równiez były inne władze , i jak sam Grzesiu mówił teraz by z chęcią wrócił bo własnie władze w klubie sie zmieniły.
    Mysle ze Grzesiu przydałby sie nam , dla niego idealną pozycja byloby meijsce drugiego rezerwowego !!. Mysle ze Grzesiu zapoczatkuje wielkie powroty do Falubazu , najpierw a pózniej Protas i byłoby git.

    Pozdro
    Tylko Falubaz!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Moim zdaniem powinien odejśc z włókniarza przede wszystkim ,bo jeżeli ja kibic ,który jestem tolerancyjny i nie raz go broniłem przed kolegami zaczynam powoli tracić argumenty nawet by samego siebie do niego przekonać. Najgorzej boli że wiem że tego gościa stać na dużo a tu odwala taką kaszankę mozna wybaczyć jedną wpadkę dwie , ale nie tyle wszyscy przecież widzą że ważny mecz mało punktów mecz o pietruszke dużo punktów i jeszcze wielka manifestacja swojej klasy. Coś tu jest nie tak i dlatego by nie psuć krwi częstochowianom którzy mniej czy bardziej wdzięczni mu są za niektóre wystepy i by nie nazywać tego co Grzesiu teraz robi po imieniu mówie: Walasek odejdź po tym sezonie ,ale pamiętaj nie pal za sobą mostów co widać uczyniłeś w ZG bo niektórzy kibice do tej pory Ci to pamietaja.
    p.s. Oj włodarze czętochowscy badz co bądz w niektórych sprawach bardzo obrotni popełnili wielka gafę zostawiając walaska a nie biorąc do składu drabika szkoda :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale czy Walasek chce wrócić?

    Na spotkaniu z kibicami Grześ mówił, że w Częstochowie ma znacznie lepsze warunki...
    Może ostatnio zmienił zdanie?:P
    Ale po spotkaniu w Zielonej Górze to chyba można wyciągnąć wnioski, że wcale go tam nie chcecie, taka ogólna nienawiść panowała na trybunach.
    A zawodnik dobry, ma potencjalne możliwości, zwłaszcza ze słabszymi przeciwnikami.:)

    Tak na poważnie, przecież jeździł dobrze w Częstochowie i dzięki jego postawie wygraliśmy trochę meczy, teraz widać ma kłopoty po kontuzji i może ze sprzętem, jest w dołku ale ja bym go nie przekreślał.
    Może rzeczywiście powienien odejść z Częstochowy jeżeli obecny klimat w klubie mu nie pasuje, na pewno musi trochę spraw przemyśleć.
    Poza tym nawet jak odejdzie to niekoniecznie musi to być Zielona Góra...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    Jestem Za !!!

    Walasek to zawodnik który nie może być atakowany ze wszystkich stron kiedy jest w dołku. Wiadomo, że każdy zawodnik przechodzi mniejszy lub większy kryzys który może być spowodowany wieloma czynnikami, a rolą trenera i działaczy klubu który reprezentuje powinna być jak największa pomoc (psychiczna, materialna itd.) w tym okresie aby odbudować w możliwie krótkim czasie formę zawodnika. Niestety działacze i kibice CKM-u nie chcą lub nie umią się z tym faktem pogodzić. Myślę, że dobrym przykładem może być osoba P. Śwista na którym niejeden kibic już postawił krzyżyk a on potrafił w jakże ważnym meczu się odnaleźć.
    Reasumując to twierdzę, że z Walaska byłoby jeszcze dużo pożytku w ZKŻ-cie oczywiście pod warunkiem rozsądnego podejścia do tematu zarówno przez działaczy ZKŻ-tu jak i samego zawodnika.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Andariel - gratuluje obiektywizmu.

    Masz całkowitą rację, pewnie, że nie musi to być ZKŻ lecz z drugiej strony czemu nie.
    Zgadzamy się wspólnie, że Walasek potencjał jednak ma.
    A zatem gdzie leży przyczyna jego słabszych występów. Ja mogę się tylko domyślać i myślę, że błędem była tak ostra krytyka Walaska ze skutkami ekonomicznymi włącznie po niedawnych słabych występach Grzesia, odniosła ona odwrotny skutek.Myślę, że Walasek potrzebował w chwili kryzysu konkretnej pomocy działaczy waszego klubu (niekoniecznie finansowej) a nie gradu krytyki dosłownie ze wszystkich stron.

    P.s.
    A tak na marginesie to muszę dopowiedzieć, że CKM pokazał dobrą jazdę w zielonce, w tym dniu jednak miejscowi byli wyraźnie lepsi i zwyciężyli po zaciętym meczu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    fan_falubaz, zgadzam się z tobą, że wtedy były inne władze w klubie, ale myślę że nie ma to większego znaczenia. Klub borykał się wtedy z brakiem pieniędzy i tylko o nie Walaskowi chodziło. Zgadzam się, że każdy żużlowiec powinien mieć pieniądze wypłacane na czas, ale niestety realia są takie jakie są. Większość zawodników potrafi jednak zrozumieć trudną sytuację panującą w wielu klubach i są gotowi na daleko idącą współpracę z zarządem. Przykładem tego jest m.in. Tomek Gollob. Klub zalegał mu w ubiegłym roku sporo forsy, a on zamiast odejść do innego klubu (spokojnie mógłby dziś jeździć choćby we Wrocławiu), zaproponował władzom Polonii Bydgoszcz obniżenie swojego kontraktu!!! Czy ktoś wyobraża sobie takie zachowanie ze strony Walaska. Tomek G. potwierdził tym samym, że zależy mu na dobru klubu. Dla Walaska, Ułamka i jeszcze paru innych "gwiazd" naszego speedway'a nie istotne jest w jakim klubie jeżdżą. Dla nich barwy klubowe, szacunek kibiców, tradycje klubu to są pojęcia abstrakcyjne. Najważniejsza jest bowiem kasa. Reasumując, błagam nie wywierajmy presji na naszych działaczy by podpisywali kontrakt z tym sprzedawczykiem, bo w przyszłości doprowadzi on nasz klub do ruiny. A jak będą już kłopoty to się wypnie na wszystkich i poszuka nowych pracodawców ("frajerów").

    PS. Pozdrawiam wszystkich kibiców najpiękniejszego sportu na świecie

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odnosnie Grzegorza Walaska powiem tak...
    Zawsze mialem mieszane odczucia co do tego zawodnika, nawet siegajac pamiecia do Jego juniorskiej kariery. Niewatpliwie Walasek to zawodnik utalentowany, o sporych umiejetnosciach ale rownoczesnie majacy trudny charakter i co tu duzo ukrywac gwiazdorskie maniery ( pamietacie to rzucanie motocyklem i pozostawianie w gescie buntu na torze po defekcie? ), choc dzis juz na pewno bardziej okrzeply, dojrzaly i z tego powodu niejako mozna rzec bardziej profesjonalny. Smiem twierdzic ( nie zgadzajac sie z ktoryms z moich przedmowcow), ze stac Go na dwucyfrowe zdobycze punktowe w kazdym spotkaniu, ba , nawet posiadanie statusu lidera druzyny, dlatego moja odpowiedz na pytanie czy przydalby sie w druzynie ZKZ-u nasuwa sie chyba sama? Oczywiscie jest jeszcze kilka aspektow, ktore nalezaloby wziac pod uwage np. czy On sam wyraza chec reprezentowania Zkz-tu, czy trener i zarzad widzialby dla Niego miejsce w zespole, czy po ewentualnym powrocie do Zielonki moglby byc tak samo lubiany jak "wtedy"?...
    Generalnie uwazam, ze Walasek przydalby sie w naszej druzynie w sezonie 2004, tym bardziej ze ponoc zespol z kazdym rokiem ma piac sie w ligowej tabeli...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co sie dzieje?????????????????

    Ej ludzie z Zielonki co sie dzieje?????????? tylu nas jest na forum, a nikt nie chce wyrazic swojej opini na ten temat??????????? Czy nie interesuje was przyszlosc, jak podkreslacie ukochanego klubu????????????? Pytanie jest proste czy widzielibyscie Walaska w skladzie, a nie chcecie lub nie umiecie na nie odpowiedziec????????????? Sprezcie sie chlopaki i dziewczyny i powiedzcie co o tym myslicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może to nie moja sprawa, ale chciałbym dorzucić swoje trzy grosze.:) Widać, Walasek w tym sezonie nie może się dopasować. Jeszcze jak jeździł w GP to wyrabiał normę w lidze, ale ten sezon Mu się wogóle nie układa. Pewnie działacze podziękują Mu nie długo za współprace, przy Jego wynikach. Ciekawe jakby się spisywał w 1 lidze. Nadawałby się do takiego Rzeszowa, Gniezna. Tam jest potrzebny zawodnik jak Grzesiu. Ja Mu wcale źle nie życze, lecz trzeba też się liczyć ze złymi scenariuszami. Nie wiem, może jakby wrócił do Zielonej Góry, to jakoś by jeździł. Czas pokaże gdzie powędruje Walasek. Może Częstochowa da Mu jeszcze jedną szanse...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    458
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, co do Grzeska Walaska, chetnie bym go widział w naszym składzie! Dopóki miał motor to wygrywał. Jeździł świetnie w elimnacjach do GP (czyt. Elgane) szkoda ze tylko w ćwierćfinale, bo potem się sprzet skonczyl. Jestem pewien że jakby dostał dobry motor to byłby solidnie punktującym zawodnikiem!
    Grzesiek Wracaj do Falubazu!!!
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I ja coś powiem w tym ciekawym temacie.

    Walas , w obecnym wieku i obecnym doświadczeniem poprostu ma w składzie Włókniarza naprawdę super mocnych konkurentów, ale i możliwości podskoczenia wyżej, ale czy w obecnej druzynie?
    Gdyby jeszcze Walas z Włókniarzem zaczął w tym sezonie punktować jak Holta czy Sullivan , CKM wygrywałby każdy mecz 70-20.Także spoko , Walas nie jest zawodnikiem który obecnym zestawieniu CKM może pełnic rolę lidera , choć na pewno na nią mógłby zasłużyć w innych okolicznościach.
    Po za tym , ile można ganiać po Europie ? Skoro we własnym mieście są odpowiednie warunki do zarabiania pieniędzy?Po za tym myśle ,że oczywiście Częstochowa to obecnie mocny zespół , ale klimat dla żużla jest jednak w Zielonej Górze ,osoba Huszczy i ten specyficzny klimat bliskości Gorzowa , Leszna, żyjący stadion i warsztat , szkółka, to jednak więcej i emocjonalniej niż jacyś naturalizowani Norwedzy ( mimo ,że Rune to fajny chłopak).

    Reasumując , myślę ,że Grzesiek ma droge wolną , oczywiście żadnych kwot do ręki , pieniądze ma sobie sam z toru podnieść .W Zielonej Górze z pewnością by wypoczął po meczu , albo i przed zaoszczędzając 2 dni na podróże do Częstochowy .To dużo w niedospanym życiu żużlowca.Ponadto , ma swojego kumpla Kurmana , który jest podobny do niego z charakteru , chyba razem by się zgadali i pociągneli ten Falubaz do przodu.Mógłby mieć dobry wpływ na Kurmanna , Walas juz przeszedł tułaczkę , dlatego Kurmann może się dowiedzieć czegoś wartosciowego od Grzecha o żużlu , który też kiedyś najpierw mówił potem myślał.Choć miał rację nie raz...Ponadto , Grzesiek jako uczestnik GP , ma pojęcie i rozeznanie w rynku usług tunnerskich , to olbrzymia wiedza dla Kurmanna , który musi w następnym roku atakować już żużlowe szczyty a nie tylko jakieś tam eliminacje na 3 silnikach.Tyle pożytku z tego Walasa , a chodż już dziś Grzesiek , Pietrzyk tez chce zarobić...a Ty już sobie podjadłeś
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak z pewnością wiecie Walas ma kontrakt z WŁÓKNIARZEM
    na następny sezon, ale jeśli będzie dalej zawodził to
    chyba dojdą do porozumienia i Grzesiu będzie mógł odejść
    za odpowiednią sumę oczywiście. Zawsze go broniłem, ale
    w tym roku już nie mogę, zawala praktycznie wszystko.
    Ja od siebie powiem tyle min. dzięki Grześkowi utrzymaliśmy
    się w 2001, ja to doceniam i dziękuje mu za to, o historii trzeba pamiętać, ale nie mozna nią żyć. Grzesiu już chyba
    dostał dużo szans do udowodnienia, że potrafi dobrze jeździć, ale ich nie wykorzystał. Chętnie zobaczyłbym zamiast Grześka we WŁÓKNIARZU SŁAWICZKA DRABICZKA, bądź
    Mariusza Staszewskiego.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Ja tez widze Walaska w składzie zielonki na 2004 r.Niestety jak to w zyciu bywa nie ma nic za darmo!!
    Z uwagi na to ze nie wyglada aby zgrzeblarki miały duzo kasy ,oba kluby mogłyby dojsc do porozumienia! Jakiego?? He,he .Poprostu obrut bezgotówkowy,czyli Walasek do zielonki w zamian za.......No własnie jest tam jeden taki [quote]Bo są tylko dwa takie kluby w Polsce....Włókniarz Częstochowa i Unia Leszno

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Ciekawe kto???:P

    [quote]Ja tez widze Walaska w składzie zielonki na 2004 r.Niestety jak to w zyciu bywa nie ma nic za darmo!!
    Z uwagi na to ze nie wyglada aby zgrzeblarki miały duzo kasy ,oba kluby mogłyby dojsc do porozumienia! Jakiego?? He,he .Poprostu obrut bezgotówkowy,czyli Walasek do zielonki w zamian za.......No własnie jest tam jeden taki
    Bo są tylko dwa takie kluby w Polsce....Włókniarz Częstochowa i Unia Leszno

    Nie możliwa tranzakcja Rafał.K ne jest do kupienia przez polskie kluby żużlowe no chyba że stać kogoś żeby zapłacić 1,5 miliona złoty oj ten Rusko Maślanka i Karwan mogą sobie pomarzyć żeby go mić w składzie:)

  18. Powrót do góry    #18
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Nie możliwa tranzakcja Rafał.K ne jest do kupienia przez polskie kluby żużlowe no chyba że stać kogoś żeby zapłacić 1,5 miliona złoty oj ten Rusko Maślanka i Karwan mogą sobie pomarzyć żeby go mić w składzie:)
    Jestes pewien ? Bo ja mysle, ze to calkiem mozliwe, w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemozliwych.
    Pozdrawiam
    Marcin

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Nie możliwa tranzakcja Rafał.K ne jest do kupienia przez polskie kluby żużlowe no chyba że stać kogoś żeby zapłacić 1,5 miliona złoty oj ten Rusko Maślanka i Karwan mogą sobie pomarzyć żeby go mić w składzie:)
    Jestes pewien ? Bo ja mysle, ze to calkiem mozliwe, w dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemozliwych.

    Jestem aż na to pewien no chyba że Karwan wyda na żużel w Toruniu z 10 mlinów zł bo takie piniądze ma

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Pomeczowe emocje juz opadly, mozna wiec zastanowic se nad postawa Walaska "na chlodno". Bezposrednio po meczu moze troche za bardzo "pojechalem" po Grzesku. Teraz uwazam, ze powinien dostac jeszcze jedna szanse. Ja osobiscie spotkania ZKZ-CKM nie wdzialem, ale wiekszosc jego obserwatorow mowi, ze Walasek naprawde sie staral i walczyl jak tylko mogl. Sam zawodnik przyznal, ze nie mial na czym jechac. Po prostu brakowalo mu dobrego sprzetu. Teraz Grzesiek ma zmienic mechanika i chce zrobic wszystko aby polepszyc swoje wyniki. Tak wiec chyba wreszcie sam zawodnik zrozumial, ze cos tu nie gra i tak dalej byc nie moze. A to sie chwali. Czekam wiec na lepsze wyniki Walaska.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Girion, jak to dobrze, że emocje już opadły. Ja i nie tylko ja próbowałem wam to wytłumaczyć, że Walasek próbował walczyć lecz po wyjściu z pierwszego łuku rywale go objeżdżali a to było gołym okiem widać różnicę w sprzęcie.
    Tak samo jak to, że Jonsonn miał zdecydowanie najszybszy sprzęt od wszystkich pozostałych.
    Chyba jedyny który dorównywał sprzętowo Jonsonnowi był Piotrek Świst czego efektem była jego wygrana w 15 biegu.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    30-09-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm nie ja bym nie nie brał walaska z tego względu ze on 1999 roku postępował bardzo zle z zielnką robil z siebie gwiazdora raz nawed w meczu nie pojechał bo mu kasy nie dali, potem odszedł do ckm dla kasy a wogule w 1999 robil juz łaske ze jezdzi wogule ja bym go zato własnie nie brał do zkz

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ten watek zakrawa na lekka paranoje jaki konflikt miedzy wloknairzem a walaskiem? ludzie co wy tu piszecie
    nie czytalem wszystkich wypowiedzi tylko kilka ale jedna rzecz musze skomentowac i powiedziec:
    Widac wyraznie ze cos w tym sezonie mu nie pasuje. Smiem powatpiewac czy dzialacze beda chcieli widziec walaska w skladzie Wlokniarz na sezon 2004, oraz czy sam zawodnik bedzie chcial zostac pod Jasna Gora
    no tak jakbys zapomniale ze zeszly sezon mial stracony przez kontuzje i pewnie nie wiesz co na poczatkowych meczach Walasek mowil do rzeszy kibicow no to ja Ci powiem

    fizycznie jestem dobrze przygotowany problem siedzi w psychice ale powinno byc tylko i wylacznie lepiej

    takze Grzesiek ma pewien dlug do splacenia bo gdyby nie CKM to by pewnie w 1 lidze jezdzil bo jakos nie bardzo go chciano w przerwie zimowej w skladize ZKZ no ale to juz tez inna historia

    piszecie ze on sie zatracil czy cos takiego w CKM

    no to popatrzcie co osiagal we Wlokniarzu
    ile razy byl w polfinale GP? wiec nie piszcie ze to przez klub jezdzi jak jezdzi bo tak nie jest

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Tak wiec chyba wreszcie sam zawodnik zrozumial, ze cos tu nie gra i tak dalej byc nie moze. A to sie chwali. Czekam wiec na lepsze wyniki Walaska.
    ale czy niezapozno?
    tak z 2-3 kolejki napewno :(
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a niech idzie w chol... do zielonki tylko na wymiane niech nam dadza kurmanskiego albo okoniewskiego :D

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    FAL-ART
    A ja mam odmienne zdanie. Niech Walas spada na drzewo banany prostować. Czy już wszyscy zapomnieli w jakich okolicznościach odchodził z Zielonej. Z wszystkimi się wykłócał, a gdy były problemy z wypłacaniem pieniędzy na czas wywołał wręcz wojnę z działaczami, mimo iż zarabiał wtedy zdecydowanie najwięcej w klubie. Inni zawodnicy choć także niezadowoleni z panującej wówczas sytuacji finansowej klubu po prostu cierpliwie czekali. Dla Walaska liczyło się tylko siano i miał w d... gdzie będzie jeździł. W ogóle nie utożsamiał się z klubem. ....
    1. Nie wiem do końca w jakich okolicznościach się rozstawał z ZG, ale z tego co słyszałem klub też nie za bardzo był nim zainteresowany - bo G.W. za dużo upominał się o swoje -zarobione. Ty byś się nie upominał o pensję?
    2. Może i dla niego tylko siano się liczyło - nie wiem?! - nie chcieliście mieć takiego zawodnika -ok! ale w takim razie co robi u was Okoń. Walasek przynajmniej był Waszym zawodnikiem mówił otwarcie że chodzi mu o spłatę zobowiązań i odszedł jawnie z klubu a nie uciekał.
    W tej chwili macie byłego zbiega-Unistę, któremu jak do tej pory pieniążki spływają do łapy - w terminie, więc punktuje -Wy jesteście zadowoleni, on kocha Zieloną i wszystko cacy.
    ....reszta zawodników czeka kiedy dostanie swoje zaległe zydle. Cyrki dopiero się zaczną - zobaczycie -choć nie życzę.
    POZDRAWIAM.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,556
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    Do Fanqbka

    Jak się nie zna szczegółów na temat odejścia G.Walaska to się głosu nie powinno zabierać.
    A sprawy mają się tak, że G.W nie potrafił się dogadać z zarządem który wtedy urzędował i jego Prezesem a sprawy finansowe nie były głównym powodem, były one na tzrecim miejscu.

    A że zawodnicy zaczną odchodzić jak nie będzie kasy to ameryki nie odkryłeś, tak jest wszędzie i co do tego nie mamy złudzeń.

    Pozdrawiam.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grzesiu to bardzo dobry zawodnik, ale czasem bardzo nieprzewidywalny...
    Gdyby ZKZ kupil Walaska, to bardzo wzmocniliby sie...
    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    Czy Z.G. stać na Walaska ?

    Napewno Walasek przydałby się Z.G.Pytanie tylko czy Falubaz bedzie stać na Walaska (zarówno na wykupienie go z CKM-u gdyż ma ważny kontrakt z tym klubem na przyszły sezon jak i na punktówkę).Z.G. nie awansowała do pierwszej czwórki więc nie ma co liczyć na wielką kasę z biletów (ilu kibiców będzie chciało oglądać mecze z Piłą czy Gdańskiem) a wypłaty będą spore.Ze sponsorami też chyba różowo nie jest.Tak więc tytuł tego wątku powinien brzmieć czy Z.G. po sezonie 2003 stać będzie na ewentualny transwer Walaska.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Walasek zatracił w Częstochowie to co miał w Zielonej Górze to chyba nie widzieliście go rok i dwa lata temu...
    ciała daje dopiero w tym sezonie a co do waszych spostrzezen ze w Zielonce bylo mu lepiej i on sam byl lepszy to sorry ale chyba jestescie w dużym błędzie.
    Przypominam ze to w Częstochowie odnosił największe sukcesy.

    A co do tego czy Włókniarz bedzi chciał Walaska to wszystko zależy od tego jak on będzie podchodził do startów bo chyba sobie żarty robi z kibiców - jeśli słysze argument że Walasek jest niepotrzebnie atakowany a przecież jest w dołku to stwierdzam że ktoś kto to mówi nie widział jak on jeździ!

    Co ma bycie w dołku do zjeżdżania z toru tuż po starcie i udawania że to defekt!
    Czemu Walasek po ostrej rozmowie zdobywa 10 punktów a jak mu się odpuści to 3 albo 4 i to kosztem juniorów?

    Co do tego czy zostanie we Włókniarzu to wszystko zależy od niego...

    Jeśli dalej bedzie sobie robił żarty z działaczy , kibiców ,a przede wszystkim barw klubowych to nie wiem czy ktokolwiek bedzie chciał się z nim wiązac kontraktem...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A ja powiem tak:
    Grzesiu w Zielonej Górze mógłby okazać się liderem zespołu. Na podobnej zasadzie jak naćpany. Odszedł z bydzi i po roku cieniniował. Wrócił i prowadzi trzecią parę. Z Walaskiem może byłoby podobnie?

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Walasek nie jest juz akceptowany przez kibicow i wiekszosc z nich ma nadzieje ze Walasek odejdzie w sumie jak znam zycie to za rok bedzie stukal po 10 punktow

    jedno jest jednak o czym kiibce Wlokniarza zapominaja

    Walasek mial ciezka kontuzje mniej wiecej rok temu i tak kontuzja chyba dawalo o sobie znac jeszcze nie dawno a MY kibice wymagalismy cudow bo.....mielismy je w druzynie mimo powaznych urazow swietnie jezdzil Sullivan i chcielismy zeby Walasek rownal do niego a to chyba nie ta klasa i to wszystko


    Nie możliwa tranzakcja Rafał.K ne jest do kupienia przez polskie kluby żużlowe no chyba że stać kogoś żeby zapłacić 1,5 miliona złoty oj ten Rusko Maślanka i Karwan mogą sobie pomarzyć żeby go mić w składzie
    pogadamy za 4 5 miesiecy tym bardziej po tym co sie dzieje w ZG to on nie pojdzie za 1,5 miliona nawet nie za 500 tysiecy

    pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak z pewnością wiecie Walas ma kontrakt z WŁÓKNIARZEM
    na następny sezon, ale jeśli będzie dalej zawodził to
    chyba dojdą do porozumienia i Grzesiu będzie mógł odejść
    za odpowiednią sumę oczywiście. Zawsze go broniłem, ale
    w tym roku już nie mogę, zawala praktycznie wszystko.
    Ja od siebie powiem tyle min. dzięki Grześkowi utrzymaliśmy
    się w 2001, ja to doceniam i dziękuje mu za to, o historii trzeba pamiętać, ale nie mozna nią żyć. Grzesiu już chyba
    dostał dużo szans do udowodnienia, że potrafi dobrze jeździć, ale ich nie wykorzystał. Chętnie zobaczyłbym zamiast Grześka we WŁÓKNIARZU SŁAWICZKA DRABICZKA, bądź
    Mariusza Staszewskiego.

    polemizowałbym

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walasek zostanie w CZESTOCHOWIE jest zawodnikiem który ma bardzo duzy potencjał co udowodnił w meczu z LESZNEM i wieze ze w play-off pojedzie dobrze i nie bedzie wogole rozmów na temat jego odejscia .. A pozatym ma juz podpisany kontrakt z WŁOKNIARZEM na przyszły sezon

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    z czym? wiec polemizuj bo za takie cos jest ban

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Walasek może jeździ słabiej, ale pamiętajmy o poważnej kontuzji biodra. Taka rzecz daje o sobie znać jeszcze przez wiele miesięcy i masz rację oman666 nie potrzebnie wszyscy oczekują od Grześka jazdy po kontuzji takiej jak jonsson czy Sullivan .Niestety oni są poprostu lepsi i mocniejsi psychicznie .Nie ma sensu pozbywać się zawodnika z takim potencjałem o którym nieraz wszystkich przekonał.
    Wg mnie oddanie takiego zawodnika to czysta głupota, tym bardziej że jest on "najsłabszym", teoretycznie seniorem.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Nie możliwa tranzakcja Rafał.K ne jest do kupienia przez polskie kluby żużlowe no chyba że stać kogoś żeby zapłacić 1,5 miliona złoty oj ten Rusko Maślanka i Karwan mogą sobie pomarzyć żeby go mić w składzie
    --------------------------------------------------------------------------------

    pogadamy za 4 5 miesiecy tym bardziej po tym co sie dzieje w ZG to on nie pojdzie za 1,5 miliona nawet nie za 500 tysiecy

    pozdrawiam


    Kurmanek ma ważny kontrak do 2004 czyli możesz pomarzyć że zobaczysz go z lwem na prastlonie

  38. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W takim razie czy nie przydaloby sie ponownie sprowadzic Walaska do naszejdruzyny, odbudowac jego bardzo wysoka forme i walczyc o najwyzsze laury z jak najwieksza iloscia wychowankow?
    [b]NIE.
    oto odpowiedz w tym watku. apeluje do moderatorow/adminow o usuniecie tego tematu bo jest po prostu nie na miejscu.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Kurmanek ma ważny kontrak do 2004 czyli możesz pomarzyć że zobaczysz go z lwem na prastlonie
    nawet o tym nie marze nie chce miec zawodnika ktory rezygnuje ze startow w reprezentacji Polski i mdmp bo sie z trenerem poklucil
    skoro olal reprezentacje to klubu nie oleje i to jeszcze takiego z ktorym w zaden sposob(oprocz kontraktu) nie jest zwiazany? nie dzieki w klubie chce miec choc troche zwiazanych zawodnikow emocjonalnie teraz tylko jeden nie jest i mam nadzieje ze odejdzie

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Skład krajowy jest dobry.
    Wymienić tylko obcokrajowców.
    Proponuje Crumpa i Jonssona
    Wtedy mistrza macie.
    Pozdro
    Hi MORELOWA !
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Proponuje Crumpa i Jonssona
    ten pierwszy nie wiem ale drugi to niedoczekanie :)

    pozdrofka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •