Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 59

Wątek: Czy Adaś zdobędzie Puchar Świata w tym sezonie??????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2003
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Super Typer FTSL Awatar NATALA
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    3,754
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    hmm czy zdobedzie Puchar Świata, tego to ja nie wiem, bo wrozka nie jestem:)
    Mysle ze napewno zajdzie daleko.Z jednej strony mogłby zdobyc go, zeby pokazac ze POLACY jakies osiagniecia sportowe maja, z drugiej jednak strony gdyby nie wygrywal wszystkiego bylo by duzo ciekawiej, bo ile mozna patrzec jak Adaś jest najlepszy:P
    mam nadzieje nadchodzacy sezon bedzie bardzo ciekawy i obfitujacy w niespodzianki:)(hehe np.: zwyciestwo Milki:P, albo jakies rewelacyjne osiagniecia naszych gwiazd, typu Pochwała, Bachleda, Tajner jr.):P


    Pozdrawiam:)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że sezon ten może zostać potraktowany przez Adasia ulgowo. W końcu nie ma w tym sezonie wielkich imprez, po za MŚ w lotach. Jednak sezon może być ciekawy i myślę że będzie trzymać nas w napięciu do samego końca, abyć może zwycięzcą zostanie Adaś. Nie ma jednak co wymagać zwycięstwa za zwycięstwem bo Małysz to też człowiek. Mam nadzieję ze reszta Polaków pokaże na co ją stać, osobiscie liczę na Tomka Pochwałę, bo sądzę że to wielki talent,który jest jeszcze zamknięty w zarodku.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm czy zdobedzie Puchar Świata, tego to ja nie wiem, bo wrozka nie jestem:)
    Mysle ze napewno zajdzie daleko.Z jednej strony mogłby zdobyc go, zeby pokazac ze POLACY jakies osiagniecia sportowe maja, z drugiej jednak strony gdyby nie wygrywal wszystkiego bylo by duzo ciekawiej, bo ile mozna patrzec jak Adaś jest najlepszy:P

    Mi to jakoś nie przeszkadza:P Ja mogę patrzeć jeszcze na dziesięć takich sezonów:P

    Co do tego czy zdobędzie Puchar to nie wiem, ale coś mi się wydaje że nie. Oczywiście bardzo bym chciała żeby zdobył ale myślę że te trzy ostatnie sezony w końcu dadzą o sobie znać i może być już przemęczony.

    Oczywiście liczę że w końcu Polacy zaczną dobrze skakać, chodzi mi tu szczególnie o Tomka Pochwałę, który jest moim ulubionym, zaraz po Adasiu skoczkiem.

  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam zdobył już 3 puchary z rzędu i każdy przychodził z coraz większym trudem. Dlatego uważam, że nie możemy wymagać od naszego latawca zdobycia PŚ. Inni nie śpią i tacy zawodnicy jak Hautamaeki czy Liegl będą bardzo mocni. Nie sądzę, żeby liczył się Hannawald bo on jest już stary :).
    Ważne, żeby nasi pozostali coś zaczęli pokazywać.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Trudno jest teraz powiedziec czy Adam zdobedzie puchar swiata.Jedmno moge powiedziec ze ebdzie odrywal ogromna role w tym sezonie(ta jak w 3 poprzecdnich:P)
    Ja sie nie obraze ja wygra:p

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrde dawno mnie tu nie było... chyba muszę znowu zacząć tu częściej wpadać, bo cosik widzę sporo ciekawych rzeczy się dzieje :P Ale do tematu...
    Szczerze powiem, że nie spodziewam się 4 PŚ w tym sezonie. Adaś jest na pewno zmęczony 3 pozostałymi sezonami i lepiej, żeby teraz sobie odpoczął, żeby w następnym mieć wysoką forme, bo w końcu to już rok olimpijski będzie. Od jednego ulgowego roku świat się nie zawali, a wiadomo, ze Olimpiada to rzecz święta :P Teraz jeszcze doszło to odejście naszych (tn. nie naszych, tylko Adasia oczywiście :P) dwóch lekarzy i to też może wpłynąć na jego postawę w tym sezonie. Nie wiem czy na ich miejsce PZN zatrudni nowych, faktem jest jednak, że psycholog jest potrzebny każdemu sportowcowi, choćby taki miał swojego lekarza przez ostatnie 10 lat. Ale to moze już w innym wątku.. :P W każdym razie jak zawsze licze na Adasia, choć niekoniecznie musi być pierwszy. Jak zwykle kibicuję tez Bachledzie, który u mnie jest na 2 miejscu :)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    1,236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na PS to Adam nie ma najmniejszych szans wyrzuceni zostali "doktorzy" a Adam im zawdziezal najwieksze sukcesy.Moze zmiesci sie w 10-tce PS ale to raczej nie bedzie pozycja pierwsza..Ale nie chce zapeszac..

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [
    Adaś jest na pewno zmęczony 3 pozostałymi sezonami i lepiej, żeby teraz sobie odpoczął, żeby w następnym mieć wysoką forme, bo w końcu to już rok olimpijski będzie.
    Za rok to będzia olimpiada letnia a nie zimowa, ale to tylko małe sprostowanko. Sezon 2004/05 będzie sezonem mistrzost świata.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2003
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zajmie 3 miejsce


    ARTEMIDKA: Świetnie, że tak właśnie uważasz, ale może napiszesz coś więcej niż 3 wyrazy?To taka uwaga na przyszłość.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NAPEWNO BEDZIE JUZ KOLEJNY PUCHAR SWIATA ADAMA, OSTATNIE WIDOMOSCI NAWET POTWIERDZJA BARDZO DOBRA FORME ADAMA

    PUCHAR PEWNY

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    30-07-2003
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PUCHAR

    NAPEWNO ZDOBĘDZIE

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-10-2002
    Postów
    918
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oby mu się udało...
    WIDZĘ KOLEJNY PUCHAR
    aż serduszko się cieszy gdy widzę jego skoki...
    martwi tylko to że jest to samorodek, czekamy na nowe objawienia... :(

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawsze kibicowałem Adasiowi lecz tym razem będzie bardzo ciężko mu wygrać.Trzymam za niego kciuki i obiecuję oglądać relacje.Adaś daj z siebie wszystko.Musisz być w 1-szej dziesiątce.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    1,915
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [
    Adaś jest na pewno zmęczony 3 pozostałymi sezonami i lepiej, żeby teraz sobie odpoczął, żeby w następnym mieć wysoką forme, bo w końcu to już rok olimpijski będzie.
    Za rok to będzia olimpiada letnia a nie zimowa, ale to tylko małe sprostowanko. Sezon 2004/05 będzie sezonem mistrzost świata.
    Yyyy... no tak, sorki cosik mi się pokiełbasiło :P Ale nie zmiena to faktu, ze Adaś powinien sobie zrobić jeden sezon takiego lżejszego skakania, zeby na dłużej zachować świeżość, a nie skakać do oporu, a za rok być wypalonym.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    04-10-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no trudno bedzie naszemu adasiowi ponownie zdobyc PŚ :) ale nie ma przeciez rzeczy niemozliwych prawda :P

    ...::::DOBRY LEPSZY MALYSZ :P::::...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adam MA W NAWYKU DOBRE I DALEKIE SKAKANIE. CO ZA TYM IDZIE SUKCESY BĘDĄ SIĘ CIĄGNĄĆ DO KOŃCA JEGO KARIERY. W NASTĘPNYM SEZONIE ADAM ZDOBĘDZIE Z PEWOSCIĄ PUCHAR ŚWIATA. GWARANTUJĘ!!!!!!
    BigAga: Jeśli mógłbyś nie krzyczeć, to by było miło, to kolejny twój wpis pisany dużymi literami. Proszę cię, wyłączaj Caps Locka, gdy piszesz.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar jjack
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    332
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czwarty raz z rzędu PŚ?
    -To jest absolutnie niemożliwe.

    Adam Małysz jest jednak specjalistą od rzeczy niemożliwych. Tak więc tylko w jego przypadku może się to urealnić. Ja będę zadowolony, jeśli zdobędzie mistrzostwo świata w lotach. Tego on nie ma w swoim dorobku, więc mu tego życzę. Innych oczekiwań poza dobrą walką w stosunku do niego nie mam.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystko jest możliwe :)
    Każdy ma na starcie identyczne szanse. Myślę, że Małysz od razu nie utraci formy i nie usunie się w cień innych. Jego forma z przed sezonu powinna sie utrzymać i powinien odegrać znaczącą rolę w tej edycji PŚ. Myślę, ze miejsce w trójce jest możliwe, a kto wie może lepiej? Taką mam nadzieję.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2003
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wierze w to ze Adas zdobedzie kolejny puchar swiata. Po prostu jest najlepszy!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sezon sie zaczął a Adam idzie jak burza :D ! wcale nie musi być ciągle pierwszy wystarczy że będzie ciagle w takiej samej formie to powoli wykończy rywali :)
    Ja życze mu dzisiaj 100 lat i kolejnego mistrzostwa ;)!!!

    pozdrowionka

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2003
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Będzie mu ciężko, duż ciężej niż w zeszłym sezonie. Oby od tego ciężaru nie zaczął skakać bliżej :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli zacznie skakac blizej, to chyba dlatego ze nie moze trenowac przez pogode...przeciez caly czas mowi ze za malo ma skokow...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba napiszę list do świętego Mikołaja :D

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    1,966
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety coraz więcej znaków na niebie wskazuje, iż Adaś pucharu w tym roku nie zdobędzie(np. dzisiejsze kwalifikacje),choć wszyscy mu temu życzymy. Ale ile lat można wszystko wygrywać? W tym sezonie chyba Hannawald:( zgarnie całą pulę. A Adasia stać na drugie, trzecie miejsce.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MALYSZ ma duze szanse. Choc prawde powiedziawszy po tych pierwszych konkursach trudno jednoznacznie odpowiedziec na powyzsze pytanie. Napewno zawody w Engelbergu, jesli of course odbeda sie, a wszystko zmierza ku temu, w sposob niezwykle istotny beda pomocne, by wskazac tegorocznych faworytów do zdobycia Krysztalowej Kuli. Widac, ze jak zwykle Finowie sa mocni i wcale nie zdziwiłbym sie gdyby to wlasnie ktorys zawodnik z Finlandii zgarnal w tym sezonie cala pulę, a wierzcie mi, stac ich na to. Poki jednak narty w gorze...:)
    PS
    Ich werde die Daumen fur MALYSZ drucken!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2003
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze znowu Malysz zdobedzie , poniewaz skacze rowno , a druga czesc sezonu ma zawsze lepsza i wygrywa bardzo duzo ... ale kiedys passa sie musi skonczyc

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś ma szanse al wątpie ponieważ jest wiele innych i moim zdaniem lepszych zawodników :P np:Hautameki czy Liokelsoey :).

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna sie zastanowic nad hautameikim ale ljokelsoey???? rownie dobrze mozna powiedzec nagiller.... ja mysle, ze to jednak nie ta sama liga. Wiadomo, ze w decydujacych momentach albo zaowdach w pierwszej lidze sa Ahonen, Hannavald, Malysz, hautameaki i jakas niespodzianka. Ja uwazam jednak, ze jesli adas dostanie jakis przeblysk tak jak to mialo miejsce w poprzednich trzech sezonach to wygra i szczerze w to wierze....

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mi sie wydaje ze bedzie baardzo ciezko jesli chodzi o ten 4 puchar. a to dlatego, ze co roku jest jakis zawodnik ktory lapie b.wysoka forme i wszytsko wygrywa.i niedlugo sie taki znajdzie, bo poki co to wygrywaja "przypadkowi "ludzie. a Malysz jest juz zmeczony i silnie wyeksploatowany.i wcale moze juz nie wrocic do mistrzowskiej formy.w zeszlym roku tak rozowo nie bylo przeciez; zaczal wygrywac b.pozno, no i jeszcze trzeba zauwazyc ze w samej koncowce sezonu zaczal przegrywac z hautamekim bodajze. boje sie ze znow sie znajdzie jakis fin , i w ten sposob stracimy lidera:(((((((((((((((9

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2003
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co ten sezon zaczyna sie prawie tak samo jak ubiegły. Małysz jest w czubie, dwa razy na podium, dwie wpadki, a po dzisiejszym konkursie 3 miejsce w generalce. Ahonen tak jak w tamtym roku jest bardzo wysoko, w miarę równo startuje Petersen. Jak Adam nie straci w następnych konkursach dużo do czołówki, to po Nowym Roku zacznie mieć znowu wspaniała formę i realne bedzie wygranie po raz 4 z rzędu PŚ. Niemożliwe bowiem jest utrzymanie bardzo wysokiej formy przez cały sezon. Lepiej osiągać ją stopniowo na najważniejsze zawody, a najlepiej na końcówkę sozonu. :P

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Adam już nie będzie mistrzem... Wydaje mi się, że duże szanse ma... Ljokelsoey, ale Małysz powinien się znaleść na "pudle". On się już chyba troszkę wypalił...

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Adi póki co cieniutki jak dupa węża, ale zawsze rozkręca się później (bo kiedy :)) i leje dupy szkopkom i innym, mniej nielubianym ljokelsojom ;) Oburza powrót do wielkiego komentowania Szarana, oburza też cała reszta komentatorów, poza Miklasem - równym gościem!!! Wylać tych chamisów, jak wylano Szpaczynę, inaczej zawsze na wizji pojawiać się będą ciekawi ludzie typu Siderek i inni ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Spokojnie, spokojnie. To przeciez dopiero kilka konkursów. Widac po dzisiejszym konkursie w Obersdorfie, ze Adam jak chce, to potrafi skoczyc. Najwiekszym atutem Malysza jest to, ze najczesciej rowno skacze przez caly rok. A widzimy po Hanawaldzie, Hautamekim, ze maja oni czesto bardzo duza hustawke formy. Dlatego Malysz w ogolnym rozrachunku ma duze szanse na kolejny PS.

    Zreszta nie mamy co narzekac. Nie mozemy na postac Adama Malysza patrzec tylko przez pryzmat tego sezonu. Przyniosl on nam wiele radosci w poprzednich sezonach i trzeba to szanowac. Nikt poza Polakiem nie zdobyl pod rzad trzy razy Puchar Swiata, a czwarty tytul bylby naprawde niesamowitym do skopiowania wyczynem.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba czas powrocic do tego watku:)

  36. Powrót do góry    #36
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znalazłem swój wpis sprzed wielu miesięcy i nadal jestem tego samego zdania. Zdobycie 4 PŚ będzie arcytrudne i raczej niewykonalne. Nie ta forma, a i rywale znacznie lepsi. Adam o ile Tajner niczego nie spieprzy będzie przez najbliższe lata skoczkiem klasy Goldberger czyli czołówka z okazjonalnymi wizytami na pudle.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Znalazłem swój wpis sprzed wielu miesięcy i nadal jestem tego samego zdania. Zdobycie 4 PŚ będzie arcytrudne i raczej niewykonalne. Nie ta forma, a i rywale znacznie lepsi. Adam o ile Tajner niczego nie spieprzy będzie przez najbliższe lata skoczkiem klasy Goldberger czyli czołówka z okazjonalnymi wizytami na pudle.
    Ja rowniez znalazlem swoj:d i nadal twierdze, ze Adam ma szanse.

    Widac, ze czolowka skacze nierowno, a jak bedzie jeszcze do zakonczenia sezonu, to sie jeszcze okaze.

    Korzystajac z tych wpadek czolowki, Malysz moze nadgonic troche punktow czego mu bardzo zycze. Zobaczymy szczegolnie po konkursach w Japonii na co go stac.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja ktak dalej bedzie z pogoda to niestety chyba kula kryształu :P pojedzie gdzie indziej

  39. Powrót do góry    #39
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym konkursie chyba juz wiadomo ze Małysz nie wygra generalnej klasyfikacji PS, wiele wskazuje na to iz ciezko bedzie zajac miejsce w pierwszej 3.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po dzisiejszym konkursie chyba juz wiadomo ze Małysz nie wygra generalnej klasyfikacji PS, wiele wskazuje na to iz ciezko bedzie zajac miejsce w pierwszej 3.
    Z tym ze niezdobedzie pucharu to sie z toba zgodze bo juz niema szans ale znalezienie sie w 3 hmm ja wiem mysle ze jest jeszcze na to duza szansa i mysle ze Adam jeszcze w tym sezonie cos wygra mysle ze sie jeszcze przygotuje i bedziemy sie cieszyc ze zwyciestwa Adama .

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Po dzisiejszym konkursie chyba juz wiadomo ze Małysz nie wygra generalnej klasyfikacji PS, wiele wskazuje na to iz ciezko bedzie zajac miejsce w pierwszej 3.
    Z tym ze niezdobedzie pucharu to sie z toba zgodze bo juz niema szans ale znalezienie sie w 3 hmm ja wiem mysle ze jest jeszcze na to duza szansa i mysle ze Adam jeszcze w tym sezonie cos wygra mysle ze sie jeszcze przygotuje i bedziemy sie cieszyc ze zwyciestwa Adama
    Teraz nie wiem co o tym myslec...

    Wydaje mi sie, ze w obecnej sytuacji prognozowanie co do pierwszej trojki nie ma sensu, poniewaz Malysz prezentuje bardzo chwiejna forme. Jest to dosc dziwne, biorac pod uwage lata wczesniejsze. Bardzo dobre wystepy w Zakopanem, potem slawetne nie zmieszczenie sie w finalowej trzydziestce, no i dzisiaj 12 miejsce pokazuja, ze forma Adama jest jedna wielka niewiadoma.

    Ale ja w niego wierze, i juz nastawilem zegarek na trzecia nad ranem, zeby obejrzec jutrzejszy konkurs:d


  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NAPEWNO ZDOBĘDZIE
    Jak bedzie spowrotem w formie to i tak nie zajmie 1 miejsca bo Ahonen też jest w formie.I to właśnie on jak nie bedzie miał żadnego doła zdobędzie poraz pierwszy w swej kariarze kryształową kule.(czego mu oczywiście życze(żeby sie wkońcu uśmiechnął:D:D:D.Wkońcu to jest jego cel).


  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Ta chwiejna forma Małysza wskazuje raczej na to, że nie uda się w tym sezonie wygrać już nic. Co z tego, że w jednych zawodach stanie na podium jak w kolejnych zleci poza trzydziestke.

    Na dodatek może nie wygrać ani jednego konkursu w tym sezonie, a to już byłby bardzo bolesny upadek z wysokości na której się do tej pory znajdował jako jeden z najlepszych skoczków w historii :/

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze tydzien temu bylma prawei pewna ze adam zdobedzie kule.ale dzis, gdy ma ponad 400 pkt straty i tylko ok 9 konkursow, niestety watpie

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    1,041
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Oto na jesieni 2003 roku Adam Małysz ma „zaszczyt” (jak się
    później okaże zdecydowanie watpliwej jakości) poznać w ramach wymiany calego swojego sztabu medycznego nowego swojego dietetyka. Pani dr diametralnie zmienia menu skoczka stanowczo wykluczajac z diety tłuszcz zwierzecy pod
    wszelka postacia a w szczegolnosci masło, sery i żółtka jaj! Po czym aż do konca grudnia 2003 r. w wywiadach telewizyjnych i prasowych wszem i wobec trener A. Tajner i dzialacze PZN podkreślają z duma nową swietna dietę
    wysokoweglowodanowa, przygotowaną przez pania dr, a na całym świecie propagowana przez najlepszych sportowców swiata. Min. ta dieta ma sprawic że cala Polandia i świat będą ogladać kosmiczne skoki w wykonaniu Adasia. Na
    skutki lądujacych w koszu żółtek, pustego miejsca na sery i masło w lodówce „polskiego orła” nie czekamy za długo. Już od pierwszych zawodów Pucharu Swiata dowiadujemy się że Adam wciąż ma problemy z zatokami i gardłem i musi często przyjmowac antybiotyki, no bo przeciez te przeziebienia... W jednym z wywiadów w Przegladzie Sportowym opowiada o swojej diecie i tęsknocie za schabowym i golonką, których przy wczesniejszej ekipie „fachowcow-doradcow” mu nie brakowało Adas w wywiadzie narzeka, ze musi jeść dużo ryżu, którego nie cierpi, a zamiast masła oleje roślinne. Na pytanie co mu smakuje z nowego menu, odpowiada ze owoce morza: krewetki i kraby. Jestem w stanie zrozumiec Tajnera, który jest w gruncie rzeczy prostym człowiekiem, ale doskonałym rzemieslnikiem jeśli chodzi o swój fach
    „dwóch desek” – on przeciez nie musi się znać na jedzeniu i
    jego skutkach, ale cieżko mi zrozumieć resztę „sztabu”. Proszę zauważyć ze jakoś całe jajka, sery, maslo, smietana i mleko oraz tluste ryby wcale nie przeszkadzają Finom czy Norwegom osiagać świetnych rezultatow
    (proszę popatrzec na „generalke” Pucharu Swiata)!
    Na koniec przypomniała mi się jeszcze pewna anegdotyczna sytuacja. Otóż w okresie Świat Bozego Narodzenia wertowalem internet pod katem czatow i komentarzy kibicow sportowych i natrafilem tam na taka „perełkę”.
    Otóż na jednym z czatow sportowych jeden z internautow zadał pytanie innym, czy Adas ma cukrzyce (!) bo opowiada ze wyrzuca żółtka i je tylko białka a masło i inne tłuszcze zwierzęce omija jak ogien! Na pytanie innych skad taki
    idiotyczny pomysł, odpowiedział, że jego babcia ma cukrzyce i dostala od swojego lekarza ulotkę z zaleceniami dietetycznymi w przypadku cukrzycy II,
    której treść pokrywa się dokładnie z tym co napisalem wyżej. Bez komentarza...
    Niech żyje geniusz polskiej medycyny i dietetyki!
    Jak na ryżu biedny Adaś ma skakać....


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •