Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Rafał Osa Osumek wraca na tor!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Rafał Osa Osumek wraca na tor!

    To dla mnie bardzo ważna wiadomość. Po długiej przerwie Rafał w przeciągu miesiąca ma wznowić treningi. Chce powalczyć o miejsce w składzie... Po cichu liczę na niego. Liczę też na rywalizację o miejsce rezerwowego... Najważniejsze, że będzie to kolejny częstochowianin w kadrze. Gdyby wrócił jeszcze Sławo w przyszłym sezonie...
    Pozdrawiam



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Super, pamiętam Osę jak zaczynał, to był talent,
    ale niestety się zmarnował. Mógł z niego być gość.
    Ale nie on pierwszy i nie ostatni się zmarnował.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    zgadzam sie z Tomonaga i ta para Ulamek Osumek kurde to byly czasy szkoda ze dzis nie mamy takich juniorow jak oni ale moze to sie niedlugo zmieni :)

    a swoja droga mam takie przeczucie ze ten chlopak sie odbuduje u nas i za rok zacznie wymiatac :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strasznie długo trwała ta rehabilitacja Osy, ale dobrze że już wraca. Teraz potrzeba mu dużo treningów i jazdy. A za rok kto wie, może Rafał błyśnie formą i w lidze będzie potrafił zawalczyć. Bo w tym sezonie to chyba najwyżej w jakiś turniejach indywidualnych, ewentualnie na pozycji rezerwowego w lidze będzie mógł wystąpić.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oman666 czego ty chcesz aktualnie od swoich juniorow ?? Macie srebro w parach czyli nie sa to jakies matolki kiere nie umia jezdzic nie sadzisz ??

    Co do Osumka super ze wraca na tory. Oby szybko przypomnial sobie jak to robil wszystko przed kontuzja i wskoczy do skladu. Napewno bedzie silniejsza rywalizacja w zespole pomiedzy Osumkiem a Pietrzykiem. To powinno pomoc tym zawodnikom. Zmusi do jeszcze wiekszego wysilku Pietrzyka i sprawdzi na ile Osumek "umie" jezdzic dalej. Bo umiec umie napewno tylko teraz z jakim skutkiem. Mam nadzieje ze z bardzo dobrym. Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Witam ponownie na Forum :).

    Fajnie, ze Rafal w koncu zaczyna trenowac. Moze powroci do dobrej formy sprzed laty? Oby tak bylo. Ja rowniez po cichu licze na Osumka i mam nadzieje, ze juz niedlugo pokaze na co go stac.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach

    Rafał Osumek wznawia treningi!

    Jutro o godzinie jedenastej na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej odbędzie się trening, na którym być może zaprezentuje się Rafał Osumek. Zawodnik ma już zgodę lekarzy na rozpoczęcie treningów i jak sam powiedział jeśli tylko aura dopisze będzie chciał potrenować.

    (www.ckmwlokniarz.pl)
    Wreszcie nadszedl dzien, w ktorym Rafal ponownie dosiadzie motocykla. Poczatki po kontuzji pewnie nie beda latwe, ale miejmy nadzieje, ze z biegiem czasu "Osa" dojdzie do dobrej dyspozycji. Ja osobiscie po cichu licze na Osumka i chcialbym aby po odzyskaniu formy Rafal byl mocnym punktem czestochowskiego Wlokniarza, czego serdecznie mu zycze.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przeglademzuzlowym...

    Rafał Osumek po ponad półtorarocznej przerwie zamierza we wtorek 8 lipca po raz pierwszy wsiąść na motocykl – „Na tor chciałem wyjechać już wczoraj, jednak nie pozwoliły na to warunki panujące na torze” – mówi Osumek. Na pytanie, o której godzinie można go będzie zobaczyć na częstochowskim obiekcie odpowiada – „Nie wiem, przede wszystkim po tak długiej przerwie chciałbym przejechać kilka okrążeń bez publiczności i spróbować jak czuje się na motocyklu”.

    Rafał nie ma też żadnych planów startowych – „Dla mnie najważniejsze jest by odnowić licencję i to już w lipcu, dlatego że kolejny egzamin na certyfikat odbędzie się dopiero we wrześniu i nie chciałbym tracić czasu, a co będzie potem zobaczymy. Na razie jak najwięcej jazdy, a potem przyjdzie może pora na jakieś większe plany.”

    Osumek dysponuje jednym motocyklem jaki otrzymał od klubu w sierpniu jeśli wszystko pójdzie dobrze zakupi kolejny silnik. I w tym miejscu gorąca prośba do wszystkich, którzy mogliby wspomóc Rafała finansowo, na tyle ile możecie pomóżcie wesprzyjcie wychowanka Włókniarza.
    Mam nadzieje ze Rafal szybko dojdzie do dyspozycji jaka prezentowal przed kontuzja. Napewno potrwa to dlugo ale trzymam kciuki za niego. Jest w dobrym klubie gdzie panuje mila atmosfera i jest kasa wiec sprzetem Rafal bedzie dysponowal napewno dobrym. Teraz tylko trzeb czasu az Osa sie rozjezdzi i bedzie mam nadzieje ok :)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    byl ktos na stadionie? ja slyszalem doslownie przez kilka minut ciche mruczenie i nic wiecej kurce no
    byl ktos?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byl terning o 11. Mial jechac osa nie jednak nie pojawil sie na torze:(

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Moze Rafal na poczatek chcial pojezdzic sobie sam. Bez kibicow, bez innych zawodnikow, jak to napisano na Przegladzie. Powroty po tak dlugich kontuzjach sa bardzo trudne, ale miejmy nadzieje, ze szybko wszystko wroci do normy.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To super że Osa wrac atylko żeby miał na czym jeżdzić. Bo na osiołku to nic z tego nie będzie. Życzę Mu jak najlepiej i mam nadzieję że wkrótce będzie rywalizował o rezerwowego z Pietrzykiem i Walaskiem :P

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Dzwonilem do Włókniarza i mowili ze byl trening
    Osa tez jeździł

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No skoro jezdzil, to znaczy ze wszystko w porzadku :). Byl moze ktos z Was na tym treningu? Jak radzil sobie Rafal?

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bylem na tym treningu ale o 11 i wtedy osa nie jezdzil, tylko juniorzy i pietrzyk, wiec moze trenowal troche pozniej jak juz nikogo nie bylo.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    mieszkam bardzo blisko stadionu i gdzies kolo 14 gdy sie budizlem slychac bylo warkot jednegomotocykla wiec moze to on ?

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze to osa, moze nie. Jak juniorzy konczyli trening trenowal jeszzce pietrzyk, a bylo to gdzies kolo godz 13.30, wiec moze to co slyszales to byl pietrzyk niestety. Mam nadzieje, ze na nastepnym treningu zobaczymy rafala jak trenuje ze wszytskimi zawodnikami.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Skoro Vojtas dzwonil do klubu i otrzymal informacje, ze Osumek trenowal, to na pewno tak bylo. Nie ma wiec chyba sensu sie nad tym zastanawiac :).

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jedno jest pewne jutro sie wybieram na trening i sie przejde do parkingu i obczaje sprawe :)

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Hihi niezły jestem dni mi się pomyliły :)
    Tak to jest tyle spać i mieć egzaminy pod wieczór

    Jeżdził dziś osa?

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    jest godzina 18 a ja zadnych motocykli nie slyszalem nie bylo mnie tylko rano jakies 2 h i tyle takze dzis treningu raczej nie bylo chyba ze jestem gluchy :)

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat z dzisiejszego Życia Warszawy:

    "Zdwojona energia

    Żużel. Osumek w WKM
    ...
    W najbliższym czasie zespół WKM powinien zostać wzmocniony nowym zawodnikiem. 29 lipca w Lesznie do egzaminu żużlowego przystąpi utalentowany Rafał Osumek. Żużlowiec, który w połowie lat dziewięćdziesiątych tworzył we Włókniarzu udaną parę juniorów z Sebastianem Ułamkiem, po ponadrocznej przerwie w startach postanowił wrócić na tor.

    - Właściwie wszystkie szczegóły umowy z Rafałem zostały już ustalone. Powinien okazać się dla nas cennym nabytkiem - mówi prezes WKM Zbigniew Jaźwiński.



    Data: 2003-07-19"

    Pozdro dla wszystkich fanów Rafała Osumka

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Osa

    :( A w Czestochowie juz sie cieszyli. No ale chyba to juz nie jest ten Osumek z dawnych lat :( Niech sprobuje sil w WKM i zobaczymy czy tam bedzie liderem. Moze za rok w CKM :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawac go do Tarnowa! Na pewno jest lepszy od Rempalow. A przynajmniej nie olewalby kibicow i klubu

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Spokojnie, spokojnie, jeszcze nic nie jest przesadzone. Taka opcja jest jednak dosyc prawdopodobna. Ale jesli Osumek czuje sie na silach aby powalczyc juz teraz o miejsce w skladzie Wlokniarza, tym lepiej, zostanie wtedy w Czestochowie. Tak czy inaczej, w przyszlym roku "Osa" bedzie najprawdopodobniej dalej zawodnikiem czestochowskich "Lwow" i mam nadzieje, ze pokaze wszystkim na co naprawde go stac.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze Osumek poprostu chce w tym sezonie pojedzic jeszcze. Wiadomo sklad CKM-u jets jaki jest i nie wiem za bradzo kogo by mogl z niego wygryzc. Ulamka ? Holte ? Jonssona ? Nie sadze. Rafal poprostu chce miec miejsce w skladzie zevby sie rozjezdzic. Tylko czy to dobrze ze do Warszawy skoro tam jest sytuacja jaka jest, ani pieniedzy, ani sprzetu...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Moim zdaniem dobrze ze Osumek przejdzie do ,konca tego sezonu do jakiego 1 lub 2 ligowego klubu nisz gdyby mial siedziac na ławie rozjeździ sie poczuje motocykl nmie bedzie na nim takiej presji a za rok wroci do Włokniarza
    i .....................

    pozdrw

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dobra wiadomość

    Zawsze lubiłem tego zawodnika, myślę że to dobre posunięcie, starty w Warszawie. Oni nie mają kasy, biorą tych co za darmo zgodzą się jeździć - tylko biegopunktówka - niech chłopak się sprawdzi w niższej lidze. Najważniejsze jest dla niego, i dla całego żużla polskiego (sorry za patetyczny ton) żeby nie stracić kolejnego zawodnika. A niestety po tak poważnej kontuzji i długiej przerwie to się zdarza. Wszystkiego dobrego Rafał, wracaj do czołówki.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez się ciesze ze rafał będzie jeździł w WKM-ie i mam nadzieje że pomoże im utrzymać się w I lidze , a teraz to ostatni moment żeby zacząć gonic rywali

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czytałem gdzieś ale nie pamiętam gdzie że Rafał Osumek ma wystartować w " Pucharze Dominika " w Gdańsku.Już wiem gdzie to wyczytałem :D To był dzisiejszy Dziennik Bałtycki a właściwie jego strona w internecie :P

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie mówcie mi tylko ze on zdawał jako zawodnik Warszawy !!:( No to chłoapk nie wie w co wdepnął. Z całym szacunkiem dla WKM-u ale można powiedzieć ze Osa ma kolejny sezon w plecy.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Nie mówcie mi tylko ze on zdawał jako zawodnik Warszawy
    Rafal zdawal jako zawodnik Wlokniarza, nie Gwardii. Do tej pory nie bylo zadnego wypozyczenia Osumka do innego klubu.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A czy wie kos o rzekomym podpisaniu kontraktu przez Osumka w Ostrowie? Takie plotki do mnie dotarly....

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Dzisiaj w DB (Dziennik Błatycki - gazeta ukazująca sie na terenie województwa pomorskiego :) ) był zamieszczony wywiad przeprowadzony przez naszego guru :D Macieja Polnego (pol) z Grzegorzem Dziwkoskim, wspanialym trenerem GKS-u !!:D Powiedział on że Rafał Osumek bedzie jechać w turnieju i osobiście jestem bardzo ciekaw jego dyspozycji... czyżby nowy zawodnik w barwach Wybrzeża Gdańsk :]
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że Gdańsk byłby niezłym miejscem na 'rozjeżdżenie się'. Poziom jednak extraligowy ale dość łatwo mógłby się załapać do składu. Rafał powodzenia :D!!
    pozdro ze św.miasta

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Jesli chodzi o Ostrow, to Rafal wypowiadal sie w paru wywiadach, ze nie chcialby startowac w drugiej lidze.

    A co do Gdanska. No, to bylaby moze nawet dobra mysl. Rafal rozjezdzilby sie w Wybrzezu, a za rok powrot do Wlokniarza w miejsce Pietrzyka, czy nawet Walaska.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    16-07-2003
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slyszalam, ze Rafal ma sie pojawic we wtorek w Ostrowie na treningu. Jezeli przyjedzie, to chyba mozna sadzic, ze ma powazne plany w stosunku do tutejszego klubu, prawda?

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Jak podala osiedlowa telewizja Orion, Rafal otrzymal propozycje startow z kilku klubow, miedzy innymi z Ostrowa, Pily, Gdanska i... z Wroclawia. Oferta Sparty byla najbardziej konkretna, ale ostatecznie Wroclawianie wycofali swoja propozycje. Pozostale oferty nie sa podobno zbyt atrakcyjne i Rafal nie zamierza z nich skorzystac. Tak wiec poki co "Osa" pozostaje we Wlokniarzu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •