Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Janusz Wróbel !!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Janusz Wróbel !!!!!

    Mało pisze na tym forum, ale sprawa jest poważna. Każdy ktokolwiek był kiedyś na imprezie żużlowj w Częstochowie napewno pamięta JANUSZA WRÓBLA najlepszego sprawozdawcę sportowego w Częstochowie. Niestety dziś ukazał się taki oto artykuł w częstochowskiej wyborczej:

    "Znany częstochowski dziennikarz i działacz sportowy Janusz Wróbel wyszedł z domu 17 czerwca ok. godz. 11 i nie wrócił - informuje policja, która go szuka.

    54-letni Wróbel współpracował z wieloma pismami i rozgłośniami. Przez wiele lat był spikerem na meczach żużlowców Włókniarza, siatkarzy AZS i piłkarzy Rakowa. Zajmował się też motoryzacją jako organizator rajdów samochodowych, a w przeszłości również jako działacz Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

    Rysopis: wiek z wyglądu około 50 lat, wzrost 180 cm, włosy krótkie siwe, oczy zielone, brak zarostu. Znaki szczególne: ciemny pieprzyk na szyi po prawej stronie i blizna po operacji wyrostka. Był ubrany w jasną koszulę sportową z krótkim rękawem, lniane spodnie, skórzane brązowe pantofle. Miał zegarek marki Tissot ze srebrną bransoletką, złotą obrączkę i czarną teczkę.

    Na informacje czeka częstochowska policja: tel. (0-34) 368 18 99 lub 997."

    Przyznam się, że dla mnie jako wieloletniego kibica częstochowskiego, zarówno żużla jak i siatkówki, taki artykuł był szokiem. Ten człowiek jest wielkim autorytetem dla wszystkich kibiców w Czwie. Dla mnie na pewno. Dlatego umieszczam ten wątek. Pamiętajmy o nim i pomóżmy! Być może do dnia dzisiejszego kiedy to GW umieszcza taki artykuł wszystko jest jasne, ale nie możemy obojętnie przechodzić koło takiej tragedii.



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2003
    Postów
    245
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziwny kraj

    dziwny kraj. Wróbla zna większość ludzi w mieście. Znika. Nikt nie widział, nikt nie słyszał. W końcu to nie igła.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Miejmy nadzieje że to jakieś nieporozumienie , i że wszystko się dobrze skończy. Chociaż w tym kraju to wszystko możliwe...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie napisałem tego posta, bo ten kraj jest taki dziwny, wydawało by sie że człowieka zna cała Czwa a tu nic, żadnych wiadomości od 10 dni.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    kurdeeee cos mi sie nie podoba :(

    moze sie to źle skończyło juz ? :(

    dalismy wraz z bonjem ta wiadomosc na nasza stronke www.wlokniarz.prv.pl moze to pomoze w czyms :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Podobno się znalazł !!!

    Ja również byłem zszokowany po przeczytaniu komunikatu Policji , tym bardziej że komunikat ukazał się 27.06 , a zaginięcie miało miejsce 17.06. Wróbel to dystyngowany pan o manierach dżentelmena i jakieś dziwne wyskoki z jego strony uważałem za wykluczone , tym większe więc było moje zmartwienie. Ale dzisiaj na łamach częstochowskiego forum "Gazety Wyborczej" jakiś gość się zaklina , że Wróbel się jedank znalazł i że wie to z pewnego źródła , bo od jego syna. Mam nadzieję , że to prawda.... Ale jeśli tak , pozostaje pytanie - gdzie Wróbel latał przez te 10 dni ???
    Nie wiem , jak ostatnio układało mu się w życiu osobistym i zawodowym. Mogę się tylko domyślać , że w zawodowym nie najlepiej - już trzci sezon nie spikeruje na Włókniarzu , Życie Częstochowy do którego pisywał splajtowało ostatnio .... Może jakieś załamanie nerwowe??
    W każdym razie życzę mu szybkiego powrotu do formy...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Janusz Wróbel zawsze wspolnie z Jerzym Matuszakiem prowadzil spikerke na GP w Bydgoszczy. Widzialem go z bliska na pikniku przed GP w Bydgoszczy 2 lata temu kiedy to w bardzo sympatyczny sposob prowadzil zabawy i konkursy dla kibicow oraz rozmawial z przybylymi na piknik zawodnikami. Miejmy nadzieje ze informacja o tym ze sie znalazl jest prawdziwa bo naprawde szkoda faceta.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Nie wiem , jak ostatnio układało mu się w życiu osobistym i zawodowym. Mogę się tylko domyślać , że w zawodowym nie najlepiej - już trzci sezon nie spikeruje na Włókniarzu , Życie Częstochowy do którego pisywał splajtowało ostatnio ....
    no niestety pewnie to bylo powodem no i jeszcze pewnie go dobilo to ze splajtowala wolna sobota

    trzymam kciuki za tego pana
    mecze z jego komentarzem to jest cos pieknego

  9. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Lampeq nie totalspeedway.pl, a totalspeedway.com. To tak nawiasem. Sorry za przerywnik.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •