Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Niepoważny Łoś

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niepoważny Łoś

    Ale ten Łoś bredzi!

    Wypowiedź Łosia w jednej z ostrowskich gazet:
    "...To był prawie lincz na mojej osobie..."

    "O mały włos, a zostałbym pobity. Grupa podpitych ludzi zaczęła mnie wyzywać od najgorszego. Używanotakich słów pod moim adresem, że to się w głowie nie mieści. Nie będę ich cytował. Powiem tylko, że najczęśstrzym stwierdzeniem było, że mam wy...ć z tego klubu. To wszytsko działo się przy aplauzie młodzieży. Po raz piuerwszy w mojej pracy trenerskiej spotkałem się z czymś takim. Nie pozwolę, żeby ktokolwiek mnie obrażał. Zostałem poniżony, zmieszany z błotem. To nie moja wina, że zespół przegrał. Nie czuję się winny. Co mam zrobić, jeśli zawodnicy jeżdzą tak, jak jeżdzą? Zastanawiam się nad tym wszystkim. Może oddam sprawę do sądu"

    Przecież to jest żałosne! Byłem wtedy pod klubem i my kibice nie chcieliśmy przecież Łosia ani obrazić ani tym bardziej pobić! Oczekiwaliśmy tylko na odpowiedzi na pare nurtujacych pytań, na które oczywiscie jak zwykle konkretnych odpowiedzi nie otrzymaliśmy:( Poda nas do sądu, nie no facet jest poprostu śmieszny... Niech idzie z powrotem do Gdańska!

  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... Niech idzie z powrotem do Gdańska!
    Zacytowłem specjalnie tylko ten fragment...

    My pana Łosia przyjmiemy z otwartymi rękoma, za to dla nas zrobił!. :):):)
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Come back!

    Łosiu! Dawaj do Gdańska! Czekamy, masz tu sporo do roboty.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki lincz o ile coś takiego miało miejsce powinnien dostać i to o wiele gorszy nasz wspaniały trener dzikuś :P
    Jeśli Ostrów chce to możemy sie wymienić trenerami :) my dajemy amatora a wy cudotwórce ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki lincz o ile coś takiego miało miejsce powinnien dostać i to o wiele gorszy nasz wspaniały trener dzikuś :P
    Jeśli Ostrów chce to możemy sie wymienić trenerami :) my dajemy amatora a wy cudotwórce ;)
    Hmm cudotwórce...
    Taki spec,że Latosiego, który nic nie jedzie daje na 5 a Gunestada na rezerwe!
    A ja wam powiem że Gunestad jest na rowerze lepszy niz Latosi!

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    też mi kibice

    A ci kibiece z Ostrowa za kogo sie mają ? Z pewnością nie zasługują aby u nich trenerem był Łoś ani kto inny, ot wiejskie bagioenko...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ci kibiece z Ostrowa za kogo sie mają ? Z pewnością nie zasługują aby u nich trenerem był Łoś ani kto inny, ot wiejskie bagioenko...
    To Łoś to jest wieśniak, przegrał nam mecz w Łodzi, nikt go nie chcial pobić i chyba coś majaczy i chce nas do sądu podać! Ten facet jest Ś.M.I.E.S.Z.N.Y!!!!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Taki lincz o ile coś takiego miało miejsce powinnien dostać i to o wiele gorszy nasz wspaniały trener dzikuś :P
    Jeśli Ostrów chce to możemy sie wymienić trenerami :) my dajemy amatora a wy cudotwórce ;)
    Jeżeli dzisiaj czytałes artykuł z Dziennika Bałtyckiego to sam widzisz jakie pole manewru ma Dzikowski, procentowo mówiąc 0%, nic nie moze robić i jego rola jak narazie to ustalenie składu, Dzikowski szuka sponsorów, wozi sprzęt do mechaników a ty go nazywasz amatorem ... szkoda słow. Zrób se uprawnienia trenerskie, zostań trenerem i powiedz jak to jest mieć taki skład do dyspozycji i jak kibice bluzgają na okragło ....
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łos jest szczery i nie kłamie.Moim zdaniem on sobie tego nie wymyślił tylko powiedział jak było.Może się myle ale Romek nie wyssałby sobie tego z palca.:)


    Pozdrowienia;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Biardyk
    Dołączył
    21-10-2002
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak takie cos moglo spotkac trenera Łosia w Ostrowie?

    W Gdansku by go to nigdy nie spotkalo.
    Pozdrowienia dla Sznowanego i Lubianego w Gdansku Romualda Łosia.

    Drogi trenerze wroc do GIEKSY i wtedy wszyscy bedziemy pewni ze Gieksa sie utrzyma i zawodnicy beda podchodzic powazniej do swoich obowiazkow.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łos jest szczery i nie kłamie.Moim zdaniem on sobie tego nie wymyślił tylko powiedział jak było.Może się myle ale Romek nie wyssałby sobie tego z palca.:)


    Pozdrowienia;)
    Ale nie rozumiesz, ja byłem wtedy pod klubem i nikt z kibiców nawet nie podniósł głosu na Łosia!!!
    A Łoś ma najwyraźniej taką taktyke: odwrocenie uwagi od swojej winy i wykreowanie sie na ofiare. Poprostu żałosne...

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Boozy

    Taktykiem to Łoś nigdy nie był dobrym, ale z tym :

    przegrał nam mecz w Łodzi
    jesteś poprostu zabawny :)

    pzdr

    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taktykiem to Łoś nigdy nie był dobrym, ale z tym :

    przegrał nam mecz w Łodzi
    jesteś poprostu zabawny :)

    pzdr
    No a nie przegrał????
    Co za głupek wstawia Gunestada na rezerwe a Latosiego do podstawówki!!!!Jestem przekonany ze jakby Gunestad jechał 5 razy mecz byśmy wygrali!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra ty wiesz swoje o Łosiu i ja wiem swoje o Łosiu.Może Jemu chodzi o jedno a Tobie o drugie.Według mnie Romek nie mógłby zrobić takiego świństwa kibicom.Bo po co miałby oskarżać fanów własnego klubu ?? ROMEK WRÓĆ DO NAS !!!!


    Pozdrowienia;)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej WY tam z Gdańska!!!

    Bierzcie sobie tego Łosia. To jest prawdziwy łoś!!! Raz mu się fuksło i utrzymał Wybrzeze w ekstraklasiue i robiecie z niego cudotwórcę. Chcę by Łoś *********ł do Gdańska i z hukiem spadł z zespołem do 1 ligii..
    Swiete slowa Franky, swiete slowa...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Łoś jest bajkopisarzem.nawet ostatnio pan Terlecki w wywiadzie dla "PŻ" mowil o tym,ze Łos kombinowal ze spoldzielniami, ktore niby byly a jednak ich nie bylo.
    Podejrzewam,ze ta historie podobno jak wiele innych wyssal sobie z palca.Juz opowiadal wiele bajek wiec nie zdziwie sie jak sie okaze ,ze przestraszyl sie kibicow w ostrowie i dla obrony zaczal sobei wymyslac niesamowite historie.Moze iw gdansku dobrym byl trenerem ale jest klamca bo bez zadnych dowodow nie raz wytaczal oskarzenia pomawiajac nie jedna osobe.Mam nadzieje,ze keidys jego zloty jezyk obroci sie przeciwko niemu.Ciekaw jestem czy ten zawal przed emczem z Gnieznem to prawda czu tesh pan Łos chcial udramatyzowac sytuacje.Zauwazcie,ze tyle co on podejrzen nie wysnuwa i nie pomawia to zaden zuzlowy trener w Poslce nei am do tego takiego talentu.A moze liczy na angaz w Rutokowski Patrol??Chyab gral w sloneczbnym bo widac slonko ostro przygrzalo i cos sie przegrzalo.
    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ej WY tam z Gdańska!!!

    Bierzcie sobie tego Łosia. To jest prawdziwy łoś!!! Raz mu się fuksło i utrzymał Wybrzeze w ekstraklasiue i robiecie z niego cudotwórcę. Chcę by Łoś *********ł do Gdańska i z hukiem spadł z zespołem do 1 ligii..
    Swiete slowa Franky, swiete slowa...

    Aż żal czytać.. robicie z siebie pośmiewisko.
    Rozumiem, że nie lubicie p. Łosia (wasze prawo),ale tym tekstem o "spadku do 1 ligii" poprostu błysneliscie "intelektem". Normalnie małe dzieci.. szkoda gadać... ( i pisać ).
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boozy - piszesz ze, trener wystawil Latosiego do skladu a dal Larsa na rezerwe. A moze poprostu u was jest tak jak w ZKZ, ze to sponsor wystawia kogos do skladu (vide Swist). Szef Bolla pan Dalewski chyba nie wyobraza sobie skladu ZKZ bez Swista moze podobnie jest z Latosim ...

    A co do meczu z Lodzia, to gydyby pojechal Adamos bylaby wygrana !!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pan Łoś jest bajkopisarzem.nawet ostatnio pan Terlecki w wywiadzie dla "PŻ" mowil o tym,ze Łos kombinowal ze spoldzielniami, ktore niby byly a jednak ich nie bylo.
    Podejrzewam,ze ta historie podobno jak wiele innych wyssal sobie z palca.Juz opowiadal wiele bajek wiec nie zdziwie sie jak sie okaze ,ze przestraszyl sie kibicow w ostrowie i dla obrony zaczal sobei wymyslac niesamowite historie.Moze iw gdansku dobrym byl trenerem ale jest klamca bo bez zadnych dowodow nie raz wytaczal oskarzenia pomawiajac nie jedna osobe.Mam nadzieje,ze keidys jego zloty jezyk obroci sie przeciwko niemu.Ciekaw jestem czy ten zawal przed emczem z Gnieznem to prawda czu tesh pan Łos chcial udramatyzowac sytuacje.Zauwazcie,ze tyle co on podejrzen nie wysnuwa i nie pomawia to zaden zuzlowy trener w Poslce nei am do tego takiego talentu.A moze liczy na angaz w Rutokowski Patrol??Chyab gral w sloneczbnym bo widac slonko ostro przygrzalo i cos sie przegrzalo.
    Pozdrawiam
    Pojawił sie ponownie nasz idol STILONEK - znowu będzie pisał swoje głupoty i forum spadnie na psy, a było tak fajnie...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie marzeniem by byl jego powrot do Gdanska...
    Dwukrotnie dokonal cudow (sezon 2001 i 2002) i nagle na jego miejsce wchodzi Dzikowski, ktory o zuzlu wie tyle co Boniek w pilce (pod wzgledem trenowania) i coz... spusci GKS z ekstraligii :( .. tak jak to bylo w latach 1995 i 1996 gdzie nie pokazal kompletnie nic!

    Łoś wróć!!!!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pojawił sie ponownie nasz idol STILONEK - znowu będzie pisał swoje głupoty i forum spadnie na psy, a było tak fajnie...
    Forum jush spadlo dawno na psy... a ostatnio zywnie sie do tego przyczynil jeden z forumowiczow wlasnie od nas... z Gdanska.
    pozdrooo!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boozy - piszesz ze, trener wystawil Latosiego do skladu a dal Larsa na rezerwe. A moze poprostu u was jest tak jak w ZKZ, ze to sponsor wystawia kogos do skladu (vide Swist). Szef Bolla pan Dalewski chyba nie wyobraza sobie skladu ZKZ bez Swista moze podobnie jest z Latosim ...

    A co do meczu z Lodzia, to gydyby pojechal Adamos bylaby wygrana !!!!!
    Trener wystawia skład co przyznał w spokojnej rozmowie z nami po meczu w Łodzi!! Latosi od miesiąca ma spadek formy, a on Tłumaczył się, że Latosiego wystawił pod nr 5, gdyż dostał nowy silnik. Cudotwórca..............buhahahahaahahah, pewnie byłby nim, gdyby Latosi pojechał znakomicie, a tak się Łoś skompromitował. Stary dziadek to już, na emeryturę z nim!! Mecz kosztują go już sporo nerwów, jak stwierdził w rozmowie z nami. Co on sobie myśli??, że za pisanie w programie i ustalanie frajersko składu będzie dostawał .... tys.zł. miesiecznie??

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    odezwal sie miastowy...

    wg mnie ostrowianie slusznie maja pretensje do Łosia, bo z tym Latosim pod 5 to naprawde byl przekret... sam bylem bardzo zdziwiony bo ostatnio caly czas cieniuje... zrozumialbym jeszcze jako uzupelniajacy pare ok, ale prowadzacy!? z juniorem! ludzie dajcie spokoj...

    zdrowko

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Biedrona a sadzisz ze gdansk to pepek swiata?? Chyba jednak sie mylisz!
    Wracajac do tematu, prawda jest taka ze trner Łoś w gdansku sie sprawdzil i tam powinin byc! W Ostrowie kompletnie sie nie sprawdza, przygrywa wygrane mecze, olewa treningi i wogole!!

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    MrBiedrona
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Nie tak dawno miałeś bana. Zbierasz na następnego ???

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Boozy - piszesz ze, trener wystawil Latosiego do skladu a dal Larsa na rezerwe. A moze poprostu u was jest tak jak w ZKZ, ze to sponsor wystawia kogos do skladu (vide Swist). Szef Bolla pan Dalewski chyba nie wyobraza sobie skladu ZKZ bez Swista moze podobnie jest z Latosim ...

    A co do meczu z Lodzia, to gydyby pojechal Adamos bylaby wygrana !!!!!
    Powiem ci ze tak nie jest, Los poprostu wyastawil sklad na podstawie posiadanego sprzetu. A jeżeli tak robi trener to to jest AMATOR!!!!!!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zalosne sa te wasze teksty. Fajnie Champion ze dbasz o porzadek ale rob to obiektywnie, ok? Niektorzy (czyt. Boozy cz jakos tam) zachowuja sie gorzej niz Biedrona a jednak im nic nie wypomnisz! Nie bronie Biedrony bo tez nie lubie jak sie zaczynaja glupie gadki ktore miasto jest wieksze, ze tu jezdza tramwaje a tam trajtki. Ale chce bys ocenial wszystkich, nie wybrancow, bo oni juz mieli bana.

    Czekamy na Łosia w Gdańsku z otwartymi ramionami. My=kibice, bo watpie zeby nasi dzialacze wyrzucili kolege Dzikowskiego.

    Stilonku drogi, zrob ta uprzejmosc i sie nie udzielaj. Ladnie zes pojechal po trenerze, gratulacje. Ale teksty o wymyslaniu zawalu (a raczej stanu przedzawalowego, ale w twoim stylu jest gadanie o tym o czym g... wiesz) po meczu barazowym (nie przed, ale co tam, -||-) sa po prostu bardzo nie na miejscu i nie w porzadku do Łosia, ktory tyle zdrowia stracil ratujac nasz klub. No ale pan stilonek wie najlepiej, a co tam - pojade sobie po Łosiu. Wkurzył mnie typ - przez niego moja Stal pierwszy raz z ligi spadła, ołłłł boli nie?

    Oczywiscie w Gdansku wszyscy juz wierza ze w Pile wygraliscie uczciwie i w sportowej walce (hahaha). Gratuluje postawy, szkoda ze nawe ze slabiutkim Wybrzezem nie potrafiliscie wtedy wygrywac.

    Ja czekam w tym sezonie na dalsza czesc kupczenia... w play-off'ach. Zobaczymy jak tam bedzie ciekawie. Szczegolnie jesli wygramy 20.VII w Pile.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Biedrona a sadzisz ze gdansk to pepek swiata?? Chyba jednak sie mylisz!
    Wracajac do tematu, prawda jest taka ze trner Łoś w gdansku sie sprawdzil i tam powinin byc! W Ostrowie kompletnie sie nie sprawdza, przygrywa wygrane mecze, olewa treningi i wogole!!
    Nie można przegrać wygranych meczów (czas dokonany- miałeś juz to w szkole?). Łoś chyba juz nie trenuje, to jak ma olewać treningi? Dziwne, że po przegranej 1 punktem w zaciętym meczu na wyjeździe wyzywaci i chcecie bić trenera swojej drużyny. Moim zdaniem to właśnie świadczy o wieśniactwie a nie wielkość miejscowości, w kórej się mieszka.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej WY tam z Gdańska!!!

    Bierzcie sobie tego Łosia. To jest prawdziwy łoś!!! Raz mu się fuksło i utrzymał Wybrzeze w ekstraklasiue i robiecie z niego cudotwórcę. Chcę by Łoś *********ł do Gdańska i z hukiem spadł z zespołem do 1 ligii..
    Swiete slowa Franky, swiete slowa...

    Franky podobno jest moderatorem a to do czegoś zobowiązuje

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cris: nie czaruj mnie tutaj czasem dokonanym a uzyj deczko swej inteligencji! Jesli nie rozumiesz co oznacza sformułowanie uzyte w przenosni to masz wielki problem i proponuje popracowac troszke nad soba! Moze do szkoły do ktorej mnie wysylasz ty powinienes zajrzec?? Choc pewnie ci nie po drodze...

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cris: nie czaruj mnie tutaj czasem dokonanym a uzyj deczko swej inteligencji! Jesli nie rozumiesz co oznacza sformułowanie uzyte w przenosni to masz wielki problem i proponuje popracowac troszke nad soba! Moze do szkoły do ktorej mnie wysylasz ty powinienes zajrzec?? Choc pewnie ci nie po drodze...
    Nie będę rozwijał tematu bo chyba nie wyczułeś ironii... Myślę, że na forum o żużlu mógłbys coś o nim napisać, chociaż dumny jestem, że zajmuje Cię tek moja osoba.
    Chyba nie chcesz licytować sie wykształceniem? Po tym co pokazaliście w sprawie Łosia nie dziwi mnie poziom Twojej argumentacji.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Biedrona a sadzisz ze gdansk to pepek swiata?? Chyba jednak sie mylisz!
    Wracajac do tematu, prawda jest taka ze trner Łoś w gdansku sie sprawdzil i tam powinin byc! W Ostrowie kompletnie sie nie sprawdza, przygrywa wygrane mecze, olewa treningi i wogole!!
    Nie można przegrać wygranych meczów (czas dokonany- miałeś juz to w szkole?). Łoś chyba juz nie trenuje, to jak ma olewać treningi? Dziwne, że po przegranej 1 punktem w zaciętym meczu na wyjeździe wyzywaci i chcecie bić trenera swojej drużyny. Moim zdaniem to właśnie świadczy o wieśniactwie a nie wielkość miejscowości, w kórej się mieszka.
    Kris dziecko, jakbyś uważnie przeczytal to co wczesniej napisalem, to byś wiedzial ze nikt nie chcial Łosia pobić, a nawet nikt nie podniosł na niego głosu wiec nie chrzań głupot! A niby kto przegrał mecz???? Ja wstawiłem Latosiego do skladu zamiast Gunestada???? I jeszcze te beznadziejne tlumaczenia ze on sie nie czuje winny, porpostu amator!!!Kazdy głupi wiedzialby ze do skladu trzeba wstawic Gunestada a nie Latosiego!!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Przegraliście w Łodzi bo jesteście słabsi i tyle, a trener co ma poradzić, jak ma kolaży w składzie to sie dostaje w tyłek!! Wszędzie uważają ze Ostrow jest słabszy od Lodzi i tyle, i życze wam żebyście dalej walczyli o awans, jednak wydaje mi sie ze baraże to max! (chyba jednak i tak wam sie nie uda:)
    Pozdro:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    temat tak samo śmieszny jak i dyskusja. Pewnie jak zwykle Łoś przesadził jak był zdenerwowany. Do czego dążycie teraz ? Bluzgi sadzicie sobie , od dzieci sie wyzywacie :)... hie hie.

    POZDRO

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegraliście w Łodzi bo jesteście słabsi i tyle, a trener co ma poradzić, jak ma kolaży w składzie to sie dostaje w tyłek!! Wszędzie uważają ze Ostrow jest słabszy od Lodzi i tyle, i życze wam żebyście dalej walczyli o awans, jednak wydaje mi sie ze baraże to max! (chyba jednak i tak wam sie nie uda:)
    Pozdro:)
    Czy wy jesteście niepoważni??????
    Jak nie mial co poradzić!!!!!! Czy wy do h*ja wafla nie rozumiecie ze gdyby dal Gunestada do podstawowki a nie Latosiego to byśmy wygrali!!!!!!!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorka Gonzo moze troche zbyt najechalem na Pana Łosia ale nei lubie ludzi ,ktorzy klamstwami ratuja wlasny tylek.Teorytycznie zawsze mozna ubezpieczyc sie na wypadek porazki...Tak samo mozna stwierdzic,ze przegralismy z Ryubnikiem bo ktos Flisowi cwieki w kola powbijal i tym podobne bzdury.Moze i zrobilw Gdansku kawal dobrej roboty, ale jest klamca i ubezpiecza sie na wypadek porek.
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    MrBiedrona
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Nie tak dawno miałeś bana. Zbierasz na następnego ???
    Nie Drogi kolego nie zbieram!!!!
    jak czytam te opinie o Łosiu to mnie krew zalewa,tyle co ten facet zrobil dla naszego Gks-u.
    a tu takie oczernianie jego osoby,nie ladnie
    Ps.i jeszcze jedno moj ban byl nieporozumieniem wiec nie ma tematu :)
    GKS THE BEST

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...eh i kolejna plota ale sensacja.Nie chcecie Losia to dajcie go nam a my przyjmiemy go z otwartymi rekoma.Panie Romku wracaj do nas i wspolnie utrzymamy ekstralige w Gdansku

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Przegraliście w Łodzi bo jesteście słabsi i tyle, a trener co ma poradzić, jak ma kolaży w składzie to sie dostaje w tyłek!! Wszędzie uważają ze Ostrow jest słabszy od Lodzi i tyle, i życze wam żebyście dalej walczyli o awans, jednak wydaje mi sie ze baraże to max! (chyba jednak i tak wam sie nie uda
    Pozdro
    Tos mnie chłopak tym tekstem rozwalił...

    Mimo, ze nie jestem z Ostrowa ale Krosna, nie sądze, ze Łódź ma lepszy skład od Ostrowa. Dlaczego mówisz, że wszędzie tak uwazają?! Twoja wiedza o drugiej lidze jest mniejsza niż członek O.Rydzyka... Ostrów przegrał ten mecz przez to, że w podstawowej 5 pojechał Latosi a nie Gunestad i to jest własnie wina Łosia!

    zdrowko

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2003
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegraliście w Łodzi bo jesteście słabsi i tyle, a trener co ma poradzić, jak ma kolaży w składzie to sie dostaje w tyłek!! Wszędzie uważają ze Ostrow jest słabszy od Lodzi i tyle, i życze wam żebyście dalej walczyli o awans, jednak wydaje mi sie ze baraże to max! (chyba jednak i tak wam sie nie uda
    Pozdro
    Tos mnie chłopak tym tekstem rozwalił...

    Mimo, ze nie jestem z Ostrowa ale Krosna, nie sądze, ze Łódź ma lepszy skład od Ostrowa. Dlaczego mówisz, że wszędzie tak uwazają?! Twoja wiedza o drugiej lidze jest mniejsza niż członek O.Rydzyka... Ostrów przegrał ten mecz przez to, że w podstawowej 5 pojechał Latosi a nie Gunestad i to jest własnie wina Łosia!

    zdrowko
    Dokładnie!!! I caly czas to powtarzam!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Nie Drogi kolego nie zbieram!!!!
    jak czytam te opinie o Łosiu to mnie krew zalewa,tyle co ten facet zrobil dla naszego Gks-u.
    a tu takie oczernianie jego osoby,nie ladnie
    Ps.i jeszcze jedno moj ban byl nieporozumieniem wiec nie ma tematu :)
    W takim razie proszę napisać "krew mnie zalewa" zamiast wyzywać czyjeś miasto od wioch ;)

    Poza tym dla jednych Łoś będzie pewnego rodzaju symbolem kojarzonym jak najbardziej pozytywnie, ale znajdą się też tacy którzy jego postępowanie jako trenera będą negatywnie oceniać. I po obu stronach będzie troszkę prawdy. ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej WY tam z Gdańska!!!

    Bierzcie sobie tego Łosia. To jest prawdziwy łoś!!! Raz mu się fuksło i utrzymał Wybrzeze w ekstraklasiue i robiecie z niego cudotwórcę. Chcę by Łoś *********ł do Gdańska i z hukiem spadł z zespołem do 1 ligii..
    Swiete slowa Franky, swiete slowa...

    Franky podobno jest moderatorem a to do czegoś zobowiązuje
    Po pierwsze nie jestem moderatorem działu żużel

    Po drugie moderatorem jestem już tylko teoretycznie. Bardzo rzadko odwiedzam to forum. Zmieniło się to forum diametralnie od kilku miesięcy, niestety na niekorzyśc....

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-01-2002
    Postów
    725
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co to jest ostrow co to ma byc po co tam zuzel co to jest :)
    Łos wracaj do Gdanska zostaw ta wioche
    Biedrona a sadzisz ze gdansk to pepek swiata?? Chyba jednak sie mylisz!
    Wracajac do tematu, prawda jest taka ze trner Łoś w gdansku sie sprawdzil i tam powinin byc! W Ostrowie kompletnie sie nie sprawdza, przygrywa wygrane mecze, olewa treningi i wogole!!
    Nie można przegrać wygranych meczów (czas dokonany- miałeś juz to w szkole?). Łoś chyba juz nie trenuje, to jak ma olewać treningi? Dziwne, że po przegranej 1 punktem w zaciętym meczu na wyjeździe wyzywaci i chcecie bić trenera swojej drużyny. Moim zdaniem to właśnie świadczy o wieśniactwie a nie wielkość miejscowości, w kórej się mieszka.
    Kłamstwa Łosia "poszły w świat". Fan Club jeździ z zespołem na każde mecze, a Łoś obraża nas, jest typowym hipokrytą!!! Łoś się tłumaczy, że to nie jego wina, że zawodnicy słabo jeżdzą. Pyatam się a kogo?? Ja wystawiam skład?? Zawodnicy są pod względem sprzętowym przygotowani do zawodów doskonale!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To Łoś to jest wieśniak
    WOW!!! "miastowi" sie odezwali... :D:D:D

    Po pierwsze nie jestem moderatorem działu żużel
    UWAGA!!! Od dziś według zasady "nie jestem moderatorem działu żużel, więc mogę w nim bluzgać" zgłaszam do moderatorów:
    teraz będę sobie bluzgał w każdym dziale i nie życzę sobie usuwania moich postów - nie jestem moderatorem żadnego z działów - w razie wszelakich kontrowersji - patrz cytat powyżej!!! :D:D:D


    I na koniec najlepsze... :D:D:D:P:P:P
    Powrócił nasz najpierwszy wielki IDOL, co to wszystko wie od znajomego syna ciotki mleczarza - kolegi listonosza - szwagra lekarza klubowego!!!
    Chylmy więc czoła i czekajmy na kolejne posty - ja wprost nie posiadam się ze szczęścia - czyżby powrót "starych dobrych czasów"??? :P:P:P

    Kibic_GKS - miej się na baczności - musisz sie starać, bo powraca TEN, KTOREGO MIEJSCE ZAJĄŁEŚ. :):):)

    bez pozdrowień :P

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Kibic_GKS - miej się na baczności - musisz sie starać, bo powraca TEN, KTOREGO MIEJSCE ZAJĄŁEŚ. :):):)
    Bede walczyl z całych sił:P
    P.S. Jestem "Kibic_GKS-u" a nie "Kibic_GKS" :P
    P.S.2 Zapraszam wszystkich na mini-tor GKS-u. Odbedą sie zawody z udziałem najlepszych zawodników w tej klasie w Polsce ;), a to oznacza ze emocji napewno nie zabraknie !!:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •