Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: Start po 10 kolejkach...

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Start po 10 kolejkach...

    I co mysliscie o tym sezonie? Jakie szanse maja nasze asy na awans...baraze?

    Ja szczerze mowiac jestem zalamany tym sezonem! Dysponujemy dwoma roznymi zespolami!!! ten u siebie - *****.isty ( mecz z Rkm-em ) i team wyjazdowy - zalamka.

    Z "nowych" zadowolony jestem tylko z Jensena choc Sqra tez nie prezenmtuje sie najgorzej. Reszta to dno!!!

    Wydaje mi sie, ze Start prawdziwe oblicze pokazal w meczu z Rybnikiem u siebie i gdyby jezdzil tak we wszystkich spotkaniach to tabela moglaby inaczej wygladac!

    Najbardziej szkoda punktow w gorzowie i rzeszowie.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie w tym sezonie START udowodnil jedno...ze nie potrafi jezdzic na wyjazdach. Piszesz tez ze u siebie super...ale jednak po 12 biegach to RKM prowadzil... Takie mecze zespol marzacy o awansie powinien rozstrzygnac na swoja korzysc juz kolo biegu 12/13. Start po 10 kolejkach nie jest w najlepszej sytuacji ale nie jest tez w najgorszej. Zobaczymy jak to bedzie po 14 i po 20 kolejkach :) Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Rkm jest taki mocny? 55-35 u siebie z krajowka Startu... nie jest to wynik imponujacy, ale jednak 2 pkt. zostaly w Rybniku!!! Rok temu byl mocny to prawda. Tez bylo 55-35, ale Start jechal z Cegla, dwoma obcokrajowcami i Lukaszewski w formie!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sytuacja Startu jest klarowna - musimy wszystko wygrac i jestesmy na drugim miejscu po zasadniczej (nie zakladam w ogole porazek w Warszawce i Rawiczu).
    Co do druzyny:
    Jensen - Oki
    Jablucho - oprocz meczu w Gorzowie, ktory mi sie ciagle sni, tez oki
    Hucko dwa mecze *****iste.
    Reszta ponizej moich oczekiwan.
    W play-off'ach najprawdopodobniej przegramy wszystko na wyjazdach i wygramy u siebie, tak wiec powinnismy drugie miejsce utrzymac, chyba ze na "scianie wschodniej" dojdzie do niespodziewanych rozstrzygniec.
    Panowie beda baraze z Wybrzezem i na 90% znow je przepie.rdolimy - szkoda gadac.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicsks ale mi sie wydaje ze Start podszedl do tego meczu zupelnie na luzie , bez presji wyniki skoro zarzad wyslal do Rybnika krajowy sklad i dlatego udalo sie Gnieznu osiagnac tak dobry wynik z bardzo silnym u siebie RKM-em. A poza tym nie mow "smiech na sali" i popatrz na tabele ligi ! Rybnik jakos potrafil wygrac na wyjezdzie z Gorzowem i nie mow mi ze to przez tor bo on byl jednakowy dla wszystkich ! Teraz co prawada Gniezno jest dopiero 5 czy jakos tak ale tera Gnieznu zostaly same latwe mecze a Rybnik czeka jeszcze bardzo trudny wyjazd do Tarnowa (Gnieznu udalo sie tam zremisowac i na dodatek prowadzili przez caly mecz) Wszystko wiec moim zdaniem rozstrzygnie sie w rundzie play-off !

    Pozdrawiam
    Kacper

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie mowie, ze Rybnik nie jest silny, ale wydaje mi sie, ze tylko Start jest w stanie pokonac Rkm i u siebie i na wyjezdzie i oczywiscie moze stac sie na odwrot. Gdyby nie glupie przypadki i pech Startu teraz mielibysmy tyle samo punkto i mi nie zaprzeczysz.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibicks jaki znow smiech na sali. Spokojnie jak sam mowisz w zeszlym roku w calym skladzie tez mieliscie 55-35 wiec poziom utrzymany. Zaluje ze nie przyjechaliscie w calym skladzie napewno byl by ciekawszy speedway. No ale przyjechaliscie w takim zestawieniu jaki akurat mogliscie wystawic no i tyle. W play offach mam nadzieje nie bedzie zadnych kontuzji i spotkamy sie dwa razy w pelnych zestawieniach i beda super mecze. Wiec czekam na play offy... Pozdrawiam i nie denerwuj sie zaraz :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Rkm jest taki mocny? 55-35 u siebie zkrajowka Startu... Smiech na sali!!!
    jak dla mnie (jestem z rybnika) rkm moze wygrywac wszystkie mecze 46-44... bo nie jest wazne iloma punktami wygrywa sie mecze ale wlasnie fakt ze sa duze 2 punkty.
    a nawiazujac do meczu w rybniku - byl po prostu taki letni - cos ala sparing punktowany... mysle ze wasi chcieli przegrac jak najmniejsza iloscia punktow, a nasi odjechac zawody wygyrwajac wieksza roznica punktow niz start u siebie.
    swiadcza o tym posuniecia obu trenerow - wozniak nie skorzystal np. z hucki jako rez. taktycznej, a grabowski nie puscil w 5 startach szombierskiego.

    mimo ze start jest 5 to wlasnie was upatruje jako glownego przeciwnika w walce o awans. ale jesli przywieziemy chociaz 2 punkty z rzeszowa lub tarnowa to moim zdaniem bedzie juz posprzatane i dla startu zostana baraze z gdanskiem... oby zwycieskie, bo trzeba przewietrzyc towarzystwo w e-lidze, co nie? :)

    pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda Start stac na zwycieztwo w Rybniku tylko zeby tam wygrac trza miec pelny sklad z 2 silnych obcokrajowcow ! (tylko nie wiem czy Anderssona mozna nazwac silnym obcokrajowcem na wyjazdach) A Gniezno postanowili wyslac krajowy sklad do Rybnika. Gdyby ten sklad byl pelny , najsilniejszy to kto wie jak potoczylyby sie losy meczu , a tak...

    Pozdrawiam
    Kacper

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze tak czy owak start jadac nawet z jensenem w skladzie nie dalby rady RKM-owi. Wynik brzmialby moze 50-40 ale punkty zostalyby u nas...

    z Startem to jest chyba tak jak w Wegrzykiem w Gnieznie... juz przed zawodami mozna w ciemno wpisac...
    mariusz wegrzyk 5 ptk
    start gniezno 35 ptk
    :P :P :P

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    racja nie wazne iloma sie wygrywa wazne ze w tabeli sa dwa duze punkty wiecej. Po sezonie nikt nie bedzie patrzyl na wyniki poszczegolnych meczow (no chyba ze przegranych minimalnie ktore zawaza ja awansie) licza sie punkty w tabeli.

    Co do meczow ze Starem nie wiem co sie stalo ze Stefanem Anderssonem, mam nadzieje ze to chwilowe poprzez kontuzje ale spisuje sie ostatnio napewno ponizej swoich umiejetnosci. Jensen natomiast bardzo ladnie pojechal w polfinalem IMŚ w Rybniku.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgodze sie z wami chlopaki, ze sa 2 duze punkty bo to tylko sie liczy! Macie super zespol i wiem, ze jestem czasem niezbyt ubiektywny, ale tak jak wy kochacie Rkm to ja kocham Start! Sorry za ten napis smiech na sali...juz to zmieniam bo to jest bez sensu. Byliscie tego dnia lepsi. Tak jak my u siebie. Licze na super meczyki z Rybnikiem u siebie i na wyjezdzie w play offach.

    Pozdrowka

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomimo wtop jakie sobie ostatnio starcik urząda to 2 miejsce na mecie ma wg mnie zaklepane.
    po prostu kalendarz sie usmiechnąl do was ludziki !!!
    tyle tylko ze druzyna potrafiaca robic jedynie wyniki na wlasnym torze to troszke za malo.
    baraze - czemu nie...
    ale po nich bedzie znowu ta sama 1 ligowa kaszana.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibicks i o to chodzi :):) Trzeba byc ze swoimi na dobre i na zle ale po co wyzywac innych i sie smiac (nie chodzi mi w tym wypadku o Ciebie). A na meczach naszych druzyn napewno bedzie duzo emocji :) Juz czekam na pojedynki z Gnieznem w play offach. Oczywiscie jeszcze przed nami duzo innych spotkan ale poczekamy :) Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie jestem zdruzgotany postawą Startu na wyjazdach:
    porażki w Lublinie i Gorzowie były zaskoczeniem i oznaką słabości jakże silnego potencjalnie teamu... do tego remis w Tarnowie i porażka w Rzeszowie :( (Rybnik był do przewidzenia)
    Brutalny obraz = wspinaczka po kolejnych miejscach ligowej tabeli!
    Póki co:
    JENSEN - rewelacja:D
    ANDERSSON - dramat:(
    K. JABŁOŃSKI - świetny sezon (poza wieeelką wtopą w Gorzowie)
    M. JABŁOŃSKI - czasem nieźle, ale trochę nierówno
    HUĆKO - "walka karnawału z postem"
    ŁUKASZEWSKI - gdzie jest ubiegłoroczne TOP 10 I ligi???
    SQRA - mało jeździ, ale swoje zawsze wymęczy
    ZIEJA - największa pomyłka, gdzie jest ten chłopak sprzed roku?
    LINETTE - ciuła te punkty z coraz większym powodzeniem, oby tak dalej
    a o zapchajdziurach Pacholakach i innych snakach-zwierzakach nie mówię już nic...
    ... nadzieją moją jest Adrian Gomólski (GP Rider 2010:P)

    A swoja drogą w Start silnie wierzę i wiem, że pomimo ułudnej szansy na awans z 1. miejsca, nasi podejmą jeszcze walkę... a baraże? zawsze możemy spróbować, bo baraży wydrzeć sobie nie damy! Trza sprać dupska naszej nadmorskiej kolonii, bo się już za długo w ogonie E-ligi wożą:P:P:P

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obliczylem ze przy jezdzie w rybniku z 2 stranieri i jednej jedzie wiecej szombierskiego i taktycznej pedersena przegralibysmy tylko dwoma wiec w tabeli nic by to nie zmienilo
    start ma ogromny potencjal ale nie wiem w cholere dlaczego przegrywaja potencjalnie latwe mecze na wyjezdzie?
    TARNOW-bardzoslaba postawa rempaly i wykluczenie kolodzieja mimo to tylko remis
    GORZOW-tylko przez to ze jabol sie na zarzad obrazil przegralismy minimalnie
    RZESZOW-nieporozumienie
    RYBNIK- przewidziana przegrana
    LUBLIN- znowu pech i brak wiary w koncowy sukces!
    ile pktow ulecialo?
    7!
    tak to bylibysmy zaraz za rybnikiem!
    co z tego ze niszczymy wszystkich u siebie?
    uwazacie ze rybnik ledwo przegral?
    wasz super szombierski zrobil tylko 8 pktow
    tylko staszewski pojechal na poziomie bo pedersen tez potrafil przegrac!
    uwazam ze mimo tych wszystkich niepowodzen bedzeimy w barazach i bunczuczne wypowiedzi marzycieli z lublina i tarnowa nic tego nie zmiena!!!!

    pochwalic moge tylko jensena i jaboli!
    zieja dno-po nim obiecywalem sobie najwiecej
    skora-amator
    andersson-obietnice bez pokrycia
    lukaszewski-dno
    hucko-drewniak, ngdy nie walczy zawsze odjedzie trzy mecze w sezonie na poziomie
    linette- w koncu dali mu pojezdzic i sie pokazal z dobrej strony!
    ogolnie znowu baraze z ukochanym wybrzezem i mam nadziej ze tym razem.........

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli nie bedzie juz wiekszych niespodzianek ( przegrana Startu w wawie ) to mozemy smialo zakladac watek "Baraze 2003 Start-Wybrzeze"!

    Oby tym razem wszyscy nasi zawodnicy chcieli awansowac!!!

    Doszedlem tez do wniosku, ze nasi dzialacze wzieli Andersson bo juz rok temu wiedzieli, ze w kolejnym sezonie spotkamy sie z Gdanskiem i teraz ciagle daja mu szanse choc jezdzi fatalnie :)

    Pozdrawiam "FANATIKSOW MIESZKA GNIEZNO"


    ------------------------------------------------------------


    [b] 28.06.2003 godz. 17


    MIESZKO GNIEZNO - astra krotoszyn



    MIESZKO GNIEZNO W 3 LIDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    PADNIE REKORD FREKWENCJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    SPODZIEWNYCH JEST NAWET 8-9 TYSIECY SPRAGNIONYCH DOBREJ PILKI KIBICOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LUBLIN- znowu pech i brak wiary w koncowy sukces!
    ile pktow ulecialo?
    7!
    jaki pech?konkretnie mozesz uzasadnic bo ja nic pechowego w tej porazce widzialem..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uwazacie ze rybnik ledwo przegral?
    wasz super szombierski zrobil tylko 8 pktow
    ale zauwaz ze mial 3 bonusy co daje 11 oczek
    aha... powiedz mi jak obliczyles ze majac 2 stranieri w skladzie przegralibyscie 2 punktami... jestem cholernie ciekaw tego modulu symulacyjnego... :P
    myslisz ze nicki musialby jechac jako rezerwa taktyczna... faktycznie to musialby byc mecz... :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    obliczylem ze przy jezdzie w rybniku z 2 stranieri i jednej jedzie wiecej szombierskiego i taktycznej pedersena przegralibysmy tylko dwoma wiec w tabeli nic by to nie zmienilo
    :) :) :) Mogę zapytać, jakiego równania użyłeś żeby to obliczyć?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Budzik

    Co do meczow ze Starem nie wiem co sie stalo ze Stefanem Anderssonem, mam nadzieje ze to chwilowe poprzez kontuzje ale spisuje sie ostatnio napewno ponizej swoich umiejetnosci.
    Albo zes sie nacpal, albo kula do kregli dostales od Pata w lepetyne. Jakie "ostatnio" i jakie "chwilowe"????? Przeciez ten czlowiek, poza 1 mecze sparingowym z Wroclawiem, gdzie pieknie wyprowadzal pary, nie pokazal NIC, NUL, ZERO! To jest stranieri? To jest zeszloroczny zawodnik ekstraligowy? - Wielka kupa mili Panstwo.A Pana Stefana z gory zegnam!!!

    Pozostali:
    Jesper "Los Topredos" Jensen - poprostu brak slow zachwytu. Podoba mi sie strasznie! Nie ukrywam, ze stawialem go przed sezonem "za" Anderssonem - cale szczescie, ze sie pomylilem:D
    Jablucho - Mysle, ze jesli wybaczymy mu ( o ile sie da:()wpadke w Gorzowie, to nawet na poziomie wyzszym niz by sie ktos mogl spodziewac.
    Mirek - Raz lepiej, raz gorzej. WIdac, ze narazie w glowie ma najpierw kobiete a potem sport, ale ten chlopak ma 18 lat, wiec licze na to, ze jeszcze jego triumfy bedziemy swiecic:)
    Marek Hucko - Trzy mecze wrecz rewelacyjne. reszta na swoim poziomie, chociaz nie ukrywam, wyzszym niz w zeszlym roku.
    Jarek... - ech...No jak narazie Panie "Łukaszu" NIC:(:(:( Stara sie ale cos nei bardzo to wychodzi. W parze z "Torpeda" jest niby dobrze, ale potem...DRAMAT:(
    Lukasz Linette - za duzo to on nie pojezdzil, ale po wczorajszych MDMP widac, ze wcale nie jest tak zle, jakby sie wydawalo:)
    Pacholakof i Dominiczakof nie biore pod uwage w ogole, bo nie ma po co...

    Ogolnie - jestem zalamany. Szczerze wierzylem, ze bedziemy sie wrecz BIĆ z Rybnikiem o prowadzenie w tabeli. Powiem wiecej. Wiekszosc kibicow tak myslala...Coz. Rzeczywistosc okazala sie bardziej dramatyczna. Jestemy tanm, gdzie jestesmy, ale 2 miejsce jest w naszym zasiegu. Pozostaly prostsze mecze niz w rundzie 1, wiec szansa jest, o ile tego nie spier....
    Prawde o nas pokaze mecz w Rawiczu...i tego sie az boje...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przed sezonem myslalem ze satrt bedzie walczyl zaciecie z Rybnikem a oni teraz beda walczyc o baraze.
    Wedlug mnie zawodnikem Dar Dogu ktory zasluguje na slowa uznania to Łukasz Linette ten chlopak zrobil duzy postep w swojej karjerze.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed sezonem myslalem ze satrt bedzie walczyl zaciecie z Rybnikem a oni teraz beda walczyc o baraze.
    Wedlug mnie zawodnikem Dar Dogu ktory zasluguje na slowa uznania to Łukasz Linette ten chlopak zrobil duzy postep w swojej karjerze.
    nie przesadzaj
    o baraze to jednak powalczy Wawa z Rawiczem, a Gniezno stać nawet na 5. miejsce w I lidze:P:P:P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozycja w tabeli , jest adekwatna to prezentowanej formy ekipy z Grodu Lecha. Tak jak w zeszłym sezonie najmocnieszym atutem Gnieznian był zgrany wyrównany zespół gdzie puktował kazdy zawodnik, tak w tym sezonie niema meczu wyjazdowego by ktos nie dał DUPY.
    Jedynie Jesper JENSEN nie dał jak narazie plamy , i spisuje sie bez zarzutu.
    Stefan ANDERSSON juz przed sezonem twierdziłem ze to bedzie niewypał i byłem za Kaj Laukkanenem, ale niestety działacze wybrali inaczej.
    KRZYSZTOF JABŁONSKI jeden bardzo dobry mecz w sezonie (z Rybnikiem w Gnieznie) w Gorzowie (lepiej przemilcze bo mi cały tekst zakropkuja) ireszta wystepów srednia, bo to nie sztuka robic komplety na słabych druzynach i w dodatku u siebie.
    JAROSŁAW ŁUKASZEWSKI formy tego zawodnika nie moge zrozumiec, po zeszłorocznym rewelacyjnym sezonie myslałem ze bedzie tak samo, atu duza niespodzianka Jarek w tym sezonie nie odjechał jeszcze dobrego meczu, jak sam mowi problemy ze sprzetem , połowa sezonu za nami a on jeszcze sie nie spasował swych motorów ciekawy jestem kiedy ma zamiar to uczynic na XX kolejka.
    MAREK HUCKO trzy bardzo dobre mecze w wykonaniu tego zawodnika a mecz z Rybnikiem to mistrzostwo swiata w wykonaniu tego zawodnika, pozostałe wystepy to srednie lub słabe ale tdo tak jezdzacego Marka ja zdarzyłem sie przyzwyczaic.
    ANDRZEJ ZIEJA najwiekszy niewypał działaczy , którzy sprowadzili go by zastapic Cegłe , ale w jego formie to on by Brucheizera za czasów w Gnieznie by nie zastapił.
    ADAM SKÓRNICKI i tu poraz kolejny działacze pokazuja jakimi sa debilami jak mozna kupowac zawodnika za 80 tys który woli Anglie niz Polske , na 10 meczy Adam jechał chyba 4lub 5.Wyrzucenie kasy w błoto.
    MIROSŁAW JABŁONSKI pomimo tego ze w meczu zawsze jakies tam pkt uskubie, jego forma dlamnie jest rozczarowaniem poniewaz po jego zeszłorocznym sezonie myslałem ze bedzie w tym robił po 10 pkt w meczu,a taki mecz wyszedł mu raptem jeden.
    ŁUKASZ LINETTE niespełniony talent , podejzewam ze gdyby ten chłopak miał szanse czestych startów , to jego poziom był by wyzszy niz Mirka .

    Ogólnie sumujac drugie miejsce mamy zaklepane, baraze z Wybrzezem i znowu poraszka i nastepny sezon nadzieji w I lidze.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    23-06-2003
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skoro druzyna choruje pojawia sie niezawodnie wasz niezawodny terapeuta.

    1.Jensen -jest dobrze.Tabletki na podtrzymanie...ciazy.

    2.K.Jablonski-jest swietnie.Przy nielicznych atakach niemocy(Gorzow)
    skierowanie na konsultacje do psychologa.

    3.Hucko- jest normalnie.Konieczna regulacja skaczacego cisnienia.

    4.Lukaszewski- jest zatwardzenie.Czekam kiedy ruszy sie stolec.Jesli potrwa to zbyt dlugo-Laxigen i lewatywa.

    5.Skornicki- jest luzno.Zwykle zbyt luzno.Wegiel lekarski
    i Smecta.

    6.Zieja- jest w upadlosci.Potrzebny mu tylko syndyk masy upadlosciowej,lub piesn proletariatu(starsi dzialacze LSD
    pamietaja)"Wyklety powstan ludu ziemi"

    7.Andersson- jest marnie.Niemoc ktora przewidywalem.Dostal juz jakies 64 ostatnie szanse.Wierze ze ostatnia szanse wykorzysta...w barazu z gdanska kolonia.

    8.M.Jablonski- jest glodny.Sukcesow.Jesli zrobi kilka wynikow w lidze i IMSJ,to sie nimi posili.Bedzie OK.

    9.Linette- jest pozno.Na rozpoczecie kariery.Typowy diesel
    ktory rozpedza sie od 5 lat.Chodza sluchy ze szykuje szczyt formy na sezon 2028.Co za wytrwalosc!

    10.Kibice- jest lepiej.Ucza sie.Zeby nie bylo jak z koza pewnego kolejarza z Lublina.Juz prawie udalo mu sie ja
    oduczyc jedzenia.Niestety zdechla.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Start jest najlepszy!!!:)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    I tak Start jest najlepszy!!!:)
    czy aby napewno ?? ;)

    dziwi mnie troszke że tak na Jabłońskiego jedziecie za mecz w Gorzowie. Gdyby Hućko jeżdził tak jak od niego oczekiwaliście to byście wygrali w Rzeszowie. Po za tym Hućko miał więcej wpadek, a jeszcze 2-3 lata temu potrafił spokojnie wygrywać w 1 lidze i to mając trudniejszą sytuacje finansową, ale moge nie mieć racji bo nie jestem z Gniezna i moge nie wiedzieć o niektórych sprawach

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tak Start jest najlepszy!!!:)
    czy aby napewno ?? ;)

    dziwi mnie troszke że tak na Jabłońskiego jedziecie za mecz w Gorzowie. Gdyby Hućko jeżdził tak jak od niego oczekiwaliście to byście wygrali w Rzeszowie. Po za tym Hućko miał więcej wpadek, a jeszcze 2-3 lata temu potrafił spokojnie wygrywać w 1 lidze i to mając trudniejszą sytuacje finansową, ale moge nie mieć racji bo nie jestem z Gniezna i moge nie wiedzieć o niektórych sprawach
    Nikt na Jabłońskiego nie jedzie... po prostu zmoczył w Gorzowie i to wszystko... poza tym jest cacy:D a to, ze jeden mecz mu nie wyszedł to po prostu fakt (sportowy:P), ale nikt mu wyrzutów nie robi, bo gdyby nie on to wesoło by w Gnieźnie nie było.
    Co do Hućki to ja się nawet juz zastanawiałem czy mu się we łbie nie poprzewracało od tego nagłego dobrobytu:P:P:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •