Pokaż wyniki od 1 do 21 z 21

Wątek: Łukasz Stanisławski opuścił Polonie!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach

    Łukasz Stanisławski opuścił Polonie!!!!

    Jak informuje dzisiejsze wydanie expresu Bydgoskiego-junior Plusssz Poloni Łukasz Stanisławski nie jest już zawodnikiem Bydgoskiego klubu!!!W piątek odbyło się spodkanie klubu z juniorami.

    Podczas zebrania zostało przedstawione stanowisko Poloni w sprawie postawiy juniorów w obecnym sezonie.Zdenerwowany Stanisławski nie wyraził dalszej chęci startów w Bydgoskim klubie.Działacze słysząc decyzje Łukasza postanowili nie zatrzymywać go w klubie i zdecydowali się na wydelegowanie juniora!!!

    Jak sam przyznaje zaczoł więcej pracować przy sprzęcie oraz nad swoją formą.Jednacz czy nie zapózno???Wcześniej bardzo często lubił przebywać w dyskotekach niz pracować przy sprzęcie i starać się o lepsze wyniki.

    Co dalej ze "Stachem"???W najbliższym czasie (tzn. do końca miesiąca) musi oddać swój sprzęt do klubu oraz opóścić pokój hotelowy , który zajmował.

    Jeśli nie dojdzie do polepszenia formy to Bydgoszcz mogą opuścić tagże: Umiński,Musiał i Czechowski.

    "Jeśli do końca sezonu nie poczynią postępów to niestety będziemy musieli się rozstać.Oni muszą wziąść się do roboty bo sprzęt mają dobry.-powiedział expresowi przewodniczący sekcji-Bogdan Sawarski

    No to ładne kwiatki!!!Jak tak dale będzie to w Bydzi zostanie tylko Paweł Wielewski!!!
    Pytanko.
    CZY MAM SIĘ DZIWIĆ POSTAWĄ "STACHA" CZY NIE???
    Sam nie wiem.
    Nie wiem jak w Bydzi jest z tymi juniorami ale wyniki widać......[b]


    INFO www.speedway.info.pl/index.php?mode=czytaj&newsid=1562

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Wiesz ten ortograf w tytule nie wygląda za ładnie :)(Widzę, że mój wpis poskutkował i błąd zniknął) :)
    Co do Stanisławskiego to nie wiadomo co teraz będzie robił. Odjechał cztery spotkania i nie zmieni klubu. Czyżby koniec kariery??
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No to ładne kwiatki!!!Jak tak dale będzie to w Bydzi zostanie tylko Paweł Wielewski!!!
    No to mam dla ciebie złe info:P. Paweł juz wczesniej został wyrzucony z Poloni B. A co do juniora to maice w szkólce Marcina Jedrzejewskiego (chyba tak sie zwie) który radzi ze bardzo dobrze, w tym roku ma zdać licencje wiec jest si:P

    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz Stanisławski...ten facet kojarzy mi sie tylko z kontuzjami. Jak facet sie ma rozwijac skoro wiecej jest polamany czy cos niz jezdzi na torze. Niestety zuzel to taki sport ze prucz talentu i sprzetu trzeba miec odrobine szczescia...Łukasz go chyba nie ma zbyt wiele :(

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten Stanisławski raczej nie nadaje się na żużlowca. Prawie od zawsze mieliście z nim problemy. A miała to być gwiazda... Ciągłe kontuzje itd...
    A tak w ogóle to poza Robackim Polonia nie wyszkoliła w ostatnim czasie żadnego juniora.
    Sory, że to napisałem, ale taka jest, niestety, prawda.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach

    trzeba było zostać w Gorzowie

    a nie rozjeżdzać się po kraju. Teraz to wątpię żeby miejsce w Gorzowie się znalazło.
    A swoją drogą to ilu młodych zawodników się zmarnowało w tej Bydgoszczy to szkoda gadać.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A swoją drogą to ilu młodych zawodników się zmarnowało w tej Bydgoszczy to szkoda gadać.
    [/quote]


    Zmarnowało się? Jeszcze nie zaczęli jeździć, inna sprawa że lepiej kupić znanego juniora (np. Hampel we Wrocławiu), niż ładować kasę w nieukształtowanych odrzutków z Gorzowa czy innych ośrodków.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ladies and gentleman Elvis has left the building! To brzmi prawie tak samo jak temat tego postu. Nie ma nad czym rozdierac szat. Chlopak z talentu niespelnionego doluje z roku na rok coraz bardziej az skonczyl na plecach po probnym starcie. Dosc!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    w Bydzi to by się nawet Hampel skończył...
    Polonia nie dała rady zniszczyć tylko: Golloba T , i może Golloba J.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może bydgoscy juniorzy cierpią po prostu na nadmiar wszystkiego! :P Niedługo Polonia nie będzie miała żadnego młodzieżowca, wtedy zrobi się dosyć ciekawie :D A miało być tak pięknie. Co się stało z minitorem w Ślesinie, co z podobnym obiektem w Plaskoszu, nie tak znowu dalekim? W tej pierwszej miejscowości istnieje tylko, z tego, co wiem tor speedrowerowy, tamtejsza drużyna jest zresztą Młodzieżowym Drużynowym Mistrzem Polski. I jeden z zawodników tam jeżdżących trenuje nawet w bydgoskiej szkółce żużlowej. Jeśli jednak będzie nadal takim samym cwaniaczkiem jak teraz, nie wróżę mu wielkiej kariery. źle się dzieje w Bydzi...:(

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz już od wiele lat nie może wychować sobie dobrego juniora. To był zawsze problem dla całego klubu. Przez brak tych punktów Polonia przegrała dużo spotkań. Natomiast teraz cierpliwość władz się spończyła i teraz albo się sprężysz i zaczniesz jeździć, lub wynocha. Może to jest jakieś wyjście. Zobaczymy jak to wyjdzie podczas ligi...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie pozostaje mi chyba nic innego, jak założyć żałobę...
    Łukasz to oprócz Grzesia Czechowskiego jedyny junior w Polonii, który walczył od czasu do czasu... Boże, co za mizeria. Ledwo wyjechałam z Bydgoszczy, a tam takie straszne rzeczy się dzieją...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego wy tak narzekacie na postawe Lukasza. Musze przyznac ze moze nie zdobywal on wielu punktow ale zawsze gdy go widzialem w akcji to sie staral, probowal na tyle na ile potrafil. A jego decyzje jak najbardziej uwazam za sluszna. Jesli cie gdzies nie chca to nie nalezy pchac sie na sile. Mam nadzieje tylko ze Lukasz nie zalamie sie ta sytuacja i jeszcze wyjdzie an swoje.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam dopiero co przeczytalem rozmowe Gazety z naszym bylym juniorem Lukaszem Stanislawskim i powiem szczerze, ze naprawde zal mi tego chlopaka. W sensie tego, jak byl traktowany przez wladze. Nie ujmujac woli walki pozostalym naszym mlodziezowcom (ktorym niestety jazda idzie mizernie) jak dla mnie Lukasz byl z nich najbardziej ambitny i waleczny i zawsze liczylem na to ze "cos" zrobi na torze. Niestety, dopuszczono do takiej sytuacji, w ktorej nasz mlody zawodnik nie wytrzymal presji (wcale mu sie nie dziwie) i podjal taka nie inna decyzje.

    Jesli ktos z Was jeszcze nie czytal tej rozmowy - Gazeta.pl Bydgoszcz http://www1.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35591,1535048.html

    Pozdrawiam, Eazyluz.

    ---
    BKS Forever

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w Bydzi to by się nawet Hampel skończył...
    Polonia nie dała rady zniszczyć tylko: Golloba T , i może Golloba J.
    W której lidze jeżdzicie? Co ty możesz wiedieć o POLONI

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2003
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mini Jordan

    mnie to wszystko kojarzy sie z miniaturową wersja Wasington gdzie Jordan byl grajacym prezesem . Tomasz juz sie do tego szykuje , moze za rok moze za dwa a moze później ale w końcu postawi takie wymagania że jedynym wyjsciem bedzie ofiarowanie Tomaszowi tego zaszczytnego tytułu.Ja wiem ze Bydgoszcz duzo zawdziecza jemu ale o jest klub jednego zawodnika(ewentualnie klanu Gollobow)i nikt nie ma szans w takiej sytuacji sie rozwinac, dobrze ze Protasiewicz przeszedł do bydgoszczy jako ukształtowany zawodnik bo jakby przeszedl jakies 3 lata wczesniej to wyrosl by z niego maksimum drugi Robacki
    Ale to juz jest sprawa dzialaczy bydgoskich powodzenia:))

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    w Bydzi to by się nawet Hampel skończył...
    Polonia nie dała rady zniszczyć tylko: Golloba T , i może Golloba J.
    W której lidze jeżdzicie? Co ty możesz wiedieć o POLONI
    słucham ? że co?
    Jeździmy aktualnie w pierwszej lidze razem z drużynami z Gniezna,Rybnika,Rzeszowa i Tarnowa a także Lublina.
    Przez ostatnie kilkadziesiąt lat jeździliśmy w extralidze.
    Co ja moge wiedzieć o Polonii. Może nic kolego?
    Przecież dzieli mnie kurtyna całej pełnej ligi.
    Ale coś mi się wydaje że niedługo spotkamy się w jednej lidze , i wcale nie mogę być pewien że będzie to extraliga.
    Ale powodzenia. Może Golloby was utrzymają.
    Bo reszta jest beznadziejna - lub średna (wyjątki).
    Dalej twierdze że w Bydzi to i nawet Hampel mógłby zacząć zdobywać po 5 pkt. na mecz średnio.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Mnie się wydaje że ten dobry sprzęt dla juniorów w bydgoszczy to lipa.W zeszłym roku na meczy w Bydgoszczy jak przejeżdżał Stanisławski to myślałem że zaraz mu coś się urwie takie dżwięki dochodziły z tego motoru.Najlepiej to słychać jak się siedzi blisko bandy.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no właśnie, pardon za grzebanie na drugiej stronie, ale szlag mnie trafił. W ostatnim "TŻ" sprawa jest pokrótce opisana i jest tam wypowiedź pana Sawarskiego, który twierdzi, że Tomek Gollob zawsze na treningu podstawiał dla Łukasza swój motocykl. Pytanie: po co mu tomkowy motor, skoro juniorzy w POlonii mają podobno taki świetny sprzęt???...

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    słucham ? że co?
    Jeździmy aktualnie w pierwszej lidze razem z drużynami z Gniezna,Rybnika,Rzeszowa i Tarnowa a także Lublina.
    Przez ostatnie kilkadziesiąt lat jeździliśmy w extralidze.
    Co ja moge wiedzieć o Polonii. Może nic kolego?
    Przecież dzieli mnie kurtyna całej pełnej ligi.
    Ale coś mi się wydaje że niedługo spotkamy się w jednej lidze , i wcale nie mogę być pewien że będzie to extraliga.
    Ale powodzenia. Może Golloby was utrzymają.
    Bo reszta jest beznadziejna - lub średna (wyjątki).
    Dalej twierdze że w Bydzi to i nawet Hampel mógłby zacząć zdobywać po 5 pkt. na mecz średnio.
    Daruj sobie te prostackie teksty o Gollobach. Juz to slysze pare lat. Masz jakies kompleksy z powodu Gollobow?? Zal Ci d..e sciska ze nie jezdza w Gorzowie?? A co do reszty druzyny Polonii to przypuszczam ze jezeli w Gorzowie jezdzilby Loram, Wiltshire albo Krzyzaniak to weszli byscie do pierwszej czworki a tak bedziecie walczyc o zycie w dolnej czesci tabeli zeby nie spasc do 2 ligi.

    Tyle do przemilego kibica z Gorzowa;)


    Co do Stanisławskiego to robil sobie jaja z dzialaczy. Chodzil na dyskoteki, lazil po klubach nocnych nawet w przedzien meczu. Poza tym zniszczyly go kontuzje. Juz wielkiego pozytku by z niego nie bylo. Zycze mu jak najlepiej, ale wielkiej kariery to on juz nie zrobi.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    słucham ? że co?
    Jeździmy aktualnie w pierwszej lidze razem z drużynami z Gniezna,Rybnika,Rzeszowa i Tarnowa a także Lublina.
    Przez ostatnie kilkadziesiąt lat jeździliśmy w extralidze.
    Co ja moge wiedzieć o Polonii. Może nic kolego?
    Przecież dzieli mnie kurtyna całej pełnej ligi.
    Ale coś mi się wydaje że niedługo spotkamy się w jednej lidze , i wcale nie mogę być pewien że będzie to extraliga.
    Ale powodzenia. Może Golloby was utrzymają.
    Bo reszta jest beznadziejna - lub średna (wyjątki).
    Dalej twierdze że w Bydzi to i nawet Hampel mógłby zacząć zdobywać po 5 pkt. na mecz średnio.
    Daruj sobie te prostackie teksty o Gollobach. Juz to slysze pare lat. Masz jakies kompleksy z powodu Gollobow?? Zal Ci d..e sciska ze nie jezdza w Gorzowie?? A co do reszty druzyny Polonii to przypuszczam ze jezeli w Gorzowie jezdzilby Loram, Wiltshire albo Krzyzaniak to weszli byscie do pierwszej czworki a tak bedziecie walczyc o zycie w dolnej czesci tabeli zeby nie spasc do 2 ligi.

    Tyle do przemilego kibica z Gorzowa;)


    Co do Stanisławskiego to robil sobie jaja z dzialaczy. Chodzil na dyskoteki, lazil po klubach nocnych nawet w przedzien meczu. Poza tym zniszczyly go kontuzje. Juz wielkiego pozytku by z niego nie bylo. Zycze mu jak najlepiej, ale wielkiej kariery to on juz nie zrobi.
    Naucz się czytać malinowy gościu!
    Czytaj dokładnie!!
    Ja nie oczerniam Gollobów tylko piszę że są jedynymi którym nie szkodzi jazda w Bydgoszczy. A Tomka lubie i cenię.
    Do Krzyżaniaka też nic nie mam - ale on odjechał dopiero kilka spotkań więc za wcześnie na ocenę. Moja wypowiedź nie dotyczyła też obcokrajowców - choć zniżają forme to są nieźli.

    Tyle dla kibica który ma za małe okulary albo za szybko czyta!

    PS :
    Gdyby nie Golloby to byście z nami w lidze pierwszej teraz ganiali!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •