Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Robacki, najwieksze odkrycie tego sezonu !

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robacki, najwieksze odkrycie tego sezonu !

    Robacki w tym sezonie ma dobry sprzet i to glownie dzieki niemu Polonia Bydgoszcz wygrywa nieznacznie swoje mecze, sadze ze jego mozliwosci nie koncza sie na zdobywaniu 8-10 punktow w meczach ligowych, jesli bedzie sie nadal rozijal, "robak" namiesza jeszcze w polskiej czolowce
    ______________
    jesli sadzicie ze jest ktos kto w tym sezonie zrobil wieksze postepy piszcie !


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Robacki w tym sezonie ma dobry sprzet i to glownie dzieki niemu Polonia Bydgoszcz wygrywa nieznacznie swoje mecze, sadze ze jego mozliwosci nie koncza sie na zdobywaniu 8-10 punktow w meczach ligowych, jesli bedzie sie nadal rozijal, "robak" namiesza jeszcze w polskiej czolowce
    _____________
    jesli sadzicie ze jest ktos kto w tym sezonie zrobil wieksze postepy piszcie !
    no i co ?
    taki temat juz był o tym kto jest odkryciem tam mogles to wpisac

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    chyba jednak vojtas dobrze chlopak zrobil robiac nowy watek :) w koncu dotyczy to jednego zawodnika a nie grupy :)

    ja tego czleka zadko widuje na torze nie wiem jak w tym seoznie ale wczesniej nie prezentowal jakiegos wielkie poziomu jazdy takze pod wzgledem intelektualnym no ale moze cos sie zmienilo nie przecze nie przecze

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Odkrycie to może za dużo powiedziane.Postepy widać, non stop jeżdził i ta jazda teraz procentuje.Żaden trening tego nie zastąpi.Solidny ligowiec.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skromnie powiem

    że mój ojciec pomagał "Robakowi" przed sezononem. Miły z niego gość, przedewszystkim normalny facet,dlatego życzę mu dużo punktów, bardzo dużo :) pozdrawiam :P

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgaddzam sie! Robak w tym sezonie bardzo sie rozwinal i zdobywa duzo punktow. Mam nadzieje ze taka forme utrzyma przez caly sezon i jeszcze bedziemy mieli z niego pocieche.:)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Bez sensu temat
    Jakie tam z niego odkrycie ???
    to ze robi o 2 punkty w kazdym meczu wiecej niz wczesniej to sprawa tego ze ma lepssy sprzet a nie odkrycie

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Wedlug mnie Robacki zrobil duzy postep w stosunku do poprzednich sezonow i takze duza jaego zasluga w tym ze Polonia wygrala kilka meczy malym stosunkem punktow

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W tym sezonie Michał jeździ naprawde wspaniale. W poprzednim zbyt wiele nie pokazywał, lecz teraz jest naprawde podporą drużyny. To jego punkty są najważniejsze w meczu. Gdyby nie kontuzja Krzyżaniaka i Lorama to Bydgoszcz o wiele więcej by zwojowała. Żeby tylko Michał się nie zmarnował i żęby zakontraktowali go do Anglii. Wtedy podszkoli się technicznie i szafa gra. Chłopak ma czas i niech go nie zmarnuje. Życze mu dużo sukcesów.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    nie przesadzajmy, ...

    ... lecz postęp zauważyć wypada ... Bez niego byłoby ciężko, jak i bez innych :)

  11. Powrót do góry    #11
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robacki

    dobry ligowiec ,zapotrzebowanie klubów wzrosnie na takich zawodników jezdzacych równo nie kapryszących,tego powinien sie trzymac

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koledzy z Bydgoszczy, Robacki z dobrym sprzetem napewno jest w stanie przywodzić nawet te 8 pkt., tyle tylko że raczej narazie na swoim torze, ale zobaczymy...
    Bardziej martwcie się juniorami, bo to co pokazali w Gdańsku podczas 1/2 MIMP, gdzie w trójkę w 15 startach zdobyli ... 1 punkt ... bo Stanisławski upadł... no comment.
    BTW Stanisławski wczoraj dobrze się bawił w Gdańsku w Sphinxie :)

    Pozdrawiam: deVrieSS

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    16-03-2003
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robak

    w tym sezonie zadziwia swoją walecznością i uporem!! Jedzie bardzo dynamicznie, odważnie...no i z niezłym skutkiem!!:)Obecny Michał zupełnie nie przypomina tego z zeszłych sezonów-i chwała mu za to:):):) To prawda, że dzięki niemu Polonia jakoś się trzyma- bo gdyby odjąć te 7 punkcików które robi...aż strach pomyśleć!!!! Chłopak dojrzaj psychicznie, zmienił podejście do pewnych spraw...no i rezultaty tego widać. OBY TAK DALEJ:)):))

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Robak juz w zeszłym sezonie jezdził kapitalnie. Szkoda ze to jest taki drugi pietrzyk czy kłopot - u siebie jadą , a na wyjazdach juz nie to samo...

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie odkryciem jest Chrzanowski.
    Jezdzi bardzo dobrze i z zawodnika robiacego 5-6 pkt, robi 10

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Chrzanowski to niespełniona nadzieja polskiego speedwaya. Gdyby nie ten nieszczesny wypadek samochodowy...

    Z kolei odkryciem tego sezonu moze byc wielu zawodników :)
    Śledziu - wielki come back do speedwaya, ostrowski zespół - pierwszy profesionalny w 2 lidze, Hlibo moze byc, choć nie lubie go - to bedzie drugi Smoter, teraz otyłość mu nie przeszkadza bo siłowo nadrabia nad rowiesnikami, ale skonczy jak Smotu. Dave Cieślewicz ( moim zdaniem główny faworyt do tego tytułu ), Flisak i wogole wielu innych...

    A co do Robaka, to myśle ze za 2-3 jak sie oswoi z innymi torami niz bydgoski, to będą z niego ludzie, i to bardzo pożądni

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Robacki jest pełnoprawnym zawodnikiem

    Robacki w tym roku jeździ nie tylko u siebie, warto o tym pamietać. Będzie coraz lepiej, zreszta w zeszłym sezonie zdobywał podobną ilość punktów co Jacek Gollob, teraz obydwaj jeźdźą świetnie. W ćwierćfinale mistrzostw Polski też spoko, przeszedł dalej bez problemów. Tak trzymać.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Objawieniem -to On może nie jest, ale za zatrybienie nagrodę mógłby zgarnąć. Widać postępy i dobrze, ale trzeba pamiętać, że Bydzia w czasie gdy Robak pokazał się z dobrej strony -słaba. Nie to żebym umniejszał chłopakowi -nie to mam na myśli - uważam że trudniej mu będzie zachować dotychczasową punktówkę gdy zespół z Bydzi w komplecie zacznie jeździć. Wcześniej nabytych umiejętności co prawda nikt mu nie odbierze ale kilka oczek w meczu ucieknie.

    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2003
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ROBAK O.K

    To najlepszy jego sezon. Jedyny wychowanek Bydgoszczy od bardzo dawna, który już jako junior odniósł kilka drobnych sukcesów. (typu mistszostwo pomorza).
    Tak trzymać.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jkchris

    Za POMORSKĄ

    - Od dzieciństwa ciągnęło mnie do motocykli
    Moje pięć minut

    Rozmowa z MICHAŁEM ROBACKIM, żużlowcem Plusssz Polonii Bydgoszcz

    - W meczu z Atlasem Wrocław udowodniłeś, że drzemią w tobie duże możliwości. Pokonałeś znacznie bardziej utytułowanych zawodników: Tomasza Jędrzejaka, Jarosława Hampela czy Scotta Nichollsa. Czujesz się bohaterem?
    - Bohaterem był Tomek Gollob, bo zdobył aż 15 pkt i bonus. A ja zrobiłem swoje (12 pkt. +1 - przyp. red). Pomogłem po prostu drużynie odnieść cenne zwycięstwo. Przed sezonem nic nie wskazywało, że znajdę się w podstawowym składzie. Kontuzje Jacka Krzyżaniaka i Marka Lorama oraz słaba postawa Todda Wiltshire a stworzyły mi szansę. Cieszę się, że potrafię wykorzystać swoje pięć minut.
    - W tym roku jesteś w doskonałej formie; na dodatek motocykle nie odmawiają posłuszeństwa. Masz jakąś receptę na sukces?
    - Solidnie przepracowałem zimę. Nawiązałem współpracę z Leszkiem Michalskim, trenerem kulturystyki z Torunia, który opracował dla mnie indywidualny cykl zajęć na siłowni. Popołudniami trenowałem w hali z kolegami z drużyny. Wiem, że jestem w dobrej kondycji. Mam siłę i panuję nad motocyklem. Poza tym uwierzyłem w siebie. A wspaniałe reakcje kibiców, jak podczas meczu z Atlasem (owacje na stojąco - przyp. red.), dodatkowo mnie mobilizują. W tym sezonie korzystam tylko z jednego motocykla GM. Za 40 tysięcy złotych kupiłem drugi, lecz niestety, nie spisuje się jak należy. Muszę nad nim jeszcze popracować. Przygotowaniem silników zajmuje się Ryszard Kowalski, natomiast na zawodach i treningach zawsze towarzyszy mi mechanik Stefan Stefankiewicz. To on "dostraja" mi motocykl i wiele mu zawdzięczam. Nie ukrywam, żużel to sport bardzo kosztowny. Niedawno na zakup silnika wydałem 18 tysięcy złotych, a o sponsorów nie jest łatwo. Przed sezonem wysłałem listy do 80 firm, zgłosiła się jedna - "Lactina". Współpracuję również z "Calgonitem", "Violettą" i "Marpolem". Jestem zobowiązany za pomoc, lecz potrzeby są znacznie większe. Wciąż muszę inwestować w sprzęt.
    - W czasie nieudanych dla Plusssz Polonii derby z Apatorem/Adrianą Tomasz Gollob zarzucił działaczom, że sprzedali mecz. Co o tym myślisz?
    - Nie chcę komentować tego zdarzenia. Wiem, że doszło do ostrej wymiany słów między Tomkiem a Jerzy Kanclerzem, byłym już wiceprzewodniczącym sekcji. Nie byłem jednak świadkiem tej rozmowy. Miałem problemy z motocyklem i pracowałem przy nim. Faktem jest - przegrywaliśmy, a w parkingu panowała bardzo nerwowa atmosfera.
    - Działacze Plusssz Polonii zrezygnowali już z usług Todda Wiltshire a. Australijczyk miał pomóc w zdobyciu medalu, a tymczasem spisywał się słabo. Nie wystartował w derby z Apatorem/Adrianą. Za to kilka dni później pojechał z powodzeniem w lidze angielskiej i szwedzkiej. Twoim zdaniem symulował?
    - To pytanie należałoby skierować do Todda.
    - Wiele godzin spędzasz na Polonii. Tymczasem w domu czeka twoja 2-letnia córeczka Laura. Nie zaniedbujesz jej?
    - To prawda, że w domu jestem gościem. Wczoraj byłem na Polonii od godz. 7.00 do 22.00. Nie zaniedbuję jednak dziecka. Jestem troskliwym tatą. Od chwili narodzin Laury, kąpię ją, przewijam i chodzę na spacery... na przykład na Polonię (śmiech). Gdy Ula i ja jesteśmy w pracy, naszą córeczką opiekuje się niania. W czasie sezonu nie mam zbyt wiele czasu dla rodziny. W tym roku jednak udało się nam wyjechać na cztery dni do Łeby. Ponadto spędziliśmy krótki urlop na Mazurach.
    - A jak radzisz sobie w kuchni?
    - Mam dwie lewe ręce. Potrafię jedynie ugotować parówki, zrobić leczo oraz mleko dla Laury. Gotowanie pozostawiam Uli. Za to uwielbiam jeść. Najbardziej smakuje mi kotlet schabowy i bigos. Moja mama jest właścicielką pizzerii "Mario", lecz ja za pizzą nie przepadam. Zdecydowanie wolę kuchnię staropolską.
    - Podobno jesteś bardzo dobrym kierowcą?
    - Za kółkiem wypoczywam. Lubię samochody i miałem ich już chyba... trzynaście. Jeździłem już m. in. bmw, volkswagenem garbusem, hondą, seatem ibizą oraz mitsubishi. Teraz poruszam się busem - volkswagenem transporterem. Na trasie jeżdżę jakieś 160 km na godzinę. Bywa, że za przekroczenie prędkości słono płacę. W swojej kolekcji mam kilka mandatów, lecz tym wolałbym się raczej nie chwalić.
    - Ścigasz się już szósty sezon. Dlaczego zostałeś żużlowcem?
    - Od dzieciństwa ciągnęło mnie do motocykli. Dziadek był dobrym mechanikiem. Zabierał mnie na działkę i pod jego okiem uczyłem się jeździć. Chciałem zapisać się do szkółki, lecz mama zabroniła mi. Po prostu się bała, że zrobię sobie krzywdę. Minęły dwa lata zanim ją przekonałem. W 1997 roku w Grudziądzu, nareszcie, zdałem egzamin na licencję żużlową. W Polonii trafiłem pod skrzydła trenerów Ruteckiego, Maroszka i Koselskiego. Wiele im zawdzięczam.
    - Żużel jest nie tylko kosztowny, lecz także niebezpieczny. W tym sezonie niewiele brakowało, a życie na torze straciliby Krzysztof Cegielski i Piotr Winiarz. Czy nie myślałeś o tym, aby zająć się sportem mniej urazowym...
    - Urodziłem się do motocykli. Lubię to co robię i mam satysfakcję, kiedy dobrą jazdą na torze sprawiam radość kibicom. Owszem, w żużlu o urazy nietrudno, lecz trzeba pokonać strach. Jeśli ktoś tego nie potrafi, nie powinien wsiadać na motocykl. Nigdy nie boję się o siebie, lecz o innych. Nie chciałbym, żeby z mojej winy ktoś ucierpiał na torze. Wypadki na żużlu były, są i będą. To nieuniknione. Ważne, aby nie szarżować i zawsze jechać "z głową".
    - Czy Plusssz Polonia stanie w tym sezonie na podium drużynowych mistrzostw Polski?
    - To nie jest łatwy sezon. Trapiły nas kontuzje, a mimo to udało się awansować do czwórki. O medal na pewno nie będzie więc łatwo. Sam zrobię wszystko, aby pomóc drużynie. Brązowy medal byłby sukcesem...


    Rozmawiała Małgorzata Pieczyńska

    29 Sierpnia 2003


    Nawiązałem współpracę z Leszkiem Michalskim, trenerem kulturystyki z Torunia, który opracował dla mnie indywidualny cykl zajęć na siłowni.


    Owy Leszek Michalski, to mój ojciec :) nie chwale sie wcale... :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar tommy
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tata pomaga Robakowi a nasz Kuba takie chucherko :)

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    770
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    no Michał na torze i poza nim jest całkiem do rzeczy klesiem.W przeciwieństwie do wielu zawodników nawet miło czyta się jego wypowiedzi. Dawaj Michał! Następny sezon jest twój!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiście, nazywanie Miśka Robackiego odkryciem, czy objawieniem roku 2003 jest trochę nad wyraz, jednak jestem podobnego zdania jak jeden z moich przed mówców ... postęp zauważyć wypada ponieważ jest on bardzo znaczący. Robacki z ligowego ciułacza pojedyńczych oczek przeistoczył się w zawodnika prezentującego równy, tu warto zaznaczyć - WYSOKI, poziom. Nie zgodzę się, że jest to tylko i wyłącznie zasługa sprzętu. Robacki jest najbardziej walczenym i ambitnym zawodnikiem Polonii ... i to nie podlega żadnej dyskusji.
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •