Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 62

Wątek: Stojanowski daje czadu! ;-)

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stojanowski daje czadu! ;-)

    Oto, co możemy przeczytać w "Przeglądzie Żużlowym":

    Krzysztof Stojanowski to nowy nabrytek Intar przegladzuzlowy.pl Ostrów. Od razu stał się jednym z podstawowych zawodników tej drużyny i zaskarbił sobie sympatię miejscowych kibiców. Warto zatem, aby dowiedzieli się trochę o swoim nowym zawodniku.

    - Na początek, powiedz kilka słów o sobie.

    - Urodziłem się 1 września 1939 roku jak wybuchła II wojna światowa (zawodnik się śmieje - dop. autora)

    - Jeździsz aktualnie w Ostrowie Wlkp., jak Ci się jeździ w tamtej drużynie?

    - Cały czas w lewo. Start w lewo, prosta w lewo i tak osiem razy. Jeździ się normalnie, jak na żużlu. Trzeba dbać o swoje, trzeba wygrywać teraz mecze, żeby było jak najlepiej i próbować awansować do I ligi - takie jest założenie klubu, żeby walczyć i wejść do I ligi, bo wtedy otworzą się nowe możliwości - takie jest założenie i będziemy walczyć do końca.

    - Mógłbyś ocenić swoją postawę w tym sezonie?

    - Postawę mam raczej prostą, mam 179 cm wzrostu i wydaje mi się, że jestem wysoki postawny.

    - A co powiesz na temat występów ZKŻ quick-mix w Ekstraklasie?

    - Nie wiem, nie umiem czytać, więc nie wiem. Nie kontroluje, bo nie chodzę na mecze, bo mam swoje i nie wiem nawet ... Gdzie oni teraz są? W II lidze?

    - W Ekstralidze.

    - ... aha w ekstralidze. Nie wiem, nie orientuje się.

    - Masz ze sprzętem jakieś problemy, czy wszystko jest w porządku?

    - Nie, jestem zawodowcem mam swój sprzęt. Mam dwa GODDENY z 1978 roku, babcia mi je przygotowała w piwnicy, więc jest dobrze. Dzisiaj na treningu sprawdzałem, oba odpaliły i jest dobrze.

    - Jak oceniasz postawę ZKŻ quick-mix w rozgrywkach? Liczymy na wysokie miejsce w tabeli, co Ty sądzisz na ten temat?

    - To już nie moja sprawa. Teraz jestem bardziej związany z Ostrowem, chcę tam pokazać się jak najlepiej i interesuje mnie teraz to co ja mam, przebieg mojej kariery, a Zielona Góra - niech sobie jeżdżą.

    - Masz może jakieś plany związane z Twoimi ewentualnymi startami w przyszłym sezonie? Gdzie planujesz jeździć za rok: Zielona Góra, Ostrów Wlkp., czy może gdzieś indziej?

    - Nie mam planów, nie planuje nic, bo plany mają to do siebie, że zazwyczaj dostają w łeb. Pojeżdżę do końca sezonu, później się zobaczy.

    - Dziękuję za rozmowę.



    Jak prymitywnym człowiekiem jest Stojanowski, nie miałem do dziś pojęcia...

    Że też właśnie on musi być na majowo-czerwcowym arkuszu kalendarza ZKŻ...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-03-2003
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musze powiedziec, ze szkoda mi bylo troche Stojana jak odsowali go od skladu i ze odszedl od nas. Ale z biegiem czasu przestaje zalowac!!! Podpadl mi juz 2 razy
    1- wywiad przed meczem z Lesznem ( powiedzial ze bedzie kibicowal druzynie z Leszna )
    2- teraz tym wywiadem
    No ale tak to juz jest, ze niektorzy maja nierowno pod sufitem

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    takie palenie mostów mści się zwykle, oby stojan nie żałował bo jak zachce mu się łaskawie wrócić to może go ktoś zapytać:
    z której to ligi sie urwał z tymi swoimi babcinymi goodenami

    a jeśli to miał być pokaz poczucia humoru.... to ja współczuję rodzinie i przyjaciołom :)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Masz ze sprzętem jakieś problemy, czy wszystko jest w porządku?

    - Nie, jestem zawodowcem mam swój sprzęt. Mam dwa GODDENY z 1978 roku, babcia mi je przygotowała w piwnicy, więc jest dobrze. Dzisiaj na treningu sprawdzałem, oba odpaliły i jest dobrze.
    No akurat tu mowi prawde ,widac po wynikach w poprzenich sezonach ze tak jest :)

    No cos slonko przygrzalo i to ostro na miejscu tego co z nim wywiad przeprowadzal bym wogole nie konczyl z nim rozmowy ,jezeli az do takiego stoponia sie popisuje czy jak to tam nazwac .

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Jaja sobie gosc robi a wypsioczycie na niego...
    Wezcie popatrzcie jaka jazde robił kiedys i robi nadal Sławek Drabik...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    haha ale sie usmiealem czytajac ten wywiad :) polece to jako lektore koledze :)

    swietny gosc ale czy nie uwarzacie ze odpowiedzialem pieknym za nadobne prezesom zielonej gory?

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sławek Drabik zawsze zaskakiwał wypowiedziami, a ten "wywiad" ze Stojanem i jego "wypowiedz" to żałosne xero Drabola, nic tylko współczuć rodzinie :lol:
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    - A co powiesz na temat występów ZKŻ quick-mix w Ekstraklasie?

    - Nie wiem, nie umiem czytać, więc nie wiem. Nie kontroluje, bo nie chodzę na mecze, bo mam swoje i nie wiem nawet ... Gdzie oni teraz są? W II lidze?

    - W Ekstralidze.

    - ... aha w ekstralidze. Nie wiem, nie orientuje się.
    widze ze Stojan pokazuje co sadzi o swoim dawnym klubie jestem tylko ciekaw reakcji kibicow z Zielonej Gory teraz jak i w nastepnym sezonie jak Stojanowski najprawdopodobniej wroci ...

    PS. Musze przyznac ze Krzysztof jest nawet dowciapny :)... jednak powinien uwazac co mowi bo jeszcze moze przyjsc w laske... :)

    Pozdro

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Po prstu Stojan pokazal swoje drugie oblicze.
    Mnie to nie dziwi po wypowiedziach Drabika juz mnie chyba nic nie zaskoczy ale najlepsze z tego byl ten motyw:

    "- Nie wiem, nie umiem czytać, więc nie wiem. Nie kontroluje, bo nie chodzę na mecze, bo mam swoje i nie wiem nawet ... Gdzie oni teraz są? W II lidze?

    - W Ekstralidze.

    - ... aha w ekstralidze. Nie wiem, nie orientuje się."


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyglada ze do zielonki nie ma po co wracac - jedyna nadzieja ze ostrow awansuje do 1 ligi - to chlopak zalapie sie tu na dluzej - chociaz co tu duzo mowic - lepiej byc gwiazda w ostrowie niz grzac lawe w zielonce

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem zarówno ten co udzielał jak i ten co przeprowadzał ten wywiad to skończone palanty.
    Ten pierwszy za to co powiedział ten drugi za to, że nie potrafi przeprowadzić wywiadu i go spisać. Przede wszystkim jeżeli rozmawia się z jakimś idiotą to sie go nie cytuje. Po drugie jeżeli ktoś sobie żartuje udzielając wywiadu, to można to napisac ale zaraz dodać poważną odpowiedź.
    Takie jest moje zdanie...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    400
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Jaja sobie gosc robi a wypsioczycie na niego...
    Wezcie popatrzcie jaka jazde robił kiedys i robi nadal Sławek Drabik...
    -Tak
    -Tylko, ze Stojan moze jedynie po kazdym treningu i meczu czyscic Drabikowi buty, kewlar, okulary, motocykl i juz nigdy nie bedzie nawet w 1/68 tak dobry jak Sławek.

    Facet sie osmieszyl.
    Jest zalosny i tyle.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niezły świrus - nie lubie takich. Pewnych rzeczy nie powinno sie wypowiadac głośno, zwłaszcza w taki ordynarny sposób. Może lepiej bardziej starać sie na torze, a nie poza nim. Styl Sławka Drabika też mi nie odpowiada, ale wydaje mi się, że jest nieco bardziej przyswajalny niż ten bełkot. Ale cóż niektórzy w ten sposób walczą ze swoją chorobą.

    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Sławek Drabik zawsze zaskakiwał wypowiedziami, a ten "wywiad" ze Stojanem i jego "wypowiedz" to żałosne xero Drabola, nic tylko współczuć rodzinie :lol:
    dokładnie

    poza ty na miejscy goscia co robił z nim wywiad odszedł bym i zasmiał stojanowi sie w twarz ;)

    on mysli ze jest śmieszny ;/

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czytajac ten wywiad stracilem juz calkiem szacunek do Stojana, zblaznil sie strasznie. Staral sie byc zabawny niewyszlo wyszedl na kretyna.
    Jeszcze po sezonie przyjdzie na kolanach do Zielonej a wtedy niech mu odpowiedza w taki sposob jak on mowi o swoim poprzednim klubie.
    Jedyne dobre miejsce dla Stojana to Ciborz.

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    16-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tepak z niego robi sobie jaja z FALUBAZU a gdzie trenuje w tygodniu non stop siedzi na stadionie przy wroclawskiej. Takze nie wiem dlaczego tak sie wypowiada na temat swojego macierzystego klubu. Zobaczymy jak sie skonczy sezon co powie.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Siema

    Dla mnie ten wywiad to jakas lipa, dzisiaj w gazecie wyborczej czytalem wywiad ze Stojanem. W wywiadzie Stojan przeprasza kibicow za to co powiedzial przed meczem z lesznem, dlatego nie widze sensu zeby mial gadac takie glupoty. Autor artylulu jest chyba dosyc mocno niepowaznym czlowiekiem, nie wiem czy sam sobie wymyslil ten wywiad czy co, nie sadze jednak zeby takie durnoty wygadywal STOJAN. A portal przegladzuzlowy umieszczajac na swoich stronach takie gowno pograzyl sie w ciemnosciach mojej dupy.
    ZADAM WYJASNIEN OD AUTORA W JAKICH OKOLICZNOSCIACH ZRODZIL SIE TEN WYWIAD, CZY ABY CHLOPIE NIE BYLES POD WPLYWEM JAKICHS SRODKOW????????????

    ZDEGUSTOWANY ANANAS

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar hrup
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale z was drętwe kichy!!!
    Koleś miał dobry chumor a wy go zaraz do Ciborza wysyłacie
    Troche luzu panowie!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2003
    Postów
    298
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stojan jestes zwyklym prostakiem.
    Nie wracaj do zielonej gory juz nigdy. Jesli sie pojawisz to gwizdy masz gwarantowane. Zielona nie ma juz dla ciebie szacunku!!! Dla nas kibicow jestes smieciem!!!!!


    dla wszystkich zainteresowanych podziekowaniem stojanowi za jego "milosc" do macierzystego klubu podaje ladres jego strony

    http://www.stojanowski.net


    Strona do dupy ale jest ksiega gosci w ktorej kazdy moze powiedziec co mysli o postawie stojana.



    P.S. hrup pisze się "humor" a nie "chumor" :P


    pozdowki

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    - Na początek, powiedz kilka słów o sobie.

    - Urodziłem się 1 września 1939 roku jak wybuchła II wojna światowa (zawodnik się śmieje - dop. autora)
    Pomijajac wszystkie inne odpowiedzi, ta zacytowana udowodnila, jakim jest kretynem! Nie dosc, ze jaja sobie robi z kogos, kto z nim wywiad przeproadza, to jeszcze sie idiota smieje z wybuchu II Wojny Swiatowej.
    Zal mu dupe sciska, ze z niego zuzlowiec jak z koziej dupy trabka i teraz udaje humorzastego - jego humor sie nadaje - do Tworek!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - Na początek, powiedz kilka słów o sobie.

    - Urodziłem się 1 września 1939 roku jak wybuchła II wojna światowa (zawodnik się śmieje - dop. autora)
    No to było kretyńskie...
    ... ale tak poza tym to co Wy tak na niego wskakujecie???... chciał sobie pożartować to sobie pożartował... mało to każdy z nas zrobił nawet przez przypadek frajera z siebie?
    Chłopak może rzeczywiście wrzucił na luz (w końcu w Ostrowie nei ta presja co w Zielonej)... niech sobie gada:P

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Zal mu dupe sciska, ze z niego zuzlowiec jak z koziej dupy trabka i teraz udaje humorzastego - jego humor sie nadaje - do Tworek!

    ------------------

    Albo do Smiechu warte.

    PS. A może w Ostrowie panuje taka świetna atmosfera, że już stracili poczucie co jest humorem, a co nie?


  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2003
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nic dodać nic ująć......

    .......to co powiedział stojan świadczy o nim, chcia być śmieszny ale nie wyszło mu......nic a nic......wielka szkoda bo przeczytał bym coś śmiesznego w wykonaniu stojana.....ale te wypociny które układał chyba przez tydzień przed wywiaden są żałosne......błazenada

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, ciekawe jakbyscie wy sie wypowiadali jakbyscie wypalili kopiec trawy:P:P:P Luzu troszke
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    ludzie

    ten wywiad pokazuje ze przegladzuzlowy

    - to wielki smiech!

    I szukaja taniej sensacji.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Inny wywiad??!!

    Dziś na portalu www.sport.zgora.pl pojawił się inny wywiad z Krzysztofem Stojanowskim, przeprowadzony przez innego dziennikarza.

    "Wywiad z Krzysztofem Stojanowskim

    Zapraszamy do lektury wywiadu z Krzysztofem Stojanowskim, wychowankiem Zielonogórskiego Klubu Żużlowego, który w tym sezonie reprezentuje barwy drugoligowego Intaru Ostrów. Rozmowę przeprowadziła Justyna Niećkowiak.

    Jak jeździ Ci się w nowym klubie?

    Cały czas w lewo. Nic się nie zmieniło. Wyjeżdżam do biegu, jadę cztery kółka, osiem razy prosta, cały czas skręcam, nic nowego (śmiech).

    Jaka jest sytuacja w nowym klubie? Jak Cię przyjęli koledzy?

    W porządku. Jestem zawodowcem, staram się wykonywać swoje zadanie, założenia jakie miałem przed sezonem. Nie chcę zawieść nowego pracodawcy i robić sporą ilość punktów, zarabiać pieniądze. Ograniczam się tylko do wyjazdów do Ostrowa na mecze, ale cały czas mam kontakt z klubem i kolegami.

    W jakiej atmosferze rozstałeś się z zielonogórskim klubem?

    Myślę, że w dobrej. Działacze udostępniają mi tor, zaplecze, mam tu możliwość trenowania. Mam nadzieję, że będę tu jeszcze kiedyś potrzebny.

    Jak oceniasz szanse swojego zespołu na awans do pierwszej ligi?

    Moim zdaniem mamy spore szanse, by awansować. Przy pełnej mobilizacji całej drużyny możemy wreszcie wyjść z drugiej ligi.

    Zdobywasz w Ostrowie najwięcej punktów. Czy czujesz się liderem Intaru?

    Jestem zadowolony ze swojej postawy i mam nadzieję, że dalej będę jeździł tak samo dobrze.

    Dziekuję za rozmowę.

    Dodał: Justyna Niećkowiak
    Data dodania: 11-6-2003 00:17:24

    Artykuł pochodzi ze strony: Portal Sportowy www.sport.zgora.pl - Copyright
    sport.zgora.pl"


    Szkoda mi Krzysztofa i mam nadzieję, że jeden z tych wywaidaów jest nieco przekłamany. Chociaz, czy ja wiem..... Ciekaw jestem, czy aż tak bardzo w tak krótkim czasie można zmieniać zdanie?? Ale skoro premier może to i Stojanowski chyba też :-)

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Stojan to powiedzial to spalil most za sobą jak w Lesznie Okoń.Jest takie przyslowie "Nie zawsze mów co wiesz,leczzawsze wiedz co mówisz"Zrobił duzą kupe w swoje gniazdo i tyle.Kibice są pamiętliwi.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, ciekawe jakbyscie wy sie wypowiadali jakbyscie wypalili kopiec trawy:P:P:P Luzu troszke
    Ciekawe skąd to miał ?? :) ...
    Ja się domyślam... w Zielonej było takich 2 mlodzieżowców :P :P :P

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, ciekawe jakbyscie wy sie wypowiadali jakbyscie wypalili kopiec trawy:P:P:P Luzu troszke
    Ciekawe skąd to miał ?? :) ...
    Ja się domyślam... w Zielonej było takich 2 mlodzieżowców :P :P :P
    A mi się wydawało, że to już stare byki są:P
    Coby jednak nie powiedzieć Stojan ma to wszystko w pompie i jeśli mu z tym dobrze to też wrzućcie na luz. Stojan nie jest zły... po prostu przepalił sie troszku:D

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z wywiadem, który ukazał się 10 bm. na portalu www.przegladzuzlowy.pl chciałbym przeprosić za niekompetencje pana Michała Bajona, który kierując się chyba tylko chęcią zysku (bo inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć) zamieścił w większej częsci wywiad, który był naszą prywatną żartobliwą rozmową, gdyż nie do pomyślenia jest, aby drużyna, w której się wychowałem była dla mnie obojętna.

    Krzysiek Stojanowski

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z wywiadem, który ukazał się 10 bm. na portalu www.przegladzuzlowy.pl chciałbym przeprosić za niekompetencje pana Michała Bajona, który kierując się chyba tylko chęcią zysku (bo inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć) zamieścił w większej częsci wywiad, który był naszą prywatną żartobliwą rozmową, gdyż nie do pomyślenia jest, aby drużyna, w której się wychowałem była dla mnie obojętna.

    Krzysiek Stojanowski
    Jeśli to prawda to tego redaktorka w łeb i tyle.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2002
    Postów
    350
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wczoraj juz nic nie chcialem mowic.
    dla mnie bylo oczywiste ,ze ten wywiad to jakis bzdet.
    stojanowski musialby byc skonczonym idiotą ,zeby walic takie texty w wywiadzie.
    autor wywiadu - to jest dopiero palant!

    wszyscy pojechali stojana jak szmate.
    łykneli to gowno i teraz maja pelne usta. tssss

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W związku z wywiadem, który ukazał się 10 bm. na portalu www.przegladzuzlowy.pl chciałbym przeprosić za niekompetencje pana Michała Bajona, który kierując się chyba tylko chęcią zysku (bo inaczej nie potrafie tego wytłumaczyć) zamieścił w większej częsci wywiad, który był naszą prywatną żartobliwą rozmową, gdyż nie do pomyślenia jest, aby drużyna, w której się wychowałem była dla mnie obojętna.

    Krzysiek Stojanowski
    Widzicie??? Stojan nie jest zły... po prostu wesoły koleś, a redaktorzyna, który przybrał żarty w formę poważnego wywiadu powinien się ukajać i poddać samokrytyce:P

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odrazu to jakos dziwnie wygladalo... Bo zasadniczo trzeba bylo byc troche... no nie wazne:)... zeby wziasc ten wywiad na serio... Poprostu chlopaki sobie gadali i Stojan sobie robil jaja.. Nie myslac ze to zostanie opublikowane... A dziennikarz wykorzystal okazjie i PLUM!

    Swoja droga ciekawe czy Panowie (Stojan i autor) slyszeli o instytucji autoryzacji wywiadu.. Mala rzecz a cieszy.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj napisalem, ze powaznie przeprowadzony wywiad z Krzysztofem Stojanowskim jest na Zielonogorskim Portalu Sportowym. NIESTETY KTOS USUNAL TEN WPIS !!! NIE WIEM DLA CZEGO ?

    Stojan informuje w wywiadze w jakiej atmosferze odszedl z ZKŻ-tu, jak przyjeli go nowi koledzy, co sadzi o awansie druzyny z Ostrowa do I ligi...

    Wywiad z Funkiem --> http://www.sport.zgora.pl <-- Wywiad z Funkiem


  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Bardzo ciekawa sprawa czyli z tego wszytkiego to wychodzi ze ten co przeprowadzla wywiad jest nie halo.
    Stojanowski sobe zartowal a on to wzial za powazny wywiad.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Poważny wywiad z Funkiem

    Wyżej wymieniony poważny wywiad z Krzysztofem Stojanowskim został przedrukowany do forum kilka postów wyżej.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    A ten Stojanowski to kto?

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    1,078
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bkapusta

    Autoryzacja nie jest automatyczna.
    Poprostu osoba udzielajaca wywiadu MUSI zaznczyc, ze przed opublikowaniem rozmowy chce ja autoryzowac. Jesli takiego wyraznego zadania nie ma - autoryzacja nie jest potrzebna.

    A na marginesie - niestety tacy pseudopismacy powoduja, ze ludzie coraz mniej chetnie podchodza do rozmow z dziennikarzami.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie, że Waszym zdaniem wystarczy wytłumaczenie Stojanowskiego - o ile faktycznie to on zabrał głos na forum - by teraz wieszać psy na autorze wywiadu. Zastnawia mnie, dlaczego na portalu Przegląd Żużlowy ukazało się to wyjaśnienie, ale nie zostało opatrzone komentarzem. Bo jeśli autor jest winny, to powinien przeprosić. A jeśli nie poczuwa sie do winy, to powinien to wyraźnie oświadczyć. Napewno nie powinien milczeć...

    Swoją drogą, fragment drugiego wywiadu jest bardzo podobny do tego pierwszego, zatem ja nie mam wątpliwości, że Stojanowski takie słowa wypowiedział. Zresztą, sam nie zaprzecza, że takie słowa padły. Tym samym po raz kolejny daje dowód swojego IQ na poziomie dwucyfrowym, bo jeżdżąc kilka lat na żużlu i udzielając pewnie kilku wywiadów powinien wiedzieć, że zgodnie z prawem prasowym ma prawo do dokonania autoryzacji tekstu, jednak musi to wyraźnie zaznaczyć podczas udzielania wypowiedzi.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwi mnie, że Waszym zdaniem wystarczy wytłumaczenie Stojanowskiego - o ile faktycznie to on zabrał głos na forum - by teraz wieszać psy na autorze wywiadu. Zastnawia mnie, dlaczego na portalu Przegląd Żużlowy ukazało się to wyjaśnienie, ale nie zostało opatrzone komentarzem. Bo jeśli autor jest winny, to powinien przeprosić. A jeśli nie poczuwa sie do winy, to powinien to wyraźnie oświadczyć. Napewno nie powinien milczeć...

    Swoją drogą, fragment drugiego wywiadu jest bardzo podobny do tego pierwszego, zatem ja nie mam wątpliwości, że Stojanowski takie słowa wypowiedział. Zresztą, sam nie zaprzecza, że takie słowa padły. Tym samym po raz kolejny daje dowód swojego IQ na poziomie dwucyfrowym, bo jeżdżąc kilka lat na żużlu i udzielając pewnie kilku wywiadów powinien wiedzieć, że zgodnie z prawem prasowym ma prawo do dokonania autoryzacji tekstu, jednak musi to wyraźnie zaznaczyć podczas udzielania wypowiedzi
    a co Ty się tak czepiasz Stojanowskiego? Jeżeli tak powiedział to i tak nie zmienia faktu, że robił sobie jaja, a redaktorek spisał to baaardzo poważnie... zresztą jaka to różnica...
    Najlepiej byłoby, gdybyście wychylili browarka i wrzucili na luz, bo prawda jest taka, że z byle wypowiedzi robicie burzę w szklance wody... Stojanowski to nie prezydent, żeby musiał wygłaszać orędzia do narodu w poważnym tonie...

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    08-12-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich!
    Nie rozmumiem calego zamieszania,kto zna Krzyska wie ze jest spoko gosciem i nigdy nie wypowiadalby sie serio w ten sposob o swoim bylym klubie,jednoczesnie krzywdzac kibicow!Dlatego troche luzu proponuje bo ,,jezdzenie "po nim jest chyba lekka przesada!Nie znam bardziej dostepnego dla kibicow zawodnika,zawsze znajduje czas na rozmowy,fotki,wiec skoro zabiega o zdanie fanow,to chyba dziwne byloby gdyby to co powiedzial bylo prawda??!!!
    pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przegladzuzlowy.pl :
    Dnia 10 czerwca 2003 roku na Przeglądzie Żużlowym zamieszczony został wywiad z Krzysztofem Stojanowskim, żużlowcem ZKŻ quick-mix Zielona Góra, wypożyczonym do Intaru przegladzuzlowy.pl Ostrów Wlkp. Dnia następnego ukazało się sprostowanie popularnego „Stojana” wobec wywiadu z jego osobą. Wracając do owego wywiadu, przed rozpoczęciem naszej rozmowy powiedziałem, iż jestem dziennikarzem Przeglądu Żużlowego i zamierzam przeprowadzić wywiad. W momencie, kiedy dziękowałem za udzielony wywiad nie usłyszałem niczego, co miałoby oznaczać, że ta rozmowa była z rodzaju prywatnych i że nie można jej zamieścić.

    Myślę, iż wywołanego zamieszania nie ma sensu kontynuować. Serdecznie przepraszam Pana Krzysztofa Stojanowskiego za owy wywiad.
    Oto jak broni sie autor owego wywiadu .

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    21-07-2002
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i właśnie o to mi chodziło, osobniku o ksywce StArt. Może gdybyś pomyślał samodzielnie, nie zarzucałbyś mi czepiania się Stojanowskiego. No ale z drugiej strony - gdybyś za często myślał, pewnie nigdy nie wygenerowałbyś takiej ilości postów...

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    12-06-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale to jest koles:)dobrze,ze pojechal po falubazach...nie zebym byla zlosliwa:)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •