Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: Nowinki z Gorzowa!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowinki z Gorzowa!!

    Drodzy administratorzy oraz moderatorzy na samm początku prosił bym abyscie nie zamykali tego tematu ponieważ my niemamy swojego miejsca na dyskusje zwiazane z klubem.
    Celem stworzenia tego tematu jest to zeby nasi kibicie nie tworzyli tematów w których znajdzie sie 6 odpowiedzi a potem temat umiera dlatego apeluje do kolegów z Gorzowa abyśmy w jednym wątku poruszali tematy zwiazane ze Stalą Gorzów. Oczywiscie nie mówie tutaj o kolejkach ligowych ale o sprawach organizacyjnych lub np. nowinkach zwiazanych z przyszloscią naszego ukochanego klubu.
    Mam nadzieje że poprzecie mnie w tym.



  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli wątek będzie o tym o czym piszesz to nie widzę problemu, aby miał go ktoś zamykać.
    Jednak proszę aby za kilka miesięcy byłzowu znowu podobny otwierany tak jak ktoś to robił z kibicami internetowymi.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam dwa pytanka??

    1. Z tego co słyszalem w tym sezonie celem Stali jest utrzymanie w 1 lidze a w następnym walka o awans.
    Jestem ciekawy jak to będzie możliwe jeslki w tym sezonie są kłopoty finansowe z ktorych cięzko nam wyjsc to w jaki sposób oni chcą w nastęonym sezonie walczyć o awans czyżby jakis sponsor strategiczny ma być ktory ma nas uratować z tej trudnej sytuacji??

    2.Jeśli ktoś bedzie miał info na temat jazdy Klibnberga w zagranicznych ligach prosze was o umieszczenie jakis wiadomości natemat jego jazdy w tym wątku.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po wczorajszej wizycie Prezesa firmy Strabag Polska można mieć nadzieję, że rysuje się szansa na pozyskanie głównego sponsora. Co ważniejsze zarysowana perspektywa to kilka lat, a cel to ekstraliga za np. 2 lata. Prawdopodobnie nie jest to sponsor który samodzielnie wyłoży całość potrzebnych środków, ale będzie na pewno największy. Dokładając do niego miasto i grono sposnorów średnich i mniejszych, można mieć nadzieję na sensowne budżety w przyszłych latach. Oczywiście nadal jest ciężko, ale widać światełko w tunelu. Szczególnie że Strabag zdecydowanie poparł koncepcję budowania młodego zespołu opartego na własnych wychowankach, co chyba jest też bliskie sercom kibiców.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    młodziaki - kontrakty

    Hej!

    Ja w tym wątku mam pytanie natury techniczno - egzystencjalnej :-)) (dla klubu oczywiście).
    Czy ktoś się orientuje jak wyglądają kontrakty dla naszych młodych (przyszłych) gwiazdek??? Chodzi mi o to czy gwarantują im jakąś godziwą kasę za starty i przede wszystkim na jak długo i z jakimi obostrzeniami są one zawarte tzn. czy aby nie okaże sie w grudniu lub styczniu że e-liga za mieszek brzęczących talentów zawinie nam z przed nosa Hliba, Rajkowskiego, Brzozę czy Głuchego??? Szczerze mówiąc tego chyba najbardziej obawiają się gorzowscy kibice - tyle starań i wyrzeczeń a później - du.pa - i w sezonie 2004 w klubie jeździ Flis, Paluch, Franek, Aszenberg (który na saksach w Holandii zarobi na nową maszynę) i jeszcze paru innych upadłych aniołów gorzowskiej stali :-((

    Pozdr.
    Marcin
    Gorzów Wlkp.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja już od początku sezonu słyszę, że prowadzone są rozmowy ze Strabag'iem i być może firma ta będzie nas wspierać w przyszłych latach. Niepokoi mnie jednak to, że tak duży koncern nie jest w stanie wyłożyć paru groszy na bieżące zaległości wobec zawodników. Mam nadzieję, że to się zmieni w najbliższym czasie. Póki co odnoszę wrażenie, że nasz główny sponsor nie jest zbyt hojny...


    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi osobiście także nie chce się wierzyć że firma strabag będzie naszym strategicznym sponsorem w tym sezonie widać to najlepiej. Dlatego myśle ze za sezon znowu będą gorączkowe poszukiwania nowego sponsora gdyz już teraz widac że Strabag nie jest chojny najlepszym przykłądem jest brak pieniedzy na gaże dla naszych zawodników. Co do naszych juniorów to Hlib ma jeszcze kilku letnią umowe co do Gluchego Dąbrowskiego i Brzozowskiego oni mają 2 letnie kontrakty ale na 100% nie jestem pewien.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach

    Co z Nermarkiem?

    Drużyna Vargarmy na własnym stadionie w Norrköping podejmowała ekipe Indianerny. Mecz był bardzo wyrównany i wynik oscylował w okolicach remisu. Już w biegu drugim doszło do dość poważnego wypadku po którym więcej na tor nie wyjechali Daniel Nermark i Niklas Karlsson.

    Następna kontuzja?
    Jak ktoś coś wie to niech daje!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sponsoring

    Witam!

    Co do możliwości promowania sie przez żużel to wypowiadał się ostatnio prezes Strabag'a chyba w GL. Stwierdził wyraźnie, że Strabag zawiera kontraktu reklamowe tylko na rok ale nie wyklucza, że być może zrobią w tym wypadku odstępstwo bo chcą się w Polsce promować (chociaż jakoś mnie nie przekonał argumentacją).
    Obawiam się zatem że Dziadeks ma rację i niedługo czeka nas gorączkowe poszukiwanie nowego sp. strategicznego bo jeśli nawet Strabag coś wrzuci to bedą to relatywnie grosze.

    Ps. A może by tak Strabag w ramach dobrej współpracy przekazał by klubowi nieodpłatnie w użytkowanie (na ręce p. Salomona) np. glebogryzarkę, brony albo ubijak do gruntu? Dopiero wtedy byśmy mogli na złość innym klubom i kibicom tor odpowiednio preparować :-))

    Pozdr.
    Marcin
    Gorzów Wlkp.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mam nadzieje ze dlugo niezabawimy w tej 1 lidze...fajnie bybylo gdyby strabag sie tak angazowal jak chocby Intar w ostrowie...ale niemozemy narzekac bo gdyby nie ten sponsor to pewnie bysmy walczyli z rawiczem o utrzymanie bo nawet na wawe bysmy byli za slabi...
    martwiaca jest takze postawa Zorra...jezdzi coraz slabiej:(mam nadzieje ze niklas wroci w wielkim stylu i bedzie punktowal ze wszystkimi druzynami...

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    Mam dobre wiesci... z tego co wiem...Daniel Nermark wczoraj tylko poobijany i krwawil z twarzy, nie bylo zadnych zlaman, lecz trafil do szpitala.... Niklas Karlsson wstrzas mózgu.

    Jesli ktos chce zobaczyc zdjecie z tego biegu zapraszam:
    http://www.folkbladet.se/OutPut.asp?...ticleStateID=2

    Moze ktos umie lepiej szwedzki? :D

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam dobre wiesci... z tego co wiem...Daniel Nermark wczoraj tylko poobijany i krwawil z twarzy, nie bylo zadnych zlaman, lecz trafil do szpitala.... Niklas Karlsson wstrzas mózgu.
    No tak wspaniałe wieści... ;) :P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej !!!

    Mam dobre wiesci... z tego co wiem...Daniel Nermark wczoraj tylko poobijany i krwawil z twarzy, nie bylo zadnych zlaman, lecz trafil do szpitala....[/b]
    chyba wiadomo co znaczy tylko? bo to byl grozny wypadek i moglo byc o wiele gorzej...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlazłem na strone z tym zdjeciem faktycznie jak na taki upadek to mial szczescie i jest to jak najbardziej dobra wiadomość. Mam nadzieje ze w najbliższym meczu pojedzie nie mówie bron boże o meczu z Rybnikiem bo tam wyjazd obcokrajowców byl by stratą pienidzy.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to mamy pozamiatane...mam nadzieje ze na mecz z rzeszowem wezmą Niklasa i Daniela zeby kibice niemusieli ogladac porazki na własnym stadionie...:( z drugiej strony mysle ze to jednak dobrze[w pewnym sensie] bo teraz juz niemamy szans na I czwórke wiec juniorzy beda mogli sie pokazywac rowniez na własnym stadionie...wprawdzie forma zorra byla coraz niższa ale mam wielką nadzieję ze za rok znow go ujrzymy w naszych barwach...to super zawodnik...
    co do składu to samymi juniorami bedzie ciezko wygrac nawet z rawiczem[chyba] więc Niklasa chyba wezma...ciekawi mnie sklad jaki wystwi chomski do wawy...czy beda walczyc czy dadza spokoj,ja bym dal spokoj...
    chyba by zobaczyc naszych juniorow kibice tez przyjda licznie:P:P
    ZORRO wracaj do zdrówka!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Pozostalo nam 10 meczy ...10 meczy to 20pkt. Nad Warszawa mamy przewage 6 pkt. a nad Rawiczem 8. Wiec nie mozna jazdzic z samymi juniorami bo jeszcze spadniemy :P
    Magnus 3maj sie

    pozdro

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to w koncu "zorro" jest zdrowy czy nie??na szwedzkiej stronie masarny[chociaz nieznam szwedzkiego] niewidzialem niczego o Magnusie...niepozostaje nam nic innego jak czekac do przyszłego wtorku kiedy to odbedzie sie liga szwedzka i dopiero wtedy dowiemy sie czy "Zorro" jest w pełni sił...i jaką prezentuje formę...
    " In and Out of Love "

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!

    Ja szukalem wiadomosci na stronie Shefield gdzie odbył sie ten turniej na ktorym Zorro doznal kontuzji i tez nic nie znalazlem :( Pozdrawiam...

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja...

    To już pewne na 100 % że Magnus Zetterstroem jest ciężko kontuzjowany...
    W klubie dowiedzieli się o tym dopiero po MDMP we wtorek.
    Zorro cały Gorzów życzy ci szybkiego powrotu do zdrowia.[img]

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    To już pewne na 100 % że Magnus Zetterstroem jest ciężko kontuzjowany...
    W klubie dowiedzieli się o tym dopiero po MDMP we wtorek.
    Zorro cały Gorzów życzy ci szybkiego powrotu do zdrowia
    Biednemu zawsze wiatr w oczy:(:(.
    Szczere wyrazy wspoczucia!! Zycze dla Zorra jak najszybszego powrotu do zdrowka!!! Pechowy ten czerwiec same kontuzje:(:(.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy w klubie naprawdę mają jaką kolwiek informacjię o staanie zdrowia Magnusa? To przecież nie możliwe żeby ani Anglicy ani Szwedzi nic nie pisali o kontuzji Zorra i tak poważnej kontuzji... Mam nadzieję, że to jakaś ściema, a jeśli to pawda to mogę tylko pogratulować Szwedom superżetelnych informacji o ich zawodnikach. Choleraby to wzięła, szlak mnie trafia, że nie ma żadnych pewnych informacji.

    A może ktoś w tym temacie powie mi którzy z naszych juniorów pojadą w brązowym kasku?

    Pozdro dla całej Staleczki:)

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brązowy Kask...

    NA pewno pojedzie PAweł Hlib, kóry zapowiada walkę o podium w tym turnieju...
    Wydaje mi się, że pojadą też nasi młodzi gniewni, czyli: Kamil Brzozowski, Sławomir Dąbrowski i Andrzej Głuchy.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja Głuchego

    W turnieju Zachodniej Ligi Młodzieżowej w Lesznie w pierwszym biegu groźny upadek zaliczył Głuchy. Nie wystąpił w kolejnych biegach. Wstępna diagnoza mówiła o podejrzeniu złamania uda. Oby TA INFORMACJA NIE POTWIERDZIŁA SIĘ!!!
    Zdecydowanie nie lubię szpitali i nie oczekuję w nich wizyty żużlowców.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy jest taka możliwość,aby do Warszawy zabrać dwóch obcokrajowców, czy lepiej zaufać młodzieży? Problem jedynie w tym, że nasi juniorzy jeżdzą tak jak im zawieje...

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szkoda chlopaka (o ile to info pewne, oby nie)

    W turnieju Zachodniej Ligi Młodzieżowej w Lesznie w pierwszym biegu groźny upadek zaliczył Głuchy. Nie wystąpił w kolejnych biegach. Wstępna diagnoza mówiła o podejrzeniu złamania uda. Oby TA INFORMACJA NIE POTWIERDZIŁA SIĘ!!!
    obawiam sie ze zaraz kilku kolegow z gorzowa mnie zlinczuje ale,... bardzo szkoda mi chlopaka bo ma talent, ale coz....a nie mowilem (w innym watku) jak sie skonczy jazda Gluchego...

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję za przeglądem żużlowym:
    "Nie lada gratkę dla kibiców Stali Strabag Gorzów przygotowali jej działacze. Otóż klub w porozumieniu z paroma firmami postanowił zorganizować wspólne oglądanie turnieju IMŚ w ogródku piwnym usytuowanym obok pomieszczeń klubowych i samego toru. Kibice nie płacąc nic za wstęp będą mogli pasjonować się wspaniałymi zawodami, chłodzić się napojami i dyskutować ze znanymi ludźmi z gorzowskiego żużla. Swój udział w imprezie zapowiedzieli m.in. zawodnicy Stali Strabag Gorzów na czele z trenerem Stanisławem Chomskim."
    Ale się szykuje imprezka, tylko pozazdrościć. Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń.Kibic z Wa-wy.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli to jest prawda że Głuchy ma złamaną noge w udzie to nie ma szans na dobry powrót do żużla.W tym wieku taka kontuzia to praktycznie koniec jazdy.Szkoda bo ostatnio prezętował się znakomicie moim zdaniem lepiej od pozostałych juniorów ze Stali ale nie płaczcie bo juniorów i to najlepszych w polsce u was na pęczki sprzedają.Zobaczycie Sucheckiego jak się rozwinie w Zielonej
    i gul wam skoczy a za 2 sezony zobaczycie Hliba w Gorzowie
    ale w plastronie Sparty.Już na zawsze pozostaniecie w 1 lidze gdzie będziecie tylko dobrymi wyrobnikami i ani awans ani spadek wam nie grozi. Na koniec życzę szybkiego powrotu do zdrowia Hlibowi iGłuchemu.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już na zawsze pozostaniecie w 1 lidze gdzie będziecie tylko dobrymi wyrobnikami i ani awans ani spadek wam nie grozi.
    I tą optymistyczna przepowiednia niczym od Nastradamusa sprawiles ze cie nie lubie. ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Już na zawsze pozostaniecie w 1 lidze gdzie będziecie tylko dobrymi wyrobnikami i ani awans ani spadek wam nie grozi.
    I tą optymistyczna przepowiednia niczym od Nastradamusa sprawiles ze cie nie lubie. ;)
    i ja też cie nie lubie. ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno jutro i pojutrze w Gorzowie będą turnieje zaplecza kadry juniorów. Czy ktoś to może potwierdzić i np. podać składy? Z góry dzięki.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję za Sportowymi Faktami:
    "W najbliższy wtorek i środę w Gorzowie odbędzie się zgrupowanie zaplecza kadry juniorów. We wtorek odbędzie się turniej indywidualny, natomiast w środę zawodnicy utworzą dwie drużyny i rozegrają mecz drużynowy. Zarówno we wtorek jak i środę początek zawodów godzina 17.00, cena biletu będącego programem zawodów 5zł."

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lilekfanzkz

    Typowy falubaz, gościu zazdrośc cię zżera... nie możesz przeżyć, że "staruszek" Kurman zostawi po sobie pustkę? Dostaliście Suchanka, bo on jest najsłabszy wśród naszych, ale oby u was się rozwijał, a i pilnujcie Alana, bo szumyu narobiliście wokół gościa a on właśnie ostatni w Zachodniej pokazał jak wiele potrafi. A co do Głuchego to chłopak wróci do żużla i będzie coraz lepszy, bo popierwsze ma talent, a po drudie to Gorzowianin!!!!
    Może w tej chwili to nie jest najlepszy przykaład, ale Krzysiu Cegielski też rozpoczął swoją karierę od złamanej nogi... oby teraz jak najszybciej wracał do zdrowia i on i Andrzej.
    I jeszcze jedno koleś Hlibek gdyby tylko chciał mógłby już dawno jeżdzić w WTSie lub w każdym inny klubie w kraju no może za wyjatkiem ZKZtu, bo tam by się zmarnował jak nieprzymierzając nasz Piotruś.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś wie jak wyglądy dzisiejsze zwody zplecza kadry?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za Sportowefakty
    LIGA SZWEDZKA:

    W lidze szwedzkiej we wtorkowych meczach bardzo dobrze spisali się Daniel Nermark i Piotr Paluch będący liderami swoich ekip, gorzej natomiast spisał się „Zorro” który w 6 startach zdobył jedynie 6 oczek. Niklas Klinberg był wstawiony do składu lecz był on zastępowany i nie pojawił się na torze. Okazje do poprawy Magnus Zetterstrom miał już w czwartek kiedy to rozgrywany był zalęgły mecz z 24.06.2003, niestety występ Szweda był jeszcze gorszy zakończony zdobyciem jedynie 3 punktów. Usprawiedliwieniem może być fakt ze oba te mecze Masarna klub Magnusa jeździł z liderami Smaderna. Robert Flis w tym tygodniu na torach szwedzkich w niższej lidze miał przerwę w rozgrywkach mógł spokojnie przygotować się do eliminacji MPPK.

    Elitserien
    Vetlanda - Vastervik 59:36
    Piotr Paluch 8+3 (3,2*,0,2*,1*)

    2. Paluch, Lonnblom, Ivarsson, Johansson. (4:2) 9:3
    5. A.Dryml, Paluch, Rudd, Johansson. (5:1) 20:9
    10. Holta, Gollob, Johansson, Paluch (3:3) 37:22
    11. Ivarsson, Paluch, Johansson, Lonnblom. (5:1) 42:23
    15. Wiltshire, A.Dryml, Paluch, Boyce (3:3) 54:35

    Smederna – Masarna 51:45
    Niklas Klingberg - zastępstwo zawodnika
    Magnus Zetterstroem 6 (2,1,1,1,0,1)

    3. Jensen, Zetterstroem, Nicholls, Lindback 4-2 (11-7)
    5. Howe, Sawina, Zetterstroem, Dybeck 5-1 (19-11)
    7. Hamill, Sawina, Zetterstroem, Lindback 5-1 (25-17)
    9. Pedersen, Howe, Zetterstroem, Rickardsson (d) 5-1 (32-22)
    13. Rickardsson, Nicholls, Sawina, Zetterstroem 3-3 (42-36)
    15. Hamill, Nicholls, Zetterstroem, Lindback 5-1 (50-40)

    Vargarna - Luxo Stars 48:48
    Daniel Nermark 11+2 (3,1*,3,2,1,1*)

    2. Nermark, Barker, Johansson, Bergstrom. (3:3) 8:4
    4. Ułamek, Crump, Nermark, Johansson. (3:3) 15:9
    5. Nermark, Hurry, Barker, Allen. (3:3) 18:12
    9. Ljung, Nermark, Crump, Max. (3:3) 26:28
    11. Allen, Barker, Nermark, Johansson. (3:3) 33:33
    15. Max, Gjedde, Nermark, Ljung. (3:3) 44:46

    Masarna - Smederna 52:44
    Magnus Zetterstroem 3+1 (2*,1,0,0)

    3. Lindbaeck, Zetterstroem, Hamill, Sawina 5-1 (13-5)
    6. Davidsson, Nicholls, Zetterstroem, Lindbaeck 1-5 (20-16)
    8. Lindbaeck, Pedersen, Davidsson, Zetterstroem 3-3 (28-20)
    13. Sawina, Nicholls, Havelock, Zetterstroem 1-5 (39-39)

    LIGA ANGIELSKA:

    W tym tygodniu zawodnicy Stali Strabag Gorzów nie mieli okazji startować na angielskich torach, klub Daniela Nermarka Ipswich Witches swój najbliższy mecz rozegra 07.07.2003 w którym zmierzy się z poprzednim klubem Daniela ekipa Wolverhampton Wolves.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sobie postanowiłem, że będę obserwował poczynania Głuchego!!! Był w Tarnowie i ten chłopak mi się bardzo podobał. Będą z niwo ludzie i to już zapewne niebawem!!! A teraz życzę mu powrotu do zdrowia oraz na tor.Macie naprawdę obiecującego zawodnika:)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    496
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wciąż nie mogę zrozumeć jak można złamać nogę przy takim upadku. Do jego momentu jazda Głuchego także na mnie robiła dobre wrażenie, na tle tej ZLM-owskiej corridy gorzowianin wyróżniał sie niezłym opanowaniem motocykla, ale sam upadek... Tak idiotycznych kontuzji często się nie widuje. Życzę jednak Głuchemu powrotu do zdrowia i na tor, niech już więcej takich numerów nie wyprawia.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda nie mam dla Gorzowian żadnych nowinek, ale wydaje mi się, że ten temat będzie odpowiedni na nieco ogólniejszą refleksję po zakończonej (praktycznie) pierwszej fazie rozgrywek. Podobnie jak wielu kibiców jestem zawiedziony (tak leciutko, rzucam ku*wami po całym domu;)), że nie udało nam się wejść do pierwszej czwórki. Uważam jednak, że wieszanie teraz psów na zarządzie za nieściągnięcie Szwedów do Lublina nie ma większego sensu (lepiej już przypierniczyć się do Pedersena o wiadomy defekt:)). Analizując spokojnie bieżący sezon dochodzę bowiem do pewnych wniosków, które pogrupuję następująco:
    ETAP I - PRZED SEZONEM
    Nie wystartujemy, nie ma kasy, może zacząć od drugiej ligi?, jednak jedziemy!, byle nie spaść, niech jeżdżą młodzi, budujemy drużynę na lata!
    ETAP II (KRÓTKI NA POCZĄTKU)
    Ekstraklasa jest już nasza! (a minimum pierwsza czwórka)
    ETAP III
    Będzie czwórka, będzie czwórka iiiiiiiiiii duuupa! Działacze do bani, więcej nie pójdziemy na stadion itd itp
    PODSUMOWANIE
    Co tak naprawdę wydarzyło się do teraz? Otóż:
    -----------------minusy------------------------
    1. Nie znaleźliśmy stabilnego zaplecza sponsorskiego.
    2. Nie weszliśmy do czwórki.

    ++++++++++++++++++plusy++++++++++++++++++++++++
    1. Nie wpędzono klubu w jeszcze większe długi (o ile wiem)i nie dopuszczono do jego upadku.
    2. Wygraliśmy u siebie ze wszystkimi drużynami oprócz Rybnika, także z tymi,które przed sezonem głośno zapowiadały ostrą walkę o ekstraklasę.
    3. Wygraliśmy na wyjeździe tam gdzie powinniśmy (co nie wszystkim się udawało)
    4. Daliśmy szansę pojeżdżenia młodzieży, która szybciej lub wolniej ale niewątpliwie robi postępy. Dzięki nim i reszcie drużyny obejrzeliśmy kilka ładnych i zaciętych spotkań.
    5. Jest wizja zespołu na następne lata.

    To co napisałem na pewno nie zadowoli mnie w przyszłym sezonie, ale na dziś.....
    Chyba jednak nie przestanę chodzić na szlakę, nie mogę, czy to już uzależnienie?





  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    nic dodac nic ująć balonie...
    jednym z plusów nie awansowania do pierwszej czwórki bedzie możliwość sprawdzenia się naszych juniorów z zawodnikami z którymi mają realne szanse wygrać!
    bo gdybyśmy awansowali pewnie klub oszczędzałby na szwedach , a młodzi przyjeżdzali by zawsze na końcu - gdzie tu nauka.
    TAK SOBIE TO TŁUMACZE :)

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po lekkim ochłonięciu zgadzam się również z Waszymi opiniami. Fakt, że będziemy jeździć w dolnej czwórce może pozytywnie wpłynąć na naszych juniorów. Ewentualne zwycięstwa z wyżej notowanymi przeciwnikami mogą im dodać wiary w siebie i pewności. Oby tak się stało. Nasza drużyna ma już pewne utrzymanie, więc nie widzę najmniejszej potrzeby, żeby ściągać obcokrajowców na jakiekolwiek spotkanie play-off. Mam nadzieję że działacze będą się tego trzymać. Mam również nadzieję, że zostaną przedłużone kontrakty ze Szwedami (przynajmniej dwoma), gdyż są to bardzo solidni zawodnicy i podchodzą do jazdy w Gorzowie bardzo poważnie (nie tak jak Dryml, czy kiedyś Hamill).
    Sprawa zatem wygląda następująco:
    -nie ma co płakać, bo nie jest źle
    -z optymizmem patrzmy w przyszłość, bo będzie lepiej
    -nie ma lepszego od Pawła Hliba naszego !!! :)
    -Staleczka Gorzów sialalalala !!!


    Pozdrawiam.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Czy ktoś wie dlaczego Pawcio Hlib nie pojechał w MPPK ?
    W sumie powinien tam być!
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze 2,5 miliona długu pozostało do spłacenia działaczom Stali Strabag Gorzów. Taką informację podaje "Gazeta Wyborcza". Prezes Mariusz Guzenda na łamach Gazety informuje, że w obecnym sezonie dług się nie powiększył, a zobowiązania za ten sezon wynoszą 100 tysięcy złotych. - "W najbliższym czasie chcemy namówić do pomocy trzech sponsorów i wtedy spłacimy całe zadłużenie" - mówi Guzenda.

    Wiadomo już, że we wszystkich wyjazdowych meczach gorzowianie pojadą w krajowym składzie. Działacze i trener chcą w ten sposób dać szansę na podniesienie umiejętności gorzowskiej młodzieży. Jeśli chodzi o mecze u siebie, to decyzje będą podejmowane tuż przed spotkaniami, choć już dziś działacze zapowiadają, że w meczu z RKM Rybnik pojadą w najsilniejszym składzie.

    Wszyscy są zgodni co do tego, że potęgę Stali trzeba odbudowywać w oparciu o własnych wychowanków. Ci zaś robią systematyczne postępy. Nie tylko Paweł Hlib, ale także Jakub Śpiewanek, Michał Rajkowski, Kamil Brzozowski czy Sławomir Dąbrowski.

    za www.przegladzuzlowy.pl
    No coz, mysle ze nalezy pogratulowac zarzadowi. Oni wykonuja naprawde dobra robote. Z tego co pamietam nasz dlug siegal prawie 4 mln PLN, a teraz "tylko" albo tylko 2,5...to mowi samo za siebie, nie dlugo bedziemy normalnie prosperujacym klubem, to kwestia czasu, zadnych Rickardssonow, Bajerskich, tylko Zorro i zdolna mlodziez :) nasza mlodziez.

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka na nowy sezon bedzie miala nowych obco krajowcow i nowego seniora.Było by dobrze gdyby w Stali jezdzil crump
    pozdrawiam wszystkich kibicow Staleczki Gorzów!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka na nowy sezon bedzie miala nowych obco krajowcow i nowego seniora.Było by dobrze gdyby w Stali jezdzil crump
    pozdrawiam wszystkich kibicow Staleczki Gorzów!!!
    Ta.. Crump.. Adams...

    A z seniorow to Holta lub Gollob:)

    Trzeba znac swoje miejsce w szeregu;-)

    Jelsi chcecie splacac dlugi a nie je powiekszac to lepiej nie brac zawodnikow z czolowki GP;-) Ciezko przeic oferty ekstraligowcow;-)

    Moim zdaniem trojka szwedow w Gorzowie niezle sie sprawdza i naprawde nie wiem kim dzialacze chca ich zastapic.


  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś mi mówił że Bolo złamał noge w Szwecji, czy to prawda?

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!!!

    W Szwecji Bolo raczej nogi nie zlamal bo nie bylo ligi teraz we wtorek.. podobno na MPPK cos sobie zrobil..doklanie nie wiem :D

    W srode bardzo dobrze pojechal w Pucharze ligi brytyjskiej Zorro ktory zdobyl 14pkt i pokonal nawet Adams-a, ktory mial defekt :d:D:D:D

    M Zetterstrom 3,2,3,3,3 =14

    Zetterstrom, Smart, Wilkinson, Felton 3-3 3-3
    Watson,Zetterstrom,Felton,Mackay 3-3 20-16
    Zetterstrom, Atkin, Watson, Primmer 3-3 33-27
    Zetterstrom, Compton, Smart, Watson 5-1 44-34
    Zetterstrom, Smart, Atkin, Adams (d) 3-3 51-39

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •