Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 56 z 56

Wątek: Nowinki z Gorzowa!!

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze: nie złamał, tylko uszkodził
    po drugie: Nie w Szwecji a na MPPk i jego sytęp w Rybniku stoi pod znakiem zapytania.
    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Witam chlopcow z Gorzowa:)

    Narazie proponuje zmotywowac sie i powlaczyc jeszcze o 2 miejsce pozniej baraze, oczywiscie, zeby nie bylo za pikenie to przegrane baraze z GKS;).

    Szczerze chce pogratulowac panu Chomskiemu, ktory zaryzkowal a jednak sie oplacalo, praca nad mlodzieza przynosi znakomite sukcesy:).

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Za www.przegladzuzlowy.pl:

    Robert Flis uległ groźnemu upadkowi podczas dzisiejszego meczu w Szwecji. W swoim drugim starcie przeszarżował i już więcej nie pojawił się na torze. Nie ma jednak na razie oficjalnych komunikatów, czy coś mu się stało. Informację podał portal www.speedway.nu.

    Nie wiem na ile jest to poważny wypadek, ale na tą chwilę wygląda mi na to że Flis "doigrał" się tego co zanosiło się przez większość sezonu: tym razem załatwił samego siebie...

  4. Powrót do góry    #49
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Champion ubiegłeś mnie :D

    Po szwedzku coś tam jest napisane ale nie jestem w stanie rozszyfrować co. Ale może to nic poważnego, miejmy taką nadzieję.

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Za www.przegladzuzlowy.pl:

    Robert Flis uległ groźnemu upadkowi podczas dzisiejszego meczu w Szwecji. W swoim drugim starcie przeszarżował i już więcej nie pojawił się na torze. Nie ma jednak na razie oficjalnych komunikatów, czy coś mu się stało. Informację podał portal www.speedway.nu.

    Nie wiem na ile jest to poważny wypadek, ale na tą chwilę wygląda mi na to że Flis "doigrał" się tego co zanosiło się przez większość sezonu: tym razem załatwił samego siebie...
    Nie wiem na ile jest to poważny wypadek, ale na tą chwilę wygląda mi na to że Flis "doigrał" się tego co zanosiło się przez większość sezonu: tym razem załatwił samego siebie...[/quote]
    w twojej wypowiedzi wyczuwam jakby dumę , jakbyś chciał powiedzieć "a nie mówiłem" że niby super że Robero sam sie rozwalił bo mu się należało od początku sezonu.
    A do tej pory uważałem Cię za Boga na tym forum........
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    w twojej wypowiedzi wyczuwam jakby dumę , jakbyś chciał powiedzieć "a nie mówiłem" że niby super że Robero sam sie rozwalił bo mu się należało od początku sezonu.
    A do tej pory uważałem Cię za Boga na tym forum........
    Że co proszę ?! Dumę ?! Z powodu możliwości połamania się jakiegoś zawodnika ?!

    Po prostu w trakcie sezonu kiedy Flis miał problemy (wszyscy wiemy jakie) wiele mówiło się że jego jazda w końcu doprowadzi do tragedii dla niego samego. Wy go broniliście i ja to rozumiem, ale jeśli powyższa informacja się potwierdzi to okaże się że Robert faktycznie ma jakiś problem (kondycyjny ? techniczny ?) i coś z tym trzeba zrobić. I bynajmniej nie jest to powód do dumy a wręcz przeciwnie - do rozpaczy !

    Przecież każdemu zdarzają się różne wpadki, ale sam przyznasz że Flis ma ten sezon wyjątkowo nieudany bo częstotliwość jego upadków (z jego winy) jest zastraszająca. I NIESTETY odbiło się to również na nim...

    P.S. A przy okazji: nigdy w życiu nie życzyłem żadnemu zawodnikowi (choćby najbardziej nielubianemu przeze mnie) połamania się. Być może dlatego że od kiedy chodzę na żużel byłem "świadkiem" (cudzysłów dlatego że niekoniecznie świadkiem naocznym) takich tragedii jak wypadki Nowaka, Błaszaka, Pawlaka, Zarzeckiego, Jonssona, Sajtgariejewa, itd. Po prostu zbyt wiele już czytałem relacji z takich tragedii żeby komukolwiek życzyć źle.

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    1. Dokończ prosze jakie problemy
    2. Flis jest w tym sezonie po prostu rewelacyjny , to jego najlepszy sezon w karierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    3. Mam nadzieje że nie odbiło się to na nim i jest cały i zdrowy , mam nadzieje że wróci dziś do swojej żony i do swojej małej córeczki...
    4. Czy wiesz może że właśnie w tym biegu Flis upadł z własnej winy ? Czy tylko tak przypuszczasz?
    5. Twój wpis zapewne przeczyta żona Roberta czekająca na jego powrót z pracy ( ze Szwecji)trzymająca na kolanach śpiącą malutką córeczkę i zapewne powie o Tobie " ale palant" i wiesz co : wcale się jej nie dziwię
    Ze swoim stwierdzeniem trzeba było chociaż poczekać do momentu wyjaśnienia sprawy...

    Nie jesteś CHAMPIONIE już moim idolem na tym forum

    Kibole STALI przeczytajcie ostatnie posty bardzo dokladnie!
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    1. Dokończ prosze jakie problemy
    Z utrzymaniem motoru w rękach, z utrzymaniem prawidłowego tory jazdy, ze skrętem w lewo...
    2. Flis jest w tym sezonie po prostu rewelacyjny , to jego najlepszy sezon w karierze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    A czy ja napisałem że nie jest ???!!!
    3. Mam nadzieje że nie odbiło się to na nim i jest cały i zdrowy , mam nadzieje że wróci dziś do swojej żony i do swojej małej córeczki...
    I ja również.
    4. Czy wiesz może że właśnie w tym biegu Flis upadł z własnej winy ? Czy tylko tak przypuszczasz?
    PRZYPUSZCZAM na podstawie stwierdzenia przeszarżował użytego przez Przegląd Żużlowy. I właśnie dlatego dwa razy zaznaczyłem: "JEŚLI ta informacja się potwierdzi".
    5. Twój wpis zapewne przeczyta żona Roberta czekająca na jego powrót z pracy ( ze Szwecji)trzymająca na kolanach śpiącą malutką córeczkę i zapewne powie o Tobie " ale palant" i wiesz co : wcale się jej nie dziwię
    Mój wpis przeczyta być może któryś z kolegów Roberta z toru (powiedziałbym że na przykład Lee Richardson ale to akurat nie możliwe) i pomyśli sobie "To mogłem być ja...."
    Ze swoim stwierdzeniem trzeba było chociaż poczekać do momentu wyjaśnienia sprawy...
    Patrz punkt 4.
    Nie jesteś CHAMPIONIE już moim idolem na tym forum
    !
    Z całym szacunkiem, ale: co mnie to obchodzi ! Przecież ja tu nie jestem żeby wam dogadzać tylko wyrażać swoje zdanie.

    Kiedy w poprzednim sezonie w Unii Tarnów na treningach seryjnie kładli się zawodnicy (często kończyło się to kontuzjami) i najczęściej działo się to przy udziale Roberta Kużdżała to również kwestionowałem jego zdolność do jazdy (jak i wielu innych tarnowian) mimo że jego wartości jako sportowca nikt nie podważał.

    Tak samo jest teraz: nie mówię nic co godziłoby w wartość wyników sportowych osiąganych w tym sezonie przez Roberta Flisa. Ale uważam że w tym sezonie upadki z jego udziałem i z jego winy zdarzają się na tyle często że nie można tego nie zauważyć.

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    rav widze że starasz sie żeby na litość innych wziąć. Wiadomo że praca żużlowca łączy sie z ryzykiem więc nie pisz o jego żonie itd. Daje głowe że 99% ludzi ( nie moge za wszystkich ręczyć ) nie życzyła nikomu kontuzji bo tak nie zachowują sie normalni ludzie !
    Wiadomo że dla Ciebie Flis jest naj i sie nie dziwie - może ma i najlepszy sezon ( wszak 1 ligowy ) ale naprawde sporo upadków ma w tym roku - nie wiem z czyjej winy...
    Życze zdrowia - wystarczająco dużo już było kontuzji w tym roku

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    o odpowidz na powyższe dwa wpisy prosze o kolegów z gorzowa albo innych mających swoje zdanie
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Champion: w tym sezonei widziałeś Flsia tylko raz- gdy był najlepszym zawodnikiem meczu Unia tarnów -Stal Gorzów(13 pkt).
    Pisałeś coś o upadku z udziałem Lee Richardsona: sorka ale nie widziałeś tej sytuacji. Po raz kolejny chyba trzeba powtórzyć, że Robert złapał gumę , co było powdoem upadku Richardsona. Tak samo jak powodem kontuzji Jensena była guma Zorra i co , Zorro jest zabijaką?Ma problemy z prowadzeniem motocykla?
    Miejmy nadzieje,że Robertowi nic się nie stało. To twardy facet. Nie boję się użyc stwierdzenia, że jeden z najsympatyczniejszych w Polsce, a zarazem jeden z najbardziej ambitnych. Robert w ogóle nie przygotowywał się do sezonu, stąd też wynikają jego problemy. Przypomnę tylko,że gips nosił od października do 2 dekady marca!Zero treningu siłowego a Robert zawsze mocno dociążał tylne koło(ze wzledu na wzrost i zasięg ramion) a to zwyczajnie wymaga siły- siły , która Robert zdobywa z każdym dniem treningów.
    Jeżeli spełni się przykry scenariusz to Do Rybniak chcąc nie chcąc będziemy musieli zabrać obcokrajowców, żeby uratować się przed kosztownym walkowerem( w tej chili pewni wystepu są tylko: Dąbrowski,Brzorzowski,Rajkowski,Śpiewanek,Hlib). To jest ekipa z MDMP a nie z 1 ligi.
    3mam kciuki za wiecznie uśmiechniętego ROBERTA!
    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •