Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 143

Wątek: Kto drugim obcokrajowcem w Gdańsku?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    20-02-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto drugim obcokrajowcem w Gdańsku?

    Zakładam ten temat bo uważam że konieczny jest manewr sprowadzenia do Gdańska drugiego obcokrajowca.Chciałbym aby to był taki manawr jakim bylo w zeszłym roku zakontraktowanie Gustafssona tuz po rozpoczeciu sezonu który pomógl nam utrzymać sie w lidze.Teraz równiez potrzebny jest drugi "obcy" bo nie mamy żadnego pola manewru w składzie, nie ma czarnego konia ktory mogłby zastapić w meczu jakiegoś slabo jeżdżacego zawodnika.Wpisujcie wasze propozycje i wnioski, kto moglby stać sie skutecznym wzmocnieniem Wybrzeża w tym sezonie.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    - David Ruud
    - Ryan Fisher
    - Sam Ermolenko
    - Chris Louis

    Ja bym wzial kogos z 2jki Fisher-Louis

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar gunner
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trochę za późno... no ale, może ten Louis nie byłby taki zły. zna realia polskiej ligi, jest doświadczony. no i może stać się (w co nie watpie) drugim "henką".

    oceniajac sytuacje racjonalnie, bedziecie musieli miec sporo szczescia, zeby trafic z drugim obcokrajowcem.

    pzdr

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma sensu zakładać takiego tematu bo zgłaszane przez nas nazwiska nic nie pomogą i nie przyspieszą wyboru drugiego zawodnika zagranicznego,a takie gadanie i podawanie nazwisk jeden raz w życiu słyszanych nie ma najmniejszego sensu

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno nowym stranieri będzie Daniel Davidsson. Szczerze mówiąc nie słyszałem do tej pory o tym zawodniku i nie wiem nawet gdzie on jeździ, ale po tym co pokazały niektóre nasze orły dzisiaj to gorszy nie będzie.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że optymalnym rozwiązaniem byłby dla Gdańska carl Stonehower. Zawodnik świetnie punktuje w Angli!! Ma spore oświadczenie, m.in. G.P. Prezentuje światową klasę.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Nie ma sensu zakładać takiego tematu bo zgłaszane przez nas nazwiska nic nie pomogą i nie przyspieszą wyboru drugiego zawodnika zagranicznego,a takie gadanie i podawanie nazwisk jeden raz w życiu słyszanych nie ma najmniejszego sensu
    zgadzam sie w 100% , a to że będzie tu ktoś pisał kto sie będzie nadawał nie wywrze żadnej presji na trenerze lub na ludziach w sekcji.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Carl Stonehower,David Norris,Sam Ermolenko by się nadawali.Należalo by jednak sprawdzić czy mają wolne terminy.Lepiej żeby ewentualnym drugim obcokrajowcem został bardziej doświadczony zawodnik niż młodzik.Musi być dobry drugi obcy bo inaczej lecimy z ligi chyba nawet bez baraży.Działacze powinniście sie obudzić !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że optymalnym rozwiązaniem byłby dla Gdańska carl Stonehower. Zawodnik świetnie punktuje w Angli!! Ma spore oświadczenie, m.in. G.P. Prezentuje światową klasę.
    On ma kontrakt z PIŁĄ

    Ja bym był za pomijanym wcześniej Peterem Nahlinem

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się, że optymalnym rozwiązaniem byłby dla Gdańska carl Stonehower. Zawodnik świetnie punktuje w Angli!! Ma spore oświadczenie, m.in. G.P. Prezentuje światową klasę.

    --------------------------------------------------------------------------------


    On ma kontrakt z PIŁĄ

    Ja bym był za pomijanym wcześniej Peterem Nahlinem

    Mi się wydaje ,że kontrakty można mieć tylko z trzema obcokrajowcami...w Pile jeżdzą już:Havelock,Screen i Lyons...Może wprowadzili reforme ligi :P:P i teraz może jeździć nawet czterech obcych...:):)

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    No to Spedi jest świetnie poinformowany (możesz podać źródła):) .Piła ma juz 3 obcokrajowców (max przepisów) Gary Havelock, Jason Lyons i Joe Screen. Tak więc Carl Stonehawer jest wolny i w każdej chwili mozna go zakontraktować!! Jednak patrząc na podejście obcokrajowców do polskich lig jest niezwykle obojętne!! Ja bym dał szanse Duszyńskiemu i stawiał bym na niego!! Dzikuje i pozdrawiam:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry pomyłka...

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy to pomoże????

    Chyba trzeba troszkę poczekać z zakontraktowaniem obcokrajowca. To, że ktoś jezdzi dobrze w Anglii nie znaczy, że będzie tak samo punktował w polskiej lidze. Ściągnięcie Ruuda czy Fishera nie byłoby dobrym posunięciem. Nie wspomnę już o jakimś Davidssonie?!?! Na początek trzeba zainwestować w porządny sprzęt dla młodego Cielaka i Kostka bo stać ich żeby robić po 10 w meczu. Wartoby lepiej sprawdzić Derę i Duszyńskiego ale chyba z nich wielkiego porzytku nie będzie. Może Louis może Stonehower (czy jak to tam się pisze). Ja bym spróbował Barkera. Nie ważne kto ważne aby robił sporo punktów i pomógł nam utrzymać E ligę!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    ja bym dał szanse jednemu obiecującemu chłopakowi ( podobno to super talent , i sam tego nie ukrywa ) ze szkółki. Niech szybko zrobi licencje i podbija E-lige :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszyscy już wiedzą o kogo chodzi ???
    Na Leszno u siebie trzeba sie sprężyć bo oni tez nie mają zbyt mocnej drużyny. Przed meczem z Unia niech poszukają kogoś. Wkońcu jeszcze 2 miejsca zostały...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o sprzęt to trzeba nad tym popracować bez dwóch zdań i to jest osobny temat.Co do Dery i Duszyńskiego to sorki ale ja nie wierze że oni będą potrafili nawiązać walke choćby z drugim rzutem składu jakiejś drużyny z Ekstraligi(może poza Piłą).Wybrzeże potrzebuje zawodnika który będzie potrafił zdobywać choćby kilka punktów na liderach innych drużyn i przywozić w meczu jakieś 9-8 punktów.Carl lub Sam są takimi zawodnikami ktorych stać na taki wynik.Żaden zagraniczny młodzik nie wchodzi w gre bo jego jazda poprostu nic nam nie da.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    A poco obcokrajowiec

    NIech najpierw dobrze przygotują sprzęt i wezmą się za trening, a pojadą lepiej, poza tym nie można oceniać zawodników po meczu w anormalnych warunkach!

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o sprzęt to trzeba nad tym popracować bez dwóch zdań i to jest osobny temat.Co do Dery i Duszyńskiego to sorki ale ja nie wierze że oni będą potrafili nawiązać walke choćby z drugim rzutem składu jakiejś drużyny z Ekstraligi(może poza Piłą).Wybrzeże potrzebuje zawodnika który będzie potrafił zdobywać choćby kilka punktów na liderach innych drużyn i przywozić w meczu jakieś 9-8 punktów.Carl lub Sam są takimi zawodnikami ktorych stać na taki wynik.Żaden zagraniczny młodzik nie wchodzi w gre bo jego jazda poprostu nic nam nie da.
    Elmolenko to stary wyjadacz chce zakończyć kariere i ostatnio ledwo robi 6,7 pkt, porażka.
    Widać tesh jakie doświadczenie prezentują np. obcokrajowci Piły, jeśli im zaszastasz grubą kasą to może pojadą na poziomie ale tak to ...... a młodzi się starają, napewno są lepszy rozwiązaniem niż Sam. Jak dla mnie wyróznia się Norris,Barker,Carl,Fisher,Louis(zaczynaj jedzić w maju) i Ruud. Ten ostatni zdobył w ostnim meczu 11 pkt+2 bonusy, lepiej niż Adams i Tony. Cała relacja z meczu http://www.totalspeedway.com/newsfull.php?id=312

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    mówisz że młodzi są wyjściem a podałes 6 zawodników z których tylko o 2 można mówić że są młodzi. Chyba cos ci sie porąbało

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mozna kontraktowac zawodnika(czyt.Chris Louis) ktory wogle nie jezdzi,ludzie zastanowcie sie chlop ma dopiero w kolo maja zaczac startowac w Anglii.Sam Ermolenko jak wiadomo konczy kariere i chyba wcale nie spieszy mu sie do Polski,mial przeciez pare ofert z klubow pierwszej ligi ktore odrzucil,no chyba ze chcialby sprobowac jeszcze sil w ekstralidze.
    A co do reszty zawodnikow typu:Stonhewere,Norris itd. to zeby ci zawodnicy przywozili kolo 10 pkt. w meczu,musza miec na czym je przywiezc.Wiadomo ze polskie i angielskie tory zdecydowanie sie roznia i potrzeba na nie calkowicie inaczej przygotowany sprzet a to sa oczywiscie nie male koszta.Wystarczy tylko spojrzec na obcokrajowcow Pily,Screen,Havelock w Angli niezle a w Polsce?
    Bez komentarza.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Motywacja

    Warto zakontraktować na razie jednego zawodnika (najlepiej Louis) żeby nasi młodzi gniewni nie czuli się pewnie w składzie. Chodzi mi głównie o Kostka. Stać go na dobre wyniki. Nie raz widziałem go w akcji jak jeszcze był młodym gniewnym w Apatorze. Jezdził odważnie, bardzo walecznie wręcz ostro! Cosik nie widać teraz tego po nim! Niech czuje że może wypaść ze składu to weżmie się porządnie za robotę. teraz tego nie czuje bo Dera czy Duszyński raczej nie są konkurencją. Trzeba też obudzić młodego Cielaka i pokazać mu jak jezdził w poprzednim sezonie bo chyba mu się zapomniało!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciężko kogoś wybrać...

    Chyba najlepszy to Chris Louis. Bo decydować się na drugiego debiutanta w polskiej lidze to trochę ryzykowne. Ale Freddie mi się podoba. Widziałem go w Toruniu i potrafi jechać. Pozna polskie tory i będzie dobry ligowiec z niego.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lucas

    Co do Marka Cieslewicza jemu nie potrzeba przebudzenia,jemu potrzeba tylko i wylacznie zgrania ze sprzetem.Jak widziales w meczu z Pila jezdzil na zeszlorocznym sprzecie ktory byl sczegolnie na starcie wolny jak cholera.Zobacz ze ten chlopak ma 19 lat a technike jazdy ma o klase lepsza od Dery krory jezdzi na zuzlu juz 15 lat!!!!!Myslisz ze Cegla ktory daje ciala we Wroclawiu tez zapomnial jak sie jezdzi,chociaz na lige Polska ma bodajze 6 maszyn?Nie wydaje mis sie.
    Takze Marek jak doprowadzi do ladu sprzet to powinien zaczac wymiatac po te 8-9 pkt.oby to bylo juz w meczu z WTS :D
    Pozdrawiam.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mówisz że młodzi są wyjściem a podałes 6 zawodników z których tylko o 2 można mówić że są młodzi. Chyba cos ci sie porąbało
    Chodzi mi o zawodnika który niejest taki stary jak Sam. Miałby doświadczenie ale żeby się przykład do startów w polskie lidze (młodzi tacy są) może jeszcze ktoś taki został do wyboru i właśnie mam na myśli Norrisa,Barkera,Carla albo Louisa(zaczyna jedzić w maju to może zostać 3 obcym jak drugi zawiedzie) :)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mecz został przełożony na 25 kwietnia więc pozostaje dużo czasu do zakontraktowania nowego obcego, miejmy nadzieje że rozsądnie wykorzystają go działacze i dojdzie nam nowy obcokrajowiec :) jest też czas na dogranie sprzętu u wszystkich zawodników. Boje się jedynie że pojedzie Hampel i bedą baty ......raczej :P

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na wstepie oczywiscie pozdrawiam wszystkich ziomali z Gdanska!!!
    Chlopaki, jesli moge dodac swoja opinie na temat ewentualnego zakontraktowania obcokrajowca to zgodzilbym sie z wiekszoscia, ze warto byloby zaryzykowac podpisanie umowy z Chrisem Louisem. Skoro nasz "wspanialomyslny" zarzad nie potrafil "odkurzyc" niewatpliwie solidnego ligowca jakim jest Louis, tylko sprowadzil "wynalazek" w osobie Janniro to powinniscie to jak najszybciej wykorzystac. Uwazam, ze Louis to juz jedyny na rynku zawodnik, ktory ( pod warunkiem, ze kontuzje nie wyawarly zadnego urazu w jego psychcice)jest w stanie regularnie robic 10 punktow , nawet w e-lidze. Pamietac trzeba, ze jest to niezwykle doswiadczony zawodnik na arenie miedzynarodowej a i zawsze mozna liczyc ze bedzie dobrze przygotowany do kazdego meczu pod wzgledem sprzetowym...W zadnym wypadku nie proponowalbym Wam brac do druzyny Stonehewera, gdyz to zawodnik co najwyzej przecietny (dlatego jezdzi w Anglii w Premier League, gdzie robi "za gwiazde", bo doskonale wie, ze w Elite ze zdobywaniem "dwucyfrowek" mialby ogromny problem ) i on akurat nie moze zagwarantowac solidnych zdobyczy punktowych (kiedys u nas w meczu zdobywajac w jednym ze startow 3 punkty, cieszyl sie jakby co najmniej zostal mistrzem swiata!!!). Uwazam , ze sprowadzenie ktoregos z "mlodych gniewnych" do Gdanska moze skonczyc sie podobnie jak u nas ma sie sprawa z janniro ( oczywiscie zycze Wam jak najlepiej i stad moje wskazowki odnosnie bylych Falubazersow [img])i dlatego moja propozycja: KUPCIE LOUISA!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    As

    Oby nie wpadł do Wybrzeża taki as jak Todd Wiltshire :)
    Świetnie wczoraj jeździł 2 pkt. w 13 biegu na ... Karolu Ząbiku (debiut w lidze) :)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    uparliście sie na tego Louisa. Przecież on rok nigdzie nie jeżdził i może tak zacząć punktować jak Gustafsson po przerwie ( góra 5 punktów - nie mówie o tej przerwie po której zaczął jeżdzić w Gdańsku). Może składali oferty Ruudowi a ten odmówił ? Pewnie i tak zaraz sie odezwie masa "znawców" :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartek Wybrzeże jedzie Wybrzeże sparingw Grudziądzu i będzie tam testowany kandydat na drugiego zagraniczniaka w Gdańsku, niejaki Szwed Daniel Davidsson. Jakiś młokos, podobno utalentowany.... oby

    Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W czwartek Wybrzeże jedzie Wybrzeże sparingw Grudziądzu i będzie tam testowany kandydat na drugiego zagraniczniaka w Gdańsku, niejaki Szwed Daniel Davidsson. Jakiś młokos, podobno utalentowany.... oby

    Pozdrawiam
    Utalentowany to ja jestem jak robie jajecznice :) nam potrzeba jakiegoś doświadczonego obcego który zawsze zrobi te 10 pkt :)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Takich obcych juz nie ma:( zgadzam sie z koncepcja klubu ze powinen to byc ,lody zawodnik nie koniecznie ten ktory ma byc testowany.Co do Louisa to nie ma o czy mowic on nie bedzie w tym roku startowal w Polsce.
    GKS THE BEST

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    A ja na miejscu trenera Dzikowsiego bym zrobił cos takiego... narazie odpuścić se obcych, bo to strata kasy!! i.. postawiłbym na .. Pawła Duszyńskiego. Wiadomo ze im wiekszy głod jazdy ma zawodnik tym lepiej mu idzie (tak mi sie wydaje) wiec Paweł spragniony tych meczowych emocji byłby naszym czarnym koniem. Warto na niego postawić bo juz nieraz pokazał ze przy odpowiednim sprzecie potrafi punktować na najlepszych na świecie (zawodnik 3 czy 4 razy jechał w finale IMŚJ a to o czymś świadczy!!!)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak kibicGKSu ale to bylo kiedyś.Dawniej Dera przywoził komplety i Hancoka robił jak chciał i wielu innych ale to było dawno.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze ktos napisac jak Davidsson sprawdza sie w swojej szwedzkiej lidze!!

    Z gory dzieki
    pzdr.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Moze ktos napisac jak Davidsson sprawdza sie w swojej szwedzkiej lidze!!

    Z gory dzieki
    pzdr.
    Ktoś już pisał chyba, że liga szwedzka rozpoczyna się dopiero w maju.......

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    patrząc na wyniki z innych lig to jedynym zawodnikiem który przy dobrym sprzecie mógłby namieszać w e-lidze jest rewelacja tego sezonu na wyspach brytyjskich a mianowicie DEAM BARKER, ja bym z nim zaryzykował. Widać ze jest w formie, a to co robi na nagielskich torach to brak słów!!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    patrząc na wyniki z innych lig to jedynym zawodnikiem który przy dobrym sprzecie mógłby namieszać w e-lidze jest rewelacja tego sezonu na wyspach brytyjskich a mianowicie DEAM BARKER, ja bym z nim zaryzykował. Widać ze jest w formie, a to co robi na nagielskich torach to brak słów!!
    on albo Norris jush kiedyś u nas jedził :)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie wszyscy chca do Gdanska

    Na stronie Przegladu Zuzlowego jest interesujacy maly artykul odnosnie prob zakusow zawodnikow zagranicznych do Gdańska. Widac nie wszyscy pragna jezdzic w Gdansku.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Na stronie Przegladu Zuzlowego jest interesujacy maly artykul odnosnie prob zakusow zawodnikow zagranicznych do Gdańska. Widac nie wszyscy pragna jezdzic w Gdansku.
    Nie w Gdańsku ale w Polsce, czytaj uważnie :P.:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Fisher zadużo chce, Sronhewer wogle nie chce, nic dziwnego, że...

    ... próbują Davidssona. Jednak powiem szczerze co to za próba na tle zawodników 2ligi........................

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Dodam, ze Ruud tez nie chce jezdzic w Polsce,ale moze przyjdzie ktos inny.Na Louisa Trener juz nie chce czekac.Niedlugo sie okaze, kto nastepny.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    sorki, ze nie napisalem tego w jednym poscie.
    Zawodnik, ktorym interesuje sie trener nie byl jeszcze wymieniany przez nikogo w tym temacie, a jest niezly!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [b]Witaj stewal ![/b]

    Mam nadzieję , że Twój post jest początkiem Twojego stałego powrotu na forum. Może teraz poziom wypowiedzi o Wybrzeżu chociaż trochę wzrośnie.

    Mam również nadzieję , że pisząc o nowym zawodniku masz sprawdzone informacje na jego temat. Bo bardzo by się on mam przydał , oczywiście na przyzwoitym poziomie. Enigmatyczność Twojej wypowiedzi świadczy o tym , że wiesz o czymś o czym nie chcesz publicznie pisać. Jeżeli możesz to daj znać na priv - jeżeli nie to rzeczywistość pokażw (albo i nie).

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2003
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Freddie ERIKSSON na wyjeżdzie dobrze jedzie a unas słabo co się dzieje???M.Cieślewicz też przechodzi kryzys..Jeżeli Marek i Eriksson zaczną jeżdzić na swoim poziomie to będzie dobrze..Hmm jestem ciekaw jaki wynik dzisiaj będzie bo GKS jeżdzii...

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Witam Kleofas,
    Moja wiadomosc o zainteresowaniu trenera pewnym zawodnikiem jest pewna, jednak trener nie upowaznil mnie do ujawnienia nazwiska w necie, wiec tego nie czynie.
    Powiadomie jednak niezwlocznie, gdy rozmowy zakoncza sie.
    Pozdr- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Freddie ERIKSSON na wyjeżdzie dobrze jedzie a unas słabo co się dzieje???M.Cieślewicz też przechodzi kryzys..Jeżeli Marek i Eriksson zaczną jeżdzić na swoim poziomie to będzie dobrze..Hmm jestem ciekaw jaki wynik dzisiaj będzie bo GKS jeżdzii...
    Eriksson jedził tylko jeden mecz w Gdańsku a na dodatek to na początku mecz z Piłą miał źle dobrany motocykl jak na warunki które panowały na torze (padał śnieg:P) potem zmienił rumaka :P i poszło mu lepiej (był pierwszy a w ostatnim swoim wyścigu jechał na 5:1 z T.Cieślewiczem ale Screen ...... zresztą sam wiesz :P ) zobaczymy jak mu pojdzie w meczu z BKS i Atlasem :)

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •