Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Spotkanie z Tomaszem Bajerskim w

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie z Tomaszem Bajerskim w

    Dzisiaj (piątek, 6 czerwca) o godzinie 18.00 w toruńskim "Speedway Pubie" przy stadionie im. M. Rosego odbędzie się spotkanie z Tomaszem Bajerskim. W zwiazku z tą imprezą mam kilka kwestii:

    1) czy ktoś z forumowiczów w ogóle się wybiera, bo można byłoby przy okazji zorganizować spotkanie "sportsboard maniacs"

    2) czy jakaś osoba z Torunia udzielająca się na SF.pl ma zamiar pisać relację z tego wydarzenia, bo jeśli nie to mogę się poświecić dla ludzkości i coś wyskrobać (kody do SF.pl mam, bo pisuję do działu hokejowego)

    3) modratorów prosiłbym o niekasowanie tego wpisu przynajmniej do godziny osiemnastej


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i się dokonało. Koniec i bomba, a kto nie był ten trąba. Relacji na SF.pl nie będę pisał, bo nie chcę bez konsultacji z Jako włazić z buciorami w jego działkę, natomiast jeżeli ktoś jest zainteresowany co było na tym spotkaniu to tutaj najciekawsze (moim zdaniem) wątki:

    T. Gollob w GP
    "Nie sądzę, żeby ten zawodnik już się wypalił. Moim zdaniem najwiekszy problem z Gollobem polega na tym, że za dużo zmienia i kombinuje. Uważam, ze w tym sezonie będzie jeszcze dobrze jechał..."

    Nieprzeciętne umiejętności T. Golloba
    "Po XIV biegu Gollob udowodnił, że umie... pokazać mi odpowiedni palec"

    Tunnerzy
    "Obecnie współpracuję z Runne Jensenem i Weissem. Przed Cardiff odbieram jeszcze jeden nowy silnik od tego ostatniego..."

    Piotr Protasiewicz
    "W GP jest między nami bardzo dobra atmosfera. W Aveście jeździłem na oponach Piotrka, bo swoich zapomniałem... Na przyszły sezon Protasiewicz wraca do Bydgoszczy..."

    Robert Sawina
    "Ostatnio REAL kupił Sawinie nowy silnik. Pojechał z nim na ligę szwedzką i zrobił 14 pkt z bonusem, tak więc problemy sprzętowe Roberta chyba się już skończyły"

    Lukas Dryml
    "Nie wiem czemu niektórzy sądzą, że w lidze polskiej jedzie na innym sprzęcie niż w GP. Ze Szwecji leciałem z nim samolotem i widziałem, że do Wrocławia spakował zabłocone jeszcze silniki po Aveście"

    Top Secret
    "Jeżeli w Częstochowie każdy z nas pojedzie na swoim poziomie to powinniśmy wygrać. Niedużą ilością punktów, ale jednak... Może po tym zwycięstwie na stadion w Toruniu znowu zaczną tłumnie przychodzić kibice, bo ostatnio było z tym marnie..."

    Obecna forma Mirka Kowalika
    "Nie będę tego komentował... Zresztą z Mirkiem teraz prawie w ogóle sie nie widujemy więc ciężko byłoby mi coś powiedzieć na ten temat"

    Plany na sezon 2004
    "Liga polska, szwedzka, angielska (na 90 %) i... GP jeżeli uda mi się utrzymać"

    Toruńscy młodzieżowcy
    "Toruń ma dość dobrych młodzieżowców, ale brakuje im ligowego objeżdżenia i w meczach się spalają... A Pomorska Liga Młodzieżowa nic ich w tym zakresie nie nauczy..."






  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    684
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Roderick mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat wypowiedzi Bajera o Protasie? Qrcze dziwne w sumie bo pepe wyraźnie mówi o pozostaniu w Toruniu na dłuższy czas a tu tymczasem taka wypowiedź.... Nie byłem na spotkaniu i jestem dosyć mocno zdziwiony tym co powiedział Bajer....

    A druga sprawa: poruszano już gdzieś temat zachowania T. Golloba po walce z Bajerem w ostatnim GP. czytałem już że ponoć Gollob coś tam Bajerowi pokazał, potem ktoś to dementował, a teraz wygląda na to że jednak taka sytuacja była... Hmmm no gollob w tkim razie po raz kolejny pokazał że nie umie godnie przegrać, nie dziwie się że ma sporo przeciwników wśród kibiców, cięzko lubić zawodnika który sie w taki sposób (nie pierwszy raz!!!) zachowuje... wstyd...

  4. Powrót do góry    #4
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Oj roderick na pewno zapomnial dodac emotikony w stylu :P. Ale czekamy na faktyczne potwierdzenie ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe...

    Tak myślałem, że ten tekst wywoła najwiecej kontrowersji... Sorry, zabijcie mnie, ale nie wiem czy Bajer mówił to na serio czy nie, bo strasznie ciężko było wyczuć... Dokładnie wygladało to tak:

    Pada pytanie o satysfakcjonujące miejsce w GP, Bajer odpowiada, że pierwsza dziesiatka, a na to pan Wodzirej mówi, że 9 miejsce, bo na dziesiątym Protasiewicz, żeby w przyszłym sezonie dwóch Polaków Toruń w GP reprezentowało... No i Bayer mu po tym odpalił, że na przyszły sezon to Protas do Bydgoszcy wraca, ja jak to usłyszałem to na moment staciłem przytomnosć, tak, że nie byłem nawet w stanie ocenić,czy to żart czy tesh nie... Ale z drugiej strony to muszę Wam powiedzieć, że jakiś czas temu słyszałem z bardzo wiarygodnogo źródła, iż Pluszszssz na własną rękę (znaczy się: bez porozumienia z zarządem Polonii) prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Protasem w sprawie jego powrotu do Bydgoszczy...

    A odnośnie palca-fakalca, co się erer o niego pytał: Na pewno coś takiego było, Bayer tego nie dementował, a w ogóle znajomy mojego znajomego wracał z GP tym samym samolotem co większość żużlowców i opowiadał, że bardzo zabawnie było, bo Bajerski z Gollobem trochę sobie popyskowali odnośnie tego XIV biegu...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale z drugiej strony to muszę Wam powiedzieć, że jakiś czas temu słyszałem z bardzo wiarygodnogo źródła, iż Pluszszssz na własną rękę (znaczy się: bez porozumienia z zarządem Polonii) prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Protasem w sprawie jego powrotu do Bydgoszczy...
    i po co wprowadzasz glupią atmosfere, w srodku sezonu plusssz rozmawia z Pepe ? czy Cie czasem nie rąbnęło piorunem? Takie komentarze wsadź sobie głeboko gdzies,nie dośc ze bydgoszczanie tak gadają na Protasiewicza to jeszcze torunianin rozsiewa takie plotki.Skoro Plusssz nawet ledwo teraz wiąże koniec z końcem w Polonii to wątpie by mieli kase na Pepe.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kejar

    po pierwsze: wyobraź sobie, że w Polsce panują takie obyczaje, że rozmowy na linii sponsor/zarząd - zawodnik odnośnie potencjalnych ruchów transferowych odbywają się nie tylko w przerwie zimowej ale również w trakcie sezonu... Zresztą nie widzę w tym nic zdrożnego...

    po drugie: ja tego nie pisałem w charakterze zarzutu... Wręcz przeciwnie, to, że zawodnik myśli o swojej przyszłości i stara się wybadać potencjalne oferty z innych miast to jest chyba najbardziej normalna rzecz w tym całym żużlowym cyrku...

    po trzecie: skąd wiesz, ze Pluszszz cienko przędzie ? W długach tkwi klub Polonia, a nie ta firma... To dość istotna różnica...

    po czwarte: to, że były jakieś rozmowy, to nie oznacza, że doszło do jakiegokolwiek porozumienia

    po piąte: pozdro...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po szóste: a potrzebny byl ten wpis ?

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    1. O Boze robimy problem z niczego. Wiadomo, ze "topowi" zawodnicy maja propozycje przez caly sezon. I Protasiewicz nie jest tu wyjatkiem. Taki Crump to w tym sezonie pewnie byl juz obsypywany obietnicami, ze czego on nie dostanie w 2004 r. To jest normalna sprawa. Dlatego nie psujmy atmosfery.

    2. Tacy zawodnicy nie jezdza za "czapke sliwek". Piotr chyba w tym roku zlapal Pana Boga za nogi, bowiem tylu sponsorow i przede wszystkim tak hojnych nie mial w calej swojej karierze. Dopoki z finansami w Apatorze bedzie ok, to nie mamy sie czego obawiac. I to nie tyczy sie tylko Torunia, ale takze i Wroclawia.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeeezzuu... faktycznie może trzeba było sobie to odpuścić i wziąź mordę kubeł, ale ja naprawdę nie rozumiem, co takiego strasznego jest w tym, że jedna z firm bydgoskich robi rozeznanie w kwestii potencjalnych szans na powrót na przyszły sezon do składu zawodnika, który przez wiele lat pełnił rolę filara tamtejszej drużyny... A to, że Protasiewicz w ogóle jakoś zareagował na to zainteresowanie to już zbrodnia podwójna... A mógł przecież poodłączać wszystkie telefony i wejść do szafy, ale nie... sprzedawczyk jeden...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar michal_apator_fan
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A moze Tomek Bajerski napil sie na spotkaniu zbyt duzo..............mineralki:P i powiedzial co powiedzial o Pepe, ale znajac Bajerka to on jest znany z zartow, tylko czy az do takich by atmosfera przed waznym meczem w cz-wie sie popsula ? Pepe ma tylu bogatych sponsorow w toruniu ze raczej nie oplacalo by mu sie przeniesc do bydzi, do klubu ktory kto wie jak dlugo jeszcze wytrzyma z finansami, do tego Pepe chyba raczej nie bedzie chcial kontynuowac tulaczki bo jak sam mowil chce sie tu "zadomowic" i moze!! zakonczyc kariere. Poza tym po co sie przejmowac w polowie sezonu ze ktos cos powiedzial o jakis transferach, nasz prezes nie dopuscic by Pepe opuscil Apator :P.

    CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU ZAWSZE JEST NASZ APATOR NASZ KS

    MISTRZ MISTRZ APATOR!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Relacja ze spotkania na SportowychFaktach.pl

    Dostałem rano na GG info od Jako, żeby jednak napisać tę relację, co zresztą skwapliwie wykonałem. Sorry, że nie dam Wam tutaj linka do tego artykułu, ale jak się bardzo postaracie, to sami do niego dotrzecie i będzie mieli podwójną satysfację, że dokonaliście tego bez niczyjej pomocy...

  13. Powrót do góry    #13
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    To ja dam link : http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...5&news_id=7837

    Czemu w relacji zabraklo slawetnego juz stwierdzenia Bajerskiego na temat Protasiewicza? Mysle ze w relacji tez to powinno byc umieszczone,a tak na forum mielismy niepotrzebna mala burze. Skoro tutaj to zostalo napisane to tam tym bardziej. Nawet jesli to mialo zartobliwy ton.
    Pozdrawiam
    Marcin

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tesh się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że pisząc taką "oficjalną" relację muszę być bardziej odpowiedzialny za swoje słowa. Cały problem polega na tym, że nie wiem czy ten tekst miał być żartem czy też nie... Bo jeżeli to był żart (co jest bardzo możliwe) to jednak - jak słusznie zauważył erer w rozmowie ze mną na GG - bardzo głupi i nie na miejscu... Tyle, że ja nie jestem pewien czy będąc korespondentem SF.pl powinienem występować w roli osoby oceniającej czyjeś poczucie humoru... Natomiast na forum jestem osobą zupełnie prywatną i tutaj o pewnych rzeczach o wiele łatwiej mi pisać.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, co Bajer powiedział o PePe, wcale nie musi być żartem.
    Menadzer Pepego (pan J. Ratkowski), który udziela się na bydgoskim forum Gazety Wyborczej (podpisuje się imieniem i nazwiskiem)też wypisuje teksty typu, że w Toruniu jest ok. ale dom to dom, że jakby zmieniły się w Polonii stosunki to możnaby rozmawiać o powrocie, że przecież to nie PePe chciał odchodzić z klubu tylko nieodpowiedzialni działacze.... itp.
    Z drugiej strony powrót PePe do Bydoszczy nie wydaje mi się realny z wielu powodów:
    - ma naprawdę dobre warunki w Toruniu, już staje się liderem zespołu i to zapewne w dużej części dzięki znakomitej jego jeździe Apator będzie DMP.
    - nie oddaje się lidera zespołu, ale zwiększa się mu zarobki - być może ta gadka po prostu będzie służyć jako karta przetargowa przyszłych rozmów o kontrakcie (tak samo robili m. in. T. Gollob, który co roku odchodził do Wrocławia, czy ze starych lat Krzyżaniak, który co sezon miał odejść do Bydgoszczy)- wszytko to ma na celu wyciągnięcie dodatkowych pieniędzy.
    - Polonia jest naprawdę biedna
    - Nawet gdyby były pieniądze to lepiej wydać je na bardziej perspektywicznego zawodnika - Hampel, Kurman, Kasprzak.
    - O ile już nie rządzą to mają dużo do powiedzenia Gollobowie (Tomek jest w zarządzie), a nie po to wywalali Protasiewicza żeby teraz go przyjmować z powrotem.


    Zatem to oznacza, że w Toruniu wkrótce (sądze, że po rundzie zasadniczej) zaczynają się rozmowy o przyszłorocznych kontraktach i Karwan musi wiedzieć, że akurat na Protasie pieniędzy nie zaoszczędzi.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Acha, jeszcze jedna fajna rzecz mi się przypomniała, którą powiedział Bajerski na tym spotkaniu. Padło pytanie o to z kim mu się najlepiej jeździ w parze, a Tomek stwierdził, że właściwie bez różnicy, w ustawieniu par nie ma już co kombinować i trzeba jechać tym wariantem, który wybrał zarząd (!!?). Nie wiem, może się przejęzyczył, może "Zarząd" to jest panieńskie nazwisko Janka Ząbika, i jednak właśnie jego Tomasz B. miał na myśli, ale... Ech, dziwne to wszystko... Ale jeżeli taki trener nie ma nawet wpływu na ustawienie par, to w ogóle po co jest taka funkcja w klubie ? Nie lepiej utworzyć w to miejsce stanowisko "Specjalisty ds. szkolenia młodzieży", żeby nie było żadnych nieporozumień ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •