Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Sledz objawieniem sezonu?

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sledz objawieniem sezonu?

    Przed sezonem wielu pukało sie w czoło gdy dowiedzieli sie ze TŻ Sipma Lublin zakontraktowało Darka Sledzia. A jak sie okazuje Darek na torach pierwszoligowych spisuje sie wysmienicie.

    O dziwo zawodnik, ktory przez rok nie siedzial na motycklu juz po kilku treningach w Lesznie byl w swietnej formie. Na pierwszym treningu w Lublinie wszyscy przecierali oczy ze zdumienia patrzac na jazde Rybki.
    A najfajniejsze jest to, że przed każdym meczem kibice drużyny z ktora Lublin ma jechac odsylaja go na emeryture....
    w meczu z RKM. w pierwszym starcie po dlugiej przerwie pokonał Nickiego Pedersena. Jedynym spotkaniem w ktorym zawiodł (jak i cala druzyna) byl mecz w Tarnowie...ale coz, slabsze dni kazdy moze miec...

    Z niepokojem oczekiwalem na wyniki 1/4 IMP z Krakowa. To był prawdziwy sprawdzian formy. Ale jak sie okazalo Sledz zajął 3 miejsce wygrywając rywalizacje z Jagusiem, Walaskiem, Kolodziejem czy Pietrzykiem.

    Jak dla mnie Sledz to objawienie tegorocznego sezonu:)

    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    całkowicie popieram to co napisałeś!!!!!!!!

    styl jazdy jaki pokazuje Rybka wielu zachwyca. nikt nie spodziwał się po nim takiej jazdy. jak widać nie zapomina się tego co się człowiek nauczył. Darek jest podporą lubelskiej druzyny, dobrym "duchem". wiem że inni zawodnicy lubelskiej drużyny zawsze mogą liczyć na jego pomoc i radę. myslię że takiego zawodnika inne druzyny mogą nam tylko zazdrościć

    pozdrawiam


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Ryba zawsze był dobry, ...

    ... nie do końca ostatnio na ekstraligowym poziomie sprzętowym, ale sportowo lubię człeka ...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tylko czekam kiedy tylko Darek pojawi sie we Wrocławiu. Dawno juz tu nie startowal, a jest legenda tego klubu i moim ulubionym zawodnikiem (zarowno na torze jak i poza nim).

    Powodzenia w dalszych startach i powrotu do extraligi.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I ja się tu również zgodzę z Toba Jacki szczerze mówiąc nie spodziewałem się ,że popularny "Rybka" tak będzie śmigał na torach pierwszoligowych. Jak widać pewnych rzeczy się nie zapomina tylko trzeba mieć do tego jeszcze odpowiedni sprzęt - może jeszcze na koniec zwrócę uwagę na zawodnika ,który już mnie kompletnie zaskoczył a jest nim nasz Andy Smith tak sobie przypominam jak niektórzy "dziennikarze":) w Tygodniku Żuzlowym swoimi artykułami nie wróżyli mu wielkiej kariery w polskiej 1 lidze.
    A tu nagle takie zaskoczenie - wstydźcie się panowie.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie Sledz to objawienie tegorocznego sezonu
    hmmmm... może bardziej właściwe byłoby określenie: "przebudzenie sezonu" :P:P:P
    objawienie jakoś z juniorami się kojarzy...

    faktem jest, że odżył chłopak i zyczę mu jak najlepiej, bo zawsze potrafił wzbudzać sympatię swoją postawą na torze.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna to nazwać Wielki powrót niz obiwaieniem , szkoda wielka Dawida Cieslewicza bo to mógł byc wielki powrót na ligowe tory , oczywiście szacunek dla Darka niewszyscy maja takie sznase , albo takie podejscie i checi jazdy . BRAWO !!!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    511
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak by wszyscy Polscy gwiazdorzy mieli takie podejscie jak Darek przestali bysmy potrzebowac obcokrajowcow i nie bylo by rozmow o nieulubionych zuzlowcach;-) Darek rzadz.. Wklada serce w to co robi a to jest najwazniejsze. Nie ma olewania, odpuszczania.. Jest piekna sportowa walka i sympatyczne zachowanie;-)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-12-2002
    Postów
    1,065
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 167 w 86 postach
    Tak, sam jestem zadziwiony skutecznością i łatwoscią z jaką Darek Śledź gromadzi pokaźne ilości punktów w meczach pierwszej ligi, która w obecnym sezonie stawia zawodnikom wysokie wymagania. W prywatnych rozmowach ze znajomymi zwracałem wczesniej uwagę na zaskakująco wysoki poziom sportowy jaki popularny Rybka prezentuje, dodatkowo rozkręcając sie z meczu na mecz i unikając nawet ostatnimi czasy wpadek w XV wyscigach, co do tej pory często mu się przytrafiało.
    Dobrze pamiętamy jeszcze, że był okres w karierze Darka, kiedy plasował sie w ścisłej krajowej czołówce, kreowało się go na godnego partnera w reprezentacji dla dochodzącego do wielkiej formy Tomka Golloba, typowało do składu na finał MŚ par w Niemczech, do dziś pojawiają się głosy, że gdyby nie wycofanie lublinianina po pierwszym nieudanym starcie i zastąpienie go starszym z braci Gollobów, Polska świętowałaby wówczas zdobycie złotego medalu, a nie zadowoliła się "tylko" srebrnym. Poza tym przypominam sobie dziką kartę na inauguracyjne GP we Wrocławiu 1995 i entuzjazm publiczności, jaki wywoływało każde pojawienie się na torze sympatycznego żużlowca miejscowej drużyny klubowej.
    Połowa lat 90 to okres, w którym Śledź zdawał się każdorazowo być murowanym faworytem do pudła IMP- złoto z góry rezerwowano dla fenomenalnego wówczas Golloba, jednak o ile pamięć nie zawodzi, finały te nie przynosiły Darkowi większej, spodziewanej satysfakcji z wyniku, kończąc się rozczarowującymi jego sympatyków miejscami w środku stawki.

    Uważam, że pewne cechy charakteru, osobowości Śledzia nie pozwoliły mu dotąd w pełni zaistnieć, wybić sie ponad określone ramy, które dla niego okazały się nie do przeskoczenia. Facet to niewątpliwie sympatyczny, uprzejmy, grzeczny, taktowny, inteligentny, tylko czy te cechy decydujące o sukcesie w życiu codziennym, kontaktach z innymi znajdują swe przełożenie w twardej, trochę bezwzględnej walce o swoje, właściwej dla rycerzy czarnego sportu? Kwestia dyskusyjna, w każdym razie Darek ze swym nieco układnym, ugodowym i także zdystansowanym podejściem do żużla nie miał chyba większych szans na zrobienie furory w tym sporcie, co nie znaczy że z zapaści, jaka go jakiś czas temu dopadła nie może wyjść obronną ręką i jeszcze udowodnić niektórym kibicom, menedżerom, że skreślili go z listy wartościowych zawodników zdecydowanie przedwcześnie.
    Z drugiej strony znając realne możliwości Darka, nie wróżę mu już wbrew opiniom optymistów zniewalającej kariery, choć na parę niespodzianek jak przykładowo awans do finału IMP wciąż jest go stać.

    AZS-CKM the leading polish teams

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    wczoraj Rybka miał naprawdę bardzo szybki motor co skrzętnie na pierwszym kółku wykorzystywał..i wyszło mu to naprawdę dobrze...stare dobre lata może jeszcze wrócą??!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja sie nie zgadzam z wami!
    Dla mnie Darek to nie jest objawienie. Ja wiedziałem że będzie w stanie zdobywać te 10 pkt w meczu a opinie tzw "ekspertów" jak się okazuje były niewiele warte

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2003
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czekamy we Wrocqu

    Podobnie jak niektórzy przedmówcy nie moge się doczekać powrotu Darka na Olimpijski mam nadzieje ze jeszcze pokaże swoją klasę którą zawsze miał. Oby znów poprowadził Spartę do mistrzostwa tak jak robił to z Tommym Knudsenem. Dalej Śledziu pokaż wszystkim.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobnie jak niektórzy przedmówcy nie moge się doczekać powrotu Darka na Olimpijski mam nadzieje ze jeszcze pokaże swoją klasę którą zawsze miał. Oby znów poprowadził Spartę do mistrzostwa tak jak robił to z Tommym Knudsenem. Dalej Śledziu pokaż wszystkim.
    Ale się porobiło... Przed sezonem opinie typu - "nic nie bedzie z emeryta" (brylowali oczywiscie fani z Rybnika) a teraz nawet wielki Wrocław sobie przypomniał o tym emerycie. Ale nic z tego mam nadzieję nie będzie (tzn. z powrotu do Wrocka). Darek właśnie wrócił tam gdzie jest jego miejsce ;) a niektórym przypominam, że Śledź jest wychowankiem Motoru Lublin a nie Sparty Wrocław. Oby został na przyszły sezon i poprowadził TŻ do ekstraligi. Ten sezon jest na wybadanie możliwości całej drużyny ale w przyszłym jakieś wzmocnionko dobrym juniorem i ekstraliga dla Lublina!!!Czekamy na Wrocław ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darek po prostu udowodnił wszystkim, że spisywanie go na straty było zbyt przedwczesne. To jest chłopak z Lublina a tutaj ludzie twardzi, że ho ho :) :)
    A tak serio to popularny Rybka utarł wszystkim swoim przeciwnikom nosa i to w pięknym stylu. Oby mu tylko zdrowie dopisało, ominęły kontuzje a jeszcze namiesza w polskim speedwayu. To jest po prostu stara dobra szkoła lubelskiego żużla.
    Powodzenia Darek!!!
    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CURES

    Zgadzam sie z toba co do finalu w niemczech (brokstedt) bylem wtedy na tym turnieju i widzialem to wszystko co nakazywal papa gollob.po pierwszym nieudanym starcie darka na oslawionym juz tym betonie , papa zazyczyl (rozkazal) kraskiewiczowi na zmiane jacusia za darka.i wtedy wyszla totalna jacusiowa dupa bo tak ugniatalo go siodelko ,ze zszedl z motocykla na lini startu i szukal kreta a najwyzszy z z wiezyczki sedziowskiej wykluczyl go z biegu i dalej jacus tez byl dupa . szkoda bo darek byl wtedy w sztosie i po odpowiednim przelozeniu pokazalby swoje.
    darek punktuje w lidze bo to jest zawodnik erste klasse i oby tak dalej.
    zycze mu jak najlepiej !!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale się porobiło... Przed sezonem opinie typu - "nic nie bedzie z emeryta" (brylowali oczywiscie fani z Rybnika) a teraz nawet wielki Wrocław sobie przypomniał o tym emerycie. Ale nic z tego mam nadzieję nie będzie (tzn. z powrotu do Wrocka). Darek właśnie wrócił tam gdzie jest jego miejsce a niektórym przypominam, że Śledź jest wychowankiem Motoru Lublin a nie Sparty Wrocław.
    Wrocław wcale nie musial sobie przypominac o tym "emerycie".

    Jak mowisz Darek jest wychowankiem Motoru, ale legendą jest Sparty. Żywą legendą :)

    I nikt tu nie mial na mysli powrotu Darka do Wroclawia w sensie startowania w Sparcie, chodzi raczej o to ze kibice znowu chcieliby go ujrzec na jakims turnieju we Wroclawiu.

    Darek nigdy nie zapomnimy 1993,1994,1995.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cieszy bardzo postawa Śledzia.Po takich zawirowaniach odnalazł się.Życzyć tego pozostałym zawodnikom podobnego "pokroju".Mam namyśli między innymi Śwista i Sawinę.

    Pozdrawiam
    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brawo Darek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bardzo fajnie że ten zawodnik mimo rocznej przerwy potrafi tak dobrze, a przedewszystkim skutecznie jeździć. Widać ze ma w miare porządny sprzęt, a to jak widać mimo rocznej przerwy daje mozliwosci do dobrego scigania sie w lidze. Teraz uwazam iz Darek juz sie rozjezdził, i nie czuje braku jazdy, tzn. obycia się z motorem. Oby tak Dalej!!!!!!!!

    HEJ HEJ FALUBAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przyłączam się do gratulacji!

    Cieszy się micha że Darkowi się wiedzie. Z wcześniejszych wpisów wyczytałem że czekacie na Rybkę. I super. To zawodnik, który najbardziej kojarzy mi się z Wrockiem. Prawdę pisząc, nie wiem czy odszedł ze Sparty, bo chciał - czy raczej musiał? To mógłby mi ktoś napisać.
    Jestem za powrotem Śledzika do Wrocka. Musicie tylko pamiętać że Wrocek to nie Lublin. Taką gwiazdą jak w TŻ nie będzie (mogę się mylić), ale przecież ".....wasz ci on".
    Jest jeszcze jeden problemik - nie wiadomo czy On chce wrócić.

    POZDRAWIAM

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co mialby wracac?Jedyny argument za tym to ze mialby blizej na mecze. Ale Lublin to jego dom i niech tu jezdzi. W Lublinie jest gwiazda, liderem druzyny. We Wrocku nie byloby zapewne juz tak rozowo. Niech wprowadzi Lublin do ekstraklasy:)oby w przyszlym sezonie Rusko nie stwarzal problemow w startach Darka w Lublinie.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darek Sledz - zawodnik który na mecz robi ok 10 pkt daje sobie bardzo dobrze rade.
    Przypomne ze w tamtym sezonie nie jeździł.
    Lublin ma szczescie ze Darek moze reprezentowac ich barwy

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darek Sledz - zawodnik który na mecz robi ok 10 pkt daje sobie bardzo dobrze rade.
    Przypomne ze w tamtym sezonie nie jeździł.
    Lublin ma szczescie ze Darek moze reprezentowac ich barwy
    Zgadzam się. Śledzik jeździ teraz w swoich barwach, ma wielu sympatyków i w Lublinie czuje się jak u siebie. Jest obecną gwiazdą TŻ-tu, więc nie sądzę żeby chciał z powrotem do Wrocka na rezerwę albo jako druga linia. No chyba że Wrocek zydlami będzie kusił.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •