Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Rzeszów na półmetku - słabo.

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzeszów na półmetku - słabo.

    Witajcie!
    Wiem że za ten wpis oberwie mi się na pewno ale chodząc już ponad 20 lat powinienem się podzielić swoimi spostrzeżeniami.Dokonania Stali w tym sezonie ligowym poza wygraniem z Unią Tarnów są mizerne bo trudno cieszyć się z wygrania w Warszawie jak tam nie było sprzętu i z wymęczonych zwycięstw u siebie z Rawiczem i Gorzowem.
    Ustawienia par rzeszowskich wołają nieraz o pomstę z nieba, bo jak można zestawiać 2 silne pary i liczyć na 5:1. Przecież trzeba trochę matematyki aby widzieć że jak sie nie uda na 5:1 to wówczas ta para odbiera sobie pkt. i zdibywa np.3, a jakby jechali odzielnie nawet zajmując 2 miejsca przywożą 4 pkt. czyli w każdej kolejce tracimy na parze po 1 pkt czasem to jest decydujące, a gdy najsłabsza para przegrywa 1:5 to mamy na niej 12 pkt. w plecy i niech mi ktoś z bonusami nie wyjeżdza bo one się nie liczą - to są pierdoły.
    Poza tym totalny bałagan w parkingu - spóźnienia na start iście rzeszowska specjalność.
    Nie wiem na co liczono przed meczem z Lublinem, że Janusz Stachyra nie będzie wiedział jak maj przygotować sprzęt na rzeszowski tor, i następny rodzynek nasz nowy obcokrajowiec, czy ktoś patrzy jak on punktuje w Szwecji i co robił w tamtym sezonie - chyba jakiś geniusz.
    Na koniec kamień dla działaczy i rzeszowskiej policji za mecz z Tarnowem, którzy na godzinę przed meczem postanowili nas kibiców z sektora 2 usunąć w ramach bezpieczeństwa, a czemu nie przed samym meczem, czy nie można było Kibiców z Tarnowa dać na drugą stronę stadionu i nie było by żadnych kłopotów.
    Pamiętajcie drodzy działacze że ci kibice przychodzą zawsze i płacą od lat za bilety swoje i swoich rodzin, a tu takie podziękowanie, a w dodatku jakiś 4-gwiazdkowy policjant, który mówi że nie będzie nas zabezpieczał - czy on przypadkiem zapomniał że żyje z naszych podatków a jak chce mieć spokój do do domu spokojnej starości proszę.
    Przemyślcie to sobie działacze bo mozecie stracić swoich prawdziwych kibiców. Kibice Rzeszowscy jak płacicie nauczcie się wymagać , bo zawodnicy nasi jad okey ale reszta to prawie farsa. Czekam na poprawę i pozdrawiam całą Polskę.


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, zainteresowanie wątkiem rzeczywiście rekordowe. Gdzieś ci rzeszowianie się rozpłynęli. Z często piszących zostaliśmy we dwóch z Mruczkiem :).

    Sezon nie zaczął się dla nas najlepiej, ale wpływ na to miały z pewnością kontuzje. Trojan nie jeździ wcale (poza meczem w Wawie), poza tym juniorzy, teraz Maciek a na początku sezonu Piotrek Winiarz. W żadnym meczu w sezonie nie jechaliśmy w pełnym składzie (w Warszawie byli wszyscy, ale Winiarz jeździł z kontuzją i nie istniał na torze). Mała ocenka zawodników po 1 rundzie rozgrywek (bez meczu z Dark Dogiem):
    Maciek Kuciapa - lider zespołu, tylko jedna wpadka spowodowana głównie kłopotami sprzętowymi. Bohater niedawnego meczu z Unią. Świetne występy na wyjazdach: Warszawa 12pkt, Rybnik 12, Tarnów 9 w 4 biegach.
    Piotr Winiarz - najrówniejszy zawodnik w Jasolu. Pewne 8 punktów, a zazwyczaj sporo więcej. Poza tym jeździ bardzo zespołowo :).
    Karol Baran - zaskoczenie na plus. Początek średni, ale ostatnie mecze bardzo dobre. Jeździ bardzo dynamicznie, miejscami ostro, ale skutecznie. Liczę, że w drugiej części sezonu dorówna do dwójki liderów.
    Rafał Wilk - tu niestety jest fatalnie. U na poprawę wizerunku nie wpływa zbytnio świetny mecz z Unią. Zapewne Rafał Wolff szybko wróci do roli zawodnika trzecich i czwartych miejsc. On się musi na coś zdecydować - jest instruktorem narciarstwa (w zimie) i bodajże mistrzem polski amatorów w kolarstwie górskim o ile pamięć mi nie szwankuje. Musi wybrać, bo we wszystkim najlepszym być nie można.
    Rafał Trojanowski - super pierwszy mecz a później się połamał. Szkoda bo podobno dorwał jakiegoś super motoru, którym można robić same komplety. Niedługo wraca na tor.
    Paweł Miesiąc - poważna kontuzja, która praktycznie wyklucza go do końca sezonu. Ale zanim się połamał nie zrobił żadnych postępów. Szkoda, bo poprzedni sezon zapowiadał, że Paweł może sporo osiągnąć.
    Marian Micał - jeden udany mecz w Rybniku to troszkę mało, również się połamał, ale powinien jeszcze wrócić na tor w tym sezonie.
    Pozostali juniorzy - zerowe umiejętności, ale co się dziwić, skoro na treningach jedynie naciągają taśmę startową :):)
    Bo Brhel - wielki zawód, poprzednie sezony to średnia 2,3-2,5 a teraz ledwie 1,8. Bardzo zła współpraca z partnerami na torze. Olewanie działaczy i kibiców to obraz tego zawodnika. Niemal na pewno to jego ostatni sezon startów w Rzeszowie.
    Niklas Aspgren - zupełne nieporozumienie, szkoda kasy.



  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh, zainteresowanie wątkiem rzeczywiście rekordowe. Gdzieś ci rzeszowianie się rozpłynęli. Z często piszących zostaliśmy we dwóch z Mruczkiem :).
    Nie tylko Wy, bo jeszcze ja jestem :) i całym sercem za Stalą.

    Rzeczywiście, bieżący sezon mamy pechowy a wydawało się, że będzie lepiej niż w poprzednim. Wielka szkoda, dwóch przegranych meczów z Lublinem, bo uciekły nam te dwa punkty, które mogą być ważne na zakończenie rundy zasadniczej. Pierwsza czwórka jest jeszcze w zasięgu ręki, ale nie będzie łatwo się do niej dostać, z uwagi na naprawdę trudne mecze, które nas czekają. Nie możemy sobie pozwolić na porażkę u siebie, ale niewątpliwie Gniezno jak i Rybnik będą chcieli wywieźć dwa punkty znad Wisłoka.
    Oby Trojan wkrótce pokazał się na torze, ale nie sądzę, żeby był w pełni sił już na mecze z Gnieznem. Jest jeszcze Golonka, który ma zbyt mało startów i to on powinien być ewentualnym zmiennikiem Wilka w meczu ze Startem.
    Szkoda, że obcokrajowcy nas zawodzą. Ten sezon Boba może być już schyłkiem jego kariery, ale obym się mylił. Kontrakt z Aspgrenem to niestety nieporozumienie. Pozostaje tylko jechać "swoimi chłopakami". Od meczu z Unią może być już chyba tylko lepiej.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Co tu dużo pisać. Rzeszów ma ogromnego pecha od początku sezonu i gdyby nie kontuzje moglo być z powodzeniem 6pkt. więcej (z Lublinem, w Tarnowie i Rybniku). Niestety jest jak jest i trzeba się skupić na tym co jest i wygrywać dalej np. w zaległym meczu z Gnieznem.

    P.S. Wie ktoś może kiedy wraca na tor Trojan??
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No fakt, na poczatku sezonu stawialam na wiele wiecej. Ale jeszcze nic straconego, trzeba tylko naprawde podejsc powaznie do kazdego meczu, chociaz na pewno latwo nie bedzie. Nabardziej chyba szkoda straty punktow w meczach z Lublinem. No i nie mozna tez zapomniec o kontuzjach, ktore niestety nader czesto zdarzaja sie w tym sezonie. Przeciez Trojan, mlodziezowcy, Kuciapka... Co do zawodnikow: to nie moge narzekac na Macka, Piotrka i Karola (chociaz czasami zdarzaly sie im male wpadki), ale reszta.... Najbardziej zawiodlam sie chyba na Rafale Wilku, a i o Brhelu nie mam najlepszego zdania- totalnie olewa sobie nie tylko nasz klub, ale takze nas- kibicow.... no i nasz nowy nabytek- wiadomo ze nie bedzie zdobywal nie wiadomo ile punktow, ale to co pokazuje, to... tak wiec ta forse nalezalo przeznaczyc na inny cel. A co do mlodziezowcow- duzo sie po nich nie spodziewalam....
    Nie wiem jak sie zakonczy sezon, ale mam nadzieje, ze ta pierwsza czworka bedzie nasza :)a co dalej to sie zobaczy..

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzeszów na półmetku - słabo

    Witajcie Europejczycy!

    Miałem nadzieje na większą oglądalność i myślałem e rzeszowskich kibiców jest wiecej.
    Liczyem na zażartą dyskusje na tematy o których napisałem a tu tylko pytania o Trojana i dla Stali sam pech bez żadnych innych powodów.
    Kontuzje zgadzam się ale pamiętam bywało nieraz podobnie.
    Skoro jednak wszyscy uwazają że to tylko pech - dobra myśle jednak inaczej bo moja pasja do zużla podyktowana jest patrzeniem na całość układu a nie tylko na rzeszowskie poletko, które niestety w całości wygląda jak uprawiane przez rolnika amatora z podręcznikiem z 1976 roku.
    Pozdrawiam wszystkich i wszystkie fajne fanki i fanów w Polsce.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Coz faktycznie myslalem ze Rzeszow bedzie na bank w iperwszej czworce lecz teraz jest zupelnie inaczej.
    Niesety jasol jest od poczatku sezonu nekany kontuzjami do tego nie najlepsze wystepy strniei.Ale mysle ze z czasem pojada coraz lepiej
    Pozdrawiam....

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy słabo ???
    bo ja wiem...
    no fakt porażka z lublinem to hańba.
    ale czy poza tym było jeszcze coś do wygrania ???
    chyba nie.
    może gdyby był trojan i taka forma na jaką się w jego wykonaniu zanosiło to opykanie tarnowa czy rybnika wchodziłoby w grę.
    dupy daje pepik.
    i mam nadzieje ze kolesia za rok juz tu nie będzie.
    wg mnie nie jest cudownie - nie jest też tragicznie.
    jedziemy to co zakladalismy przed sezonem.
    pierwsza 4 bedzie dla jasolu.
    a wszyscy niedowiarkowie ujrzą to po ostatniej kolejce.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moglo być z powodzeniem 6pkt. więcej (z Lublinem, w Tarnowie i Rybniku).
    z rybnikiem to troszeczke przesadziles... stal nie miala szans by wygrac to spotkanie, a taka mala roznica punktowa bardzie wynikala z niefrasobliwosci rybniczan niz rewelacyjnej jazdy rzeszowiakow.
    niestety w 3 meczu wyjazdowego sie nie wygra, a wtedy wlasciwie jechali tylko winiarz, kuciapa i brhel.

    a czy Stal spisuje sie slabo? hmm... jedzie tak jak ja na to stac... jak dla mnie to zaliczyliscie tylko jedna wpadke - z Lublinem u siebie. a reszta jest tak jak sie spodziewalem.

    pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slawek z ta wpadka w Rybniku przesadziles. Fakt mecz skonczyl sie roznica 6 punktow ale byl to najnudniejszy mecz jaki widzialem od dawien dawna. Mecz z Gorzowem ktory sie skonczyl wynikiem 63-27 byl duzo bardziej emocjonujacy, lepsze wyscigi, cos sie dzialo. W Rzeszowie niestety jezdzi tylko 3 zawodnikow na wyjazdach Kuciapa Brhel i Winiarz, choc Winiarz ostatnio jezdzi slabo.. Teraz Rzeszow czeka mecz z RKM-em i to bedzie bardzo wazny mecz dla nich. W zasadzie o pierwsza czworke. Mam jednak nadzieje ze sobie nie poradzi w tym meczu :):) Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    .
    jedziemy to co zakladalismy przed sezonem.
    pierwsza 4 bedzie dla jasolu.
    a wszyscy niedowiarkowie ujrzą to po ostatniej kolejce.
    To jeszcze powiedz czyim kosztem bedzie ta 1 czwórka bo jak dla mnie to bedzie ona wyglądać tak
    1.rybnik
    2.gniezno
    3.tarnów
    4,lublin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •