Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 416

Wątek: Kontuzja Krzysztofa Cegły Cegielskiego - Informacje o stanie zawodnika ...

  1. Powrót do góry    #46
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    miejmy nadzieje ze nie jest tak tragicznie a szwedzkie radiosport zbyt wczesnie zaczelo wogole mowic o sparalizowaniu bo sluchalem relacji wczoraj i mowiono o tym zanim Cegla znalazl sie w szpitalu. Nie lubie takich spekulacji i rozumie dlaczego szwedzcy lekarze sa wstrzemiezliwi w wyrazaniu swoich opini/rokowan itp....
    Poczekajmy z nadzieja ze skonczy sie OK.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CEGŁA TRZYMAJ SIĘ !!!

    Wierzyć się nie chce jak się to wszystko czyta. Co się dzieje ? Poprzedni sezon zapisał się poważnymi kontuzjami i ten obecny staje sie podobny o ile nie gorszy.
    Krzysztof Cegielski - zawodnik powszechnie lubiany przez zdecydowaną większość kibiców, nadzieja Polaków w Grand Prix a tu taka tragedia. Brakuje słów by o tym pisać.
    CEGŁA TRZYMAMY ZA CIEBIE KCIUKI - WRACAJ DO ZDROWIA !!!
    Leszno z Tobą.
    ps. Jednym z wielu kontuzjowanych jest również nasz junior Łukasz Jankowski.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za Krzyśka.

  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto tu kogo poucza świrze?!
    (adekwatna nazwa użytkownika :-)) )

    Ciesz się, że czegoś się możesz dowiedzieć, zamiast się czepiać.
    Tłumaczyłem na gorąco ze szwedzkiego, a po szwedzku mówi się "w". Odwal się.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pech to pech,na poczatku myślałem ,że nic tak poważnego sie nie stało a tu dramat.W niedziele bylem światkiem wypadku Dawida Cieślewicza a teraz Cegla.Niech te fatum które wisi nad żużliwcami sie skoczy.
    Pozdrawiam,Krzysiu wracaj szybko do zdrowia.
    GKS WYBRZEŻE GDAŃSK FOREVER

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GW artukuł

    No to teraz bardziej powściagliwie:

    Czołowy polski żużlowiec Krzysztof Cegielski miał we wtorek wieczorem ciężki wypadek w lidze szwedzkiej i poważnie ranny znajduje się w szpitalu w Joenkoeping.

    Cegielski doznał uszkodzenia kręgosłupa i bezpośrednio po wypadku nie miał czucia w nogach. W nocy przeszedł pieciogodzinną operacje, po której jest utrzymywany w stanie sztucznej śpiączki. Według lekarzy, jest jeszcze zbyt wcześnie na określenie rokowań.

    Do wypadku doszło w 15. wyścigu meczu pomiędzy VMS Elit Vetlanda, w którym jeździ Cegielski, i Rospiggarną. Według dziennika Avtonbladet w walce na pierwszym łuku panowanie nad motocyklem stracił Ales Dryml (VMS Elit), który uderzył w jadącego obok niego Ryana Fischera (Rospiggarna), a ten z kolei spowodował upadek Cegielskiego. Polski żużlowiec uderzył w bandę i przez dwadzieścia minut leżał na torze.

    W końcu lekarze zdecydowali się przenieść Cegielskiego do karetki, która odwiozła go do miejscowego szpitala. Później został przetransportowany do kliniki w Joenkoeping, gdzie przeszedł pięciogodzinną operację.

    Niespełna 24-letni Krzysztof Cegielski (w Polsce występuje w Atlasie Wrocław) jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich żużlowców młodego pokolenia. W 2002 roku zajął 16. miejsce w klasyfikacji końcowej indywidualnych mistrzostw świata (w cyklu Grand Prix).

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jejku ... kolejna kontuzja ... przecież jak tak dalej pójdzie to oni wszyscy się porozbijają ... takiego tragicznego sezonu to chyba jeszcze nie było ... mam nadzieje że limit pecha w tym sezonie dla żużlowców został już wyczerpany.

    Krzyśkowi Cegielskiemu życze oczywiście jak najszybszego powrotu do zdrowia, bo to strasznie sympatyczny zawodnik, o bardzo dużych umiejętnościach.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zawodnik Atlasu Wrocław i VMS Elit Vetlanda Krzysztof Cegielski uległ wczoraj w spotkaniu szwedzkiej Elitserien przeciwko Rosppigarnie groźnemu wypadkowi. Obecnie Krzysztof przebywa w Joenkoping, gdzie w nocy miał przeprowadzoną operację.

    Feralny upadek miał miejsce w 15 wyścigu. Pod taśmą stanęli w nim kolega klubowy Cegielskiego - Ales Dryml oraz Ryan Fischer i Joonas Davidsson z Rosppigarny. Do wypadku doszło na pierwszym wirażu, gdzie panowanie nad motorem stracił Dryml, który potrącił jadącego tuż obok Fischera, a ten z koleji spowodował upadek jadącego z czwartego pola Cegielskiego, który z impetem uderzył w bandę.

    Polski zawodnik przez ponad dwadzieścia minut leżał nieprzytomny na torze. W końcu został przetransportowany do miejscowego szpitala, z którego następnie przewieziono go do kliniki w Joenkoping, gdzie miała miejsce operacja. Zawodnik po operacji znajdował się w stanie śpiączki. Pierwsze diagnozy mówiły o uszkodzeniu kręgosłupa, jednak jak się okazało przesunięty krąg, który uciskał rdzeń został już przestawiony i Krzysiek odzyskał władzę w nogach.

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krzychu wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cała Zielona jest z tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2003
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPOKOJNIE, NIE JEST ZLE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Nie potwierdzily sie wczesniejsze informacje

    1. Cegla nie ma uszkodzonego kregoslupu
    2. paraliz byl wynikiem ucisku dysku na rdzen - juz zoperowane
    3. noga i rece cale
    4. jedynie 3 zebra zlamane

    pierwsza informacja jest to ze za 6 tygodni wystartuje

    ufffff...

    informacje uzyskane od tescia Cegly Janusza Woznego

    ------------------------

    pierwsze pytanie jakie zadal po odzyskaniu przytomnosci brzmialo: "Jaki byl wynik meczu?"

    ten facet bedzie Mistrzem Swiata

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Krzys Poplawski na PZLD napisal:

    "Krzysiek jest wlasnie po operacji w Szwecji.Najwazniesjze!Nie
    ma zlamanego kregoslupa i ODZYSKAL czucie w nogach!!!Wyskoczyl mu
    "tylko" dysk.Krzysiek jest pod fachowa opieka.Wlasnie dobudza sie po
    operacji.Rokowania sa pomyslne,ale potrzeba czasu.Bede w tym tamecie
    na biezaco,ale cos wiecej tak naprawde bedzie wiadomo za pare
    dni.Wtedy na pewno bede wiedzial i wrzuce info.
    Aha,jesli ktos ma jego numer,nie dzwoncie do niego,dajcie mu
    odethcnac.On teraz sie wycisza.Ja tez nie dzwonilem bezposrednio do
    niego. Gdyby ktos chcial przekazac Krzyskowi zyczenia,to prosze robic
    to na adres: stalgorzow@go2.pl - wszystkie mu dostarcze!Modlcie sie za
    niego lub trzymajcie kciuki!"


    To samo potwierdzil Rysiek z Radia Zachod, ktory rozmawial z p. Woznym.
    Nie macie pojecia jak ja sie ciesze. Ufffffff!

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    miejmy nadzieje ze jest dobrze!!!!

    http://www.startgniezno.com/forum/vi...hp?t=781&sid=7
    miejmy nadzieje ze ta ostatnia wiadomosc jest potwierdzona i ze Krzysztof bedzie dalej jezdzic.. a najwazniejshe ze chodzic

  12. Powrót do góry    #57
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2003
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    3maj się CEGŁA,wracaj szybko do zdrowia,jesteśmy z TOBĄ.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rupert i bonanno, mam nadzieje, ze wasze informacje sa sprawdzone, jak dowiedzialam sie o tym, co sie stalo, to az trudno opisac moje odczucia. Czemu tak jest? Coraz wiecej upadkow, coraz wiecej upadkow, ktore nie koncza sie kilkoma siniakami, tylko sa coraz powazniejsze. Czy niektorzy nie patrza na to, jak jada, kogo wwoza w bande, tylko jada by jechac i to po trupach? To naprawde mija sie z celem. Mam nadzieje, ze Krzysiowi naprawde nie stalo sie najgorsze i ze wroci do zdrowia szybko i nie pozostawi to wszystko trwalych sladow na jego zdrowiu i psychice - to jest najwazniejsze. Krzysiu jestesmy z Toba!

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Mocno trzymam kciuki!!!

    I oby lekarze sprostali zadaniu!!! Krzychu, jesteś twardy, będzie dobrze!!!

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde ostatnie tygodnie dla zuzlowcow sa fatalne... Najpierw Kuciapa z Piszczem, pozniej Dawid Cieslewicz, Jesper Jensen a wczoraj kolejny fatany w skutkach upadek Krzyska Cegielskiego. Oj niedobrze to wyglada :(

    KRZYSIEK TRZYMAJ SIE !!! CAŁA POLSKA RODZINA ZUZLOWA JEST Z TOBĄ !!!

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]CEGŁA CALE GNIEZNO JEST Z TOBA!!! TRZYMAJ SIE I NIE DAJ SIE!!!

    CEGLA FOREVER SIALALA!!!!!!!!

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli info kolegów się potwierdzi, mozna mowic o szczesciu w nieszczesciu. Oby tylko Krzysiek wrócił szybko na tor, a przedewszystkim do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAM nadzieje ze to info o poprawie stanu zdrowia sie potwierdzą przeciez Cegielski to czolowka polskich zuzlowcow.
    Do czarnej serii mozna dopisac Hancocka i Handberga ktorzy tez niezle poobijali sie w zeszlej kolejce.
    Ludzie co sie dzieje????

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czarna seria padła na plecy zawodników... Greg, Jesper, Dawid... oj oj oj...

    CEGŁA... TRZYMAJ SIĘ!!!!!

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    No to jesli nie jest tak bardzo zle, to cale szczescie. Krzysiek, trzymaj sie, jestesmy z Toba!

    To juz jakas plaga kontuzji w tym sezonie... Miejmy nadzieje, ze to juz w koncu koniec tak przykrych wypadkow... :(

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ważne że z kręgosłupem wszystko ok, i że czucie w nogach wróciło to dobry prognostyk na przyszłość

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na TVN 24 podawano właśnie ,że stan Krzysia jest stabilny i ma czucie w kończynach.Z tego co zrozumiałam jest chyba przytomny.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dobrze że pierwsze informacje o stanie Cegły się nie potwierdziły! Odetchnołem z ulgą! Krzysiu zyczę szybkiego powrotu na tor!!

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za przegladem zuzlowym :

    Krzysztof Cegielski nadal pozostaje w szpitalu w Szwecji, jednak jak podaje TVN24 nie ma uszkodzonego kręgosłupa, ustąpił również paraliż nóg. Pięciogodzinna operacja zakończyła się sukcesem, a obecnie polski zawodnik śpi. Szwedzcy lekarze podjęli decyzję, że utrzymają go we śnie, ponieważ, jak twierdzą, wtedy organizm szybciej się regeneruje. Krótko przed uśpieniem Krzysztofa rozmawiał on ze swoją dziewczyną Anetą i powiedział jej, że czuje się dobrze. Tak więc nie potwierdziły się na szczęście najgorsze przypuszczenia odnośnie stanu zdrowia "Cegły".

    Mam nadzieje ze Krzysiek wroci jak najszybciej do zdrowia i bedzie jeszcze w lepszej sportowej formie niz przed tym tragicznym wypadkiem.Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    548
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Wracaj szybko do zdrowia!!!!

    Krzysiek wracaj szybko do zdrowia,bo nie długo ważny mecz Z APATOREM w Toruniu.Chcemy Cie zobaczyć w akcji!!!

    CAŁY TORUŃ TRZYMA KCIUKI ZA CIEBIE!!!

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobrze że nie jedt aż tak źle ale trzeba wspólczuć również jego klubowi dla którego jest to ogromna strata zwłaszcza przed waznymi meczami - najważniejszy jest jednak szybki powrót do zdrowia Krzysztofa Cegielskiego

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzymaj się Krzysiu!
    Kurcze co się dzieje w tym sezonie
    co tydzień ktoś leży i odnosi ciężką
    kontuzję.

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach

    oby niebyl najgorszy!!!!!!!!!

    Jejku ... kolejna kontuzja ... przecież jak tak dalej pójdzie to oni wszyscy się porozbijają ... takiego tragicznego sezonu to chyba jeszcze nie było ... mam nadzieje że limit pecha w tym sezonie dla żużlowców został już wyczerpany.

    Krzyśkowi Cegielskiemu życze oczywiście jak najszybszego powrotu do zdrowia, bo to strasznie sympatyczny zawodnik, o bardzo dużych umiejętnościach.
    byc moze nie pamietasz, ale ja bardzo dobrze gdyz mialem okazje ogladac ten mecz na stadionie (jestem z Zielonej Gory) , kiedy powaznemu wypadkowi ulegli Andrzej Zarzecki i Maciej Jaworek(ten pierwszy pozniej umarl..., a Maciek juz nie wrocil do speedwaya...) w tym samym roku wczesniej zginal Artur Pawlak(wszyscy Morawski Zielona Gora...)kontuzji innych zawodnikow nie pamietam ale niewatpliwie byly wiec to byl najgorszy sezon...(chyba 1992 rok lub 1993)
    niemniej jednak to straszne co wtym sezonie sie dzieje i miejmy nadzieje ze sami zuzlowcy takze wyciagna wnioski i zaczna ostroniej jezdzic...
    Krzysiowi zycze powrotu do zdrowia...
    Wierze ze jeszcze nie raz bedzie nas wzruszal swoja jazda (to moj cichy faworyt na przyszloroczne GP)...
    POZDROWIENIA dla wszystkich zuzlowcow i fanow speedwaya...

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak tak dalej pójdzie ,to do końca sezonu nie będzie miał kto jeździć.Ten sezon jest wyjątkowo pechowy.Nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za Krzyśka i Dawida.Kręgosłup to nie żarty,sama coś wiem na ten temat z autopsji.Tylko ja wrócilam do sprawności po trzech miesiącach.

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Oto moj 500 wpis, ktory dedykuje Krzysiowi.

    Krzysiu, wracaj szybko do zdrowia, cala zuzlowa Polska jest z Toba!

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik Awatar SHERMAN1
    Dołączył
    07-09-2002
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to z Was nie mogę, żeby się czegokolwiek dowiedzieć w tym wątku musiałem przez pół godziny go czytać. 50% postów jest zbytecznych, nie zawierających żadnych wartościowych informacji, tylko bzdety ,,uff, ale się przestraszyłem". Teraz już się nie dziwię, że ludzie na tym forum mają liczbę postów zbliżoną do 1000, albo i więcej. Każdy musi wtrącić swoje 3 grosze, chociaż napisać 1 linijkę - nabijacze postów. Ja rozumiem, że to jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie, ale w większości wątków jest to zwykłe zaśmiecanie forum. Piszcie jeżeli macie naprawdę coś wartościowego do przekazania. I nie chodzi mi tu nawet tylko o sprawdzone informacje i jakieś newsy, ale o własne jakieś głębsze przemyślenia. Ale jak czytam coś takiego: ,,zgadzam się z poprzednim przedmówcą", albo: ,,moja babcia Fela trzyma za niego kciuki", to się zniechęcam do dalszej lektury... Weźcie sobie chociaż trochę to do serca, szczególnie najmłodsi forumowicze.

    Pozdrawiam
    Wrona
    SPEEDWAY FIGHTERS WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    pOZDROWIENIA DLA KRZYSKE NAPWENO WYJDZIE Z TEGO JESTEM O TYM PRZEKONANY.NJGORZEJ GDYBY TO BYLO COS POWAZNEGO ASLE ODPUKAC...
    3MAM KCIUKI ZA KRZYSKA

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie i kolejny taki upadek za co to się przytrafia?? Zawodnicy mogli by troche zluzować i nie wozić pod samą bandę!! Nie wiem co mam powiedzieć to dlamnie straszne co się dzieje. Co chwila jakiś groźny upadek.

    KRZYSIU cała SPARTA jest z TOBĄ!!!!

    Mam nadzieję, że te wypowiedzi są szczere. Mam nadzieję, że nie cieszycie się, że jakaś drużyna została osłabiona!!

    Pozdrawiam Tomik

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BANDY

    Ja chcę na żużlu NOWOCZESNE BANDY, bezpieczne, takie jak w GP. Mam nadzieję, że Krzysiek szybko z tego wyjdzie, ale będą, niestety, następne wypadki. Oby nie skończyły się już nigdy połamanymi kończynami, kręgosłupami i innymi częściami kruchego, ludzkiego ciała. Dopuki nie będzie bezpiecznych band, to ja nigdy w życiu żadnemu ze swoich trzech synów nie zezwolę na jazdę na żużlu, chociaż sam kiedyś chciałem być zawodnikiem.
    Krzyś, wracaj jak najszybciej do zdrowia i na tor (jeżeli taka będzie Twoja wola).

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde przychodze do domu po robocie , włączam telegazete a tu takie wiadomości ,aż mi ciśnienie podskoczyło.No ale z tego co już tu widze to jest lepiej niż na telegazecie.Szybkiego powrotu do zdrowia życzę Ci mój immienniku.

  36. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Nikt Cię do niczego nie zmusza ...

    Ja to z Was nie mogę, żeby się czegokolwiek dowiedzieć w tym wątku musiałem przez pół godziny go czytać. 50% postów jest zbytecznych, nie zawierających żadnych wartościowych informacji, tylko bzdety ,,uff, ale się przestraszyłem". Teraz już się nie dziwię, że ludzie na tym forum mają liczbę postów zbliżoną do 1000, albo i więcej. Każdy musi wtrącić swoje 3 grosze, chociaż napisać 1 linijkę - nabijacze postów. Ja rozumiem, że to jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie, ale w większości wątków jest to zwykłe zaśmiecanie forum. Piszcie jeżeli macie naprawdę coś wartościowego do przekazania. I nie chodzi mi tu nawet tylko o sprawdzone informacje i jakieś newsy, ale o własne jakieś głębsze przemyślenia. Ale jak czytam coś takiego: ,,zgadzam się z poprzednim przedmówcą", albo: ,,moja babcia Fela trzyma za niego kciuki", to się zniechęcam do dalszej lektury... Weźcie sobie chociaż trochę to do serca, szczególnie najmłodsi forumowicze.

    Pozdrawiam
    Wrona
    SPEEDWAY FIGHTERS WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    Polska to wolny, choć nie od komunistów, kraj. Nie podoba Ci się forum, znajdź inne. Zaniepokojenie stanem zdrowia Krzyśka uważam za barzdo pozytywny objaw w naszym mało ciekawym emocjonalnie społeczeństwie. Ogromnie mu współczuję, uważam, że to, iż jakaś babcia Fela trzyma zań kciuki może mu mentalnie pomóc. Pozdrka.

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ten sezon jest wyjątkowo pechowy jeśli chodzi o kontuzje.
    Trzeba coś zrobić aby takich sytuacji jak ta ze Szwecji było coraz mniej...

    Oby ten upadek miał jak najmniejsze konsekwencje dla młodego zawodnika.

    Cegła wracaj jak najszybciej do zdrowia!!!

    Wszyscy jesteśmy z Tobą!!!
    CKM&AZS

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja to z Was nie mogę, żeby się czegokolwiek dowiedzieć w tym wątku musiałem przez pół godziny go czytać. 50% postów jest zbytecznych, nie zawierających żadnych wartościowych informacji, tylko bzdety ,,uff, ale się przestraszyłem". Teraz już się nie dziwię, że ludzie na tym forum mają liczbę postów zbliżoną do 1000, albo i więcej. Każdy musi wtrącić swoje 3 grosze, chociaż napisać 1 linijkę - nabijacze postów. Ja rozumiem, że to jest forum publiczne i każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie, ale w większości wątków jest to zwykłe zaśmiecanie forum. Piszcie jeżeli macie naprawdę coś wartościowego do przekazania. I nie chodzi mi tu nawet tylko o sprawdzone informacje i jakieś newsy, ale o własne jakieś głębsze przemyślenia. Ale jak czytam coś takiego: ,,zgadzam się z poprzednim przedmówcą", albo: ,,moja babcia Fela trzyma za niego kciuki", to się zniechęcam do dalszej lektury... Weźcie sobie chociaż trochę to do serca, szczególnie najmłodsi forumowicze.

    Pozdrawiam
    Wrona
    SPEEDWAY FIGHTERS WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    No tak, nie ma to jak zaszarżować z własną "oryginalną" opinią.
    1. To nie jest portal informacyjny tylko forum, więc średnio kogokolwiek obchodzi co możesz wyczytać z tego wątku (moja rada: zajrzyj zawsze na początek pierwszej strony:P lub jeśli chcesz konkretne info to www.sportowefakty.pl)

    2. Wątki takie w ciężkich sytuacjach dla zawodników powstają samorzutnie i nie widzę w nich nic złego, gdyż osoby mające kontakt z zawodnikami częstokroć przekazują wydruki ze słowami otuchy od kibiców z całej Polski.

    Jeżeli nie dociera do Ciebie koncepcja takiego wątku to Twój post będzie mile widziany w dziale "Wasze uwagi, problemy z forum"...

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Ja to z Was nie mogę, żeby się czegokolwiek dowiedzieć w tym wątku musiałem przez pół godziny go czytać. 50% postów jest zbytecznych, nie zawierających żadnych wartościowych informacji, tylko bzdety ,,uff, ale się przestraszyłem". Teraz już się nie dziwię, że ludzie na tym forum mają liczbę postów zbliżoną do 1000, albo i więcej. Każdy musi wtrącić swoje 3 grosze, chociaż napisać 1 linijkę - nabijacze postów. Ja (...)ble ble
    Wrona
    SPEEDWAY FIGHTERS WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
    sam nabiajsz posty ale wpisami dluzszymi niz jedna linijka :D

    a tak wogole to wolno czytasz :D
    jedna strone pol godziny :D
    i do tego jeszce jesli na strone sa wpisy po linijce :D
    a na stronie jest 40 wpisow :D


    cegla jeszce lezy w szpitalu nieprzytomny
    "trzezwieje" po operacji
    obrzek pluca
    zlamane zebra
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #85
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Co za pech...

    Najpierw Dawid, teraz Cegła.. mam nadzieje, że te wypadki chociaż "zaprocentują" rozważaniami a nastepnie działaniami nad zwiększeniem bezpieczeństwa zawodników.

    Krzysiek trzymaj się !!!!!!
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  41. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Od wczoraj zbieram informacje dotyczące aktualnego stanu zdrowia Krzyśka oraz okoliczności związanych z tym wypadkiem.

    Jednak sprawa wygląda niejasno: jedni mówią mi to, drudzy tamto. Niektóre wiadomosci sie wykluczają (rozmawiam z osobami bedącymi w "temacie" - to dla miłośników sprawdzonych wiadomości)

    Po analizie otrzymanych wiadomości moge stwierdzić na 100% co w tej chwili jest z Krzyśkiem:

    Nie ma zadnych złamań krędosłupa. Przemieściły mu sie tylko dwa kręgi, które w początkowej fazie sprawiały ucisk na rdzeń kęgowy a tym samym powodowały zanik czucia w nogach.

    Teraz po ok 5 godz. nocnej operacji czucie w nogach powróciło. To jest 100% informacja oraz to że przebywa pod respiratorem.

    Z tych niepotwierdzonych na 100% informacji to moge napisać, że : ma uszkodzenia wewnetrzne, które jednak nie zagrażają jego życiu. Analizując to moge stwierdzić iz informacje jakoby uległo przebiuciu płuco by sie zgadzały oraz to że ma złamane żebra. Jednak nikt nie był w stanie tego mi potwierdzić. Jedni mówią tylko o obrażeniach wewnetrznych inni juz w szczegółach mówią o uszkodzeniu płuca i złamanych żebrach. Ta sprawa nie jest dla mnie jasna.

    Klub w chwili obecnej nie informuje o stanie zdrowia Cegielskiego, bo tak naprawde to tylko lekarze w Szwecji wiedzą co z nim jest (można nawet powiedziec ze nawet oni nie wiedzą gdyz operacja była ukierunkowana na ratowanie sprawności ruchowej zawodnika oraz wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny utraty zycia. Stan jego jest stabilny i czekaja co bedzie dalej i co robić). Klub nie chce równiez podawać niesprawdzonych wiadomości i robic niepotrzebnych w tym momencie plotek. Klub zapewnił juz zawodnikowi pełna, profesjonalną obsługe medyczna itp. Oficjalny komunikat klubu w tej sprawie powinien byc znany jutro. Na chwile obecna takowego nie ma z podanych powyżej powodów.

    Może jak już jesteśmy przy zdrowiu zawodników wrocławskich to Greg Hancock po upadku wmeczu z Lesznem doznał małego szoku oraz silnych potłuczeń. W chwili obecnej przebywa we Wrocławiu, gdzie ma zapewniona opieke medyczną i rehabilitacyjna. Jednym słowem odpoczywa.
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Jeśli ktoś jest ciekawy jak doszło do wypadku to obrazują to ostatnie 4 zdjęcia na stronie
    http://www.vmselit.nu/modules.php?op...rtid=36&page=1
    Mówi się o ostrej, głupiej jeździe w Polsce, tutaj jest dowód, że gdzie indziej wcale nie jest lepiej.
    Wygląda że Ryan Fischer "odprowadził" Cegłe w bandę i nie popuścił do końca.
    Trzymam kciuki za Krzysztofa baaardzo mocno.... i czekam na pomyślniejsze wieści ze Szwecji.

    kurcze jurek nie czepiam się ,ale za cholere mi te 4 ostatnie zdjęcia nie pasują do tego biegu, a poza tym z opisów wypadku słychac że uczestniczyła w nim trójka zawodników i pierwszym który nie opanował motocykla był ales dryml, więc nie wiem co Twoim zdaniem oznacza "głupota jankesa" i co wypatrzyłes w tych zdjęciach

    Jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia zycze Krzyśkowi ( i proponuję by mój klub przełozył mecz z wrocławiem z 8 czerwca na termin pozniejszy by Krzysiek mógł jeżdzić )

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Koniecznie trzeba coś zrobić!

    Panowie działacze czytający to forum, proszę Was zróbcie wszystko co możecie, aby było naprawdę bezpiecznie na naszych torach! Może lepiej poświęcić te kilka tysięcy złotych na dmuchane bandy i inne zabezpieczenia niż tworzyć na siłę dream-teamy. Sami zawodnicy powinni o to zadbać. Najwyższy czas, aby coś w tym kierunku zrobić. Motocykle są coraz szybsze, a walka na torach całego świata coraz bardziej brutalna. Zadbajmy o to, aby żużlowcy mogli czuć się naprawdę bezpiecznie i przede wszystkim, aby mieli poczucie, że uczyniono w tym kierunku naprawdę wszystko.
    Krzysztofie i Dawidzie wracajcie panowie jak najszybciej do zdrowia i na żużlowe owale!

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Naszczęście jest coraz lepiej

    stan zdrowia sie polepsza. Mamy doczynienia z jednym z najczarniejszych tygodnii w historii żużla...

  45. Powrót do góry    #90
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu wracaj szybko do zdrowia!! Całe Gniezno pamięta jak wiele zrobiłeś dla naszego klubu i jak wiele możesz zrobić!!
    JESZCZE TEGO LATA JESZCZE TEGO LATA CEGŁA BĘDZIE MISTRZEM ŚWIATA!!

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •