Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 416

Wątek: Kontuzja Krzysztofa Cegły Cegielskiego - Informacje o stanie zawodnika ...

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kontuzja Krzysztofa Cegły Cegielskiego - Informacje o stanie zawodnika ...

    moge potwierdzic wypadek Cegielskiego o ktorym od zakonczenia wczorajszej kolejki zuzlowej mowi cala Szwecja. Nie ma oficjalnych wiadomosci na temat stanu zdrowia Krzyska. Zostal on przewieziony do szpitala w Eksjö a potem zapadla decyzja o transporcie do szpitala w Jonköping ktory zapewni lepsza opieke. Wiadomo ze na torze Krzysztof nie mial czucia w nogach a co potem tego jeszcze nikt nie wie i wszyscy czekamy na wiecej wiadomosci. Pisanie o zlamanym kregoslupie to wedlug mnie zbyt wczesne......

    Krzysztof jest u nas jednym z najbardziej lubianych i cenionych polskich zuzlowcow i wiadomosc o wypadku znajduje sie dzisiaj we wszystkich gazetach.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach

    Jasna cholera......

    ...za duzo tych upadków w tym roku ,Krzyzaniak ,Sullivan,Jonsson,a teraz te dwa najgorsze D.Cieslewicza i oby nie potwierdziła sie wersja o Cegielskim,może czas aby na stadionach wzorem GP montować dmuchane bandy,nie jest to lek na wszystkie wypadki ale wiekszośc wjazdów w bandy kończy sie szczęśliwie,Krzysztof trzymamy kciuki.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    link...

    dla niedowiarkow i tych ze znajomoscia jezyka szwedzkiego polecam link

    http://www.expressen.se/expressen/js...?d=169&a=38837

    lub


    http://www.aftonbladet.se/vss/sport/...315405,00.html

    ten drugi pokazuje takze fotke z wypadku :(

    osobiscie jestem wstrzasniety tym wypadkiem....oficjalne komunikat mowi "Cegielski bardzo powaznie kontuzjowany"



  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CO Z CEGŁĄ

    NIECH KTOŚ WRESZCIE NAPISZE CO JEST Z CEGŁĄ KONKRETNIE BO GDZIE JAK NIE NA FORUM MOŻNA TAKĄ INFORMACJĘ UZYSKAĆ.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Draxen

    Zobaczyłem w twoim profilu, że jesteś ze Szwecji a konkretnie z Vastervik. Jako, że Krzysiu jest w naszej drużynie, to bardzo byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje dotyczące jego stanu zdrowia. Myśle, że kibice będą Ci za to wdzięczni.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 14 w 4 postach
    Nie wiem co się dzieje ale zaczyna być to tragiczne. Ostatnio Krzysiek rozłożył moją drużynę w Cz-wie ,ale to najbardziej sympatyczny i moim zdaniem superinteligentny facet. Jestem całym sercem za tym by doniesienia o poważnej kontuzji okazały się błędne i Krzysiek wrócił szybko na tor.
    T_rex można dodac jeszcze Lorama, a także pare mniej groźnych kontuzji.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ramzes----->jak tylko bede mial jakies PEWNE info na ten temat to napisze. Widzialem ze wczesniej juz ktos pisal o zlamanym kregoslupie ale ja nie chce isc az tak daleko dopoki nie ma oficjalnej wiadomosci o tym, to byla by najczarniejsza wersja. Ja ciagle mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle. Sadzac po reakcjach w szwedzkich mediach sytuacja jest BARDZO powazna, mowi sie o tragicznym wypadku a druzyna gospodarzy z Rune Holta na czele nie miala ochoty na kontynuowanie meczu. Jednak po dlugiej przerwie rozegrano 2 ostatnie biegi. Wypadek mial miejsce w 15 biegu a zamieszani poza Krzysiem byli takze Ryan Fisher i Ales Dryml.

    Trzymajmy kciuki.........

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krzysztof jestesmy z Toba!!!!

    Krzysztof trzymaj się,jesteśmy z Tobą!!!Gniezno życzy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KRZYSZTOF CEGIELSKI!!!!

    Krzysztof Szybkiego powrotu do zdrowia wielu kompetów i powrotu do Gniezna
    Gniezno czeka na Ciebie!!!!
    Cale Gniezno trzyma kciuki za Ciebie w GP i duchowo jest z TOBA!!! bedzie dobrze!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    1,074
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cholera jakaś czarna seria zapanowała w żużlu. Oby tylko nie sprawdziła sie wersja z kręgosłupem Krzyśka. Trzymajmy kciuki wszyscy za Krzyska, niech wszytsko skonczy sie dobrze. Cegła jesteśmy z Tobą!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysiu - szybkiego powrotu do zdrowia!!!

    Smutno jest jak czyta się o kolejnej kontuzji na torze żużlowym! Mam nadzieje ze wyjdzie z tego bez żadnego uszczerbku na zdrowiu!

    Ciężki jest ten sport... naprawdę dla twardych ludzi!!!
    Ares

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dramat

    K.rwa mać,taki pech czemu akurat Krzysiek,jestem zdruzgotany jeżeli info z kontuzją kręgosłupa się potwierdzi.Nie wiem co pisać bo humor diametralnie mi siadł.Oby tylko szybko wrócił do zdrowia,bo jest niezastąpiony.Jesteśmy z Tobą kibice Sparty Wrocław.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jestem w szoku

    krzychu - to zawodnik, ktoremu w tym roku

    przepowiedzialem detronizacje golloba

    - a tu taki szok!

    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo chciałbym pocieszyć wszystkich kibiców Krzyśka Cegielskiego, twardego chłopaka z Gorzowskiego Zawarcia. Chciałbym ale nie mogę, bo sytuacja chyba jest dosyć trudna: problemy z płucem oraz brak czucia w jednej nodze. Dziś w nocy miał operację. Co można powiedzieć po gorszych wypadkach żużlowcy wracali na tor (patrz Piotrek Świst po Wiener Neustadt)dlatego musi być dobrze.
    KRZYSIEK - CAŁY GORZÓW JEST Z TOBĄ!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z podanych wyżej szwedzkich linków:

    Jako powód przewiezienia do szpitala wojewódzkiego w Jönköping pogotowie ratunkowe w Eksjö podaje "ten człowiek jest ciężko ranny" :-(

    Jak na razie nie ma szczegółów.
    Wiadomo, że Cegielski leżał na torze przez 20 minut nim specjalnej ekipie udało go się ułożyć na unieruchamiających, pneumatycznych noszach. Nie miał czucia w nogach, ale szef Vetlandy mówi, że wydaje się że to czucie mu powraca i znika.

    Odezwę się jak tylko wyczytam coś nowego.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cegła jesteśmy z Tobą !!!

    Witam,
    co można napisać w sytuacji kiedy jeden z najbardziej lubianych zawodników w Polsce ma niebezpieczny wypadek.

    Jesteśmy z Tobą Krzysiu, wracaj do zdrowia, bo teraz tylko to się liczy.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby wrocił do pełni sił.

    Cegła trzymaj sie. Jestesmy z Tobą.

    Teraz mecz z Czewą schodzi na dalszy plan.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cholera. :(:(:(:(:(:(
    Ile jeszcze będzie musiało być takich wypadków aby wprowadzili dmuchane bandy. Ja wiem, że to są koszty. Ale zdrowia się nie liczy w złotówkach bo jest bezcenne !!!

    Szybkiego powrotu do zdrowia. Cegła to jeden z najsympatyczniejszych zawodników i strasznie go lubię. Dlatego wierzę, że Krzysiek szybko dojdzie do siebie.

    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe dopuszczam do siebie myśli ,że Krzysiek może być tak ciężko kontuzjowany - zawsze takie relacje o wypadkach przekazywane są na wyrost przykładem może być ubiegłoroczny wypadek Romanka więc mam nadzieję ,że z Cegła będzie wszystko w porządku.
    Krzysiek wracaj jak najszybciej do zdrowia.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    593
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ;(

    Kurde no Krzysiu wracaj do zdrowia ;(. Ten rok to jakas czara seria. Loram, Krzyzaniak, Sullivan, Jonsson, D.Cieślewicz, teraz Cegielski nadzieja polskiego speedwaya. Kurde szykowal sie wielki pojedynek, rewanrz za mecz w Czestochowie a tu praktycznie dwoch liderow kontuzjowanych :( Herbi ktory raczej wystapi ale Cegielski oby nic mu niebylo. z podanych linkow wynika ze Cegielski niejest w najlepszym stanie :( podejrzewane jest najgorsze -- zlamanie kręgoslupa a to wiaze się raczej z zakończeniem kariery :(. Moze tak samo powinniesmy wyslac list w Krzyska i zbierac pieniadze na niego naj jak na Dawida. Czy WTS sie tym nieinteresuje ??

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że to jednak nic poważnego. Ale jak to jest na PŻ piszą iż doznał powżnej kontuzji uda na interi zaś o kontuzji ręki a na forum o kontuzji kręgosłupa?

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-09-2002
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Brak słów na głupotę jankesa

    Jeśli ktoś jest ciekawy jak doszło do wypadku to obrazują to ostatnie 4 zdjęcia na stronie
    http://www.vmselit.nu/modules.php?op...rtid=36&page=1
    Mówi się o ostrej, głupiej jeździe w Polsce, tutaj jest dowód, że gdzie indziej wcale nie jest lepiej.
    Wygląda że Ryan Fischer "odprowadził" Cegłe w bandę i nie popuścił do końca.
    Trzymam kciuki za Krzysztofa baaardzo mocno.... i czekam na pomyślniejsze wieści ze Szwecji.



  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po przeczytaniu tych kilku wiadomości dotyczących stanu zdrowia D.Cieślewicza i K. Cegielskiego,aż mi ciary przeszły.Co to się dzieje?Fatum jakieś czy co?Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia, bo ono jest najwazniejsze!!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jurek----->mowienie o ostrej jezdzie i glupocie jankesa oraz o wywozeniu w bande to duuuuza przesada. Wypadek mial miejsce zaraz po starcie przy wejsciu w pierwszy wiraz. Absolutnie NIKT tutaj w Szwecji nawet slowem nie wskazuje winnych tego zdarzenia. Mozna powiedziec....typowy wypadek na 1 szym luku. Nie sugeruj sie zdjeciami bo pochodza one z roznych biegow i wcale nie oddaja tego co dzialo sie po starcie biegu nr 15.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sezon to jakś czrna seria w speedway'u. Już kilku zawodników się rozwaliło, wypadek śmiertelny szkółkowicza z Grudziądza no i teraz jeszcze Krzysiak. Mam nadzieje, że się nie potwierdzą te infa o kręgosłupie bo będzie tragedia :( Trzymam kciuki za Cegłe i życze szybkiego powrotu do zdrowia!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    k.......

    Krzysztof wracaj do zdrowia miałem ndzieje że cię zobacze w sobote na turniej o puchar ZKŻ a tu tak wiadomośc szok poprostu szok

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Inne wypadki...

    moge tez dodac info o wczorajszym wypadku Jasona Lyonsa ktory mial "kolizje" z naszym Rafalem Dobruckim w meczu Kaparna-Vargarna. Lyons zaliczyl szpital i dzisiejszy udzial Lyonsa w zaleglym meczu szwedzkiej ligi jest wykluczony. Hancock wczoraj nie wystartowal i raczej z cala pewnoscia nie wystartuje dzisiaj :(
    Pozostaje nam trzymac kciuki za wszystkich zuzlowcow i zyczyc im szybkiego powrotu do zdrowia.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    kolejny wypadek w tym roku na zuzlowych torach.
    medykiem nie jestem ale fakt iz czucie w nogach czasami wystepuje to chyba dobra wrozba........ oby tak bylo. krzyskowi zycze powrotu do pelni zdrowia!!!!

    draxen a z dobruckim wszystko ok ?
    patrzac na te wszystkie wypadki az ciarki mnie przechodza... polacy , stranieri a nawet dzieci biegajace po zuzlowych torach. chyba faktycznie jakies fatum.


    ps. ciekawi mnie ktory "moderator" rano usunol wpis o wypadku.
    mysle ze powinien sie zastanowic co on tutaj robi.
    Jesli nie wie czy to fakt czy plotka niech sie dowie a nie bawi sie w Boga i decyduje co za plotke uchodzi a co nie...
    smutne iz moderatorzy przeszkadzaja zamiast pomagac.


  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z Rafalem Dobruckim wszystko jest OK. Po tym upadku zdobyl potem 5 p w dwoch pozostalych biegach.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wypadek wydarzył się w podczas 15 biegu w meczu ligowym VMS Elit - Rospoiggarna. Wynik spotkania nadal był sprawa otwarta toteż zawodnicy obu drużyn dawali z siebie wszystko, aby przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyść. W pechowym dla Krzysztofa biegu 15 oprócz niego pod taśma stanęli Jonas Davidsson, Ryan Fisher, oraz Ales Dryml.

    Ze startu trzech z nich wychodzi równo jednak zczepiają się motocyklami i jada prosto w bandę. Najgorzej to wszystko skończyło się dla polskiego zawodnika, który z całym impetem uderzył w bandę. Pozostałych dwóch podniosło się po krótkiej chwili. Na tor natychmiast wyjechała karetka. Krzysztof był nieprzytomny przez dłuższą chwile. Usztywniono mu udo i odwieziono do szpitala w Eksjo, gdzie po zrobieniu zdjęcia rentgenowskiego zdecydowano się przewieźć go do szpitala uniwersyteckiego w Jonkoping gdzie są lepsze warunki. Na razie określa się kontuzje Krzysztofa jako poważną i zawodnik pozostaje nadal w szpitalu.

    - „Krzysztof otrzymał bardzo potężne uderzenie w udo. Chyba nawet jeden z motocykli z całym impetem uderzył w to udo. Mam nadzieje ze wszystko się szczęśliwie rozstrzygnie” - powiedział Bo Wirebrandt (Vetlanda).

    Kapitan drużyny, Rune Holta, chciał natychmiast przerwać mecz, jednak po naradzie z drużyną gości zdecydowano się odjechać mecz do końca.

    - „Wygraliśmy i co z tego?W ogóle się nie cieszę z tego zwyciestwa. Wolałbym przegrać ten mecz i żeby Krzysiek był zdrowy. Krzysiek jest zawsze koleżeński i pomocny wszystkim w drużynie, dlaczego to właśnie takim ludziom muszą się przytrafiać nieszczęścia? - powiedział po meczu mocno przybity Rune Holta

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Krzysiu jesteśmy z Tobą

    To juz naprawde przesada z tymi wypodkami w tym sezonie.Mówi się ,że w Polsce jeżdźą bez opamiętania ,że duża presja na zawodników , że tory preparowane,a tu co najcięższe kontuzje trafiają się ,a to w Angli ,a to w Szwecji.Nie wiem co tu pisać bo naprawde jestem mocno zdenerwowany.
    Może rzeczywiście trzeba ograniczyć ilość startów do jednej góra dwóch lig?Bo mam wrażenie ,że te upadki ,brak koncentracji i trzeźwej oceny sytuacji to wynik przemęczenia bo cięzko mówić u braku doświadczenia czy brawury u takich zawodnikow jak Sullivan ,Loram,Jonsson czy teraz Cegielski.Pora coś z tym zrobić bo to już przechodzi ludzkie pojęcie,to oczywiście zadanie dla działaczy światowego speedway'a .Co czytam jakieś wiadomośći żużlowe to ciągle przewijają się jakieś wypadki kontuzjie.

    Krzychu trzymam kciuki oby nie był to nic poważnego

    Ps. do kenzo dlaczego Krzysiek? a co to za różnica ?wartościujesz jakoś zdrowie i życie poszczególnych zawodników.Co to za różnica czy to Cegielski czy Dobrucki czy Sullivan czy ....? Czy może dla ciebie jest to tylko tragedia ,że to zawodnik Wts-u? zastanów się co piszesz.

    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    24-11-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof ma zlamane dwa kregi piersiowe: 12 i 13 oraz prawdopodobnie zlamana noge :(


  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może byś tak podał źródło?!?

    Bo ja siedzę w Szwecji i przeglądam wszystkie możliwe serwisy internetowe, ale jedyne co znalazłem to że Cegła miał operowany kręgosłup w nocy. Ale jak operacja przebiegła- nie wiadomo.

    Jest o tym tutaj.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    To sztraszne co sie stalo :(:(
    jestem zalamany bardzo lubie Krzysia ma nadzieje ze wszystko bedzie ok :):)

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    carlos---->sorry ale nigdzie w tym linku nie moglem wyczytac info o zlamanych kregach piersiowych lub zlamanej nodze.

    "Under natten till onsdagen opererades han för ryggskada p? länssjukhuset i Jönköping."

    W nocy zostal poddany operacji (ryggskada/kregoslup,plecy)w szpitalu w Jonköping.... i o tyle jestem madrzejszy po przeczytaniu artykulu w DN.

    Poza tym Bosse Wirebrand mowi ze nie ma zadnych dodatkowych informacji o tym jak przebiegla operacja.


    ohhh....sorry , cos mi sie pokrecilo chyba w glowie, zdawalo mi sie ze to carlos podal ten link do DN.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Więcej informacji

    Operacja trwała prawie trzy godziny.
    Cegła leży w respiratorze!!!

    link

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba nie mozna leżeć w respiratorze
    co najwyżej mozna być podłączonym do niego

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co się dzieje??? czarny sezon czy co????CHŁOPAKI WRACAJCIE DO ZDROWIA!!!!!Pozdrowienia z Katowic

  39. Powrót do góry    #39
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    chyba nie mozna leżeć w respiratorze
    co najwyżej mozna być podłączonym do niego
    Wyluzuj stary. Czy to wazne czy lezy w nim czy jest do niego podlaczony ? Kazdy wie o co chodzi. Cieszmy sie, ze mamy forumowiczow w Szwecji i dzieki nim najpewniejsze informacje.

    Krzysiek wracaj do zdrowia !!!
    Pozdrawiam
    Marcin

  40. Powrót do góry    #40
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czarna seria w polskim żużlu.

    Najpierw śmierć szkółkowicza, parę dni temu ciężki wypadek Cieślewicza, a teraz równie dramatyczna sytuacja z Krzysztofem Cegielskim :(:(.

    Cegła wracaj do zdrowia!!

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wierzę Carlosowi

    Zawsze podawał tylko pewne i sprawdzone informacje!
    Ale to wciąż za mało informacji!
    Czemu nikt nie podaje oficjalnej diagnozy i rokowań?
    Przecież minęło już kilkanaście godzin!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pozwolę sobie zacytować komentarz z interii Pana Marka Świtalskiego z Poczta-Polska Speedway Team:

    Niestety złe wieści ze Szwecji potwierdziły się. Krzysztof doznał poważnej kontuzji. Ma uszkodzone (12 i 13) kręgi piersiowe kręgosłupa oraz przebite płuco. Przez całą noc był operowany. Po operacji został na chwilę przebudzony i powiedział swojemy mechanikowi - Anecie-, że czuje lekkie mrowienie w nogach. To dobrze rokuje, jednak lekarze są bardzo wstrzemięźliwi w wypowiedziach na temat Jego stanu zdrowia. Wieczorem zostanie prawdopodobnie zwołane konsylium lekarskie i być może wtedy będziemy mieli nowe informacje. Póki co, życzmy Krzysiowi szybkiego powrotu do zdrowia. Marek Świtalski Poczta-Polska Speedway Team

    Ja także życzę Krzysiowi szybkiego powrotu do zdrowia.

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sławek Pokładecki na PŻLD pisze:

    Witam bardzo serdecznie i jeszcze bardziej smutno!

    Własnie dostałem maila od mojego serdecznego kolegi - webmastera Vargarny
    Norrkoping, Stefana Ornerdala o stanie zdrowia Cegły. Oto co pisze:

    I have very bad news.
    Cegla crashed heavily into the fence at Vetlanda yesterday.
    He could not feel his legs!
    He was rushed to hospital and later at night to a bigger and better hospital
    in Jönköping.
    According to Swedish radio reports he can get paralyzed.
    I hope they are wrong!

    czyli:
    ........ nie czuje na nogi. Zostal przeniesiony do wiekszego szpitala w nocu w Jonkoping. Za szewdzkim radiem najprawdopodobniej zostal sparalizowany.....



  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bayerek

    ja na razie nie mam co luzować, a widac Tobie to wszystko jedno i mania pouczania weszła Ci już w krew,
    jak Tobie jest wszystko jedną to pogratulowac, CIekawe jak będzie Ci to kiedyś potrzebne (oby nie) czy też będzie Ci to walić czy cię do niego podłączą czy Cię w nim położą

  45. Powrót do góry    #45
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najprawdopodobniej zostal sparalizowany.....
    Nie "został" tylko "może być" sparaliżowany.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •