Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 124 z 124

Wątek: Nowe strony zawodnikow

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2006
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    stronki toruńczyków


  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Strony

    Wszystkich fanów Wybrzeża Gdańsk zapraszam na strony który teraz napisze : www.jablonskiracing,www.wybrzeze.gda.pl,www.lotosg dansk.pl Serdecznie zapraszam.Znajdziecie tutaj wiele informacji na temat żużlu w gdańsk i za granicami miasta.Dowiecie się ile kosztują bilety.Przeczytacie aktualności.I ściągniecie tapety. Zapraszam bardzo serdecznie!!

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    26-12-2005
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  5. Powrót do góry    #95
    Początkujący
    Dołączył
    05-05-2006
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy mógłby ktoś podać adres strony Grzesia Walaska

  6. Powrót do góry    #96
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2005
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.grzegorzwalasek.pl

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    http://www.miturski.ckmfoto.com/

    Strona Borysa Miturskiego

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nieoficjalna strona Unii Leszno

    www.unialeszno.goin.pl

    Nieoficjalna strona Unii Leszno, start strony po zakonczeniu tego sezonu. W celu wspolpracy prosimy o kontakt, szczegoly na ten temat na stronie.
    Pozdrawiam :)

  9. Powrót do góry    #99
    Użytkownik Awatar ziemo86
    Dołączył
    19-09-2006
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Redakcja żużlowa magazynu "@-sport" postanowiła odłączyć się od stacji macierzystej i założyć właśną stronę żużlową. Relacje z lig, GP, DPŚ i innych turniejów, sylwetki gwiazd speedway'a podane w nowy, niespotykany dotąd sposób.

    -> http://zuzel.notki.pl

    Stawiamy na publicystykę i nie mamy zamiaru konkurować z największymi stronami żużlowymi.

    Chętnie również nawiążemy współpracę z ludźmi lubiącymi pisać o speedway'u oraz wymienimy się linkami/bannerami/buttonami z każdą żużlową stroną. Nie jesteśmy serwisem komercyjnym.

    Mam nadzieję, że nie naruszyłem regulaminu. Linka daję w tym dziale ze względu na to, że jednak nasza strona zajmuje się również zawodnikami indywidualnie, a nie tylko speedway'em w ogólnym tego słowa znaczeniu...

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    01-11-2005
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie prace na stronie na chwile obecną zostaly ukonczone, zapraszam na nieoficjalny serwis dotyczący Unii Leszno:

    www.unialeszno.goin.pl

    Edit:

    Ogłaszamy nabór do redakcji serwisu na stanowisko newsman.

  11. Powrót do góry    #101
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2005
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strona Mateusza Jurgi od jakiegoś czasu ma nowy wygląd. Serdecznie zapraszam http://Jurga.CzarnySport.pl ;)

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2005
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    http://www.ckmazs.com
    Strona m.in o Włókniarzu Częstochowa działa już prawie rok ;)

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Może mi pomożecie :) Poszukuję firmy mającej doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych zawodnikom. Jeśli macie jakieś kontakty, byłbym wdzięczny.

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    http://www.ckmazs.com
    Strona m.in o Włókniarzu Częstochowa działa już prawie rok ;)
    Z tego co wiem to jest temat o stronach zawodnikow...Ale spoko
    to tez dam
    www.ckmfoto.com - strona o Wlokniarzu,bogata galeria zdjec
    www.akz.ckmfoto.go.pl oficjalna strona czestochowskich amatorow


    Witam. Może mi pomożecie :) Poszukuję firmy mającej doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych zawodnikom.
    Odezwij sie do mnie

  15. Powrót do góry    #105
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis wystartowala strona juniora Unii Tarnów - Mateusza Trytko

    http://www.trytko.czarnysport.pl

  16. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    www.akz.ckmfoto.go.pl oficjalna strona czestochowskich amatorow
    Nie dziala cos mi.

    Lee Richardson
    http://www.LeeRichardsonRacing.com
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #107
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    www.akz.ckmfoto.go.pl oficjalna strona czestochowskich amatorow
    Nie dziala cos mi.
    Dziala... Bez problemow...moze ktos ci bana dał na strone :D hehe zartuje...sprawdzilem wlasnie i jest wporzadku...smiga....
    www.akz.ckmfoto.pl
    Zobacz jeszcze to...też śmiga :)

  18. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nie za bardzo wiem gdzie to umiescic, bo tematu odpowiedniego nie ma. Co prawda to temat jest o stronach zawodników ale mam nadzieje ze nie przeszkada to tez ze zareklamuje nową stronke.
    Oficjalne strony internetowe polskich klubów to już codzienność. Inaczej natomiast sprawa wygląda z drużynami mini żużla. Do tej pory swoim serwisem mogli poszczycić się jedynie zawodnicy Rybek Rybnik. Dziś do nich dołączyła mini żużlowa drużyna z Częstochowy – UŚKS Speedway Częstochowa. Pod adresem www.minizuzel.ckmfoto.pl znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji na temat mini żużla w Częstochowie, historię rywalizacji o Złote Trofeum oraz bogatą galerię zdjęć. Zapraszamy do odwiedzin.



    Jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzenie serwisu
    www.minizuzel.ckmfoto.pl

  19. Powrót do góry    #109
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    od wczorajszego późnego wieczoru jest nowy wygląd oficjalnego serwisu informacyjnego ronniego jamrożego - www.ronnieracing.com
    zapraszam do odwiedzin...

  20. Powrót do góry    #110
    Użytkownik Awatar Wieszak
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    .

    www.speedayknowacki.friko.pl

  21. Powrót do góry    #111
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    464
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    dla zainteresowanych podaję informację, iż od dzisiaj oficjalny serwis informacyjny ronniego jamrożego - www.ronnieracing.com jest lekko odświeżony w stosunku do tego co było do tej pory.

  22. Powrót do góry    #112
    Użytkownik
    Dołączył
    13-10-2006
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a teraz coś, co zdecydowanie różni się od wszystkich standardowych stron zawodników:
    www.zbrracing.com

    jak dla mnie bomba! nigdy wcześniej nikt nie wpadł na taki pomysł (chyba), choć i

    www.adamskornicki.com

    też przyciąga uwagę. podobnie, jak i:

    www.pavlicracing.com

    reszta stron może się przy nich schować ;p

  23. Powrót do góry    #113
    Początkujący
    Dołączył
    24-08-2009
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to popatz na stronę WALASA ,PEPE ,ZENGIEGO ,nie wpadaj w samouwielbienie

  24. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a teraz coś, co zdecydowanie różni się od wszystkich standardowych stron zawodników:
    www.zbrracing.com
    A kogo to strona?
    Bo wszedłem i jakoś nie mogę się doszukać :)
    Gdyż nawet menu widoczne nie jest :)
    Przerost słabej formy nad słabszą treścią

    Podobnie z Zengotą i Walaskiem trochę jest ;) ładne ale zupełnie nieużyteczne :)

  25. Powrót do góry    #115
    slavo

  26. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    a teraz coś, co zdecydowanie różni się od wszystkich standardowych stron zawodników:
    www.zbrracing.com
    A kogo to strona?
    Bo wszedłem i jakoś nie mogę się doszukać :)
    Gdyż nawet menu widoczne nie jest :)
    Przerost słabej formy nad słabszą treścią

    Podobnie z Zengotą i Walaskiem trochę jest ;) ładne ale zupełnie nieużyteczne :)
    Jak to "podobnie":|? Przeciez strony Zengoty i Walaska to w zestawieniu z tym czyms istny kosmos. Zrobione niezwykle efektownie, ale jednoczesnie czytelnie i bardzo przyjemnie dla internauty. Szczegolnie Zengoty strona przypada mi do gustu. Calosc zrobiona z glowa i o to chodzi.

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Zengoty i Walaska są nieużyteczne :)
    Wybacz, ale jak wchodzę w AKTUALNOŚCI, to potem muszę kręcić by np trafić w SPONSORÓW, a na dodatek dostaję zupełnie nowe menu kiedy czytam jakiegoś newsa :) Także dziwne jakieś elementy strony, które niby są klikalne (pokazuje się łapka), a jednak nie są, trochę to nieczytelne :)
    Więc wybacz, grafika super i obie strony są pod tym względem najlepsze w kategorii, jednak usability (podobnie jak na stronie wyżej) poniżej jakiegokolwiek poziomu :)

  28. Powrót do góry    #118
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ładne, ba nawet bardzo... ale jako¶ nie przemawiaj± do mnie strony w cało¶ci flashowe. Z praktycznego punktu widzenia, takie strony nie wy¶wietlaj± się wszędzie dobrze, s± strasznie ciężkie i mało intuicyjne. Lepiej zrobić stronę w xhtml (lub html 5) + css z jakimi¶ elementami JavaScript (oczywi¶cie grafika w Photoshopie). Ja przeważnie tak± technik± strony robię - swoj± też tak wykonałem ;)
    Je¶li flash to w nie dużych ilo¶ciach - jako baner czy ewentualnie jaki¶ przycisk.

    Dla mnie najładniejsze strony maj±:
    1. Grzegorz Walasek
    2. Adam Skórnicki
    3. Karol Z±bik
    4. Jarosław Hampel
    5. Grzegorz Zengota

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Marku mozesz pokazac jakas strone swojego autorstwa? Chociazby najlepsza.

  30. Powrót do góry    #120
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Branża turystyczna: Hotel Wolne Miasto, Hotel Gdańsk, Lataj±cy Holender, Hotel Królewski
    Branża kolejowa: Moje stowarzyszenie, Praca mojej matuli
    Pozostałe: Centrum mojego egoizmu, Tutaj sprawuję opiekę tylko nad tre¶ci±. Strona wg. mnie jest przestarzała i jako dział promocji i marketingu mamy za zadanie wykonanie - lub zlecenie wykonania - nowej, bardziej przejżystej i zaawansowanej graficznie strony. Przede wszystkim zgodnej z nowym systemem identyfikacji wizualnej.
    Oczywi¶cie większo¶ć stron wykonałem sam. Nie mniej czę¶ciowo s± one nafaszerowane skryptem choćby php. Za to odpowiedzialni s± już moi koledzy programi¶ci. Ja głównie zajmuję się t± wizualn± czę¶ci± strony i podci±gnieciem tego do xhtml (html5) + css z dodatkami flash'a czy JavaScriptu którym jako nie-programista my¶lę posługuję się do¶ć dobrze. Dotyczy to stron z branży hotelarsko-restauracyjnej a także kolejowej. Były wykonane w różnych okresach. Teraz, gdy mam stał± pracę zajmuję się jedynie wbpg.org.pl, trainz.org.pl a także swoj± prywatn± która ma już sporo zrobionego i niedługo będę mógł w cało¶ci j± zawiesić na serwerze.

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Mar0, pierwsza z brzegu, czyli Hotel... Kolor linkow taki, jak txtu, przez co sa niewidoczne (odkrywa sie je przez przypadek), dol z adresem zjezdza poza diva (kwestia podmiany fontow w macu) itp. Sam widzisz, ze latwo jest skrytykowac.

    Zwroc uwage, ze strony zawodnikow maja byc przede wszystkim efektowne. Wynikow i newsow szuka sie na SF czy PZ.Dlatego Pavlica jest jak najbardziej OK. Zabik chcial dobrze, ale zabraklo wykonczenia (strona wyglada, jakby byla w trakcie tworzenia).

  32. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Zwroc uwage, ze strony zawodnikow maja byc przede wszystkim efektowne. Wynikow i newsow szuka sie na SF czy PZ.Dlatego Pavlica jest jak najbardziej OK. Zabik chcial dobrze, ale zabraklo wykonczenia (strona wyglada, jakby byla w trakcie tworzenia).
    A ja się pozwolę nie zgodzić :)
    Po pierwsze - wielu piszących na stornach zawodników (a więc i mających z zawodnikami bezpośredni kontakt) pisze także na SF czy PŻ wykorzystując tym samym swoją pozycję. I wkurzające jest, że taki łebek jeden pisze o swoim zawodniku X na SF że jest to informacja własna, a na stronie zawodnika X że ma ją z SF :) żal.
    Po drugie - wg. mnie strona zawodnika jest po to, by nawiązać kontakt z fanami, by mógł się pokazać sponsor czy sprzedać jakiś gadżet. A nie tylko by przeczytać takie suche newsy. Więc mnie śmieszą trochę takie strony, gdzie mamy na dzień dobry kolumnę newsów - i to tylko takie z wynikami -, dział sponsorzy, ekipa i linki, a zawodnik nie ma nad tym wielkiej kontroli :) Dlatego też od dłuższego czasu jestem zdania, iż powinna na takiej stornie pojawić się jakaś interakcja zawodnika z kibicem. Np jakiś czat chociaż raz w miesiącu, unikatowe materiały z teamu, podróży czy z parkingu, czy inne zabawy z teamem :) Coś z jajem, dla kibica czy sponsora.
    Bo co nam da sama efektowność? Pooglądasz i nie wrócisz :) Musi ona iść w parze z ciekawym contentem :)

  33. Powrót do góry    #123
    Użytkownik
    Dołączył
    03-12-2008
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli Hotel...
    Który hotel? :)
    Kolor linkow taki, jak txtu, przez co sa niewidoczne (odkrywa sie je przez przypadek), dol z adresem zjezdza poza diva (kwestia podmiany fontow w macu) itp.
    Używasz Mac'a? Bo je¶li tak to wiele wyja¶nia. Poza tym gdzie kolory linków s± jak tekstu? bo ja nic takiego nie zauważam :)
    Sam widzisz, ze latwo jest skrytykowac.
    Lego, przecież ja nie krytykuję i nie krytykowałem. Wyraziłem jedynie moj± prywatn± opinię o stronach internetowych. Co nie oznacza że nie podobaj± mi się flashowe opracowania. Spójrz np. na stronę piwa Lech - www.lech.pl. Co¶ pięknego. Jak dla mnie przykład i wzór jak maj± wygl±dać pomysłowe, oryginalne i flashowe strony. Natomiast dla porównania polecam obejrzeć jeszcze stronkę: www.fedex.com oraz www.hp.com - strony dwóch ¶wiatowych potentatów rodem z USA. S± niezwykle proste, eleganckie i lekkie.

    Pozdrawiam :)

  34. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Kolor linkow taki, jak txtu, przez co sa niewidoczne (odkrywa sie je przez przypadek), dol z adresem zjezdza poza diva (kwestia podmiany fontow w macu) itp.
    Używasz Mac'a? Bo je¶li tak to wiele wyja¶nia. Poza tym gdzie kolory linków s± jak tekstu? bo ja nic takiego nie zauważam :)
    Nie używam maca a mam też takie same linki jak tekst.
    Ale jeśli masz podejście, że właściciele maców są gorsi, to dobry webmaster z Ciebie nie wyrośnie :)

    Aha. Jak już czerpać wzorce, to od najlepszych http://www.thefwa.com. Więc jak widzisz, strona Lecha to pikuś :)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •