Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: CO NOWEGO SŁYCHAC W KOLEJARZU ???

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    1

    CO NOWEGO SŁYCHAC W KOLEJARZU ???

    A wiec Po wygranej z Wks Warszawa sytuacja zmieniła się zdziepko na lepsze poprawił sie humorek kochanem prezesowi ale jak myśle to chyba nie na długo bo kolejne mecze to bedzie kompletna porażka co jedynie ze składu kolejarza wychyla sie Swiderski (ma chłopak klase)(ale marnuje sie w tym klubie)(szkoda) ale czymam kciuki za Kolejarza bo tocałe moje życie


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    jedynie ze składu kolejarza wychyla sie Swiderski (ma chłopak klase)(ale marnuje sie w tym klubie)(szkoda)
    Nie boj sie, Piotrek na pewno sie nie marnuje.
    Jesli juz to marnowalby sie gdyby zostal w WTS'ie...

    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Nie boj sie, Piotrek na pewno sie nie marnuje.
    Jesli juz to marnowalby sie gdyby zostal w WTS'ie...
    Czemu tak sądzisz?? Ja bardzo ubolewałem, że Świderski odszedł do was, bo wraz z Hampelem byłaby to świetna para na MMPPK.

  4. Powrót do góry    #4


    Czemu tak sądzisz?? Ja bardzo ubolewałem, że Świderski odszedł do was, bo wraz z Hampelem byłaby to świetna para na MMPPK. [/quote]

    Ja nie odpowiadam oczywiscie za Jumbika tylko wyarazam swoje zdanie.powiedz mi czy Świderski mial by miejsce w podstawowym skaldzie a jak tak to za kogo???
    I z Hampelem jezdzil by jedynie w zawodach juniorow a tka chpak sie rozjezdzi bedziecie miec porzadnego zawodnika

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Czemu tak sądzisz?? Ja bardzo ubolewałem, że Świderski odszedł do was, bo wraz z Hampelem byłaby to świetna para na MMPPK.
    No i Zybi juz Ci wytlumaczyl...

    ile masz rozgrywek MMPPK w roku ?
    - eliminacje
    - ew. final

    a w lidze grzanie lawy i wyczekiwanie na kontuzje
    Hampelka...

    Pozdrawiam...

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,487
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...l-spore-straty

    Poząr w Rawiczu na składowisku odpadów własciciela Kolejarza

    Swego czasu było głosno o takim procederze

    https://zielona.interia.pl/polityka-...ol,nId,5974478

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,460
    Po mordzie widać, że Knop to kombinator. Podobne facjaty typów spod ciemnej gwiazdy mają Nawrocki i Grzyb.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    27-07-2022
    Postów
    6
    Znasz człowieka ze takie wnioski stawiasz? I to jeszcze jak to określiłeś "po mordzie".

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2021
    Postów
    22
    Dziwna sprawa z tym ruskim szpiegiem. Ciekawe o kogo może chodzić

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...em,nId,6554038

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •