Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: JEST NOWY DYREKTOR POLONII BYDGOSZZ !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2003
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    JEST NOWY DYREKTOR POLONII BYDGOSZZ !!!

    Dziś przed południem ogłoszono wybór nowego dyrektora BKS Polonii Bydgoszcz. Został nim Sławomir Gliński. Wcześniej razem z Piotrem Olszewskim wyłoniony z grona 7 kandydatów, dziś zastąpił Andrzeja Walkowiaka. Nowy dyrektor Polonii to bydgoski ekonomista, którego kandydaturę najprawdopodobniej zgłosił Antoni Tokarczuk, prezes bydgoskiego klubu.
    Konkurs już był i zarząd ma doskonałe rozeznanie w potencjalnych kandydatach. Przedstawię swoją propozycję i mam nadzieję, że zarząd ją poprze - stwierdził wczoraj Tokarczuk. Rzeczywiście decyzję już podjęto, jednak o nowym dyrektorze Polonii na razie wiemy niewiele. Szczegóły już wkrótce.


    www.sportowefakty.pl



    SŁawomir Gliński,40 letni bydgoszczanin został nowym dyrektorem Polonii Bydgoszcz:jak na razie na 3 miesiące na okres próbny. Jest on ekonomistą i ma doświadczenie w kierowaniu kilkuset osobową grupą ludzi.Te informacje podała "Gazeta Wyborcza" bydgoskie wydanie. Co sądzicie o tej decyzji..bo ja na razie nie mam zdania,czas pokaże.

    Sławomir Gliński był kandydatem podczas poprzednich wyborów gdy przegrał rywalizację z Andrzejem Walkowiakiem[b]


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-12-2002
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam nadzieje ze w BYdzi wreszcie cos ruszy i ze nowy dyrektor poprowadzi ta druzyne do 1 czworki :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście niezbyt wierzę w to, żeby tak odrazu coś "ruszyło". Od dawna jestem zdania, że jest tu potrzebna restruturyzacja całego klubu. Te kilka milionów długu nie wzięło się przecież z żużla a więc czemu mają za to płacić żużlowcy. Sekcje żużlową powinno się przeistoczyć w SSA. Wtedy się dopiero ruszy.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •