Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Sullivan ponownie kontuzjowany

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sullivan ponownie kontuzjowany

    wyczttalem dzisiaj ze odnowila mu sie kontuzja barku i pod duzym znakiem zapynania stoi jego wystep w grand prix i w wyjazdowym meczu w Gdansku


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Ryan ma pecha w tym sezonie :( A ja już myślałem że będzie Mistrzem Świata. Oby Crump w Avesta wygrał bo jeśli Tony znów zgarnie 25 pkt. to będzie już daleko i dogonić go będzie strasznie ciężko.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a gdzie wyczytałeś takie info???
    Bo ja mam nadzieję, że to zwykła bujda... kto zatem dokopie rudemu lisowi ze Szwecji??? Liczyłem na Sullivana, ale z takim poczatkiem sezonu to chyba mało prawdopodobne:(

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2003
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    www.speedway.info.pl tam jest napisane wiecej

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    1,989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tam jest na razie napisane, ze nic nie wiadomo. Mam nadzieje, ze to info sie nie sprawdzi, bo to bedzie katastrofa kolejna. Kto bedzie walczyl z Rickardssonem??Zanim Ryan stanie na nogi, tamten zdazy juz tak odszkoczyc, ze nikt go nie dogoni..

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar FIS
    Dołączył
    12-01-2003
    Postów
    522
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Jeżeli to prawda to zawodnik i Częstochowa ma ogromnego pecha.

    Pozdrawiam.

    Wszyskie przemyślenia są własne, za ewentualną zbieżność autor nie ponosi odpowiedzialności

    Tolerancja i obiektywizm

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Jesli to prawda to raczej koniec juz chyba jego walki o IMS
    ten to dopiero ma pecha :(:(

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    bedzie ok

    jesli mozna mowic to o jakims "szczesiu", to nic powazengo sie ryanowi nie stalo, za gazeta wyborcza:-
    Może nie do wszystkich to dociera, ale Ryan cały czas jeździ ze złamanym obojczykiem - mówi torunianin Jacek Gajewski, menedżer Australijczyka. - W tej sytuacji każdy upadek niesie jakieś zagrożenie. Rozmawialiśmy zaraz po zawodach i mówił, że czuje się mocno poobijany i obolały - dodaje. Zagrożenia, że Sullivan nie wystąpi w sobotniej Grand Prix Szwecji raczej nie ma. - Ryan odpuszcza wtorkowy ligowy mecz w Szwecji. W czwartek chce potrenować w Goeteborgu, a w piątek weźmie udział w oficjalnym treningu przed Grand Prix. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to po sobotnich zawodach w Avesta, w niedzielę wystartuje w Gdańsku - kończy Gajewski..

    i dla lubiacych sprawdzac: http://www1.gazeta.pl/sport/1,36132,1499697.html
    pzdr
    Ryan rowniez




  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to na temat ewentualnej kontuzji Ryana nic jeszcze nie wiadomo .Być może jest to niegroźny uraz ,który można raz dwa zaleczyć myslę ,że już niedługo ktoś zamieści oficjalna informację na remat jego stanu zdrowia.
    Jedno należy przyznać ,że na początku tego sezonu pech nie opuszcza Bydgoszcz,Częstochowę i Rzeszów .
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Oby sie ajk najszybciej wykurawal i pokazal kto jest najlepszym zuzlowcem(oczywiscie po Tomku Gollobie :P)
    Mam nadzieje ze Ryan wyzdrowieje i trzymam za niego kcikuki

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    www.speedway.info.pl tam jest napisane wiecej
    no to ja proponuje na sportowefakty wejsc

    niektorzy lubia niesprawdzone informacje podawac
    ryan NIE JEST kontuzjowany w tym sensie ze nie pojedzie w gp
    upadl wstal i o wlasnych nogach poszedl do parkingu ale ze bark mocniej bolal niz zwykle to zrezgnowal z jazdy
    i nie robcie paniki :)
    pojedzie w gdansku chlop jest twardy :)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    bedzie ok

    jesli mozna mowic to o jakims "szczesiu", to nic powazengo sie ryanowi nie stalo, za gazeta wyborcza:-
    Może nie do wszystkich to dociera, ale Ryan cały czas jeździ ze złamanym obojczykiem - mówi torunianin Jacek Gajewski, menedżer Australijczyka. - W tej sytuacji każdy upadek niesie jakieś zagrożenie. Rozmawialiśmy zaraz po zawodach i mówił, że czuje się mocno poobijany i obolały - dodaje. Zagrożenia, że Sullivan nie wystąpi w sobotniej Grand Prix Szwecji raczej nie ma. - Ryan odpuszcza wtorkowy ligowy mecz w Szwecji. W czwartek chce potrenować w Goeteborgu, a w piątek weźmie udział w oficjalnym treningu przed Grand Prix. Jeżeli wszystko będzie w porządku, to po sobotnich zawodach w Avesta, w niedzielę wystartuje w Gdańsku - kończy Gajewski..

    i dla lubiacych sprawdzac: http://www1.gazeta.pl/sport/1,36132,1499697.html
    pzdr
    Ryan rowniez
    Czy to komentarz dotyczacy tego meczu ligowego w Anglii? Mam nadzieje, ze tak i Ryan wystartuje w GP oraz pomoze Wlokniarzom w walce z Wybrzezem i Sparta.

    {quote]no to ja proponuje na sportowefakty wejsc

    niektorzy lubia niesprawdzone informacje podawac
    ryan NIE JEST kontuzjowany w tym sensie ze nie pojedzie w gp
    upadl wstal i o wlasnych nogach poszedl do parkingu ale ze bark mocniej bolal niz zwykle to zrezgnowal z jazdy
    i nie robcie paniki
    pojedzie w gdansku chlop jest twardy [/quote]
    No, to spoko. A ja juz sie martwilem. Ufff :). Ryan do boju !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    14-05-2003
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KIEDY WYCZERPIE SIĘ CZĘSTOCHOWSKI LIMIT PECHA???

    Zwielką ulgą przyjąłem wiadomość, że RYANOWI nic poważnego sie nie stało. SULLY odpuszcza sobie dzisiaj lige Szwdzką. Mając nadzieje, że na GRAND PRIX będzie dobrze dysponowany i pojedzie na swoim poziomie do którego nas przyzwyczaił. Po kontuzji obojczyka powrót na tor zapowiedział także ANDREAS JONSSON! Wystąpi on w GRAND PRIX Szwecji. Jeżeli nic się nie wydarzy w Avescie (kontuzje), to obydwaj jeźdzcy zawitają na drugi dzień do GDAŃSKA aby bronić barw WŁÓKNIARZA w pojedynku ligowym z miejscowym WYBRZEŻEM.

    MOŻE TO KONIEC PECHA CZĘSTOCHOWSKIEJ DRUŻYNY...???

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    No to skoro Ryan jest zdrowy, zwarty i gotowy, azeby zdetronizowac Tony'ego w Avesta, to mozna w ciszy i spokoju zamknac ten watek - nieprawdaz?:D
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem do końca jak to jest z Ryanem, ale właśnie przeglądając portal Onetu wpadłem na taką informację:


    GP: Dados wystartuje w Szwecji?

    Polski żużlowiec Robert Dados jest trzecim rezerwowym w cyklu Grand Prix. Kolejne zawody odbędą się już w najbliższy weekend w Szwecji i być może wystartuje w nich Dados - pisze "Tempo".

    Polak miałby zając miejsce Ryana Sullivana, który mocno poobijał się w meczu ligi angielskiej. Przed pierwszymi zawodami brązowy medalista cyklu GP 2002 złamał w dwóch miejscach obojczyk.

    "Nie wiem, czy jest sens jechać do Szwecji. Jeśli zabiegi lekarskie nie przyniosą poprawy, chyba się wycofam" - powiedział Sullivan.

    http://sport.onet.pl/724886,wiadomosci.html



    Musze przyznać, że choć żal mi Sullivana, to jednak bardziej cieszyłbym się, gdyby wystartował Dados. W końcu to Polak, a w dodatku jeździ w Sparcie :)))

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oł fak , a co niekyorzy mowili ze to nic groznego ,mam nadzieje ze sie nie mylili,jezeli Sulli bym mial miec zlamany obojczyk w 2 miejscach tak jak ro napisali to............................

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    oj cos mi sie nie hcce wierzyc w te doniesienia
    przeanalizujmy sytuacje
    jest poniedzialek sullivan upada odjezdza ze stadionu nikt nie wiem co sie z nim dzieje
    wtorek dzwonei do klubu i dowiaduje sie ze klub nie zostal poinformowany o jakims urazie sullivana (czyli jest ok)
    sroda ktos cytuje onet ktory juz nie raz wprowadzal w blad ze ryan ma zlamany bark
    no coz "nie wiem" czy onet wie lepiej od dzialaczy wlokniarza co sie dzieje z zawodnikiem CKM-u, to bylalby jakas paranoja
    ale jesli tak jest no to mamy niezly bajzel i tak byc chyba nie powinno
    no chyba ze takowa informacja dotarla do klubu dzis to wtedy ok

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może ktoś z Wrocławia się orientuje czy Dados się szykuje do wyjazdu??

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Moim zdaniem czestochowska "Wyborcza" ma chyba wiarygodniejsze informacje od Onetu. A na jej lamach wypowiada sie menadzer Ryana, Jacek Gajewski, ktory mowi ze nic powaznego sie nie stalo. Tak wiec chyba nie mamy sie czym martwic.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2002
    Postów
    501
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Oby to nie byla prawda.

    Mam nadzieje ze te najbardziej pesymistyczne informacje nie sa prawdziwe. jesli tak... to szkoda gadac. Najbardziej szkoda Ryana bo to przesympatyczny czlowiek zaslugujacy na zwyciestwo w GP. Ryan - jestesmy z toba! 3maj sie!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,nie wiem czemu mają służyc takie informacje.Jedni mówią,że Ryan jest kontuzjowany i nie wystąpi w GP ani w lidze a inni wrecz odwrotnie.Nie wiem czemu to ma służyć,może grze psychologicznej.Czestochowa z Ryanem czy bez i tak jest faworytem meczu z Wybrzeżem to moim zdaniem Ryan spokojnie powinen odpuścić mecz z Gdańskiem aby bardziej skupic sie na turniejah GP i wazniejszych meczach.
    Pozdrawiam i zapraszam kibiców z Czestochowy do Gdańska.
    GKS-SPARTA-ZIELONKA FOREVER

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    a nie mowilem?????:)
    no to topic jak dla mnie do zamkniecia bo jest nie rzeczowy :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •