Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 92

Wątek: WALASEK UKARANY

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    muuuu

    w bydzi??? no bez przesady mial z obitymi czterema literkami jezdzic? i bez znieczulenia?badzmy ludzmi

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a skad wiece ze w bydzi sie specjalnie nie wyglebal?

    tak samo jak mowicie ze walaska gleba 13 byla specjalna!!

    Wz sie troche opamietajcie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    do nemeczek

    W jednym zdaniu piszesz, że w sporcie wszystko jest możliwe, a zdanie poniżej, że włókniarz z pewnością przegra(cytuję z pamięci) Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz...
    Do muuu. Stary życzyłbym wszystkim takich zdobyczy punktowych jakie ma ułamek. W Bydzi zaliczył niezłą glebę(przecież widziałeś na filmiku), a w niedzielę miał defekt i rzeczywiście zawalił jeden bieg. To wszystko. Ale aby go tak piętnować... Ech szkoda gadać...

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    468
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czyżby jednak kara?

    www.gazeta.pl
    Legendarny żużlowiec i honorowy prezes CKM Włókniarz Marian Kaznowski komentuje przegrany mecz z Atlasem Wrocław:

    Atlas był przeciwnikiem równorzędnym, jeśli chodzi o umiejętności, ale w tym meczu o wyniku decydowały różne okoliczności. Jako były sędzia mogę powiedzieć, że arbiter przysłużył się do bałaganu. Na przykład przebywanie przedstawiciela Atlasu na torze było niedopuszczalne. Powinien zareagować na taką sytuację. Marek Cieślak reklamacje dotyczące przygotowania pól startowych powinien załatwiać z sędzią, ale nie z podprowadzającym. Wiem, że w ferworze walki coś takiego może się zdarzyć, ale to nie jest usprawiedliwienie. Włókniarz przegrał mecz, który mógł spokojnie wygrać. Całkowicie nieudany występ zaliczył Walasek. Jak mówił prezes, muszą zostać wyciągnięte wnioski, z karą finansową włącznie. Walasek w kulminacyjnym momencie meczu zawalił ważny bieg.
    A więc musi coś być z tym karnym wymiarem zmiany umowy między Walaskiem a CKM-em...

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    ale gleba Ulamka mogla byc specjalna
    mogl sprzedac mecz

    i ulamek w meczu z WTSem mial 2 wpadki. dwa razy na 5-1!
    zostawcie Grzesia!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też mi tak się wydaje!Jak byśmy przegrali to by się na siłę szukało winnego!

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Polowanie na czarownice!?

    Walas to dla mnie typowy drugi rzut. Uważacie się za znawców speedwaya, a nie pamiętacie, że wdrużynie WTS jeżdżą Hancock, Nicholls,Cegła,Hampel i Drabol. Czy Walas miałby szanse nawiązać walkę z nimi... NIE! Zabrakło AJ to podstawowy powód. Druga sprawa to tor. Oni zawsze na WTS szykują tor... pod WTS. Sędzia też zrobił swoje... To polowanie na zawodnika, który pauzował cały zeszły sezon, który dzięki swojemu hartowi ducha wystartował w tym sezonie od początku(z różnym skutkiem) Jego park maszyn w niczym nie dorównuje wyżej wymienionym. Wygrana w Toruniu przesłoniła Wam jasność widzenia panowie. O ile ataki na Walaska uważam za bzdurę to nie wiem jak nazwać ataki na Ułamka. W czwartym jego starcie zdefektował mu sprzęt(to było słychać w każdym miejscu stadionu) W ostatnim biegu jechał na rezerwoym sprzęcie z mizernym skutkiem. Zdobył tyle punktów na takim przeciwniku... Ech co to za kibice...
    NIE ZAWSZE SIĘ WYGRYWA! TO UROK SPORTU. Zostało wiele spotkań, a tego typu nagonka na zawodników jest bez sensu. pozdro

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walas to dla mnie typowy drugi rzut. Uważacie się za znawców speedwaya, a nie pamiętacie, że wdrużynie WTS jeżdżą Hancock, Nicholls,Cegła,Hampel i Drabol. Czy Walas miałby szanse nawiązać walkę z nimi... NIE! Zabrakło AJ to podstawowy powód. Druga sprawa to tor. Oni zawsze na WTS szykują tor... pod WTS. Sędzia też zrobił swoje... To polowanie na zawodnika, który pauzował cały zeszły sezon, który dzięki swojemu hartowi ducha wystartował w tym sezonie od początku(z różnym skutkiem) Jego park maszyn w niczym nie dorównuje wyżej wymienionym. Wygrana w Toruniu przesłoniła Wam jasność widzenia panowie. O ile ataki na Walaska uważam za bzdurę to nie wiem jak nazwać ataki na Ułamka. W czwartym jego starcie zdefektował mu sprzęt(to było słychać w każdym miejscu stadionu) W ostatnim biegu jechał na rezerwoym sprzęcie z mizernym skutkiem. Zdobył tyle punktów na takim przeciwniku... Ech co to za kibice...
    NIE ZAWSZE SIĘ WYGRYWA! TO UROK SPORTU. Zostało wiele spotkań, a tego typu nagonka na zawodników jest bez sensu. pozdro
    Biedny Ułamek!:)
    Zdefektował mu motor...tak wszyscy widzieli.
    Wszyscy widzieli, że w momencie defektu już było 1:5.
    No i biedak musiał jechać na rezerwowym sprzęcie.
    Jakis słaby był ten sprzęt.
    Może zrobimy ściepkę i kupimy zawodowcowi Sebie drugi porządny motor, żeby do takich sytuacji nie dochodziło na przyszłość!:D
    A Walasek?
    No z kim chłopak miał wygrywać?
    Przecież cyt."w drużynie WTS jeżdżą Hancock, Nicholls,Cegła,Hampel i Drabol."
    No nie wiem z kim miał wygrywać.
    Wszyscy poza zasięgiem - zwłaszca Drabik!:)
    A podły Cieślak nie chciał wypuszczać Płuski ani Jędrzejaka na Walaska!
    To i tak dziwne, że zdobył te 5 punktów...właściwie powinien dostać nagrodę, a nie karę.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    blacktop

    Oni zawsze na WTS szykują tor... pod WTS
    nie wiem czy wiesz ale tor byl przygotowany baardzo twardy stalem na nim przed zawodami i byl pod nas przygotowany

    co do ulamka ktos tu sobie drwil ze nie mial na czym jechac
    wez sie czlowieku puknij w ten pusty leb moze troche intleligencji sie odezwie
    na gp rozsypal sie jeden motor w niedziele drugi
    2 najlepsze motorki poslzy na zlom ty meyslisz ze on jest jak rickardsson ze ma ze soba 3 takies ame motory??????????? zastanow sie czlowieku

    co do walaska i ulamka

    walasek od dawna nie blyszczy sory to on nam laske robi ze jedzie w tym seznie?czy to klub jemu laske zrobil? po takiej kontuzji mogl go rownie dobrze sprzedac i wziasc kogos innego (np drabika byl wolny) ale klub zrobil mu ta przysluge
    ktos pisal ze walasek nie ma takiego parku maszyn jak nicholls hancock czy hampel wiec odczepcie sie od ULAMKA bo co on wam zawinil? jest jednym z lepszych zuzlowcow w polsce i w pierwszej czesci sezony ciagnal razem z holta wynik
    walasek jest na kontrakcie zawodowym i problemy ze sprzetem sa jego
    poza tym mial 2 slownie DWA nowe silniki i co? nic pamietacie jak na stadionie obiecywal ze bedzie tylko lepiej?jak dla mnie jest tylko gorzej w jego jezdie nie widac pomyslu jdzie zeby jechac i nie zastanawia sie co z tego bedzie proponuje panie grzegorzu na lekcje jechac do niejakiego JANUSZA KOLODZIEJA bo ten gosciu wie co chce zrobic na torze co udowodonil na finale ime
    takze tu nie jest problemem sprzet panowuie tylko podejscie do niego o pewnych rzeczach nie bede pisal bo nie mam dowodow i to sa tylko plotki ale wiekszosc pewnie sie domysla o co mi chodzi
    a skoro walasek nie potrafi chocby powalczyc z hancockiem hampelem czy drabikiem to chyba to nie jestk lub dla niego
    nie iwem jak wy ale ja najbardziej cenie w zawodniku ambicje
    walasek jej troszke pokazal w niektorych momentach wygladalo ale tylko wygladalo jakby chcial wygrac no ale coz "nie udalo sie "
    ciekawe czy on ten kontrakt przyjmmie :)

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ....co do ulamka ktos tu sobie drwil ze nie mial na czym jechac
    wez sie czlowieku puknij w ten pusty leb moze troche intleligencji sie odezwie
    na gp rozsypal sie jeden motor w niedziele drugi
    2 najlepsze motorki poslzy na zlom ty meyslisz ze on jest jak rickardsson ze ma ze soba 3 takies ame motory??????????? zastanow sie czlowieku ..........
    Oman666

    Prosiłem Cię, żebyś nie obrzucał adwersarzy epitetami i ograniczył się do prezentowania własnych opinii!
    Ale Ty lejesz na to z góry!
    Nauczycielowi w szkółce też mówisz, że ma pusty łeb, gdy się z nim nie zgadzasz?
    Jak Cię tatuś kultury wypowiedzi nie nauczył to wyp... z forum i hajda do piaskownicy, tem sobie pogadasz Twoim językiem z równymi sobie.

    Zresztą, GP było tydzień temu, a za tydzień można kupić i przygotować nie jeden, ale kilka silników, ty ekspercie od siedmiu boleści!

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no to dostane bana niedlugo....:) nie boj sie andariel tego ucza w szkolach ;) i nie bierz wszystkiego co sie pisze doslownie :) oj ten kraj jest zbyt nerwowy :)
    no ale poza uwagami co do mojej osoby bys jakies merytoryczne argumenty przedstawil poza tym ze mozna silniki przygoteac?

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie bój się, bana nie dostaniesz

    przynajmniej na razie, bo wyrosłem już z tego wieku, kiedy się biega na skargę, więc ciesz się wolnością wypowiedzi, póki możesz!

    A argumenty!
    Jakie argumenty?
    Czy ja dyskutuję z Tobą, żebym miał przedstawiać jakieś argumenty!
    To Ty podaj argumenty, czemu Ułamek nie miał drugiego dobrego motoru, bo te, że w GP zajeździł jeden i mój pusty łeb mnie nie przekonują!:)

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwilą Oman666 poszedł do szkoły nauczyć się paru dobrych manier:P i Adriel musisz troszke poczekać, bo dopiero za jakiś czas zdoła Ci odpowiedzieć.:)

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    To Ty podaj argumenty, czemu Ułamek nie miał drugiego dobrego motoru, bo te, że w GP zajeździł jeden i mój pusty łeb mnie nie przekonują!:)
    motorak sie nie zrobi w tydzien
    conajmniej dwa tygodnie zaczynajac od poczatku z nowm silnikiem

    walskowi sie tez zwalily dwa silniki na BYDZI
    dwa nowe silniki

    a ulamek robi z siebie gwiazdora w druzynie
    dla ulamka wsio

    ja che zeby on robil 10 punktow w meczu a nie mniej!
    tego sie wymaga od lidera druzyny!
    a silnikow to powinien miec 10!
    w 4 ligach jezdzi!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ano juz moge odpowiedizec bo mam informatyke :) no wiec andareil to jest pytanie do ulamka nie do mnie proszem pana! tak wiec trza jego przy okazji meczu zapytac i tak jak muuu napisal kupic nowy silnik to nie jest problem trza go jeszcze dostosowac pietraszko jezdzil na dopiero co kupionym i co? nic\
    a wolnosxcia sie nie musze cieszyc bo nie zrobilem nic zlego i do kicia nie pojde :P przeciez komunimz juz za nami wiec czemu mowisz o wlonosci slowa skoro to jest przez wszystkich jako standard traktowane?

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wolność słowa

    przez wszystkich jest traktowana jako standard, tylko nie przez wszystkich jest rozumiana i niektórzy osobnicy jak ty nie potrafią z niej korzystać!
    I nie wypowiadaj się o komuniźmie, bo go nie znasz ani z własnych przeżyć, ani z książek na razie.
    To tyle o wolności słowa.
    A o Ułamku!
    Nie wiem, czy silnik da się zrobić w tydzień, czy nie!
    Ty też nie wiesz.
    Co nie zmienia faktu, że Ułamek to nie Pietraszko czy Walasek, tylko gwiazdor, lider, pieniędzy mu nie brakuje i powinien mieć przygotowanych kilka silników, zwłaszcza przed takim kluczowym meczem.
    To by świadczyło o jego profesjonaliźmie.
    Ale profesjonalizmu brakło!:(

  17. Powrót do góry    #62
    Użytkownik
    Dołączył
    30-11-2002
    Postów
    305
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Walas to dla mnie typowy drugi rzut. Uważacie się za znawców speedwaya, a nie pamiętacie, że wdrużynie WTS jeżdżą Hancock, Nicholls,Cegła,Hampel i Drabol. Czy Walas miałby szanse nawiązać walkę z nimi... NIE!
    To po co nam taki zawodnik, do 1 ligi na wypozyczenie niech idzie:), a sznasę startu mógłby otrzymać Pietrzyk lub jakiś junior.


    To Ty podaj argumenty, czemu Ułamek nie miał drugiego dobrego motoru, bo te, że w GP zajeździł jeden i mój pusty łeb mnie nie przekonują!
    mnie też te dwa argumenty jakoś nie przekonują:P

    Zgadzam się z andarielem, Ułamek jako krajowy lider na tak ważny mecz powinien miec bardzo dobrze przygotowane i dopasowane do warunków panujących na torze przynajmniej dwa motocykle.
    A tłumaczenie typu "pojechałem źle bo zawinił sprzęt i nie miałem na czym jechać" jakoś mnie nie przekonują.


    CKM&AZS

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    ani z książek
    oj nie zdajesz sobie sprawy ile ksiazek przeczytalem i nie bede sie chwalil swoja wiedza historyczno bo to nie miejsce i czas takze o komuzmie wiem sporo prosze pana!
    co do ulamka to dalej bede go bronil, popatrzcie na jego zdobycze punktowe przez caly sezon i przypomnijcie co wiekszosc z was pisala o nim po meczu w toruniu
    mam cytowac? nie bede dokladnie bo nie hcce mi sie szukac tego topica a poza tym mam modem ale sprobuje odzwierciedlic znaczenie waszych slow
    "ulamek pokazal klase" "pokazal ze jest profesjonalista" "dobrze ze on przyszedl a nie drabik, choc wolalbym miec drabika w druzynie a nie ulamka" etc. no chyba ze sie myle?
    no wiec dajcie spokuj ulamkowi a skupmy sie(tylko tak zeby nie smierdzialo :P) na walasku bo to o nim jest topic

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak Walasek jest zawodnikem drugiego rzutu to ja jestem Matka Teresa z Kalkuty !

    Myślicie, że dlaczego swego czasu pewne ważne osoby ze środowiska żużlowego lobbowały, żeby Grześ dostał stałą dziką kartę na GP ? Bo jeździł we Wrocławiu i miał poparcie wszechmocnego prezesa Rusko ? Nie, nie jeździł we Wrocławiu... Po prostu każdy, kto choć trochę zna się na żużlu widział, że ten chłopak ma naprawdę nieprzeciętny talent. I jak się okazało, z tą dziką kartą to było naprawdę mądre posunięcie. Tak samo zresztą jak ze startami w Anglii, gdzie Walasek pokazał, że znakomicie sobie radzi na tamtejszych trudnych technicznie torach... Ostatnimi czasy widać wyraźnie, że zawodnik ten bardzo się pogubił w tym całym żużlowym cyrku - nie chcę tutaj rozstrzygać czy majstrowanie przy kontrakcie jest najlepszym sposobem na wyciągnięcie go z tego dołka - ale w żaden sposób nie mogę się zgodzić z tezą, iż mamy tutaj do czynienia z ligowym przeciętniakiem...

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Fakty

    W lidze ten zawodnik jest typowym średniakiem. On jak i Pietrzyk stanowią o sile drugiej linii Włókniarza. Żaden lobbing mnie nie interesuje. Nie wiem dlaczego wszyscy na siłe starają się z niego zrobić kogoś kim nie jest... Statystyki mówią same za siebie. Jeszcze jedno. Jakie są osiągnięcia Walaska np w IMP!? Odpowiedzcie sami...
    Pozdro

  21. Powrót do góry    #66
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Blacktop

    No i właśnie tutaj leży pies pogrzebany, bo ja osobiście uważam, że tago zawodnika stać na coś wiecej, niż pełnienie roli drugiej linii w składzie Włókniarza, tak jak ma to miejsce obecnie... A że może on pełnienić rolę jednego z liderów ligowej drużyny to pokazał już w sezonie 2001, kiedy właściwie nie schodził poniżej 9 pkt na mecz (jedną wpadkę zaliczył bodajże w Gorzowie...)

  22. Powrót do góry    #67
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Walasek musi jeździć w Częstochowie ?

    Tyle kąśliwych komentarzy o Walsku i tak sie zastanawiam, czy musi on jeździć w Częstochowie ? Jeżeli jest tak słaby jak niektórzy twierdzą,to nic prostrzego aby wymienić go na Osumka lub inną rodzimą gwiazdkę. Sam zainteresowany z pewnością znajdzie sobie klub w którym będzie traktowany poważnie.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żeby liczyć na poważne traktowanie trzeba, najpierw
    samemu poważnie traktować tak klub jak i kibiców.
    Grzesia stać chyba na 6 punktów nawet w meczu z najtrudniejszym przeciwnikiem, jakby nie patrzeć jeździł kiedyś w GP.Miejmy nadzieję, że ta kara go czegoś nauczy
    i podejdzie do jazdy we WŁÓKNIARZU poważnie, tak jak niegdyś w Anglii.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Żeby liczyć na poważne traktowanie trzeba, najpierw
    samemu poważnie traktować tak klub jak i kibiców.
    a nie wydaje Ci sie ze klub traktuje niepowaznie Walska?
    trakuje i traktowal!
    przykladow nie bede podawal na forum

    wiec sie opierdolcie od Walaska!
    pakujce dupy na motorki i zajmijcie Jego miejsce w skladzie!
    prosze bardzo!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja nie na temat troszke, Walas dziś trenował u nas w ZG, wypadł mizernie, plecy pokazywali mu Swist i Okon na sprzęcie jednego z juniorów
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no coz muuuu on tym zarabia na chleb a my nie wiec nie mow tak
    poza tym on juz jakis czas ten sport walkuje a my nie
    po trzecie to tego nie zrobimy bo poki co jest najslabszym ogniwem druzyny ( nie liczymy juniora bo tego kazdy sie spodziewal)
    wiec w sumei jest to nie mozliwe ;) a co ty go tak bronisz?

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    bo najechaliscie na Walsaka
    a Ulamek tez zawalil mecz!
    ale nie
    Ulamek jest gwiazda
    wiec zostal tylok Walasek!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    oj, się rozkręciliście. Może zamiast wyrzucać Walaska z drużyny, jak niektórzy z Was chcą, czy też obciąć mu zarobki, jak chcą działacze, lepszym posunięciem byłoby wprowadzenie zdrowych zasad przy ustalaniu składu. Niech jedzie ten, który w danym momencie prezentuje lepszą formę. Walasek miał kilka okazji, nie spełnił nadziei. Może należy mu się trochę czasu na odbudowanie samego siebie, może należy przez ten czas dać szansę Pietrzykowi, którego już przed sezonem zdegradowano do roli rezerwowego. Niech w meczu jeżdżą najlepsi. I jeszcze jedno: niech nikt nie odmawia Walaskowi talentu. Bez talentu nigdy nie podbiłby ligi brytyjskiej, czy nie osiągałby dobrych przecież wyników w GP. Pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zrozum muuu nie chodzi tylko o to, że Grzesiek
    zawalił mecz z Wrocławiem, ale o całokształt.
    Sebastian też zawiódł, ale to był pierwszy raz
    dlatego staram się go bronić.

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje trzy grosze do dyskusji.
    Uważam że takie zmiany nie przynoszą nic dobrego dla drużyny i dla zawodnika. Ktoś podpisywał z nim umowę o pracę(kontrakt) i zaoferował pewne warunki finansowe na które przystały obie strony. Można było wtedy tak podpisać kontrakt żeby zawodnik zdobywający mało punktów sam karał się w dotkliwy sposób finansowo,a nie obiecywać kolosalne pieniądze żeby tylko podpisał nie zastanawiając się co będzie jeśli nie będzie dobrze punktował.
    Nie myślę żeby jakiemuś zawodnikowi z którym podpisali kontrakt za małe pieniądze,a on rozkręcił się w sezonie i zdobywał dużo punktów oferowali podniesienie kasy za punkt bo ładnie jeździ.
    Jeśli coś się podpisało a nie ma dowodów że jego słabsze wyniki są efektem niesportowego trybu życia itp. nie bardzo widzę podstawy do takich ruchów.










  31. Powrót do góry    #76
    Zbanowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    1,121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    coraz wiecej przebierańców...

    Wygląda na to,że działacze Częstochowy uważający się za profesjonalistów tematyki żużlowej okazali sie typowymi amatorami.W konkretnym przypadku nasuwa sie analogia działacza z pewnego klubu co to nie wytrzymał i swojego zawodnika nazwał "osraj nogą".Nie dość, że określeniem tym nie zdopingował zawodnika, to uzyskał wynik odwrotny od zamierzonego a w niedługim czasie w klubie nastąpił krach finansowy. Nie pozostaje tu nic innego jak zacytować słowa piosenki A.Rosiewicza: " coraz więcej przebierańców, coraz trudniej o ryginał "...

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    a nie uwazacie ze Mu trzeba pomoc?
    albo wywalic z druzyny albo ... pogadac
    wystarczy rozmowa a nie odrazu wywalic noey kontrakt

    Grzesiu jest spokojnym, niesmialym facetem
    pogadac, pomoc, moze cos potrzeba?

    chyba nie zmobilizuje goscia obnizenie trnasferu!
    ale przyszedl Ulamek to sa cyrki w klubie!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    muu o co ci chodzi ztym ulamkiem? co on ci zawinil? przeciez to nie on rzadzi klubem nie? z walaskiem trza pogadac i napewno tkaie rozmowy byly po slabszych wystepach

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Ja osobiscie nie mam zbyt wielkiego przekonania do Walaska we Wlokniarzu. Moje odczucia sa takie, ze gosc po prostu nie przyklada sie nalezycie do startow w lidze polskiej. Czesc z Was mowi, aby porozmawiac z Grzeskiem. Zgadzam sie, ze renegocjacja kontraktu nie jest najlepszym rozwiazaniem, ale ile rozmow przeprowadzono juz z Walaskiem? Chyba troche ich bylo. I co? Wyniki sa, jakie sa. Rozumiem, ze w zeszlym sezonie zawodnik mial kontuzje, moze miec jakis uraz psychiczny. Ale jak widze, ze Grzesiek na dwie minuty do startu zmienia na torze kolo, to cos mnie trafia. W turniejach indywidualnych i w Szwecji Walasek potrafi zrobic wazne punkty. A u nas? Nie wiem, moze wszystko lezy w jego psychice. Wieksza presja na wynik i Grzesiek sie spala. Ale to juz powinien wiedziec najlepiej sam zawodnik i ludzie ktorzy sa blisko niego. Moze powinien skorzystac z pomocy psychologa? W kazdym razie trzeba cos z tym zrobic.

    Tyle kąśliwych komentarzy o Walsku i tak sie zastanawiam, czy musi on jeździć w Częstochowie ? Jeżeli jest tak słaby jak niektórzy twierdzą,to nic prostrzego aby wymienić go na Osumka lub inną rodzimą gwiazdkę. Sam zainteresowany z pewnością znajdzie sobie klub w którym będzie traktowany poważnie.
    Jasne ze Walasek nie musi u nas jezdzic. I wiesz co Ci powiem? Bardzo chetnie ogladalbym Osumka w barwach Wlokniarza. Mam nadzieje, ze juz niedlugo "Osa" powroci na tor, znajdzie sponsorow i po malu zacznie wracac do dobrej formy. Bardzo chcialbym, aby Rafal odnalazl sie we Wlokniarzu. Moze jeszcze nie ujrzymy go w barwach CKM-u w tym sezonie, ale juz za rok... kto wie!

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    co do osumka :)
    wczoraj tryskal humorem na gp w cafe wlokniarza :) nawet sobie z jurczynskim zartowal ze go do skladu nie wstawi :)
    ale wydaje mi sie ze bedzie w tym sezonie taki mecz ze choc z 8 wystapi :) ponoc juz w tym miesiacu ma zaczac trenowac jak dla mnie to git :)
    podzielam zdanie giriona wole nawet slabego ose jak sredniego walaska

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    ale bzdury gadacie !

    Ja też lubie Rafała ale bez przesady duzo mu brakuje do poziomu Grześka i moim zdaniem juz go nigdy nie osiągnie.Sam sobie jest winny ,że tak a nie inaczej potoczyły się jego losy(niesportowy tryb życia itd).Naprawde skończcie już ten temat.Grzesiek był i bedzie przydatny Włókniarzowi.Już nie jeden mecz dla nasz wygrał i nie jeden jeszcze wygra dla nas.Co do renegocjacji kontraktu to mam mieszane uczucia.Lepsza moim zdanie jest rywalizacja o miejsce w składzie miedzy Grześkiem ,a Arturem oczywiście na zdrowych zasadach.Teraz mecz zawalił Grzesiek (powiedzmy szczerze ,że nie tylko on patrz Ułamek) na jego miejsce wskakuje Miodzio i jedziemy dalej bez żadnych kar i tym podobnych ,Miodzio mecz zawali w jego miejsce w następnym spotkaniu jedzie Walasek.Atmosfera wtedy jest dobra i wszyscy wiedzom na czym stoją.
    Z drugiej strony nieoficjalnie szłyszałem ,że ta zmiana kontraktu to tylko taki gest pod publike.

    Trzymam kciuki za Grzesia Walaska i wierze ,że bedzie dobrze.


    pozdrawiam
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  37. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wiesz Magik, ja tylko chce, aby nasi zuzlowcy wkladali troche serca do tego co robia i aby zalezalo im na wyniku druzyny. U Grzeska jakos nie widze zbyt wiele zaangazowania w to co robi. Mam na mysli oczywiscie wystepy we Wlokniarzu. Mam nadzieje, ze to sie zmieni, a jesli nie, to naprawde lepiej aby jezdzil zawodnik, ktoremu bedzie zalezec na druzynie. Taka jest moja opinia. Spojrz np. na Sullivan'a i Holte. Czyz nie przyjemnie patrzy sie na to, jak ci dwaj zawodnicy wkladaja tyle serca jezdzac w bialo-zielonych barwach?

  38. Powrót do góry    #83
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    404
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]
    Brawo panie Maślanka!!!!
    Może teraz Walasek się obudzi w polskiej lidze - popatrzcie jak on jeździ w innych ligach.
    Jeszcze proponuję ze dwa mecze na ławce rezerwowych.
    A od przyszłego sezonu zamiast Grzesia widziałbym w składzie Włókniarza Sławomira Drabika!!!.

    Pozdrawiam
    MC_NEO
    GG: 4185041
    E-mail: a_n_d__s@interia.pl

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    neo zgadzam sie tez wolalbym slawka za walaska
    a wlokniarz go dalej kara :) czy dobrze?no nie wiem pietryzk nic wielkeigo nie pokazal

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artur w Gdańsku pojechał tak sobie, ale
    przynajmniej się starał. Grzesiu natomiast
    podobno odmówił wyjazdu na tor w 15 biegu,
    aby zastąpić Sullivana. Jeśli to prawda to
    powinien to być jego ostatni występ w barwach
    WŁÓKNIARZA. Nie może być tak, że zawodnik robi
    łachę, że wyjeżdża na tor, a jak się nie podoba
    to wypad z baru, bo nie ma browaru.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2003
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo działacze WŁÓKNIARZA!!!
    Jeszcze z dwa mecze na ławie i Grześ wróci skąd przyszedł...
    a wtedy pokaż co potrafi i szlak działaczy trafi

    Brawo Brawo tak dalej nie będzie problemu go namówić do zmiany klubu...

    a świstak siedzi i z nerwów zawija sreberka...

  42. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    myszka oby :) chyba kzdy kibic wlokniarza bardziej wolalby widziec drabola w ckmie a jak znam zycie to ten w wtsie dlugo nie zabawi :) takze czestochowianie wyobrazcie sobie taki sklad za rok :)
    1.drabik
    2.holta
    3.ulamek
    4.jonsson
    5.sullivan
    6.ciura
    7.mariankowski
    8.osumek/pietrzyk

    dla mnie sklad marzenie :)

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2003
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o kurcze zaczeło mi być żal chłopaka ,został zrównany z błotem niemal przez wszystkich a ja uważam że w tej chwili jest mu potrzebne całkiem coś innego.Może trzeba go podnieść na duchu aby gościu znów nabrał pewności siebie.
    Bo niewieże że on to robi specjalnie ,przecież to dla niego są pieniądze.Tak więc pomyślmy bo za kilka dni zrobi kilka pkt. więcej to go będziemy nosić na rękach!!

  44. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    161
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Przypadki Grzesia

    Moje zdanie jest takie , ze jako zawodnik ktory jezdzi dobrze w eliminacjach do mistrzostw swiata zobligowany jest do ronie dobrej jazdy w lidze. Niestety Grzes jakos dziwnie podchodzi do sprawy i ... na pewno nie zachowuje sie jak profesjonalista. W wywiadzie dla portalu www.przegladzuzlowy.pl powiedzial ze wszystko jest ok i to po meczu z Wroclawiem , nie wiem co mial namysli mowiac te slowa ale jest dalece od ok. Mysle ze od niego mozna wymagac zdobyczy punktowych powyzej 6 punktow i nie wazne czy to na naszym torze czy na wyjezdzie, bo przeciez nie raz udowodnij ze potrafi jezdzic i ma ku temu talent... ktory jakby niestety przygasl.Mysle ze dzialacze moga od niego wymagac wiecej niz jezdzi teraz.teraz cos do Muuu , ja wiem ze nie dazysz sympatia Ulamka i wiem dlaczego , ale nie musisz tak wlazic do tylka Walaskowi... bo to nie pierwszy mecz Grzeska ktory zawalil , a pierwszy Ulamka ktory pojechal slabo.Pisze te slowa po meczu z Wybrzezem gdzie Ulamek zdobyl komplet ... a Walasek nie raczyl wyjechac do 15 biegu... chyba sie obrazil na caly swiat i siedzenie na lawie mu nie odpowiada .Niestety sam sobie jest tego winien i albo cos przemysli w swoim postepowaniu ... albo dlugo nie zagrzeje miejsca w Czestochowie.Mam pytanie do forumowiczow , czy ktos wie co slychac u "Osy" ... jak jego noga i ogolnie ze zdrowiem?Muui i prosze zrzuc te klapki z oczow ktore masz odnosnie Grzeska a zacznij patrzec obiektywnie na to co robi.Pozdrawiam wszystkich serdecznie .Trzymajcie sie cieplo

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    09-01-2003
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie przekreślajcie chłopaka za (2,1,t,2,u) we Wrocku.

    Włokniarz ma składzior (moim zdaniem) na DMP, podobnie jak Toruń i Wrocek. W każdym teamie w tym roku coś tam się sra. W Waszym klubie jest Grzesiek, któremu nie wychodzi, tak jak mogłoby. Porażka z Wrockiem 2pkt. boli - tym bardziej że rozstrzygnięcie meczu -nawet dla mnie- dość nieoczekiwane ( co ja mam powiedzieć 3 mecze Unii przegrane w 15b?! -przeżyłem i cieszę się że wstydu nie przynoszą, a przecież ostatnio poza Krzyśkiem nie ma zawodnika, którego nie stać na więcej). Wrocek na Wasze i Nasze nieszczęście finiszuje w dobrym stylu. Obejrzałem wasz meczyk i myślę że w rewanżu wynik może się odwrócić. Sprawa otwarta - zobaczymy.
    ...że zmienił się kontrakt to dobrze, że na Grześka jedziecie- Wasz zawodnik, Wasza sprawa. Żebyście tylko za chwilę nie nosili go na rękach -bo co niektórym może być niewiadomo jak?! -po tym co napisali.
    Na chwilę obecną Drabik jest w Sparcie i nikt go tam siłą nie zaciągnął, więc chyba trzeba szanować tych co z Lwem na piersiach. I nie Piszcie ,że Pietrzyk Grzecha zastąpi.

    Nie znam szczegółów kontraktowania zawodników Częstochowy ale wydaje mi się, że każdy zawodnik powinien mieć przedstawioną umowę - mobilizującą do dobrej jazdy.

    Pozdrawiam Lwy - trzymam kciuki za niedzielny, zaległy...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •