Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: Rzeszowski Karol Baran

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Rzeszowski Karol Baran

    Ludzie to juz przechodzi ludzkie pojęcie najpierw Karlsson ma do tego goscia pretensje teraz o to prosze co mowi Lee Richardson as atutowy druzyny z Lublina :
    Po twoich dwóch pierwszych wyścigach, wydawało się, że nikt cię dzisiaj nie pokona, w trzecim swoim starcie doznałeś jednak niespodziewanej porażki z parą rzeszowian...

    - Rywale wyszli bardzo dobrze ze startu. Później Baran bardzo ryzykownie mnie blokował. Jechał cały czas od lewej do prawej strony i odwrotnie. Nie miałem możliwości wyprzedzenia go.

    - Masz do niego pretensje o taką jazdę?

    - Wielkich pretensji o to nie mam, ale nie powinien jeździć tak niebezpiecznie. To jest żużel. Przed każdym z nas jeszcze wiele startów, nie można wszystkiego kłaść na szalę w jednym wyścigu. Baran jest dobrym zawodnikiem, ale to, co robił na torze, było głupie! Kiedyś może w ten sposób spowodować bardzo groźny wypadek.

    Zapraszam do polemiki ....


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam do polemiki ....
    Tu nie ma o czym polezmizować.
    Karol Baran sialalala!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czlowieku pomysl ten sport zostal stworzony po to aby byla na torze walka fair mijanki , manewry a nie po to by sie blokowac na wzajem - i bez szacunku dla przeciwnika nie zostawiac miejsca przy bandzie lub chaotycznie scinac do krotkiej...:) tóż ten baran staje sie rzeźnikiem polskich torów..:)

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę. Teraz Lee się skarży. Wydaje mi się, że jak kolejny zawodnik ze światowej czołówiki zwraca uwagę na jazdę "barana" to coś w tym chyba jest. Oby się to kiedyś źle nie skończyło...nie wiem co to jest, ale nie przepadam za tym zawodnikiem, no i mam częściowe uzasadnienie.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jestem kibicem obydwu drużyn,ale w tych słowach coś musi być.Jeżeli drugi zawodnik ze światowej czołowki wypowiada sie na temat ostrej jazdy Barana to cos w tym musi byc,ale jak mówiłem nie widziałem tego zawodnika na oczy,wiec swoje sugestie opieram na doniesieniach prasowych.
    Pozdrawiam.
    GKS-SPARTA-ZIELONKA FOREVER

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem co to jest, ale nie przepadam za tym zawodnikiem, no i mam częściowe uzasadnienie.
    A ja wiem co to jest. Po prostu jesteś z Tarnowa i w genach masz zapisaną nienawiść do Rzeszowa. Gdyby Karol był zawodnikiem Unii to nosiłbyś go na rękach :).

    Nikt nie ukrywa, że Karol jeździ ostro, ale to nie jest jakaś chamska jazda. Popatrzcie na jego jazdę, on ma wszystko pod kontrolą, to nie są jakies przypadkowe ruchy, tylko przemyślana jazda :).

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wiem co to jest. Po prostu jesteś z Tarnowa i w genach masz zapisaną nienawiść do Rzeszowa. Gdyby Karol był zawodnikiem Unii to nosiłbyś go na rękach
    Staram się wypowiadać subiektywnie, analizować fakty. A to, że jestem z Tarnowa to druga sprawa.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze powiedziawszy nie zauważyłem jakiegoś specjalnego blokowania Lee przez Karola chociaż jestem z Lublina i mógłbym być nieobiektywny. Rzeszowianie jechali ładnie parą, a Lee specjalnie nie miał ochoty ryzykować, raczej czekał na błąd. Tak się składa, że w tym meczu było dużo blokowań ale dzieki temu mecz był emocjonujący. Chamskiej jazdy nie zauważyłem u nikogo, a Karol był tego dnia po prostu bardzo szybki, co pokazał m.in. wyprzedzając (bardzo ładnie) Tomka Piszcza. Co do sytuacji z Karlssonem sie nie wypowiadam, bo nie widziałem. Może po prostu "Okularnik" zrobił Baranowi dobrą opinię na Wyspach.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się wypowiadać subiektywnie, analizować fakty. A to, że jestem z Tarnowa to druga sprawa.
    Sorry ale nie rozumiem tego wpisu :)

    Co do Barana, to nie jest to gentelman na torze i czasami porywa go młodzieńcza fantazja. Ale w sumie brakuje mu jeszcze do rzeźnika.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja podobnie jak Gelo nie zauważyłem nic z "rzeźnickiego" stylu jazdy Barana, no może poza tym że był zaj....ście szybki spod taśmy i na dystansie. W 9 biegu Lee został minięty przez Winiarza i Barana jak furmanka, pewnie trafił chłopk na taką scieżkę która nie ciagneła.
    Dopiero w dwóch ostatnich startach jakby zeszło z Barana powietrze. Dla mnie to było najwieksze zaskoczenie w meczu z Jasolem, bo to że wygramy próbowałem wytłumaczyć niektórym na tygodzień przed meczem :-)
    Jestem ciekawy postawy Karola w jutrzejszym meczu.

    Nie wiem "sloniu" skąd masz taką sensacyjną wypowiedź Lee, ale jak kogoś cytujesz to podaj lepiej źródło, bo takimi wypowiedziami psujesz klimat między kibicami i robisz tanią sensacje.
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Informacje "slonia" pochodzą ze strony, http://www.przegladzuzlowy.pl/news_lublin.php?id=5434, na której zamieszczono krótki wywiad z Lee. Co do jazdy Karola to widziałem go kilkakrotne na torze i zawsze jeździł bardzo czysto.
    A, że nie dał się wyprzedzić Karlssonowi czy Richardssonowi i skutecznie ich blokował, świadczy, że potrafi jeździć i raczej wie o co w żużlu chodzi.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry ale nie rozumiem tego wpisu
    Rusz główką, to nie takie trudne.
    Widziałem Karola na torze i mam wypracowane zdanie na temat tego zawodnika. A to, że jestem z Tarnowa to akurat nie ma tutaj większego znaczenia. Potrafię krytykować również tarnowskich zawodników...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Staram się wypowiadać subiektywnie, analizować fakty. A to, że jestem z Tarnowa to druga sprawa.
    --------------------------------------------------------------------------------



    Sorry ale nie rozumiem tego wpisu
    Pewnie jesteś z rzeszowa więc nie rozumiesz.
    Dziobak zapewne w taką pogode dziobie piwo więc odpowiem za niego:
    wypowiada się obiektywnie czyli bierze pod uwagę obserwacje i wypowiedzi prasowe, które nie są przychylne baranowi!
    A, że jest z Tarnowa z założenia wie, że tam zawodnicy najprawdopodobniej na treningach uczą się zajeżdżać i to robią aż- bęc!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sorry Dziobak ale chyba nikt nie rozumie tego co napisałeś bo subiektywnie tzn jednostronnie i nieobiektywnie,a jeśli chodzi o Barana to może rzeczywiście przesadza nieraz ale brutalem i rzeźnikiem to jeszcze w tej chwili chyba nie można go nazywać.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Heh kiko następny. Czy ja napisałem obiektywnie czy subiektywnie??? Co?
    To jest moje osobiste zdanie i pogląd na temat występów tego zawodnika, po prostu. A tu takie zamieszanie.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2002
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Takie zamieszanie ponieważ sam sobie przeczysz, piszesz że potrafisz krytykować tarnowskich zawodników czyli podkreślasz że jesteś obiektywny ,a innym razem że jesteś subiektywny.
    To że to jest Twoje osobiste zdanie wcale nie przeczy temu żeby było ono obiektywne, bo jeśli będziemy wyrażać na tym forum nasze subiektywne odczucia to żadna dyskusja nie ma sensu.Stąd moja uwaga ale nie ma się o co sprzeczać.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Reszów to rzezniki

    Rzeszow to rzezniki!!! To ci wyprawial Baran w meczu z Tarnowem to kryminał!!!! widocznie kontynułuje bandycka szkole jazdy rzeszowian( Kuzniar, Slaczka, Stachyra)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście nie lubię tego zawodnika, kilka razy już dał powody ku temu by go np tarnowska publiczność nie darzyła sympatją. Nie zgodze się co do tego, że Tarnowianie nie lubią Barana bo jest z Rzeszowa (nie lubią go za jego styl jazdy), np do Winiarza czy Kuciapy nikt nie ma pretensji.
    To tyle pozdrawiam!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Rzeszow to rzezniki!!! To ci wyprawial Baran w meczu z Tarnowem to kryminał!!!! widocznie kontynułuje bandycka szkole jazdy rzeszowian( Kuzniar, Slaczka, Stachyra)
    Norbi
    Ty masz chyba jakieś uczulenie na Rzeszów. Co do jazdy Kuźniara nie mogę się wypowiadać (widziałem go tylko raz i to w ostatnim roku startów), to o Ślączce i Stachyrze (chociaż gościa pasjami nie znoszę) nie mogę powiedzieć nic złego jeśli chodzi o brutalność na torze.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  20. Powrót do góry    #20
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ojj Dziobak gubisz się w swych zeznaniach ;). Przed komisją śledczą niewiele byś zdziałał ;););)

    Darujcie sobie wpisy w stylu "Rzeszów to rzeźniki!!" - nic nie poradzę, że wasi zawodnicy jeżdżą jak panienki unikając walki na torze. Dzisiejszy speedway niekoniecznie musi polegać na grzecznej jeździe gęsiego.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dobra, dobra sam się zkręciłem, chyba jednak niezbyt dosadnie to ująłęm. Osobista opinia dotyczy występów Karola. Nie chciałem okazać się też człowiekiem wytykającym błędy tylko rywalom, stąd moja kolejna uwaga dotycząca tarnowskich jeźdźców.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Darujcie sobie wpisy w stylu "Rzeszów to rzeźniki!!" - nic nie poradzę, że wasi zawodnicy jeżdżą jak panienki unikając walki na torze. Dzisiejszy speedway niekoniecznie musi polegać na grzecznej jeździe gęsiego. [/quote]


    stary ty chyba niewiele wiesz o zuzlu!! Tu nie chodzi o to by jezdzic po bandach lub posylac tam innych!! fakt ze to sport nie dla panienek ale tez nie dla zakompleksionych facetów ktorzy chca sie wyzyc i dowartosciowac! zapraszam do nas na mecz-zobaczysz jak wyglada sportowe sciganie na torze ( Kolodziej, Burza, M. Rempala)niech wasi "zawodnicy ucza sie od nich kultury jazdy!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tak i jeszcze dopisz tutaj Kużdżała. On to na pewno jeździ czysto :)
    Boli niektórych przede wszystkim to, że Karol Baran potrafi jeździć i że wygrywa nawet z takimi asami jak Karlsson czy Richardsson. A w Tarnowie leżał na pierwszym łuku, pchnięty przez Kużdżała. Ale skoro dzisiaj walczy się na torze, na łokcie...

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powiem żeby Baran jeździł czysto i fair. Widziałem go już kilka razy na torze i było kilka zagrań na "poziomie" :):)
    Raz jak jeszcze był juniorem, w zesżłym roku, na jakimś turnieju u nas. Prawie zabił dwóch zawodników na raz. Dobrze, że tamci mieli łeb na karku. Poza tym w meczu ligowym jak prawie Pawliczka wywiózł w bandę. Nawet Nickiemu Pedersenowi duuużo brakuje do tego zawodnika jeżeli chodzi o kaskaderkę. Mimo wszystko to dobry zawodnik i w miarę upływu czasu będzie z niego solidny filar drużyny, zresztą co już pokazał w ostanim meczu. Nie brakuje mu woli walki i osobiście nawet lubię go oglądać na torze bo nie zachowuje się jak panienka.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    25-01-2003
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "A w Tarnowie leżał na pierwszym łuku, pchnięty przez Kużdżała. Ale skoro dzisiaj walczy się na torze, na łokcie..."

    Buhaha gosciu ty chyba jestes slepy!!! Gdzie Kuzdzal pchnal jak to napisales Barana..???? A mi sie wydawalo ze byl rowny start calej czworki i zrobilo sie bardzo ciasno na wejsciu w luk i sila rzeczy pierwszy zlozyl sie..Burza obok niego Winiarz dalej Kuzdzal i Baran...ktory chcial zalozyc sie na Roberta a ze KuKu nie jezdzi jak panienka nie ustapil i Baran padl ale to byla naturalna sytuacja ..nie zeby go faulowal..zreszta jak Baran wstal to kibice Unii bili brawo a jak zajezdzal droge Karlssonowi gwizdali i to nie 5 czy dziesieci tylko ponad 10.000 cos w tym bylo z reszta kto byl ten widzial..

    Staszek Staszek B Staszek Burza ....OLE...!!!...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BOzeee wy ludzie z rzeszowa nie wiem ale chyba sie na speedwayu nie znacie - pokazcie mi start aby wszystko bylo czysto - tam jest za ciasno (30m) zeby nie bylo kontaktu - ale potem stawka sie rozjezdza a baran nikt nie kwestionuje ze ma papiery na jazde - ale jak bedzie obracal sie do tylu to najpierw "zabije" kogos a potem siebie ...zreszta dostal ostrzezenie od sedziego w meczu z unią...

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie powiem żeby Baran jeździł czysto i fair. Widziałem go już kilka razy na torze i było kilka zagrań na "poziomie"
    Raz jak jeszcze był juniorem, w zesżłym roku, na jakimś turnieju u nas. Prawie zabił dwóch zawodników na raz. Dobrze, że tamci mieli łeb na karku. Poza tym w meczu ligowym jak prawie Pawliczka wywiózł w bandę. Nawet Nickiemu Pedersenowi duuużo brakuje do tego zawodnika jeżeli chodzi o kaskaderkę. Mimo wszystko to dobry zawodnik i w miarę upływu czasu będzie z niego solidny filar drużyny, zresztą co już pokazał w ostanim meczu. Nie brakuje mu woli walki i osobiście nawet lubię go oglądać na torze bo nie zachowuje się jak panienka.
    pozdrawiam
    Kania napisze tak. Nie mogę się doczekać rewanżowego pojedynku RKM-u z Rzeszowem:)
    Kolego "L" z Rzeszowa. Kużdżał nie był winny wypadku Barana, nawet przed momentem widziałem powtórkę tego spotkania. Więc nie pisz głupot!
    Pozdrawiam.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2003
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuzdzał jezdzi ostro ale fair!! kuku jest znanny ze swojej walecznosci i nieustepliwosci ale to jest wlasnie jego plus! Nie pamietam kiedy ostatnio dostał upomnienie lub zostal wykluczony!!
    wiec twoje osskarzenia sa bezsensowne!!! smiech na sali!!! Stary schowaj sie i nie pokazuj wiecej!!!
    PS pozdrowienia dla Roberta K.!!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie był winny... no cóż, ja uważam że było jednak trochę jego winy. Nie zostawił miejsca Karolowi, ale zostawił tylne koło. Widziałem powtórkę kilkanaście razy i Karol musiał upaść na tor w tej sytuacji, bo innego wyjścia nie było.
    Może to nie idealny przykład na jazdę Kużdżała, ale takich można mnożyć. Pamiętam dobrze te, na derbach w Rzeszowie, kiedy to Kużdżał jeździł nieczysto i bezpardonowo.
    Każdy w Rzeszowie zna jazdę tego zawodnika.
    A Wy czepiliście się Barana, bo zablokował Waszego Karlssona. Po prostu był lepszy w tamtym wyścigu.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    199
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zero winy Kużdżała, normalna walka w I łuku
    obejrzyjcie sobie , w zwolnionym tempie, polecam, może to rozwieje wątpliwości, pozdrawiam
    Teraz jestem Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja uwazam Barana za niezlego zawodnika ale wiem - widzialem, ze czesto nie przebiera w srodkach by wywiezc przeciwnika w plot i robi to dosc czesto... coz, widac jedzie tak jak go nauczyli

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się wypowiadać subiektywnie, analizować fakty. A to, że jestem z Tarnowa to druga sprawa.
    Nie rozumiem tego wpisu, bo jedno słowo przeczy drugiemu.

    Rusz główką, to nie takie trudne.
    To właśnie Ty powinienieś chyba trochę ruszyć główką i nie wypisywać słów ktrórych znaczenia nie rozumiesz.



    Pewnie jesteś z rzeszowa więc nie rozumiesz.
    Whiski, A czy to że ktoś mieszka w Rzeszowie powoduje, ze jest gorszy od innych? Wpis był tak bezsensowny że trudno go było zrozumieć.

    P.S Nie jestem z Rzeszowa tylko z Rybnika. Czy w tym wypadku bierzesz poprawkę na to co piszesz i twierdzisz że nie rozumiem bo jestem z Rybnika?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Widze że dyskusja ucichła penie do następnego razu jak Karol gomuś nie odpuści. Tylko ciekawe czemu nikt nie zwraca uwagi na zagrania innych zawodników. Dla przykładu postawa "fair - play" Andersena na ... o zgrozo Karolu Baranie.

    http://speedway.home.pl/20030525Lublin/8.avi

    A potem się dziwić że Karol tak jeździ, widać uczy się od najlepszych zawodników jeżdżących w GP :P.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIE MA LEPSZEGO OD KAROLA NASZEGO!

    Poprostu wiele osób chciało by mieć takiego zawodnika w swojej drużynie i stąd te nieścisłości...

    Karol rośnie na lidera drużyny i oby tylko od nas nie odszedł...

    Tarnowianie tak najeżdżacie na Baranka, a z tego co wiem, miał on od Was propozycje przed sezonem i gdyby na nie przystał wszystko byłoby ok i za taką jazdę byłby noszony na rękach...
    Biegasz? Uprawiasz sport? Ukryta zawartość jest dla Ciebie!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezdzi jak jezdzi wszyscy widza ale do h... niech jadac patrzy sie do przodu a nie oglada sie caly czas do tylu(to niezbyt sportowa postawa) mecz unia-stal bieg z okularnikiem i mecz stal-unia bieg 14 z t.rempala(byl daleko za baranem ale ten zamiast do przodu jechac to sie ciagle ogladal)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Zupelnie przypadkowo natknalem sie na ten watek, szukajac
    czegos na sportsboardzie. Co sie dzis dzieje z Karolem?
    Forma zupelnie inna niz podczas wspomnianych meczow
    w Tarnowie i z Lublinem. Dzis nie ma pytania "czy Karol
    jezdzi ostro" tylko "gdzie sie podzial Karol z zeszlego
    roku".

    Jedni mowia, ze sie nie przygotowal do sezonu, drudzy - ze
    to wina przesiadki z Jawe na GM. Co o tym sadzicie?

    D.J.

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter nikt w klubie głośno tego nie powie, ale chodzą słuchy, że Karolowi uderzyła do głowy sodówa... poczuł się wielką gwiazdą i w zimie zamiast trenować grał na PlayStation :P
    To zapewne tylko część prawdy, ponoć nie może się dopasować do sprzętu. Faktem jest że na treningach jest najsłabszym z seniorów i to za każdym razem...

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    poczuł się wielką gwiazdą i w zimie zamiast trenować grał na PlayStation :P...
    Raven mowiłem Ci że to tajemnica :P

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No i ciekawe, jak teraz oceniacie Karola? Po bardzo
    niewyraznym poczatku przebudzil sie w meczach z Lublinem
    i w Grudziadzu. Moze za wczesnie spisywaliscie go na straty?

    D.J.
    Regards from Sydney
    Dexter

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2003
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lublinie...niestety też nie błyszczał,na półfinale IME....Powiedziałbym wręcz,że cieniutko mu poszło.
    5 punktów. Mniej miał tylko nasz gwiazdor Jeleniewski.....No i Stachyra z Bałabuchem....
    Po tym, jak widziałem go w Rzeszowie na meczu z naszą drużyną....W życiu bym nie powiedział, że to ten sam zawodnik.
    Ale może tor nie taki......

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to wina sprzętu i na piątkoway trening Karolek powinien mieć już jedną magiczną część, którą pożyczał do Grudziądza :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •