Niestety nie mam programu z meczu Unia-ZKŻ, ale kilka słów na temat programu z meczu Unia L.-Unia T.:

JESTEM POD WRAŻENIEM !!!

- kredowy papier

- bardzo sympatycznie wyglądają te plamy, choć mogłybybyć bardziej regularne ... :P - str. 4 - przez moment zastanawiałem się jaki kraj/wyspę reklamujemy :)

- Ligowe aktualności - spoko!

- Statystyki i tabele - dobrze,że są, choć moje małe uwagi:
(1)po co dwa tazy pisać to samo str.4 "Dziś startują" i str.21 "Kalendarz rozgrywek" (kto będzie chciał ten znajdzie; więcej nawet... będzie zmuszony, aby przewertować całość programu :)
(2)"wartałoby" podać nie tylko statystyki unistów, ale także przeciwników. -Skrócić do jednego wersu dla zawodnika (a nie tak jak obecnie - 2 wersów). Można to otrzymać
* ścieśniając kolumny (mniejszymi literami lub w poprzek napisać nazwy kolumn), skoro można napisać "1m" "2m" to też można napisać "D / U / T / W" lub ostatecznie "def./up./t./wyk." - wszyscy zrozumieją
** rezugnując z podawania odsetek w punktach np. 26,00 :)
*** rezygnując z KSM-u, który obecnie jest tworem nic nie wnoszącym

- Dziś startują - super sprawa. Podanie wieku, klubów gdzie startowali ... to jest to. Można byłoby przenieść te dwie stronyu przed statystyki i info o gościach... ale nie koniecznie.

-fotoreportażyki z ostatnich meczów z podaniem zdobyczy pynktowych (str. 8 i 16) to jest to!!!

- Jestem zdecydowanie za starą tabelą biegową, wiec jeżeli trzeba oszczędzać miejsce - to rozumiem, że nie ma "nowej" tabeli biegów. Plusem jest niekredowy papier w tym miejscu! (str. 9/10 i 15/16 mogłyby być jednak w kredzie)

- Trenerskie opinie - elegancja!

- Jaki wynik obstawiasz - nie ma jak reklama :P ... Bardzo sympatycznie!

- Nasz gość - OK!! - byłoby super, gdyby udało się złapać kilka słów "gościa" specjalnie dla czytelników programu :)

- Obcokrajowcy: Na najwyższym poziomie

- Terminarz rozgrywek - kolorystycznie - bardzo dobrze

- Ściągnięte z Forum portalu SportoweFakty.pl - OK... dlaczego jednak SportowefFakty są taką czcionką?




- może zmienić 2 stronę! Jeżeli trzeba reklamować Leszno - OK - rozumiem, ale proponuję zmieniać szatę graficzną. Ta strona jest już tak opatrzona, że nikt na niej nie zatrzymuje wzroku... a to może być świetne miejsce, gdzie przedstawia się także inne atrakcje Leszna - ewen. te same, ale ... na innch fotkach i w innnej kompozycji

- Najsłabsza jest 1 strona ... - próbujcie dalej

------------------
Pozwoliłem sobie na powyższe uwagi, ponieważ zauważyłem, że poprzednie zostały uwzględnione :) Nie mam nic przeciwko temu, aby leszczyńskie programy były ... najlepsze!

Pozdrawiam