Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1630

Wątek: Unia Leszno - sezon 2005

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    W poprzednim watku pisalismy o m.in:
    - przedluzaniu kontraktow w Unii ( sa Kasprzak i Adams )
    - ew. wzmocnieniu, tzw. prezencie gwiazdkowym
    - polityce klubu
    - splacie zadluzenia przez nowy Zarzad

    Zapraszam o dyskusji!:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co sądzicie o takiej sytuacji: Drabik do Częstochowy, a Ułamek do Leszna? Słyszałem o jakimś spotkaniu prezesów klubów w siedzibie Agromixu - bodajże 23 listopada. Może to ktoś potwierdzić??

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Ułamek miałby przyjść to ktoś musiałby odejść. Dla wszystkich miejsca nie starczy w składzie.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Mały skromny komentarz

    cyt:

    Jezeli Ułamek miałby przyjść to ktoś musiałby odejść. Dla wszystkich miejsca nie starczy w składzie.
    ---------------------------------------------
    odp:
    Dobrze byłoby wzmocnić skład kimś klasy np.Ułamka ale nie za wszelką cenę.Popatrzeć trzeba nieco dalej-jeden sezon niemała kasa i za rok znów w punkcie wyjścia.Może ktoś młodszy,bardziej perspektywiczny?? :-) no i przynajmniej na dwa lata??
    Jeśli zaś chodzi o miejsce w składzie to już pisałem że koniecznie "sztuka" więcej niż potrzeba/minimum!!/
    Tak dla higieny psychicznej trenera i zarządu.
    Pozdrawiam.





  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2003
    Postów
    544
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli Ułamek miałby przyjść to ktoś musiałby odejść. Dla wszystkich miejsca nie starczy w składzie.
    No wiesz coś głośno mówiło się o odejsciu Rafała Dobruckiego do Rzeszowa. Jankowscy mogliby poszukać sobie miejsca w dróżynie z 1 ligi! Wydaje mi się że miejsca dla zwodnika takiego jakim jest Seba napewno starczy!:)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dlamnie Ułamek w Lesznie byłby kapitalnym rozwiazaniem , przeciez jak ostatnio jezdził w sezonie 2002 Unia zdobya upragniony medal , indywidualnie osiągał dobre wyniki w lidze ,podkreślał ze się dobrze czuje w Lesznie i uwazam że Ułamek lubi być liderem zespołu -w Czestochowie ma dużą konkurencje a w Lesznie ma duże szanse na bycie krajowym liderem.Podsumowujac ,taki przykładowy ukałd par:
    1.Seba
    2.Bally
    3.Jack
    4.Dobruc
    5.Adams
    6.Kościuch
    7.Kasper
    Według mnie jest to ekipa na pierwszą czwórke a nawet na medal :)

  8. Powrót do góry    #8
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach
    Słuchajcie przecież Dworakowski stwierdzil ze nie bedzie w tym roku zadnych wzmocnien tylko jedziemy starym składem...a to z tego powodu ze jest znaczne zadluzenie i trzeba najpierw wyjsc na prosta a w przyszlym roku szukac wzmocnien!
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2003
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam mowie ze na basen przyjezdza :D bo mu sie spodobal za czasow pobytu w Lesznie


    Jestym za tym aby w nadchodzacym sezonie w niezmieniaonym skladie a za roczek jakis kontrakcik z konkretna osobka typu Jarek H. , Wiesiu J. lub Sławek D. mysle ze jesli ci zawodnicy uzupelnili by sklad naszej ruzyny to smialo mozemy walczyc medale :DD


    pozdro pozdro

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Czyżbym przeoczył namaszczenie nowego trenera, który układa sobie skład na nowy sezon? Myślałem, że jestem na bieżąco. Jeśli nie ma jednak trenera, to o czym my mówimy?

    Bajeczki o Sebie i tyle.

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Nie mozna pisac, iz na 100% nie bedzie wzmocnien. Nawet jesli prezes Dworakowski mowi, iz nie bedzie, to robi to w dobrej wierze negocjacji. Zreszta lepiej sie pozytywnie niz negatywnie rozczarowac:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    A wiadomo juz co z trenerem? Obilo mnie sie o uszy ze najpowazniejszym kandydatem jest pan Jader... MAcie moze jakies konkretne info?

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe jaka opcja wygra przy obsadzie trenera?
    Trener z Leszna czyli Jader lub Krzystyniak czy ktoś z zewnątrz.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Pytanie kto z zewnątrz?
    Czesiu kopidzura, czy Stasiu bronogłowy, hehe
    Bawcie się dobrze, pozdrawiam

    let the metal flow...


  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Pytanie, co jest priorytetem dla obecnych władz.
    Oszczedności, czy wyniki (słychać tu i ówdzie że opcja leszczyńska jest z tej właśnie przyczyny rozpatrywana).
    Ja uważam, że na trenerze nie powinno sie oszczedzać.

    Zarząd ujął sprawę jasno, "rektywujemy" szkółkę.
    W tej materii na pewno bossem nie jest Z.Jąder, a tym bardziej Krzystyniak (w którym przez czas jego trenerki nie można było dostrzec zaangażowania na treningach). W szkoleniu liczy się obecnie tylko kilka nazwisk, a gównie Chomski, Grabowski i Ząbik. Ta praca będzie procentowała.

    Drugą stroną trenerki jest taktyka oraz motywowanie zespołu. Jąder byłby tutaj już odpowiedniejszy.

    Innym aspektem jest niezalażeność od lokalnych powiązań. Który trener da radę przebić przez leszczyńską klanowość?

    Rolę taktyka-motywatora jako manager może przejąć, przecież Igielski lub sam boss Dworakowski, który mocno angażuje się podczas meczów.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hampel zostaje we Wrocławiu a Ułamek już też jest bliżej Częstochowy, wiec temat wzmocnień juz chyba nieaktualny.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie, co jest priorytetem dla obecnych władz.
    Oszczedności, czy wyniki (słychać tu i ówdzie że opcja leszczyńska jest z tej właśnie przyczyny rozpatrywana).
    Ja uważam, że na trenerze nie powinno sie oszczedzać.
    Tak na moje to najważniejszy jest wynik mimo oszczędności- może trudno będzie, ale kto wie...

    Zarząd ujął sprawę jasno, "rektywujemy" szkółkę.
    W tej materii na pewno bossem nie jest Z.Jąder, a tym bardziej Krzystyniak (w którym przez czas jego trenerki nie można było dostrzec zaangażowania na treningach). W szkoleniu liczy się obecnie tylko kilka nazwisk, a gównie Chomski, Grabowski i Ząbik. Ta praca będzie procentowała.

    Drugą stroną trenerki jest taktyka oraz motywowanie zespołu. Jąder byłby tutaj już odpowiedniejszy.

    Innym aspektem jest niezalażeność od lokalnych powiązań. Który trener da radę przebić przez leszczyńską klanowość?
    no tak trudne zadanie, ale też do wykonania- niestety do tego trzeba mieć przysłowiowe jaja na miejscu i wsparcie. A to może stanowić problem dla każdego- nie tylko z leszczyńskiego podwórka. Wiele zależy od postawy Dworakowskiego- jeśli komuś zaufa, niech wspiera i w trudnych chwilach, gdy całe środowisko będzie wzburzone decyzjami trenera- a przed trenerem zapewne wiele bulwersujących decyzji, m.in. dotyczące wspomnianej klanowości

    Rolę taktyka-motywatora jako manager może przejąć, przecież Igielski lub sam boss Dworakowski, który mocno angażuje się podczas meczów.
    Taktyk-motywator, proszę nie zapominać- motywacja finansowa to nie wszystko- tu przydałby się psycholog z dobrymi radami rodem z psychologii społecznej

    Pożyjemy zobaczymy
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach

    TRENEREM PODSTAWOWEGO SKŁADU MOGE BYC JA

    Trener powinien byc z prawdziwego zdarzenia do prowadzenia szkółki.Trenerem w podstawowym składzie to moge byc nawet ja.Jak słysze takie pier...nie że tak wiele zalezy od trenera to zaczyna mi powieka nerwowo skakac.Przykład? Prosze!!!!Wardzała przez piec lat trener drużyny błakajacej sie gdzies w czelusciach pierwszej czy drugiej ligi, a teraz prosze trener mistrzów Polski.Pojawiły sie pieniądze,wzmocnienia i efekty zaraz są widoczne. Wcale sie nie zdziwie jak zostanie trenerem roku.Kpina.
    Niech sponsorem Unii Leszno zostanie jakaś rafineria niech kupią np.J.Hampela,P.Protasiewicza,to wybierzcie mnie wtedy na trenera,a obiecuje jakiś medal, jerzeli nie mistrzostwo!!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2003
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem o co sie rozchodzi ale ja czytajac kazda wypowiedz nowego pana prezesa Dworakowskiego wysnulem mianowcie taki wniosek ze jemu chodzi o znalezienie trenera wylacznie dla szkolenia mlodziezy, bo w obecnej sytuacji gdzie wiekszosc zawodnikow jezdzi w ligach zagranicznych i zebranie wszystkich w jednym momencie na trening graniczy z cudem (aczkolwiek sie zdazaja) Tak wiec w jakim celu bylo by zatrudnianie szkoleniowca dla seniorow ??????? jedynie co by mial z nimi do czynienia to podczas meczu i byc moze ustalaniu skladu

    pozdro pozdro all crazy ludzie

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na kablówce po raz kolejny transmisja Rundy kwalifikacyjnej GP z Belgii. To już jest kpina i wstyd pokazywać tak nudny turniej tyle razy.
    Myśle , że warto cofnąć sie troche w czasie do lat 94-96 i pokazać niektóre bardzo ciekawe pojedynki Unii z II ligi i końcówke 94 roku z I ligi, na której zakończono pokazywać żużel w ostatniej przerwie zimowej.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2004
    Postów
    863
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem o co sie rozchodzi ale ja czytajac kazda wypowiedz nowego pana prezesa Dworakowskiego wysnulem mianowcie taki wniosek ze jemu chodzi o znalezienie trenera wylacznie dla szkolenia mlodziezy, bo w obecnej sytuacji gdzie wiekszosc zawodnikow jezdzi w ligach zagranicznych i zebranie wszystkich w jednym momencie na trening graniczy z cudem (aczkolwiek sie zdazaja) Tak wiec w jakim celu bylo by zatrudnianie szkoleniowca dla seniorow ??????? jedynie co by mial z nimi do czynienia to podczas meczu i byc moze ustalaniu skladu

    pozdro pozdro all crazy ludzie
    Podczas konferencji padły z ust Dworakowskiego takie słowa: Przecież nie będziemy uczyć Pana Adamsa jak się motocykl składa. Młodzież, młodzież, młodzież- dla nich.
    Zatem trudno się dziwić, że snute są takie a nie inne wnioski...Nikt jednak nie wspomina o zatrudnieniu dwóch trenerów. Jeden zdecydowany wystarczy. A kto? To pewnie w dniach (godzinach?) najbliższych jasne będzie.
    Pozdrawiam
    kompisko na złomisko- przepraszam za utrudnienia





  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    No to może Zenek?

    Jak strzeli jednemu i drugiemu w pysk to od razu będą wiedzieć jaką zębatke założyć i gdzie palce w zapłon na starcie wsadzić. :)

    Pozdr.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktos może napisać czy ruszyła już sprzedaż karnetów na sezon 2005?

    Miały być do kupienia od 15 listopada, ale nigdzie nie słyszałem informacji na ten temat.

    Pozdrawiam
    ARES

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    [...] i gdzie palce w zapłon na starcie wsadzić. :)

    Pozdr.
    jakiś nowy regulator ????????

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprzedaż karnetów na sezon 2005 ruszy od poniedziałku (22 listopada) i będą one sprzedawane w cenie 180 zł.

    Pozdrawiam
    ARES

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Karnet na sezon 2005 to spiętych 11 normalnych biletów, jeden z nich można wykorzystać tylko na memoriał

    W latach poprzednich dyskryminowane były w Lesznie
    kobiety i młodziez
    ktorzy nie mogli sobie kupic takich -spiętych 10-11 biletów odpowiednio tych "dla kobiet" czy "ulgowych"

    Panie mogły kupić ale karnet normalny, uprawnieni do wstępu na bilety ulgowe tak samo karnet normalny

    Jak z tym bedzie teraz ?

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia z licencją

    jak podaje strona PZM tylko 2 kluby ekstraligi otrzymały licencje na sezon 2005. sa to dwie Unie - Tarnów i Leszno. reszta dostala licencje warunkowo a co cholernie mnie zdziwiło licencji nie otrzymały kluby z Wrocławia i Gdańska. no widac ze nasi nowi działacze dopilnowali tej sprawy i za to im chwała bo wbrew pozorom nie było to łatwe

    http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_zuzel.html&ID=zuzel.html&newsi d=499

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mamy licencję!!!

    Jesteśmy jednym z dwóch klubów ekstraligowych, które otrzymały od PZM licencję na najbliższy sezon. Drugim klubem jest druga Unia. Licencja nr 1 należy do NAS :)
    Szczegóły:http://www.sportowefakty.pl/index.ph...&news_id=49324

    A więc wymogi formalne zostały spełnione. Zaległości finansowych nie ma bądź zostały zawarte ugody. Myślę,że to kolejny sukces nowego Zarządu (po zatrzymaniu Kasprzaka). Oby tak dalej. Kolejną niespodzianką - może jednak wzocnienie???

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    W latach poprzednich dyskryminowane były w Lesznie
    kobiety i młodziez
    ktorzy nie mogli sobie kupic takich -spiętych 10-11 biletów odpowiednio tych "dla kobiet" czy "ulgowych"

    Panie mogły kupić ale karnet normalny, uprawnieni do wstępu na bilety ulgowe tak samo karnet normalny

    Jak z tym bedzie teraz ?
    u nas kibice zajada sobie to samo pytanie
    z tym ze w czewie na ulgowy wchodzi tylko mlodziez uczaca sie + emeryci i rencisci, kobiety wchodza na normalne

    jak mi wiadomo nasz klub sprawe ulgowych karnetow wkrotce rozpatrzy, oby z pozytywnym skutkiem :D

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach

    Brawo nowy zarząd!

    Za otrzymanie licencji na 2005 rok! Myślę, że to wydarzenia bardzo podniesie wiarygodność klubu wsród sponsorów i zawodników! Gratulacje i życzę dalszych sukcesów! Szeczególnie na polu znalezienia sponsorów.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Musiel


    W latach poprzednich dyskryminowane były w Lesznie
    kobiety i młodziez
    ktorzy nie mogli sobie kupic takich -spiętych 10-11 biletów odpowiednio tych "dla kobiet" czy "ulgowych"

    Panie mogły kupić ale karnet normalny, uprawnieni do wstępu na bilety ulgowe tak samo karnet normalny

    Jak z tym bedzie teraz ?
    Jakos przy kasie nie zauważam tej dyskryminacji. Raczej wręcz przeciwnie - dlaczego ja muszę płacić więcej niż kobiety za normalny bilet na stadion...? Może to wyjaśnisz?Rozumiem preferencje dla dzieci , młodzieży... Ale dlaczego dorosłe panie płacą mniej niż panowie ? Dyskryminacja w Lesznie jest ale w drugą stronę..
    :P

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    785
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba sie nie zrozumieliśmy :P

    pozdrawiam
    musiel

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Ja wiem o co chodzi - że niby brak karnetow preferencyjnych dla kobiet itd... Ale dla męzczyzn takze brak.
    A bilety jednorazowe dla panow droższe sa... :/
    Więc tak czy inaczej dyskryminacja w Lesznie panuje...
    Pozdrawiam
    :)

  34. Powrót do góry    #34
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Mariano trenerem!!!!

    JAk najbardziej Mariano widziałbym Cię jako trenera, ale pod warunkiem, że ja zostanę Twoim zastępcą!!:) Razem zdobędziemy mistrza!! hehe A co do naszego skłądu - to myślę, że po małym "przewietrzeniu" powinno być dobrze. Pierwsza czwórka jest w zasięgu. Pzdro 4 all!!!

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2003
    Postów
    313
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze tak troche nie na temat ale tak jakos mnie natchnelo czesto sie tu obgadywalo ze mlode Jankesy na imprezach swiruja ale nie chce nic mowic ostatnio bardzo czesto szczegolnie na srodach studencki bywa kolejny junior bykow K.K. oby nieskonczyl tak jak Jankesy :) :D



    pozdro

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    co do kspera nie martwilbym sie jest mlody ma prawo sie bawic jest martwy sezon a listopad jest dla zuzlowca typowo urlopowy okres roztrenowania no jednie sparwy kontraktowe
    sama glowa teamu kasprzakow powiedziala ze w listopadzie chlopaki maja luz a od grudnia juz koniec bezkrolewia
    wiec spokojna glowa
    w zeszly roku o tej porze mozna bylo krzysztofa spotakc w jokerze
    pozniej juz nie bo kiedy treningi starty
    wiec spoko a krzychu niech sie wyszaleje teraz bo w sezonie nie ma czasu
    nie siejmy paniki
    pozro pyra
    pyra

  37. Powrót do góry    #37
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Wg zapowiedzi druzyna pojechała sie integrować w Karkonosze.
    Szkoda, ze do tego czasu nie ustalono kto bedzie trenerem, bo chyba powinien razem z zawodnikami sie integrować. Chyba to nie bedzie krzystyniak, bo wekhend spedził w domu.
    Nie wiem czy pojechali wszyscy i na jak długo, ale Damian Baliński naewno jest dziś w Lesznie.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszyscy zawodnicy byli na wyjezdzie integracyjnym ;) w gorach.
    Wczoraj wrocili

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie słyszałem w radio miejscowym, że do końca tygodnia mamy sie dowiedzieć kto bedzie trenerem w Unii, a Damian wypowiadał sie jako nowy-stary kapitan zespołu.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle że trenerem będzie Jasiu Krzystyniak

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nowy trener będzie odpowiedzialny tylko za szkółke i młodzież, a podczas meczu bedzie doradcą i nie będzie miał wpływu na obsadę składu i strategie podczas meczu.
    Moim zdaniem zmainy w dobrym kierunku, tylko jaki trener zgodzi sie na takie warunki.
    Chyba niewielu ale ktoś się pewnie znajdzie i moim zdaniem nie będzie to dotychczasowy trener.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    01-01-2004
    Postów
    466
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trener powinien byc z prawdziwego zdarzenia do prowadzenia szkółki.Trenerem w podstawowym składzie to moge byc nawet ja.Jak słysze takie pier...nie że tak wiele zalezy od trenera to zaczyna mi powieka nerwowo skakac.Przykład? Prosze!!!!Wardzała przez piec lat trener drużyny błakajacej sie gdzies w czelusciach pierwszej czy drugiej ligi, a teraz prosze trener mistrzów Polski.Pojawiły sie pieniądze,wzmocnienia i efekty zaraz są widoczne. Wcale sie nie zdziwie jak zostanie trenerem roku.Kpina.
    Mariano!
    Zapomniałeś (lub o tym nie wiesz), że Marian Wardzała w czsie swej kilkunastoletniej pracy trenerskiej wychował kilku młodzieżowych mistrzów Polski oraz kilku (klikunastu) całkiem niezłych zawodników. To jest trener, który jest z Unią nie tylko wtedy gdy jest kasa i jest łatwo, lecz także wtedy gdy brakowało pieniędzy na metanol, a gumy zajeżdżano do "slicków". Dla każdego kibica Unii Tarnów to jest najprawdziwszy trener!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    W ostatnim TZ pisza o zarobkach naszych gwiazd m.in. o Ulamku w Lesznie (1000 zł za punkt + 10000 za wygrany mecz), pozniej wymieniono jeszcze jednego bogacza (1800 zł za punkt + 350000 za podpis) ktory zmienial barwy klubowe dwa lata temu. Ciekawe czy nie chodzi o $Okonia. Jesli tak to niezla kasa poszla na tych dwoch zawodnikow

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2004
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednym z punktów dzisiejszej sesji rady miasta Leszna
    bedzie przesuniecie kwoty 1 milion złotych z budżetu,
    z rubryki "na oswietlenie stadionu" z roku 2005 na rok 2006....


  45. Powrót do góry    #45
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    W ostatnim TZ pisza o zarobkach naszych gwiazd m.in. o Ulamku w Lesznie (1000 zł za punkt + 10000 za wygrany mecz)
    TZ nie czytam, niemniej wydaje mi sie, iz koledzy redaktorzy popelnili blad podajac zarobki Sebastiana ( jezeli napisali tak, jak przedmowca cytuje )

    Owszem bylo 10 tys. zl, ale za kazdy mecz,tzw. startowka, a nie tylko wygrany. W sumie Seba zarobil, o ile sie nie myle 430tys. zl w Unii, co w porownaniu z kasa jaka biora obcokrajowcy, czy inne gwiazdy nie jest wcale wygorowana kwota, na ktora zreszta Sebastian uczciwie zapracowal, bo to przeciez on obok Leigh byl jednym z glownych autorow srebrnego medalu. Punktowal jak Adams, a zarobil ciut mniej, czesciej niz Australijczyk prezentujac zespolowa jazde ( zreszta rok pozniej takze pojechal dla Unii w finale MPPK:)

    Niezaleznie od tego co pisza czestochowianie, czy gdanszczanie, gdyby byla taka mozliwosc to z otwartymi ramionami przywitalbym Sebe ponownie w Lesznie:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Strona 1 z 37 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •