Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 245

Wątek: GTŻ Grudziądz - inauguracja 21.04.03

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GTŻ Grudziądz - inauguracja 21.04.03

    Trochę może to dziwnie wygląda, że zakładam ten temat jako kibic GKS-u, ale... GTŻ (GKM) to w końcu sąsiad zza miedzy, na którego meczach bywałem niejednokrotnie...

    WPISUJCIE TU WSZELKIE WIEŚCI, KOMENTARZE I SKŁADY DOTYCZĄCE GRUDZIĄDZKIEGO KLUBU...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co wiadomo,że trenerem został Lech Kędziora, co moim zdaniem jest bardzo słuszną decyzją. Podobno planuje się zostawić wszystkich krajowych zawodników z tego sezonu i Romana Poważnego... Ja bym jeszcze do tego powalczył o Roberta Kościeche, Tomka Chrzanowskiego, Maruisza Puszakowskiego i Prezemysława Kłosa z Torunia oraz drugiego nie drogiego ale solidnego obcokrajowca klasy własnie rosjanina. I co Wy na to?

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    W GTZ powinni przede wszystkim jezdzic zawodnicy
    dawnego GKM! Knapp. Kempinski, Dados, Kryskiewicz,
    Staszek. Dopiero potem trzeba sie zastanowic
    kogo tu sciagnac. Wzmocnienia z Torunia - czemu
    nie ale trzeba pamietac, ze to sa jednak lepsi
    lub gorsi zawodnicy ekstraligowi i nie tak
    latwo da ich sie wdrozyc do standardow grudziadzkich.
    Sklad GTZ w wersji mocno torunskiej:
    1. Kosciecha
    2. Kempinski
    3. Puszakowski
    4. Chrzanowski
    5. Knapp
    6. Dados (mlody Kempinski)
    7. Kryskiewicz (Buczkowski)
    8. Staszek

    :-)

    I co Wy na to? Jakie szanse?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  4. Powrót do góry    #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z takim składem wchodzicie bez najmniejszych problemów!!
    Cieszę się, że Grudziądz powoli wychodzi na prostą, jeszcze pół roku temu wyglądało to tragicznie a teraz mówi się nawet o wzmocnieniach!

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem taki skład nie gwarantuje awansu. Raven jako przedstawiciel pierwszoligowca z Rzeszowa nie bardzo orientuje się w realiach II ligi. Miniony sezon pokazał, że (z nielicznymi wyjątkami) II liga wzmocniła się, poziom się wyrównał i nawet na torach teoretycznych słabeuszy (np. Kraków) nawet faworyci mogą zgubić punkty. A grudziądzcy (a tym bardziej toruńscy) zawodnicy nie mają na co dzień styczności z takimi torami jak Kraków, Krosno, Świętochłowice. Mocna będzie Łódź, być może Ostrów, Opole będzie chciało wrócić do I ligi, do tego dochodzi bardzo groźne u siebie Krosno. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że wątpliwe jest zatrzymanie w Grudziądzu Grześka Knappa.

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zawodnicy pokroju Kościecha, Chrzanowski, Knapp i Staszek przerastają każdego krajowego zawodnika w II lidze. Juniorzy też nie są najgorsi, bo Łukasz Dados kilka razy w tym sezonie pokazał, że potrafi jeździć. Gdyby doszedł jeszcze jeden przyzwoity obcokrajowiec to nie ma na nich mocnych w drugiej lidze.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaaak. A za rok znowu oglosza upadlosc? Zejdzcie na ziemie panowie? Knapa chce przynajmniej kilka 1 ligowych klubow i z cala pewnoscia maja wiecej pieniazkow niz GTZ. Lepsze warunki w 1 lidze dostaliby pewnie tez Kempinski i Staszek. Jestem pewnie, ze ktos z nich bedzie musial odejsc bo drugoligowych klubow nie stac po prostu na takich zawodnikow w nadmiarze. Chyba ze znowu ktos stworzy wirtualny budzet a za kilka lat bedzie sprzedawal polewaczke z lat 50tych. Oszczedny i realny sklad moim zdaniem wygladalby tak: 1.Kempinski 2.Walczak 3. Staszek 4. Kuzin 5. Powaznyj 6. Dados 7. Kierzkowski 8. Derdzinski.

    Po co sciagac z Torunia drogich zawodnikow (np. Kosciecha, Chrzanowski) jak Walczak czy Derdzinski na druga lige spokojnie wystarcza? Kuzin i Powazny to dobrzy i solidni zawodnicy. Co znacza oni dla drugoligowcow przekonal sie chocby lublin, ktory mial porownywalnych Szajchulina i Stefaniego. Ew. mozne jeszcze dac pojezdzic np. Topince, Fenclowi czy Szatmariemu. A co z Kierzkowskim? Moze go wypozyczyc za pieniazki i dac pojezdzic mlodszym, albo zostawic i miec 2 dobrych mlodziezowcow?

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że niektórzy nie znają wcale Grudziądzkich realiów. Klub dopiero co powstał, musi znaleźć pomoc w osobach sponsorów i oczywiście obiecane pieniądze z urzędu miasta.
    O sponsorów nie będzie wcale lekko. W Grudziądzu upadają kolejne fabryki i firmy - trzeba będzie szukać sponsora poza miastem.
    Jeśli chodzi o pozyskanie zawodników z GKM-u to nie powinno być ciężko. Problemy napewno będą z Knappem, Kempińskim czy Dadosem.
    Co do wzmocnień to skąd Wam wziął się Kościecha? Ani Lech Kędziora, ani Zbigniew Fiałkowski nie wymieniali tego nazwiska. Puszakowski i Chrzanowski owszem, ale pieniędzy napewno nie wystarczy na obu.
    Oto optymistyczny wariant składu, który dawałby szanse na walkę o awans:
    1.Grzegorz Knapp
    2.Paweł Staszek
    3.Robert Kempiński
    4.Mariusz Puszakowski
    5.Roman Poważnyj
    6.Krzysztof Buczkowski
    7.Maciej Kierzkowski
    8.Łukasz Dados
    W obwodzie na lżejsze mecze Derdziński i pozostali juniorzy GKM-u.
    To jest wariant bardzo optymistyczny, zobaczymy jak będzie w rzeczywistości.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze że namieszałem troche z tym Kosciechą:) Więc chciałbym sprostować... Jak napisalem w swoim drugim wpisie jest to tylko sugestia a nie zdanie dzialaczy. Trudno powiedziec czy jest to za drogi zawodnik jak na grudziądzkie realia ale moze gdyby dostal konkretną ofertę...? Ale jeszcze raz powtarzam to tylko moja sugestia. A o Puszakowskim i Kłosie mowi sie natomiest otwarcie i myśle że jak dziłacze GTŻ-u zrealizowali by kontrakty z tymi właśnie zawodnikami to bylby to dobry ruch na zbliżający się sezon. Pozdrawiam kibicow z Grudziądza, wszystkiego dobrego:) Może sie znowu wybiore do Was na kilka meczy?:)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale zawodnicy pokroju Kościecha, Chrzanowski, Knapp i Staszek przerastają każdego krajowego zawodnika w II lidze. Juniorzy też nie są najgorsi, bo Łukasz Dados kilka razy w tym sezonie pokazał, że potrafi jeździć. Gdyby doszedł jeszcze jeden przyzwoity obcokrajowiec to nie ma na nich mocnych w drugiej lidze.
    Nie zgodzę się z tezą, że trzej wymienieni przerastają wszystkich. Torunianie są bardzo chimeryczni, Knapp jeżeli zostanie będzie mocny, ale co do Staszka mam wątpliwości. Nie ręczyłbym też, że młody Dados zrobi np. 4 punkty np. na bardzo trudnym torze w Krośnie. Tam wykładali się bardziej doświadczeni zuzlowcy (w minionym sezonie przekonał się o tym lider z Lublina). W Krakowie też nie jest łatwo się ścigać(o czym przekonali się faworyzowani Krośnianie), nie wspominając o Ostrowie i Łodzi. Nie chodzi mi o klasę rywali, ale o specyficzne tory

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Grudziądzanie zdołają awansować do 1 ligi i utrzymają wszystkich zawodników GKM-u. Do tego przydałby się Puszakowski z Torunia no i jako obcokrajowiec Roman Poważnyj. Mój typ składu na sezon 2003.
    1.Grzegorz Knapp
    2.Robert Kempiński
    3.Mariusz Puszakowski
    4.Paweł Staszek
    5.Piotr Markuszewski
    6.Łukasz Dados
    7.Maciej Kierzkowski
    8.Krzysztof Buczkowski (R.Poważnyj)

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,781
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Maciej zapodal:
    http://www.gib.sklad.prv.pl - stronka naszego teamu ISQ
    http://www.hoolsgib.prv.pl - Official Hooligans GiB skŁaD


    Co to za bzdurne strony www.? Chcesz kogos zabic?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciej zapodal:
    http://www.gib.sklad.prv.pl - stronka naszego teamu ISQ
    http://www.hoolsgib.prv.pl - Official Hooligans GiB skŁaD


    Co to za bzdurne strony www.? Chcesz kogos zabic?

    Po pierwsze nie sa to bzdurne strony tylko, pierwsza z nich to stronka klubu ligi ISQ. A druga to wynalazek Daminka i jest to stronka Hooliganow Gib Skladu :P

    -------------------


    Przejdzmy do tematu:

    GTZ jest nowo powstalym klubem, zapewne wiekszosc skladu GTZ bedzie pochodzilo z nie dawno zlikwidowanego zespolu GKM. Chcialym aby zuzel w Grudziadzu odzyl i odbil sie od dna, bo przeciez z tamtad wywodzi sie kilku wysmienitych zuzlowcow. Zespol z Grudziadza jesli zakontaktuje Pawla Staszka, Grzegorza Knappa, Roberta Kempinskiego oraz fenomenalnych juniorow ktorzy w 2 lidze z pewnoscia beda pokazaywac jeszcze wieksza klase niz w 1 lidze. Mowie tutaj przede wszystkim o Lukaszu Dadosie, Krzysztofie Buczkowskim, Krzysztofie Kempinskim, Marcinie Kryskiewiczu. Pod koniec sezonu z dobrej strony zaprezenotwal sie rowniez kontuzjowany wowczas Slawomir Derdzinski - pamietamy bardzo dobrze jak podczas meczu zawieziono go do szpitala, a ten zdazyl wrocic na swoj ostatni bieg i go wygrac !! To jest dopiero zawodnik. Jesli chodzi o stranieri to kierownictwo GTZ powinno zabiegac ponownie o Romana Powaznyja ktory w zeszlym sezonie bardzo dobrze jezdzil i godnie reprezentowal barwy zespolu z Grudziadza. Kolejnym stranieri ktorego zapewne chcieli by widziec kibice z Grudziadza bylby Hans Clausen - pojechal w malej ilosci meczow ale podobnie jak Powaznyj nie zawodzil kibicow czarnego sportu z Grudziadza. Mysle ze w Grudziadzu uda sie odbudowac bardzo dobry zespol i wrocic juz po sezonie 2003 do grona pierwszo - ligowcow. A wiec to jest propozycja mojego skladu jakim mogli by jezdzic zawodnicy GTZ:

    1. Robert Kempinski
    2. Pawel Staszek
    3. Roman Powaznyj ( Slawomir Derdzinski )
    4. Hans Clausen
    5. Grzegorz Knapp
    6. Krzysztof Buczkowski
    7. Lukasz Dados
    8. Marcin Kryskiewicz

    Jest to wg mnie bardzo silny i stabilny sklad bez zadnych dziur. A wiec zycze powodzenia druzynie z Grudziadza !!

    Pozdrawiam
    Falubaz - Adas :P

  14. Powrót do góry    #14
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zgodzę się z tezą, że trzej wymienieni przerastają wszystkich. Torunianie są bardzo chimeryczni, Knapp jeżeli zostanie będzie mocny, ale co do Staszka mam wątpliwości. Nie ręczyłbym też, że młody Dados zrobi np. 4 punkty np. na bardzo trudnym torze w Krośnie. Tam wykładali się bardziej doświadczeni zuzlowcy (w minionym sezonie przekonał się o tym lider z Lublina). W Krakowie też nie jest łatwo się ścigać(o czym przekonali się faworyzowani Krośnianie), nie wspominając o Ostrowie i Łodzi. Nie chodzi mi o klasę rywali, ale o specyficzne tory
    Tu akurat masz rację, tory w drugiej lidze są dla wielu ekstra- i pierwszoligowców dużą niewiadomą.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciej zapodal:
    http://www.gib.sklad.prv.pl - stronka naszego teamu ISQ
    http://www.hoolsgib.prv.pl - Official Hooligans GiB skŁaD

    Co to za bzdurne strony www.? Chcesz kogos zabic?
    To nie żadne bzdury. Prosiłbym o nie krytykowanie tak otwarcie mojej wesołej twórczości (oraz twórczości Daminka).

    Nie ręczyłbym też, że młody Dados zrobi np. 4 punkty np. na bardzo trudnym torze w Krośnie.
    No nie przesadzajmy, Łukasz był słaby, ale teraz gdyby został wyremontowany jego sprzęt, to jest on w stanie uzyskać średnią meczową powyżej 7 punktów w całym sezonie.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No nie przesadzajmy, Łukasz był słaby, ale teraz gdyby został wyremontowany jego sprzęt, to jest on w stanie uzyskać średnią meczową powyżej 7 punktów w całym sezonie.
    Chyba nie przeczytales dokladnie - nie chodzilo o srednią Dadosa w sezonie tylko o ewentualny jego występ np. w Krosnie

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem jak Łukasz Dados poradzi sobie w Krośnie, ale jeden czy dwa występy z pewnością nie będą stanowiły o jego talencie, zaangażowaniu i przygotowaniu do sezonu.

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Propozycja składu...

    Napoczątku radziłby mzacząć od jakiś seniorów (obcokrajowców można znależć zawsze).Skład podpierał by się na Knapie i Staszku.Potem obcokrajowców typu Atilla Stefani i Hansie Clausenie.I juniorów jakiś troszkę lepszych np. Szmid z Rybnika lub Marcin Rempała.

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początek radze seniorów typu:Krzysztof Pecyna Jarosław Łukaszewski a obcokrajowca radze np:Handberg Freddie Eriksson a juniorównp:Romanek Marek Cieślewicz

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    13-12-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hehe

    normalnie jaja sobie jakies robisz kaka.jrzysztof pecyna ita cala reszta.to skald na 1 lige.myslisz ze ci przyjda do jakiegos grzudziaca ktory jest w ostatniej lidze??
    hehehee

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Wszystko co tu piszecie odnośnie składu GTŻ-u jest bardzo piękne, tylko nie wiem skąd w klubie, w którym ledwo wiąże się koniec z końcem, wezmą się na to pieniądze.
    A odnośnie szybkiego awansu do I ligi to może nie być wcale takie proste. Nawet z Knappem, Staszkiem czy Puszakowskim.
    W tym sezonie Knapp jeździł w Krośnie w turnieju indywidualnym ( obsada głównie krośnieńska i rzeszowska )
    i zbytnio sobie nie radził ( zdobył około 5 pkt. ).
    Tak więc przestrzegam przed hura-optymizmem panowie z Grudziądza - II liga wcale nie jest taka słaba na jaką wygląda.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wlasnie druga liga bedzie w tym sezonie jeszcze bardziej wyrownana niz poprzednim

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I juniorów jakiś troszkę lepszych np. Szmid z Rybnika lub Marcin Rempała
    .
    Nie rozumiem po co w Grudziądzu tacy zawodnicy, jeśli zostaliby: Dados, Kierzkowski i Buczkowski to GTŻ miałby chyba najlepszych juniorów w lidze.
    Na początek radze seniorów typu:Krzysztof Pecyna Jarosław Łukaszewski a obcokrajowca radze np:Handberg Freddie Eriksson a juniorównp:Romanek Marek Cieślewicz
    Wyżej wymienieni seniorzy byliby moim zdaniem zbędni, gdyby zostali zawodnicy GKM-u i pszyszedł ktoś z Torunia.
    Jeśli chodzi o obcokrajowców to najlepiej byłoby zainwestować (jeśli oczywiście znajdą się pieniądze) w jakiegoś tańszego Rosjanina: Darkina czy Poważnyja.

    normalnie jaja sobie jakies robisz kaka.jrzysztof pecyna ita cala reszta.to skald na 1 lige.myslisz ze ci przyjda do jakiegos grzudziaca ktory jest w ostatniej lidze??
    hehehee
    Tego forumowicza jest mi po prostu żal. Nie tylko dlatego, że jest półanalfabetą (wydaje mi się, że pogrubioną czcionką powinna być napisana nazwa mojego rodzinnego miasta, ale dlatego też, że nie docenia Grudziądzkich działaczy.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja proponuje Szajchulina na 2lige wsam raz!!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach

    NAJPIERW ZALEGŁOSCI

    W gdansku tez sa i mysli sie o ich splacie,zalozenie nowej druzyny bez splaty zadluzenia to jest proste.
    A po sezonie z tymi skladami co piszecie (Kosciecha)kolejne bankructwo:)
    GKS THE BEST

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Grudziądz zatrzyma zawodników GKM-u. Do tego przyszedłby Puszakowski z Torunia i to wystarczy. Po co nam jakieś wzmocnienia z Rybnika czy tam innych klubów jak wszystko kosztuje. Obcokrajowcem GTŻ-u powinien być Roman Poważnyj.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIe porównujcie finansowo GKM-u i GTŻ-tu. To niebo a ziemia. Gkm z panem Sierakowskim borykał się z kolosalnym długiem i walką w 1 lidze która jest dużo bardziej kosztowna od 2 ligi. Gtż natomiast nie ma bagażu długu a zarząd tego klubu stanowią ludzie, którzy w ubiegłym roku tworzyli w Gkm-ie radę sponsorów i dobrze wywiązywali się z tego działania mając dużo droższych zawodników na utrzymaniu jak choćby Jesper Jensen czy Niklas Klingberg. Więc nie widze obaw że sobie w 2 lidze nie poradzą. A wracając jeszcze raz do składu Gtż-tu to zawodnicy Gkm z ubiegłego roku z Poważnym plus małe wzmocnienie z Torunia np. Puszakowski, Kłos przy regularnych wypłatach z klubu będzie na pewno predysponowało ten klub do awansu tyle że w ostatecznym rozrachunku decyduje jeszcze szczęście... ;)
    W każdym bądź razie ja trzymam kciuki za klub z Grudziądza i na pewno wybiore się tam na jakiś mecz w przyszłym roku.
    Pozdrawiam.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed kilkoma minutami na telewizji SM Grudziądz zakończył się wywiad ze Zbigniewem Fiałkowskim.
    Napomniał on głównie o nowej od przyszłego tygodnia siedzibie GTŻ, która zostanie przejęta od GKM-u (dotychczas siedzibą GTŻ była firma pana Fijałkowskiego). Wspomniał o szukaniu zawodników, którzy chcieliby reprezentować GTŻ przez Lecha Kędziorę.
    Potwierdził to, że rozmawiał już telefonicznie z Romanem Poważnym, ale bez żadnych konkretów.
    Do klubu wpłynęło pięć podań na stanowisko sekretarki i dwa na stanowisko dyrektora. Wszystkie podania zostaną rozpatrzone w przyszłym tygodniu. Sekretarka jest potrzebna jak najszybciej aby porządkować dokumenty - powiedział Fijałkowski.
    Na pytanie w jaki sposób GTŻ zamierza pozyskać zawodników GKM-u z listy transferowej Fijałkowski odpowiedział, że w poniedziałek lub wtorek spotka się z prawnikiem aby przedyskutować kwestię prawną.
    Pan Zbigniew był bardzo tajemniczy i nie wymieniał żadnych nazwisk, zaś redaktor zdradził, iż raczej pewnym zawodnikiem GTŻ jest Robert Kempiński.

    Kolejna część wywiadu z panem Zbigniewem Fijałkowskim już za tydzień.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako obcokrajowiec napewno dobrym posunięciem byłby Roman Poważnyj. Co do seniorów to mam nadzieję, że wkrótce zaklepani będę wszyscy zawodnicy GKM-u, ale najpierw żeby rozmawiać z zawodnikami musi być przejęta siedziba po GKM-ie. A nastąpi to już w poniedziałek.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm...nie jestem pewien ale chodza pogloski ze w Grudziadzu bedzie jezdzil Marek Latosi(nie jest to wiadomosc 100%)A jesli chodzi o Clausena to podobno ten cudowny zawodnik z Dani zakonczyl kariere(tez podkreslam ze "podobno")Obyto nie byla prawda,Hans godnie reprezentowal Ostrowskie barwy.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też słyszałem o tym, że Grudziądzanie są zainteresowani Latosim. Ale nic więcej na ten temat na razie nie wiem. A co do Clausena to nic niewiem. Mam nadzieje, że nie skończy on jeszcze kariery.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj miało nastąpić wcześniej planowane przeniesienie siedziby GTŻ do pomieszczeń dawnego GKM-u. Wszystko byłoby OK, gdyby władze GKM-u wszystko załatwiły, jednak nikt nie przygotował tych pomieszczeń do przeprowadzki.
    17 grudnia ma nastąpić całkowita przeprowadzka.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj miało nastąpić wcześniej planowane przeniesienie siedziby GTŻ do pomieszczeń dawnego GKM-u. Wszystko byłoby OK, gdyby władze GKM-u wszystko załatwiły, jednak nikt nie przygotował tych pomieszczeń do przeprowadzki.
    17 grudnia ma nastąpić całkowita przeprowadzka.
    DO GIBON

    A kto w tej chwili zarządza obiektami GKM-u? Czy to jest jeszcze pan Sierakowski?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grudziądz jest moim faworytem do awansu z II-ligi.
    Oto skład jaki bym chciał aby byłw Grudziądzu
    1.Knapp
    2.Kempiński
    3.Poważnyj
    4.Staszek
    5.Parker
    6.Kierzkowski
    7.Dados Ł.
    8.Markuszewski

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO GIBON

    A kto w tej chwili zarządza obiektami GKM-u? Czy to jest jeszcze pan Sierakowski?
    Pomieszczeniami GKM-u zarządza komisja likwidacyjna, a Przemysław Sierakowski będzie do końca w GKM - ale to już kwestia tygodni.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DO GIBON

    A kto w tej chwili zarządza obiektami GKM-u? Czy to jest jeszcze pan Sierakowski?
    Pomieszczeniami GKM-u zarządza komisja likwidacyjna, a Przemysław Sierakowski będzie do końca w GKM - ale to już kwestia tygodni.
    Dzięki serdeczne za info:)
    Pozdrawiam.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Wg, mnie awans w 1 sezonie jest nie tyle co niemozliwy o ile wg mnie nie powinien nastapic. Przypomnijmy ze jest to nowy klub i mimo ze zycze wszystkiego najlepszego awans wg mnie jest malo mozliwy, bo nie sadze zeby w grudziadzu byly jakies wazniejsze ruchy transferowe.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kompletnie się nie zgadzam z Kaiohem, że Grudziadzanie nie mają praktycznie żadnych szans na awans. Zarząd jest nowy, czyli całkiem nowa polityka w klubie. Jeżeli uda sie zatrzymać wszystkich żużlowców GKM-u, do tego chociaż jden transfer lub wypożyczenie np. Puszakowski i jest skład na awans.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składu nie da się utrzymać, ponieważ dzisiaj Grzegorz Knapp podpisał kontrakt z TŻ SIPMA Lublin. Pozdrowienia i sukcesów!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a skad tego taki pewien jestes codo Knappa ??? Ja nic oficjalnie nieslyszalem...

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Składu nie da się utrzymać, ponieważ dzisiaj Grzegorz Knapp podpisał kontrakt z TŻ SIPMA Lublin. Pozdrowienia i sukcesów!!!
    Pewne na 100%?? :( Nie czytałem dzisiejszej prasy, ale nic takiego nie słyszałem. Oby to okazało się nieprawdą.
    To powinno działaczom GTŻ dać coś do myślenia i zacząć działać sprawniej.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grzegorz Knapp w Lublinie???????

    jakas nie slyszalem zeby podpisal kontrakt z TZ SIPMA LUBLIN ???moglo by to nastapic:)))

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przejście Knappa do Lublina jest faktem :(
    Słyszałem już to od trzech niezależnych osób :(

    P.S. Ktoś wyżej napisał, że Grzegorz Knap przechodzi do Lublina, oby nie przechodził tam Grzegorz Knapp :P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik Awatar killus
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Przejście Knappa do Lublina jest faktem :(
    Słyszałem już to od trzech niezależnych osób :(

    P.S. Ktoś wyżej napisał, że Grzegorz Knap przechodzi do Lublina, oby nie przechodził tam Grzegorz Knapp :P
    Heh ale ty jestes szczrgolowy koles:)

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i niestety odejście Knappa stało się faktem :( Teraz niwątpliwie ciężko będzie wypełnić tą lukę ale mam nadzieję, że Grudziądzanie zaczną w końcu podpisywać kontrakty.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •