Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 81

Wątek: Kto trzecim obcokrajowcem w Gdańsku ??

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Kto trzecim obcokrajowcem w Gdańsku ??

    Otwieram ten temat ze względu na beznadziejną , po raz kolejny, jazdę Ericssona. Jest jeszcze pare wartych uwagi nazwisk. Jest Ryan Fisher, by moze Chris louis, Dawid Norris. Trzeba teraz zapolowac na tego trzeciego bo do pokonania ZKŻ zabrakło dzis na prawde niewiele...


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie ma sensu teraz kontraktować kogoś trzeciego ( wg. mnie ). Nie jadą krajowcy ( Kościecha miał jeden mecz udany , Fajfer obniża loty... ). Sami obcy nie wygrają...

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tak ogladajac sobie mecz unia-poloniab. na www.speedwaypl.com i podziwiajac jazde lukasa drymla pomyslalem o jego braciszku alesie. czy on nie jest wolny? czy ma kontrakt z unia??? swoja droga obejrzyjcie ten mecz - super jezdzil Michal Robacki!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie ma sensu teraz kontraktować kogoś trzeciego ( wg. mnie ). Nie jadą krajowcy ( Kościecha miał jeden mecz udany , Fajfer obniża loty... ). Sami obcy nie wygrają...
    Co do gdybania to najlepiej wogole nie chodzic na zuzel;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja bym chętnie zobaczył u nas pare finskich zawodników do Kaia zakontraktował Jonnasa Kylmäkorpi :) bardzo dobrze jedzi wczoraj był nawet bohaterem meczu między Kaparna - Smederna 49:47 :) Boje sie tylko że albo bedzie za drogi albo jego federacja nieda mu licencji :P lub inny klub go weźmie ...

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    David Norris albo Daniel Davidsson.
    Ten ostatni bardzo mi zaimponowal wygrywajac w jednym z biegow po pieknej walce z Billym Hamillem w jakims tam turnieju. Chociaz z 2 strony doswiadczenie Norrisa.. zadna super gwiazda nie byl ale troche jush jezdzi. Najlepiej spojrzec na Laukannena...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Ales ? Sory , ale on tylko w czeskiej lidze punktuje :( w Angli to jeżdzi jak Sqra , albo gorzej.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No ale pomysł z Joonasem Kylmakoorpi jest całkiem całkiem! W końcu ma on juz doswiadczenie z Polski (jezdzil 4 lata temu bodajze w e-lidze w Czestochowie).

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    no jezdzil w czwie i jesli ma tak jezdzic dla was to nie polecam miotal sie po torze jak jakas eh szkoda gadac
    ale wogole czy wam jest ten zawodnik potrzebny jego zakontrakowanie kosztuje a was na niego stac?
    ja wogole mysle ze takie kluby jak polonia pila czy wy nie majac wielkich budzetow powinny oszczedzac tak aby znormalizwoac budzet a nawet jak sie spadnie do 1 ligi to mozna pozniej powalczyc z lepszym budzetem

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4 lata temu a teraz to co innego, w tym sezonie jedził bardzo dobrze jak choćby właśnie wczoraj zdobył 11 pkt (3,1,3,1,3) pokonująć m.in. Hamilla który w Gdańsku wykręcił komplet :)
    Co do Norrisa to uważam że jest to tylko zawodnik na angielskie tory w lidze szedzkiej jedzi bardzo słabo. Dobre występy miewa najczęściej na torze Eastbourne w którym jedzi. Przystosowany jest to krótkich torów angielskich ...
    A co do Davidssona to moim zdaniem dajmy sobie narazie spokój z tymi młodymi i niedoświadczonymi :) Ich przykładem jest Eriksson i Janniro :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2003
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie trzeba znaleźść trzeciego obcego. Mam nadzieje że Eriksson nie pojawi sie już w składzie Wybrzeża. Ten zawodnik nie jest zbyt dobrym żuzlowcem. Trzeba kogoś zakontraktować bo widać że Piła nie zamierza sie poddawać w walce o baraże, o czym może choćby świadczyć ich wynik w Bydgoszczy i nienajgorsza postawa w Toruniu. Kylmakorpi,Norris to są zawodnicy których można poobserwować i ewentualnie zaprosić na jakiś sparing lub testy.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    ...czy ja wiem, ten Eriksson nie jest taki zły,
    wczoraj wygrałem z nim Speedway GP w gierce o tej samej nazwie.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    6. Jonnas Kylmäkorpi 12 (3,3,3,3,w)
    Bierzmy co sie da i poki sie da!!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://speedway.info.pl/index.php?mo...aj&newsid=1538
    Z tego co tu pisze to Rybnik chce zakontraktować Joonasa :(
    Wybrzeże ma dużo problemów m.in. ogrzewaniem i prądem więc 3 obcokrajowcem nie bedą sie interesować :( Szkoda bo ten fin jest naprawde dobry ...

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Fakt ze Rybnik prowadzi rozmowy z Kylmaekorpi, ale jesli dzialacze Wybrzeża ruszyli troche tylki i postarali sie o Fina chyba ten wybral by GKS, ale pod warunkiem ze zawodnik ma ambicje i chce być jak najlepszy, wkońcu GKS to ekstraliga a RKM 1 liga. Co do pozostałych obcych to ... nie oszukujmy sie nie ma juz zadnego dobrego zawodnika i jak juz brac jakiegos zawodnika to lepiej dołożyć do sprzętu i Pawła Duszyńskiego brać, bo ten na treningach jeździ bardzo dobrze.
    P.S. Dawid Cieslewicz na pewno w tym sezonie wyjedzie na tor i to napewno cieszy.
    P.S. Wszyscy sie śmieją z tych ziolek z Indi, ale są ponoć skuteczne... Cegla tez to bierze...:)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Mam kilku dobrych zawodników np.Matej Zagar czy N.K.Iversen.Jest także młody Kristian Lund.Lub M.Schultz.Są także D.Watt,K.Tatum,O.Allen,S.Parker,R.Ashworth i mój faworyt Chris Harris.Z tyłu nie pozostaje młody Anglik A.Appleton.
    Oto wyniki tych zawodników w ostatnich zawodach w jakich startowali:
    1.Matej Zagar 15 pt. (3,3,3,3,3) (półfinał IME w Lonigo)
    2.N.K.Iversen 11+3 pt. (1,2,2,3,3) (półfinał IME Outrup)
    3.Kristian Lund 5 pt. (2,1,1,1,0) (półfinał IME Outrup)
    4.Mathias Schultz 7 pt. (2,1,2,0,2) (RK IMŚ Heusden-Zolder)
    5.Davey Watt 15 pt. (3,3,3,3,3) (Puchar Premier Lagune King's Lynn-Edinburgh 62:34)
    6.Kevin Tatum 10 pt. (2,2,2,2,2) (Premier Lagune Glasgow-Arena Essex 48:42)
    7.Oliver Allen 13 pt. (3,2,3,3,2) (Premier Lagune Swindon-Sheffield 50:40)
    8.Shane Parker 14+1 pt. (3,3,3,3,2*) (British Elite Lagune Peterborough-Ipswich 45:44)
    9.Ricky Ashworth 13 pt. (3,3,3,1,3) (Premier Lagune Swindon-sheffield 50:40)
    10.Chris Harris 14 pt. (2,3,3,3,3) (British Elite Lagune Peterborough-Ipswitch 45:44)
    11.Andrew Appleton 12 pt. (3,2,2,2,2,1) Puchar Ligi Brytyjskiej Oxford-Reading 53:37)
    Niektórzy z nich są naprawde warci uwagi.A RAKONTRAKTOWANIE CHRISA HARRISA TO NAPRAWDE NIEZŁY POMYSŁ;):);););););););););););););););)

    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może by tak zakontraktować pewnego Włocha...
    Stefano di Chrzano
    On podobno robi wszystko społecznie, więc nie kosztowałby klub ani złotóweczki...:D:D:D
    Poza tym jest podobno fachowcem od wyciągania z kłopotów...:D:D:D

    Mam jeszcze parę ciekawych nazwisk w odwodzie (efekt ostatniej nocnej paląco-pijącej "nasiadówy")...:):)
    Póki co powiedzcie co sądzicie o kruczowłosym makaroniarzu?:P:P:P

    Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Zobaczymy jak pójdzie Steadowi i Chrrisowi w dzisiejszym GP. Jeżeli wejdzie któryś z nich to turnieju głownego lub chociaż zaprezentuje sie bardzo pozytywnie... mozna by sie zastanowić... jendak trzeba pamietac ze to jest ostatni "strzał", oby był w dziesiątke (10) .
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fina będziecie mieli okazję zobaczyć już niebawem w Rybnkiku.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fina będziecie mieli okazję zobaczyć już niebawem w Rybnkiku.
    Tak ale bedzie on tam przelotnie bo bardziej podoba mu się Gdański plastron a zwiedzić sobie Rybnik każdy może ;)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hi
    Pamiętajcie koledzy, że Ci młodzi Angole: Stead, Harris, Allen itd. oni nie są przede wszystkim sprzętowo przygotowani na starty w Polsce. Oni mają po 2-3 (oby!) motory na ligę angielską, dostosowane do tamtejszych krótkich torów. Nie stać ich na dodatkowy sprzęt na ligę polską. Co z tego że mu jeden mecz wyjdzie, jak w reszcie spotkań będzie 1-2 punkty przywoził, vide: Eriksson, który wydawał się dobrym nabytkiem, ale całkowite nie przygotowanie sprzetowe i nieumiejętność dostosowania sprzetu do warunków choćby w Gdańsku, narazie przekreśla go jako skutecznego zawodnika zagranicznego w Polsce.

    deVrieSS

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za Davidssonem.
    Wszystko ma dogadane, a z Piłą pojechać musi !!!

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co to za roznica kogo zakontraktuja jako 3 obcokrajowca,Stonhewere,Norris,Tatum,Parker itd. maja wieksze umiejetnosci i doswiadczenie niz nasze asy jezdzace w Wybrzezu skoro sprzetowo beda nie przygotowani na Polska lige.Kazdy z nich zeby sie przygotowac na polskie tory musi zakupic sprzet,a za co? Najczesciej za autograf pozostawiony na kontrakcie a wiadomo ze takiemu Norrisowi za podpisanie kontraktu nikt nie da tyle co zawodnikom ze swiatowej czolowki takze ciezki wybor czeka (jesli wogle do niego dojdzie) Panow rzadzacych Wybrzezem.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Nasi dzialacze delikatnie mowieac sa p.o.je....
    najpierw po znajomosci zalatwiono starty Derze ktory jak bylo wiadome nic nie zrobi (za wysokie progi)zakontraktowano wynalazek Ferdka.Teraz jak trzeba wzmocnien to nic sie nie dzieje,a Pila sie wzmacnia.
    Najgorsze jest to ze oddajemy im bez najmniejszego zainteresowania Olszaka,nie wspominajac juz o kontrakcie nowego obcego.Byl na testach mlody szwed i po kontuzji jezdzi juz w swojim kraju,jest jeszcze Jonas ale u nas cisza :(
    Chcialbym bardzo zeby to walsnie Olson przyczynil sie do spadku naszej ekipy amatorow niech to bedzie nauczka dla sternikow klubu (jezeli tacy sa)
    Zastanawiajace jest ze taki Faja czy Kostek wywalczaja awans do 1/2 imp bez wiekszych klopotow,a w lidze dno.
    Ja tlumacze to tym ze zawodnicy ci jechali na sprzecie ktory dostali przed sezonem (a dostali co chcieli)a w lidze to jada na czym chca.Najlepsze silniki maja w domu i czekaja sobie na zawody indywidualne.Taki dziadek Chrzanowski nie rozpozna czy to silnik z tego czy innego sezonu,a Faja ma co podmienic oj ma.

    GKS THE BEST

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bzdurzysz Biedrona oj bzdurzysz!Jwdnak w jednaj rzedczy mysle ze wszyscy sie zgadzamy w tym roku pomimo teoretycznie wiekszych pieniedzy panuje jakas taka niemoc...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Ten temat ogólnie przechodzi do historii... W klubie nie ma kasy. Zawodnicy nie dostają juz na bierząco i jest źle... Na 3 obcego nie ma kasy, wiec pozostaje Duszek.
    P.S. Dzisiaj byl trening i przyjechal... Drabik :d. Cyżby przymierzał sie do przejscia nad morze w przyszłym roku ;)
    P.S.2 Mr.Biedrona takich bzdur w zyciu nie słyszałem!!... nie obraz sie ale za takie bzdury co wypisałeś ban odrazu !! Zastanow sie co piszesz bo jakby fajka to przeczytał napewno by sie smiał z ciebie:P.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    pisze to naco mam ochote i jakie mam zdanie a co mysli o tym Faja to mam to w ..... jesli macie zamglone oczy to zobaczymy co powiecie jak fajka bedzie tak dalej postepowal i nasz kochany gks straci miejsce w extra
    GKS THE BEST

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    pisze to naco mam ochote i jakie mam zdanie a co mysli o tym Faja to mam to w ..... jesli macie zamglone oczy to zobaczymy co powiecie jak fajka bedzie tak dalej postepowal i nasz kochany gks straci miejsce w extra
    Kurde chlopie zastanow sie nad marnoscia swojego umyslu dwa razy albo i trzy zanim cos chlapniesz. Kazdy nawet najglupszy zawodnik wie ze liga jest najwazniejsza wizytowka i zawsze ma na nia najlepszy sprzet. Fajce juz nie raz oberwalo sie od zdebilalych kibicow z Gdanska. Za kazdym razem zreszta nieslusznie i za kazdym razem Adam udowadniaw odpowiednim momencie jak zalezy mu na jezdzie w naszym klubie. Przpomnij sobie zeszloroczne baraze i to jak z pewnoscia chrypailes po nich swoim falsecikiem "Adam Adam". I badz wyrozumialy. Tego Cie zycze.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cos ci powiem. Po pierwsze nie dyskutuje z toba tylko z biedronka. Po drugie zupelnie zes nie skumal o co mi chodzilo. W twoim przypadku Freud nie mialby nic do powoedzenia bo jestes jeszce tabula rasa wiec wybaczam ci brak zrozumienia. Po trzcie nawet nie wiedzialem ze jestem tu seniorem - po prostu nie zwracam na to uwagi - jezeli czujesz sie zakompleksiony - twoja sprawa, ja w kazdym razie zupelnie nie biore pod uwage liczby postow bo po prostu o niczym to nie swaidczy. Chociazby ktos tak jak ty moglby prawic banialuki na tym forum od roku, obrazajac zawodnikow, i bylby juz seniorem - wcale nie swoadczy to o tym ze mozna z nim toczyc rzeczowa dyskusje bo jak dobrze widze to masz jeszce mleko pod nosem i matura przed toba - powodzenia. Po czwarte zdebilalosc kibicow z Gdanska to bluzganie na swoich zawodnikow bez opamietania i zrozumienia po kazdym nieudanym meczu. Ktos kiedys powiedzial ze kazdy mistrz jest tak dobry jak jego ostatni wystep z tym ze nikt tego mistrza nie skresla po jednym czy dwoch nieudanych imprezach.Albo jetsesmy kibicami zuzla i chodzimy na zawody po to aby sie dobrze bawic i zobaczyc jak chlopcy uganiaja sie dla nas po torze albo banda g.o.w.n.i.a.r.z.y ktorzy obrazaja sie na nich bo akurat nie wyszedlo im ostatnio mecz zycia. Proponuje troche wiecej luzu i kultury.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    po pierwsze, nikt sie tak nie wyzywa na forum jak my, kibice GKS,
    po drugie, nie chodziło mi o to czy cie skumałem czy nie, ale o to ze nie ma watku, w którym kibice GKS sie nie obrazaja,
    po trzecie, kompleksów co do postów nie mam, od roku takze nie pisze, zaczełem w marcu, nikogo nie obrazałem, wyprowadzam sie za dwa tygodnia z tego kraju, i jedyne co chce to plastron,pamiatka na całe zycie i jefgo zdrowie
    jezeli sie nie myle to u freuda kompleksy wywodziły sie z lat dzieciecych i były zwiazane z jego interpretacja seksualnosci, wiec o kompleksach wspomniałes ty, nie ja
    po czwarte, jakie mam wykształcenie nie masz prawa oceniac ty, bo mnie nie znasz, pamietaj, ze na forum nawet najgłupsza osoba moze sie dobrze sprzedac, a inteligencja naszego kraju skreslic.

    a na obcokrajowca nas chyba niestac...;, a moze znajdzie sie ktos, komu zimna woda nie szkodzi.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chłopaki wyluzujcie zdeka.

    Prawda leży jak zwykle pośrodku.

    Nie należy od razu "jechać po zawodniku" jeśli nie ma się dowodów.

    Chociaż z drugiej strony w naszym zespole nie ma chyba nikogo, kto nie ma jakiegoś "brudu za pazurkami". Łącznie z Fajką.

    Jeśli ktoś ma ochotę (i odwagę:P) pogadać na taki temat - zapraszam na meczyku - chętnie pogadam - wiem, co mówię, bo rozmawiałem o tym między innymi z zawodnikami i wszystko co powiem mogę przy każdym z nich powtórzyć (nie pierwszy raz zresztą).

    Ale to miejsce nie jest chyba odpowiednie, żeby "wirtualnie dyskutować" bez żadnych dowodów.

    Skoncentrujcie sie lepiej na temacie - ja jeszcze raz proponuję Stefano di Chrzano - co prawda skończył już wiek juniorski jakiś czas temu, ale kosztuje "tylko" jakieś 2500PLN/m-c. :D:D:D

    Pozdrawiam.

    PS: Ten "śliczny kwiatek" z języka niemieckiego rzeczywiście kwalifikuje się na "bonusa"...

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    834
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Takze uwazam ze nikt na forum nie pluje w swoje gniazdo i na swoje pisklaki tak jak ludzie z Gdańska. ja nikogo obrazac nie zamierzalem tylko uzmyslowic co poniektorym i szceniackie zachowanie wobec ludzi ktorzy w bardzo tudnych warunkach scigaja sie po torze zeby sprawic nam frajde. To jest najwazniejsze i to jest meritum. Niestety niektorzy sa na tyle prosci (mowie tu nie konkretnie) ze nie potrafia zrozumiec ze z zawodnikow 2 lini klubow ktorzy trafili do nas w tym roku nie zawsze da sie wykrzesac maksimum mozliosci. Cieszmy sie z przblyskow i nie wymagajmy wiecej bo nie dostaniemy w tym roku na pewno chocby nie wiem jakie sie gromy na nich sypaly. Na pozostale argumenty tzw kibica gks nie bede odpowidal bo nie warto.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś się orientuje czy nasi wspaniali działacze prowadzą jakiekolwiek rozmowy Joonasem Kylmaekorpi? Bo na trzech roznych portalach wyczytac mozna ze bedzie on jeżdził w Rybniku, Gnieżnie i Lesznie!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Czy ktoś się orientuje czy nasi wspaniali działacze prowadzą jakiekolwiek rozmowy Joonasem Kylmaekorpi? Bo na trzech roznych portalach wyczytac mozna ze bedzie on jeżdził w Rybniku, Gnieżnie i Lesznie!!!
    Kylmaekorpi juz jest zakontraktowany do Unii i pojedzie w najblizszym meczu wlasnie z Wybrzezem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kylmaekorpi juz jest zakontraktowany do Unii i pojedzie w najblizszym meczu wlasnie z Wybrzezem.
    No to *****i.... - to jedyny komentarz do teg co sie dzieje...

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Toz przeciez pisalem juz, ze w klubie ktos "zaspal", ze Kylmakorpi przejechal nam kolo nosa jak i pozostali poprzednicy, z ktorych inne kluby maja teraz pocieche.
    Chetnie uzylbym teraz slow "Fanatica", co nalezaloby zrobic z odpowiedzialnymi za kontraktowanie zawodnikow w"LOTOSIE GDANSK",ale byly glosy na forum,ze to nieludzkie!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    tak nie ludzkie
    najlepiej tat jak kilka postow wczesniej ktos pisal
    :) podziwiajmy naszych zawodnikow i oklaskujmy tak zawziecie walcza :)
    GKS THE BEST

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Super!!!!!!!
    Kymaekorpi w meczyku z Lotosem zrobil 14 pt. (3,3,2,3,3)!!!
    Łyso chyba działaczą...........taki zawodnik koło nosa im przeleciał.....
    Chociarz niewiadomo ile punktów będzie robil z Wrocławiem;););),Toruniem czy Częstochową............
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Patrząc na tegoroczną postawe naszych zawodników, aż zatyka... GKS chyba od kilku lat nie mial tak sałbej drużyny:(. Dlatego należy czynić starania żeby chociaż troche to zmienic. Niestety patrzać na nazwiska jeszcze "dostepnych" zawodnikow nie wiadomo co zrobić... Widać ze Pawel Duszyński zdobył 2 pkt w 1 biegu, fakt ze to byl bieg 13 ale fakt pokonania Jacka Rempaly na jego domowym torze napawa optymizmem, dlatego być może Duszek zdziala jeszcze cos wtym roku. Powracając do obcokrajowców to ja bym proponowal Sama Ermolenko albo Cragia Boyca, co prawda zaden nie gawrantuje wyniku, ale moze zaskoczy... z drugiej strony ile można czekać?? trzeba cos prubowac a moze bedzie to strzał w 10:).
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący Awatar Gajger
    Dołączył
    05-06-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    666
    Nie wystawiajcie do składu obcokrajowca.
    Macie przecież Wojtka Załuskiego, a
    NIE MA LEPSZEGO OD WOJCIECHA ZAŁUSKIEGO !!!
    pozdrowienia z Opola

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-02-2003
    Postów
    1,054
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oto lista jeszcze wolnych obcokrajowców ze Szwecji jedzących w miare dobrze :)
    Vetlanda MS
    Ales Dryml 11+1 (3,2,2*,3,1)
    Ales Dryml 2 (0,0,2,0)
    Ales Dryml 10 (2,3,1,1,3)
    Ales Dryml 8+2 (0,2*,3,1,2*)
    Ales Dryml 4 (0,3,1,0,0,)
    Ales Dryml 10 (3,3,2,1,1)
    KSM=8,00 Śr.bieg.=1,65
    Valsarna Hagfors
    Peter I Karlsson 1 (w,1,-,d)
    Peter I Karlsson 5 (0,3,0,2)
    Peter I Karlsson 10 (3,0,2,3,0,2)
    Peter I Karlsson 13+2 (3,3,2*,0,2*,3)
    Peter I Karlsson 7 (1,2,1,1,2,0)
    Peter I Karlsson 9 (1,2,0,3,3)
    KSM=7,83 Śr.bieg.=1,56
    Vastervik
    Craig Boyce 9 (w,2,2,2,0,3)
    Craig Boyce 8 (0,3,1,1,0,3)
    Craig Boyce 10+1 (1,3,2,3,1*)
    Craig Boyce 4+2 (2*,1*,1,0)
    Craig Boyce 2+1 (1*,1,0,-)
    Craig Boyce 7+1 (1,2,3,w,1*,0)
    Craig Boyce 9+2 (2*,3,3,1*,0)
    Craig Boyce 4+1 (0,2,1,1*)
    KSM=7,62 Śr.bieg.=1,56
    Smederna Eskilstuna
    Daniel Davidsson 8+1 (3,1,0,0,3,1*)
    Daniel Davidsson 8 (3,1,0,3,1)
    Daniel Davidsson 4+1 (1,1*,-,2)
    KSM=7,33 Śr.bieg.=1,57
    Vargarna Noerkoeping
    Steve Johnston 12 (1,2,2,2,3,2)
    Steve Johnston 9+2 (1*,2,1,2*,-,3)
    Steve Johnston 0 (0,0,0,-,)
    Steve Johnston 7+1 (1,1,2,1*,2)
    Steve Johnston 2 (1,0,0,1)
    Steve Johnston 12+3 (1,2,3,2*,2*,2*)
    Steve Johnston 2+1 (0,1,0,-,1*)
    KSM=7,28 Śr.bieg.=1,54
    Indianerna Kumla
    Fredrik Lindgren 3 (2,0,1,0)
    Fredrik Lindgren 7 (2,0,3,1,1,0)
    Fredrik Lindgren 2+2 (1*,0,1*)
    Fredrik Lindgren 6+1 (2*,3,0,1)
    Fredrik Lindgren 1 (0,0,1,0)
    Fredrik Lindgren 6+1 (1*,3,1,1,0)
    Fredrik Lindgren 14+2 (3,2*,2,2*,3,2)
    Fredrik Lindgren 11+1 (3,2*,3,2,1,0)
    KSM=7,12 Śr.bieg.=1,5
    Valsarna Hagfors
    Stefan Dannö 8+1 (2,3,1*,0,w,2)
    Stefan Dannö 0 (0,0,-,0)
    Stefan Dannö 10 (3,1,1,3,2)
    Stefan Dannö 0 (0,0,0,-)
    Stefan Dannö 7+2 (1*,2*,1,3,0)
    Stefan Dannö 1 (1,0,0,-)
    Stefan Dannö 7+3 (1*,3,w,1*,2*)
    KSM=5,57 Śr.bieg.=1,3
    Rospiggarna Hallstavik
    Jonas Davidsson 7 (1,1,-,2,3)
    Jonas Davidsson 8 (1,3,1,3,w)
    Jonas Davidsson 3+1 (1,0,2*,0,0,)
    Jonas Davidsson 5+1 (1,-,1,1*,2)
    Jonas Davidsson 2 (0,1,1,0)
    Jonas Davidsson 3+1 (1,1*,1,0,0)
    Jonas Davidsson 7 (3,0,3,0,1)
    Jonas Davidsson 3 (0,3,0,0)
    KSM=5,12 Śr.bieg.=1,13

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2003
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!! Z tych zawodników co wymieniłeś , to i tak niema sensu zadnego zatrudnic poniewaz mieli oni po 2-3 dodre starty , a nam drugi Eriksson i Laukkanen raczej niepotrzebni , moja tak propozycja to moze lepiej zainwestować tą kase na obcego , w naszych krajowych zawodników (jak czytałem za sam przyjazd obcokrajowiec chce średnio 1000 euro i od 200-400 za punkt) Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    zgadzam sie z tym w 100%
    no chyba ze Suden Sam ale to co sie wyrabia w Gks-ie to istny cyrk i raczej nikt nowy juz sie nie pojawi:(
    GKS THE BEST

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    TRZY nazwiska.

    Niels K. Iversen, Peter I. Karlsson, Dzniel Davidssom. Ale i tak kasy nie ma więc...

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Niels K. Iversen, Peter I. Karlsson, Dzniel Davidssom. Ale i tak kasy nie ma więc...
    Peter I. Karlsson ??? ale on jeżdzi w Unii Tarnów

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •