Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 213

Wątek: PZU AZS Olsztyn

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czemu by nie mieli sie odwazyc? tyle ze teraz sa madrzejsi i napewno w kontrakcie by dodali pewne punkty, np " zawodnik nie moze bez uprzedzenia uciekac z olsztyna"
    ;)

  2. Powrót do góry    #92
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    z tego co wiem to Knopfler chyba najlepiej sie orientuje "co u dworu slychac", chyba ze sie myle??

  3. Powrót do góry    #93
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiem, ze Siergiej ma wazny kontrakt, ale byc moze w gre wchodziloby wypozyczenie lub jakas zamiana np za Kuriana, ktory w Olsztynie gra bardzo malo a powinien grac czesto, zeby sie ogrywac. Kurian po sezonie oczywiscie wrocilby do AZS. Co to za czlowiek stalby na przeszkodzie???

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " zawodnik nie moze bez uprzedzenia uciekac z olsztyna"
    ;)
    Ja bym jeszcze parę dodał:
    1) zakaz spożywania wody mineralnej ze studentami weterynarii w pierwszą noc w obcym kraju.
    2) ograniczone przebywanie w Flashu.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe;)
    jerry,czyzbys studiowal weterynarie?;)

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na całe szczęście nie :)

  7. Powrót do góry    #97
    Początkujący
    Dołączył
    16-12-2003
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Muj ojciec jest wykladowca na weterynarii:)

  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    CZAT KIBICOW PZUAZS 23.12.2003 21. 00

    Chialbym zaprosic wszystkich kibicow PZUAZS na czata w dniu 23.12.2003 o godzinie 21 na stonie www.azsfans.blog.pl . poruszane beda tematy organizacji kibicowania na meczach i wszystkiego co tym zwiazane. wszystkich zainteresowanych odsylam na ta wlasnie strone

    pozdrawiam :)

  9. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PZU AZS OLSZTYN rozegrał 2 sparingi na zgrupowaniu w Cetniewie. Oba mecze rozegrał ze Skrą Bełchatów. Zanotował jedną porażkę i jedno zwyciestwo. Oba sparingi mialy byc rozgrywane po 5 setów. I tak się też zakonczyły. Odpowiednio:
    1 MECZ 3:2 DLA PZU AZS OLSZTYN
    2 MECZ 3:2 DLA SKRY BEŁCHATÓW

    Oba zespoły wystawiły swoją szeroką kadre. W drużynie Pzu AZS Olsztyn nie zagrał Paweł Papke, które zaczął dopiero lekki rozruch po kontuzji. Niewiadomo czy zagra w meczu z Gwardią Wrocław. Trener Grzegorz Ryś powiedzial ,że decyzję podejmie przed samym spotkaniem.

    Według mnie Paweł Papke powinien być przygotowywany na najwazniejsze mecze Azs-u jekie czekają zespoł w drugiej czesci rozgrywek i nie powinien wyjść w skladzie z Gwardią.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram. Nie ma co ryzykowac grozniejszej kontuzji, z Gwardia na ataku moze zagrac Sordyl, Kurian, Smigiel (wtedy na przyjeciu Piotrek Poskrobko). Sa mozliwosci, wiec niech Papkin wyleczy uraz.

  11. Powrót do góry    #101
    Początkujący
    Dołączył
    14-01-2004
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech papkin sie leczy a i tak grał to jest kozak!!!!!!!
    Papke jest najlepszym atakującym naszej ligi

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech papkin sie leczy a i tak grał to jest kozak!!!!!!!
    Papke jest najlepszym atakującym naszej ligi
    luisiak teraz to ja nie wiem kto jest tym kozakiem, a kto jest tym najlepszym atakującym ligi...:)
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  13. Powrót do góry    #103
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drodzy przyjaciele z olszytna...przyjeżdżacie do nas w tą sobotę???Mamy taką nadzieję:) Jakie barwy ma wasz klub???niebiesko-białe?bo chyba nie...
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  14. Powrót do góry    #104
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drodzy przyjaciele z olszytna...przyjeżdżacie do nas w tą sobotę???Mamy taką nadzieję Jakie barwy ma wasz klub???niebiesko-białe?bo chyba nie...
    Przyjezdzamy...a co do barw to do konca nie wiadomo:P
    Ale jest pewne ,że powinny być biało- zielone, ale widocznie sponsor PZU zadziałał...:P
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  15. Powrót do góry    #105
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    barwy klubu bialo zielone , barwy sponsora bialo niebieskie. a graja wiadomo w jakich;)

  16. Powrót do góry    #106
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2003
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    koszulka AZS

    kupie ZIELONA koszulke AZS!!!! (moze byc PZUAZS)
    kto ma i nie jest mu potrzbna lub poprostu chce sprzedac niech napisze na gg.6666528

  17. Powrót do góry    #107
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tez! ja tez ! :)

  18. Powrót do góry    #108
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten temat tez odświeżam i daje najnowszego newsa:

    Paweł Papke już po operacji uda. Jest Zamroczony


    WCZORAJ Paweł Papke przeszedł operację uda. Czołowy polski atakujący poddał się zabiegowi w stołecznej klinice Carolina Medical Center. Rehabilitacja potrwa 2-2,5 miesiąca, więc do lipca siatkarz nie wróci do kadry. - Lekarze mówią, że dwugodzinna operacja przebiegała zgodnie z planem. Teraz nie czuję jeszcze władzy w nodze, jestem trochę zamroczony po narkozie - mówił wczoraj po południu Papke. - Zostaję w Warszawie na rehabilitację, a mecze chłopaków w Portugalii będę pilnie śledził przed telewizorem - dodaje. Dzień wcześniej Papke przedłużył kontrakt z PZU.AZS Olsztyn na następne trzy lata.

    Przeglad Sportowy
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  19. Powrót do góry    #109
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwie sie, ze Olsztyn przedłużył kontrakt z Papke wiedząc ze poddaje się on zabiegowi kolana. Problemy z kolenem na pewno nie konczą sie na jednym zabiegu. Obym sie mylił ale moim zdaniem to początek końca dominacji Pawła Pakego. Z kolanami nie ma żartów i niedość, że długo trwa leczenie kontuzji to jeszcze łątwo sie odnawia.

  20. Powrót do góry    #110
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie przyjmijcie wreszcie do wiadomości , że z kolanem Papkina jest wszystko w porządku. Jego kontuzja związana jest z PRZYCZEPEM MIEŚNIA CZWOROGŁOWEGO UDA I NIE NIC WSPÓLNEGO Z KOLANAMI !!!.

  21. Powrót do góry    #111
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj powstalo oficjalne forum PZU AZS OLSZTYN --> http://burmaclothing.com/phpBB2/index.php

    Oczywiscie wersja testowa i mozna spodziewac sie roznych zmian. Odnosnik jest tez na stronie glownej PZU AZS www.pzuazs.pl

    Pozdrawiam :)

  22. Powrót do góry    #112
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chodzi plota, że Tomek Kowalczyk przechodzi do Politechniki Warszawa:
    za stroną http://www.wawa-siatka.hol.pl/

    'Tomasz Kowalczyk z AZS UWM Olsztyn będzie nowym siatkarzem warszawskiej Politechniki. Mierzący 198 cm wzrostu 29-letni środkowy jest wychowankiem olsztyńskiego klubu, który w ostatnim czasie musiał się zadowolić rolą rezerwowego.
    Pewne jest już, że w warszawskim klubie zagrają także Tomasz Drzyzga i Bartosz Gawryszewski. Do stołecznej drużyny poszukiwani są jeszcze rozgrywający oraz atakujący, grający po pprzekątnej z rozgrywającym.'

    hmmm. ciekawe to


  23. Powrót do góry    #113
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Benek w Olsztynie?

    Wszystko wskazuje na to, że po odejściu 2 środkowych z Olsztyna- Łukasza Kadziewicza i Tomasza Kowalczyka, do klubu wicemistrzów Polski trafi Robert Szczerbaniuk. Dostał bardzo konkretną propozycje z olsztyńskiego klubu. Jeśli nie dostanie lepszej propozycji z zagranicy, najprawdopodobniej zasili zespół akademików. Mostostal dał czas na podjęcie dezycji Robertowi do końca maja. Oprócz Roberta Szczerbaniuka PZU AZS Olsztyn jest w kontakcie z innymi środkowymi: Adamem Nowikiem i Arkadiuszem Gołasiem (ten ostatni rozważa oferty z Włoch), i przyjmującymi: Michałem Bąkiewiczem i Michałem Ruciakiem ze Skry, która również jest zainteresowana Gołasiem, jak i Szczerbaniukiem. Kto wyjdzie zwycięska z tej rywalizacji. Czas pokaże...

    A oto news z oficjalnej styrony PLS:

    Politechnika zagra z juniorami
    2004-05-16, PLS

    W środę w Warszawie przy ul. Obozowej 60 (początek 16.30) AZS Politechnika Warszawa rozegra sparingowy mecz z reprezentacją juniorów, która wybiera się do Rumunii na kwalifikacje do mistrzostw Europy.

    Wszystko wskazuje, że stołeczny klub w przyszłym sezonie wzmocni Tomasz Kowalczyk z PZU AZS Olsztyn. Zainteresowane strony już się dogadały choć kontrakt jeszcze nie został podpisany. Z kolei wicemistrza Polski, który stracił na środku jeszcze Łukasza Kadziewicza, ma wzmocnić Robert Szczerbaniuk

    W szerokim składzie AZS-u Politechniki są dwaj juniorzy Bartosz Gawryszewski i Tomasz Drzyzga. Zostanie w klubie inny młody zawodnik Zbigniew Bartman, choć ma kilka ciekawych propozycji z obecnego i byłego mistrza Polski włącznie. "Niech jeszcze popraktykuje w AZS-ie, na transfery będzie miał czas" - mówi Leon Bartman, ojciec Zbigniewa.

    Ze starego składu AZS-u Politechniki odejdzie 3-4 zawodników. Stołeczni siatkarze 22-23 maja zagrają w turnieju w Bydgoszczy (Chemik, Pamapol AZS) i tydzień później w Olsztynie (PZU AZS, Skra).
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo fajnie. Jeszcze jeden Michał ze Skry (może dwóch?;-)) i bardzo fajny sklad by był. :-)
    Witam na forum, poza tym;-)

  25. Powrót do góry    #115
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dla kibiców z Kędzierzyna taka informacja jest bardzo nie pocieszająca. Będzie tak jak z Papkinem w ostatniej chwili Benek podpisze kontrakt z Olsztynem, i du.. blada ze srodkiem mosto, ehh brak mi słów :(

  26. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale dla kibicow Olsztyna jak najbardziej;-).
    Zapowiada sie ciekawie w przyszlym sezonie: w Olsztynie dwoch najlepszych(chyba?) zawodnikow ze starego Mostostalu - Papke i Szczerbaniuk, a w Belchatowie trzy czwarte byłej Galaxii ;-). Moim zdaniem te dwie druzyny powinny grac w przyszlym sezonie w lidze mistrzow, a nie te co obecnie.

  27. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-11-2003
    Postów
    1,176
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale dla kibicow Olsztyna jak najbardziej;-).
    Zapowiada sie ciekawie w przyszlym sezonie: w Olsztynie dwoch najlepszych(chyba?) zawodnikow ze starego Mostostalu - Papke i Szczerbaniuk, a w Belchatowie trzy czwarte byłej Galaxii ;-). Moim zdaniem te dwie druzyny powinny grac w przyszlym sezonie w lidze mistrzow, a nie te co obecnie.
    Trudno sie mowi,byla szansa na mistrza i na PP,zmarnowaliscie ja wiec nie narzekajcie.
    JEst szansa,ze zagarcie w LM bo Sosnowiec,gdyby rozgrywki zaczelyby sie juz tewraz to graliby najprawdopodobniej z Kajzerem i Halasikiem oraz reszat zarzadu w skladzie!!

  28. Powrót do góry    #118
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyscie? Nie jestem z Olsztyna :-).
    Poza tym ostatni hot news: podobno Ruciak jest juz w Olsztynie. :-D

  29. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radio Olsztyn podało wypowiedzi zawodników : Michała Bąkiewicza i Ruciaka, z których wyraźnie wynika ,że są bardzo blisko podpisania kontraktu z olsztynskim zespolem.
    Obaj zawodnicy są zdecydowani na grę w Olsztynie...
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  30. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    RUCIAK I BĄKIEWICZ W OLSZTYNIE!!!

    No i stało się dwaj przyjmujący druzyny Skry Bełchatów dzisiaj podpisali kontrakty z olsztynskim zespołem. Obaj podpisali umowy na 2 lata z mozliwoscia przedłuzenia na kolejny rok.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  31. Powrót do góry    #121
    Użytkownik
    Dołączył
    29-10-2002
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to z najgorszego przyjecie w lidze zrobilo sie jedno z najlepszych :)

    Mam nadzieje, ze dzialacze nie spieprza wszystkiego kolejnym Belchatowianem <NOWIK> !

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje kolejnego dobrze podpisanego kontarktu Olsztynowi, widać że azs rośnie w siłe. W Kędzierzynie cosik ucichło, ale ma nadzieje, że na niedługo i do składu dołączy Olejniczak a benek jednak zostanie :)

  33. Powrót do góry    #123
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-02-2004
    Postów
    766
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje kolejnego dobrze podpisanego kontarktu Olsztynowi, widać że azs rośnie w siłe. W Kędzierzynie cosik ucichło, ale ma nadzieje, że na niedługo i do składu dołączy Olejniczak a benek jednak zostanie :)

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to z najgorszego przyjecie w lidze zrobilo sie jedno z najlepszych

    Mam nadzieje, ze dzialacze nie spieprza wszystkiego kolejnym Belchatowianem <NOWIK> !
    Nie jedno z najlepszych tylko najlepsze, a co do Nowika to nie masz racji. Adam jest czołowym Polskim środkowym i od kilku lat gra na swoim stabilnym poziomie. W rankingu PLS na najlepszego atakującego zajmuje 4 miejsce, a w rankingu na najskuteczniejszego jest 2. W bloku też jest w czołówce (9 i 2), więc nie wiem czemu byś go nie chciał w Olsztynie.

  35. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że Olsztyn idzie krokami Bełchatowa, Skra rok temu wykupiła pół Czewy teraz Olsztyn wykupuje Skre :)

  36. Powrót do góry    #126
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    -----------------------------------------------------
    Nie jedno z najlepszych tylko najlepsze, a co do Nowika to nie masz racji. Adam jest czołowym Polskim środkowym i od kilku lat gra na swoim stabilnym poziomie. W rankingu PLS na najlepszego atakującego zajmuje 4 miejsce, a w rankingu na najskuteczniejszego jest 2. W bloku też jest w czołówce (9 i 2), więc nie wiem czemu byś go nie chciał w Olsztynie.

    --------------------------------------------------------------------------------
    Figo przestań z tymi statystykami- Popelka 2 jako najlepiej atakujący a za przeproszeniem dobrze zagrał 3 na 30 meczy, nie rozśmiecszaj mnie. A ten jak poiwadasz dobrej klasy środkowy wespół z rozgrywajacym niejakim Srelmachem przegrali 5 mecz własnie z Olsztynem w play offach. Widziałam na własne oczy jak dizadowsko wygląda czołowy środkowy dzieki polsatowi sport,

  37. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2004
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę że Olsztyn idzie krokami Bełchatowa, Skra rok temu wykupiła pół Czewy teraz Olsztyn wykupuje Skre :)
    Zief. Mam nadzieje, ze Olsztyn poprzestanie na Michałach.

  38. Powrót do góry    #128
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też. Nie wiem tylko gdzie zrodziły się te plotki z Nowikiem :/

  39. Powrót do góry    #129
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też mam nadzieję że poprzestaniecie na Michałach :P:P

  40. Powrót do góry    #130
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    890
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Figo przestań z tymi statystykami- Popelka 2 jako najlepiej atakujący a za przeproszeniem dobrze zagrał 3 na 30 meczy, nie rozśmiecszaj mnie. A ten jak poiwadasz dobrej klasy środkowy wespół z rozgrywajacym niejakim Srelmachem przegrali 5 mecz własnie z Olsztynem w play offach. Widziałam na własne oczy jak dizadowsko wygląda czołowy środkowy dzieki polsatowi sport,
    Natalia zauważ, że Nowik był po kontuzji i pierwszy mecz z Olsztynem był jego czwartym po kontuzji, więc od razu nie miał prawa błyszczeć.

  41. Powrót do góry    #131
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ---------------------------------------------------------Natalia zauważ, że Nowik był po kontuzji i pierwszy mecz z Olsztynem był jego czwartym po kontuzji, więc od razu nie miał prawa błyszczeć
    .................................................. .....
    jasne ale ja mówię o ostatnim meczu czyli 5 gdzie w całym meczu skończył i to kiksem 2 -3 piłki. Bali sie wszyscy ze ciśnienia nie wytrzymaja młodzi a mówiąc szczerze mecz ten przegrali Nowik z Stelmachem

  42. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    natalio : polecam przycisk "Cytat" przez co nie bedziesz musiała się fatygować z tymi kreseczkami :P
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #133
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-10-2003
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrz Polski- IVETT JASTRZĘBIE BORYNIA jest zainteresowany olsztyńskim młodym atakującym Adamem Kurianem. Adam ma propozycje jeszcze z serii A z Warszawy i z paru klubów Serii B. Na pewno jakby poszedł do Jastrzębie równiez tak samo jak w Olsztynie nie mógł by sie rozwijać. Mam nadzieje, że wybierze klub w którym będzie mógł grać w podstawowym składzie.
    PoZdRaWiAm!!!
    GG:4167314 Jestem : Ukryta zawartość
    http://artur.wroclaw.w.interia.pl/TSC2.jpg

  44. Powrót do góry    #134
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-12-2003
    Postów
    571
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a gdyby tak do polibudy by go wypozyczyc? no i calkiem blisko do domu:)

  45. Powrót do góry    #135
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki Tomku!!! Buźka!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •